Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
PC es Russ a median keresztul uzenget egymasnak 😀

 twitter.com/bcondotta/status/1441125936947027970?s=21

Btw, ha mar 3. es out. Valaki legyen kedves irja be, hogy hanyadikak voltunk 3&out tekintetben miota Russ itt van es valaszolja meg mi tortent 2017-ben amikor ellezdtunk kb ligautolsok lenni ebben a mutatoban.
undisputedly
1.) ja azt tök rég lehet tudni, hogy PC szerint 2 forintot nem ér Wilson, és viszont- rühellik egymást... Nyáron írtam, hogy lyukra futtatás lesz ebből, aminek nem lesz nyertese, csak a szurkolók fogják beszopni. Nem hittem volna, hogy a 2. meccsnél elkezdődik. Biztos naív voltam.

2.) Amikor elkezdtük megkérdőjelezni Bevellt, majd el is küldtük...
BTW az (okkal) igen kritikus Detroit szurkolói csoportok talán egyetlen embert nem utáltak az utóbbi évek edzői stábjaiban...őt. Stafford is szerette. Fogja szeretni a szép szőke herceg is, ha a addig a Jax fanok ki nem utálják.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
PC es Russ a median keresztul uzenget egymasnak 😀

 twitter.com/bcondotta/status/1441125936947027970?s=21

Btw, ha mar 3. es out. Valaki legyen kedves irja be, hogy hanyadikak voltunk 3&out tekintetben miota Russ itt van es valaszolja meg mi tortent 2017-ben amikor ellezdtunk kb ligautolsok lenni ebben a mutatoban.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Haladóknak:
 seahawkswire.usatoday.com/2021/09/23/seahawks-russell-wilson-three-and-out-drive-overtime-titans/
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Lesz majd itt még zokogás pár év múlva, mikor Russ helyett valami elsőkörös bohócot fogunk nézegetni.
Többször megbeszéltük már milyen kellemesen nosztalgikus volt visszagondolni csárli lyezush vájthörsztre és a hasonlóan prémium szeneka válászra.
Ha egy csapatban ennyi talent van, ott mindig fentről bűzlik a dolog.
Hanni
Lesz majd akkor is, amikor valami ifjú sztár Mata Hari lesz a GM Schneider helyett (szerintem a következő GM-ünk csaj lesz), vagy egy NFC döntő vesztes csodatevő OC a vezetőedző Carroll helyett.

Jelenlegi 1. körös sztárok úgymint Wilson, Lawrence - akinek a dobási mechanizmusa amúgy jobb, mint 10 éves veteráoké-, is bohócnak tűnik.
Jelenleg Urban Meyer is bohócnak tűnik
Carroll 2 évig bohócnak tűnt.

Egyikük sem az.

Ez ilyen, sopánkodás az van, mindig van.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Helmut Zimmer
Köszönöm!

Tök érdekes aspektusok kerültek elő mindkét oldalról, de szívesen olvasnám másoknak is erről a véleményét.
Valaki?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Leírtam a meccs hajnalán mit gondolok, nem tudok mit hozzáfűzni.
Helmut Zimmer
A matematikai részével nem vitáznék, mert az nem az én szakterületem hanem a tiéd. Igazából egy dolog van, amibe jó lenne tiszta vizet önteni:
Jól értelmezem, hogy szerinted RW a jelen állapotában nem alkalmas egy PO runra?
Ha gondolod megválaszolhatod privátban is a kérdést.
akdestroyer
Majd az 5. meccs után. megírom. De mielőtt ezt kifejtem rátérnék a Wilsonizmusra.
Én olyan szívesen olvasgatom a Wilsonizmus doktrínáit, megfejtéseit... engem tényleg szórakoztat.
-kell sztár TE (jön - szopó)...
-...akkor másik faledző (ugyanaz a szopó)...
-új támadó koordinátor (different shit)
-másik új támadó koordinátor (same shit different way)
- annyira megnézném Pats/Saints mezben 😀 - Hát abban én is. 😀 😀 😀

Én a Wilson témát lezártam. Megírtam a megírni valóimat. Nem a képességekkel van a baj, fejben sem, hanem a játékhoz való hozzáállással. Hol vannak a kreatív játékok? Elfelejtette?! Dehogy felejtette. Hol vannak a korai TE játékok? Elfelejtette? Dehogy is! Melós, rohadt sokat kell dolgozni rajta. Ezt kérem számon 2 éve, nem az alkalmasságot! Nálam semmi sem változott.

Hozzáteszem erre a nagy váltásra egy offseason nem feltétlenül elég, de ezt is megírtam tavaly, szóval (keretes szerkezet) majd a 5. meccs után megmondom. Ha akkor is ugyanez a mozi, akkor nem sajnos nem alkalmas.
Gondolom az új sztár TE is meg fogja kérdezni, hogy: "nem -e végezhetné a munkáját", és az ilyenkor szok volt axelerálni az események történésén.


Hogy legyen pozitívum is. DK fel fog épülni, (ez mindig valami madár csapat ellen sikerül valahogy) és lesznek űrszámok. Ebben biztos vagyok. Lehet MVP-t kiálltani.
Amúgy az (már az MVP) Lockett, aki a top 15 irányító bármelyikével szupersztár lenne.

Engem a csapat érdekel vasárnap óta mondjuk kevésbé- én így dolgozom fel a gyászt 😀

De ha bármi számottevően változik, fog újra nagyon érdekelni. Ehhez Carroll kirúgása sem kell, olyan apróságoknak is örülnék, hogy Jamal Adamset használjuk Safetyként, és nem un. Troublemakerként, ami amúgy már az egyetemen is eggyel komolytalanabb poszt, mint a Lobo -Jamal Adams 13 blitz 0 nyomás...
No akkor ezt miért csináljuk?!
Szóval nem nem Wilson a legnagyobb baj. Ken Norton jr sötét bunkóságát bármikor elé sorolom.

Amúgy -és ezt a jótanácsot ingyen osztom- ... az elmúlt évek draftjaival csínján. Mert Carrollnak van ideje és extra tehetséges, de paraszt csávókat draftol... Green, Collier Taylor, DK, és ezekből 3-4 év alatt játékos lesz. Ennek a frontban vannak jelei.... még Ken Norton ellenére is!

5. hét után, térjünk vissza, addig fél szemmel nézek meccset.
Amúgy still loving You! 😊
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lesz majd itt még zokogás pár év múlva, mikor Russ helyett valami elsőkörös bohócot fogunk nézegetni.
Többször megbeszéltük már milyen kellemesen nosztalgikus volt visszagondolni csárli lyezush vájthörsztre és a hasonlóan prémium szeneka válászra.
Ha egy csapatban ennyi talent van, ott mindig fentről bűzlik a dolog.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Leírtam a meccs hajnalán mit gondolok, nem tudok mit hozzáfűzni.
Helmut Zimmer
A matematikai részével nem vitáznék, mert az nem az én szakterületem hanem a tiéd. Igazából egy dolog van, amibe jó lenne tiszta vizet önteni:
Jól értelmezem, hogy szerinted RW a jelen állapotában nem alkalmas egy PO runra?
Ha gondolod megválaszolhatod privátban is a kérdést.

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Leírtam a meccs hajnalán mit gondolok, nem tudok mit hozzáfűzni. Egy dologra reagálnék:

Értelmezésünk nem azonos a teljesítménnyel kapcsolatban: Wilson nem tesz le top 5 teljesítményt.
Wilson esetében a meccseken mért mutatószámok átlaga top 5.. Ez az un átlagok-átlaga probléma, ami kitakarja a hibákat. De, ha felbontod, akkor van ám meglepetés. 😉
A menny és pokol közti valószínűségi változóra pedig nem lehet építeni. Wilson nem is meccsek közt szór tragikusan, mert ott trend szerinti lépcsőzetes entrópia van,3-4 éve - ezt tudjuk. A döbbenetes a negyedek közti szórás. Ezt top irányító nem engedheti meg magának.

A másik, különböztessük meg Tyler Lockett, Doug Baldwin/Sydney Rice....teljesítményét, és és Russell Wilsonét. A nagy számok mögött ezek a faszik, és az elképesztő mélységi elkapásaik állnak. És ha elfáradnak, mert a 8. Launch program 0-100 nál, már rojtos a kuplung, akkor nem is haladunk semmit, sehova. De ezt Undi is leírta.

így van mindegyik poszt ugyanolyan fontos, mindenki ugyanannyi pénzt keres. Ugyanakkora a felelősség!
oh.... wait 😊
Helmut Zimmer
Én alapvetően szeretem a cinizmusod amivel a világot kezeled, de ez most félrement.
Nagyon sok indokot fel tudok hozni arra hogy miért szar a csapat, de nálam a top20-ban nincs benne a QB poszt. Bocs.

Én magam, tavaly nagyon újra kellett értékeljek mindent amit eddig RW-ról gondoltam, de szerintem volt értelme, mert most már talán tudom a helyén kezelni.
Eddig ő volt számomra a meg nem énekelt hős, akit hátráltat a csapat, az edző, meg a támadófal.
Most hogy már látom a korlátait, meg a hiányosságait, persze egészen más a fénytörés, de attól még nem értem ezt a szintű elvitatását a képességeinek.

Röhögünk a minden évben elbukott MVP versenyein, de attól még tény, hogy évről-évre top5 teljesítményt tesz le az asztalra, az összes baromságával, észre nem vett TE-ekkel, meg elb*szott sackekkel együtt.

Én is károsnak találom a érinthetetlenség intézmenyét, szerintem is nagyon fontos hogy rámutassunk ha hibázott, meg számonkérjünk rajta ellazsált játekelemeket, de más ez, meg megint más fullra ráhúzni a vizes lepedőt mindenért.
Most épp azt a trendet látom, hogy sikerült a top2 probléma közé felemelni PC mellé, mint a csapat legnagyobb gátját.
RLY?
😀😀

Russellel ez egy 10-6/12-4 csapat volt az elmúlt években. Én értem hogy Tom Brady megújult, és ez mennyire fantasztikus, de ha holnap kicseréljük a 2 QB-t, akkor Brady hány plusz győzelmet tenne hozzá a mérleghez? Az összes zseniével, olvasásaival, áthívásaival.
2-őt? 3-at?
Ez esetben idei Seahawks egy 15-2-es csapat benyomását kelti, csak a QB hiányzik hozzá?

Nem akarom kinyitni az anyaszentegyház kapuit, csupán a objektívitast kérem számon.
Igen RW-ról lesüt, hogy többre tartja magát mint ahol valóban áll - ehhez az általad említett kritika nélküli rajongás is sokat hozzátett - de az megkérdőjelezhetetlen tény, hogy RW az összes balf*sz döntésével, meg hiányosságával együtt is a liga legjobb egyharmadában van a QB-k között, ott is közelebb az 5-höz mint a 10-hez.

Folyamatosan azon vagyunk fennakadva, hogy a legjobbakhoz mérjük (nem csak éves szinten - AR, Brady, Mahomes az egész NFL történelmet egybevetve nagyon magasan állnak/fognak állni a történelemkönyvekben), de sajnos top3 QB-ja egészen pontosan csak 3 csapatnak van, ez egy ilyen szakma.

Nekünk RW jutott, ezt el kell fogadni, de ez még mindig egy nagyon magas alap, és ebből bőven lehetne főzni. A hiányosságai meg nem tegnap derültek ki, bőven lett volna idő, és lehetett volna úgy fazonírozni a csapatot, hogy vele is működjön a rendszer.
McVay kitette a blueprintet az asztalra, és megmutatta hogy még egy olyan QBval is simán el lehet menni a SB-ba, aki RW leggyengébb területén az önálló gondolkozásban/döntéshozatalban is többlépcsőnyi hátrányban van a mi QB-nkhoz képest.

Szerintem meg az igazság az, hogy 2016-tól PC módszeresen hagyta széthullani a csapatot, elengedte a gárda kezét, aztán úgy volt vele hogy elműködik magától, meg majd RW megoldja, pedig már számtalaszor kiderült hogy nem.

Lehet hogy RW felelőssége többszörösen nagyobb ebben az egész nihilben, mint a többi mezőnyjátékosé, de a nagy egészre vetítve még mindig alig több mint 10%.

80% meg PC, akinek az elmúlt 6 évi munkája egy kalap szart nem ért, mondjuk ki.
Az egyetlen eredménye, hogy nem rombolta olyan ütemben szét a csapatot, ahogy pl egy BOB. Mi szép lassan pusztulunk, ahogy a béka fő a vízben.

És ebben RW-nak sokat köszönhetünk, mert nélküle sokkal látványosabb lenne az összeomlás.

Tudom hogy Seahawks szurkolóként hozzászoktunk a rengeteg comeback W-hez, de higgyétek el, hogy ez nem terem csak úgy a bokorban, ezt a legtöbb QB nem tudja.
RW nem egy meccsen húzott ki minket a szarból egymaga - ellenben akkor megkérdezném, hogy hány olyan meccs volt az elmúlt 5 évben, ahol RW szarul játszott de a társak kisegítették és behúzták a csapatnak a W-t?
Őszintén?

Lehet cinikusan gúnyolódni azon is, hogy 600y/6td/0int, és milyen jól játszik.
Nem, nyílván nem játszott jól, de ezek a számok az övéi, és ligaszinten is jól néznek ki.

Vagy mi az állítás, minek köszönhető?

PC-nek ameg nem értett O# gurunak, aki McVay módra fogja Wilson kezét, és olyan kiváló rendszert épített a QB köré amiben könnyű lubickolni?
Vagy az OL-nek, ami ligaátlag fölött segíti az irányítóját és hosszabbítja meg számára a játékokat?
Vagy a célpontjainak, (gondolok itt a rettentő sokoldalú Lockett-Metcalf duóra, a csak redzoneban értelmezhető Grahamre/szezon első két meccsén értelmezhető Disslyre, meg a rettegett WR3-WR4 célpontjaira - és Kearse még eszembe se jutott épp.)

De igaz ami igaz, a 30 pont kevés volt, hiszen 33-at kaptunk. | Majd ha Atlantai szintre süllyesztjük a defet, és 53-at kapunk, akkor számonkérhetjük majd az 50-et is, de az még 1-2 év, várjuk ki.
|
Ez a RW...pffejj...
Pedig tele van a csapat az elmúlt 5 évben sikeresen beépített elsőkörös tehetségekkel, de ez a limitált barbár nem tudja őket mozgatni, hát igen....


Ui: Azért én szívesen megnézném S.Payton vagy Belicsek kezei között, vagy bármelyik olyan csapatban, ahol VAN hozzáadott edzői érték, mire mennek vele.
Vagy akár csak egy PC nélküli Seahawks-ban.
Ha akkor sem változna semmi, sokkal szívessbben törnék pálcát felette.

Ui2: Nem, ez nem az ígért elemzés volt, inkább csak egy Kylo Ren féle fény/sötétoldalszerű vívódásnak a kivetülése a témában.
Az erőnek mindig egyensúlyban kell lennie.
akdestroyer
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
így van mindegyik poszt ugyanolyan fontos, mindenki ugyanannyi pénzt keres. Ugyanakkora a felelősség!
oh.... wait 😊
Helmut Zimmer
Én alapvetően szeretem a cinizmusod amivel a világot kezeled, de ez most félrement.
Nagyon sok indokot fel tudok hozni arra hogy miért szar a csapat, de nálam a top20-ban nincs benne a QB poszt. Bocs.

Én magam, tavaly nagyon újra kellett értékeljek mindent amit eddig RW-ról gondoltam, de szerintem volt értelme, mert most már talán tudom a helyén kezelni.
Eddig ő volt számomra a meg nem énekelt hős, akit hátráltat a csapat, az edző, meg a támadófal.
Most hogy már látom a korlátait, meg a hiányosságait, persze egészen más a fénytörés, de attól még nem értem ezt a szintű elvitatását a képességeinek.

Röhögünk a minden évben elbukott MVP versenyein, de attól még tény, hogy évről-évre top5 teljesítményt tesz le az asztalra, az összes baromságával, észre nem vett TE-ekkel, meg elb*szott sackekkel együtt.

Én is károsnak találom a érinthetetlenség intézmenyét, szerintem is nagyon fontos hogy rámutassunk ha hibázott, meg számonkérjünk rajta ellazsált játekelemeket, de más ez, meg megint más fullra ráhúzni a vizes lepedőt mindenért.
Most épp azt a trendet látom, hogy sikerült a top2 probléma közé felemelni PC mellé, mint a csapat legnagyobb gátját.
RLY?
😀😀

Russellel ez egy 10-6/12-4 csapat volt az elmúlt években. Én értem hogy Tom Brady megújult, és ez mennyire fantasztikus, de ha holnap kicseréljük a 2 QB-t, akkor Brady hány plusz győzelmet tenne hozzá a mérleghez? Az összes zseniével, olvasásaival, áthívásaival.
2-őt? 3-at?
Ez esetben idei Seahawks egy 15-2-es csapat benyomását kelti, csak a QB hiányzik hozzá?

Nem akarom kinyitni az anyaszentegyház kapuit, csupán a objektívitast kérem számon.
Igen RW-ról lesüt, hogy többre tartja magát mint ahol valóban áll - ehhez az általad említett kritika nélküli rajongás is sokat hozzátett - de az megkérdőjelezhetetlen tény, hogy RW az összes balf*sz döntésével, meg hiányosságával együtt is a liga legjobb egyharmadában van a QB-k között, ott is közelebb az 5-höz mint a 10-hez.

Folyamatosan azon vagyunk fennakadva, hogy a legjobbakhoz mérjük (nem csak éves szinten - AR, Brady, Mahomes az egész NFL történelmet egybevetve nagyon magasan állnak/fognak állni a történelemkönyvekben), de sajnos top3 QB-ja egészen pontosan csak 3 csapatnak van, ez egy ilyen szakma.

Nekünk RW jutott, ezt el kell fogadni, de ez még mindig egy nagyon magas alap, és ebből bőven lehetne főzni. A hiányosságai meg nem tegnap derültek ki, bőven lett volna idő, és lehetett volna úgy fazonírozni a csapatot, hogy vele is működjön a rendszer.
McVay kitette a blueprintet az asztalra, és megmutatta hogy még egy olyan QBval is simán el lehet menni a SB-ba, aki RW leggyengébb területén az önálló gondolkozásban/döntéshozatalban is többlépcsőnyi hátrányban van a mi QB-nkhoz képest.

Szerintem meg az igazság az, hogy 2016-tól PC módszeresen hagyta széthullani a csapatot, elengedte a gárda kezét, aztán úgy volt vele hogy elműködik magától, meg majd RW megoldja, pedig már számtalaszor kiderült hogy nem.

Lehet hogy RW felelőssége többszörösen nagyobb ebben az egész nihilben, mint a többi mezőnyjátékosé, de a nagy egészre vetítve még mindig alig több mint 10%.

80% meg PC, akinek az elmúlt 6 évi munkája egy kalap szart nem ért, mondjuk ki.
Az egyetlen eredménye, hogy nem rombolta olyan ütemben szét a csapatot, ahogy pl egy BOB. Mi szép lassan pusztulunk, ahogy a béka fő a vízben.

És ebben RW-nak sokat köszönhetünk, mert nélküle sokkal látványosabb lenne az összeomlás.

Tudom hogy Seahawks szurkolóként hozzászoktunk a rengeteg comeback W-hez, de higgyétek el, hogy ez nem terem csak úgy a bokorban, ezt a legtöbb QB nem tudja.
RW nem egy meccsen húzott ki minket a szarból egymaga - ellenben akkor megkérdezném, hogy hány olyan meccs volt az elmúlt 5 évben, ahol RW szarul játszott de a társak kisegítették és behúzták a csapatnak a W-t?
Őszintén?

Lehet cinikusan gúnyolódni azon is, hogy 600y/6td/0int, és milyen jól játszik.
Nem, nyílván nem játszott jól, de ezek a számok az övéi, és ligaszinten is jól néznek ki.

Vagy mi az állítás, minek köszönhető?

PC-nek ameg nem értett O# gurunak, aki McVay módra fogja Wilson kezét, és olyan kiváló rendszert épített a QB köré amiben könnyű lubickolni?
Vagy az OL-nek, ami ligaátlag fölött segíti az irányítóját és hosszabbítja meg számára a játékokat?
Vagy a célpontjainak, (gondolok itt a rettentő sokoldalú Lockett-Metcalf duóra, a csak redzoneban értelmezhető Grahamre/szezon első két meccsén értelmezhető Disslyre, meg a rettegett WR3-WR4 célpontjaira - és Kearse még eszembe se jutott épp.)

De igaz ami igaz, a 30 pont kevés volt, hiszen 33-at kaptunk. | Majd ha Atlantai szintre süllyesztjük a defet, és 53-at kapunk, akkor számonkérhetjük majd az 50-et is, de az még 1-2 év, várjuk ki.
|
Ez a RW...pffejj...
Pedig tele van a csapat az elmúlt 5 évben sikeresen beépített elsőkörös tehetségekkel, de ez a limitált barbár nem tudja őket mozgatni, hát igen....


Ui: Azért én szívesen megnézném S.Payton vagy Belicsek kezei között, vagy bármelyik olyan csapatban, ahol VAN hozzáadott edzői érték, mire mennek vele.
Vagy akár csak egy PC nélküli Seahawks-ban.
Ha akkor sem változna semmi, sokkal szívesebben törnék pálcát felette.

Ui2: Nem, ez nem az ígért elemzés volt, inkább csak egy Kylo Ren féle fény/sötétoldalszerű vívódásnak a kivetülése a témában.
Mert az erőnek mindig egyensúlyban kell lennie.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam

Matthew99
Az megvan, hogy Wilson minden képen ugyanabba az irányba néz. 😀
Helmut Zimmer
Ott ül a súgó. 😊
somoskovig
Azért kicsit több tiszteletet, egy olyan irányítóról beszélsz, aki 2 meccs alatt 6 TD- 0 Int, 600 yard...kb. Hány csapatnál van ilyen irányító?!
Szóval vissza lehet venni, nem rajta múlik! 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
És tényleg nem.
Rottyon van az egész csapat.
22-en vannak a pályán, ez nem 1 man show.
akdestroyer
így van mindegyik poszt ugyanolyan fontos, mindenki ugyanannyi pénzt keres. Ugyanakkora a felelősség!
oh.... wait 😊
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603

Matthew99
Az megvan, hogy Wilson minden képen ugyanabba az irányba néz. 😀
Helmut Zimmer
Ott ül a súgó. 😊
somoskovig
Azért kicsit több tiszteletet, egy olyan irányítóról beszélsz, aki 2 meccs alatt 6 TD- 0 Int, 600 yard...kb. Hány csapatnál van ilyen irányító?!
Szóval vissza lehet venni, nem rajta múlik! 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
És tényleg nem.
Rottyon van az egész csapat.
22-en vannak a pályán, ez nem 1 man show.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam

Matthew99
Az megvan, hogy Wilson minden képen ugyanabba az irányba néz. 😀
Helmut Zimmer
Ott ül a súgó. 😊
somoskovig
Azért kicsit több tiszteletet, egy olyan irányítóról beszélsz, aki 2 meccs alatt 6 TD- 0 Int, 600 yard...kb. Hány csapatnál van ilyen irányító?!
Szóval vissza lehet venni, nem rajta múlik! 😀 😀 😀
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM

Matthew99
Az megvan, hogy Wilson minden képen ugyanabba az irányba néz. 😀
Helmut Zimmer
Ott ül a súgó. 😊

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam

Matthew99
Az megvan, hogy Wilson minden képen ugyanabba az irányba néz. 😀
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Mert ott Te gondolkodsz helyette...
Helmut Zimmer
Ez eretnekség.
A középkorban hasonlóért máglyán kárhoztak el a bűnös lelkek.

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Dehogynem, volt kávé, capuccino, tea, tej, és még olyan is, akinek gyárilag pöcse van (vagy volt), meg ezek kombinációja is, ha jól láttam.

 www.seahawks.com/photos/photos-seahawks-dancers-perform-during-week-2-vs-titans

Persze az nem tűnt fel, milyen kevés a színes-bőrű lány....és az összes többi nem sincs persze képviselve.

Én már idén láttam egy pozitívumot: a cheerleader felhozatal egészen jó volt vasárnap.
tomz
Helmut Zimmer
tomz
esetleg olyan, akinek melle is van? 😕
petey
Rendkívül kínos a bodyshaming, amit művelsz! 😛 😀
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Dehogynem, volt kávé, capuccino, tea, tej, és még olyan is, akinek gyárilag pöcse van (vagy volt), meg ezek kombinációja is, ha jól láttam.

 www.seahawks.com/photos/photos-seahawks-dancers-perform-during-week-2-vs-titans

Persze az nem tűnt fel, milyen kevés a színes-bőrű lány....és az összes többi nem sincs persze képviselve.

Én már idén láttam egy pozitívumot: a cheerleader felhozatal egészen jó volt vasárnap.
tomz
Helmut Zimmer
tomz
esetleg olyan, akinek melle is van? 😕

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
...az megvan, hogy Tiara flexelget Wilson gyűrűjével? Mondjuk a Manningek jól reagálták le a múlt heti monday nighton... (sztárvendég volt Wilson). Amúgy Wilson sem volt rossz arc. PM humorérzéke legendás, szóval nemsült el rosszul....és Wilson tényleg azt tesz vele amit akar, már a gyűrűvel, de azért posztmodern!
És az eset után Tiara tényleg Wilsonné, akinek főfoglalkozása, hogy Wilsonné. Azért ennél ő sokkal több volt. kár érte.
Helmut the Dystopian Ride
Kedvencem az volt, amikor nyaron Velenceben jart Ciara meg RW (az utazasrol amugy csinaltak is profi fotosorozatot amit szetkuldtek minden mediumnak, mar ez vicc) es b+ testorsereggel jott Olaszorszagba 😂😂😂😂

Erted, mert o akkora qrva nagy sztar, hogy Europaban testorok kellenek neki, ahol joszerevel azt se tudja senki ki o 😂😂😂
undisputedly
Ez egyébként nem alap? Én eddig bármilyen major sportolóról láttam fotót (főleg ha az asszony is ilyen táncdal énekes), azért ténferegtek körülötte testőrök.
Matthew99
Nem vagyok celeb szupersztar, de szerintem qrvara indokolatlan Europaba 200 kg-os testorokkel jonnie, mert kb. senki le se sz@rja Olaszorszagban.

Sokkal feltunobb a kiserettel, mint lenne anelkul. Azert eleg sok filmes szupersztar szokott Olaszorszagban megjelenni testorok nelkul, pesig oket Europaban is ismerik, de aztan lehet bennem van a hiba es RW mar akkora hiresseg, hogy minden pillanatban vedeni kell… egy masik kontinensen 😊
undisputedly
Nagyon szépen leírtad miért is kellenek testőrök. Igen indokolatlan, de a profi fotósorozat is az az én szememben, amit utána eladnak újságnak.
Matthew99
Pont, hogy a 3-4 200 kg-os testor kelt feltunest ilyen esetben, amugy a kutyat nem erdekli kik ok, fel sem ismernek a parost Velenceben. Egy atlag ameikainak nem sok fogalma van rola, ki is az a Russell Wilson, vagy hogyan is nez ki. Akkor kepzeld el, hogy Europaban mennyien ismernek fel. szvsz konvergal a nullahoz, viszont nagyon jol tukrozi, hogy a sajat fejukben ok hatalmas celebek.
undisputedly
Szerintem pont arra utalt, hogy azért kellenek a testőrök, hogy felkeltsék a figyelmet, és lássák, hogy ők sztárok
Wyatt
Ja ja ezek mellett a szettek mellett nagyon kellettek a 200 kilós testőrök a feltűnéshez. 😀 😀 😀

Amikor a Youtube bevág indiai pop songokat, azokon vannak ilyen szerelésekben a fiatalok.... minusz kereszt, de van hasonló ízlésvilágú szubkultúra bazi nagy kereszttel is. 😀
Helmut Zimmer
simán nézném Russel Petersnek is

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nagyjából 15 év után talán nekem már nem kell pótjegyet vennem a Seahawks bandwagonra és lehet megjegyzést tennem a kiszolgálásra is. Beragadtunk mint anno az Orient Express Poirot-val, csak ő ki tudta nyomozni mi az istennyila történt.
Nyomozunk, tippelgetünk, figyeljük Wilson óriási passzait, két passz között a kétségbeesett meneküléseit, a világtalan játékhívásokat, Metcalf baromságait, PC nyolcrágótegyszerreakkorisbeveszek ábrázatát, és nem tudjuk hol a helyünk. Szurkolunk, mert azt kell, de minden szezonban szinte várjuk a menetrendszerű posványt amibe úgyis beleragadunk. Nincs SB, nincs második gyűrű, még a konf döntő is baromi messze. Helyette van egy paradicsomzöldbe cuccolt Ciara, akinek ha agyonütnének se tudnám egyetlen számát se eldúdolni, de ő a Wilsonné. Mellette Wilsonnak muszáj celebnek lenni, pedig ő szerintem alaphangon nem ilyen. Körítés van, jó foci alig. Nekem most hiányzik valami ebből az egészből. Valahogy nincs meg az alaphangulata a dolgoknak. Nem szállok le a vonatról, de ez a világ most nem kerek.
Persze ha a hétvégén simán lenyomjuk a Vikingeket az ember megint könnyen felejt és lesz újra hurráoptimista. Ilyen ez.
garrett27
Nyilván itt azt szeretnéd kifejezni, hogy ellenállhatatlan vágyad, hogy minden hazai Seahawks meccs half time show-jában Ciara lépjen fel! 😊 Lenne alaphangulat. Már konkrétan alap (férfias mély hanggal olvasd) hangulat.

Nem értem, hogy ezt eddig hogyan nem tudták elintézni, teljesen nyilvánvaló reflektorfény lenne, Russ be is ugorhatna a half time adjustment kárára.

Gondolom Pete ezzel párhuzamosan zsűri a Megasztárban, ezért felmutatta a stop jelet, hogy inkább videózzunk kérem. Mondjuk ő nem a PlayStation-re gondolt videózás alatt, de RW Maddenben egész jó.
Willie Parker
Mert ott Te gondolkodsz helyette...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Nagyjából 15 év után talán nekem már nem kell pótjegyet vennem a Seahawks bandwagonra és lehet megjegyzést tennem a kiszolgálásra is. Beragadtunk mint anno az Orient Express Poirot-val, csak ő ki tudta nyomozni mi az istennyila történt.
Nyomozunk, tippelgetünk, figyeljük Wilson óriási passzait, két passz között a kétségbeesett meneküléseit, a világtalan játékhívásokat, Metcalf baromságait, PC nyolcrágótegyszerreakkorisbeveszek ábrázatát, és nem tudjuk hol a helyünk. Szurkolunk, mert azt kell, de minden szezonban szinte várjuk a menetrendszerű posványt amibe úgyis beleragadunk. Nincs SB, nincs második gyűrű, még a konf döntő is baromi messze. Helyette van egy paradicsomzöldbe cuccolt Ciara, akinek ha agyonütnének se tudnám egyetlen számát se eldúdolni, de ő a Wilsonné. Mellette Wilsonnak muszáj celebnek lenni, pedig ő szerintem alaphangon nem ilyen. Körítés van, jó foci alig. Nekem most hiányzik valami ebből az egészből. Valahogy nincs meg az alaphangulata a dolgoknak. Nem szállok le a vonatról, de ez a világ most nem kerek.
Persze ha a hétvégén simán lenyomjuk a Vikingeket az ember megint könnyen felejt és lesz újra hurráoptimista. Ilyen ez.
garrett27
Nyilván itt azt szeretnéd kifejezni, hogy ellenállhatatlan vágyad, hogy minden hazai Seahawks meccs half time show-jában Ciara lépjen fel! 😊 Lenne alaphangulat. Már konkrétan alap (férfias mély hanggal olvasd) hangulat.

Nem értem, hogy ezt eddig hogyan nem tudták elintézni, teljesen nyilvánvaló reflektorfény lenne, Russ be is ugorhatna a half time adjustment kárára.

Gondolom Pete ezzel párhuzamosan zsűri a Megasztárban, ezért felmutatta a stop jelet, hogy inkább videózzunk kérem. Mondjuk ő nem a PlayStation-re gondolt videózás alatt, de RW Maddenben egész jó.
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nagyjából 15 év után talán nekem már nem kell pótjegyet vennem a Seahawks bandwagonra és lehet megjegyzést tennem a kiszolgálásra is. Beragadtunk mint anno az Orient Express Poirot-val, csak ő ki tudta nyomozni mi az istennyila történt.
Nyomozunk, tippelgetünk, figyeljük Wilson óriási passzait, két passz között a kétségbeesett meneküléseit, a világtalan játékhívásokat, Metcalf baromságait, PC nyolcrágótegyszerreakkorisbeveszek ábrázatát, és nem tudjuk hol a helyünk. Szurkolunk, mert azt kell, de minden szezonban szinte várjuk a menetrendszerű posványt amibe úgyis beleragadunk. Nincs SB, nincs második gyűrű, még a konf döntő is baromi messze. Helyette van egy paradicsomzöldbe cuccolt Ciara, akinek ha agyonütnének se tudnám egyetlen számát se eldúdolni, de ő a Wilsonné. Mellette Wilsonnak muszáj celebnek lenni, pedig ő szerintem alaphangon nem ilyen. Körítés van, jó foci alig. Nekem most hiányzik valami ebből az egészből. Valahogy nincs meg az alaphangulata a dolgoknak. Nem szállok le a vonatról, de ez a világ most nem kerek.
Persze ha a hétvégén simán lenyomjuk a Vikingeket az ember megint könnyen felejt és lesz újra hurráoptimista. Ilyen ez.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 211
Dehogynem, volt kávé, capuccino, tea, tej, és még olyan is, akinek gyárilag pöcse van (vagy volt), meg ezek kombinációja is, ha jól láttam.

 www.seahawks.com/photos/photos-seahawks-dancers-perform-during-week-2-vs-titans

tomz
De a fele meg igy is feher. Elfogadhatatlan! Ez elkepeszto arculcsapasa a helyi oslakosoknak es a behurcolt rabszolgaknak!
undisputedly
Najó, akkor ez az egy, ami a Lumen Field-en nem teljesen P(ol)C(orrect).