Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Végeredményt hirdetek:

1. SONICS: 45 szavazat
2. AK: 25 szavazat
3. undi: 9 szavazat

A győztesnek ezúton gratulálunk!

Ui: A Carroll-i recept működik emberek! 😀
akdestroyer
Ugyan nyeremény gondolom nem volt feldobva, de én felajánlok egy aláírást a győztesnek.
Matthew99
Én meg felajánlom, hogy szociális-temetés keretében ingyen kiásom SONICS RW-jának a sírgödrét. És viszek rá valami olcsó mécsest is.

Szomoru, hogy a forum kozonsege nem ertekeli a runheavy O-t, a korszak legnagyobb futojat Lynch-et es a legjobb CB-DE sorokat. Hova jutott a vilag?
undisputedly
Még csak nem is arról van szó, hogy kikaptál 2 szavazattal, hanem gecc, az a teljes érdektelenség... 😀

Ugyanezek az emberek meg teljes gőzzel fognak hőzöngeni minden egyes sacknél, és falhoz állítják majd PC-t amiért nincs fal. 😀

Én csináltam most, nem volt sikere. Ki érti ezt? Én nem 😀

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Végeredményt hirdetek:

1. SONICS: 45 szavazat
2. AK: 25 szavazat
3. undi: 9 szavazat

A győztesnek ezúton gratulálunk!

Ui: A Carroll-i recept működik emberek! 😀
akdestroyer
Ugyan nyeremény gondolom nem volt feldobva, de én felajánlok egy aláírást a győztesnek.
Matthew99
Szomoru, hogy a forum kozonsege nem ertekeli a runheavy O-t, a korszak legnagyobb futojat Lynch-et es a legjobb CB-DE sorokat. Hova jutott a vilag? Gratulalok a gyoztesnek es AK-nak a szervezesert.
undisputedly
… a hálátlanok....
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Végeredményt hirdetek:

1. SONICS: 45 szavazat
2. AK: 25 szavazat
3. undi: 9 szavazat

A győztesnek ezúton gratulálunk!

Ui: A Carroll-i recept működik emberek! 😀
akdestroyer
Ugyan nyeremény gondolom nem volt feldobva, de én felajánlok egy aláírást a győztesnek.
Matthew99
Szomoru, hogy a forum kozonsege nem ertekeli a runheavy O-t, a korszak legnagyobb futojat Lynch-et es a legjobb CB-DE sorokat. Hova jutott a vilag? Gratulalok a gyoztesnek es AK-nak a szervezesert.

Kozben itt egy jo kis 9 perces video a Pat McAfee showbol (AJ Hawk-kal) tegnaprol. Arrol beszelnek, hogy Antonio Brown johet-e hozzank. Aki nem ismerne PAt-et, a Colts reszeges puntere volt, mig Hawk a Greenbay-ben jatszott.

 youtu.be/6w3iUChJZNs
undisputedly
Ilyen az élete egy meg nem értett zseninek.

Btw. Én is SONICS-ra szavaztam. Bocs 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Végeredményt hirdetek:

1. SONICS: 45 szavazat
2. AK: 25 szavazat
3. undi: 9 szavazat

A győztesnek ezúton gratulálunk!

Ui: A Carroll-i recept működik emberek! 😀
akdestroyer
Ugyan nyeremény gondolom nem volt feldobva, de én felajánlok egy aláírást a győztesnek.
Matthew99
Szomoru, hogy a forum kozonsege nem ertekeli a runheavy O-t, a korszak legnagyobb futojat Lynch-et es a legjobb CB-DE sorokat. Hova jutott a vilag? Gratulalok a gyoztesnek es AK-nak a szervezesert.

Kozben itt egy jo kis 9 perces video a Pat McAfee showbol (AJ Hawk-kal) tegnaprol. Arrol beszelnek, hogy Antonio Brown johet-e hozzank. Aki nem ismerne PAt-et, a Colts reszeges puntere volt, mig Hawk a Greenbay-ben jatszott.

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Végeredményt hirdetek:

1. SONICS: 45 szavazat
2. AK: 25 szavazat
3. undi: 9 szavazat

A győztesnek ezúton gratulálunk!

Ui: A Carroll-i recept működik emberek! 😀
akdestroyer
Ugyan nyeremény gondolom nem volt feldobva, de én felajánlok egy aláírást a győztesnek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Végeredményt hirdetek:

1. SONICS: 45 szavazat
2. AK: 25 szavazat
3. undi: 9 szavazat

A győztesnek ezúton gratulálunk!

Ui: A Carroll-i recept működik emberek! 😀

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék itt vagyok? 😊 Mi közöm van nekem ehhez? Nekem ugyan semmi bajom nem volt D.Kval sőt!!! Valakivel keverni tetszenek kéremszípen 😉 😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
 mobile.twitter.com/ESPNNFL/status/1264643605261701123?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1264646315243212800&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fseattle-seahawks
kapitnono
Hátha Dande is erre jár
 www.youtube.com/watch?v=x5erd4zlCh4
Helmut Zimmer
Akkor mar inkabb ez. Ez insight-ot is ad 😊

 www.youtube.com/watch?v=XFLsIVzrT2k
undisputedly
Ezt direkt nem akartam berakni...
...van benne 2 brutális 1 ütemű csel a rourtek elején 😀
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
 mobile.twitter.com/ESPNNFL/status/1264643605261701123?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1264646315243212800&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fseattle-seahawks
kapitnono
Hátha Dande is erre jár
 www.youtube.com/watch?v=x5erd4zlCh4
Helmut Zimmer
Akkor mar inkabb ez. Ez insight-ot is ad 😊

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
 mobile.twitter.com/ESPNNFL/status/1264643605261701123?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1264646315243212800&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fseattle-seahawks
kapitnono
Hátha Dande is erre jár
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/ESPNNFL/status/1264643605261701123?s=20
kapitnono
dE nEm TuD rOuToT fUtNi

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
 mobile.twitter.com/ESPNNFL/status/1264643605261701123?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1264646315243212800&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fseattle-seahawks


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Írhatnátok egy moderátornak, hogy:

- helyezze át a topikot a gyűlölködjünk almappára
- szólítsa fel Helmutot, hogy írjon magyarul, ne matekul
- szóljon AK-nak, hogy késik a képregény második évada
- írjon Undinak, hogy írjon egy patreonos cikket Michael Bennett rögeszméiről
- kötelezze Braxát, hogy keressen valami koncepciót a Hawks draftokban
- állítsa falhoz garrett-et, hogy 8 mp alatt rakja össze élete OL-jét
- végül: valljatok színt, hogy ki dugná meg Ciarát...
Fast Willie
Én össze is rakom 8 mp alatt az OL-t, ráadásul ingyen. A baj az, hogy az elmúlt időszakban, nálam valamivel jobban szponzorált emberek, ugyanennyi időt fordítottak erre. a dologra.

Ciara alapvetően nem az esetem, a többiek ízlését nem ismerem, de az megnyugtató, hogy Golden Tate-nek már nincs Seattlebe érvényes lakcímkártyája.

Helmutnak üzenem, hogy megértem a Broncos dolgot, de egyrészt maradok a 49-eseknél (mint jó fradista az Újpest irányában, történjen bármi), másrészt 20 éve vagyok Colorado Avalanche szurkoló (Sakic, Forsberg, Hejduk, Roy, stb. kutyaütő egy banda volt anno).
garrett27
Kár, hogy Kariyával nem jött össze 😕

több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
*Csak hogy felül legyen:

Íme a végleges csapatok:




Ki nyert?
AK
SONICS
undi
Created with Poll Maker

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
@undi:
Csak vicceltem.
Néztem a poll állását, nagyon le van maradva főnök! Mindezt úgy hogy sportszerűségből még az én szavazatom is a magáé lett.

Hol az a kortesbeszéd? Kéne nagyon! 😀
akdestroyer
Válasszátok be Maddenben a csapatokat(mindenkinek a legjobb éves statjaival, nyomjatok bajnokságot, és osszátok meg a videókat ! 😊
Helmut Zimmer
Na, amugy erre kivancsi lennek. Mondjuk en nem jatszottam soha vele, de ha valakinek meg van 😀
undisputedly
Kéne találni két közel azonos játékerejű csávót, és csak a játékokat kéne a fülükre hívni. Amúgy a 09-ben (ezt ismertem) volt ugyanilyen HC mode.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
@undi:
Csak vicceltem.
Néztem a poll állását, nagyon le van maradva főnök! Mindezt úgy hogy sportszerűségből még az én szavazatom is a magáé lett.

Hol az a kortesbeszéd? Kéne nagyon! 😀
akdestroyer
Válasszátok be Maddenben a csapatokat(mindenkinek a legjobb éves statjaival, nyomjatok bajnokságot, és osszátok meg a videókat ! 😊
Helmut Zimmer
Na, amugy erre kivancsi lennek. Mondjuk en nem jatszottam soha vele, de ha valakinek meg van 😀
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
@undi:
Csak vicceltem.
Néztem a poll állását, nagyon le van maradva főnök! Mindezt úgy hogy sportszerűségből még az én szavazatom is a magáé lett.

Hol az a kortesbeszéd? Kéne nagyon! 😀
akdestroyer
Válasszátok be Maddenben a csapatokat(mindenkinek a legjobb éves statjaival, nyomjatok bajnokságot, és osszátok meg a videókat ! 😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
@ak Behind the scenes titkot nem adunk ki 😀

Btw: Adhatnank tampontot. Csak a Seahawksban nyujtott teljesitmeny szamit 😛
undisputedly
Ez nem volt így megbeszélve, de én is nagyjából eszerint próbáltam pickelni, mert így logikus. *És abból is csak az RW-éra alatti - úgyhogy a Leroy Hill pick egyből kuka. 😀*

akdestroyer
Leroy Hill 2012-ben oszlopos tagja volt a csapatnak, miert lenne kuka?
 www.pro-football-reference.com/teams/sea/2012_roster.htm
undisputedly
Talán mert folyamatosan le volt tartóztatva valami faszságért 😀
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
@undi:
Csak vicceltem.
Néztem a poll állását, nagyon le van maradva főnök! Mindezt úgy hogy sportszerűségből még az én szavazatom is a magáé lett.

Hol az a kortesbeszéd? Kéne nagyon! 😀
akdestroyer
Teljes mertekben alavetem magam a forum dontesenek! 😀
Alabb van a vedobeszed 😀
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596


Azert itt jo nehany jatekos ertekelesevel lehetne vitatkozni.
undisputedly
Lehetne, de mivel ez nem egy objektív rangsor, hanem a saját értékelésem, nem lehet, mert én mindenkire pont azt adtam, amit gondolok. 😀

több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
@undi:
Csak vicceltem.
Néztem a poll állását, nagyon le van maradva főnök! Mindezt úgy hogy sportszerűségből még az én szavazatom is a magáé lett.

Hol az a kortesbeszéd? Kéne nagyon! 😀

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014


Azert itt jo nehany jatekos ertekelesevel lehetne vitatkozni, foleg a 2010-es evek elejerol valokrol. (P Lewis pl nagysagrendekkel jobb volt centerben, mint Fant vagy McQ a masik OL posytokon. Hill boven kaphatna Wright ertekeleset is stb.)

En abbol, a mai NFL-ben vezerelvnek tekintheto allitasbol indultam ki, hogy a QB mellett kizarolag 3 premium poszt van. OT, CB, DE.

Ebbol a harom egysegbol kettoben az en csapatom a legjobb. A Bennett-Clark kettos vitan felul a legjobb DE paros a harom csapatban, illetve a Sherman-Maxwell-DeShawn harmas is a legjobb CB-sor.

Az OT egysegben AK kollega diadalmaskodik, viszont palyat korrigalva en runheavy OL-t tettem ossze a 2 legjobb belso futasblokkolo OL-el es a korszakos Lynch-el. Ergo lehet, hogy nem tul sexy az OL felhozatalom, de a legjobb futasblokkolok vannak benne egy olyan futoval aki kb. legendava valt itt a Hawksban.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
@ak Behind the scenes titkot nem adunk ki 😀

Btw: Adhatnank tampontot. Csak a Seahawksban nyujtott teljesitmeny szamit 😛
undisputedly
Ez nem volt így megbeszélve, de én is nagyjából eszerint próbáltam pickelni, mert így logikus. *És abból is csak az RW-éra alatti - úgyhogy a Leroy Hill pick egyből kuka. 😀*

akdestroyer
Leroy Hill 2012-ben oszlopos tagja volt a csapatnak, miert lenne kuka?
 www.pro-football-reference.com/teams/sea/2012_roster.htm
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
@ak Behind the scenes titkot nem adunk ki 😀

Btw: Adhatnank tampontot. Csak a Seahawksban nyujtott teljesitmeny szamit 😛
undisputedly
Ez nem volt így megbeszélve, de én is nagyjából eszerint próbáltam pickelni, mert így logikus. *És abból is csak az RW-éra alatti - úgyhogy a Leroy Hill pick egyből kuka. 😀*

Írhatnánk kortesbeszédet nem?
Én írok.


Mondják, hogy egy kép ezer szónál is többet ér, és tessék, tényleg:



Átszíneztem a játékosokat, ezeken remekül látszanak a tendenciák. Hagytam az elején az unikum playereket elmenni, cserébe enyém lett messze a legkiegyensúlyozottabb csapat. És ez lesz a nyerő tactics. Mission accomplished.

D#
A 3db védelem szerintem nagyjából hasonló erősségűre sikerült. Undival ketten 1-1 mellélövéstől eltekintve igazából pofás sorokat húztunk, nekem a LB sorom erősebb, neki a DL-ja, de ha őszinte akarok lenni, az ő védelme az én szememben is jobb, főleg ha a prémium posztokat is súlyozom: Az a CB+DL sor elég baszó lett. Kár hogy a SS-e egy vakond.

SONICS ellenben abszolút boom or bust csapatot hozott össze. Az ET-KAM-Bobby trió elég boss, ellenben ki fog középen nyomást generálni? Nekem túl sok a lyuk, a Reed-S.Richardson kettős meg csak papíron szexi. Ezzel együtt, még így is lehet hogy ő nyerte a D# versenyt, ez igazából már csak ízlés kérdése, de nálam undi nyert itt.

AK: B, undi A-, SONICS: B+

O#
A skillplayerekkel nem vagyok a legboldogabb, SONICS-al úgy gondolom lépéshátrányban vagyunk undihoz képest. Lehet hogy a WR corpsa a leggyengébb, de a Lynch-Miller duóval megtámogatva már az övé lett a legjobb kisegítő személyzet.
A rugók közt ellenben simán nyertem, és lehet fikázni a special-teamet, de ezzel min 3-4 pont előnyről indulok.

És akkor jöjjön a lényeg, WR védelme, ahol agyonnyertem magam, és a játékot is. Garoppoloval a fedélzeten azt mondtam volna, hogy undi nyert, mert kiváló handoffQB O#-t rittyentett össze, de hát ez ide kevés.
Nagyon sokat áldoztam az elején az OT duó+C kihúzásával, mert az ellenfelek kivitték ez idő alatt az összes fr.legendát, ellenben a legfontosabb műveletet, RW megvédését csak én végeztem el. És nem is akárhogy.
A scramble-Isten annyi yardot fog itt összedobálni, mint a másik két csapatnál összesen nem.

Undinál a Giacomini-Carpenter-Iupati tandem tetszik, talán kicsit fölé is színeztem őket, mint ami a valóság, de ez is csak a runblokknak szól. Ki a tököm fogja itt 1,5mp-nél tovább feltartóztatni a Clowney-McDaniels-Irvin-Clemons passrush szettet?
SONICS-é meg... 😀😀😀 Fant-McQusitan, Jóistengyerele, a snapet még csak-csak feladja Unger, de aztán mi? RW a 3.playben halott. 😀
Nem kérdés ki nyert a támadóoldalon

AK: B+, undi: B-, SONICS: C-

A számításaim szerint undival fej-fej mellett vagyunk, de a RW-faktor duplán számít, ezért én nyerek. SONICS kiváló 3. helyet ér el, a trófeát G.Fant veszi át, RW teteme felett.

Szerkesztette: akdestroyer