NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hori a kemenyszivu 😀

Heti PowerRanking:
16. (+2) Seattle Seahawks (4-2)
Mérleg alapján fentebb kéne őket elhelyezni, de olyan vagyok, mint a BCS bizottság. Előre a nagy fiúk, utána a WAC királyok. Mindenesetre, örömteli, hogy kezdenek valami állandóságot mutatni.endorphyn
Nem olyan rossz az nekünk... 😊
És innét még feljebb vezethet az út.Sonics
Amen! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hori a kemenyszivu 😀

Heti PowerRanking:
16. (+2) Seattle Seahawks (4-2)
Mérleg alapján fentebb kéne őket elhelyezni, de olyan vagyok, mint a BCS bizottság. Előre a nagy fiúk, utána a WAC királyok. Mindenesetre, örömteli, hogy kezdenek valami állandóságot mutatni.endorphyn
Nem olyan rossz az nekünk... 😊
És innét még feljebb vezethet az út.

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Okunkról:

"This time it's Okung's left ankle that was injured when tight end Chris Baker rolled into him on Seattle's first drive Sunday. It's a similar injury to the high-ankle sprain Okung suffered to his right ankle in the preseason, causing him to miss the first three regular-season games.
But Carroll said Monday that this sprain is not as severe and he wasn't ready to rule Okung out for this Sunday's game at Oakland, although it seems unlikely Okung will play. If Okung is out, Seattle could go with either Tyler Polumbus, who filled in for Okung originally, or Chester Pitts at left tackle."
undisputedly
Hat, ez sem annyira jo hir, bar jo, hogy nem az elozore serult ra. Polumbus nem volt rossz, szoval nem miatta aggodom leginkabb. Bar jojjon vissza Okung termeszetesen!endorphyn
Szerintem is, öröm az ürömben,hogy nem az előzőre sérült rá. Remélem nem lesz egy porcelánbaba.undisputedly
eddig nagyon az sajna.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Okunkról:

"This time it's Okung's left ankle that was injured when tight end Chris Baker rolled into him on Seattle's first drive Sunday. It's a similar injury to the high-ankle sprain Okung suffered to his right ankle in the preseason, causing him to miss the first three regular-season games.
But Carroll said Monday that this sprain is not as severe and he wasn't ready to rule Okung out for this Sunday's game at Oakland, although it seems unlikely Okung will play. If Okung is out, Seattle could go with either Tyler Polumbus, who filled in for Okung originally, or Chester Pitts at left tackle."
undisputedly
Hat, ez sem annyira jo hir, bar jo, hogy nem az elozore serult ra. Polumbus nem volt rossz, szoval nem miatta aggodom leginkabb. Bar jojjon vissza Okung termeszetesen!endorphyn
Szerintem is, öröm az ürömben,hogy nem az előzőre sérült rá. Remélem nem lesz egy porcelánbaba.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Okunkról:

"This time it's Okung's left ankle that was injured when tight end Chris Baker rolled into him on Seattle's first drive Sunday. It's a similar injury to the high-ankle sprain Okung suffered to his right ankle in the preseason, causing him to miss the first three regular-season games.
But Carroll said Monday that this sprain is not as severe and he wasn't ready to rule Okung out for this Sunday's game at Oakland, although it seems unlikely Okung will play. If Okung is out, Seattle could go with either Tyler Polumbus, who filled in for Okung originally, or Chester Pitts at left tackle."
undisputedly
Hat, ez sem annyira jo hir, bar jo, hogy nem az elozore serult ra. Polumbus nem volt rossz, szoval nem miatta aggodom leginkabb. Bar jojjon vissza Okung termeszetesen!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Okungról:

"This time it's Okung's left ankle that was injured when tight end Chris Baker rolled into him on Seattle's first drive Sunday. It's a similar injury to the high-ankle sprain Okung suffered to his right ankle in the preseason, causing him to miss the first three regular-season games.
But Carroll said Monday that this sprain is not as severe and he wasn't ready to rule Okung out for this Sunday's game at Oakland, although it seems unlikely Okung will play. If Okung is out, Seattle could go with either Tyler Polumbus, who filled in for Okung originally, or Chester Pitts at left tackle."

PoweRnking: Nfl.comos szakíróknál 19(Gil Brandt),14(Pat Kirwan),16(Steve Wyche)
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hori a kemenyszivu 😀

Heti PowerRanking:
16. (+2) Seattle Seahawks (4-2)
Mérleg alapján fentebb kéne őket elhelyezni, de olyan vagyok, mint a BCS bizottság. Előre a nagy fiúk, utána a WAC királyok. Mindenesetre, örömteli, hogy kezdenek valami állandóságot mutatni.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Okung sérüléséről még nincs info. majd kiderül a héten h mivan vele. Robinsonnal is van valami.
Mebane és Jenninngs talán elkezdheti csütörtökön az edzéseket, lehet játszanak Oaklandben, előbbi ugye nagyon kéne.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Ami számít: pozitív, pláne 66%os mérlege már rég volt a csapatnak. Ez fontos lépés, de még messze a vége.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gratula nektek! A két gyengus csapat közül ti voltatok a jobbak.

Nem akarok ünneprontó lenni, de még a szezon felénél se vagyunk, akár még a Niners is lehet csoportgyőztes 😀csongi
Semmi Gond!
Ez is egy vélemény 😊Helmut Zimmer
Tudom,hogy egy jó adag irónia van a soraidban, de szerintem a ők biztosan kiszálltak, plussz a Cards sem tűnik PO-csapatnak. Az a különbség a ti Qb posztotok és a miénk között,hogy nálunk legalább ha összekapja magát Hesszi, akkor gamemanager szerepkört elvihet. Nálatok DA egy drivera tudja összerántani a játékát.
Szerk: Ezt most nem vitaindítónak szánom, pusztán őszintén így gondolom.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Gratula nektek! A két gyengus csapat közül ti voltatok a jobbak.

Nem akarok ünneprontó lenni, de még a szezon felénél se vagyunk, akár még a Niners is lehet csoportgyőztes 😀csongi
Semmi Gond!
Ez is egy vélemény 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
remélem Okungnak nincs komolyabb baja, nagyon kéne ő a továbbiakban.
Mebane is, Oaklandben már nagyon kéne, nélküle nem sok jót jósolok a Raiders futójátéka ellen.
Bár a Raiders sosem játszik kétszer egymásután jól 😊 És Campbellben is lehet biznibraxa88
Ez az Okung dolog nagyon gyanus. Ezek a terd-boka stb dolgok sokszor visszatero nyavajak, amik igazan soha nem gyogyulnak meg rendesen, vagy legalabbis nagyon serulekeny lesznek a tovabbiakban. Most vagy hagyjak Ot pihenni eleg ideig, vagy ne eroltessek. Mar ha ugyan arrol a labarol beszelunk.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
remélem Okungnak nincs komolyabb baja, nagyon kéne ő a továbbiakban.
Mebane is, Oaklandben már nagyon kéne, nélküle nem sok jót jósolok a Raiders futójátéka ellen.
Bár a Raiders sosem játszik kétszer egymásután jól 😊 És Campbellben is lehet bizni
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Gratula nektek! A két gyengus csapat közül ti voltatok a jobbak.

Nem akarok ünneprontó lenni, de még a szezon felénél se vagyunk, akár még a Niners is lehet csoportgyőztes 😀csongi
Koszi, nem vagy az! Mindenki erti, hogy szinte barki lehet. Bar pont a Friscora most jelenleg azert nem fogadnek..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Gratula nektek! A két gyengus csapat közül ti voltatok a jobbak.

Nem akarok ünneprontó lenni, de még a szezon felénél se vagyunk, akár még a Niners is lehet csoportgyőztes 😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nyögvenyelős győzelem volt, az igaz, de inkább egy csúnya győzelem, mint egy szép vereség. A csapatnak szüksége van a sikerre az elmúlt ínséges időszak után. Az offensen van mit javítani, Locklear hülyesége miatt majdnem lezúzták Hassiet. KI kell viszont emelni Olindo Mare teljesítményét, mert lassan a liga legjobb rúgója lesz (ha már nem az most is, nekünk mindenképp). Vasárnap tényleg vízválasztó meccs jön a Raiders ellen, mert az 5-2 már több mint biztató lenne. Szerintem kiélezett, nagy meccs lesz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
OFF, de Beckhamek a Seattle Soundersel fognak jatszani. Mert, hogy a Sounders bejutott a negyeddontobe. 😊

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2010/10/25/beckham_csapata_nyerte_az_mls_alapszakaszat/?rnd=953

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
helló srácok!

Hát eléggé nyögvenyelősre sikerült ez a tegnapi mérkőzés. Fontos győzelmet arattunk... A bővebb elemzést meghagyom a nálam "okosabbaknak"... 😊

Ami teccett:
- Williams játéka
- futásaink úgy-ahogy működtek
- Mare nagyon magabiztos volt
- védelem a meccs nagy részében magabiztos volt

Ami nem teccett:
- impotens játék a red zone-ban
- rengeteg büntetés
- Hassie ismét gyenguszka volt
- támadó fal, nem tudták megvédeni Hassie-t

Hát a csoportot vezetjük az igaz, de ez a tegnapi játék nem volt túl fényes. Mondjuk a jó csapatok ismérve, hogy rosszul játszva is nyerik a meccseket. 😊
A hétvégén - szerintem - eldőlhet, hogy tényleg érdemesek vagyunk-e a PO-ra.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Na nyertünk, nehezen de nyertünk 😊
És még csoport elsők is vagyunk, remélem azok is maradunk.habib
7-9-el lehet nyerni a csoportot

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na de hol van Mad egy kis SB-zesre? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nagyon fontos győzelem volt!!! Néztem a New England meccset, de Ricsiék az istennek be nem mondták volna hogy állunk. Tiszta ideg voltam, mert nagyon kellett ez a mai meccs. Szerintem az Oakland nem fog kétszer egymás után ilyen jól játszani, úgyhogy bízom a srácokban. Jó a sorsolásunk, ha észnél vagyunk meg lehet a PO. Jó éjt mindenkinek! 4-2!!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Na nyertünk, nehezen de nyertünk 😊
És még csoport elsők is vagyunk, remélem azok is maradunk.

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
hat ha az Oakland a mai formajat hozza, akkor nehez lesz a kovetkezo meccs is. Mindenesetre minden gyozelem fontos, es aznap tok mindegy, hogy szep volt e. Majd holnap elojonnek a reszletek ugyis. Addig meg aludjunk egy jot! 4-2! El se hiszem! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
...Jó kis színvonaltalan meccsen nyertünk....
Fontos volt. Williams nemzeti érték, Lynch MŰKÖDIK! D a mai nap alapján még mindig jó, annak ellenére, hogy...mindegy. Minden más a régi, MattHass vezényletével a redzone O nem annyira betyáros, Locklear borzasztó!

üdv
H
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
4-2 😊

nem akarok nagyon előreszaladni a következő meccsre, de nagyon kéne majd Mebane McFadden ellen...