Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Megint kihagyott field goal. Azt jól láttam az összefoglaló alapján, hogy Maxwellt szénné égették?
Matthew99
Nem csodálnám, szerintem mindig is egy gyenge, overrated CB volt. Régen is egy lassú, DPI gyár volt, de hát az a védelem elbírta.
Duff
Maxwell sosem volt egy shutdown corner. Persze a kifejezés önmaga már idejétmúlt szerintem, de a lényeg, hogy ő nem a cover skilljeivel szerzett magánap 50 milliós szerződést, hanem a playmaking abilityvel. Kiütött labdák, fumble recovery, int... Ezekkel csak az a baj, hogy egy 1-1,5-2 éves periódusban nem kapsz elég mintát ahhoz, hogy ténylegesen meg tudd mondani, hogy ő most egy ballhawking, playmaking cb, vagy csak jól pattant a labda.

Szerintem neki az az 1-1,5 év volt a prime time, amikor ment a nagy szerződésért, és Sherm oldalán játszott, amúgy meg egy közepes CB, akinek nem tettek jót a szabályváltozások és egy elit elkapó bármikor rommá égeti. Ez van.
undisputedly
Nincs itt semmi meglepetés, tudtuk hogy Sherm egyenlőre pótolhatatlan. Na meg persze egy jó Kancellár is.
A macskák tegnap nagyon haraptak. Abban nincs újdonság hogy RW menekül, de hogy meg se tudtuk szagolni Bortles dezodorát, az nagyon gáz.
Jár a gratula a Jaguároknak, de azért engem kissé már zavart a sok örömtáncikálás.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megint kihagyott field goal. Azt jól láttam az összefoglaló alapján, hogy Maxwellt szénné égették?
Matthew99
Nem csodálnám, szerintem mindig is egy gyenge, overrated CB volt. Régen is egy lassú, DPI gyár volt, de hát az a védelem elbírta.
Duff
Maxwell sosem volt egy shutdown corner. Persze a kifejezés önmaga már idejétmúlt szerintem, de a lényeg, hogy ő nem a cover skilljeivel szerzett magánap 50 milliós szerződést, hanem a playmaking abilityvel. Kiütött labdák, fumble recovery, int... Ezekkel csak az a baj, hogy egy 1-1,5-2 éves periódusban nem kapsz elég mintát ahhoz, hogy ténylegesen meg tudd mondani, hogy ő most egy ballhawking, playmaking cb, vagy csak jól pattant a labda.

Szerintem neki az az 1-1,5 év volt a prime time, amikor ment a nagy szerződésért, és Sherm oldalán játszott, amúgy meg egy közepes CB, akinek nem tettek jót a szabályváltozások és egy elit elkapó bármikor rommá égeti. Ez van.
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Megint kihagyott field goal. Azt jól láttam az összefoglaló alapján, hogy Maxwellt szénné égették?
Matthew99
Nem csodálnám, szerintem mindig is egy gyenge, overrated CB volt. Régen is egy lassú, DPI gyár volt, de hát az a védelem elbírta.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Megint kihagyott field goal. Azt jól láttam az összefoglaló alapján, hogy Maxwellt szénné égették?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha kicsi a tét, a kedvem sötét.

Ez biza cumi
akdestroyer
Ezt sajnálom.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Ha kicsi a tét, a kedvem sötét.

akdestroyer
Ezt jól kidobtad 😀
Giowa
M o
Ha kicsi a tét, a kedvem sötét.

akdestroyer
Ez biza cumi

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy meccs volt, a légvégért nagy kár. Remélem az LB-jeiteknek nem lesz nagyobb baja. Sok sikert a hátralévő 3 meccsen plusz playoff.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Muszáj volt, Helm kommentjei meggyőztek róla, hogy Wilson elit. Meg hát December van, az nálunk Jackpot Time.
akdestroyer
Szót nem írtam Wilsonról. Bevellről írtam 😛
Kemény Henrik elit ! 😀
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Muszáj volt, Helm kommentjei meggyőztek róla, hogy Wilson elit. Meg hát December van, az nálunk Jackpot Time.

több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Ha kicsi a tét, a kedvem sötét.

akdestroyer
Ezt jól kidobtad 😀

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ha kicsi a tét, a kedvem sötét.

akdestroyer
#magasélet

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Ha kicsi a tét, a kedvem sötét.


Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Ez viszont nem ámítás:

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Az megvan, hogy a Seahawks kevesebb pontot kap idegenben(16,6) idén, mint otthon (21)? Nem túl jó hír nekünk vasárnapra.
iktriad
Mivel nem homogén a minta, és túl alacsony a mintaelemszám, kb. nincs komoly jelentősége a statnak. Nem trollkodás, csak túl komolyan ne vedd.

szerk. bocs láttam 10orcs már írta, sorry

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a Seahawks kevesebb pontot kap idegenben(16,6) idén, mint otthon (21)? Nem túl jó hír nekünk vasárnapra.
iktriad
Ha ezt ekkora problémának érzed, akkor mit szóljunk mi, szerinted a Seattle OL vs Jags passrush mégis mekkora mismatch? 😀
akdestroyer
Ellenünk is sikerült valahogy megoldani, pedig az Eagles pass rush is erős
mustaine
Plusz az Eagles támadói klasszisokkal jobbak, mint a mieink. Ne tévesszen meg senkit a Jags 1. helyezett futójátéka, meccsek óta nem nagyon tudunk futni (leszámítva talán Bortlest).
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Az megvan, hogy a Seahawks kevesebb pontot kap idegenben(16,6) idén, mint otthon (21)? Nem túl jó hír nekünk vasárnapra.
iktriad
Ha ezt ekkora problémának érzed, akkor mit szóljunk mi, szerinted a Seattle OL vs Jags passrush mégis mekkora mismatch? 😀
akdestroyer
Ellenünk is sikerült valahogy megoldani, pedig az Eagles pass rush is erős

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Az megvan, hogy a Seahawks kevesebb pontot kap idegenben(16,6) idén, mint otthon (21)? Nem túl jó hír nekünk vasárnapra.
iktriad
Ha ezt ekkora problémának érzed, akkor mit szóljunk mi, szerinted a Seattle OL vs Jags passrush mégis mekkora mismatch? 😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a Seahawks kevesebb pontot kap idegenben(16,6) idén, mint otthon (21)? Nem túl jó hír nekünk vasárnapra.
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Ez melyik kommentre volt válasz? Mert úgy látom törölve lett, így meg szétesik szerkezetileg a tied is. Or trolling?
akdestroyer
Szerintem nem volt ilyen komment, a quote-ot át lehet írni. Bár semmi sem biztos (főleg Helmnél).

De ezt csak vagy Braxa tudná igazolni, vagy az, akinek be van állítva, hogy minden kommentről kap e-mail értesítést, mert ha később töröltek egy hozzászólást, az e-mail értesítőben ott kellene lennie akkor is.

Mindegy, a lényeg hogy nyertünk és jelenleg a statisztikai számítások szerint 80%, hogy meglesz a playoff.  projects.fivethirtyeight.com/2017-nfl-predictions/
Ha veszítünk még akkor is kb. 60%, bár akkor nagyban befolyásolja a Panthers-Vikings, az Eagles-Rams illetve a Saints-Falcons kimenetele is.
Így egy vereséggel és kedvezőtlen többi eredménnyel lemehet 45%-ra is a playoffba kerülés esélye, kedvező többi eredmény és győzelem esetén viszont felmehet kb. 94%-ra.
A decemberi meccsek már csak ilyenek.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
korunk talán legtehetségesebb, de még program-vezérelt ifjú QB-ját,
Helmut Zimmer
Legyen igazad, én még mindig csak reménykedni tudok benne, hogy nem marad tehetség, és program-vezérelt, s tényleg kinövi magát. Az se bánom ha részben már idén történik ez meg 😛 😉
dande
Wentz jó lesz, de komolyan kell venni azokat a jeleket, amelyeket a presnap readnél lehet látni. Ő még magátol nem olvas annyira, szerintem. Egyébként Goff ugyanúgy megette, csak ott más volt a trükk.
Szerintem egyébként nem fog idén megtörténni a csoda, én azt saccolom, hogy 2 év múlva lesz ott ahol szeretnétek.

Szerintem picit crack the code van, és bár nagyon csípem a Phillyt, de most jó eséllyel kezdődik a waiting for the punchline, ha csak nincs valami nagyon új, vagy B terv.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
korunk talán legtehetségesebb, de még program-vezérelt ifjú QB-ját,
Helmut Zimmer
Legyen igazad, én még mindig csak reménykedni tudok benne, hogy nem marad tehetség, és program-vezérelt, s tényleg kinövi magát. Az se bánom ha részben már idén történik ez meg 😛 😉
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Bevell elit 😉 😛
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Ennél pontosabb, átfogóbb, mélyebb elemzéssel magam sem állhattam volna elő. Főleg azok a példák igazán szemléletesek, amelyek a több ütemű futásblokkolásról szóltak. Magam sem tudok elmenni amellett, mennyire fontos volt, hogy Britt végre ne tüzet oltson, hanem a center feladatokra koncentrálhasson.
Kicsit vitatkoznék Braxa azon véleményével, hogy terített betli volt az Eagles secondaryje, de nem volt jó napjuk.
Szerintem Braxa méltán a helyükön értékeli az O playmakerek egyéni teljesítményét, megint fontos szerepet játszottak az egy az egyben megnyert csaták terület elleni játékoknál (csatlakozva Braxához én is kiemelném Baldwint).
Egyetértek Braxával, hogy üdítőek az ütemjátékok, és remekül diverzifikálják a playhívást.

Saját véleményem szerint javult Bevell pre-snap olvasásái képessége.

Csatlakozva Braxa meglátásához sajnálatos, hogy az OL belső hármasa stabilan nem tudja megtartani a kupolát, ennek következtében Wilson vertikális fellépései sajnos még mindig korlátozottak, bár ha lehetősége adódik, azt remekül használja ki.
Igen szemfülesen vette észre Braxa, hogy Schwartz folytonosan swappolta a DL technikákat. A dupla 3-ról a befelé tolásokra nem reagált jól az OL, de Wilsonnak időnként engedett vertikális játékteret. Miután azonban Schwartzot korunk egyik legjobb, de legagresszívabb DC-jének gondolom ez a felvállalt kockázat várható volt.

Nyílván az összes komoly elemzőt sokkolta a Seattle új megközelítése a támadó playhívásban (200 futott, 400 passzolt yard, 6 TD) Ezért viszonylag kevés figyelmet tudtak fordítani arra, hogy Kris Richard mennyire fantasztikus gameplannel állt elő, hogy zavarba hozzák korunk talán legtehetségesebb, de még program-vezérelt ifjú QB-ját, és hogy Bobby Wagner a DPOY
😛 😀
Helmut Zimmer
Ez melyik kommentre volt válasz? Mert úgy látom törölve lett, így meg szétesik szerkezetileg a tied is. Or trolling?

Ui: Az kimaradt, hogy Wilson elit. 😛

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Egyébként utólag kíváncsi lennék a hozzáértők (Helmut, undi, stb.) véleményére az O playhívásról és azok végrehajtásáról!
funkyparduc
azzal hogy van egy olyan RB mint Davis, aki nem fumblezik mint Rawls, nem csak elkapásra vagy szélső futásra használható mint McKissic, nem csak középfutásra használható mint Lacy, hanem középre, szélre, passzjátékba is bevonható a playbook kiszélesedik, és kevésbé lesz kiszámítható a playhívás.
de én nem vagyok a fennt megnevezettek. ők majd elmondják milyen szarok vagyunk. | 😛 |

| én el. |
braxa88
Ennél pontosabb, átfogóbb, mélyebb elemzéssel magam sem állhattam volna elő. Főleg azok a példák igazán szemléletesek, amelyek a több ütemű futásblokkolásról szóltak. Magam sem tudok elmenni amellett, mennyire fontos volt, hogy Britt végre ne tüzet oltson, hanem a center feladatokra koncentrálhasson.
Kicsit vitatkoznék Braxa azon véleményével, hogy terített betli volt az Eagles secondaryje, de nem volt jó napjuk.
Szerintem Braxa méltán a helyükön értékeli az O playmakerek egyéni teljesítményét, megint fontos szerepet játszottak az egy az egyben megnyert csaták terület elleni játékoknál (csatlakozva Braxához én is kiemelném Baldwint).
Egyetértek Braxával, hogy üdítőek az ütemjátékok, és remekül diverzifikálják a playhívást.

Saját véleményem szerint javult Bevell pre-snap olvasásái képessége.

Csatlakozva Braxa meglátásához sajnálatos, hogy az OL belső hármasa stabilan nem tudja megtartani a kupolát, ennek következtében Wilson vertikális fellépései sajnos még mindig korlátozottak, bár ha lehetősége adódik, azt remekül használja ki.
Igen szemfülesen vette észre Braxa, hogy Schwartz folytonosan swappolta a DL technikákat. A dupla 3-ról a befelé tolásokra nem reagált jól az OL, de Wilsonnak időnként engedett vertikális játékteret. Miután azonban Schwartzot korunk egyik legjobb, de legagresszívabb DC-jének gondolom ez a felvállalt kockázat várható volt.

Nyílván az összes komoly elemzőt sokkolta a Seattle új megközelítése a támadó playhívásban (200 futott, 400 passzolt yard, 6 TD) Ezért viszonylag kevés figyelmet tudtak fordítani arra, hogy Kris Richard mennyire fantasztikus gameplannel állt elő, hogy zavarba hozzák korunk talán legtehetségesebb, de még program-vezérelt ifjú QB-ját, és hogy Bobby Wagner a DPOY
😛 😀
Helmut Zimmer

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Egyébként utólag kíváncsi lennék a hozzáértők (Helmut, undi, stb.) véleményére az O playhívásról és azok végrehajtásáról!
funkyparduc
azzal hogy van egy olyan RB mint Davis, aki nem fumblezik mint Rawls, nem csak elkapásra vagy szélső futásra használható mint McKissic, nem csak középfutásra használható mint Lacy, hanem középre, szélre, passzjátékba is bevonható a playbook kiszélesedik, és kevésbé lesz kiszámítható a playhívás.
de én nem vagyok a fennt megnevezettek. ők majd elmondják milyen szarok vagyunk. | 😛 |

| én el. |
braxa88
Ennél pontosabb, átfogóbb, mélyebb elemzéssel magam sem állhattam volna elő. Főleg azok a példák igazán szemléletesek, amelyek a több ütemű futásblokkolásról szóltak. Magam sem tudok elmenni amellett, mennyire fontos volt, hogy Britt végre ne tüzet oltson, hanem a center feladatokra koncentrálhasson.
Kicsit vitatkoznék Braxa azon véleményével, hogy terített betli volt az Eagles secondaryje, de nem volt jó napjuk.
Szerintem Braxa méltán a helyükön értékeli az O playmakerek egyéni teljesítményét, megint fontos szerepet játszottak az egy az egyben megnyert csaták terület elleni játékoknál (csatlakozva Braxához én is kiemelném Baldwint).
Egyetértek Braxával, hogy üdítőek az ütemjátékok, és remekül diverzifikálják a playhívást.

Saját véleményem szerint javult Bevell pre-snap olvasásái képessége.

Csatlakozva Braxa meglátásához sajnálatos, hogy az OL belső hármasa stabilan nem tudja megtartani a kupolát, ennek következtében Wilson vertikális fellépései sajnos még mindig korlátozottak, bár ha lehetősége adódik, azt remekül használja ki.
Igen szemfülesen vette észre Braxa, hogy Schwartz folytonosan swappolta a DL technikákat. A dupla 3-ról a befelé tolásokra nem reagált jól az OL, de Wilsonnak időnként engedett vertikális játékteret. Miután azonban Schwartzot korunk egyik legjobb, de legagresszívabb DC-jének gondolom ez a felvállalt kockázat várható volt.

Nyílván az összes komoly elemzőt sokkolta a Seattle új megközelítése a támadó playhívásban (200 futott, 400 passzolt yard, 6 TD) Ezért viszonylag kevés figyelmet tudtak fordítani arra, hogy Kris Richard mennyire fantasztikus gameplannel állt elő, hogy zavarba hozzák korunk talán legtehetségesebb, de még program-vezérelt ifjú QB-ját, és hogy Bobby Wagner a DPOY
😛 😀