Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Szerintem AK lopakodik. Sonisc DFront erejében felér az Undi OL-hez 😊
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Nálam még mindig Sonics vezet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Az utolsó előtti etap:

31.pick (undi): Byron Maxwell, CB
Maxwell nagyon jo 2. szamu CB volt itt, szerettem a jatekat, ami nem kivejezetten a cover kepessegeirol szolt, hanem a labdaerzekerol es eroszakossagarol. Rengeteg fumblit harcolt ki. Jo parja lesz Sherm-nek 😊

SONICS: "Emaitt a húzás miatt ki kell húznom egy cornert következőre, pedig nem corner van a legmagasabban a boardomon, cornerek közül se Maxwell. Úgyhogy ez egy stratégia szempontú bazdmeg."

AK: "Kissebb bazdmegek, kiment az egyik CB2, akit kinéztem. Nagyon azért nem tudok dühös lenni, egy Maxwellt top30-ban én jó szívvel nem húztam volna ki, szóval van itt egy kis reachszag is. Csak hát nagyon vékony a poszt, és közben 9-et is húzunk cornerből."


32.pick (SONICS): Marcus Trufant, CB
Kihúztam a franchise történelméből a 2.-3. legjobb cornert, ez azért nem olyan rossz.

undi: "Trufant nagyon erdekes jelenseg, mivel kozel nott az emebrek szivehez es az ido megszepiti a jatekat is. Nem volt o rossz CB, sot..., de velemnyem szerint Maxwell jobb huzas volt egyel fentebb."

AK: "Itt már a füvet nyíró szomszéd is felkapta a fejét a bazdmegelésre. Egyik játékos sem a steal iskolapéldája volt #31-32-őn, de hát mégsem állhatok ki Tre Flowers-el."


33.pick (AK): Steven Hauschka, K
Itt már olyan kétségbeesetten forgattam a CB boardot, mint kezdő kurva az Etikai Kódex bőrkötéses jubileumi díszkiadását, de mindhiába: nem nézett jobban ki sehogyse. D.Shead volt a következő név a papíron, ahhoz pedig még korán vagyunk. Na de az elkapók! Nagyon benne volt a bugi a lábamban, hogy húzzak egy Richardson-Harvin WR duót. De volt még bent jó pár elkapó akit szívesen láttam volna a csapatomban, ellenben kicker csak egy. És nekem ez volt az első pillanat, amikor úgy éreztem, hogy a konszenzus #1 kicker húzásával többet nyerek, mint egy Richardson-Gordon/Rice/Harvin cserével vesztek. Az hogy Hauschka mekkora reach volt #33-on nem tudom, de szerintem nem csúszott volna nagyon sokat. Az évtized megfellebbezhetetlen #No.1 rugója, akivel +3 pont előnnynel indulok bárki más ellen, miközben olyan nagyágyúkat hagytam bent, mint Sebastian "the tackler" Janikowski, meg B.Walsh. Egészségetekre 😀

undi: "Special Team-re nem adok mock draftban."

SONICS: "Hauschka volt persze a boardom tetején, ugyan nem prémium poszt enyhén szólva, de annyival jobb, mint a többiek... Gratula, nálam ez a draft legnagyobb stealje itt."


34.pick (AK): Percy Harvin, WR
Azért 1 WR-t mindenképp akartam húzni, mert erős elkapóillatot szimatoltam a hátam mögötti pickek felől. Richardson és Harvin között vaciláltam nagyon sokat, végül utóbbi mellett tettem le a voksom, nagyon hasonló okokból, amiért undi is simán vitte M.Bennettet egy top15-ös pickkel. Nem salary caphez húzunk, nem a kórházból, és nem az előzetesből. Ha pusztán a potenciált nézzük, hát, Harvin szerintem körökkel jobb elkapó volt mint P.Rich. Ezzel nem tudom lehet-e vitatkozni.
UI: A kickoff return-öknél tessék nagyon figyelni!
UI2: Bazdki megint nem húztam DE-t! SONICS ki fogja vinni! Ááá!

undi: "Harvin az egyik legrosszabb elkapo volt itt az elmult 10 evben. Minden elkapasra jutott 2 het pihenes. Egy darab ertekelheto megmozdulasa volt itt, a SB-ban a mar eldolt meccsen a felidei visszahordas. A mock draft legrosszabb huzasa nalam."

SONICS: "Ez a Harvinos pick annyira nem bánt, mert Rice nálam nagyon a közelében van. Kár, hogy nincs három széle a pályának, mert mindhárom WR-m ott a legjobb."


35.pick (SONICS): Sidney Rice, WR
Mivel Harvin, Tate és Baldwin is kimentek, maradt nekem Rice, akinél, ha nincsenek azok a fránya agyrázkódások sokkal, de sokkal faszább karriere lehetett volna.

AK: "Végre egy pick, ahol nem kell szentségelni, a Rice féle szerepkört (1 elkapás = 1 hét kórház) az én csapatomban már betöltötték. Emellett őt csak felvételről láttam játszani, lehet hogy ezért is, de nekem nem volt túl magasan a boardomon."

undi: "Rice is trash volt itt mar a rengeteg serulese miatt, habar 1 evig azert tudott yardokat hozni, Harvinnal ellentetben."


36.pick (undi): Paul Richardson, WR
Serulekenyseg a problemaja, de az leginkabb a Redskinsben jott ki.

SONICS: "Bírtam P-Richet, de ugyanerre a szerepkörre azt hiszem Lockett nálam jobb opció" 😊

AK: "Richardsonnal az a fő bajom, hogy ő inkább ilyen highlight player illetve only redzone target volt: hihetetlen atletikus/clutch elkapásokra volt képes, sok TD-t szerzett, és ez nagyon szexi. Ellenben emlékszek arra hogy sokszor mennyire el volt tűnve a pálya közepén, nem játszotta üresre magát, nem volt opció a QB számára. Bár a Seahawksban összehasonlíthatatlanul több nyomot hagyott mint Harvin, de összességében nem tartom jobbnak az én pickemnél, aki nettó életveszély volt bármelyik pillanatban.
De WR3-nak nagyon szerettem volna."


37.pick (undi): Michael Kendricks, LB
Keves a valasztek, nincs jobb alapon huzom.

AK: "Az én LB sorom kész, úgy hogy itt már csak egy kávét kérek. Árpád Kendicks egy jómunkásember, de semi több. LB2-nek szeretném, de undi csapatába LB1-nek érkezik, ami már nem annyira tetszik. Baldwin a slant útvonalakon rá fog járni a kávémra."

SONICS: "LB-t kell még húznom legalább egyet, de azért a Super Bowl MVP nálam magasabban van, bár summa Kendricks jobb játékos."


38.pick (SONICS): Malcolm Smith, LB
Megnyertem a virtuális Super Bowlt és nálam az MVP 😊

undi: "Trash. Volt egy jo eve."

AK: "One year wonder. A poszt viszont tetszik, mert undinak is van még slotja a LB sorhoz. Amikor meg rájövök, hogy emiatt nem húzta ki a secret DE weaponomat, majdnem sírva fakadok."


39.pick (AK): Chris Clemons, DE
Az egyetlen állva maradt passzsiettető, akit szerettem volna a csapatomban látni. És nagyon nagyot esett ahhoz, hogy itt már ne vigyem ki. LEGENDARY STEAL.

undi: "STEAL. A nagybetus fonok Mebane mellett. Emlekszem amikor meg itt volt Robinson (RB) es csinalta a Real Rob reportokat az oltozobol. Az egyik adasban valamelyik ujonc, fiatal jatekosunk valami idiota rap szoveget ismetelt ami a drogozasrol szolt, erre Clem ranezett, de olyan tekintettel, hogy szerintem mindenki tudta, ha leall a kamera, ott bizony elhangzik majd egy par keresetlen szo. A palyan is igazi vezer volt."

SONICS: "Hát igen. A jéték szabályai szerint kihúzhattam volna, de Avril ugyanúgy LEO és abból most nekem nem kell kettő."


40.pick (AK): Marquise Blair, SS
Megint reachelek, mert nem akarok special-teamereket a kezdő strongban látni. Én Blairben nagyon hiszek, (lásd a kiírást a nevemben), jó kis játékos lesz, olyan miniBamBam. Meg hát messze nem volt olyan minőségű SS a boardon mint ő. A CB2 kárára húztam ezt, D.Shead nagyon vastag filctollal be volt írva ide, de mivel a kollegáknál még kurvára nincs támadófal, ellenben 1-1 CB híján kész a secondary, erős volt a bizodalmam abban hogy lecsúszik #45-re.

undi: "DK mellett a jovo Seahawksanak nagy sztarja lesz szerintem."

SONICS: "Elit safetykkel tele vagyok, remélem Blair majd felnő a nagyszerű elődökhöz, tőle 2020-ban breakout szezont várok."


41.pick (SONICS): George Fant, OT
Kezdtem cikin érezni magam, hogy nincs OT-m és hátha a Jets nem olyan hülye, mint amilyennek tűnnek. Úgyhogy felülök melléjük a Fantwagonra. Jobb híján.

undi: "Erdekes huzas, AK megszivatott mindenkit a korai OT toltessel, szoval ez a huzas boven jo itt."

AK: 😀😀😀😀😀😀😀
"Na igen, a játék 1.felében ezért húztam Diggseket meg Okungokat, Lynchek meg Wagnerek helyett, hogy később ne álljak ilyen döntések előtt, mint ez. Wilsonnak asszem rendelek egy szett (a meccs után azonnal kikeverhető) instant fekvőgipszet."


42.pick (undi): DeShawn Shead, CB
Shead jatekat szerettem. Ezen a ponton mar inkabb az erzelmek vezerelnek, es mivel nincs bent eleg LB, kihasznalo a lehetoseget, hogy slot CB-vel alljak fel. Nalam DeShawn jobb barmelyik ebnt maradt LB-nel. A Sherm-Maxwell-DeShawn harmas a legjobb szerintem.

SONICS: "Nekem már csak nickel kell, a szélen megvagyok, köszönöm szépen. Mondjuk jó volt special teamben is. Oda kihúznám" 😊

AK: "Klasszikust szeretnék idézni: "NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO" Dart Vader 198.. réges rég."


43.pick (undi): Leroy Hill, LB
A fiatalok nem emlekeznek ra, de jo LB volt o itt.

AK: "Őt sem láttam játszani. Gondolom olyan kaliberű oszlopa lehet a Wilson-éra Seahawksának, mint amikor leigazoltuk Devin Hestert egy évre visszahordónak. 😀 Ez van akkor hanyagoljuk a LB picket, ugye?" 😀

SONICS: "ÚÚÚ mekkora hipszter húzás. Kb, mint Trufant. Amúgy nem is emlékeztem, hogy ő még 2012-ben is nálunk játszott."


44.pick (SONICS): Chris Carson, RB
1. Lynch, 2. Carson, 3. nemtomki. Ez a RB sorrend. Itt már kötlező Carson, ha nem fumblizik óriási steal.

AK: "...Na jó, Shead kiment, akkor gyorsan kihúzom a kedvenc bent maradt futómat mielőttAKURVABÜDÖSPICSÁBAMÁR."

undi: "Lynch mogott hatalmas ur van RB poszton, hiszen mig elobbi korszakos HoF, addig a tobbieknek max 1-1 jo, de nem kiemelkedoen elit szezonjuk volt. Szerencsere Lynch nalam van, igy annyira nem erdekel, hogy a tobbiek hogyan verekszenek meg a morzsaert" 😛



45.pick (AK): Justin Coleman, CB
Ennyi fájdalom után, akkor back to trolling. Valaki ezért a 2 pickért visítani fog. Justin Coleman-nel AMÚGY enyém lett a legjobb slot corner. A mai napig nem értem mi a pék faszért engedtük el, főleg hogy bagóért írt alá máshol.

undi: "Nem rossz huzas, mondjuk egy DB sort sem vinne el a hatan".

SONICS: "A büdös 'csába nickelback chapter 1."

---

Ennyi mára. Holnap reggel jön a befejező rész!

Az állás 3 forduló után:

több mint 3 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Rövid hírek a nagyvilágból:

- 4 millát ajánlottunk Devonta Freemannek, szerencsére nem fogadta el, jó lesz Carlos Hyde is 2-ért
- Josh Gordon nagyon reménykedik benne, hogy megkapja a zöld... lámpát és a training campek kezdetére aláírhat valahova. Én remélem visszajön, az új CBA szerint a mariska már nem nagy probléma. Világi lenne a Metcalf-Lockett-Gordon-Dorsett négyes
- Clowneyról semmi konkrét hír nincs, én még mindig reménykedek, hogy Myles Garrettet odaadja a Browns egy 7. körösért
- defensive tackle poszton meg annyira nincs semmi, hogy szerintem a Bryan Mone kezdő lesz jövőre
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Csak hogy komolyabb dolgokkal is foglalkozzunk itt a Seahawks topikban, egy magát meg nevezni nem akaró insider kiszivárogtatta a következő infót.

Ne gondolja senki, hogy a FO a draft után megérdemelten hátradőlt és egymás hátát veregeti. Továbbra is keményen dolgoznak. Bár a draft lezajlott, viszont az edzések még nem kezdődtek el már most sikerült lemodellezni a szezon mind a 16 meccsét. Hozzáteszem szerintem még elég sok a bizonytalansági tényező mind a mi csapatunk háza táján, mint a riválisoknál.

DE, ez nem riasztotta el Schneideréket a kemény munkától, és időt nem kímélve a 16 mérkőzés minden kimenetelét, aspektusát vizsgálva arra a meglepő tényre jutottak, hogy a gárda a szezonban képes lehet 16-0 vagy akár 0-16 eredmény elérésére is. Viszont azt is kihangsúlyozták, hogy a két véglet közötti eredmény sem lenne meglepő. Mivel még elég sok a bizonytalan tényező a játékosokkal a eredményt még nem közölték.

Természetesen az edzőtáborok végeztével a modellt finomhangolva egy pontosabb képet fogunk kapni, de erre még pár hetet-hónapot várni kell.

Ebből is látszik, hogy a vezetőség nem csücsül a babérjaikon, hanem fáradságot nem kímélve dolgozik a szebb jövőn.
BigBaltazar
Elment a közmédia agitprop PR órákat tartani?
petey
BB érted, megvan, hogy ki van a név mögött. 😊
 www.youtube.com/watch?v=xm5gGFY4mMI
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Írhatnátok egy moderátornak, hogy:

- helyezze át a topikot a gyűlölködjünk almappára
- szólítsa fel Helmutot, hogy írjon magyarul, ne matekul
- szóljon AK-nak, hogy késik a képregény második évada
- írjon Undinak, hogy írjon egy patreonos cikket Michael Bennett rögeszméiről
- kötelezze Braxát, hogy keressen valami koncepciót a Hawks draftokban
- állítsa falhoz garrett-et, hogy 8 mp alatt rakja össze élete OL-jét
- végül: valljatok színt, hogy ki dugná meg Ciarát...
Fast Willie
Én össze is rakom 8 mp alatt az OL-t, ráadásul ingyen. A baj az, hogy az elmúlt időszakban, nálam valamivel jobban szponzorált emberek, ugyanennyi időt fordítottak erre. a dologra.

Ciara alapvetően nem az esetem, a többiek ízlését nem ismerem, de az megnyugtató, hogy Golden Tate-nek már nincs Seattlebe érvényes lakcímkártyája.

Helmutnak üzenem, hogy megértem a Broncos dolgot, de egyrészt maradok a 49-eseknél (mint jó fradista az Újpest irányában, történjen bármi), másrészt 20 éve vagyok Colorado Avalanche szurkoló (Sakic, Forsberg, Hejduk, Roy, stb. kutyaütő egy banda volt anno).

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Csak hogy komolyabb dolgokkal is foglalkozzunk itt a Seahawks topikban, egy magát meg nevezni nem akaró insider kiszivárogtatta a következő infót.

Ne gondolja senki, hogy a FO a draft után megérdemelten hátradőlt és egymás hátát veregeti. Továbbra is keményen dolgoznak. Bár a draft lezajlott, viszont az edzések még nem kezdődtek el már most sikerült lemodellezni a szezon mind a 16 meccsét. Hozzáteszem szerintem még elég sok a bizonytalansági tényező mind a mi csapatunk háza táján, mint a riválisoknál.

DE, ez nem riasztotta el Schneideréket a kemény munkától, és időt nem kímélve a 16 mérkőzés minden kimenetelét, aspektusát vizsgálva arra a meglepő tényre jutottak, hogy a gárda a szezonban képes lehet 16-0 vagy akár 0-16 eredmény elérésére is. Viszont azt is kihangsúlyozták, hogy a két véglet közötti eredmény sem lenne meglepő. Mivel még elég sok a bizonytalan tényező a játékosokkal a eredményt még nem közölték.

Természetesen az edzőtáborok végeztével a modellt finomhangolva egy pontosabb képet fogunk kapni, de erre még pár hetet-hónapot várni kell.

Ebből is látszik, hogy a vezetőség nem csücsül a babérjaikon, hanem fáradságot nem kímélve dolgozik a szebb jövőn.
BigBaltazar
Elment a közmédia agitprop PR órákat tartani?

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Csak hogy komolyabb dolgokkal is foglalkozzunk itt a Seahawks topikban, egy magát meg nevezni nem akaró insider kiszivárogtatta a következő infót.

Ne gondolja senki, hogy a FO a draft után megérdemelten hátradőlt és egymás hátát veregeti. Továbbra is keményen dolgoznak. DE, ez nem riasztotta el Schneideréket a kemény munkától, és időt nem kímélve … Viszont azt is kihangsúlyozták, hogy a két véglet közötti eredmény sem lenne meglepő. Mivel még elég sok a bizonytalan tényező a játékosokkal a eredményt még nem közölték.

Ebből is látszik, hogy a vezetőség nem csücsül a babérjaikon, hanem fáradságot nem kímélve dolgozik a szebb jövőn.
BigBaltazar
Seattle jobban teljesít...
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Csak hogy komolyabb dolgokkal is foglalkozzunk itt a Seahawks topikban, egy magát meg nevezni nem akaró insider kiszivárogtatta a következő infót.

Ne gondolja senki, hogy a FO a draft után megérdemelten hátradőlt és egymás hátát veregeti. Továbbra is keményen dolgoznak. Bár a draft lezajlott, viszont az edzések még nem kezdődtek el már most sikerült lemodellezni a szezon mind a 16 meccsét. Hozzáteszem szerintem még elég sok a bizonytalansági tényező mind a mi csapatunk háza táján, mint a riválisoknál.

DE, ez nem riasztotta el Schneideréket a kemény munkától, és időt nem kímélve a 16 mérkőzés minden kimenetelét, aspektusát vizsgálva arra a meglepő tényre jutottak, hogy a gárda a szezonban képes lehet 16-0 vagy akár 0-16 eredmény elérésére is. Viszont azt is kihangsúlyozták, hogy a két véglet közötti eredmény sem lenne meglepő. Mivel még elég sok a bizonytalan tényező a játékosokkal a eredményt még nem közölték.

Természetesen az edzőtáborok végeztével a modellt finomhangolva egy pontosabb képet fogunk kapni, de erre még pár hetet-hónapot várni kell.

Ebből is látszik, hogy a vezetőség nem csücsül a babérjaikon, hanem fáradságot nem kímélve dolgozik a szebb jövőn.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Azt hiszem kijelenthetjük, hogy a Seahawks topicra volt a legérdekesebb (hogy eufémisztikusan fogalmazzak😊) hatással a járvány 😛 😉
dande
Nyilván azért hullámzik a közönség, mert unatkozik😊

Ehhez képest:
- hullámozhatnánk 😊
- üldögélhetnénk, és reszelhetnénk a fingot;
- gyárthatnánk összeesküvés elméleteket;
- sirathatnánk a dinasztiát
- ordas tévképzetekbe menekülhetnénk (pl.: Wentz győztes alkat) 😛
- meghájlevelkedhetnénk a draftot (jó ezt részben megtettük ) 😀 😛

Szerintem ez így tök Ok, szerintem ez egy röhögős topic 😊
Helmut Zimmer
Ez nekem tetszene.
akdestroyer
Azt nem velem fogod 😊

Nagyon érdekes....nemrég jöttem rá,sokan mennyire nem értik, hogy Becky és az én házasságom miért ultra vicces, már a foczi tekintetében.
Ugye a feleségem denveri lyány, hatalmas Elway fan. 7 éves kora óta meccseket bámul, utája a Seattlet. Szerintem Denver egy félreértés, egy sikertelen Frisco, amúgy is hogy lehet egy rajzfilm dinóról elnevezni egy várost....
Szóval az összes draftot 10 éve együtt tomboljuk végig a leghülyébb szivatósokat kitalálva (3 gyermekünk egyre nagyobb örömére).
Ezekről sokat írtam anno, de kb 3 ember értette.... az a 3 ember, aki azt is érti, hogy miért nem 49-ers az ősellenség, hanem a Broncos, az a 3 ember, aki tudja, mennyire utáltuk egymást az AFC-ben, hogy a 90-es években olyanok voltak nekünk, mint a Billsnek a Pats, mert Cortez Kennedy ide, vagy oda … nyerni nem nagyon tudtunk ellenük.

Na ezért volt nagyon fontos az öreg fanoknak, hogy pont a Broncos vertük szarrá a SB-ben. Innentől nekem mindegy, nem síratom a dinasztiát. í😊
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Írhatnátok egy moderátornak, hogy:

- helyezze át a topikot a gyűlölködjünk almappára
- szólítsa fel Helmutot, hogy írjon magyarul, ne matekul
- szóljon AK-nak, hogy késik a képregény második évada
- írjon Undinak, hogy írjon egy patreonos cikket Michael Bennett rögeszméiről
- kötelezze Braxát, hogy keressen valami koncepciót a Hawks draftokban
- állítsa falhoz garrett-et, hogy 8 mp alatt rakja össze élete OL-jét
- végül: valljatok színt, hogy ki dugná meg Ciarát...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem kijelenthetjük, hogy a Seahawks topicra volt a legérdekesebb (hogy eufémisztikusan fogalmazzak😊) hatással a járvány 😛 😉
dande
Nyilván azért hullámzik a közönség, mert unatkozik😊

Ehhez képest:
- hullámozhatnánk 😊
- üldögélhetnénk, és reszelhetnénk a fingot;
- gyárthatnánk összeesküvés elméleteket;
- sirathatnánk a dinasztiát
- ordas tévképzetekbe menekülhetnénk (pl.: Wentz győztes alkat) 😛
- meghájlevelkedhetnénk a draftot (jó ezt részben megtettük ) 😀 😛

Szerintem ez így tök Ok, szerintem ez egy röhögős topic 😊
Helmut Zimmer
Nekem sincs bajom vele nem azért írtam csak megállapítottam 😊
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Azt hiszem kijelenthetjük, hogy a Seahawks topicra volt a legérdekesebb (hogy eufémisztikusan fogalmazzak😊) hatással a járvány 😛 😉
dande
Nyilván azért hullámzik a közönség, mert unatkozik😊

Ehhez képest:
- hullámozhatnánk 😊
- üldögélhetnénk, és reszelhetnénk a fingot;
- gyárthatnánk összeesküvés elméleteket;
- sirathatnánk a dinasztiát
- ordas tévképzetekbe menekülhetnénk (pl.: Wentz győztes alkat) 😛
- meghájlevelkedhetnénk a draftot (jó ezt részben megtettük ) 😀 😛

Szerintem ez így tök Ok, szerintem ez egy röhögős topic 😊
Helmut Zimmer
Ez nekem tetszene.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Azt hiszem kijelenthetjük, hogy a Seahawks topicra volt a legérdekesebb (hogy eufémisztikusan fogalmazzak😊) hatással a járvány 😛 😉
dande
Nyilván azért hullámzik a közönség, mert unatkozik😊

Ehhez képest:
- hullámozhatnánk 😊
- üldögélhetnénk, és reszelhetnénk a fingot;
- gyárthatnánk összeesküvés elméleteket;
- sirathatnánk a dinasztiát
- ordas tévképzetekbe menekülhetnénk (pl.: Wentz győztes alkat) 😛
- meghájlevelkedhetnénk a draftot (jó ezt részben megtettük ) 😀 😛

Szerintem ez így tök Ok, szerintem ez egy röhögős topic 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem kijelenthetjük, hogy a Seahawks topicra volt a legérdekesebb (hogy eufémisztikusan fogalmazzak😊) hatással a járvány 😛 😉
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Basszus tényleg!
Olvastam, csak nem tettem ki a linket a newsroomba. Köszi! 😊

Mai hírek a draft játékhoz:

-Bennett felrúgott egy rokkant kisnyugdíjast, mert nem adott a popcornjából- Park megyei rendőrség vizsgálódik;
-Thomas úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Sherman úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Brownert letartóztatták;
-Wilson ismeretlen okokból nem passzol Golden Tatenek, és nem is beszél vele;
-B McDougald kontúrjai kezdenek elhalványodni. Az edzéseken mezt visel de így is zavaró a csapattársak számára, hogy egyre kevésbé látszik. A kialakuló szupererő valószínűleg összefügg a játékos növekvő jelentéktelenségével.

Tennék mosolygót a végére, DE inkább csak irónia.
---

Így néznek ki jelenleg a csapatok:



Na, ki vezet?
akdestroyer
Helmut Zimmer
Bocs, de fontos bréking nyúz. Lynch ( Seahawks RB ) mamája nyíltan kritizálja P. Carrollt, mert szerinte ha egy ilyen szintű futód van a csapatban, akkor egy yardról futni kell, nem pedig passzolni.
BigBaltazar
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mai hírek a draft játékhoz:

-Bennett felrúgott egy rokkant kisnyugdíjast, mert nem adott a popcornjából- Park megyei rendőrség vizsgálódik;
-Thomas úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Sherman úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Brownert letartóztatták;
-Wilson ismeretlen okokból nem passzol Golden Tatenek, és nem is beszél vele;
-B McDougald kontúrjai kezdenek elhalványodni. Az edzéseken mezt visel de így is zavaró a csapattársak számára, hogy egyre kevésbé látszik. A kialakuló szupererő valószínűleg összefügg a játékos növekvő jelentéktelenségével.

Tennék mosolygót a végére, DE inkább csak irónia.
---

Így néznek ki jelenleg a csapatok:



Na, ki vezet?
akdestroyer
Helmut Zimmer
Bocs, de fontos bréking nyúz. Lynch ( Seahawks RB ) mamája nyíltan kritizálja P. Carrollt, mert szerinte ha egy ilyen szintű futód van a csapatban, akkor egy yardról futni kell, nem pedig passzolni.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Mai hírek a draft játékhoz:

-Bennett felrúgott egy rokkant kisnyugdíjast, mert nem adott a popcornjából- Park megyei rendőrség vizsgálódik;
-Thomas úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Sherman úgy érzi nincs megbecsülve eléggé....mert Wilson többet keres;
-Brownert letartóztatták;
-Wilson ismeretlen okokból nem passzol Golden Tatenek, és nem is beszél vele;
-B McDougald kontúrjai kezdenek elhalványodni. Az edzéseken mezt visel de így is zavaró a csapattársak számára, hogy egyre kevésbé látszik. A kialakuló szupererő valószínűleg összefügg a játékos növekvő jelentéktelenségével.

Tennék mosolygót a végére, DE inkább csak irónia.
---

Így néznek ki jelenleg a csapatok:



Na, ki vezet?
akdestroyer
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Így néznek ki jelenleg a csapatok:



Na, ki vezet?
akdestroyer
Most SONICS csapata tetszik legjobban, elsősorban a védelem miatt, de a két WR is teljesen rendben van.
AK és Undi fej-fej mellett. Itt nem tudtam dönteni.

Ezt a kört nálam SONICS nyerte. Már várom az utolsó kört.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Na, ki vezet?
akdestroyer
A baszó D miatt nálam egyelőre Sonics. Mondjuk az OL-jére majd kíváncsi leszek a végén. 😀
Duff
😥
akdestroyer
Amúgy mindenki csapata fasza, mindenkiében van ami kiemelhető/kedvelhető.
Duff
… igen Wilson 😊
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Undi és SONICS is nagyon kemény ellenfél, (nem is számítottam másra), nem nagyon zuhant senki, mert a BPA Istenei azonnal kivittek mindenkit, akit én is kinéztem magamnak. 😀

Ez a dilemma így a cikkben nem nagyon átélhető, de a döntési mechanizmus, sokszor érdekesebb és fontosabb volt szerintem, mint hogy mi is lett végül a pick. Próbálok is a saját jegyzeteimben nagyobb hangsúlyt fektetni erre, mint a kollégák.

Gyakorlatilag minden húzásom úgy nézett ki, hogy volt 4 célpontom, akit nagyon akartam, és csak 2 pickem, és ennek mindig az lett a vége, hogy a másik kettőt fix hogy azonnal kihúzták utánam, és sírtam.

És itt nagyon sok mindent mérlegeltem közben: a személyes preferenciát, a posztok mélységét, néztem a másik 2 csapatot is, próbáltam kisakkozni mi lesz a pickük, és ezen szempontok közül kvázi a BPA volt nálam a legutolsó, ami alapján választottam.

Elégedett vagyok az eddigi draftommal, nem nagyon tudtak eddig kizökkenteni a saját elképzelésemből. A fair play jegyében annyit el kell mondanom, hogy 10 pick után is a saját csapatomat tartom a leggyengébbnek, de továbbra is abban bízok, hogy ez a különutas stratégia az végén gyümölcsözni fog, avagy ahogy egy hatalmas tanár mondta egykor:

Can you win the game in the first quarter?
NO!
Can you win the game in the second quarter?
NO!
Can you win the game in the third quarter?
NO!
Can you win the game in the fourth quarter?
Hamarosan kiderül.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Na, ki vezet?
akdestroyer
A baszó D miatt nálam egyelőre Sonics. Mondjuk az OL-jére majd kíváncsi leszek a végén. 😀
Duff
😥
akdestroyer
Amúgy mindenki csapata fasza, mindenkiében van ami kiemelhető/kedvelhető.

AK - OL
undi - oldszkúl Wilson éra (Giacomini, Carpenter, Mebane, Tate, Miller... (legutóbbit kifejezetten imádtam, sajnos Bevell nem nagyon aknázta ki a lehetőségeit 😥 ))
Sonics - D#
több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Na, ki vezet?
akdestroyer
A baszó D miatt nálam egyelőre Sonics. Mondjuk az OL-jére majd kíváncsi leszek a végén. 😀
Duff
😥
akdestroyer
Csak Undi akar futni, 😊 Gia + Carpenter EPIC!!!
Helmut Zimmer
Még egy Lemuel Jean-Pierre (vagy hogy az istenbe hívták) pompás lenne melléjük!