Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
 fuzovelkifele.com/2017/11/ezert-jo-ha-russell-wilson-az-iranyitod/

Érces cikk, de true, az egyemberes passrushból kapott majdnem sack közben nekem is volt egy facepalmem, a meccs közben. 😀

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
2 dolog Wilson-ügyben: 1. Kicsit máshogy működik a belső órája, mert annyiszor kellett már gyorsan kilépnie a zsebből, hogy szvsz ösztönösen mozog ki bizonyos (igen rövid) idő elteltével. 2. Wilson alacsony, biztos vagyok benne, hogy vannak olyan célpontok, akiket a zsebből nem lát.
empty taxi
😊))))
Nem tudom, amíg néztem a gurulós focit feltűnt, hogy nem mindig a magas játékosok fejeltek a legjobban.
De lehet, hogy alacsony QB-knak nem is kell jó fal, úgyis ki futnak mögüle hogy lássanak valamit. 😊
harras
A Saints topikban a korábbi években ata pl. többször rakott be olyan fotót, amin látszik, hogy Brees nem dobott meg közeli szabad célpontot, mert takarta a guard.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
2 dolog Wilson-ügyben: 1. Kicsit máshogy működik a belső órája, mert annyiszor kellett már gyorsan kilépnie a zsebből, hogy szvsz ösztönösen mozog ki bizonyos (igen rövid) idő elteltével. 2. Wilson alacsony, biztos vagyok benne, hogy vannak olyan célpontok, akiket a zsebből nem lát.
empty taxi
😊))))
Nem tudom, amíg néztem a gurulós focit feltűnt, hogy nem mindig a magas játékosok fejeltek a legjobban.
De lehet, hogy alacsony QB-knak nem is kell jó fal, úgyis ki futnak mögüle hogy lássanak valamit. 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
2 dolog Wilson-ügyben: 1. Kicsit máshogy működik a belső órája, mert annyiszor kellett már gyorsan kilépnie a zsebből, hogy szvsz ösztönösen mozog ki bizonyos (igen rövid) idő elteltével. 2. Wilson alacsony, biztos vagyok benne, hogy vannak olyan célpontok, akiket a zsebből nem lát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem akarok óriási igazságot osztani, hogy ki top5, ki nem, egyfelől mert ez úgyis szubjektív, meg nem is lehet patikamérlegen összehasonlítani különböző stílusú játékosokat. Annyit jegyeznék itt meg, aztán majd a szakértőbbek kijavítanak, hogy sztem akármilyen falat rakhatnál Wilson elé, akkor is kimozogna a zsebből a játékok jelentős részében. Hétvégén a meccseteket nézve feltűnt, hogy több alkalommal is azokban az esetekben is elhagyta a zsebet RW, amikor nem feltétlenül volt indokolt. Ez sztem nem gond, hiszen remek improvizációs képességekkel rendelkezik, a legnagyobb játékait mindig akkor csinálja, amikor kimozog oldalra és megosztja a védelem figyelmét, hiszen ekkor már döntéshelyzetben vannak a védők, fellépnek a futó QB-ra, üres helyeket hagyva a pályán, vagy maradnak a zónában/emberen, akkor pedig lábon okoz komoly károkat. Ezzel nem azt mondom, hogy jó a Hawks fala, sőt tán az egyik legrosszabb a ligában, csupán teszem azt ha mondjuk megcserélnéd a Packers és a Hawks falát, a két csapat játéka érdemben nem változna és sztem mindkét csapat maradna a liga élvonalában. Amit a fal kapcsán nagyobb gondnak érzek, az az, hogy nem tudtok futni. Ha az menne, a passzjáték is szintet tudna lépni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Az a baj, hogy innen nem fogjuk tudni megmondani, hogy RW mit jelent ennek az O#-nak amikor az rosszul megy vagy eppen szarnyal.

Keves Qb van aki nala jobban meg tudja nyujtani a playeket, aki a semmibol sikeres 3rd downokat tud kihozni. Mindenkeppen a liga jobb Qb-i kozott van, az, hogy a legjob 1-2-vel van-e egy szinten, az mar mas kerdes.

Nala sosem olvasok/latok olyan playekrol, amikor a kiemelkedo snap elotti readjai es valtoztatasai miatt sikerul egy-egy play, nala inkabb az van, hogy a fizikai adottsagai paratlanok bizonyos tekintetben.

E mogott a fal mogott es -neha- ekkora gyoker playcallal szerintem kevesen hoznanak ilyen szamokat, ugyanakkor vannak olyan homaly felidejei meg hosszabb drajvjai amikor a teljesitmenye abszolut nem hasonlit egy elit iranyitoera. Pl Brady/Rodgers fajta Qb-nal a gyenge drajvok kozben is ott az erzes, hogy johet a nagy play, de neha azt erzem a tamadoinkon, hogy “itt biztosan nem lesz scoring drive”. Ettol fuggetlenul RW mindenkeppen kiemelkedik a mezonybol, de azt nehez eldonteni, hogy az igazan elit 1-2 iranyitoval egy szinten van-e.

Physical tools: check
Scrambling ability: check
Pre snap read: ? (Erre kivancsi lennek mondjuk egy Romo szintu szakitol)

(Persze van meg tonnanyi mas tulajdonsag is post snap readtol kezdve ball placementig(?) stb)

Azert osszessegeben eleg nagy makunk van, hogy ilyen Qb all a center alatt.
undisputedly
Lehet RW szabályosan szarul érezné magát egy normális O fal mögött. 😀 Szédülne egy olyan zsebben ahol 3mp-nél tovább tart. Ő nagy mágus az tuti. Hihetetlen figura

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Csak hogy beleszóljak - Nálam RW top 1 mert Seahawks fan vagyok és kész! Sutba a szakmaisággal. Péntek hajnalban kelés!!!! Pintyvadászat!
garrett27
Ez tök jó csak utána jössz "eredménykövetni...", és félünk, hogy baltával felaprítod a monitort. 😀
TGA
Egy szurkoló már csak ilyen... 😊
Medvepapa
Ez igaz.... De kéne egy Beszt offf, nagyyon röhögős lenne.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Csak hogy beleszóljak - Nálam RW top 1 mert Seahawks fan vagyok és kész! Sutba a szakmaisággal. Péntek hajnalban kelés!!!! Pintyvadászat!
garrett27
Ez tök jó csak utána jössz "eredménykövetni...", és félünk, hogy baltával felaprítod a monitort. 😀
TGA
Egy szurkoló már csak ilyen... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Csak hogy beleszóljak - Nálam RW top 1 mert Seahawks fan vagyok és kész! Sutba a szakmaisággal. Péntek hajnalban kelés!!!! Pintyvadászat!
garrett27
Ez tök jó csak utána jössz "eredménykövetni...", és félünk, hogy baltával felaprítod a monitort. 😀

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Csak hogy beleszóljak - Nálam RW top 1 mert Seahawks fan vagyok és kész! Sutba a szakmaisággal. Péntek hajnalban kelés!!!! Pintyvadászat!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Pre snap read: ? (Erre kivancsi lennek mondjuk egy Romo szintu szakitol)
undisputedly
Shermant kérdezd L után.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a baj, hogy innen nem fogjuk tudni megmondani, hogy RW mit jelent ennek az O#-nak amikor az rosszul megy vagy eppen szarnyal.

Keves Qb van aki nala jobban meg tudja nyujtani a playeket, aki a semmibol sikeres 3rd downokat tud kihozni. Mindenkeppen a liga jobb Qb-i kozott van, az, hogy a legjob 1-2-vel van-e egy szinten, az mar mas kerdes.

Nala sosem olvasok/latok olyan playekrol, amikor a kiemelkedo snap elotti readjai es valtoztatasai miatt sikerul egy-egy play, nala inkabb az van, hogy a fizikai adottsagai paratlanok bizonyos tekintetben.

E mogott a fal mogott es -neha- ekkora gyoker playcallal szerintem kevesen hoznanak ilyen szamokat, ugyanakkor vannak olyan homaly felidejei meg hosszabb drajvjai amikor a teljesitmenye abszolut nem hasonlit egy elit iranyitoera. Pl Brady/Rodgers fajta Qb-nal a gyenge drajvok kozben is ott az erzes, hogy johet a nagy play, de neha azt erzem a tamadoinkon, hogy “itt biztosan nem lesz scoring drive”. Ettol fuggetlenul RW mindenkeppen kiemelkedik a mezonybol, de azt nehez eldonteni, hogy az igazan elit 1-2 iranyitoval egy szinten van-e.

Physical tools: check
Scrambling ability: check
Pre snap read: ? (Erre kivancsi lennek mondjuk egy Romo szintu szakitol)

(Persze van meg tonnanyi mas tulajdonsag is post snap readtol kezdve ball placementig(?) stb)

Azert osszessegeben eleg nagy makunk van, hogy ilyen Qb all a center alatt.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Amennyire én emlékszem, bár akkor még jobban nem értettem hozzá, de amikor Wilson szaladgáló QB-ként befutott akkor mintha Griffin III-mal és Kaepernickkel emlegették volna egy lapon. A másik kettő eltűnt a süllyesztőben.
És hát azért vannak csapatok ahol tényleg QB gondok vannak. Ők egy másik kávéházban ücsörögnek, nem abban mint a SEA.
harras
Azt hiszem a nem top 5 meg a nem jó nem ugyanaz. Utóbbit nem mondtam.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most no offense, de mégis ki lenne az az 5?
Brady, Rodgers, Brees, OK.
Ésutána?
Luck aki többet volt IRen mint nem?
Ryan akinek volt egy jó mvp éve oszt jólvan...?
Newton (dettó)...?
Smith, mert megtanult 10 yardon túlra dobni?
Bigben aki éppen szabadesésben van?
Rivers akit Wilson helyén agyonütnének pár meccs alatt?
Flacco? (Najó ez övön aluli vót.)
Osweiler?
Henne?
Tényleg érdekelne. 😀
akdestroyer
Palmer. És most már Stanton is.... 😀.
harras
Én Wentz-ben látok annyit, mint a 2013-as RW-ban, plusz magasabb egy kisebb arasszal. Persze ő nem fut úgy, mint RW...sőt, ezért lehet, hogy egy-két év alatt beszed annyi ütést, mint Wilson összesen és akkor ő is ugyanolyan csodálattal vegyes értetlenséggel nézi majd - mint mi egyszerű seahawks drukkerek - TGA koordinátarendszerbe helyezett piros és zöld kukacait.
12
Nem helyezek piros és zöld kukacokat sehova 😀

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Amennyire én emlékszem, bár akkor még jobban nem értettem hozzá, de amikor Wilson szaladgáló QB-ként befutott akkor mintha Griffin III-mal és Kaepernickkel emlegették volna egy lapon. A másik kettő eltűnt a süllyesztőben.
És hát azért vannak csapatok ahol tényleg QB gondok vannak. Ők egy másik kávéházban ücsörögnek, nem abban mint a SEA.
több mint 6 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Most no offense, de mégis ki lenne az az 5?
Brady, Rodgers, Brees, OK.
Ésutána?
Luck aki többet volt IRen mint nem?
Ryan akinek volt egy jó mvp éve oszt jólvan...?
Newton (dettó)...?
Smith, mert megtanult 10 yardon túlra dobni?
Bigben aki éppen szabadesésben van?
Rivers akit Wilson helyén agyonütnének pár meccs alatt?
Flacco? (Najó ez övön aluli vót.)
Osweiler?
Henne?
Tényleg érdekelne. 😀
akdestroyer
Palmer. És most már Stanton is.... 😀.
harras
Én Wentz-ben látok annyit, mint a 2013-as RW-ban, plusz magasabb egy kisebb arasszal. Persze ő nem fut úgy, mint RW...sőt, ezért lehet, hogy egy-két év alatt beszed annyi ütést, mint Wilson összesen és akkor ő is ugyanolyan csodálattal vegyes értetlenséggel nézi majd - mint mi egyszerű seahawks drukkerek - TGA koordinátarendszerbe helyezett piros és zöld kukacait.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tényleg lezártam...

Majd megírom PM ben. Van Wilsonnak ütemérzéke, az ellenkezőjét sosem allítottam, az ütemjátékok nem ülnek.

Np, előfordul az ilyen. Ha érdekel, akkor azért szaladtam bele a késbe, mert a sporttvs közvetítés egy egész negyedes hátránnyal indult, és akkor én még nem láttam azt, amit ti igen. És tény ami tény, az első 2 drive tényleg összeszedett volt ahhoz képest amit megszoktunk. Utána kurva gyorsan kapituláltunk, és én is korrigáltam.

A 2 pontoshoz visszatérve, itt motoszkált a fejemben az, hogy Wilsonra verted a balhét azzal, hogy nincs ütemérzéke, hát nem tudom...
Én nem vagyok edző, kérlek hívd már fel rá a figyelmemet, hogy mit kellett azon a playen nézni, mert egyszerűen nem látom...
Visszanéztem párszor, kikockáztam, egy ütemet se találtam, ahol reális esély lett volna az elkapásra, mert (szerintem legalábbis) ez egy kurva szarul felrajzolt play volt, és ez OC felelősség.
Ettől még a dobás szar volt, és INT lett, igen, de az első számú célpontot teljesen kivették a játékból. Valaki lefutott cornerre üresen, neki be lehetett volna löbbölni, de ilyenkor van egyáltalán a QBnek mérlegelési lehetősége, hogy célpontot váltson? Mert gondolom nincs olyan ütemjáték, amiben van egy kis read option. 😀
Egyáltalán miért ezt a játékot kellett behívni, ha nem tudjuk megfutni?
Vélemény, szakmai szemmel?
akdestroyer

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Np, előfordul az ilyen. Ha érdekel, akkor azért szaladtam bele a késbe, mert a sporttvs közvetítés egy egész negyedes hátránnyal indult, és akkor én még nem láttam azt, amit ti igen. És tény ami tény, az első 2 drive tényleg összeszedett volt OL téren, ahhoz képest amit megszoktunk. Utána kurva gyorsan kapituláltunk, és én is korrigáltam.

A 2 pontoshoz visszatérve, itt motoszkált a fejemben az, hogy Wilsonra verted a balhét azzal, hogy nincs ütemérzéke, hát nem tudom...
Én nem vagyok edző, kérlek hívd már fel rá a figyelmemet, hogy mit kellett azon a playen nézni, hogy én is erre a következtetésre jussak?...
Visszanéztem párszor, kikockáztam, egy ütemet se találtam, ahol reális esély lett volna az elkapásra, mert (szerintem legalábbis) ez egy kurva szarul felrajzolt play volt. Az első számú célpontot teljesen levették a pályáról, a védelem nagyon is olvasta mi fog történni, és ez nálam OC felelősség.
Valaki lefutott cornerre üresen, neki be lehetett volna löbbölni, de ilyenkor van egyáltalán a QBnek mérlegelési lehetősége, hogy célpontot váltson? Mert ez szemmel láthatóan ütemjáték volt egy kijelölt célponttal, abba meg nem nagyon fér bele egy kis read option. 😀
Egyáltalán miért ezt a játékot kellett behívni, ha nem tudjuk megfutni? Egy negyeddel korábban se ment.
Vélemény, szakmai szemmel?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Wilson nem top5, oké.
elég volt...
braxa88
Ne kelljen visszamenni ahhoz az Undy féle tételhez, hogy te ezt nem mondod meg.
Mi fiúk lécci hadd beszéljük meg, ami bennünk ragadt.
Elhangzottak ekézések, Funky cáfolta, én cáfoltam Funkyt, Ak kérte fejtsem ki.
A kérésedet természetesen elfogadom, ha valakinek kérdése van, priviben válaszolok
TGA
Braxa, de most hagy ne privátba kelljen már pöcsölni. Alapvetően engem nem zavar a másik nézőpontja, mert nem a vélemény=segglyuk vonalat képviselem, sőt, egyenesen furdal a kíváncsiság, hogy mire gondol a költő akkor, amikor azt írja hogy Wilson távolról sem top5.
Hogy a sea OL mögött, Bevell gameplanekkel, folyamatos nyomás alatt, mégis melyik zseni teljesítene egy titánbástyányival jobban Wilsonnál? 😀
Nem voltam bölcsész, tézisekből olvasni nem tudok. Gondolatból se.
akdestroyer
Tézist azért írtam, mert udvarias akartam lenni. Valójában arra akartalak bíztatni, hogy fuss neki újra a leírt szövegnek.

Wilson témában kérdezd azokat, akik az utóbbi hetekben az enyémnél sokkal erőteljesebb kritikai megjegyzést tettek.
Kulcs kifejezéseket átküldöm PM-ben

Lehúztunk Braxával itt 10 évet jóban rosszban, ezért a kérésének eleget teszek.

Amúgy meg nem nekem kellett vasárnap visszavonnom a "milyen nagyon jó ma a fal" állításom.


bocs utóbbi nem volt fair...

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Wilson nem top5, oké.
elég volt...
braxa88
Ne kelljen visszamenni ahhoz az Undy féle tételhez, hogy te ezt nem mondod meg.
Mi fiúk lécci hadd beszéljük meg, ami bennünk ragadt.
Elhangzottak ekézések, Funky cáfolta, én cáfoltam Funkyt, Ak kérte fejtsem ki.
A kérésedet természetesen elfogadom, ha valakinek kérdése van, priviben válaszolok
TGA
Braxa, de most hagy ne privátba kelljen már pöcsölni. Alapvetően engem nem zavar a másik nézőpontja, mert nem a vélemény=segglyuk vonalat képviselem, sőt, egyenesen furdal a kíváncsiság, hogy mire gondol a költő akkor, amikor azt írja hogy Wilson távolról sem top5.
Hogy a sea OL mögött, Bevell gameplanekkel, folyamatos nyomás alatt, mégis melyik zseni teljesítene egy titánbástyányival jobban Wilsonnál? 😀
Nem voltam bölcsész, tézisekből olvasni nem tudok. Gondolatból se.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most no offense, de mégis ki lenne az az 5?
Brady, Rodgers, Brees, OK.
Ésutána?
Luck aki többet volt IRen mint nem?
Ryan akinek volt egy jó mvp éve oszt jólvan...?
Newton (dettó)...?
Smith, mert megtanult 10 yardon túlra dobni?
Bigben aki éppen szabadesésben van?
Rivers akit Wilson helyén agyonütnének pár meccs alatt?
Flacco? (Najó ez övön aluli vót.)
Osweiler?
Henne?
Tényleg érdekelne. 😀
akdestroyer
Palmer. És most már Stanton is.... 😀.
harras
pssszt 😊
TGA
Szerintem péntek hajnalban életükért futó qb-ket fogunk látni. De nálunk ez a terv része....😛. 😊
harras

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Most no offense, de mégis ki lenne az az 5?
Brady, Rodgers, Brees, OK.
Ésutána?
Luck aki többet volt IRen mint nem?
Ryan akinek volt egy jó mvp éve oszt jólvan...?
Newton (dettó)...?
Smith, mert megtanult 10 yardon túlra dobni?
Bigben aki éppen szabadesésben van?
Rivers akit Wilson helyén agyonütnének pár meccs alatt?
Flacco? (Najó ez övön aluli vót.)
Osweiler?
Henne?
Tényleg érdekelne. 😀
akdestroyer
Palmer. És most már Stanton is.... 😀.
harras
pssszt 😊
TGA
Szerintem péntek hajnalban életükért futó qb-ket fogunk látni. De nálunk ez a terv része....😛. 😊
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most no offense, de mégis ki lenne az az 5?
Brady, Rodgers, Brees, OK.
Ésutána?
Luck aki többet volt IRen mint nem?
Ryan akinek volt egy jó mvp éve oszt jólvan...?
Newton (dettó)...?
Smith, mert megtanult 10 yardon túlra dobni?
Bigben aki éppen szabadesésben van?
Rivers akit Wilson helyén agyonütnének pár meccs alatt?
Flacco? (Najó ez övön aluli vót.)
Osweiler?
Henne?
Tényleg érdekelne. 😀
akdestroyer
Palmer. És most már Stanton is.... 😀.
harras
pssszt 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Most no offense, de mégis ki lenne az az 5?
Brady, Rodgers, Brees, OK.
Ésutána?
Luck aki többet volt IRen mint nem?
Ryan akinek volt egy jó mvp éve oszt jólvan...?
Newton (dettó)...?
Smith, mert megtanult 10 yardon túlra dobni?
Bigben aki éppen szabadesésben van?
Rivers akit Wilson helyén agyonütnének pár meccs alatt?
Flacco? (Najó ez övön aluli vót.)
Osweiler?
Henne?
Tényleg érdekelne. 😀
akdestroyer
Palmer. És most már Stanton is.... 😀.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na akkor a nyilatkozatokról.
Miután megtudtuk múlt héten, hogy Lacyt tömik lasztival. Ehhez képest tegnap azt tudtuk meg, hogy Rawls a vezérfutó.
viva Las Vegas
TGA
Lacy lesérült a Washington ellen...
tejbegrrr!!!
Ez tök igaz, csak nam IR-en van, hanem nem tud játszani a kövi meccsen... nagy különbség.

Nekem van egy kicsit olyan gyanum. hogy:
-Gyerekek csináljunk valamit, mert a Lacy dolog nagyon nagy blamázs.
-Fú, hát akkor tömjük lasztival,
-De nem fér át a falon!
-Hogy van Rawls?
-Alakul!
-Na akkor Rawlst pörgessük fel...
-De már felpőrgettük....

Gameday Lacy kampó
- jajjdenagykár, Thomas fiam fuss!

Lacy -6 futás 20y - 3,33y/c
Rawls - 9 futás 39y -4,33y/c

Sending out an S.O.S