Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Grat a W-hez, Wilson állejtően jól játszott az éjjel. Tudom még csak hétfő van, de mit vártok a vasárnapi keleti parti túrától?
iktriad
Páratlan hét, kikaptok.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez, Wilson állejtően jól játszott az éjjel. Tudom még csak hétfő van, de mit vártok a vasárnapi keleti parti túrától?
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
"JÁTSZIK A CSAPAT! JÁTSZIK A CSAPAT! IRÁNY A SB!"-kommentek betöltése...3...2...1... 😀
akdestroyer
plusz elit itt mindenki, aki nem az menjen ki!
..gyenge az NFC idén 😀

szép W, a Ződek csak kamilláztak

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
"JÁTSZIK A CSAPAT! JÁTSZIK A CSAPAT! IRÁNY A SB!"-kommentek betöltése...3...2...1... 😀

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mire számítsunk holnap emberek?
Lökjétek az infót.
Ha jól számolok min egy 4-1re lesz szükség a POhoz a hátralévő meccseken, ellőjük most az egy L-t, vagy tartogassuk a Rams-Jags duóra?
akdestroyer
Semmi jóra. Wentz szétszed bennünket.
BigBaltazar
Akarom mondani Wilson és az O# ill. a védelem lehozza a meccset. 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Megmondtam vagy megmondtam? Az Eagles a favorit, de miért ne játszhatnánk végre egyszer jól is ebben a szezonban. És lőn! Mert szerintem ma jól játszottunk és megérdemelten nyertünk. Mert a foghíjas védelmünk extra nagyot küzdött, Wilson meg Wilson.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Most néztem idén először élőben Hawks meccset. Asszem nem választottam rosszul.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Akkor hivatalosan is: December van!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratu
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Azért ezt nem gondotam volna 😀
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mire számítsunk holnap emberek?
Lökjétek az infót.
Ha jól számolok min egy 4-1re lesz szükség a POhoz a hátralévő meccseken, ellőjük most az egy L-t, vagy tartogassuk a Rams-Jags duóra?
akdestroyer
Semmi jóra. Wentz szétszed bennünket.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Mire számítsunk holnap emberek?
Lökjétek az infót.
Ha jól számolok min egy 4-1re lesz szükség a POhoz a hátralévő meccseken, ellőjük most az egy L-t, vagy tartogassuk a Rams-Jags duóra?

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Erős idegzetőeknek egy kis OL:  twitter.com/BaldyNFL/status/935877685947052032/video/1

 twitter.com/BaldyNFL/status/935598845056241664/video/1

 twitter.com/BaldyNFL/status/935870293897367552/video/1

 twitter.com/BaldyNFL/status/935871478003838977/video/1

 twitter.com/BaldyNFL/status/935876187959840768/video/1
undisputedly
Baldy kicsit sem volt ideges 😀

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Erős idegzetőeknek egy kis OL:  twitter.com/BaldyNFL/status/935877685947052032/video/1

 twitter.com/BaldyNFL/status/935598845056241664/video/1

 twitter.com/BaldyNFL/status/935870293897367552/video/1

 twitter.com/BaldyNFL/status/935871478003838977/video/1

 twitter.com/BaldyNFL/status/935876187959840768/video/1

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/avxenthqsmo4t2d890s1
Dwight Freeney: Seahawks release was a jaw-dropper
Dwight Freeney was released without warning last week after recording three sacks in four games with the Seahawks, and became a Detroit Lion in less than 24 hours. Talk about a holiday weekend.
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Fosunk rendesen az Eagles meccstől és minden alapunk megvan rá. Na ezért fogunk nyerni. Mert miért ne? Egyszer játszhatnánk már jól is idén! Pont most!
garrett27
Úgy legyen😀 Kell majd a WilsonMagic 😉
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Fosunk rendesen az Eagles meccstől és minden alapunk megvan rá. Na ezért fogunk nyerni. Mert miért ne? Egyszer játszhatnánk már jól is idén! Pont most!

Szerkesztette: garrett27

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
A jövő heti Jaguars - Seahawks meccs át lett tolva 4:25-re (helyi idő szerint 10:25-re). Ezzel ti jártok nagyon jól.
iktriad
Ennek semmi jelentősége, nem látom az események egyetlen egy olyan kombinációját sem, ami után beírhatjuk magunknak a W-t.

Ehhez csoda kéne, de legalábbis egy kis medzsik.
Wilson az 5+ sack egyikébe se pusztuljon bele, mást nem vár az egyszeri szíhókszfan.

Juteszembe, Brown érkezése óta ligabottom helyett olyan top15 körül teljesít az OL, az megvan? Idén a 49ers elleni meccs első félidejében fogalmazódott meg a fejemben először az a gondolat, hogy nem a fal miatt katasztrófa az offense elsősorban. Ki mit gondol erről?

Ui: Persze a Sacksonville nagyon hamar beárazhatja Ifedit meg társait, szóval ezt a "javul az OL" dolgot kezeljétek fentartásokkal, én is csak halkan említettem meg. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jövő heti Jaguars - Seahawks meccs át lett tolva 4:25-re (helyi idő szerint 10:25-re). Ezzel ti jártok nagyon jól.
több mint 6 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Kötelező megvolt, jövő héten kiderül, hogy reménykedhetünk-e idén a PO-ba...

több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Eléggé langyibangyi meccs volt, de a W megvan és ez a lényeg. Sajnos ez a Frisco offense így eléggé fogalmatlan, esetleg Gerappa segíthet, de ez legyen az ő dolguk.
Wilson bekezdett egy homállyal, utána viszont egész vállalható volt. Az meg hogy van TE játékunk, az nekem is új. A futással viszont kezdeni kell valamit, mert Lacikánk az istennek nem talál lyukat, McKissic meg még kicsit kiforratlan. A többiek meg a gyenguszon.
A Def tette a dolgát, még a sec is tűrhető volt. Lane bevállalós szerelései tetszettek (hát még ha átment volna a fizikai felmérőn is)
Na és persze Walsh........most mit lehet róla mondani. Kíváncsi vagyok a vezetőség véleményére.
Most meg aztán jöhet a gyilkos meccs a sasok ellen. Sima V, ilyenkor szoktunk nyerni.
garrett27
Csak a számokra néztem rá, de ijesztő, hogy a szerzett pontokon kívül kb minden kategóriában (o# oldalon) azonos teljesítményt hozott a két csapat. Ennél azért több kellene.
Lacy 2-es y/c átlaga szörnyű, rég ki kellett volna vágni. Vannett TD-nek már itt volt az ideje, 3. körös választásként második évében járva van 12 elkapása meg a mostanival 1 db Td-je..., akkor is ha főleg blokkolni hoztuk, ez szánalmas.
undisputedly
Szerintem is lehetne pörgetni McEvoy-al együtt. Amit nagyon hiányolok az egy Lockett td, meg érdemelné már a fiú 😀 Lacy kb semmit nem ér, jó kis bukta money ahogy van. Nekem nagyon úgy tűnt a dolog hogy takarékon játszottak a srácok, gondolom úgy voltak vele valahogy behúzzák csak ne legyen sérült. Na de jön az Eagles akik elég op-k ugye, de remélem lesz meglepetés a részünkről. 😊
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Eléggé langyibangyi meccs volt, de a W megvan és ez a lényeg. Sajnos ez a Frisco offense így eléggé fogalmatlan, esetleg Gerappa segíthet, de ez legyen az ő dolguk.
Wilson bekezdett egy homállyal, utána viszont egész vállalható volt. Az meg hogy van TE játékunk, az nekem is új. A futással viszont kezdeni kell valamit, mert Lacikánk az istennek nem talál lyukat, McKissic meg még kicsit kiforratlan. A többiek meg a gyenguszon.
A Def tette a dolgát, még a sec is tűrhető volt. Lane bevállalós szerelései tetszettek (hát még ha átment volna a fizikai felmérőn is)
Na és persze Walsh........most mit lehet róla mondani. Kíváncsi vagyok a vezetőség véleményére.
Most meg aztán jöhet a gyilkos meccs a sasok ellen. Sima V, ilyenkor szoktunk nyerni.
garrett27
Csak a számokra néztem rá, de ijesztő, hogy a szerzett pontokon kívül kb minden kategóriában (o# oldalon) azonos teljesítményt hozott a két csapat. Ennél azért több kellene.
Lacy 2-es y/c átlaga szörnyű, rég ki kellett volna vágni. Vannett TD-nek már itt volt az ideje, 3. körös választásként második évében járva van 12 elkapása meg a mostanival 1 db Td-je..., akkor is ha főleg blokkolni hoztuk, ez szánalmas.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Eléggé langyibangyi meccs volt, de a W megvan és ez a lényeg. Sajnos ez a Frisco offense így eléggé fogalmatlan, esetleg Gerappa segíthet, de ez legyen az ő dolguk.
Wilson bekezdett egy homállyal, utána viszont egész vállalható volt. Az meg hogy van TE játékunk, az nekem is új. A futással viszont kezdeni kell valamit, mert Lacikánk az istennek nem talál lyukat, McKissic meg még kicsit kiforratlan. A többiek meg a gyenguszon.
A Def tette a dolgát, még a sec is tűrhető volt. Lane bevállalós szerelései tetszettek (hát még ha átment volna a fizikai felmérőn is)
Na és persze Walsh........most mit lehet róla mondani. Kíváncsi vagyok a vezetőség véleményére.
Most meg aztán jöhet a gyilkos meccs a sasok ellen. Sima V, ilyenkor szoktunk nyerni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Végre rájöttek mire lehet használni Jimmyt. Én megmondtam hogy az elcserélési pletykák felpörgetik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ti mit vártok a mai meccstől?
Meglehet a 12 pont a két csapatnak együtt?
Coolearie
48+ pont osszesen, 28-20 ide