Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Na ez szép volt fiúk!

Nem szabad túlértékelni a győzelmet - főleg, hogy csak az összefoglalót láttam -, de egy csoportellenféllel szemben főleg idegenben mindig jó érzés nyerni. 😊
Akik látták a meccset azoktól várnék egy részletesebb elemzést, amíg meg tudom nézni a meccset...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Közben a meccs felkerült TYT-re.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Most helyenként egész jól játszottunk, a Cardinals pedig a meccs nagy részében úgy, ahogy az utóbbi időben mi szoktunk. Végre jó volt nézni a csapatot milyen harcos, Curry, Clemmons, Jennings, Obomanu, Williams különösen tetszett. Forsett olyanokat futott, amilyeneket régen nem, és Lynch-el is sok bajuk volt. A red zone offense viszont még mindig vérszegény, nem merünk bevállalni merészebb passzokat. Mondjuk a sok apró field goal most jól jött, bár Olindo kapufájánál nem voltam boldog. Ott még akármi lehetett volna.
Egyedül a sérülések aggasztanak, Hasselbeck, Williams, Lynch, de remélem összedrótozzák őket a Saints ellen.
Most örüljünk a győzelemnek, mert nagyon fontos volt!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meg lesz itt a csoportgyőzelem 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 466 — Csodabogár
5-4 😊 Úgy gondolom sima meccs volt.
A D jól játszott Currynek sikerült egy sacket csinálni Clemsonak meg kettőt és Jennings is jó volt, szerzett egy IC-t.
Offense jól játszott Hassinak most ment a játék még törött csuklóval is 😊 Szépek voltak a hosszú passzzok. Williams ismét alkotott plusz Obamanu is jól játszott. Futás még elég gyengusz de azért sikerült két futott TD-t bevinni 😊

Jővőhéten Saints, na az már neccesebb lesz szerintem. Ha ilyen jól játszunk mint most akkor még jó is kisülhet belőle. 😊habib
tanuljuk meg hogy az INT 😊 az IC ami sínen közlekedik 😀

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
5-4 😊 Úgy gondolom sima meccs volt.
A D jól játszott Currynek sikerült egy sacket csinálni Clemsonak meg kettőt és Jennings is jó volt, szerzett egy IC-t.
Offense jól játszott Hassinak most ment a játék még törött csuklóval is 😊 Szépek voltak a hosszú passzzok. Williams ismét alkotott plusz Obamanu is jól játszott. Futás még elég gyengusz de azért sikerült két futott TD-t bevinni 😊

Jővőhéten Saints, na az már neccesebb lesz szerintem. Ha ilyen jól játszunk mint most akkor még jó is kisülhet belőle. 😊

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
nincs

Én Hasselbeck-re leszek kíváncsi és arra hogy ha nagyon szar lesz akkor lecseréli-e CarrollFucu
Az a baj,hogy nincs kire.Ha lenne valaki a rosteren aki fiatal, és bizonyíthatna...de nincs senki.undisputedly
J.P. Losman úgyis visszatért, miért ne? 😀Fucu
Hát nem hittem ,hogy ilyet leírok majd egyszer, de talán ő is jobban muzsikálna Mattnél 😀
Amúgy elég nagy baj,hogy ilyen nevek merülnek fel 😀 Backup backupja , Losman 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nincs

Én Hasselbeck-re leszek kíváncsi és arra hogy ha nagyon szar lesz akkor lecseréli-e CarrollFucu
Az a baj,hogy nincs kire.Ha lenne valaki a rosteren aki fiatal, és bizonyíthatna...de nincs senki.undisputedly
J.P. Losman úgyis visszatért, miért ne? 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
nincs

Én Hasselbeck-re leszek kíváncsi és arra hogy ha nagyon szar lesz akkor lecseréli-e CarrollFucu
Az a baj,hogy nincs kire.Ha lenne valaki a rosteren aki fiatal, és bizonyíthatna...de nincs senki.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nincs

Én Hasselbeck-re leszek kíváncsi és arra hogy ha nagyon szar lesz akkor lecseréli-e Carroll



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
múlt héten nem tűnt annak, ami abban nyilvánult meg hogy nem adta el a labdát 😀 Egyébként még mindig pontatlan, szóval Thomas-nak kinézhet egy INT ha jó helyen ólálkodikFucu
Nem gondoltam volna,hogy Fitzpatrikban nagyobb lehetőséget látok majd mint DA-ban. Emlékszem régen amikor volt egy-két jó meccse a halovány brownsszal, mennyire élvezetes volt nézni.
Van rá esély egyáltalán,hogy Orton szintű fejlődésen menjen át?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
múlt héten nem tűnt annak, ami abban nyilvánult meg hogy nem adta el a labdát 😀 Egyébként még mindig pontatlan, szóval Thomas-nak kinézhet egy INT ha jó helyen ólálkodik



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
ja csak ez idegenbeli meccs lesz 😊Fucu
Ezesetben át kellene szerkesztenem a hszt, valahogy így "Hajajj, idegenben elég gyengén muzsikálunk. Mondjunk el egy imát, és reménykedjünk egy fumbligyáros Cards O#-ban 😀undisputedly
mondanám hogy otthon jobbak vagyunk, de hazudnék 😊
a labdaeladások fognak dönteni és ugye fumble kiharcolásban és TD-ra visszavételben ligaelitek vagyunk idén 😀 (még egy kell hogy megdöntsük az NFL rekordot 😊)Fucu
Fontos lenne megfogni titeket, mert egyre "egészségesebbek" lesztek.És habár nem láttam idén, de a szakírók szerint végre Derek sem tűnik reménytelennek.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ja csak ez idegenbeli meccs lesz 😊Fucu
Ezesetben át kellene szerkesztenem a hszt, valahogy így "Hajajj, idegenben elég gyengén muzsikálunk. Mondjunk el egy imát, és reménykedjünk egy fumbligyáros Cards O#-ban 😀undisputedly
mondanám hogy otthon jobbak vagyunk, de hazudnék 😊
a labdaeladások fognak dönteni és ugye fumble kiharcolásban és TD-ra visszavételben ligaelitek vagyunk idén 😀 (még egy kell hogy megdöntsük az NFL rekordot 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
ja csak ez idegenbeli meccs lesz 😊Fucu
Ezesetben át kellene szerkesztenem a hszt, valahogy így "Hajajj, idegenben elég gyengén muzsikálunk. Mondjunk el egy imát, és reménykedjünk egy fumbligyáros Cards O#-ban 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ja csak ez idegenbeli meccs lesz 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Espn-en tíz szakíróból kettő tart minket esélyesebbnek.
Bradfordék mennek Friscoba, és eddig 0/3-al állnak idegenben, szóval reménykedhetünk egy 49ers W-ben.
Arra,hogyan fog előre menni az offensünk ötletem sincs, de igencsak tudnék örülni egy W-nek. Otthon 3-1 a mérleg,ráadásul divízión belül csak mi állunk pozitív recorddal.
Go seahawks.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Polombus-Pitts lesz holnap a kezdő LT-LG páros. Okungra még mindig várni kell...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mit jelent az earn everything?davekid
mindent kiérdemelni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
mit jelent az earn everything?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
esélyes Hasselbeck, Mebane és Okung visszatérése is.

Did not practice
DT Colin Cole (ankle)
MLB Lofa Tatupu (knee)
WR Golden Tate (ankle)
RB Michael Robinson (hamstring)
DE Raheem Brock (back)
FS Earl Thomas (not injury related)

Limited in practice
RB Marshawn Lynch (thigh)
OT Russell Okung (ankle)
OG Mike Gibson (ankle)
WR Mike Williams (finger)

Full participation
TE Chris Baker (foot)

Tatupu, Thomas, Lynch és Williams sztem nem kérdés h játszik Arizonában
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na ez is egy velemeny:
paraphrase former Arizona Cardinals coach Dennis Green’s legendary post-game rant: Whitehurst is who we thought he is. There’s a reason the fifth-year veteran was making his first NFL start Sunday at the suspiciously advanced age of 28.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
féléves értékelés a csoportról: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/09/midseason-report-nfc-west/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem még mindig meglehet a 8-8. Kell hozzá mák is rendesen, meg fejben is át kellene állni, de akár össze is jöhet.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Egyébként Reed-el mi van? Még sérült?Sebii
Reed már nincs a csapatnál, nem IR listára került, hanem el lett küldveFucu
Sajnálom. Pedig én tavaly nagyon megkedveltem. Meg ugye Oregonos.