NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A szezon 3 legfontosabb meccse közt van a mai. Ismerjük egymást, mint a rossz pénzt, de nyerni kéne. Nyílt sisakos küzdelmes mérkőzésre számítok.
Az eső fontos tényező lehet.

Kemény lesz. A szezon előtt csak reménykedhettünk, abban, hogy a Cardsnak ellenfelel lehetünk, ma ez már több puszta reménynél...

üdv
HHelmut Zimmer
minden szavaddal egyetértek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
A szezon 3 legfontosabb meccse közt van a mai. Ismerjük egymást, mint a rossz pénzt, de nyerni kéne. Nyílt sisakos küzdelmes mérkőzésre számítok.
Az eső fontos tényező lehet.

Kemény lesz. A szezon előtt csak reménykedhettünk, abban, hogy a Cardsnak ellenfelel lehetünk, ma ez már több puszta reménynél...

üdv
H
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Seahawks have released tackle Breno Giacomini and signed running back Chris Henry from the practice squad.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Jennings, Mebane és Davis játéka is kérdéses. (Q)
Mebane sztem szinte 100 h nem lesz ott 😕
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem bánnám ha Breaston és Doucet nem jönne rendbe. Főleg, hogy nem lesz Jennings és Lewis.Sebii
reménykedjetek csakFucu
én inkább azt mondom h játsszon mindenki, a 2 Cards WR és Mebane és Jennings is.
Roy Lewis miért nem lesz? Ugy tudom semmi baja.braxa88
Legfrissebb hírek szerint Breaston játszani fog, Doucet még nem biztos.
Viszont mivel 70% hogy esni fog, ezért nem lesz nagy passzjáték. Előre félek a sok Timmy, Beanie fumbletől, ők még szárazon is hajlamosak elhagyni a lasztit...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Chancellor és Thomas nagyon jól kiegészítik egymást. Thomas egy igazi ballhawk, Chancellor meg egy big hitter állat. Jók lesznek ők együtt.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hassie cameozott a tegnapi South Parkban😊
http://blog.thenewstribune.com/seahawks/2010/10/21/hasselbeck-makes-cameo-in-south-park/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Kíváncsi vagyok mikor kezdjük el beépíteni Chancellort. Bár Milloy eddig nagyszerű szezont produkál, ami teljesen érthetetlen számomra.Sebii
azért pár playre beáll.
nagyon váron majd a Thomas-Chancellor-Thurmond féle secondaryt, asszem a jövőben sok örömünk lesz bennebraxa88
és nem csodálkoznék ha a draft elején is jönne egy cb majd a 3ashoz 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Kíváncsi vagyok mikor kezdjük el beépíteni Chancellort. Bár Milloy eddig nagyszerű szezont produkál, ami teljesen érthetetlen számomra.Sebii
azért pár playre beáll.
nagyon váron majd a Thomas-Chancellor-Thurmond féle secondaryt, asszem a jövőben sok örömünk lesz benne
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Kíváncsi vagyok mikor kezdjük el beépíteni Chancellort. Bár Milloy eddig nagyszerű szezont produkál, ami teljesen érthetetlen számomra.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
reménykedjetek csakFucu
én inkább azt mondom h játsszon mindenki, a 2 Cards WR és Mebane és Jennings is.
Roy Lewis miért nem lesz? Ugy tudom semmi baja.braxa88
Most nézem, hogy játszani fog. Nem tudom miért hittem azt, hogy sérült. 😀Sebii
nem is volt sérült 😊

Amugy ha Jennings nem játszik és a 2 Cards WR igen, akkor kiváncsi vagyok mit kezd velük Thurmond és Lewis. Thurmondnak voltak szép pillanatai a Bears ellen, idővel király CB lehet belőle.
Trufantnak ott van Fitz, nehéz feladat, ugye ismerik egymást már nagyon 😊
azért illene szétszedni a Qwesten Hallt, Thomastól várok 1-2 picket 😛
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Nem bánnám ha Breaston és Doucet nem jönne rendbe. Főleg, hogy nem lesz Jennings és Lewis.Sebii
reménykedjetek csakFucu
én inkább azt mondom h játsszon mindenki, a 2 Cards WR és Mebane és Jennings is.
Roy Lewis miért nem lesz? Ugy tudom semmi baja.braxa88
Most nézem, hogy játszani fog. Nem tudom miért hittem azt, hogy sérült. 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Arizona Injuries: Steve Breaston WR (Knee, LP Wed.), Early Doucet WR (Groin, LP Wed.), Kenny Iwebema DE (Knee, LP Wed.), Reggie Walker LB (Hamstring, LP Wed.), Stephen Williams WR (LP, Wed)Mad
Nem bánnám ha Breaston és Doucet nem jönne rendbe. Főleg, hogy nem lesz Jennings és Lewis.Sebii
reménykedjetek csakFucu
én inkább azt mondom h játsszon mindenki, a 2 Cards WR és Mebane és Jennings is.
Roy Lewis miért nem lesz? Ugy tudom semmi baja.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, gyorsan meg is lett a Forsett - Lynch duonak: The Priest and the Beast 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Arizona Injuries: Steve Breaston WR (Knee, LP Wed.), Early Doucet WR (Groin, LP Wed.), Kenny Iwebema DE (Knee, LP Wed.), Reggie Walker LB (Hamstring, LP Wed.), Stephen Williams WR (LP, Wed)Mad
Nem bánnám ha Breaston és Doucet nem jönne rendbe. Főleg, hogy nem lesz Jennings és Lewis.Sebii
reménykedjetek csak



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Arizona Injuries: Steve Breaston WR (Knee, LP Wed.), Early Doucet WR (Groin, LP Wed.), Kenny Iwebema DE (Knee, LP Wed.), Reggie Walker LB (Hamstring, LP Wed.), Stephen Williams WR (LP, Wed)Mad
Nem bánnám ha Breaston és Doucet nem jönne rendbe. Főleg, hogy nem lesz Jennings és Lewis.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
18. (+8) Seattle Seahawks (3-2)endorphyn
Ebben a magasságban 18/32 már szédülök is...12
na ja

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megújult a Seahawks.com oldala. Nagyon jó, tetszik 😊habib
viszonylag gyakran valtjak,de ez most enyleg szep lett.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
18. (+8) Seattle Seahawks (3-2)endorphyn
Ebben a magasságban 18/32 már szédülök is...

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Arizona Injuries: Steve Breaston WR (Knee, LP Wed.), Early Doucet WR (Groin, LP Wed.), Kenny Iwebema DE (Knee, LP Wed.), Reggie Walker LB (Hamstring, LP Wed.), Stephen Williams WR (LP, Wed)

@KJuraszik
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Azt se felejtsük el, hogy Forsett nagy haverja, hátha jót tesz neki is. Meccs közben is jó elvoltak. Én mindenesetre bízom mindkettőben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Már szezon előtt kifelé állt Lynch szénája Buffalo-ból. Carroll meg elég jól ismerte őt (California egyetemen játszott ami a USC ellenfele is). Nagyjából ő volt az egyetlen opció normális futó megszerzésében.

Helmut: a seattle és környéki szurkolók el tudnák fogadni a franchise arcának Lynch-et? Ugye ismerjük a dolgait és, még korábban te írtad, hogy arrafele északnyugaton nem igazán szeretik az ilyen bajkeverőket. Vagy úgy érzed a környezetváltozás jó fog tenni az agyának? 😊Fucu
Fucu! Talán furcs, amit mondok, de
a Running backek, mint hősök kora kicsit lejárt.... szerintem!
A Seahawks arca Pete Carroll, Lynch csak egy futó, aki el fog futkosni 60-90 yardokat meccsenként.
Seattle vidámpark egy ilyen srácnak. Szerencsére vele jött a csaja és a mama, aki kemény mint a koporsószög.
Lynch nagyon de nagyon összekapta magát a szezon előtt. Ő volt a Bills legjobb futója, eddig.

Megjegyzem, bármelyik okos bármit károg a Bills fala (főleg a belseje) sokkal jobb futásblokkoló eddig , mint a mienk.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Már szezon előtt kifelé állt Lynch szénája Buffalo-ból. Carroll meg elég jól ismerte őt (California egyetemen játszott ami a USC ellenfele is). Nagyjából ő volt az egyetlen opció normális futó megszerzésében.

Helmut: a seattle és környéki szurkolók el tudnák fogadni a franchise arcának Lynch-et? Ugye ismerjük a dolgait és, még korábban te írtad, hogy arrafele északnyugaton nem igazán szeretik az ilyen bajkeverőket. Vagy úgy érzed a környezetváltozás jó fog tenni az agyának? 😊Fucu
az agyának?! kizárt 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Már szezon előtt kifelé állt Lynch szénája Buffalo-ból. Carroll meg elég jól ismerte őt (California egyetemen játszott ami a USC ellenfele is). Nagyjából ő volt az egyetlen opció normális futó megszerzésében.

Helmut: a seattle és környéki szurkolók el tudnák fogadni a franchise arcának Lynch-et? Ugye ismerjük a dolgait és, még korábban te írtad, hogy arrafele északnyugaton nem igazán szeretik az ilyen bajkeverőket. Vagy úgy érzed a környezetváltozás jó fog tenni az agyának? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
De mikor eltradeltük, még szó sem volt a Lynch ügyről. Vagy Carroll már tudott valamit? :rolleyes: