Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
én bírtam nagyon Carrollt, de a tegnapi napon megváltozott valami. Az első negyed vége előtt kinyomtam a streamet (pedig ilyen még nem volt), mert látszott, hogy itt nem terem babér, de ez finom kifejezés volt...
hazai pályán ilyen szintű szégyenteljes teljesítményt nem láttam még, pedig én Shaun Alexander miatt kezdtem anno a hawks-nak szurkolni, tehát nem most kezdtem

Pete hogy a francba hagyta ideáig zülleni a csapatot? mert ez már morális válság
zero teljesítmény, plusz a burfict szintű prosztóság (JAX meccs vége), a csapattársak egymásnak üzengetnek, stb.

tudom vannak csapatok akik évek óta nem szagoltak rájátszást, és ezeknek szurkolói a fél kezüket összetennék a mi elmúlt 6 évünkért, de akkor is

edzői karban alap, hogy változás kell, és a következő évtől már most félek:
Rams topcsapat, 49ers JimmyG-vel hasítani fog, a Cards-nak is csak egy-két kirakós darab kell, hogy
lendületbe jöjjenek
lesz ott keresnivalónk?
funkyparduc
Lesz, mert ez a Seahawks. Az a Paul G Allen a tulaj, akinek a bérlistáján nem 1, és nem 2 másik tulaj van közvetve, vagy közvetlenül.
Hands down, ő a self made manek self mad manje. Ha mellé is nyúlt, bele mert állni, és rendet tett, rohadt gyorsan.
Holmgrent egy halom franchise akarta, de Allen hozta el, Carrollt évek óta hívta egy rakás franchise, de nemet mondott, persze amikor Allen hívta, jött.
Van egy fogadásom, hogy, amikor Carrollnak kitelik, megint megtalálja azt az edzőt, aki új életet visz a franchiseba.

Istenben hiszek, de Paul Allenben vakon bízom.

Van egy teóriám, miszerint Carroll nem foglalkozik annyit pár éve a csapattal, mint az elején, szerintem most sokkot kapott ő is, és kiderül év végén, hogy mi lesz. Lehet hülyeséget írtam korábban nem marad így a jelenlegi status quo.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
én bírtam nagyon Carrollt, de a tegnapi napon megváltozott valami. Az első negyed vége előtt kinyomtam a streamet (pedig ilyen még nem volt), mert látszott, hogy itt nem terem babér, de ez finom kifejezés volt...
hazai pályán ilyen szintű szégyenteljes teljesítményt nem láttam még, pedig én Shaun Alexander miatt kezdtem anno a hawks-nak szurkolni, tehát nem most kezdtem

Pete hogy a francba hagyta ideáig zülleni a csapatot? mert ez már morális válság
zero teljesítmény, plusz a burfict szintű prosztóság (JAX meccs vége), a csapattársak egymásnak üzengetnek, stb.

tudom vannak csapatok akik évek óta nem szagoltak rájátszást, és ezeknek szurkolói a fél kezüket összetennék a mi elmúlt 6 évünkért, de akkor is

edzői karban alap, hogy változás kell, és a következő évtől már most félek:
Rams topcsapat, 49ers JimmyG-vel hasítani fog, a Cards-nak is csak egy-két kirakós darab kell, hogy
lendületbe jöjjenek
lesz ott keresnivalónk?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Srácok, mi kell ahhoz hogy hc és ol edző csere legyen? Kinek kell ezt eldöntenie? Azért kérdezem mert ezt nemtudom😊 Szurkolói nyomás gondolom nem feltétel, mert ugye az nfl az nagy biznisz, esetleg pár negatív szezon, az meg szerintem nem most lesz. Mert a legborzasztóbb az szerintem Bevell mert minden egyes meccsen feltűnik ez az egysíkú séma, meg amikor erőlteti a hülyeségeit.
Oszi
Carrollt kirúgni Paul Allen fogja, de most nem fogja...
Hogy mikor tegye meg, azt Jody Allen fogja jó eséllyel megmondani.
De most nem fogja... Carroll vissza fog majd vonulni.

Bevellt Carroll fogja, de nem fogja, mert csak.
Carroll tudja, hogy gyakorlatilag sérthetetlen, és minél hangosabbak a szurkolók, hogy rakja ki Bevellt annál kevésbé fogja.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Alapvetően itt sztem Allennek kellene kimondania h goodbye mr. Carroll, Schneiderrel PC túlságosan is szimbiózisban él h Schneider elküldje egy pozitív mérlegű szezon után.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Srácok, mi kell ahhoz hogy hc és ol edző csere legyen? Kinek kell ezt eldöntenie? Azért kérdezem mert ezt nemtudom😊 Szurkolói nyomás gondolom nem feltétel, mert ugye az nfl az nagy biznisz, esetleg pár negatív szezon, az meg szerintem nem most lesz. Mert a legborzasztóbb az szerintem Bevell mert minden egyes meccsen feltűnik ez az egysíkú séma, meg amikor erőlteti a hülyeségeit.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Annyira nem rossz a helyzet, csak uj szakmai stab kell 😀 6 even at kb PO, minden evben nyert PO meccs, most van egy kis setback, ujra kell huzni a hurokat, de a hangszert nem kell kidobni 😊
undisputedly
Mi az hogy újrahúzni a húrokat? 😀 Behangolni?
Azt csinálják egy ideje, de oktávhamis szegény Seahawks még mindig. Cserélni kell a húrokat, beállítani a hidat, a nyakdőlést, kicsit ereszteni a pálcán.... és rockandroll, vagy mégsenem.

Senki nem akarja felszámolni a Seahoxot 😀 , csak kell egy szakmai stáb, ami összeteszi az elveket, és a csapatot.
Bár annyira már nem hiszek már Carrollban (olyan 2 éve) és lehet van baj az öltözőben is, de bőven jár neki a kredit, és én baromira tévedhetek.

Rajtam múlna még mindig Bruce Smith lenne a Bills kezdő DE-je, de sajnos már nagyon öreg. Ez a sors vár Thomasra, Chancellorra, Shermanre, Bennetre... sőt Wilsonra is (egyszer majd).
Néha új csapatot kell építeni. Szerintem ez idén elindult, jövőre elmegy néhány nagy sztár, a többit meglátjuk. 😊
Helmut Zimmer
Szerintem complete rebuildről nem kell beszélni amíg itt van egy legjobb korban lévő franchise QB, a korszak még mindig legjobb CB-je két All-Pro safetyvel, a liga legjobb linebackerpárosa, valamint a labda mindkét oldalán ígéretes fiatalok a kezdőben (Clark, Richardson, Lockett, Pocic, Griffin, McDowellt még nem láttuk).
Az is meglepne, ha Sheldon Richardsonért azért adtunk volna egy magas picket, hogy egy kuka szezon után hagyjuk távozni. Inkább Bennett és Avril produktivitása esett vissza, de ha most nem is nevesítünk, 1-2 korosodó játékostól eltekintve nem gondolom, hogy nagy felfordulás lesz/kell lennie a keretet illetően, így is a liga egyik legtehetségesebb rostere.

Ami inkább kijött és amivel egyet is értek, hogy most már nem lehet szőnyeg alá söpörni a nyilvánvaló problémákat a playhívásokkal és az OLine-nal kapcsolatban. A Cable megtanít focizni meg a Bevell féle rendszer kudarc, így is több időt kaptak a kelleténél. Évek óta ez tartja vissza a csapatot, amíg jöttek eredmények, el is nézték, most viszont azt hiszem, mindenki érzi, hogy fejeknek kell hullania a stábban.

Zárójel: Amióta Richard a DC, azért ott is vannak vakfoltok bőven, ez a keret épp elbírta amíg nem sérült le 3-4 kulcsember.

Zárójel2: Azt hittem a bubble screen kezd kikopni Bevell playbookjából, tévedtem. Nem sok pozitív yardos playre emlékszem belőle, mióta erőlteti.
Nadal17
+1 amúgy, mindjárt lájkollak is, csak el ne feledjem...

Mindent értek, de az akkor is csak seregszemle, ha nem venném figyelembe a nevek mellett üvöltő kérdőjeleket:
Sherman jövőre iszonyatos pénz. Thomas sem nagyon hiszem, hogy itt lesz jövőre.
Kam idén 2 meccs kivételével nem játszott jól.
Avril nyaki porckorongsérvből jön vissza, ha visszajön, Bennett 32 éves.
Richardson tweener nem 5-ös, nem is 3-as, igazából raw talent.

Az OL egy vicc.

Viszont van sok fiatal, és jók, csak kéne két-három szakember, aki összeteszi őket csapattá.

Wilsonnak sem késő, hogy kapjon egy profi OC-t, aki összeteszi a játékát 4 negyedre.
Wilson úgy jött a ligába, hogy tudott olvasni.

 bleacherreport.com/articles/1294800-seattle-seahawks-can-russell-wilson-win-the-qb-competition

Egyszer volt Carrollnak egy titokzatos nyilatkozata, hogy azok a fanok, akik Bevell távozását akarják nem tudják, mivel szórakoznak.

Én cserélnék OC-t és OL edzőt.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Annyira nem rossz a helyzet, csak uj szakmai stab kell 😀 6 even at kb PO, minden evben nyert PO meccs, most van egy kis setback, ujra kell huzni a hurokat, de a hangszert nem kell kidobni 😊
undisputedly
Mi az hogy újrahúzni a húrokat? 😀 Behangolni?
Azt csinálják egy ideje, de oktávhamis szegény Seahawks még mindig. Cserélni kell a húrokat, beállítani a hidat, a nyakdőlést, kicsit ereszteni a pálcán.... és rockandroll, vagy mégsenem.

Senki nem akarja felszámolni a Seahoxot 😀 , csak kell egy szakmai stáb, ami összeteszi az elveket, és a csapatot.
Bár annyira már nem hiszek már Carrollban (olyan 2 éve) és lehet van baj az öltözőben is, de bőven jár neki a kredit, és én baromira tévedhetek.

Rajtam múlna még mindig Bruce Smith lenne a Bills kezdő DE-je, de sajnos már nagyon öreg. Ez a sors vár Thomasra, Chancellorra, Shermanre, Bennetre... sőt Wilsonra is (egyszer majd).
Néha új csapatot kell építeni. Szerintem ez idén elindult, jövőre elmegy néhány nagy sztár, a többit meglátjuk. 😊
Helmut Zimmer
Szerintem complete rebuildről nem kell beszélni amíg itt van egy legjobb korban lévő franchise QB, a korszak még mindig legjobb CB-je két All-Pro safetyvel, a liga legjobb linebackerpárosa, valamint a labda mindkét oldalán ígéretes fiatalok a kezdőben (Clark, Richardson, Lockett, Pocic, Griffin, McDowellt még nem láttuk).
Az is meglepne, ha Sheldon Richardsonért azért adtunk volna egy magas picket, hogy egy kuka szezon után hagyjuk távozni. Inkább Bennett és Avril produktivitása esett vissza, de ha most nem is nevesítünk, 1-2 korosodó játékostól eltekintve nem gondolom, hogy nagy felfordulás lesz/kell lennie a keretet illetően, így is a liga egyik legtehetségesebb rostere.

Ami inkább kijött és amivel egyet is értek, hogy most már nem lehet szőnyeg alá söpörni a nyilvánvaló problémákat a playhívásokkal és az OLine-nal kapcsolatban. A Cable megtanít focizni meg a Bevell féle rendszer kudarc, így is több időt kaptak a kelleténél. Évek óta ez tartja vissza a csapatot, amíg jöttek eredmények, el is nézték, most viszont azt hiszem, mindenki érzi, hogy fejeknek kell hullania a stábban.

Zárójel: Amióta Richard a DC, azért ott is vannak vakfoltok bőven, ez a keret épp elbírta amíg nem sérült le 3-4 kulcsember.

Zárójel2: Azt hittem a bubble screen kezd kikopni Bevell playbookjából, tévedtem. Nem sok pozitív yardos playre emlékszem belőle, mióta erőlteti.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Annyira nem rossz a helyzet, csak uj szakmai stab kell 😀 6 even at kb PO, minden evben nyert PO meccs, most van egy kis setback, ujra kell huzni a hurokat, de a hangszert nem kell kidobni 😊
undisputedly
Mi az hogy újrahúzni a húrokat? 😀 Behangolni?
Azt csinálják egy ideje, de oktávhamis szegény Seahawks még mindig. Cserélni kell a húrokat, beállítani a hidat, a nyakdőlést, kicsit ereszteni a pálcán.... és rockandroll, vagy mégsenem.

Senki nem akarja felszámolni a Seahoxot 😀 , csak kell egy szakmai stáb, ami összeteszi az elveket, és a csapatot.
Bár annyira már nem hiszek már Carrollban (olyan 2 éve) és lehet van baj az öltözőben is, de bőven jár neki a kredit, és én baromira tévedhetek.

Rajtam múlna még mindig Bruce Smith lenne a Bills kezdő DE-je, de sajnos már nagyon öreg. Ez a sors vár Thomasra, Chancellorra, Shermanre, Bennetre... sőt Wilsonra is (egyszer majd).
Néha új csapatot kell építeni. Szerintem ez idén elindult, jövőre elmegy néhány nagy sztár, a többit meglátjuk. 😊
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Annyira nem rossz a helyzet, csak uj szakmai stab kell 😀 6 even at kb PO, minden evben nyert PO meccs, most van egy kis setback, ujra kell huzni a hurokat, de a hangszert nem kell kidobni 😊
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nagyon szeretem a csapatot, de így összeesni mint a parasztgatya, ez megbocsájthatatlan. Ki lehet kapni, de amikor egy SB esélyesnek tartott csapat hazai pályán úgy szaladgál mint a csirkeudvarban a szárnyasok, az már a legvérmesebb szurkolóknak is fáj. Előbb a Jaguár csorda, most meg a Kosok tapostak bele minket a földbe.
Amiért viszont nagyon haragszom, hogy mínusz soknál még mindig meg akarjuk öletni Wilsont. Nélküle már a második forduló után készülhettünk volna a holtszezonra.
Most meg aztán jöhet a tv-s meccs Dallasban a kipihent Elliottal. Kurva jó lesz érzem!
garrett27
Én azért több mindenért haragszom... mondjuk neheztelek.
- Engem azért egy kicsit zavar, hogy hány tehetséges futót ölettünk meg;
- Engem egy kicsit zavar, hogy 3 éve nincs is futójátékunk,
-Zavar, hogy futójáték hiányában olyan nagyon diverzifikálni sem lehet a playhívást;
- Az is zavar, hogy a passzjátékoknál alig van mentesítő route,
-Zavar hogy 3-intet kellett dobatni Wilsonnal gyakorlatilag ugyanabból a szituációból, mire rádöbbent Bevell, hogy jé van doubleoption játék is, létezik rövid yardnál, és a csapatomban játszik Jimmy Graham;
- Zavar, hogy a gameplan az O oldalon nem működik 2 negyeden át soha...;
- Zavar, hogy a ligaelit D csapágyas lett emiatt;
- Kúrvára zavar, hogy Earl Thomas, és Bobby Wagner egymásnak üzengetnek;
- Zavar a következmény-nélküliség.
Helmut Zimmer
Na igen. Bevell elérte a korlátait. Képtelen feljebb lépni. Az ellenfél már akkor tudja a playt amikor még ki se találta melyik legyen. ...és igen, abban van valami, hogy a gyenge támadó oldal kiszedte a kenőanyagot a Defense-ből is. Csodák nincsenek. Amikor 4 kezdőd már kívülről figyel (Sherman, Avril, Kancellár, Wright, meg a satöbbi), az egyik oldalon egy teljes homály corner (Maxwell), a másikon egy újonc (Griffin mondjuk jó lesz), akkor előbb - utóbb Wagner és Thomas is besokall. Tegnap max a járókeretesek nem futottak át a védelmen. Pass rush 0,0, és még lehetne sorolni.
A támadófal? Amit csináltak az a serdülő kettőben is súlyos büntivel járna.
Persze rossz napja bárkinek lehet, de így feladni meccset saját közönség előtt!!!!!!!!
Én azért várom a következményeket.
garrett27
Ha lesz is következmény, majd jövőre... De szerintem nem lesz... Csak az RB edzőbácsit, meg azt a Jeremy Batest sikerült látványosan kirakni, akinek annyi volt a bűne, hogy "mogorva" volt (valójában beszólt Carrollnak- és milyen sokat elmond ez) . Mondjuk Cutler soha úgy nem játszott, mint, amikor Bates építgette, de nem tudom emlékszünk-e még MattHass utolsó 3-4 meccsére, amikor kinyílt a playbook, úgy hogy Mike Williams, és Carsson voltak a célpontok. Szemre is szebben játszott a csapat, mint bármikor az utóbbi 3 évben. Nem akarok belegondolni, hogy Wilson hol lehetne Vele.

Az, hogy a Rams erős, az egy dolog (hurrá működik a hendikepp rendszer), de jó lesz itt a Niners is pillanatokon belül, sőt a Niners nagyon jó lesz...
Helmut Zimmer
Ha a hendikep bejön akkor siralmas évekre kell felkészülni. Valahol törvényszerű volt a Rams, Jags stb felfutása, annyi jó drafttal, "üditő kivétel" a Browns, ott azért történnek érthetetlen dolgok. Nálunk meg "beérett" a több éves jó szereplés, plusz sikerült Wilsont kikukázni (meg se próbálom elképzelni hol tartana a Jags ha nem puntert húz helyette anno), ráadásul az all in szezon jegyében elszórtuk a következő év pickjeit is, úgyhogy már csak azt remélem, hogy ez a mi hajónk nem a Titanic.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nagyon szeretem a csapatot, de így összeesni mint a parasztgatya, ez megbocsájthatatlan. Ki lehet kapni, de amikor egy SB esélyesnek tartott csapat hazai pályán úgy szaladgál mint a csirkeudvarban a szárnyasok, az már a legvérmesebb szurkolóknak is fáj. Előbb a Jaguár csorda, most meg a Kosok tapostak bele minket a földbe.
Amiért viszont nagyon haragszom, hogy mínusz soknál még mindig meg akarjuk öletni Wilsont. Nélküle már a második forduló után készülhettünk volna a holtszezonra.
Most meg aztán jöhet a tv-s meccs Dallasban a kipihent Elliottal. Kurva jó lesz érzem!
garrett27
Én azért több mindenért haragszom... mondjuk neheztelek.
- Engem azért egy kicsit zavar, hogy hány tehetséges futót ölettünk meg;
- Engem egy kicsit zavar, hogy 3 éve nincs is futójátékunk,
-Zavar, hogy futójáték hiányában olyan nagyon diverzifikálni sem lehet a playhívást;
- Az is zavar, hogy a passzjátékoknál alig van mentesítő route,
-Zavar hogy 3-intet kellett dobatni Wilsonnal gyakorlatilag ugyanabból a szituációból, mire rádöbbent Bevell, hogy jé van doubleoption játék is, létezik rövid yardnál, és a csapatomban játszik Jimmy Graham;
- Zavar, hogy a gameplan az O oldalon nem működik 2 negyeden át soha...;
- Zavar, hogy a ligaelit D csapágyas lett emiatt;
- Kúrvára zavar, hogy Earl Thomas, és Bobby Wagner egymásnak üzengetnek;
- Zavar a következmény-nélküliség.
Helmut Zimmer
Na igen. Bevell elérte a korlátait. Képtelen feljebb lépni. Az ellenfél már akkor tudja a playt amikor még ki se találta melyik legyen. ...és igen, abban van valami, hogy a gyenge támadó oldal kiszedte a kenőanyagot a Defense-ből is. Csodák nincsenek. Amikor 4 kezdőd már kívülről figyel (Sherman, Avril, Kancellár, Wright, meg a satöbbi), az egyik oldalon egy teljes homály corner (Maxwell), a másikon egy újonc (Griffin mondjuk jó lesz), akkor előbb - utóbb Wagner és Thomas is besokall. Tegnap max a járókeretesek nem futottak át a védelmen. Pass rush 0,0, és még lehetne sorolni.
A támadófal? Amit csináltak az a serdülő kettőben is súlyos büntivel járna.
Persze rossz napja bárkinek lehet, de így feladni meccset saját közönség előtt!!!!!!!!
Én azért várom a következményeket.
garrett27
Ha lesz is következmény, majd jövőre... De szerintem nem lesz... Csak az RB edzőbácsit, meg azt a Jeremy Batest sikerült látványosan kirakni, akinek annyi volt a bűne, hogy "mogorva" volt (valójában beszólt Carrollnak- és milyen sokat elmond ez) . Mondjuk Cutler soha úgy nem játszott, mint, amikor Bates építgette, de nem tudom emlékszünk-e még MattHass utolsó 3-4 meccsére, amikor kinyílt a playbook, úgy hogy Mike Williams, és Carsson voltak a célpontok. Szemre is szebben játszott a csapat, mint bármikor az utóbbi 3 évben. Nem akarok belegondolni, hogy Wilson hol lehetne Vele.

Az, hogy a Rams erős, az egy dolog (hurrá működik a hendikepp rendszer), de jó lesz itt a Niners is pillanatokon belül, sőt a Niners nagyon jó lesz...
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nagyon szeretem a csapatot, de így összeesni mint a parasztgatya, ez megbocsájthatatlan. Ki lehet kapni, de amikor egy SB esélyesnek tartott csapat hazai pályán úgy szaladgál mint a csirkeudvarban a szárnyasok, az már a legvérmesebb szurkolóknak is fáj. Előbb a Jaguár csorda, most meg a Kosok tapostak bele minket a földbe.
Amiért viszont nagyon haragszom, hogy mínusz soknál még mindig meg akarjuk öletni Wilsont. Nélküle már a második forduló után készülhettünk volna a holtszezonra.
Most meg aztán jöhet a tv-s meccs Dallasban a kipihent Elliottal. Kurva jó lesz érzem!
garrett27
Minden szavaddal egyetértek, kivéve az hogy a Hawks SB esélyes csapat lenne. Legalábbis már pár éve nem. Amúgy a produkció kritikán aluli volt. Jövőre a második helyért is küzdeni fogunk a csoportunkban.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nagyon szeretem a csapatot, de így összeesni mint a parasztgatya, ez megbocsájthatatlan. Ki lehet kapni, de amikor egy SB esélyesnek tartott csapat hazai pályán úgy szaladgál mint a csirkeudvarban a szárnyasok, az már a legvérmesebb szurkolóknak is fáj. Előbb a Jaguár csorda, most meg a Kosok tapostak bele minket a földbe.
Amiért viszont nagyon haragszom, hogy mínusz soknál még mindig meg akarjuk öletni Wilsont. Nélküle már a második forduló után készülhettünk volna a holtszezonra.
Most meg aztán jöhet a tv-s meccs Dallasban a kipihent Elliottal. Kurva jó lesz érzem!
garrett27
Én azért több mindenért haragszom... mondjuk neheztelek.
- Engem azért egy kicsit zavar, hogy hány tehetséges futót ölettünk meg;
- Engem egy kicsit zavar, hogy 3 éve nincs is futójátékunk,
-Zavar, hogy futójáték hiányában olyan nagyon diverzifikálni sem lehet a playhívást;
- Az is zavar, hogy a passzjátékoknál alig van mentesítő route,
-Zavar hogy 3-intet kellett dobatni Wilsonnal gyakorlatilag ugyanabból a szituációból, mire rádöbbent Bevell, hogy jé van doubleoption játék is, létezik rövid yardnál, és a csapatomban játszik Jimmy Graham;
- Zavar, hogy a gameplan az O oldalon nem működik 2 negyeden át soha...;
- Zavar, hogy a ligaelit D csapágyas lett emiatt;
- Kúrvára zavar, hogy Earl Thomas, és Bobby Wagner egymásnak üzengetnek;
- Zavar a következmény-nélküliség.
Helmut Zimmer
Na igen. Bevell elérte a korlátait. Képtelen feljebb lépni. Az ellenfél már akkor tudja a playt amikor még ki se találta melyik legyen. ...és igen, abban van valami, hogy a gyenge támadó oldal kiszedte a kenőanyagot a Defense-ből is. Csodák nincsenek. Amikor 4 kezdőd már kívülről figyel (Sherman, Avril, Kancellár, Wright, meg a satöbbi), az egyik oldalon egy teljes homály corner (Maxwell), a másikon egy újonc (Griffin mondjuk jó lesz), akkor előbb - utóbb Wagner és Thomas is besokall. Tegnap max a járókeretesek nem futottak át a védelmen. Pass rush 0,0, és még lehetne sorolni.
A támadófal? Amit csináltak az a serdülő kettőben is súlyos büntivel járna.
Persze rossz napja bárkinek lehet, de így feladni meccset saját közönség előtt!!!!!!!!
Én azért várom a következményeket.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
- Kúrvára zavar, hogy Earl Thomas, és Bobby Wagner egymásnak üzengetnek;
Helmut Zimmer
Mit?
Matthew99
tELE VAN VELE AZ ÖSSZES FANSITE (bocs beragadt a caps)
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
- Kúrvára zavar, hogy Earl Thomas, és Bobby Wagner egymásnak üzengetnek;
Helmut Zimmer
Mit?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nagyon szeretem a csapatot, de így összeesni mint a parasztgatya, ez megbocsájthatatlan. Ki lehet kapni, de amikor egy SB esélyesnek tartott csapat hazai pályán úgy szaladgál mint a csirkeudvarban a szárnyasok, az már a legvérmesebb szurkolóknak is fáj. Előbb a Jaguár csorda, most meg a Kosok tapostak bele minket a földbe.
Amiért viszont nagyon haragszom, hogy mínusz soknál még mindig meg akarjuk öletni Wilsont. Nélküle már a második forduló után készülhettünk volna a holtszezonra.
Most meg aztán jöhet a tv-s meccs Dallasban a kipihent Elliottal. Kurva jó lesz érzem!
garrett27
Én azért több mindenért haragszom... mondjuk neheztelek.
- Engem azért egy kicsit zavar, hogy hány tehetséges futót ölettünk meg;
- Engem egy kicsit zavar, hogy 3 éve nincs is futójátékunk,
-Zavar, hogy futójáték hiányában olyan nagyon diverzifikálni sem lehet a playhívást;
- Az is zavar, hogy a passzjátékoknál alig van mentesítő route,
-Zavar hogy 3-intet kellett dobatni Wilsonnal gyakorlatilag ugyanabból a szituációból, mire rádöbbent Bevell, hogy jé van doubleoption játék is, létezik rövid yardnál, és a csapatomban játszik Jimmy Graham;
- Zavar, hogy a gameplan az O oldalon nem működik 2 negyeden át soha...;
- Zavar, hogy a ligaelit D csapágyas lett emiatt;
- Kúrvára zavar, hogy Earl Thomas, és Bobby Wagner egymásnak üzengetnek;
- Zavar a következmény-nélküliség.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
Azt ki lehet jelenteni, hogy ez a mélypont az idényben eddig? Csak az összefoglalóban 20 elrontott szerelés volt. Gurleynek át kellett futni a hegyszoroson. Ment neki. Ha kétszer megéget a returner megpróbálják harmadszor is hátha akkor nem!? Wilson küzd, de mintha elfáradt volna kicsit az egész éves menekülésben. Szép lesz innen felállni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nagyon szeretem a csapatot, de így összeesni mint a parasztgatya, ez megbocsájthatatlan. Ki lehet kapni, de amikor egy SB esélyesnek tartott csapat hazai pályán úgy szaladgál mint a csirkeudvarban a szárnyasok, az már a legvérmesebb szurkolóknak is fáj. Előbb a Jaguár csorda, most meg a Kosok tapostak bele minket a földbe.
Amiért viszont nagyon haragszom, hogy mínusz soknál még mindig meg akarjuk öletni Wilsont. Nélküle már a második forduló után készülhettünk volna a holtszezonra.
Most meg aztán jöhet a tv-s meccs Dallasban a kipihent Elliottal. Kurva jó lesz érzem!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
OL+belső 3-as+kupola, Wilsonnak nincs vertikális tere.......
Azt gondolom ezután az év után, hogy Pete Carroll -Tom Cablenek bármilyen körös picket adni OL játékosra a gyereked és a heroin esete. Így nem lehet játszani, és fogalmam nincs, hogyan lesz ebből bármi is.
 i.pinimg.com/originals/a8/9b/29/a89b2954cb73c14cbc806c5d98347c63.jpg
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kezdem én!
 www.youtube.com/watch?v=58Oe_qrDLKI

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Shead-ről valami info?
Oszi
egy hete edz

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Shead-ről valami info?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A Seahawks az NFL Millenium Falconja- Elméletileg kúrva jó, csak mindig elromlik a hiper-hajtómű.
Helmut Zimmer
Szombaton nézem meg Az utolsó Jediket, de ezek után tuti, hogy a film közben is eszembe jut majd a Rams meccs...
btw. ki a mi Han Solo-nk? Trükkös kérdés.
Medvepapa
a Rams-nél is gondoltak rátok


baggio
Ha így haladunk a vége az lesz h Hugh Freeze váltja Carrollt... 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
A Seahawks az NFL Millenium Falconja- Elméletileg kúrva jó, csak mindig elromlik a hiper-hajtómű.
Helmut Zimmer
Szombaton nézem meg Az utolsó Jediket, de ezek után tuti, hogy a film közben is eszembe jut majd a Rams meccs...
btw. ki a mi Han Solo-nk? Trükkös kérdés.
Medvepapa
a Rams-nél is gondoltak rátok



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A Seahawks az NFL Millenium Falconja- Elméletileg kúrva jó, csak mindig elromlik a hiper-hajtómű.
Helmut Zimmer
Szombaton nézem meg Az utolsó Jediket, de ezek után tuti, hogy a film közben is eszembe jut majd a Rams meccs...
btw. ki a mi Han Solo-nk? Trükkös kérdés.
Medvepapa
amelyiket befagyasztották?
petey
😀 😀 😀 😀
mai nap kommentje...