Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Hátez miaf.sz?! 😀
8 tonna térkő elpakolása után elégge rottyon voltam este, a 4.negyedben 15 pontos előnynél sikeresen be is aludtam, erre mit látok?
Kikaptunk tényleg? 😀
Erre kell kelni?
akdestroyer
Beárazták a csapatot, és az alsó polcra kerültünk, a közeli lejáratú cuccok közé.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Hátez miaf.sz?! 😀
8 tonna térkő elpakolása után elégge rottyon voltam este, a 4.negyedben 15 pontos előnynél sikeresen be is aludtam, erre mit látok?
Kikaptunk tényleg? 😀
Erre kell kelni?
akdestroyer
Bennem csak egy kérdés merül fel.

| Miért nem oda rakatod a térkövet, ahol nincs útban? 😊 |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Hátez miaf.sz?! 😀
8 tonna térkő elpakolása után elégge rottyon voltam este, a 4.negyedben 15 pontos előnynél sikeresen be is aludtam, erre mit látok?
Kikaptunk tényleg? 😀
Erre kell kelni?

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
no!
Írtam meccs közben, hogy akárki jöhet ide OC nek, a lényeg változatlan.
ez a csapat szoftverhibás, és sajnos mérhetetlenül unintelligens, ez a D oldalon látványosabb, de azért világít a sárga lámpa az O oldalon is. Ez valaha az egyik legokosabb csapat volt, de módszeresen leépítettük az észt, mert az visszadumál.
Jammal Adams egyszerűen nem érti ezt a játékot, és Diggs ezt már jól tudja. Adams érkezésével a sötétségfaktor anyagiasulni kezdett, és önálló gravitációs teret hozott létre.
Brooks.... tényleg őt hoztuk KJ Wright helyett? ezt valaki röhögés nélkül mondja ki!
tényleg KN Jr tól vár még itt bármilyen sémát!?
NEEE! Tényleg elküldtük KJt!?

Ez a dühtiráda itt zárulna, de kedvenc elemző spanom (aki tavasszal írta a sok, amúgy jó megfejtést) most írt rám, hogy igen ő tévedett, nekem volt igazam, Wilson nem fog megváltozni, megújulni. Én ebben már rég nem hiszek.

Lehet itt bárki az OC (3!!!!) semmi nem fog változni. Tartom, hogy Carollnak utilaput kellett
volna kötni a talpára. Én Wilsonban sajnos nem hiszek évek óta.
Tök jó, hogy Wilson építi a kis statjait végig a fasza konfinzónában, meg vigyáz a lasztira, csak punt punt punt. aminél több kell, mert ez a D nem fog túl sok meccset megnyerni. Amúgy menthettük volna egy jobb sorsra érdemes fiatal QB karrierjét. 8743 éves, de
még mindig ruganyos Tom Brady nem tudom hanyadik megújulásán túl, dobott könnyű 5 Tdt ma.

No, az apatikus offseason után nekem elég volt... idénre, vagy amíg valami alapjaiban nem változik. Nem, nem a vereség miatt. Kitartottam a Bills mellett is a legsötétebb órákban is.
Szóval nem a vereség miatt, hanem mert az intelligencia hiánya számomra egyszerüen kezelhetetlen.

még annyit, hogy:
Julio. Amúgy igaza volt a kollegának, aki bizonygatta, hogy nem kell ide. Mondjuk nem Julion múlna, mert láttuk, Julio fasza, de én sem hiszem, hogy hozzá tudna tenni oly sokat. 😊 😊 😊
Miközben Metcalf olyan érett módon játszik, és viselkedik.

Nektek további jókat!
😊
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Csudaszép volt!
Mondjuk én József Attilától gondoltam volna átiratot, mondjuk azzal a címmel, hogy :
Anyád!!!

Carroll 70!!!!
Pocic IR

Jó lenne olvasni Unditól egy életmű összefoglalót! 😊
Helmut the Dystopian Ride
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Virágokat tépnek,
Napsugárban élnek
Milyen sokan, mások!...
Engem megfogott egy
Ismeretlen átok.

Nem adott az élet
Nyugodalmat, békét,
Feldúlta lelkemnek
Végső menedékét;
Nincs már egy reményem,
Szivemből már régen
Eltüntek az álmok...
Megfogott, megölt egy
Ismeretlen átok!

/Ady/
undisputedly
Helmut the Dystopian Ride
Anyád - by Russ Wilson

Már egy hete csak Anyádra
gondolok mindíg, meg-megállva.
Nyikorgó playbookkal ölében,
állsz a sideline-on, állsz serényen.
Én még őszinte ember voltam,
ordítottam, toporzékoltam.
Hagyja a dagadt Lynchet mára.
Engem vegyen fel a listára.

Csak állt és nézett bénán ,
nem szidott, nem is nézett énrám
s a fumblik fényesen, suhogva,
keringtek, szálltak a magosba.

Nem nyafognék, de most már késő,
most látom, milyen óriás ő -
szürke haja lebben az égen,
szoborrá avatják Seattle-ben.
Willie Parker
Instant klasszik!
Helmut the Dystopian Ride
Köszi szépen, az elgurult gyógyszerem mellett találtam!
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Szerintem egyhangúan megszavazhatjuk az úrnak az örökös tiszteletbeli tagságot a RussAMiUrunk Egyház lírapáholyába.

Anyád - by Russ Wilson

Már egy hete csak Anyádra
gondolok mindíg, meg-megállva.
Nyikorgó playbookkal ölében,
állsz a sideline-on, állsz serényen.
Én még őszinte ember voltam,
ordítottam, toporzékoltam.
Hagyja a dagadt Lynchet mára.
Engem vegyen fel a listára.

Csak állt és nézett bénán ,
nem szidott, nem is nézett énrám
s a fumblik fényesen, suhogva,
keringtek, szálltak a magosba.

Nem nyafognék, de most már késő,
most látom, milyen óriás ő -
szürke haja lebben az égen,
szoborrá avatják Seattle-ben.
Willie Parker
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Csudaszép volt!
Mondjuk én József Attilától gondoltam volna átiratot, mondjuk azzal a címmel, hogy :
Anyád!!!

Carroll 70!!!!
Pocic IR

Jó lenne olvasni Unditól egy életmű összefoglalót! 😊
Helmut the Dystopian Ride
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Virágokat tépnek,
Napsugárban élnek
Milyen sokan, mások!...
Engem megfogott egy
Ismeretlen átok.

Nem adott az élet
Nyugodalmat, békét,
Feldúlta lelkemnek
Végső menedékét;
Nincs már egy reményem,
Szivemből már régen
Eltüntek az álmok...
Megfogott, megölt egy
Ismeretlen átok!

/Ady/
undisputedly
Helmut the Dystopian Ride
Anyád - by Russ Wilson

Már egy hete csak Anyádra
gondolok mindíg, meg-megállva.
Nyikorgó playbookkal ölében,
állsz a sideline-on, állsz serényen.
Én még őszinte ember voltam,
ordítottam, toporzékoltam.
Hagyja a dagadt Lynchet mára.
Engem vegyen fel a listára.

Csak állt és nézett bénán ,
nem szidott, nem is nézett énrám
s a fumblik fényesen, suhogva,
keringtek, szálltak a magosba.

Nem nyafognék, de most már késő,
most látom, milyen óriás ő -
szürke haja lebben az égen,
szoborrá avatják Seattle-ben.
Willie Parker
Instant klasszik!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Csudaszép volt!
Mondjuk én József Attilától gondoltam volna átiratot, mondjuk azzal a címmel, hogy :
Anyád!!!

Carroll 70!!!!
Pocic IR

Jó lenne olvasni Unditól egy életmű összefoglalót! 😊
Helmut the Dystopian Ride
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Virágokat tépnek,
Napsugárban élnek
Milyen sokan, mások!...
Engem megfogott egy
Ismeretlen átok.

Nem adott az élet
Nyugodalmat, békét,
Feldúlta lelkemnek
Végső menedékét;
Nincs már egy reményem,
Szivemből már régen
Eltüntek az álmok...
Megfogott, megölt egy
Ismeretlen átok!

/Ady/
undisputedly
Helmut the Dystopian Ride
Anyád - by Russ Wilson

Már egy hete csak Anyádra
gondolok mindíg, meg-megállva.
Nyikorgó playbookkal öledben,
állsz a sideline-on, állsz serényen.
Én még őszinte ember voltam,
ordítottam, toporzékoltam.
Hagyja a dagadt Lynchet mára.
Engem vegyen fel a listára.

Csak állt és nézett bénán ,
nem szidott, nem is nézett énrám
s a fumblik fényesen, suhogva,
keringtek, szálltak a magosba.

Nem nyafognék, de most már késő,
most látom, milyen óriás ő -
szürke haja lebben az égen,
szoborrá avatják Seattle-ben.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Csudaszép volt!
Mondjuk én József Attilától gondoltam volna átiratot, mondjuk azzal a címmel, hogy :
Anyád!!!

Carroll 70!!!!
Pocic IR

Jó lenne olvasni Unditól egy életmű összefoglalót! 😊
Helmut the Dystopian Ride
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Virágokat tépnek,
Napsugárban élnek
Milyen sokan, mások!...
Engem megfogott egy
Ismeretlen átok.

Nem adott az élet
Nyugodalmat, békét,
Feldúlta lelkemnek
Végső menedékét;
Nincs már egy reményem,
Szivemből már régen
Eltüntek az álmok...
Megfogott, megölt egy
Ismeretlen átok!

/Ady/
undisputedly
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Carroll 70!!!!
Pocic IR

Jó lenne olvasni Unditól egy életmű összefoglalót! 😊
Helmut the Dystopian Ride
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Virágokat tépnek,
Napsugárban élnek
Milyen sokan, mások!...
Engem megfogott egy
Ismeretlen átok.

Nem adott az élet
Nyugodalmat, békét,
Feldúlta lelkemnek
Végső menedékét;
Nincs már egy reményem,
Szivemből már régen
Eltüntek az álmok...
Megfogott, megölt egy
Ismeretlen átok!

/Ady/
undisputedly
Nem vagyok egy sírós fajta, de ezt megkönnyeztem.
Szívem szerint költenék én is egyet, de erre itt már szükség nincsen. 😊

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Carroll 70!!!!
Pocic IR

Jó lenne olvasni Unditól egy életmű összefoglalót! 😊
Helmut the Dystopian Ride
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Virágokat tépnek,
Napsugárban élnek
Milyen sokan, mások!...
Engem megfogott egy
Ismeretlen átok.

Nem adott az élet
Nyugodalmat, békét,
Feldúlta lelkemnek
Végső menedékét;
Nincs már egy reményem,
Szivemből már régen
Eltüntek az álmok...
Megfogott, megölt egy
Ismeretlen átok!

/Ady/
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Carroll 70!!!!
Pocic IR

Jó lenne olvasni Unditól egy életmű összefoglalót! 😊
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Az van, hogy annyira új ez a dolog, hogy a csapatok jelentős része ezt már nem TE-re játssza, és nem a 7-esen. Csak nálunk ott a meglepetés ereje.
Helmut the Dystopian Ride
Azt mondod hogy a week 6-7-re a defek feltörik majd, aztán vége a dalnak, felkerül a tavalyi lemez?
akdestroyer
Nem mondtam ilyet, addig még van 5 -6 hét.
Helmut the Dystopian Ride
A Patses meg a Payton-féle rekordöntögető Broncos O# sem volt túl cizellált, hiányoztak ott is lapok a playbookból, viszont az amiből dolgoztak, annyira be volt gyakorolva, hogy hiába tudta az ellenfél mi jön, nem ért oda. Ha nagyon-nagyon szar volt a matchup, akkor Manningpapa áthívta a játékot, oszt meg volt oldva.

Jó, nyilván szar példa, mert Wilson távoli félhomályos profilból sem egy Manning, de ha tényleg tudtak csiszolni a tavalyi alapon az szerintem kurva jó, mert pont adhat annyi pluszt, hogy nem zuhanunk megint össze - mert egy kiváló rendszer építőkockái amúgy adottak.

Wilson deep balljait, Metcalf tömegét meg Lockett gyorsaságát nem tudod a semmiből szintetizálni. Nekünk itt van minden hozzávaló, csak főzni kéne belőle, és végre nem valami szart.

Azt mondtad Wilsonon is sokat dolgoztak, én ezt nem láttam, ehhez az én szememnek még kicsi a minta, de ha így van akkor azt vágod, hogy belerakta az offseasonba azt a melót, amit már évek óta hiányolsz. 😀
Azért ez előrelépés nem? 😀

Ui: Remélem belefértem 15 sorba.
akdestroyer
NEM sikerült, de engedjük el. Ő jó.... inkább szórakoztató, de lényeglátó
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Az van, hogy annyira új ez a dolog, hogy a csapatok jelentős része ezt már nem TE-re játssza, és nem a 7-esen. Csak nálunk ott a meglepetés ereje.
Helmut the Dystopian Ride
Azt mondod hogy a week 6-7-re a defek feltörik majd, aztán vége a dalnak, felkerül a tavalyi lemez?
akdestroyer
Nem mondtam ilyet, addig még van 5 -6 hét.
Helmut the Dystopian Ride
A Patses meg a Payton-féle rekordöntögető Broncos O# sem volt túl cizellált, hiányoztak ott is lapok a playbookból, viszont az amiből dolgoztak, annyira be volt gyakorolva, hogy hiába tudta az ellenfél mi jön, nem ért oda. Ha nagyon-nagyon szar volt a matchup, akkor Manningpapa áthívta a játékot, oszt meg volt oldva.

Jó, nyilván szar példa, mert Wilson távoli félhomályos profilból sem egy Manning, de ha tényleg tudtak csiszolni a tavalyi alapon az szerintem kurva jó, mert pont adhat annyi pluszt, hogy nem zuhanunk megint össze - mert egy kiváló rendszer építőkockái amúgy adottak.

Wilson deep balljait, Metcalf tömegét meg Lockett gyorsaságát nem tudod a semmiből szintetizálni. Nekünk itt van minden hozzávaló, csak főzni kéne belőle, és végre nem valami szart.

Azt mondtad Wilsonon is sokat dolgoztak, én ezt nem láttam, ehhez az én szememnek még kicsi a minta, de ha így van akkor azt vágod, hogy belerakta az offseasonba azt a melót, amit már évek óta hiányolsz. 😀
Azért ez előrelépés nem? 😀

Ui: Remélem belefértem 15 sorba.

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Az van, hogy annyira új ez a dolog, hogy a csapatok jelentős része ezt már nem TE-re játssza, és nem a 7-esen. Csak nálunk ott a meglepetés ereje.
Helmut the Dystopian Ride
Azt mondod hogy a week 6-7-re a defek feltörik majd, aztán vége a dalnak, felkerül a tavalyi lemez?
akdestroyer
Nem mondtam ilyet, addig még van 5 -6 hét.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Az van, hogy annyira új ez a dolog, hogy a csapatok jelentős része ezt már nem TE-re játssza, és nem a 7-esen. Csak nálunk ott a meglepetés ereje.
Helmut the Dystopian Ride
Azt mondod hogy a week 6-7-re a defek feltörik majd, aztán vége a dalnak, felkerül a tavalyi lemez?

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Idén nem fogok elemezni, és 15. sornál hosszabb megfejtéseket nem olvasom el.
Ebbe belefér a "Volt TE játék". TE játék valójában eddig sem volt,és most sincs, mert Wilson nem dob forgalomba, ahogy eddig sem dobott. Át vannak osztva a routek.
Hogy a Drivet meg a Deep overt Everett futja, attól ez nem TE játék. Persze üdítő látni, hogy átengedik a nyomást, és megy egy klasszik TE passz. Az van, hogy annyira új ez a dolog, hogy a csapatok jelentős része ezt már nem TE-re játssza, és nem a 7-esen. Csak nálunk ott a meglepetés ereje. Stick meg Stab útvonalak nincsenek, de szerintem nem is lesznek.

Majd lesznek felállások az egy oldalra rakott TE párossal a'la Rams.

...hogy nagyjából ugyanazt a sémát játszotta az O, mint tavaly.
Szóval ez inkább tűnik egy átgondolt reorgnak, mint forradalomnak.
Helmut the Dystopian Ride
De ezzel nincs is baj.
A tavaly szezon eleji O# egy kiváló alap szerintem, ami egy kicsi finomhangolással nagyon ütőssé teheti a támadójatékunkat.

Tavaly is folyamatosan finomhangoltuk az egységet, csak pont nem a jó irányba. A mostani irány viszont nekem nagyon tetszik.

Hogy mondjak egy példát, a tavalyi szezon végére drámaian csökkent a play action játékok száma, amiket Wilson azért eléggé érzett, és amelyekkel rendszerint akkor is tudtunk haladni, amikor amúgy gatyán volt az O#.
Hogy miért? Nem tudom.

Vasárnap kaptam belőle megfelelő mennyiséggel. Nem tudok pontos számot mondani, de érzésre 33% fölött volt az arány.

Volt TE játék! Nagyon sokat tett hozzá az összképhez, és nagyon fontos lesz majd a jövőben is, hogy kellően diverz legyen a playbookunk. Dissly visszatérese a Jediénél is jelentősebb lehet.

A futás-passz arány is ideális volt, úgy mértünk légicsapást a Colts secondaryra, hogy közben azért Carsont is etettük rendesen, végig volt egyfajta harmónia a hívásokban, azaz végig tudtuk csinálni azt amit a meccs előtt elterveztünk.

Ennek örülök.
Meg a W-nek. Akkor is ha minden téren gyenge volt a Colts, aki elég régóta drukker az pontosan tudja hogy a szeptemberjeink zömmel nem erről szóltak, égtünk már meg hasonló csapat ellen - lásd 2-3 éve a Denveri nyitót.
Szóval joggal lehetünk elégedettek.

Aggályok:
Hoztuk a kötelezőt, jó az alap, de ez kb pont ennyit is ér, az igazi értékmérő csak ezután következik.

A szerintem fő kérdések:
1.) Mi lesz akkor, ha nem tudjuk leerőszakolni az ellenfél torkán az akaratunkat úgy, ahogy a Colts-én, hanem ki kell lépnünk a konfortzónánkból. Lesz-e arra is válaszunk?
1/a.)10+ pontos hátrányban tudunk-e majd akkor is haladni, ha az ellenfél passzra készül?

2.) Mi lesz ha dominálnak minket a falaknál? - amire lássuk meg minden esély megvan.
2/a.) ...Ha egy potensebb OL ellen nem tudunk 4 emberrel semmiféle nyomást generálni. Nyaljuk-e majd megint a yardokat, mint kacsa a nokedlit, amikor az ellenfél QBjanak csillió ideje lesz megtalálni az üres embert?

2/b.) ...Ha egy potensebb DL elveszi a futást. Ez esetben nem is az a kérdés hogy tudunk-e majd passzolni, sokkal fontosabb, hogy tudunk-e majd futni? Tudunk-e váltani, lesz-e B terv?
Tavaly sokszor nem volt.

Ami még aggaszt, hogy idén villámrajtot vett az egész NFC West. És igazából egyik csoportellenfelünk se túl jó matchup a számunkra. 😀

Nagyon nagy vérfürdőre számítok majd a csoporton belül, ez a 6 meccs még a szokásosnál is fontosabb lehet majd. Ha az Arizona tudja a nyitóheti formát tartani, kérdés, hogy lesz-e meccs ahol mi számítunk majd az esélyesebbnek? 😀

Az a szomorú hírem, hogy Carrol az egyetlen reményünk.
Én se örülök neki, de ez az igazság, a keretben nincs contender-potenciál, RW meg nem tud mindent (is) megoldani.
In Pete we trust. 😀

Ui: Az hogy RW az MVP az vótmá?

<3
akdestroyer
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
látom Dissly még mindig szolgáltat örömre okot a hálószoba magányában 😀 van ami nem változik 😀
petey
Ezt visszautasítom!
Örömöt az szolgáltat, amikor a meccs előtt bevágódok a kanapéba, felszisszentek egy jéghideg alkoholmentes citromos Gössert, miközben Erin Andrews arról beszél a képernyőn, hogy mennyire kurva hideg van odaát, a messzi Lambeau Field-en - amely ténnyel a mellbimbója a pamutpulcsin keresztül is jól láthatóan kollerál.
De ez már offtopic. 😀

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
...hogy nagyjából ugyanazt a sémát játszotta az O, mint tavaly.
Szóval ez inkább tűnik egy átgondolt reorgnak, mint forradalomnak.
Helmut the Dystopian Ride
De ezzel nincs is baj.
A tavaly szezon eleji O# egy kiváló alap szerintem, ami egy kicsi finomhangolással nagyon ütőssé teheti a támadójatékunkat.

Tavaly is folyamatosan finomhangoltuk az egységet, csak pont nem a jó irányba. A mostani irány viszont nekem nagyon tetszik.

Hogy mondjak egy példát, a tavalyi szezon végére drámaian csökkent a play action játékok száma, amiket Wilson azért eléggé érzett, és amelyekkel rendszerint akkor is tudtunk haladni, amikor amúgy gatyán volt az O#.
Hogy miért? Nem tudom.

Vasárnap kaptam belőle megfelelő mennyiséggel. Nem tudok pontos számot mondani, de érzésre 33% fölött volt az arány.

Volt TE játék! Nagyon sokat tett hozzá az összképhez, és nagyon fontos lesz majd a jövőben is, hogy kellően diverz legyen a playbookunk. Dissly visszatérese a Jediénél is jelentősebb lehet.

A futás-passz arány is ideális volt, úgy mértünk légicsapást a Colts secondaryra, hogy közben azért Carsont is etettük rendesen, végig volt egyfajta harmónia a hívásokban, azaz végig tudtuk csinálni azt amit a meccs előtt elterveztünk.

Ennek örülök.
Meg a W-nek. Akkor is ha minden téren gyenge volt a Colts, aki elég régóta drukker az pontosan tudja hogy a szeptemberjeink zömmel nem erről szóltak, égtünk már meg hasonló csapat ellen - lásd 2-3 éve a Denveri nyitót.
Szóval joggal lehetünk elégedettek.

Aggályok:
Hoztuk a kötelezőt, jó az alap, de ez kb pont ennyit is ér, az igazi értékmérő csak ezután következik.

A szerintem fő kérdések:
1.) Mi lesz akkor, ha nem tudjuk leerőszakolni az ellenfél torkán az akaratunkat úgy, ahogy a Colts-én, hanem ki kell lépnünk a konfortzónánkból. Lesz-e arra is válaszunk?
1/a.)10+ pontos hátrányban tudunk-e majd akkor is haladni, ha az ellenfél passzra készül?

2.) Mi lesz ha dominálnak minket a falaknál? - amire lássuk meg minden esély megvan.
2/a.) ...Ha egy potensebb OL ellen nem tudunk 4 emberrel semmiféle nyomást generálni. Nyaljuk-e majd megint a yardokat, mint kacsa a nokedlit, amikor az ellenfél QBjanak csillió ideje lesz megtalálni az üres embert?

2/b.) ...Ha egy potensebb DL elveszi a futást. Ez esetben nem is az a kérdés hogy tudunk-e majd passzolni, sokkal fontosabb, hogy tudunk-e majd futni? Tudunk-e váltani, lesz-e B terv?
Tavaly sokszor nem volt.

Ami még aggaszt, hogy idén villámrajtot vett az egész NFC West. És igazából egyik csoportellenfelünk se túl jó matchup a számunkra. 😀

Nagyon nagy vérfürdőre számítok majd a csoporton belül, ez a 6 meccs még a szokásosnál is fontosabb lehet majd. Ha az Arizona tudja a nyitóheti formát tartani, kérdés, hogy lesz-e meccs ahol mi számítunk majd az esélyesebbnek? 😀

Az a szomorú hírem, hogy Carrol az egyetlen reményünk.
Én se örülök neki, de ez az igazság, a keretben nincs contender-potenciál, RW meg nem tud mindent (is) megoldani.
In Pete we trust. 😀

Ui: Az hogy RW az MVP az vótmá?

<3
akdestroyer
látom Dissly még mindig szolgáltat örömre okot a hálószoba magányában 😀 van ami nem változik 😀

több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
...hogy nagyjából ugyanazt a sémát játszotta az O, mint tavaly.
Szóval ez inkább tűnik egy átgondolt reorgnak, mint forradalomnak.
Helmut the Dystopian Ride
De ezzel nincs is baj.
A tavaly szezon eleji O# egy kiváló alap szerintem, ami egy kicsi finomhangolással nagyon ütőssé teheti a támadójatékunkat.

Tavaly is folyamatosan finomhangoltuk az egységet, csak pont nem a jó irányba. A mostani irány viszont nekem nagyon tetszik.

Hogy mondjak egy példát, a tavalyi szezon végére drámaian csökkent a play action játékok száma, amiket Wilson azért eléggé érzett, és amelyekkel rendszerint akkor is tudtunk haladni, amikor amúgy gatyán volt az O#.
Hogy miért? Nem tudom.

Vasárnap kaptam belőle megfelelő mennyiséggel. Nem tudok pontos számot mondani, de érzésre 33% fölött volt az arány.

Volt TE játék! Nagyon sokat tett hozzá az összképhez, és nagyon fontos lesz majd a jövőben is, hogy kellően diverz legyen a playbookunk. Dissly visszatérese a Jediénél is jelentősebb lehet.

A futás-passz arány is ideális volt, úgy mértünk légicsapást a Colts secondaryra, hogy közben azért Carsont is etettük rendesen, végig volt egyfajta harmónia a hívásokban, azaz végig tudtuk csinálni azt amit a meccs előtt elterveztünk.

Ennek örülök.
Meg a W-nek. Akkor is ha minden téren gyenge volt a Colts, aki elég régóta drukker az pontosan tudja hogy a szeptemberjeink zömmel nem erről szóltak, égtünk már meg hasonló csapat ellen - lásd 2-3 éve a Denveri nyitót.
Szóval joggal lehetünk elégedettek.

Aggályok:
Hoztuk a kötelezőt, jó az alap, de ez kb pont ennyit is ér, az igazi értékmérő csak ezután következik.

A szerintem fő kérdések:
1.) Mi lesz akkor, ha nem tudjuk leerőszakolni az ellenfél torkán az akaratunkat úgy, ahogy a Colts-én, hanem ki kell lépnünk a konfortzónánkból. Lesz-e arra is válaszunk?
1/a.)10+ pontos hátrányban tudunk-e majd akkor is haladni, ha az ellenfél passzra készül?

2.) Mi lesz ha dominálnak minket a falaknál? - amire lássuk meg minden esély megvan.
2/a.) ...Ha egy potensebb OL ellen nem tudunk 4 emberrel semmiféle nyomást generálni. Nyaljuk-e majd megint a yardokat, mint kacsa a nokedlit, amikor az ellenfél QBjanak csillió ideje lesz megtalálni az üres embert?

2/b.) ...Ha egy potensebb DL elveszi a futást. Ez esetben nem is az a kérdés hogy tudunk-e majd passzolni, sokkal fontosabb, hogy tudunk-e majd futni? Tudunk-e váltani, lesz-e B terv?
Tavaly sokszor nem volt.

Ami még aggaszt, hogy idén villámrajtot vett az egész NFC West. És igazából egyik csoportellenfelünk se túl jó matchup a számunkra. 😀

Nagyon nagy vérfürdőre számítok majd a csoporton belül, ez a 6 meccs még a szokásosnál is fontosabb lehet majd. Ha az Arizona tudja a nyitóheti formát tartani, kérdés, hogy lesz-e meccs ahol mi számítunk majd az esélyesebbnek? 😀

Az a szomorú hírem, hogy Carrol az egyetlen reményünk.
Én se örülök neki, de ez az igazság, a keretben nincs contender-potenciál, RW meg nem tud mindent (is) megoldani.
In Pete we trust. 😀

Ui: Az hogy RW az MVP az vótmá?

<3

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Tegnapi meccsről:

Helmut the Dystopian Ride
Fáradt vagyok nagyon, mi az üzenet? 😃
funkyparduc
...hogy nagyjából ugyanazt a sémát játszotta az O, mint tavaly. Pár új elemet láttam, és ebből 2-3 elem fal blokkolásban van. Végre elengedtük a team up blokkokat, más a húzásnál az ütem, és a spacing (az ugye a gap ellenpárja) ilyenek.
Az látszik, hogy dolgoztak Wilson zseb mozgásán. Metcalftól, Lockettől elvett routokat Dissly, Everett, Lockett Baldwin routjait megörökölte. A route futáson nagyon sokat dolgozhattak.
Szóval ez inkább tűnik egy átgondolt reorgnak, mint forradalomnak.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem akarok gonosz lenni, de elfelejtettétek a legnagyobb pozitívumát a tegnapnak.

Lockett végre elengedte a férfi hiúság azon kellemetlen részét, amikor még valaki azt gondolja, hogy van elég haja 😀
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Penny közben IR, soha nem tudott végigjátszani egy szezont. El kellene már engedni ezt a projektet.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Tegnapi meccsről:

Helmut the Dystopian Ride
Fáradt vagyok nagyon, mi az üzenet? 😃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Tegnapi meccsről: