Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Azt hiszem kijelenthetjük, hogy a Seahawks topicra volt a legérdekesebb (hogy eufémisztikusan fogalmazzak😊) hatással a járvány 😛 😉
dande
Nyilván azért hullámzik a közönség, mert unatkozik😊

Ehhez képest:
- hullámozhatnánk 😊
- üldögélhetnénk, és reszelhetnénk a fingot;
- gyárthatnánk összeesküvés elméleteket;
- sirathatnánk a dinasztiát
- ordas tévképzetekbe menekülhetnénk (pl.: Wentz győztes alkat) 😛
- meghájlevelkedhetnénk a draftot (jó ezt részben megtettük ) 😀 😛

Szerintem ez így tök Ok, szerintem ez egy röhögős topic 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem kijelenthetjük, hogy a Seahawks topicra volt a legérdekesebb (hogy eufémisztikusan fogalmazzak😊) hatással a járvány 😛 😉
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Basszus tényleg!
Olvastam, csak nem tettem ki a linket a newsroomba. Köszi! 😊

Mai hírek a draft játékhoz:

-Bennett felrúgott egy rokkant kisnyugdíjast, mert nem adott a popcornjából- Park megyei rendőrség vizsgálódik;
-Thomas úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Sherman úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Brownert letartóztatták;
-Wilson ismeretlen okokból nem passzol Golden Tatenek, és nem is beszél vele;
-B McDougald kontúrjai kezdenek elhalványodni. Az edzéseken mezt visel de így is zavaró a csapattársak számára, hogy egyre kevésbé látszik. A kialakuló szupererő valószínűleg összefügg a játékos növekvő jelentéktelenségével.

Tennék mosolygót a végére, DE inkább csak irónia.
---

Így néznek ki jelenleg a csapatok:



Na, ki vezet?
akdestroyer
Helmut Zimmer
Bocs, de fontos bréking nyúz. Lynch ( Seahawks RB ) mamája nyíltan kritizálja P. Carrollt, mert szerinte ha egy ilyen szintű futód van a csapatban, akkor egy yardról futni kell, nem pedig passzolni.
BigBaltazar
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mai hírek a draft játékhoz:

-Bennett felrúgott egy rokkant kisnyugdíjast, mert nem adott a popcornjából- Park megyei rendőrség vizsgálódik;
-Thomas úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Sherman úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Brownert letartóztatták;
-Wilson ismeretlen okokból nem passzol Golden Tatenek, és nem is beszél vele;
-B McDougald kontúrjai kezdenek elhalványodni. Az edzéseken mezt visel de így is zavaró a csapattársak számára, hogy egyre kevésbé látszik. A kialakuló szupererő valószínűleg összefügg a játékos növekvő jelentéktelenségével.

Tennék mosolygót a végére, DE inkább csak irónia.
---

Így néznek ki jelenleg a csapatok:



Na, ki vezet?
akdestroyer
Helmut Zimmer
Bocs, de fontos bréking nyúz. Lynch ( Seahawks RB ) mamája nyíltan kritizálja P. Carrollt, mert szerinte ha egy ilyen szintű futód van a csapatban, akkor egy yardról futni kell, nem pedig passzolni.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Mai hírek a draft játékhoz:

-Bennett felrúgott egy rokkant kisnyugdíjast, mert nem adott a popcornjából- Park megyei rendőrség vizsgálódik;
-Thomas úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Sherman úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Brownert letartóztatták;
-Wilson ismeretlen okokból nem passzol Golden Tatenek, és nem is beszél vele;
-B McDougald kontúrjai kezdenek elhalványodni. Az edzéseken mezt visel de így is zavaró a csapattársak számára, hogy egyre kevésbé látszik. A kialakuló szupererő valószínűleg összefügg a játékos növekvő jelentéktelenségével.

Tennék mosolygót a végére, DE inkább csak irónia.
---

Így néznek ki jelenleg a csapatok:



Na, ki vezet?
akdestroyer
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Így néznek ki jelenleg a csapatok:



Na, ki vezet?
akdestroyer
Most SONICS csapata tetszik legjobban, elsősorban a védelem miatt, de a két WR is teljesen rendben van.
AK és Undi fej-fej mellett. Itt nem tudtam dönteni.

Ezt a kört nálam SONICS nyerte. Már várom az utolsó kört.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Na, ki vezet?
akdestroyer
A baszó D miatt nálam egyelőre Sonics. Mondjuk az OL-jére majd kíváncsi leszek a végén. 😀
Duff
😥
akdestroyer
Amúgy mindenki csapata fasza, mindenkiében van ami kiemelhető/kedvelhető.
Duff
… igen Wilson 😊
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 602
Undi és SONICS is nagyon kemény ellenfél, (nem is számítottam másra), nem nagyon zuhant senki, mert a BPA Istenei azonnal kivittek mindenkit, akit én is kinéztem magamnak. 😀

Ez a dilemma így a cikkben nem nagyon átélhető, de a döntési mechanizmus, sokszor érdekesebb és fontosabb volt szerintem, mint hogy mi is lett végül a pick. Próbálok is a saját jegyzeteimben nagyobb hangsúlyt fektetni erre, mint a kollégák.

Gyakorlatilag minden húzásom úgy nézett ki, hogy volt 4 célpontom, akit nagyon akartam, és csak 2 pickem, és ennek mindig az lett a vége, hogy a másik kettőt fix hogy azonnal kihúzták utánam, és sírtam.

És itt nagyon sok mindent mérlegeltem közben: a személyes preferenciát, a posztok mélységét, néztem a másik 2 csapatot is, próbáltam kisakkozni mi lesz a pickük, és ezen szempontok közül kvázi a BPA volt nálam a legutolsó, ami alapján választottam.

Elégedett vagyok az eddigi draftommal, nem nagyon tudtak eddig kizökkenteni a saját elképzelésemből. A fair play jegyében annyit el kell mondanom, hogy 10 pick után is a saját csapatomat tartom a leggyengébbnek, de továbbra is abban bízok, hogy ez a különutas stratégia az végén gyümölcsözni fog, avagy ahogy egy hatalmas tanár mondta egykor:

Can you win the game in the first quarter?
NO!
Can you win the game in the second quarter?
NO!
Can you win the game in the third quarter?
NO!
Can you win the game in the fourth quarter?
Hamarosan kiderül.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Na, ki vezet?
akdestroyer
A baszó D miatt nálam egyelőre Sonics. Mondjuk az OL-jére majd kíváncsi leszek a végén. 😀
Duff
😥
akdestroyer
Amúgy mindenki csapata fasza, mindenkiében van ami kiemelhető/kedvelhető.

AK - OL
undi - oldszkúl Wilson éra (Giacomini, Carpenter, Mebane, Tate, Miller... (legutóbbit kifejezetten imádtam, sajnos Bevell nem nagyon aknázta ki a lehetőségeit 😥 ))
Sonics - D#
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Na, ki vezet?
akdestroyer
A baszó D miatt nálam egyelőre Sonics. Mondjuk az OL-jére majd kíváncsi leszek a végén. 😀
Duff
😥
akdestroyer
Csak Undi akar futni, 😊 Gia + Carpenter EPIC!!!
Helmut Zimmer
Még egy Lemuel Jean-Pierre (vagy hogy az istenbe hívták) pompás lenne melléjük!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mindket versenytars csapata tetszik eddig.

Ak-eban velem a legnagyobb rafkosagot, szerintem jo GM lenne belole. Jol elemezte a huzasi tendenciainkat es az elso 2 huzasaval gyakorlatilag elerte, hogy palyat modositsak.

SONICS huzasai is jok, eleg pragmatikusan epitkezik, koti magat a valuechartjahoz.

Mindazonaltal halkan megjagyzem, hogy eleddig a tamadoim mindegyike bajnoki cimhez segitette a csapatot, a masik 2 team ezt nem igen mondhatja el 😛 Mi mindenkin atfutunk, meg a halal haromszogen is.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Na, ki vezet?
akdestroyer
A baszó D miatt nálam egyelőre Sonics. Mondjuk az OL-jére majd kíváncsi leszek a végén. 😀
Duff
😥
akdestroyer
Csak Undi akar futni, 😊 Gia + Carpenter EPIC!!! BÁR tegyük hozzá Bajnokcsapat gerince.

AK nem rossz a tied sem, nem látványos, de szilárd 😊
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Nézem ja. Egyrészt kurva érdekes néha, bár a sztorik nagyobbik felét ismerem.
Másrészt viszont nagyon egyoldalúan mutatja be a ‘90-es évek NBA-jét.
Mikor Gary Paytont kiröhögi, azon felbasztam az agyam nagyon. Kis túlzással az egyetlen játékos volt, aki tudta Jordant limitálni, emlékeim szerint azokon a meccseken, mikor Payton fogta, Jordan rohadtul nem röhögött.
Ehhez kapcsolódik a másik fele a dolognak, hogy Clyde Drexlerek, meg Reggie Millerek lófasz jóskának vannak beállítva, miközben all-time 20 mindkettő.
Azt a ziccert kihagyja a sorozat, hogy a Bulls 6 bajnoki címe azért is volt kurva nagy dolog, mert akkoriban nyugaton volt egy Payton-Kemp-Schrempf féle Sonics, egy Malone-Stockton-Hornacek vezette Jazz, egy Barkley-féle Phoenix, egy Olajuwonos (később Drexler is) Rockets, egy kiegyensúlyozott Lakers, az évtized elején egy prémium Portland, Run TMC-féle Golden State, Robinsonos Spurs, keleten Ewing-féle Knicks, Bad Boys Pistons, nagyon frankó Indiana, Price-Daugherty Cavs, Mourning féle Hornets, majd Heat, a fiatal O’Neallel és Pennyvel felálló Magic.
Summa summarum ez volt az NBA aranykora, bárki számára nehezített pálya. És ahelyett, hogy Jordan elismerné, hogy baszki ezek kibaszott jó csapatok, meg játékosok egytől-egyig és nagy dolog volt legyőzni őket és a legjobbnak lenni ezen a “pályán”, na ehelyett kiröhögi őket, így a laikus néző számára kevésbé hősies, amit Jordan elért.
SONICS-SEAHAWKS
Én elismerem, de nem szeretem Michael Jordant... és ha GOAT Athlete, akkor nálam azért páran megelőzik (p. James, Brady, Rice, Floyd"Money"Mayweather, Slava Fetisov, Tretiak, Kasparov, stb. stb). Ez szubjektív persze.

De beszéljünk már az emberi minőségről. Jordan minden idők egyik legnagyobb kosarasa, és legzavarbaejtőbb sportvezetője. Lehet ahhoz már kéne valós karizma, meg nem kéne minden embert eleve rakás-szarnak nézni.

Értem, hogy ő olyan meme lett, akit rehabilitálni kellett, de azért ne mások "testén keresztül".

Azért vagyok kibukva, mert:
-Kúrvára egyoldalú...
-Jerkó meghalt. Ami történik az nettó hullagyalázás, ráadásul minden idők egyik legnagyobb sportvezetőjével kapcsolatban, aki folyamatosan szorult a legendásan faszkabát tulajdonos, és a játékosok között... mert persze minden idők "legnagyobb játékosaival legjobb edzője" elvétve vállalta fel valós konfliktust a játékosaival!! Jacksont amúgy elismerem, és imádom, de leültettem volna mondjuk az akkori Clippers kispadra, azt nesze öcsém, nincsenek sztárok, csináld. Szóval igazságot Jerry Krausenak, szerintem nagyszerű koponya volt, nyugodjék békében. Azt látjuk a Charlottenál, hogy mi van, ha Jordan döntöget, szerintem hagyjuk is...

- A "mű" elhallgat tényeket. Nem vagyok nagy Pistons fan, pont a Thomas féle csapat miatt, de azért nézzetek utána, hogy mi volt az "elmaradt kézfogás" háttere. Köszönöm 3 évig koptattam a University of Chicago padjait. Annak legendája van, hogy, hogy Jordan hogyan, miket nyilatkozgatott a Pistonsról. NFL-ben teszi ezt, IR-re rakják kb az első driveban. A hip hop kultúrában járatos haverjaim mondták, hogy Jordannek kicsit több Boogie Down Productionst kéne hallgatni, hogy fejlessze a Dis-eket, mert nem szellemes csak sértő.

- Sonics meccs. Nekem kb. itt fogyott el a cérnám. Egy meccsen kint is voltam, végig a Sonicsnak szorítottam. Nagyon demensnek kell lenni ahhoz, hogy Jordan ne emlékezzen, hogy úgy a 3. meccstől mit is kapott Paytontól. Sajnos a másik oldalon egy "tökelütött fasz" volt a GM, akinek sikerült összehozni minden idők leghosszabb kispadját. Amúgy megérdemelten nyert a Bulls.

Ha Jordan, ha annyira szerette Scottiet, akkor a faszért nem ment bele szerződésmódosításba, hogy jusson zseton Pippennek is. Ezt a maiak simán megcsinálják.

Mindegy ocsmány, szar, szemét munka minőségében a Farkasok völgye: Irak c remek alkotáshoz tudnám hasonlítani.
Helmut Zimmer
OFF

Pont ezeket mondta egyébként Bazska is és én is így látom.

- Jerry Krause ugye már szegény nem tud védekezni a felhozottak ellen, így nagyon egyoldalúan van beállítva egy zsugori faszkalapnak, holott korszakos húzásai voltak. Meggyőződésem, hogy pl az akkori Rodmant nem sokan vállalták volna be és nem is nyert volna még 3-at a Bulls.

Másrészt a Pippen-szerződésben meg volt kötve a GM keze, hiszen Reinsdorf kijelentette, hogy nincs tárgyalás, aláírt szerződésed van, majd az utolsó évben beszélhetünk.

- The Glow lesajnálása Jordan részéről egészen szánalmasnak tűnik, a mimika és a nevetés hanglejtése egészen megalázó és teljesen ellentmond annak, ami a száján kijön.

- A Pistons egy külön téma, nem volt soha egy szimpatikus csapat és megértem az utálatot, viszont anno MJ-nek nem lett volna szabad eljutnia addig, hogy utólagosan megkérdőjelezi a megszerzett bajnoki címeiket. (Különböző mondvacsinált bullshit magyarázatokkal, hogy respect hiánya érződött mindig is a Detroiton és alábecsültek mindenkit, meg összeszokatlan volt még a Bulls, meg egyébként is sérült voltam előtte blablabla....) Egy játékstílus nem tetszik neki és akkor már nem jogos a championship? Más lenne, ha azt mondaná, hogy lefizették a bírókat, jogszerűtlenül videóztak, rendszerszinten csaltak vagy vmi, de ez???

- Pippen személyében pedig volt egy magát neki mindenben alárendelő szupersztár haverja, akivel szemben szerintem ő maga sosem volt fair. Nem csak az anyagiak miatt, de mi az már, hogy kételkedik a Pippen migrénes meccsének igazságában?
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 602
Na, ki vezet?
akdestroyer
A baszó D miatt nálam egyelőre Sonics. Mondjuk az OL-jére majd kíváncsi leszek a végén. 😀
Duff
😥

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Na, ki vezet?
akdestroyer
A baszó D miatt nálam egyelőre Sonics. Mondjuk az OL-jére majd kíváncsi leszek a végén. 😀
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Sonics egy állat, de Undi lopadodik! 😊

OFF:
Sonics.
Last dance -t nézed? Csak én rühellem?
Helmut Zimmer
Bazska az utolsó videójában elég jól körüljárta és én nagyrészt egyetértek vele abban, hogy ez egy Jordan-cultmoveinak/hypevideonak néz ki inkább, mint reális dokunak.

A Bazska videó címe: A LAST Dance vesztesei
Fast Willie
Köszi, majd meghallgatom/nézem.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nézem ja. Egyrészt kurva érdekes néha, bár a sztorik nagyobbik felét ismerem.
Másrészt viszont nagyon egyoldalúan mutatja be a ‘90-es évek NBA-jét.
Mikor Gary Paytont kiröhögi, azon felbasztam az agyam nagyon. Kis túlzással az egyetlen játékos volt, aki tudta Jordant limitálni, emlékeim szerint azokon a meccseken, mikor Payton fogta, Jordan rohadtul nem röhögött.
Ehhez kapcsolódik a másik fele a dolognak, hogy Clyde Drexlerek, meg Reggie Millerek lófasz jóskának vannak beállítva, miközben all-time 20 mindkettő.
Azt a ziccert kihagyja a sorozat, hogy a Bulls 6 bajnoki címe azért is volt kurva nagy dolog, mert akkoriban nyugaton volt egy Payton-Kemp-Schrempf féle Sonics, egy Malone-Stockton-Hornacek vezette Jazz, egy Barkley-féle Phoenix, egy Olajuwonos (később Drexler is) Rockets, egy kiegyensúlyozott Lakers, az évtized elején egy prémium Portland, Run TMC-féle Golden State, Robinsonos Spurs, keleten Ewing-féle Knicks, Bad Boys Pistons, nagyon frankó Indiana, Price-Daugherty Cavs, Mourning féle Hornets, majd Heat, a fiatal O’Neallel és Pennyvel felálló Magic.
Summa summarum ez volt az NBA aranykora, bárki számára nehezített pálya. És ahelyett, hogy Jordan elismerné, hogy baszki ezek kibaszott jó csapatok, meg játékosok egytől-egyig és nagy dolog volt legyőzni őket és a legjobbnak lenni ezen a “pályán”, na ehelyett kiröhögi őket, így a laikus néző számára kevésbé hősies, amit Jordan elért.
SONICS-SEAHAWKS
Én elismerem, de nem szeretem Michael Jordant... és ha GOAT Athlete, akkor nálam azért páran megelőzik (p. James, Brady, Rice, Floyd"Money"Mayweather, Slava Fetisov, Tretiak, Kasparov, stb. stb). Ez szubjektív persze.

De beszéljünk már az emberi minőségről. Jordan minden idők egyik legnagyobb kosarasa, és legzavarbaejtőbb sportvezetője. Lehet ahhoz már kéne valós karizma, meg nem kéne minden embert eleve rakás-szarnak nézni.

Értem, hogy ő olyan meme lett, akit rehabilitálni kellett, de azért ne mások "testén keresztül".

Azért vagyok kibukva, mert:
-Kúrvára egyoldalú...
-Jerkó meghalt. Ami történik az nettó hullagyalázás, ráadásul minden idők egyik legnagyobb sportvezetőjével kapcsolatban, aki folyamatosan szorult a legendásan faszkabát tulajdonos, és a játékosok között... mert persze minden idők "legnagyobb játékosaival legjobb edzője" elvétve vállalta fel valós konfliktust a játékosaival!! Jacksont amúgy elismerem, és imádom, de leültettem volna mondjuk az akkori Clippers kispadra, azt nesze öcsém, nincsenek sztárok, csináld. Szóval igazságot Jerry Krausenak, szerintem nagyszerű koponya volt, nyugodjék békében. Azt látjuk a Charlottenál, hogy mi van, ha Jordan döntöget, szerintem hagyjuk is...

- A "mű" elhallgat tényeket. Nem vagyok nagy Pistons fan, pont a Thomas féle csapat miatt, de azért nézzetek utána, hogy mi volt az "elmaradt kézfogás" háttere. Köszönöm 3 évig koptattam a University of Chicago padjait. Annak legendája van, hogy, hogy Jordan hogyan, miket nyilatkozgatott a Pistonsról. NFL-ben teszi ezt, IR-re rakják kb az első driveban. A hip hop kultúrában járatos haverjaim mondták, hogy Jordannek kicsit több Boogie Down Productionst kéne hallgatni, hogy fejlessze a Dis-eket, mert nem szellemes csak sértő.

- Sonics meccs. Nekem kb. itt fogyott el a cérnám. Egy meccsen kint is voltam, végig a Sonicsnak szorítottam. Nagyon demensnek kell lenni ahhoz, hogy Jordan ne emlékezzen, hogy úgy a 3. meccstől mit is kapott Paytontól. Sajnos a másik oldalon egy "tökelütött fasz" volt a GM, akinek sikerült összehozni minden idők leghosszabb kispadját. Amúgy megérdemelten nyert a Bulls.

Ha Jordan, ha annyira szerette Scottiet, akkor a faszért nem ment bele szerződésmódosításba, hogy jusson zseton Pippennek is. Ezt a maiak simán megcsinálják.

Mindegy ocsmány, szar, szemét munka minőségében a Farkasok völgye: Irak c remek alkotáshoz tudnám hasonlítani.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/74956766_3327504897289668_7246959463502759693_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=pYahThLoAuAQ7kNvgFdRhk1&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYD0EHIYu1gXiYDayZM3eT6lNu7cTTmnSQ9vP3qaUxAUxA&oe=664D8B98
2Tall on Instagram: "Go Hawks! #seahawks #gohawks #russellwilson #nfl art by our own @ianmork"
44 likes, 0 comments - 2tallanimation on October 27, 2019: "Go Hawks! #seahawks #gohawks #russellwilson #nfl art by our own @ianmork".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Sonics egy állat, de Undi lopadodik! 😊

OFF:
Sonics.
Last dance -t nézed? Csak én rühellem?
Helmut Zimmer
Bazska az utolsó videójában elég jól körüljárta és én nagyrészt egyetértek vele abban, hogy ez egy Jordan-cultmoveinak/hypevideonak néz ki inkább, mint reális dokunak.

A Bazska videó címe: A LAST Dance vesztesei
több mint 4 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Nézem ja. Egyrészt kurva érdekes néha, bár a sztorik nagyobbik felét ismerem.
Másrészt viszont nagyon egyoldalúan mutatja be a ‘90-es évek NBA-jét.
Mikor Gary Paytont kiröhögi, azon felbasztam az agyam nagyon. Kis túlzással az egyetlen játékos volt, aki tudta Jordant limitálni, emlékeim szerint azokon a meccseken, mikor Payton fogta, Jordan rohadtul nem röhögött.
Ehhez kapcsolódik a másik fele a dolognak, hogy Clyde Drexlerek, meg Reggie Millerek lófasz jóskának vannak beállítva, miközben all-time 20 mindkettő.
Azt a ziccert kihagyja a sorozat, hogy a Bulls 6 bajnoki címe azért is volt kurva nagy dolog, mert akkoriban nyugaton volt egy Payton-Kemp-Schrempf féle Sonics, egy Malone-Stockton-Hornacek vezette Jazz, egy Barkley-féle Phoenix, egy Olajuwonos (később Drexler is) Rockets, egy kiegyensúlyozott Lakers, az évtized elején egy prémium Portland, Run TMC-féle Golden State, Robinsonos Spurs, keleten Ewing-féle Knicks, Bad Boys Pistons, nagyon frankó Indiana, Price-Daugherty Cavs, Mourning féle Hornets, majd Heat, a fiatal O’Neallel és Pennyvel felálló Magic.
Summa summarum ez volt az NBA aranykora, bárki számára nehezített pálya. És ahelyett, hogy Jordan elismerné, hogy baszki ezek kibaszott jó csapatok, meg játékosok egytől-egyig és nagy dolog volt legyőzni őket és a legjobbnak lenni ezen a “pályán”, na ehelyett kiröhögi őket, így a laikus néző számára kevésbé hősies, amit Jordan elért.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Sonics egy állat, de Undi lopadodik! 😊

OFF:
Sonics.
Last dance -t nézed? Csak én rühellem?
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 602
Na akkor, Harlem shake-time! Jöjjön a második rész!

16.pick (AK): Javedeon Clowney, DE
Pár választással föntebb írtam, hogy nem szívesen húznék DE-t, de aztán csak bemagyaráztam magamnak. Nem gondolom Clowneyt jó picknek #16-on, ellenben nagyon fogytak a használható DE-k, és féltem hogy SONICS reachel az egyikért, szóval én reacheltem egy még nagyobbat, elvégre prémiumposzt, vagy mi a fene. A másik célpontom a radar alatt repült, remélem lecsúszik a következő választásomig. Clowney nem a legjobb benyomást tette a csapatra a pályán kívül, ellenben most salary cap nélkül játszunk, megkapja a gigalóvét, megnyugszik, és letarol mindenkit. Egymaga tartotta életben a védőfalat tavaly, nem voltak bivaly számai, ellenben társak hiányában folyamatosan duple/triple teameket kapott a nyakába, és mégse tűnt el meccsekre. Potensebb védőfalban baszó lesz ez a pick. Most hogy ezt leírtam, nem is érzem akkora reachnek.

undi: Clowney kiesett a kegyeimbol az FA cirkuszaval, szoval ezt a picket mindenfajta teljesitmenybeli ertekelest mellozve rosszra ertekelem 😀

SONICS: Őt néztem ki Avril mellé, nem maradt értelmes opcióm DE-re. 😕

17.pick (SONICS): DK. Metcalf, WR
Akkor szörnyeteg WR jön. Ez inkább egy megelőlegezett bizalom részemről, nagyon-nagyon sokat várok tőle.

undi: Az egyetlen pick ami faj. Szerettem volna a csapatomban tudni, de eltaktikaztam magam.

AK: Itt már én is szemezgettem a WR corps-al, de nem hiszem hogy Metcalfet vittem volna elsőnek, így nem éritett annyira negatívan a dolog. Ellenben attól nagyon fostam, hogy jön egy WR rush és undi kiviszi a következő 2 választásával Baldwint és Lockett-et.

18.pick (undi): Brandon Mebane, DT
Az elmult evtized legjobb Seahawks DT-je, a bajnokcsapat oszlopos tagja.

AK:Talán az egyetlen hatalmas hibám volt a drafton, hogy #16-on inkább nem Mebane-t vittem. Ez ebben a pillanatban tudatosult bennem.

SONICS:Nagyon szerettem őt, de maradt még elég DT, így annyira nem sebez ez a pick.


19.pick (undi): Bruno Giacomini, OT
-

AK: Best of the rest, nálam is magasan a legjobb volt a bentmaradt OT-k közül. De hát ez még így is csak max tűzoltásnak jó. (se) 😀 Ennek ellenére nem reach, sőt, azt hittem hogy sokkal korábban lecsapnak majd rá a kollégák.

SONICS: Bárki, aki azt állítja, hogy Giacomini jó játékos volt, az hazudik. Pont annyira volt értékelhetetlen, mint Fant, Ifedi és a többiek. Az Ol-t én az Unger pick után elengedtem.

20.pick (SONICS): Brandon Browner, CB
Kedveltem Brownert, mint játékost. Kicsit keserű a szám íze, mert CB1-nek Shaq Griffint szántam volna eredetileg, de ki vagyok békülve Brownerrel is. A felhozatalból Sherman után ő és Griffin a két legjobb.

AK: Be volt írva 21-re faszom, már be volt írva! 😡

undi: Browner szemelyes kedvencem volt amig itt jatszott. A kanadai ligabol halaszta ki PC es akkortajt az o feladata lett volna FitzMagic levedekezese a Cards elleni dupla meccsunkon. Sajnos bearnyekolta a palyan hagyott hagyatekat az elmult 1-2 ev, jelenleg bortonben ul eletellenes buncselekmenyert.

21.pick (AK): KJ. Wright, LB
Browner kihúzása itt kicsit megkevert: nagyon akartam CB-t, de a megmaradtak elég alacsonyan voltak rangsorolva ahhoz, hogy ne akarjak reachelni, szóval tovább kukáztam a szűkösebb posztokon. KJ Wright nem biztos hogy ránézésre a legjobb pick #21-en, de inkább most ő, mind 10 pickkel lejjebb Kendricks: egyszerűen annyira nincs senki Wagner mögött, hogy az elképesztő, és még kettőt kellett húznom ide. Nem gondolom hogy lecsúszott volna odáig, ahol újra húzok. Amúgy egyike a legalulértékeltebb játékosoknak, Wagner mellett éveken át ő volt az unsung hero, mellesleg bagóért.

SONICS: Wrightot húztam volna következőnek, így egy halk bazdmeget elmormogtam az orrom alatt. 😊

undi: Szerintem a bajnok csapat leginkabb tulertekelt tagja.


22.pick (AK): Doug Baldwin, WR
Nem húzták ki a Lockett-Baldwin duót, de ilyen mégegyszer nem lesz, úgyhogy nem totojáztam, vittem a számomra jobbat. Baldwint nem hiszem hogy be kell mutatni bárkinek. Azért volt nálam ő a legmagasabban mert RW a QB. Láttuk hogy mennyire működött közöttük a kémia, illetve ő volt az akit scramble játékokban bármikor meg lehetett dobni. Full üresen. Ez utánozhatatlan érték, bármilyen gyors is Lockett. A kollegák agyontöltötték a secondarykat, ellenben a LB sorok támadhatóak lesznek, és pont ez a slot pozició az, amit a legjobban támadni akarok majd, és amiben Baldwin mindig is a legjobb volt. Pont.
UI: Csak nem húztam ki a secret edgerusher-emet. Ezt elbasztam.

undi: Jo huzas, Baldwin nagy asz volt a palyan, habar Lockett minden bizonnyal tulszarnyalja majd.

SONICS: Kicsit hangosabb bazdmeg, mint Wrightnál 😊 Titkon reménykedtem a Metcalf-Baldwin-Lockett trióban.

23.pick (SONICS): Tyler Lockett, WR
Akkor Metcalf-Lockett-Tate trió lesz

AK: Biztos voltam benne hogy jön a WR rush.😀 Fordítva ugyanezt húztam volna.

undi: DK Metcalf utan az evtized legjobb elkapoja nalunk.


24.pick (undi): Golden Tate, WR
A WR rush miatt kenytelen voltam ide huzni. Metcalf ugye nem jott ossze sajnos...

AK: Undi úr úgyis el fogja bagatelizálni a dolgot, dehát itt kérem hatalmas pofáraesés történt, a WR-rush miatt elég csúnyán lemaradt mindenkiről. 😀 Messze az övé lesz a leggyengébb WR1. Tate-t amúgy nagyon szerettem, a csapatomban is szívesen láttam volna, de max WR2-3-on.

SONICS: Akkor Metcalf-Lockett-Harvin trió lesz. De lehet, hogy majd Rice...


25.pick (undi): Bradley McDougald, FS
McD atlagon feluli teljesitmenyre kepes mindketto S poszton, en kenytelen vagyok ot FS-re huzni, mielott valaki elvinne meg SS-re es TT maradna az egyetlen huzhato FS.

SONICS: Jóvan akkor. Közepes játékos.

AK: Itt volt egy kis csít. Egy táblázatban minden játékost beszuszakoltam egy posztra, (hogy ne legyen sweepelés, nehezebb legyen a játék), onnan lehetett húzni. McDougaldnál ez a SS volt, (bár ET helyettesítésében legalább annyira kiváló volt mint Kam-ében, tudom.) Undi meg gondolom látta TT-t meg Terrellt FS-ben, aztán egyéletem-egyhalálom alapon húzott egyet FS-re az SS listából. 😀
Ezzel a pick-el viszont triplán megszívatott: egyrészt így nem kellett volna annyira sietnem Diggs-el, másrészt McDougald volt a kiszemelt SS-em 2 választással lejjebb, ami ugrott, harmadszor meg reachelnem kellett a későbbiekben egy másik SS-ért, mivel undinak sem volt még ide embere. Nem szóltam érte, mert talán nem volt annyira egyértelmű ez a dolog.
Ezzel a tripla hendikeppel együtt is simán nyerek.


26.pick (SONICS): Jarran Reed, DT
Elöljáróban elmondanám, hogy a 2018-as Reedet választottam, nem a 2019-est.

AK: Elég ergya volt az utóbbi évek DT felhozatala, én el is döntöttem hogy innen korán nem is húzok majd senkit. Max a legvégén ha úgy alakul.

undi: Tulertekelt. Legalabbis a tavalyi szazonja miatt. Igaz eltiltasbol jott, de pont a kipihentseg miatt kellett volna valamit eltennie az asztalra. Szerintem a jelek abba az iranyba mutatnak, hogy haszonelvezoje volt Clark jatekanak.


27.pick (AK): Tony McDaniel, DT
Mebane mögött a második legjobb DT (szerintem), örülök hogy nem ő ment ki az előző húzásnál, mert iszonyatosan szentségeltem volna. Nálam Tony 27-en stealnek számít, örültem mint majom a farkának.

undi: Vedheto pick.

SONICS: Bírtam McDanielt, tök jó pick itt. Gratula AK-nak!


28.pick (AK): Bruce Irvin, LB
Irvint ilyen OLB/LEO szerepkörbe szánom, mivel a passrush-al lépéshátrányban vagyok a társakkal szemben. Ezzel két legyen ütök egycsapásra, lehet blitzeltetni ezerrel, javulhat a csapatom passzsiettetése, és a LB posztról is kipipálhattam valakit. Illetve értéken sem volt senki itt, nézegettem a CB meg a WR sort is, de még mindig a LB sor volt a legszűkebb.
UI:Bazki, megint elfelejtettem kihúzni a másik DE-t. Mindig van valami fontosabb. Képtelenség hogy újra lecsússzon hozzám.

SONICS: Valahogy nekem ő sose jött be. Így, hogy Wright és Irvin kiment mindenképp majd egy Super Bowl MVP-t kell húznom.

undi: O inkabb LEO/DE, mint LB szerintem. Amugy meg tulertekelt.


29.pick (SONICS): Sheldon Richardson, DT
Nem a kedvenc pickem, inkább a Jetses teljesítményének szól a választás. Poonán gondolkodtam még, de valamiért inkább Richardson lett a pick, de komoly érvekkel nem tudom ezt alátámasztani.

AK: Lásd Reed pick. Ez sem tetszik.

undi: Gondolom kitalaltatok, tulertekelt.


30.pick (undi): James Carpenter, OG
Jo oreg Carpenter ugy utotte ki maga elol a szerelni kivano LB-ket, mint bowling golyo a babukat. Akkor meg nem tudtuk milyen jo dolgunk volt vele.

SONICS: WTF! (a pick kurva jó) A WTF annak szól, hogy 2012 óta Carpenter a legjobb guard, aki megfordult nálunk... Ez megdöbbentő.

AK: A legjobb OG volt nálam is. A poszt értékére való tekintettel nem húztam ide eddig, hiszen elég jól álltam támadófallal, most meg már nem is fogok egy darabig, közepes játékosokból van még bent sok.


---

Így néznek ki jelenleg a csapatok:



Na, ki vezet?

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.