NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt biztos ide akartad írni? 😊

huhh meglepődtem amikor láttam az eredményt rollercoaster



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem nagyon jó meccs volt. Sok szép megmozdulással nyertünk egy nem gyenge csapat ellen. Az külön jó, hogy ezúttal nem kellett lábon kihordani két infarktust, mint a legutóbbi meccseken 😀.

Favre sérülése szerintem csak egy szerencsétlen baleset volt... a zászlóval végül mi lett? Nekem nem rémlik, hogy mit mondtak utána a bírók.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
kijózanitó pofon.
nem vagyunk playoff csapat. nem is leszünk amig nincs uj franchise QBnk.
7-9 nézki kb és még mindig azt mondom, h a frisco nyeri a csoportot


Bryant sztem IR,braxa88
Nem a pofon kijózanító, hanem a mutatott játék. Van igazság abban, amit mondasz, de ez a meccs az OL -on ment el. A terített betli pedig Olindo produkciójával lett teljes. Innen már csak az hiányzott, hogy Ryan luftot rúgjon puntnál. Van egy hetünk feldolgozni, meg felejteni is, mert különben Eli széthajigál minket, a DEF meg gallyra vágja még a 3. számú QB-t is.garrett27
ha Cole és Bryant gatya akkor a futás ellen is olyan lesz a D mint a passz ellen.
Dből jelenleg Mebane, Cole, Bryant, Jennings, Thurmond sérülz. izgulhatunk értük h jövő hétre egészségesek legyenek. elég gáz...
Andrewsnál meg rosszabb G-t nem hizhattak volna 😊 Hamilton is nagyon szar.
Lynchet sajnálom, semmit nem tud tenni ilyen OL mögött
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
kijózanitó pofon.
nem vagyunk playoff csapat. nem is leszünk amig nincs uj franchise QBnk.
7-9 nézki kb és még mindig azt mondom, h a frisco nyeri a csoportot


Bryant sztem IR,braxa88
Nem a pofon kijózanító, hanem a mutatott játék. Van igazság abban, amit mondasz, de ez a meccs az OL -on ment el. A terített betli pedig Olindo produkciójával lett teljes. Innen már csak az hiányzott, hogy Ryan luftot rúgjon puntnál. Van egy hetünk feldolgozni, meg felejteni is, mert különben Eli széthajigál minket, a DEF meg gallyra vágja még a 3. számú QB-t is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
kijózanitó pofon.
nem vagyunk playoff csapat. nem is leszünk amig nincs uj franchise QBnk.
7-9 nézki kb és még mindig azt mondom, h a frisco nyeri a csoportot


Bryant sztem IR,
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2010/10/15/dear-espn-and-nbc-qb-matt-hasselbeck-would-love-for-his-seahawks-to-be-on-your-networks/

Hassy beszólt az ESPN-nek, ütős😊

“Oh, it s cool, but when there are national stories about our team, they are rarely very accurate or rarely do they tell the full story of what’s going on,” the former Boston College star said, laughing, too. “If we start winning games again, maybe we’ll get on TV again, maybe we’ll get a Sunday night game one of these days, it’s been a long time. I’m not even going to ask for a Monday Night game… But it’s like being in the Witness Protection Program.”
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Valszeg nem tudom mjad nézni a meccset, mert rokonoknál leszünk. Hétfőn már fel szokott kerülni valahova?Sebii
Mivel nem Seattleben lesz, ezert elkepzelheto, de altalaban a home meccseink par nap mulva kerul fel TYT -re.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Valszeg nem tudom mjad nézni a meccset, mert rokonoknál leszünk. Hétfőn már fel szokott kerülni valahova?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
esélyes vasárnap egy Trufant-Lewis kezdő CB sor. 3-4. CB pedig Ness és Cox... húha. ugyanis Jennings mellett Thurmond sérülése sem komolytalan igy játékuk kérdéses.

nekik mind kérdéses:
Questionable
CB Kelly Jennings (hamstring) -Lewis pótolná
LB Matt McCoy (hamstring) -tök8
DT Brandon Mebane (calf) -Balmer
OT Russell Okung (ankle) -Polombus
RB Michael Robinson (hamstring) -Ganther
WR Brandon Stokley (oblique) -Obomanu
CB Walter Thurmond (head) -Ness/Lewis

ezekből nagyon kéne Okung, Thurmond és főleg Mebane.


Oakland:
Out
DT John Henderson (foot)
WR Louis Murphy (chest)
WR Chaz Schilens (knee)
Questionable
RB Michael Bennett (hamstring)
OG Robert Gallery (calf)
LB Travis Goethel (back)
QB Bruce Gradkowski (shoulder)
LB Thomas Howard (knee)
CB Chris Johnson (concussion)
WR Nick Miller (ankle)
TE Zach Miller (foot)
LB Kamerion Wimbley (groin)

Campbell kezd, passzjáték sztem nem nagyon lesz, Zach Miller tuti játszik őt kell csak megfogni, WR nincs nagyon. 8 embert a boxba és mindenkit McFaddenre, csak így lehet nyerni.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mi akkor is "középszerű" csapat voltunk, amikor SB-t játszottunk...12
Meg a Cardinals is. Meg mindenki, mert ugye konnyu volt SB-t jatszani NFC Westkent. Innen barki barmikor behuzhatja a rajatszast es onnan meg mar csak egy ugras a Sugar, ize a Super Bowl. Ezt mindenki erti. 😀endorphyn
Mi akkor is "középszerű" csapat voltunk, amikor SB-t játszottunk...12
Ja igen persze! 😊
Középszerű Hutch még középszerű Jones mögött szaladgált a két legközépszerűbb pali, Mack Strong és Alexander, hogy azután néha kapjon lasztit a középszerű Engram!
😂Helmut Zimmer
nálunk meg ugye a teljesen középszerű Warner, Fitzgerald, Boldin, Wilson stb... 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Cikk a 7 DE-es big dime hasznalatrarol nalunk.

http://www.seahawks.com/news/articles/article-1/Bandit-stealing-the-spotlight/101b3ac1-c8fe-4074-86bf-e725ad249868

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Mi akkor is "középszerű" csapat voltunk, amikor SB-t játszottunk...12
Ja igen persze! 😊
Középszerű Hutch még középszerű Jones mögött szaladgált a két legközépszerűbb pali, Mack Strong és Alexander, hogy azután néha kapjon lasztit a középszerű Engram!
😂
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mi akkor is "középszerű" csapat voltunk, amikor SB-t játszottunk...12
Meg a Cardinals is. Meg mindenki, mert ugye konnyu volt SB-t jatszani NFC Westkent. Innen barki barmikor behuzhatja a rajatszast es onnan meg mar csak egy ugras a Sugar, ize a Super Bowl. Ezt mindenki erti. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi akkor is "középszerű" csapat voltunk, amikor SB-t játszottunk...12
Kivétel Matt. Ő kiváltképp ostoba képet festett a tejes reklámban 😀
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Mi akkor is "középszerű" csapat voltunk, amikor SB-t játszottunk...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy érdekes írás arról, amit már írtam/írtunk. Nevezetesen,hogy a Holmgren szisztémával [ "You're an artist, not a blacksmith," ] ellentétben Carrollé ["In our offense and our football team, it's about taking care of the ball,"] a labdabiztos játékra aka Gamemanager játékra épül, és hogy hogyan képződött ez le mostanában Matt játékán.

http://seattletimes.nwsource.com/html/seahawks/2013257416_hawk26.htmlundisputedly
Whatever...
Még így a 7 etet követően is fenntartom, hogy nem vagyunk szedett vetett brigád. 😉

Igaz nem vagyunk nagy varázslók sem, csak szimplán egy masszív (közép) csapat igazán kiemelkedő képességek nélkül.
Szerintem amit tudunk az egyszerű, magabiztosan tudunk nagyjából azonos, esetleg meccsről meccsre picit javuló teljesítményt nyújtani.
Néha látunk egy egy szép megoldást, Williamstől, Thomastól, a front 7-től, vagy valki mástól (Babs sfty) de ennyi.
Annyira középszer vagyunk, hogy rossz néha nézni. Érdekes hogy jött Lynch, lett futás, és Bates megnyomta a Safe-Drive gombot. Aaz első félidőben még hívunk egy- egy meredekebbet, de amint előnyünk van egyszerűen úgy hívja JB a játékokat, hogy teljesen hülyebiztosak legyenek. Semmi kockázat.
A Cards ellen különösen látványos volt. Ami értéke van még ennek a mi alakulatunknak, hogy láthatóan fejlődőképes. De ennyi! Nem is értem, hogy miért foglalkozik velünk egy halom elemző, túl korai.

üdv
HHelmut Zimmer
Ezzel nagy gond nem lenne. Egy olyan szezon után, mint amilyen a tavalyi volt, a legnagyobb dolog amit meg lehet valósítani, az az állandó középszerűség. A következő drafton jut spot egy-két skill játékosnak is.
A lényeg lemaradt 😀
Matt elég későn értette meg,hogy labdabiztos játékot kellene játszania,pedig gondolom nem most találta ki Carroll. Ez itt a baj.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, azt nem is vagtam, hogy Hallnak agyrazkodasa volt Clemons blindside sackje miatt.

http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5727093endorphyn
Pedig bizony. Ezért küldtük be a rendkívül tehetséges 😀 Andersont.Spory
Mondjuk volt ra utalas, talan Raheem Brock egyik tweetjeben, hogy remeli nem vizsgalja a liga, mert esetleg az uj sisak-sisaknak, felso test stb. valo utkozes szigoritas utan esetleg megbuntethetik. Persze nem igy fogalmazott, hanem ovatosabban. Azt hittem csak viccel. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
14. Seahawks (4-2) ? Pete Carroll has changed the culture in Seattle.

Adam Schefter power rakningja. teljesen korrekt 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
nem edzett:
WR Brandon Stokley (oblique)
FB Michael Robinson (hamstring)
OT Russell Okung (ankle)
OG Ben Hamilton (coach decision)
DE Chris Clemons (coach decision)
DT Brandon Mebane (calf)
LB Matt McCoy (hamstring)
CB Kelly Jennings (hamstring)
CB Walter Thurmond (head)

ebből Thurmondnak, Hamiltonnak és Clemonsnak nincs baja. Mebane valszeg holnap már edz, Jennings csak megpróbálja, h megy-e. Stokley talán játszhat vasárnap.
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Na, azt nem is vagtam, hogy Hallnak agyrazkodasa volt Clemons blindside sackje miatt.

http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5727093endorphyn
Pedig bizony. Ezért küldtük be a rendkívül tehetséges 😀 Andersont.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, azt nem is vagtam, hogy Hallnak agyrazkodasa volt Clemons blindside sackje miatt.

http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5727093

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Golden új munka után nézett 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Egy érdekes írás arról, amit már írtam/írtunk. Nevezetesen,hogy a Holmgren szisztémával [ "You're an artist, not a blacksmith," ] ellentétben Carrollé ["In our offense and our football team, it's about taking care of the ball,"] a labdabiztos játékra aka Gamemanager játékra épül, és hogy hogyan képződött ez le mostanában Matt játékán.

http://seattletimes.nwsource.com/html/seahawks/2013257416_hawk26.htmlundisputedly
Whatever...
Még így a 7 etet követően is fenntartom, hogy nem vagyunk szedett vetett brigád. 😉

Igaz nem vagyunk nagy varázslók sem, csak szimplán egy masszív (közép) csapat igazán kiemelkedő képességek nélkül.
Szerintem amit tudunk az egyszerű, magabiztosan tudunk nagyjából azonos, esetleg meccsről meccsre picit javuló teljesítményt nyújtani.
Néha látunk egy egy szép megoldást, Williamstől, Thomastól, a front 7-től, vagy valki mástól (Babs sfty) de ennyi.
Annyira középszer vagyunk, hogy rossz néha nézni. Érdekes hogy jött Lynch, lett futás, és Bates megnyomta a Safe-Drive gombot. Aaz első félidőben még hívunk egy- egy meredekebbet, de amint előnyünk van egyszerűen úgy hívja JB a játékokat, hogy teljesen hülyebiztosak legyenek. Semmi kockázat.
A Cards ellen különösen látványos volt. Ami értéke van még ennek a mi alakulatunknak, hogy láthatóan fejlődőképes. De ennyi! Nem is értem, hogy miért foglalkozik velünk egy halom elemző, túl korai.

üdv
H
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://richeisen.nfl.com/?module=HP_spotlight

rich eisennel beszél pete caroll
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy érdekes írás arról, amit már írtam/írtunk. Nevezetesen,hogy a Holmgren szisztémával [ "You're an artist, not a blacksmith," ] ellentétben Carrollé ["In our offense and our football team, it's about taking care of the ball,"] a labdabiztos játékra aka Gamemanager játékra épül, és hogy hogyan képződött ez le mostanában Matt játékán.

http://seattletimes.nwsource.com/html/seahawks/2013257416_hawk26.html