Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én nem sajnálom rá az időt, biztos van akit érdekel.
akdestroyer
Mindig jo ezeket olvasni! Én várom!
funkyparduc
En is mindig szivesen olvasom milyen sz@r Flowers. Mondjuk nem tudom hova kellene majd betenned a posztod, ide vagy a Gyulolkodjunk topikba.
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Én nem sajnálom rá az időt, biztos van akit érdekel.
akdestroyer
Mindig jo ezeket olvasni! Én várom!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
De nem kell törnöd magad .... megvan a felelős... a séma.... ez az eheti bullshit. A múlt héten a büntik száma volt a mondás, nem is történt semmiféle javulás a büntik terén..., ahogy az az ilyen lozungokal lenni szokott. Most a séma a mondás (már lenyilatkozta Reed, Tré, Keroll.....), tehát semmiféle változás nem lesz, hiszen a séma az maga KNJr. és a balfasz képtelen látásmódja.
Helmut Zimmer
Amúgy ja.

Nincsenek hatalmas megfejtések, a Vikings nem találta fel a spanyol viaszt, mindössze annyit csinált hogy kereste az 1v1 párharcokat az atomszar Flowerssel, meg megdobálta a (mindig) kialakuló WR-LB mismatcheket.
Átlag 15-25 yardért.

-Ugyanazt a playt beszoptuk 1 félidő alatt 3x is, 20+ yardokért, nem reagáltunk rá. 😀
-Jamal Adams láthatatlan volt.
-Stb, stb, a szokásos KNjr bullshit.

De azért képekkel megtámogatva erősebb lesz a téma. 😀

Én nem sajnálom rá az időt, biztos van akit érdekel.

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
jajj végre 😀😀😀
Helmut Zimmer
Rossz hírem van, a megfejtés hosszabb lesz 15 sornál. 😀
Azért remélem elolvasod majd.
akdestroyer
Nem, elég volt belenéznem az erdménykövetőbe.... Jax+Lions (-Mac)

De nem kell törnöd magad .... megvan a felelős... a séma.... ez az eheti bullshit. A múlt héten a büntik száma volt a mondás, nem is történt semmiféle javulás a büntik terén..., ahogy az az ilyen lozungokal lenni szokott. Most a séma a mondás (már lenyilatkozta Reed, Tré, Keroll.....), tehát semmiféle változás nem lesz, hiszen a séma az maga KNJr. és a balfasz képtelen látásmódja.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
jajj végre 😀😀😀
Helmut Zimmer
Rossz hírem van, a megfejtés hosszabb lesz 15 sornál. 😀
Azért remélem elolvasod majd.

több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
71 yardot mentünk tegnap a második félidőben és kaptunk 224-et.
Tudom, ez nem valami mélyreható statisztika, de szerintem ez így rossz nem?
peet_24
Én épp csendben vagyok, de ez csak az álca, a háttérben közben vadul húzogatom a sárga-piros vonalakat.
A holnap reggeli mélyelemzésben többek közt erre a kérdésre is választ kapsz majd.

Azt még valami szakértő elmagyarázhatná, hogy a szögegyszerű screenpasszokat miért nyaljuk be 10-ből 10-szer?
funkyparduc
Nem vagyok szakértő, de ilyen jelenetek is lesznek a posztban.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Az milyen hogy akár top 10 pickünk is lehet, és azt odaadjuk a Jetsnek, akki ezzel simán vakvágányra küldhetik egy újabb top 10 tehetség NFL karrierjét. 😕 😀 😕
Helmut Zimmer
Most beteszed a nevetős szmájlit, pedig a szíved mélyén már tudod, hogy pontosan ez fog történni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Azt még valami szakértő elmagyarázhatná, hogy a szögegyszerű screenpasszokat miért nyaljuk be 10-ből 10-szer?

Illetve miért van az, ha mi akarunk ilyet összehozni, akkor a Benny Hill zenéjét hallom alatta?

Néztem tegnap a ramset, hát nem kicsit fognak szétalázi minket 2 hét múlva.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 261
71 yardot mentünk tegnap a második félidőben és kaptunk 224-et.
Tudom, ez nem valami mélyreható statisztika, de szerintem ez így rossz nem?

Azt nem vágom, hogy jöttek a tweetek a nyáron, hogy a Waldron gyereknek milyen elképesztően komplex a rendszere...
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Az milyen hogy akár top 10 pickünk is lehet, és azt odaadjuk a Jetsnek, akki ezzel simán vakvágányra küldhetik egy újabb top 10 tehetség NFL karrierjét. 😕 😀 😕
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Time of possession statban ligautolsok vagyunk, vmi 23 perccel. Az tok jo, hogy az amugy is szar vedelem a masodik felidoben mar a seggen veszi a levegőt.

Bold: max 5 győzelmünk lesz idén.

Szegény Wagnert sajnálom csak, nem ezt erdemelne.
Remélem cserét kér ev vegen és megy a Tampaba gyurut nyerni. RW is mehet elso koros cetlikert a keleti partra (legalabb Ciara is boldog lesz- hurrá), es kezdjuk elorol az egeszet.
funkyparduc
Ebben tegnap benne volt vastagon a védelem. Azzal együtt, hogy a 2. félidőben parádézott az O is...minden szupi csillagos ötös volt.... nyilván, de ezen a védelmen mindenki olyan hosszú drivet csinál, amilyet akar.
Nincs az az élethelyzet, hogy ez a védelem nagy játékot csináljon, lasztit szerezzen. Liga-legalja.
Azon kívül, hogy Darrell Taylor játékát én nagyon vártam, és tetszik, amit látok.... nem érzem ebben a védelemben a szikrát.
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Time of possession statban ligautolsok vagyunk, vmi 23 perccel. Az tok jo, hogy az amugy is szar vedelem a masodik felidoben mar a seggen veszi a levegőt.

Bold: max 5 győzelmünk lesz idén.

Szegény Wagnert sajnálom csak, nem ezt erdemelne.
Remélem cserét kér ev vegen és megy a Tampaba gyurut nyerni. RW is mehet elso koros cetlikert a keleti partra (legalabb Ciara is boldog lesz- hurrá), es kezdjuk elorol az egeszet.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Lehet én látom rosszul, de halálra idegesít, most már a második meccsen, hogy rohanunk a QB-ra ezerrel, oda persze ritkán érünk, de közben gyönyörűen dobálják be mögénk a labdát a senki földjére. Azért ezeket Kam meg ET anno megoldották. Nyilván ez most nem az a szint, de most már rendszerszinten szopatnak ezzel bennünket. Hogy nincs életképes CB sorunk, az meg csak hab a tortán.
garrett27
Szerintem ez volt az első meccs, hogy nem volt hatékony a DL, a Titans ellen egyszerűen elfáradtak. Az LB sorról keveset beszélünk, pedig megérne egy misét. Nekem továbbra is Wright hiányzik,ő agy volt az LB sorban.
és...hát bünti, bünti, bünti.
A secondary egészen kriminális.....de valójában Kris Rich távozása óta nem értelmezhető, ami történik.
Adams sem lenne ennyire terített betli, ha lenne egy Kris, aki a szemébe néz és a lelke is fázik. De Kris nincs, mert beszólogatott, mert a játékosai mellé állt....
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Lehet én látom rosszul, de halálra idegesít, most már a második meccsen, hogy rohanunk a QB-ra ezerrel, oda persze ritkán érünk, de közben gyönyörűen dobálják be mögénk a labdát a senki földjére. Azért ezeket Kam meg ET anno megoldották. Nyilván ez most nem az a szint, de most már rendszerszinten szopatnak ezzel bennünket. Hogy nincs életképes CB sorunk, az meg csak hab a tortán.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.si.com/nfl/seahawks/news/whats-wrong-with-seahawks-qb-russell-wilson
 www.fieldgulls.com/2020/11/10/21557905/russell-wilson-seattle-seahawks-2020-bills-turnovers-interception-pressure-line-defense-bad-cardinal
Az nfl.com power rankingban 7. helyre tettek a hawksot. Az oké, hogy az ilyenkor kávézaccból való jóslással egyenértékű, de nem értem, hogy az nfl.com szakertok latnak bele valamit a csapatba amit mi nem, vagy a hazai szurkolok negativabbak mint mashol.
funkyparduc
5 éve van igazunk az NFL.com elemzőivel szemben... örülnék, ha idén szépítenének...
Helmut Zimmer
Bowl.hu fanok vs international megmondók 6-0

Küldöm Undinak, Garrettnek, Oszinak, Sebinek, AK-nak, Hanninak, Szabolcsnak, Emlékezzünk Póka Egonra!

Helmut Zimmer
Szerencsere Tré Flowers tudja magarol, hogy o jol jatszik es a tegnapiak utan se erdekli mit mondanak a szurkolok 😀 PC meg asszisztal hozza 😊

 thenewstribune.com/sports/nfl/seattle-seahawks/article254551442.html

Szerk: Egy dologban lehet most remenykednunk, akarmennyire termeszetidegen is. Minel tobbszor kell kikapnunk. Minel rosszabb merleg minel rosszabb jatekkal. Egy katasztrofalis szezon utan talan, talan van ra csekely esely, hogy PC elhuz a f@szba.

Rams amugy Stafforddal elverte a regnalo bajnokot. Cards szenvedve ugyan, de gyozott a Jax ellen, 9ers szoros meccsen kikapott a GB-tol. Ha szerencsenk van, csoporton belul legalabb 4-5 veresegunk lesz meg, plusz a Steelers-GB kettos is jon. Innet meg legalabb 7 vereseget kellene beszednunk a negativ rekordhoz.
undisputedly
Gyenge volt ez az egész tetejétől a talpáig, Tre Flowers csak a jéghegy csúcsa, mondjuk lángoló világítótoronnyal a tetején.
Egyebek mellett az O line egészen megdöbbentő dolgokat mutatott, ismét....
O játékhívás...!?!? Minek hoztuk ide ezt a fiút?
Mikor láttunk olyat Wilsontól, hogy leheggeszti a diffit. Most konrétan megállította a playactionökett, és azt mondta, jó ez szar, meg a fal is szar, akkor, nincs play action, pl 2 pozíciós shifttel guard center húzás, és fix RB futás.

Szerintem abban az öltözőben nagyon nagy bajok vannak. Ennek a csapatnak az emberállománya nem olyan rossz, mint amilyen rossz a csapat. Szerintem Carroll eljátszotta a kreditjeit végleg.2018 óta folyamatosan fogynak a kreditek, de azt hiszem most itt a vége.
Helmut Zimmer
Van itt ugye egy feloldhatatlan teoretikus problema.

1. Waldron nem telepitett uj rendszert, mert elmondasa szerint voltak a tavalyiban jo dolgok, csak finomhangolasra van szukseg.

2. Szenved az O, mint igas lo a kozepkorban. Mintha klasszik elso eves rendszer futna.

Most akkor mi van. Lehet, hogy Waldron ugyanazt futtatja amit kiismertek mar tavaly, csakhogy nem csinalta meg a szukseges finomhangolast?

Mindegy is igazabol. A vedelem szinten rendszerszintu problemakkal kuzd. Adams teljesen haszontalan. KNJ pedig a liga legrosszabb DC-je.

Halkan jegyzem meg, par percre olvastam a Rams GM-jetol egy interjut. Snead elmondta, hogy mi a csapatepitesi koncepciojuk. Ugye ok azok akik a liga tortenetenek legnagyobb deadmoney-t hatrahagyo tranzakciojakent a frissen gigaszerzodest kapott Cooks-ot eltradeeltek. Majd ra nemsokkal megcsinaltak ismet a rekordbeallitast, Goff eltradeelesevel. Snead azt mondta erre, “AZ EGO A LEGNAGYOBB ELLENSEG”. Be kellett latniuk, hogy a dolgok ugy nem mukodtek, elengedtek oket. Gurley-val ugyanez.

Cserebe 2db 1. korosert hoztak Ramsey-t, most pedig szinten ugyanannyiert Staffordot.

Mellette pedig Snead elmondta, hogy ezen Warren Buffett tranzakciok mellett (tehat mar bizonyitott elit jatekosokert nagy zsugat adni) az erem masik fele a venture capital szemlelet. Drafton minel tobb picket szerezni, hogy a nagy szamok torvenye alapjan legyen par homerun fiatalokkal, igy a roster mindig tart majd olcso es jo rookiekat. Es ez tunik most a sikeres csapatepitesi modellek egyikenek.

Na ezzel szemben PC es a Hawks:

Iden volt kb. 4 pickunk draft elott, legkevesebb a ligaban.

2db 1. es egy harmadik kort adott Adamsert. A csavo nem elit, netto negativ erteke van.

Az elso korosok rendre bust (LJ Collier who?).

Olyan korai korosoket hoz, akik development jatekosok. Kell nekik 2-3-4 ev, higy jok legyenek. Ezt pedig a jelenlegi kollektiv szerzodes alatt nem lehet csinalni, hiszen ra vagy kenyszeritve, higy az ujonc szerzodeseken futo jatekosaid is hozzategyenek a csapathoz.

De meg ezzel egyutt is lehetnenk amigy egy atlag feletti csapat, csak minimalis szakertelem kellene az edzoi stab felol. Szakertelem es felelossegrevonas. Mert az, hogy pl a budos Tré palyara kerulhetett iden is, jol mutatja mi a baj a csapattal. Semmi elszamoltathatosag. Sem szemelyi, szem koncepcio-szakmai. CB sort es pl C pozit meg lehetett volna oldani ide, Pc-ek igy gondoltak megis, hogy ez igy fasza lesz.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
 www.si.com/nfl/seahawks/news/whats-wrong-with-seahawks-qb-russell-wilson
 www.fieldgulls.com/2020/11/10/21557905/russell-wilson-seattle-seahawks-2020-bills-turnovers-interception-pressure-line-defense-bad-cardinal
Az nfl.com power rankingban 7. helyre tettek a hawksot. Az oké, hogy az ilyenkor kávézaccból való jóslással egyenértékű, de nem értem, hogy az nfl.com szakertok latnak bele valamit a csapatba amit mi nem, vagy a hazai szurkolok negativabbak mint mashol.
funkyparduc
5 éve van igazunk az NFL.com elemzőivel szemben... örülnék, ha idén szépítenének...
Helmut Zimmer
Bowl.hu fanok vs international megmondók 6-0

Küldöm Undinak, Garrettnek, Oszinak, Sebinek, AK-nak, Hanninak, Szabolcsnak, Emlékezzünk Póka Egonra!

Helmut Zimmer
Szerencsere Tré Flowers tudja magarol, hogy o jol jatszik es a tegnapiak utan se erdekli mit mondanak a szurkolok 😀 PC meg asszisztal hozza 😊

 thenewstribune.com/sports/nfl/seattle-seahawks/article254551442.html

Szerk: Egy dologban lehet most remenykednunk, akarmennyire termeszetidegen is. Minel tobbszor kell kikapnunk. Minel rosszabb merleg minel rosszabb jatekkal. Egy katasztrofalis szezon utan talan, talan van ra csekely esely, hogy PC elhuz a f@szba.

Rams amugy Stafforddal elverte a regnalo bajnokot. Cards szenvedve ugyan, de gyozott a Jax ellen, 9ers szoros meccsen kikapott a GB-tol. Ha szerencsenk van, csoporton belul legalabb 4-5 veresegunk lesz meg, plusz a Steelers-GB kettos is jon. Innet meg legalabb 7 vereseget kellene beszednunk a negativ rekordhoz.
undisputedly
Az kell ja többet videózni.. lúzer gyerek. Csak a hawks ilyen, aki olyan embereket tart kezdőbe akinek a ligában se lenne helye? Voltak anno nevek ugye, Glowinski meg a többi mákvirág..
Sajnos bennem is az van hogy kellenek a pofonvágások, mert ha minimálisan is pozitív a szezon, itt minden marad ugyan úgy. Nortonnak hála szegény Bobby is kb mint ha nem is lenne a pályán... OC-at esszük de ez a bamba képű még mindig itt lebzsel..
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
 www.si.com/nfl/seahawks/news/whats-wrong-with-seahawks-qb-russell-wilson
 www.fieldgulls.com/2020/11/10/21557905/russell-wilson-seattle-seahawks-2020-bills-turnovers-interception-pressure-line-defense-bad-cardinal
Az nfl.com power rankingban 7. helyre tettek a hawksot. Az oké, hogy az ilyenkor kávézaccból való jóslással egyenértékű, de nem értem, hogy az nfl.com szakertok latnak bele valamit a csapatba amit mi nem, vagy a hazai szurkolok negativabbak mint mashol.
funkyparduc
5 éve van igazunk az NFL.com elemzőivel szemben... örülnék, ha idén szépítenének...
Helmut Zimmer
Bowl.hu fanok vs international megmondók 6-0

Küldöm Undinak, Garrettnek, Oszinak, Sebinek, AK-nak, Hanninak, Szabolcsnak, Emlékezzünk Póka Egonra!

Helmut Zimmer
Szerencsere Tré Flowers tudja magarol, hogy o jol jatszik es a tegnapiak utan se erdekli mit mondanak a szurkolok 😀 PC meg asszisztal hozza 😊

 thenewstribune.com/sports/nfl/seattle-seahawks/article254551442.html

Szerk: Egy dologban lehet most remenykednunk, akarmennyire termeszetidegen is. Minel tobbszor kell kikapnunk. Minel rosszabb merleg minel rosszabb jatekkal. Egy katasztrofalis szezon utan talan, talan van ra csekely esely, hogy PC elhuz a f@szba.

Rams amugy Stafforddal elverte a regnalo bajnokot. Cards szenvedve ugyan, de gyozott a Jax ellen, 9ers szoros meccsen kikapott a GB-tol. Ha szerencsenk van, csoporton belul legalabb 4-5 veresegunk lesz meg, plusz a Steelers-GB kettos is jon. Innet meg legalabb 7 vereseget kellene beszednunk a negativ rekordhoz.
undisputedly
Gyenge volt ez az egész tetejétől a talpáig, Tre Flowers csak a jéghegy csúcsa, mondjuk lángoló világítótoronnyal a tetején.
Egyebek mellett az O line egészen megdöbbentő dolgokat mutatott, ismét....
O játékhívás...!?!? Minek hoztuk ide ezt a fiút?
Mikor láttunk olyat Wilsontól, hogy leheggeszti a diffit. Most konrétan megállította a playactionökett, és azt mondta, jó ez szar, meg a fal is szar, akkor, nincs play action, pl 2 pozíciós shifttel guard center húzás, és fix RB futás.

Szerintem abban az öltözőben nagyon nagy bajok vannak. Ennek a csapatnak az emberállománya nem olyan rossz, mint amilyen rossz a csapat. Szerintem Carroll eljátszotta a kreditjeit végleg.2018 óta folyamatosan fogynak a kreditek, de azt hiszem most itt a vége.
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szégyen nem szégyen, 27-17-nél otthagytam az egészet a francba. Nem azért mert nem reménykedtem, de amit láttam ahhoz képest túlzott volt az optimizmusom. Kirk kapitány széthajigált minket. Szépen, nyugodtan, mi meg ültünk a moziban.
Jelen állás szerint egy gyenge középcsapat vagyunk. Lehet hogy nagy vesszőfutás lesz a szezon, a végén vezéráldozatokkal.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.si.com/nfl/seahawks/news/whats-wrong-with-seahawks-qb-russell-wilson
 www.fieldgulls.com/2020/11/10/21557905/russell-wilson-seattle-seahawks-2020-bills-turnovers-interception-pressure-line-defense-bad-cardinal
Az nfl.com power rankingban 7. helyre tettek a hawksot. Az oké, hogy az ilyenkor kávézaccból való jóslással egyenértékű, de nem értem, hogy az nfl.com szakertok latnak bele valamit a csapatba amit mi nem, vagy a hazai szurkolok negativabbak mint mashol.
funkyparduc
5 éve van igazunk az NFL.com elemzőivel szemben... örülnék, ha idén szépítenének...
Helmut Zimmer
Bowl.hu fanok vs international megmondók 6-0

Küldöm Undinak, Garrettnek, Oszinak, Sebinek, AK-nak, Hanninak, Szabolcsnak, Emlékezzünk Póka Egonra!

Helmut Zimmer
Szerencsere Tré Flowers tudja magarol, hogy o jol jatszik es a tegnapiak utan se erdekli mit mondanak a szurkolok 😀 PC meg asszisztal hozza 😊

 thenewstribune.com/sports/nfl/seattle-seahawks/article254551442.html

Szerk: Egy dologban lehet most remenykednunk, akarmennyire termeszetidegen is. Minel tobbszor kell kikapnunk. Minel rosszabb merleg minel rosszabb jatekkal. Egy katasztrofalis szezon utan talan, talan van ra csekely esely, hogy PC elhuz a f@szba.

Rams amugy Stafforddal elverte a regnalo bajnokot. Cards szenvedve ugyan, de gyozott a Jax ellen, 9ers szoros meccsen kikapott a GB-tol. Ha szerencsenk van, csoporton belul legalabb 4-5 veresegunk lesz meg, plusz a Steelers-GB kettos is jon. Innet meg legalabb 7 vereseget kellene beszednunk a negativ rekordhoz.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
 www.si.com/nfl/seahawks/news/whats-wrong-with-seahawks-qb-russell-wilson
 www.fieldgulls.com/2020/11/10/21557905/russell-wilson-seattle-seahawks-2020-bills-turnovers-interception-pressure-line-defense-bad-cardinal
Az nfl.com power rankingban 7. helyre tettek a hawksot. Az oké, hogy az ilyenkor kávézaccból való jóslással egyenértékű, de nem értem, hogy az nfl.com szakertok latnak bele valamit a csapatba amit mi nem, vagy a hazai szurkolok negativabbak mint mashol.
funkyparduc
5 éve van igazunk az NFL.com elemzőivel szemben... örülnék, ha idén szépítenének...
Helmut Zimmer
Bowl.hu fanok vs international megmondók 6-0

Küldöm Undinak, Garrettnek, Oszinak, Sebinek, AK-nak, Hanninak, Szabolcsnak, Emlékezzünk Póka Egonra!
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
A múlt hetit be kellett volna húzni. Az alapján meg bármi lehet, nincsenek már elvárásaim.
Annyi van, hogy kóla+csipsz helyett már egy ideje egy levél nyugtató+alkoholmentes sör van előttem.
Nagy vész esetére lapul a polcon egy üveg Hubi.
Ilyen a sehawksfanlife.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Tippek a mai meccsre? Vikingsnak nagyon kell a win lesz izzadás😊
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603

Matthew99
Az egyházközösség nevében köszönöm, hogy egyensúlyt hoztál az erőbe!


ja azt tök rég lehet tudni, hogy PC szerint 2 forintot nem ér Wilson, és viszont- rühellik egymást...
Helmut Zimmer
Erről soha egy kukkot nem hallottam, pedig higgyétek el nem barlangban lakok.
^.^
akdestroyer
...de, akkor barlangban laksz:
 seahawksdraftblog.com/russell-wilson-thinks-pete-carroll-is-the-problem
 www.nbcsports.com/northwest/seahawks/cowherd-russell-wilson-upset-pete-carroll-not-seahawks
 www.nfl.com/news/carroll-run-first-approach-doesn-t-limit-qb-wilson-0ap3000001105704
 fansided.com/2021/03/05/russell-wilson-pete-carroll-drama/
 www.youtube.com/watch?v=lv8l4gcY0Xs
Helmut Zimmer
Köszönöm a termést.
A fő probléma az lehet, hogy én nem beszélni angolul valami jól, és nem érteni amerikai cikkek. Olvasok csak magyar sajtó és hozzászólások.
Ez már nem is fogni változni, mert lusta vagyok beletenni offseason a munkát angol nyelvtanulásba.
😊

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam

Matthew99
Az egyházközösség nevében köszönöm, hogy egyensúlyt hoztál az erőbe!


ja azt tök rég lehet tudni, hogy PC szerint 2 forintot nem ér Wilson, és viszont- rühellik egymást...
Helmut Zimmer
Erről soha egy kukkot nem hallottam, pedig higgyétek el nem barlangban lakok.
^.^
akdestroyer
...de, akkor barlangban laksz:
 seahawksdraftblog.com/russell-wilson-thinks-pete-carroll-is-the-problem
 www.nbcsports.com/northwest/seahawks/cowherd-russell-wilson-upset-pete-carroll-not-seahawks
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qvwjfr1exavixsxquskw
Carroll: Run-first approach doesn't 'limit' QB Wilson
Despite having standout signal-caller Russell Wilson under center, the Seahawks have long employed a run-first (and second) approach on offense, but Pete Carroll doesn't believe it's limited his QB.

 fansided.com/2021/03/05/russell-wilson-pete-carroll-drama/
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603

Matthew99
Az egyházközösség nevében köszönöm, hogy egyensúlyt hoztál az erőbe!


ja azt tök rég lehet tudni, hogy PC szerint 2 forintot nem ér Wilson, és viszont- rühellik egymást...
Helmut Zimmer
Erről soha egy kukkot nem hallottam, pedig higgyétek el nem barlangban lakok.
^.^