Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Ha ekkora marad az érdeklődés a csapat iránt, akkor üres topic előtt fogja játszani a csapat a meccseit. 😊 😊 😕 😕
Helmut Zimmer
Szerintem most mindenki vakon van. Ujoncokrol semmi info, a szezon bizonytalan. Ki tudja mi lesz szeptemberben? Szurkolok nelkul melyik csapat lesz jo? Stb-stb
Ez az ev (ha lesz persze szezon) egy nagy katyvasz lesz, rengeteg WTF meccsel és meglepo eredmenyekkel.

Nekem legalabbis semmi elvarasom nincs, de azert persze szurkolok minden meccsen es varhatoan kihordok osszel 16 szivrohamot labon. 🙃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Ha ekkora marad az érdeklődés a csapat iránt, akkor üres topic előtt fogja játszani a csapat a meccseit. 😊 😊 😕 😕
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
Helmut Zimmer
A leigazolják rész az AB-pletykás tweetre ment, azt külön kell kezelni, a másik meg ja, hiperszuper kocsi, aztán közben még garázs sincs 😊
Wyatt
Igen én is így értelmeztem.
RW az autó, a garázs meg az OL, ami védi az autót.
Dehát kurvára nincsen garázs, csak valami tákolt szar, amiben ránézésre se merőleges se párhuzamos nincsen, és kb annyit ér mint Presser Gábornak a mebucain.
Tűpontos.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
Helmut Zimmer
A leigazolják rész az AB-pletykás tweetre ment, azt külön kell kezelni, a másik meg ja, hiperszuper kocsi, aztán közben még garázs sincs 😊
Wyatt
Nem a képpel van baj, az vicces, én kevertem össze az AB-s storyt, meg az én humorom el is fogyott mitagadás.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
Helmut Zimmer
A leigazolják rész az AB-pletykás tweetre ment, azt külön kell kezelni, a másik meg ja, hiperszuper kocsi, aztán közben még garázs sincs 😊

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
Helmut Zimmer
Szerintem itt arra akart gondolni a költő, hogy a jó kocsi ábrázolja wilsont, a "nem túl jó" állapotban lévő ház pedig a többi seahawks játékost.
De lehet csak én látom így, nem megbántva senkit persze.
kapitnono
Ok így már értem, köszi 😊
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
Helmut Zimmer
Szerintem itt arra akart gondolni a költő, hogy a jó kocsi ábrázolja wilsont, a "nem túl jó" állapotban lévő ház pedig a többi seahawks játékost.
De lehet csak én látom így, nem megbántva senkit persze.


több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Melót keresek, tehát van időm gondolkodni olyan dolgokon, amelyeken, amúgy nem szoktam.
Szóval elgondolkodtam Undi-átmeneti- visszavonulásán, és egyébként azt hiszem értem, és megértem. Az mindig szar, amikor egy topik olyan harcost veszít, akinek konzisztens, és határozott véleménye van, amit az idő ráadásul nem egy nem két alkalommal igazol.

Mindenesetre nekem is kevés pozitív gondolatom van, ha a csapatra gondolok
Az a helyzet, hogy egyrészt szerintem nem lesz szezon, úgy ahogy megszoktuk, ...lesz valami. Mindegy ez nem Hawks specifikus. Nyilván bennem van az a legfeljebb időnként, legfeljebb elemeiben szerethető játék, amelyet látok 3-4 éve. Persze Bills szurkolóként nevetségesnek hallom ezt még saját számból is. Az utóbbi hetek polgárháborús narratíváját itt most elengedném, mert nem ide tartozik. Ezzel kapcsolatban bőven kifejtettem a véleményem a Politika topikban. Carroll érával már nehezen tudok megbékélni. Engedjük el a draftot, mert ahhoz ő ért, de pl amit Kaepernick ügy utólagos narratívája kapcsán művel, annyira nem az én világom.

Nem engedem el a csapatot, mert a szerelem örök, de most igyekszem kevesebbet gondolni rá, nem olvasni, nem követni.
Sokszor felteszem a kérdést, mi lenne, ha Paul Allen még élne, és ereje teljében lenne. Nem tudom, lehet nem lenne más. Paul különben sem halt meg, csak megunta, és hazament. 😊

Undi viszont rohadtul fog hiányozni, úgyhogy remélem nem gondolja komolyan!!!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jamal nem egy hagyományos one dimension SS.
Tavaly 400 snappet volt a boxba.
300-at FS-ként
130-at slot
35-öt szélső corner
és kb 100szor a DL-be állt fel kvázi pass rusherként a fal szélére

Adams az nfl egy olyan univerzális védője, amit minden évben keresnek Reddick stb játékosokban, idén a drafton ugye Simmons volt ez. Csak a különbség, hogy Jamal nem egy ígéret hanem egy kész termék, aki bárhol áll fel ott jó. Coverben is baromi jó, nem egy szimpla box safety.
Vele lehet olyan diverz védő felállásokat összehozni amit csak elképzel a DC (itt HC de ez mindegy).

Az más kérdés, hogy szükség van-e, vagy máshogy fogalmazva rá van-e a legnagyobb szükség, de bárhogy is Adams nem egy "sokadrangú SS".
A Nose tck kivételével bárhova rakhatod és ő JÓ LESZ!


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Norton kreatív?
Ez nekem új.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
Ha már CB2, Dunbarral nem tudjátok mi van? Griffinnel es Diggsszel hárman (egészségesen) egész pofás lehetne a sec. Adams meg szinte bárhol bevethető a védelemben, nem hiszem, hogy ki tudnánk használni a sokszínűségét látva Norton kreativitását. Tuti betennénk LBbe, aztán azért rinyálna

Szerkesztette: Marsellus Wallace
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Nem tudom megmondom őszintèn ekkora expert nem vagyok bar gondolom ez mar a kèrdèsből lejött 😂. Az elkèpzelès a fejemben az volt h erősìtès hátul igy a gyenge pass rushnak tobb ideje lenne es igy talan nem lenne annyira feltuno hogy az ellenfel iranyutoi piknikeznek meccs kozbe.
De mondom , nem vagyok expert ugyhogy ez lehet hogy total bullshit.
Fantomas0429
Arra célzott a költő, hogy J.Adams egy ligaelit FS, és azon a poszton épp megvagyunk. Ellenben CB2 továbbra sincs. Ha már picket kell valakiért adni, inkább cornert hoznék.

Illetve van egy idejétmúlt elképzelésem a passrush megerősítéséről, mondjuk hogy megerősítjük a védőfalat. Megyünk Griffinért vagy megfizetjük Clowneyt, a Collier-Green-féle projektbustok helyett.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0411%2Fr527899_1296x729_16-9.jpg
Seahawks TE Parkinson broke foot, source says
Seattle tight end Colby Parkinson is recovering after breaking his foot during a recent workout, a source confirmed.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Ès mit gondoltok Jamal Adamsrol ?állitolag egy darabig elállna a sztar gázsitol ha egy kontender csapatba jatszhatna.
Fantomas0429
Szerintem ez offtopic itt.
Próbáld meg a SF49-Saints-KC-Ravens topicban inkább. 😀
akdestroyer
😂😂 Annyira nem izgat Adams sorsa es a fent emlitett csapatok se, de azert koszi 😂
Fantomas0429
De SS posztra kéne őt implementálni, és Diggs lenne az FS?
Helmut Zimmer
Nem tudom megmondom őszintèn ekkora expert nem vagyok bar gondolom ez mar a kèrdèsből lejött 😂. Az elkèpzelès a fejemben az volt h erősìtès hátul igy a gyenge pass rushnak tobb ideje lenne es igy talan nem lenne annyira feltuno hogy az ellenfel iranyutoi piknikeznek meccs kozbe.
De mondom , nem vagyok expert ugyhogy ez lehet hogy total bullshit.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Ès mit gondoltok Jamal Adamsrol ?állitolag egy darabig elállna a sztar gázsitol ha egy kontender csapatba jatszhatna.
Fantomas0429
Szerintem ez offtopic itt.
Próbáld meg a SF49-Saints-KC-Ravens topicban inkább. 😀
akdestroyer
😂😂 Annyira nem izgat Adams sorsa es a fent emlitett csapatok se, de azert koszi 😂
Fantomas0429
De SS posztra kéne őt implementálni, és Diggs lenne az FS?
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Ès mit gondoltok Jamal Adamsrol ?állitolag egy darabig elállna a sztar gázsitol ha egy kontender csapatba jatszhatna.
Fantomas0429
Szerintem ez offtopic itt.
Próbáld meg a SF49-Saints-KC-Ravens topicban inkább. 😀
akdestroyer
😂😂 Annyira nem izgat Adams sorsa es a fent emlitett csapatok se, de azert koszi 😂
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ès mit gondoltok Jamal Adamsrol ?állitolag egy darabig elállna a sztar gázsitol ha egy kontender csapatba jatszhatna.
Fantomas0429
Szerintem ez offtopic itt.
Próbáld meg a SF49-Saints-KC-Ravens topicban inkább. 😀

több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Ès mit gondoltok Jamal Adamsrol ?állitolag egy darabig elállna a sztar gázsitol ha egy kontender csapatba jatszhatna.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
ma sem történt semmi?! mar úgy értem releváns....
Helmut Zimmer
Mond ki: Hiányzik egy jó Michael Bennett az offseasonban.
akdestroyer
Ti jobban hiányoztok!
Helmut Zimmer
Most épp a lappangás időszakában vagyunk, de azért figyelünk.
Ha már itt vagyok, Josh Gordon diszkont áron maradhatna.
garrett27
Ja, ő tényleg jó lenne, hátha benőtt a feje lágya.
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
ma sem történt semmi?! mar úgy értem releváns....
Helmut Zimmer
Mond ki: Hiányzik egy jó Michael Bennett az offseasonban.
akdestroyer
Ti jobban hiányoztok!
Helmut Zimmer
Most épp a lappangás időszakában vagyunk, de azért figyelünk.
Ha már itt vagyok, Josh Gordon diszkont áron maradhatna.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
ma sem történt semmi?! mar úgy értem releváns....
Helmut Zimmer
Mond ki: Hiányzik egy jó Michael Bennett az offseasonban.
akdestroyer
Ti jobban hiányoztok!