Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Penny csak túlélte az első kört. Szerintem lesz még mozgás, úgyhogy jobb lesz ha kapkodja a lábait.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Malik McDowell rostert fogott a Clevelandben. Ami nagy szo, mert az a liga kb. legerosebb rostere, ha a QB-t nem szamitjuk.

Nagyon remelem, hogy vegrehajtatjuk a feencsajz fele fennallo tartozasat a clevelandi fizetesen. Ugye eltett egy rakas penzt, de nem akart jatszani, a birosag nekunk adott igazat, de forintban szamolva egy cirka 230 millios osszeget ha minden igaz azota sem utalt vissza.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti sem akartatok lemaradni az NFL csapatok körében most nagyon népszerű "adjuk jövő évi 6. kört a jagsnek" trendből. Az egykori Washington egyetem csillag Sidney Jones érkezik a DB sorba.
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ki érzi amúgy a Penny cutot a levegőben? Csak én?
akdestroyer
Érik a dolog. Nem kis mellényúlás volt ilyen magasan húzni.
CB fronton meg nálam teljes káosznak tűnik a dolog. Innen is hozunk, onnan is hozunk, de hogy ki fog kezdeni és főleg ki fog bentragadni a kezdőben.....
Van egy olyan érzésem, hogy nem ebben a szezonban fogy el a Seahawks bandwagonra a jegy.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ki érzi amúgy a Penny cutot a levegőben? Csak én?

több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Fényes győzelem ide, vagy oda, túl jól ismerem már Carrolt.
Én továbbra sem vagyok róla meggyőzve, hogy az első alapszakaszmeccs elé nem a szokásos xanax+kishubi kombóval kell majd leülnöm - a chokerkedés miatti agyvérzés elkerülése végett.

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Fényes győzelem, és sehol senki? 😃 Hawks fanoknak tényleg semmi nem jó. 😃
funkyparduc
De.
Én azt szeretném, ha a győzelem hatására Carrollt meghosszabbítanánk... Bicskéig!
Helmut the Dystopian Ride
Mondjuk akk sztem jönne a névváltoztatás.
Seattle Seahawks -> Bicske Turuls
empty taxi
mindegy! 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Fényes győzelem, és sehol senki? 😃 Hawks fanoknak tényleg semmi nem jó. 😃
funkyparduc
De.
Én azt szeretném, ha a győzelem hatására Carrollt meghosszabbítanánk... Bicskéig!
Helmut the Dystopian Ride
Mondjuk akk sztem jönne a névváltoztatás.
Seattle Seahawks -> Bicske Turuls


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Fényes győzelem, és sehol senki? 😃 Hawks fanoknak tényleg semmi nem jó. 😃
funkyparduc
De.
Én azt szeretném, ha a győzelem hatására Carrollt meghosszabbítanánk... Bicskéig!
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Fényes győzelem, és sehol senki? 😃 Hawks fanoknak tényleg semmi nem jó. 😃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F1209%2Fr639395_1296x729_16-9.jpg
'What I deserve': Diggs wants new Seahawks deal
Pro Bowl safety Quandre Diggs, entering the last year of his deal, has been seeking an extension from the Seahawks this offseason, multiple sources told ESPN. He's healthy but has not practiced this week, instead watching from the sideline.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Itt aztán pörögnek a dolgok:
The Seahawks just announced that they've waived TE Luke Willson, one day after signing him. No reason given.

Klaci79
Szerintem csak Seahawksként akart visszavonulni. Legendaként emlegetik, de ez egy finoman szólva is barokkos túlzás.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
A sportújságírás a lifecoaching, az elelemzés, és a féligazságokra épített nagy megmondások keresztútján Russell Wilson megmérettetett.

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Itt aztán pörögnek a dolgok:
The Seahawks just announced that they've waived TE Luke Willson, one day after signing him. No reason given.


Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Tre Brown is kicsi, a Houstontól meg szereztünk még egy alacsony CB-t. Szerintem ez ilyen rejtett védelem lesz, hogy a CB sor elbújik Wagnerék háta mögött, a snapnél meg kiszaladnak...
peet_24
Legion of Smurfs!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Es akkor a kezdo ketto mogott nincs igazabol senki, szoval azokban a jatekokban ahol 3-4 CB-vel allunk fel, legalabb 2 bena kacsa fent lesz a palyan.
undisputedly
Te tényleg nem tudod mi az a LB coverage igaz? 😀

Én nem látok itt problémát, Tyreek Hillre ráállítjuk majd a szélvészgyors Witherspoont, Mecole Hardman őrzését pedig rábízzuk majd Ben-Burr Kirvenre vagy Jordyn Brooksra.

Lófasz lesz itt, nem elkapás.

Flowersel és Dunbarral kiegészülve nekem tisztára beüt a LoB 2.0 érzés.

Ha nagyon meg akarnánk alázni az ellenfelet, esetleg még reaktiválhatnánk Tedric Thompsont hogy tökéletes legyen az illúzió.
akdestroyer
Igazad van! Errol a lehetosegrol teljesen megfeledkeztem. Plusz ugye DC szinten imadjuk az LB cover-t, szoval nem is tudom hogyan hagyhattam ki az egyenletbol. Lehet, hogy igy matekozunk: egy allpro lb van a csapatban, ot tesszuk az all-pro elkapokra, mert az igy kioltja egymast 😊

Annyi kiegeszites, hogy BBK kidolt a heten az egesz szezonra, Dunbar pedig mar nincs itt, ha minden igaz.

@petey: En mindenhol azt olvastam, hogy atlagon feluli jo CB, csak a serulesek mindig bejottek neki
undisputedly
tény, az adottságai megvannak. de fejben elég instabil a gyerek. néha elit számokat hoz 1-2 meccs erejéig aztán semmi. vagy ipari mennyiségű pirítóst csinálnak belőle egy meccs alatt, vagy automatikus DPI. az mindent elmond, hogy tavaly egy noname CB kezdett a helyén MIA ellen, és Fitz számolatlanul dobálta rá a 30+-os lasztikat, TD-ket, és még akkor sem cserélték be..
majd kiderül mit nyom nálatok.

több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 260
Tre Brown is kicsi, a Houstontól meg szereztünk még egy alacsony CB-t. Szerintem ez ilyen rejtett védelem lesz, hogy a CB sor elbújik Wagnerék háta mögött, a snapnél meg kiszaladnak...
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Es akkor a kezdo ketto mogott nincs igazabol senki, szoval azokban a jatekokban ahol 3-4 CB-vel allunk fel, legalabb 2 bena kacsa fent lesz a palyan.
undisputedly
Te tényleg nem tudod mi az a LB coverage igaz? 😀

Én nem látok itt problémát, Tyreek Hillre ráállítjuk majd a szélvészgyors Witherspoont, Mecole Hardman őrzését pedig rábízzuk majd Ben-Burr Kirvenre vagy Jordyn Brooksra.

Lófasz lesz itt, nem elkapás.

Flowersel és Dunbarral kiegészülve nekem tisztára beüt a LoB 2.0 érzés.

Ha nagyon meg akarnánk alázni az ellenfelet, esetleg még reaktiválhatnánk Tedric Thompsont hogy tökéletes legyen az illúzió.
akdestroyer
Majd a pass rush megoldja.

Ja, bocs, nem ide... 😀

több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
@petey: En mindenhol azt olvastam, hogy atlagon feluli jo CB, csak a serulesek mindig bejottek neki
undisputedly
Én Flaccoról olvastam anno hogy ELIT. 😀

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Es akkor a kezdo ketto mogott nincs igazabol senki, szoval azokban a jatekokban ahol 3-4 CB-vel allunk fel, legalabb 2 bena kacsa fent lesz a palyan.
undisputedly
Te tényleg nem tudod mi az a LB coverage igaz? 😀

Én nem látok itt problémát, Tyreek Hillre ráállítjuk majd a szélvészgyors Witherspoont, Mecole Hardman őrzését pedig rábízzuk majd Ben-Burr Kirvenre vagy Jordyn Brooksra.

Lófasz lesz itt, nem elkapás.

Flowersel és Dunbarral kiegészülve nekem tisztára beüt a LoB 2.0 érzés.

Ha nagyon meg akarnánk alázni az ellenfelet, esetleg még reaktiválhatnánk Tedric Thompsont hogy tökéletes legyen az illúzió.
akdestroyer
Igazad van! Errol a lehetosegrol teljesen megfeledkeztem. Plusz ugye DC szinten imadjuk az LB cover-t, szoval nem is tudom hogyan hagyhattam ki az egyenletbol. Lehet, hogy igy matekozunk: egy allpro lb van a csapatban, ot tesszuk az all-pro elkapokra, mert az igy kioltja egymast 😊

Annyi kiegeszites, hogy BBK kidolt a heten az egesz szezonra, Dunbar pedig mar nincs itt, ha minden igaz.

@petey: En mindenhol azt olvastam, hogy atlagon feluli jo CB, csak a serulesek mindig bejottek neki

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Es akkor a kezdo ketto mogott nincs igazabol senki, szoval azokban a jatekokban ahol 3-4 CB-vel allunk fel, legalabb 2 bena kacsa fent lesz a palyan.
undisputedly
Te tényleg nem tudod mi az a LB coverage igaz? 😀

Én nem látok itt problémát, Tyreek Hillre ráállítjuk majd a szélvészgyors Witherspoont, Mecole Hardman őrzését pedig rábízzuk majd Ben-Burr Kirvenre vagy Jordyn Brooksra.

Lófasz lesz itt, nem elkapás.

Flowersel és Dunbarral kiegészülve nekem tisztára beüt a LoB 2.0 érzés.

Ha nagyon meg akarnánk alázni az ellenfelet, esetleg még reaktiválhatnánk Tedric Thompsont hogy tökéletes legyen az illúzió.