Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Helm TGa approve it:
 ftw.usatoday.com/2017/11/nfl-seahawks-offensive-line-one-man-rush-redskins-russell-wilson
Tessu
Kiszálltam. 😀
több mint 6 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Helm TGa approve it:
 ftw.usatoday.com/2017/11/nfl-seahawks-offensive-line-one-man-rush-redskins-russell-wilson
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Na a Maxwell-Griffin párosra kíváncsi leszek, mire is lesz elég a rájátszásban, már ha eljutunk odáig ugye.

több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Volt itt már Drew Nowak is a kezdő center .. 😀
Nadal17
A Sowell-Webb rengely sem volt rossz, ha már itt járunk. 😀
akdestroyer
Ezért az beb@szna.. 😀 😀
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Volt itt már Drew Nowak is a kezdő center .. 😀
Nadal17
A Sowell-Webb rengely sem volt rossz, ha már itt járunk. 😀

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Joeckel vélhetően játszani fog hétvégén, és eredeti posztjára kerül vissza. Ha Brown rendben lesz, akkor ők ketten kezdenek LT és LG-ként. Kérdés, hogy így Pocic ki helyett kezd, ha kezd egyáltalán.
Nadal77
Arra célzol, hogy Ifedi kiszorítja a kezdőből? Vicces vagy. 😀
akdestroyer
Volt itt már Drew Nowak is a kezdő center .. 😀
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Joeckel vélhetően játszani fog hétvégén, és eredeti posztjára kerül vissza. Ha Brown rendben lesz, akkor ők ketten kezdenek LT és LG-ként. Kérdés, hogy így Pocic ki helyett kezd, ha kezd egyáltalán.
Nadal77
Arra célzol, hogy Ifedi kiszorítja a kezdőből? Vicces vagy. 😀

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
A többi sérültről van valami hír? Vannak páran.
akdestroyer
Elképzelhető, hogy Carson decemberben visszatérhet.

Joeckel vélhetően játszani fog hétvégén, és eredeti posztjára kerül vissza. Ha Brown rendben lesz, akkor ők ketten kezdenek LT és LG-ként. Kérdés, hogy így Pocic ki helyett kezd, ha kezd egyáltalán.
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Maxwell jön egy évre.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
vasárnap a Lane-Griffin CB párossal állunk ki? meg fognak izzadni Julioék ellen :/
Shead mikor jöhet vissza?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
A többi sérültről van valami hír? Vannak páran.

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Shermant még mindig nem tettük IR-re. Lehet még sem akkora a baj?
Idén még játszhat?
BigBaltazar
Biztos, hogy IR lesz, gondolom csak a játékhét végét követően lesznek meg a hivatalos roster move-ok.

Elvileg Maxwell és Trovon Reed érkezik vizitre a héten.
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Shermant még mindig nem tettük IR-re. Lehet még sem akkora a baj?
Idén még játszhat?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wefrv42igwoswrcqulof
NFL reviewing Russell Wilson's concussion test
The NFL is conducting a thorough review of the concussion test Seattle Seahawks quarterback Russell Wilson underwent during Thursday night's game against the Arizona Cardinals.


nem is értettem miért nem hagyta magát megvizsgálni, azért kapott egy rendeset.

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt lassuk, hogy ez a Cardinals jelenleg a liga gyengebb csapatai koze tartozik, de sikerult nekik is annyi alamizsnat adni, hogy eletben maradjanak.

Ember legyen a talpan aki pontosan tudja, hogy jelen pillanatban milyen erot kepviselunk 😊
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
büntikkel életbe tartottuk a Cardinalst, pedig kb semmi veszélyt nem jelentettek. hihetlen hogy minden meccsen bőven 10nél több büntetés van. Az gyönyörű drive volt mikor egy darab jó passzal, ami kb 11 yardos volt + a szokásos 1yardos futásokkal, a büntik segítségével red zoneba kerültek.

de a bírók is gyökerek, pl a Griffin féle DPI...


Ennyi sérülttel lehetlen lesz befogni a Ramst.
braxa88
Na meg az elkapás szitu is érdekes volt, fumble helyett incomplete pass.. és ugye 2percen belül volt tehát videózták is. Oké nem oszt nem szoroz a szitu de akkor is 😀
Oszi
Na ja, incomplete pass. Cipeli mint a kenyeret, megy 3 lépést, orra esik és nem számít elkapásnak. Röhejes volt az ítélet. A Griffin DPI szintúgy.
garrett27
így jártatok jól, mivel a 4. kísérletes td passzt elejtettük előrébbről jöhetettek, úgy emlékszem.... 😊
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Na srácok, én még utoljára előszedném a Washington elleni kétpontost, mert szeretném megvédeni Wilsont, ugyanis továbbra se gondolom, hogy ez a játék az ő sara lett volna, aztán megígérem, hogy elengedem én is ezt a témát..

Braxa kérésére TGA-val privátban beszéltünk a témáról, ő szerinte read option játék volt, ebben az esetben valóban egy Wilson-failt láttunk, de szerintem korántsem ennyire egyértelmű a helyzet. Miért is:

1.
Ugye, 4 WR 1 TE felállásban álltunk fel, tehát passzjáték következett, szépen megvannak a párok.
2.
Szerintem ez nem read option volt, hanem egy előre lezongorázott, és edzésen orrvérzésig gyakorolt ütemjáték, előre kijelölt célponttal. A terv az lehetett, hogy a nagy üres sárga körbe menjen a passz McKissichez, minden erre utal, pont a kör közepe felé fut, Wilson csak őt nézi végig, és pont abban az ütemben hajítja a lasztit, hogy az a goal-linenál érjen a kezébe.
Egyetlen zavaró elem van a képen, Graham párja, az INTet jegyző Swearinger, őt kellett kiszedni a játékból/sárga körből. Ehhez 2 út is volt, vagy megblokkoljuk (ebben Jimmy híresen jó), vagy a man coverage-al kihúzzuk a területről. Graham mozgásáról szerintem lerí, hogy utóbbi volt a cél, meg sem próbált blokkolni, hanem lefutott cornerre.
3.
Itt került homokszem a gépezetbe, ugyanis a srác leolvasta a játékot, és egyetlen egy lépést se tett a TE-el, hanem ott marad a goal lineon, ez remekül látszik a képen.
A kettes és hármas kép között már lendül Wilson karja, a mozgást itt már akkor se tudta volna félbehagyni, ha éppenséggel észleli a veszélyt, így őt az INTért semmilyen formában nem tudom felelőssé tenni. Ott és abban a pillanatban kellett dobnia a labdát, hogy üljön a játék. Dobta, nem ült.
4.
Az utolsó kockán, lehet látni, hogy a play amúgy működhetett volna, McKissic épp a goal-lineon áll amikor odaér a labda, és a 3 embernek, akivel számoltak, esélye sincs odaérni (sárga háromszög).

És itt megkövetem magam, mert első felindulásból én is azt mondtam hogy ez egy szarul felrajzolt play volt, és OC felelősség, de így, hogy leültem és végigzongoráztam mindent, most már inkább azt mondom hogy Swearinger egyéni megmozdulása/villámgyors felismerése döntött, amivel sosem lehet előre számolni. Maga a play ült volna, jól volt megdobva, jól volt megfutva, mégis kabaréba fulladt, és mindenki rajtunk röhög most.
De ez csak az én véleményem a fotelből, és nem vagyok tévedhetetlen se, úgyhogy kíváncsian várom hogy egyedül maradok-e a véleményemmel. Még egyszer mondom, engem meg lehet győzni róla, hogy WIlson dobta szarul, vagy hogy ez read option volt, csak mutassátok meg mi kerülte el a figyelmem. TGA veled privátban 😊

Más, szintén WIlson védelmében:
Volt a Cardinals elleni meccsen ez az újabb WIlson-féle csodajáték, és egyre kevésbé értem a dolgot. Az utóbbi meccseken ugye jöttek a hangok, hogy önfejű, forrófejű, akkor is menekül ha nem kéne, stb. Leült már valaki és elgondolkodott azon, hogy mi van akkor ha ezek a játékok így vannak felrajzolva?
Tudom hogy hülyén hangzik, de ez a "menekülés" is annyira megtervezettnek tűnt hogy csak na. Eladtuk a futást, kiblokkolt a fal jobbra, de Wilson számomra annyira magától értetődően futott ki a zsebből jó messzire (már sokadszorra, és megint nem jött nyomás ami indokolta volna), hogy az nem lehet véletlen. Főleg hogy Baldwin is ott maradt neki blokkolni.
Jó, a végén amikor elkezdett tangózni, ott improvizálni kellett, mert gondolom az első számú célpontok (Lockett, Richardson) nem tudtak elszakadni, úgyhogy kellett a B terv, ami Baldwin volt. Vagy ezt se jól látom? Kinek mi a véleménye?

több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Sajnos ne mtudtam nézni a meccset. Mennyire komolyak a sérülések? Azt olvastam, hogy Sherman-nek sajnos vége a szezonjának. Többiek?
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
büntikkel életbe tartottuk a Cardinalst, pedig kb semmi veszélyt nem jelentettek. hihetlen hogy minden meccsen bőven 10nél több büntetés van. Az gyönyörű drive volt mikor egy darab jó passzal, ami kb 11 yardos volt + a szokásos 1yardos futásokkal, a büntik segítségével red zoneba kerültek.

de a bírók is gyökerek, pl a Griffin féle DPI...


Ennyi sérülttel lehetlen lesz befogni a Ramst.
braxa88
Na meg az elkapás szitu is érdekes volt, fumble helyett incomplete pass.. és ugye 2percen belül volt tehát videózták is. Oké nem oszt nem szoroz a szitu de akkor is 😀
Oszi
Na ja, incomplete pass. Cipeli mint a kenyeret, megy 3 lépést, orra esik és nem számít elkapásnak. Röhejes volt az ítélet. A Griffin DPI szintúgy.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
büntikkel életbe tartottuk a Cardinalst, pedig kb semmi veszélyt nem jelentettek. hihetlen hogy minden meccsen bőven 10nél több büntetés van. Az gyönyörű drive volt mikor egy darab jó passzal, ami kb 11 yardos volt + a szokásos 1yardos futásokkal, a büntik segítségével red zoneba kerültek.

de a bírók is gyökerek, pl a Griffin féle DPI...


Ennyi sérülttel lehetlen lesz befogni a Ramst.
braxa88
Na meg az elkapás szitu is érdekes volt, fumble helyett incomplete pass.. és ugye 2percen belül volt tehát videózták is. Oké nem oszt nem szoroz a szitu de akkor is 😀
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nem volt szép meccs de mindenesetre nagyon sokba került. Régen vesztettünk el ennyi kulcs embert egyetlen meccsen. Sherman, Reed, Brown, Richardson, Clark, de kapott Kancellár, Griffin és Wilson is.
Az offense nekem nem tetszett, de az a Wilson féle menekülős passz az minden pénzt megért. Futott vagy 40 yardot, nagyrészt hátrafelé és ment a vak passz, most éppen jó helyre. Ezt csak ő tudja ezen a szinten a ligában.
A defense megtette a magáét, még a kényszerű cserék is, nagyjából.
Hoztuk a szokásos pályányit farolós büntis formánkat, ami most már kifejezetten idegesítő. Főleg amikor a Cards egy drive-n belül 45 yardot és 3 first downt kapott ajándékba.
Meg van a W és ez a lényeg. A sérülteknek jobbulást!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Na ez is egy érdekes mérkőzés volt Sherman-t nagyon sajnálom, de volt szokás szerint WilsonMagic😊
több mint 6 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 207
Azt hiszem a nem top 5 meg a nem jó nem ugyanaz. Utóbbit nem mondtam.
TGA
Üdv!
Engem érdekel, hogy Te kit tartasz top 5 irányítónak a ligában és persze ezt el is fogadom, mint vélemény.
Lehet elfogultság is van benne, de nálam egyértelműen top 5. Brady, Rodgers, Brees után következik a rangsorban.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem akarok óriási igazságot osztani, hogy ki top5, ki nem, egyfelől mert ez úgyis szubjektív, meg nem is lehet patikamérlegen összehasonlítani különböző stílusú játékosokat. Annyit jegyeznék itt meg, aztán majd a szakértőbbek kijavítanak, hogy sztem akármilyen falat rakhatnál Wilson elé, akkor is kimozogna a zsebből a játékok jelentős részében. Hétvégén a meccseteket nézve feltűnt, hogy több alkalommal is azokban az esetekben is elhagyta a zsebet RW, amikor nem feltétlenül volt indokolt. Ez sztem nem gond, hiszen remek improvizációs képességekkel rendelkezik, a legnagyobb játékait mindig akkor csinálja, amikor kimozog oldalra és megosztja a védelem figyelmét, hiszen ekkor már döntéshelyzetben vannak a védők, fellépnek a futó QB-ra, üres helyeket hagyva a pályán, vagy maradnak a zónában/emberen, akkor pedig lábon okoz komoly károkat. Ezzel nem azt mondom, hogy jó a Hawks fala, sőt tán az egyik legrosszabb a ligában, csupán teszem azt ha mondjuk megcserélnéd a Packers és a Hawks falát, a két csapat játéka érdemben nem változna és sztem mindkét csapat maradna a liga élvonalában. Amit a fal kapcsán nagyobb gondnak érzek, az az, hogy nem tudtok futni. Ha az menne, a passzjáték is szintet tudna lépni.
gabokocka
Nem baj ha van improvizációs képesség csak arra nem lehet playbook-ot, sémát építeni. Szerintem ez TGA baja is vele és ezért tűnik minden OC szarnak mellette.
addig ez nem jött ki ameddig ment a futás de gondold el, hogy milyen útvonalat fusson egy elkapó egy improvizációs játéknál?
A fal milyen séma alapján blokkoljon?, merre lép fel a QB?

Szerkesztette: gordon
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
 fuzovelkifele.com/2017/11/ezert-jo-ha-russell-wilson-az-iranyitod/

Érces cikk, de true, az egyemberes passrushból kapott majdnem sack közben nekem is volt egy facepalmem, a meccs közben. 😀
akdestroyer
Pl annál az egyemberes pass rushnál abból lett baj, hogy Wilson 2 méterrel hátrébb lépett, mint kellett volna, ott az OT nem hibázott azzal, hogy kívülre terelte Kerrigant.

Perception is reality.