Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na, nekem most lett elegem. Bevellestől, Wilsonostól, Carrollostól, Kábelestől....
11 pont maradt a pályán. A támadójátékunk olyan, mint egy dadaista alkotás.
Walsh kihagy 3 FG-t! 3 negyeden át nem szerez az O pontot! 2 ponthoz semmi közünk!
Az O fal olyan mint az ökörhugyozás/ Kancellár olyan mobilis, mint egy korallzátony!
Shaq G nem ismeri az NFL szabályait!!!!!!!

Meggyőződésem, hogy Carrolll levelezőtagozaton irányítja a csapatot, olyan is.

Zárógondolat:
Ja és legközelebb írjatok már a Redskinsnek is, hogy idén gyenge a liga, mert ezt ők úgy látszik nem tudták...
Ennyit a win now-ról!

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Ezt azért nem gondoltam volna:/
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Jövőre kell kicker.
Hanni
OC nagyon kell!

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 356
Jövő hétre kell kicker.
Hanni
fixed
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jövőre kell kicker.
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Thomas sérülése mennyire súlyos, mit lehet tudni? Mennyit hagy ki?
funkyparduc
Ez csak az én véleményem, mivel már az előző héten is a combjával voltak gondjai, és a Texans ellen rásérült, kicsi az esély a Washington ellen hogy játsszon. De mondom, ez maszek vélemény.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Thomas sérülése mennyire súlyos, mit lehet tudni? Mennyit hagy ki?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
@AdamSchefter: Jeremy Lane failed his physical with Houston, per source. Trade now amended: Duane Brown and a 2018 5th for Seattle’s 2018 3rd and 2019 2nd.
Bazzani
egyre epicebb....
TGA
Ha az idei evre fokuszalunk, akkor meg jobb is, hogy marad Lane.

A kovetkezo 2-3 evre viszont csokent a draft capital, ez viszont baj.

Iden nagyon gyengenek tunik eddig a liga, szoval bejohet, de Duffal ertek egyet, ebbe a falba nem egy ember kell. (Viszont legalabb probaljak kezelni a problemat es nem ignoraljak, mint eddig)
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Több oldalról meg lehet közelíteni, hogy ez jó-e most vagy nem:

+ Lesz fasza LT-nk.
- De azért ez nagyon sok egy 32 éves játékosért.
+ De lehet mégse sok: ha megnézzük, hogy kiket húztunk az utóbbi időben az első 3 körben...
- Viszont egy fecske nem csinál nyarat, ebbe a falba nem 1 ember kéne, hanem 2-3.

A szezon végén eldől, hogy megérte-e.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Jelenleg akkor nincs második és harmadik körünk a következő draftra
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ez már drága. De nagyon kellett Brown. Ezvan. Nincs baj, sőt királyság
braxa88
Te mit vársz Browntól?

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez már drága. De nagyon kellett Brown. Ezvan. Nincs baj, sőt királyság

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
@AdamSchefter: Jeremy Lane failed his physical with Houston, per source. Trade now amended: Duane Brown and a 2018 5th for Seattle’s 2018 3rd and 2019 2nd.
Bazzani
egyre epicebb....

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Jeremy Lane failed his physical with Houston, per source. Trade now amended: Duane Brown and a 2018 5th for Seattle’s 2018 3rd and 2019 2nd.

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
hogy legyen vmi szar is, valszeg Thomas nem játszhat vasárnap, kisebb hamstring sérülése van.
McDougald kezdhet.
braxa88
A közvetítésben is látszott a Texans uccsó TD-nél a combjához kapott. Valszeg húzódást szenvedett.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hogy legyen vmi szar is, valszeg Thomas nem játszhat vasárnap, kisebb hamstring sérülése van.
McDougald kezdhet.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Lényeg Odhiambo és Blowinski semmiféle kezdőben ne legyen
braxa88
Én azért bármelyik csoportellenfélnél el tudom képzelni mindkettőt.
Medvepapa
Szinte látom magam előtt, ahogy a konferenciadöntőben 0:01-el a vége előtt 1 vs.1 ben megtartják Richardsont és Bennetett, Drew Stanton pedig célba veszi a Sherman által őrzött elkapót a győzelemért.
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Lényeg Odhiambo és Blowinski semmiféle kezdőben ne legyen
braxa88
Én azért bármelyik csoportellenfélnél el tudom képzelni mindkettőt.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
[...]már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.
garrett27
Trololo.
undisputedly
ha minden jól megy jövőre Brown az LT és Fant az RT.
De én továbbra is Ifedi mellett vagyok, egyre jobb (persze a gyökér szabálytalanságok lehúzzák, de passprotectionben jó)
braxa88
Fanttel én azért várnék, egyelőre annyit tudunk róla, hogy soha nem volt NFL falember, tavaly volt egy értékelhetetlen féléve kezdőként, ezt követően pedig egy biztató offseason majd egy súlyos térdsérülés.

Ha Joeckel visszatér az még meg fogja keverni a kártyákat, valakinek át kell mennie jobb oldalra.
Nadal17
Gondolom nyáron lesz egy camp-battle RT poszton Fant és Ifedi között. Ha Fant nyer akkor Ifedi mehet újra RG posztra.
Joeckelnek lejár a szerződése. ha Pocic beválik, nem lesz meghosszíbtva. (eddig jobb nála Pocic)
És akkor az alább leírt fal állhatna össze: Brown - Pocic - Britt - Ifedi - Fant
Lényeg Odhiambo és Blowinski semmiféle kezdőben ne legyen

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerintem túl korán játszik jól az Eagles és a Chiefs is. A december még odébb van, a foci meg ugye ott kezdődik. Csak egy megérzés.
garrett27
Ezzel sajnos egyetértek. Viszont néhány sérült még visszatér a védelembe, ami sokat számíthat.

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
[...]már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.
garrett27
Trololo.
undisputedly
ha minden jól megy jövőre Brown az LT és Fant az RT.
De én továbbra is Ifedi mellett vagyok, egyre jobb (persze a gyökér szabálytalanságok lehúzzák, de passprotectionben jó)
braxa88
Fanttel én azért várnék, egyelőre annyit tudunk róla, hogy soha nem volt falember, tavaly volt egy értékelhetetlen féléve kezdőként, ezt követően pedig egy biztató offseason majd egy súlyos térdsérülés.

Ha Joeckel visszatér az még meg fogja keverni a kártyákat, valakinek át kell mennie jobb oldalra.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
[...]már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.
garrett27
Trololo.
undisputedly
ha minden jól megy jövőre Brown az LT és Fant az RT.
De én továbbra is Ifedi mellett vagyok, egyre jobb (persze a gyökér szabálytalanságok lehúzzák, de passprotectionben jó)
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
[...]már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.
garrett27
Trololo.
undisputedly
Ez kész, bearanyoztad a napomat 😀😀😀😀
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
[...]már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.
garrett27
Trololo.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szerintem túl korán játszik jól az Eagles és a Chiefs is. A december még odébb van, a foci meg ugye ott kezdődik. Csak egy megérzés.
Lassan náluk is összeáll a kép, már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.