Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A Seahawks az NFL Millenium Falconja- Elméletileg kúrva jó, csak mindig elromlik a hiper-hajtómű.
Helmut Zimmer
Szombaton nézem meg Az utolsó Jediket, de ezek után tuti, hogy a film közben is eszembe jut majd a Rams meccs...
btw. ki a mi Han Solo-nk? Trükkös kérdés.
Medvepapa
amelyiket befagyasztották?
petey
😀 😀 😀 😀
mai nap kommentje...
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
A Seahawks az NFL Millenium Falconja- Elméletileg kúrva jó, csak mindig elromlik a hiper-hajtómű.
Helmut Zimmer
Szombaton nézem meg Az utolsó Jediket, de ezek után tuti, hogy a film közben is eszembe jut majd a Rams meccs...
btw. ki a mi Han Solo-nk? Trükkös kérdés.
Medvepapa
amelyiket befagyasztották?

több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A Seahawks az NFL Millenium Falconja- Elméletileg kúrva jó, csak mindig elromlik a hiper-hajtómű.
Helmut Zimmer
Szombaton nézem meg Az utolsó Jediket, de ezek után tuti, hogy a film közben is eszembe jut majd a Rams meccs...
btw. ki a mi Han Solo-nk? Trükkös kérdés.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Nincs kedvem széttrollkodni a topicot, de azért megkérdezem.
Hisztek Ti még Carrollban?
Ki mit vár tőle, mi a fontos?
- SB?
-Tartósan jó csapat mondjuk folyamatos rájátszásban maradással?
-Tartósan (számszerűsítve) sikeres franchise
-Élvezetes, szórakoztató játék
-2-3 epic battle?
-szerethető csapat?
Mi a sorrend?
Helmut Zimmer
Talán egy kicsit el lettünk kényeztetve azzal, hogy fiatalon ropiért játszó éhes játékosok dominálták a ligát a SB évében, majd a FO remek munkájának hála sikerült nagyjából egyben is tartani a gárdát.
Noha a cserék minősége nyilván romlott, ez azóta is egy sztárokkal teletűzdelt csapat, de minden évben volt valaki aki sztrájkolt, megdugta a másik feleségét, egy Jags practice squadból érkezett DT lett a kezdőcenter, stb... Zsinórban 5 év playoff (ott is legalább 1 win minden évben ha mindenigaz), erről több franchise csak álmodhat, mégis az elmúlt években csalódásként éltük meg sokan, hogy csak ennyi jutott.

Ezutóbbi alapján azt gondolom, hogy Carrollban lehet hinni még mindig. A nagyszájú bizonyítani vágyó fiatalok megmutatták mindenkinek, hogy mire képesek, nem olyan meglepő, hogy ha megmarad a szájalás és a nagymellény, sikeres veteránként máshogy áll nekik, más a hangulat az öltözőben is, nem tudom, mennyire lehetett volna ezt megakadályozni.

Amiben inkább kételkednék, az az edzői stáb egy-egy pillére, azért is, mert tudjuk, mire képesek ezek a játékosok, viszont 2-3 éve tényleg az eredmények ellenére is szenvedésnek tűnik szinte minden meccs.

A kérdésben felsoroltak közül talán csak az élvezetes, szórakoztató játék hiányzik támadóoldalról, az elmúlt 5 évben megvolt mind, a szerethetőség pedig szubjektív. Mivel mint említettem a legtöbb dolog teljesül, az újabb SB győzelem talán már elvárás lett tudat alatt a legtöbbekben. Hogy más stáb mit tudna kihozni ebből a csapatból, valószínűleg rejtély marad.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Akkor neked az SB áll az első helyen. 😊
Ja az öltöző elég fontos..
A Seahawks az NFL Millenium Falconja- Elméletileg kúrva jó, csak mindig elromlik a hiper-hajtómű.
Helmut Zimmer
Hisztek Ti még Carrollban? - Én még igen.
Top 3 elvárás:
-folyamatos rájátszás (SB-t nem lehet elvárni szerintem)
-Élvezetes, szórakoztató játék
-szerethető csapat

Vissza kell(ene) térni a gyökerekhez ami sikert hozott: erős futójáték (amihez kell egy jó runblock Oline), és ligaelit D.
funkyparduc
@funky

Az a baj, hogy nem úgy megy, hogy elhatározzuk, hogy itt elit védelem és elit runblock lesz, és másnap már az van. Sajnos ez nem a madden, ahol eldöntheted, hogy mit húzol maxra, és mit nem.

Amúgy érthető a logikád, hogy az elit d# és az elit run o# működött, térjünk vissza, de akkor ki védi meg RW-t? A csapat növekedésének dinamikája és a fizetési sapka nem engedi meg, hogy visszatérjünk a régi recepthez, hacsak nem találunk hátső körös allprokat, akik bagóért itt vannak 3-4 évig.

Most már RW-t kell megvédeni, mert ő a 100 milliós Qb, és ehhez kell a drága LT, RT stb. Márpedig, ha passblockban is elit egységet akarunk, akkor ott tartunk, hogy "csak" annyit kérünk, legyen elit D# meg legyen elit o#. Ezzel minden csapat így van minden évben, aztán 5% sem tudja megvalósítani.

Nekem PC szakmai fejlődési ívével nincs bajom, de azzal igen, ahogyan az öltözőt kezeli. Amúgy van egy fontosabb kérdés is azoknál, amit Helm feltett. Nevezetesen, hogy hogyan áll az all-in évünk? Eddig bukásra.
undisputedly
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Helmut Zimmer
Hisztek Ti még Carrollban? - Én még igen.
Top 3 elvárás:
-folyamatos rájátszás (SB-t nem lehet elvárni szerintem)
-Élvezetes, szórakoztató játék
-szerethető csapat

Vissza kell(ene) térni a gyökerekhez ami sikert hozott: erős futójáték (amihez kell egy jó runblock Oline), és ligaelit D.
funkyparduc
@funky

Az a baj, hogy nem úgy megy, hogy elhatározzuk, hogy itt elit védelem és elit runblock lesz, és másnap már az van. Sajnos ez nem a madden, ahol eldöntheted, hogy mit húzol maxra, és mit nem.

Amúgy érthető a logikád, hogy az elit d# és az elit run o# működött, térjünk vissza, de akkor ki védi meg RW-t? A csapat növekedésének dinamikája és a fizetési sapka nem engedi meg, hogy visszatérjünk a régi recepthez, hacsak nem találunk hátső körös allprokat, akik bagóért itt vannak 3-4 évig.

Most már RW-t kell megvédeni, mert ő a 100 milliós Qb, és ehhez kell a drága LT, RT stb. Márpedig, ha passblockban is elit egységet akarunk, akkor ott tartunk, hogy "csak" annyit kérünk, legyen elit D# meg legyen elit o#. Ezzel minden csapat így van minden évben, aztán 5% sem tudja megvalósítani.

Nekem PC szakmai fejlődési ívével nincs bajom, de azzal igen, ahogyan az öltözőt kezeli. Amúgy van egy fontosabb kérdés is azoknál, amit Helm feltett. Nevezetesen, hogy hogyan áll az all-in évünk? Eddig bukásra.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ha kicsi a tét, a kedvem sötét.

akdestroyer
😊
November óta endszeresen játszok pár meccset 5-10 ezer HUF-fal minden héten, már kezdtem rosszba hajlani de a Miami hozott 5 ezerre 21 750 -et, köszi 😀. Amúgyis csak esélytelenre fogadok. A Clevelanden a sok veszteséget már nem kompenzálja a Giants...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nincs kedvem széttrollkodni a topicot, de azért megkérdezem.
Hisztek Ti még Carrollban?
Ki mit vár tőle, mi a fontos?
- SB?
-Tartósan jó csapat mondjuk folyamatos rájátszásban maradással?
-Tartósan (számszerűsítve) sikeres franchise
-Élvezetes, szórakoztató játék
-2-3 epic battle?
-szerethető csapat?
Mi a sorrend?
Helmut Zimmer
Hisztek Ti még Carrollban? - Én még igen.
Top 3 elvárás:
-folyamatos rájátszás (SB-t nem lehet elvárni szerintem)
-Élvezetes, szórakoztató játék
-szerethető csapat

Vissza kell(ene) térni a gyökerekhez ami sikert hozott: erős futójáték (amihez kell egy jó runblock Oline), és ligaelit D.
funkyparduc
Amúgy nekem pont ugyanez lenne, még talán a sorrend is.
1.) még megvan
2.) D oldalon a kezdővel megvan az esetek 70%-ban/ O oldalon csak, ha a 4. negyedben csak ha Wilsonról leveszik a "tervet".
3.) 3-4 szerethető csendes sztár - 3-4 arcpirító/azonosulhatatlan figura figura.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Nincs kedvem széttrollkodni a topicot, de azért megkérdezem.
Hisztek Ti még Carrollban?
Ki mit vár tőle, mi a fontos?
- SB?
-Tartósan jó csapat mondjuk folyamatos rájátszásban maradással?
-Tartósan (számszerűsítve) sikeres franchise
-Élvezetes, szórakoztató játék
-2-3 epic battle?
-szerethető csapat?
Mi a sorrend?
Helmut Zimmer
Hisztek Ti még Carrollban? - Én még igen.
Top 3 elvárás:
-folyamatos rájátszás (SB-t nem lehet elvárni szerintem)
-Élvezetes, szórakoztató játék
-szerethető csapat

Vissza kell(ene) térni a gyökerekhez ami sikert hozott: erős futójáték (amihez kell egy jó runblock Oline), és ligaelit D.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.fieldgulls.com/2017/12/12/16770598/malik-mcdowell-issues-apology-disorderly-conduct-arrest-seahawks

Ejj, pedig micsoda lehetőség (van???) a srácban 😕
Helmut Zimmer
A dolgok jelen allasa szerint o sem a jo iranyba tart.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nincs kedvem széttrollkodni a topicot, de azért megkérdezem.
Hisztek Ti még Carrollban?
Ki mit vár tőle, mi a fontos?
- SB?
-Tartósan jó csapat mondjuk folyamatos rájátszásban maradással?
-Tartósan (számszerűsítve) sikeres franchise
-Élvezetes, szórakoztató játék
-2-3 epic battle?
-szerethető csapat?
Mi a sorrend?
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
 www.fieldgulls.com/2017/12/12/16770598/malik-mcdowell-issues-apology-disorderly-conduct-arrest-seahawks

Ejj, pedig micsoda lehetőség (van???) a srácban 😕
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
A Raiders rossz gyerekek lassan szolíd napközisek a mi agyhalottjainkhoz képest (hogy csak Bennettet említsem).
garrett27
Az biztos, hogy bennett nem egy szofisztikált úriember | egyen meg egy vödör faszt | , de annyira nem szar a helyzet szerintem, a jövőheti W után megnyugszik mindenki. A támadófal egy fokkal jobbnak tűnik mint tavaly, de nyilván jelzi a szintet, ha joeckel befér.

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A Raiders rossz gyerekek lassan szolíd napközisek a mi agyhalottjainkhoz képest (hogy csak Bennettet említsem). Nem áll ez jól nekünk. A bukott SB döntő után is gurultak a gyógyszerek rendesen. Sajnos a zakót is méltósággal kell felpróbálni, nincs mese. A Jags jobb volt. Előrébb is tartanak, de annyi év kínlódás és annyi magas draftpick birtokában nem is meglepő. Lehetett rá számítani .
Mi pedig jelenleg tüzet oltunk és lapokat húzunk 19-re (Richardson, Brown, stb.) Sok a nagy pénzű spíler, akik tényleg elit szinten képesek focizni (Wilson, Wagner, Sherm, Thomas, Wright, stb.), de ha kiesnek, akkor törvényszerű a vékony kispad negatív hatása. A futókról már nem is beszélnék, mert ami ott zajlik az maga a csőd. Kórház a kispad szélén.
Szóval van gond bőven és a Rams sem fog kegyelmezni ha kijön neki a lépés. A közeli jövőre viszont nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen irányban mozdulunk el.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Ezt Caroll javára írom, csak legyen valami következménye is (következő ilyen után jöjjön automatikus házon belüli eltiltás 1 meccsre, vagy valami ilyesmi).
 twitter.com/gbellseattle/status/940358037608439808
iktriad
Jelen helyzetben szerintem a seggüket verik a földhöz, hogy egyik agysebészt se tiltották el egy meccsre se. De mindenképp kezdeni kéne valamit a millió szabálytalansággal is és az ilyen villongásokkal is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt Caroll javára írom, csak legyen valami következménye is (következő ilyen után jöjjön automatikus házon belüli eltiltás 1 meccsre, vagy valami ilyesmi).
 twitter.com/gbellseattle/status/940358037608439808
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
A végén nyilván frusztráció is van benne mindig, de úgy láttam elvileg 54 másodperc volt hátra a first downnál, és volt még egy időkérés. Aztán:

1st and 10 at SEA 31
(0:54 - 4th) B.Bortles kneels to SEA 32 for -1 yards. Penalty on JAX-L.Fournette, Unnecessary Roughness, offsetting. Penalty on SEA-M.Bennett, Unnecessary Roughness, offsetting. Penalty on SEA-S.Richardson, Disqualification, superseded.
2nd and 11 at SEA 32
(0:50 - 4th)


Tehát időkérés nélkül állt az óra. Vagyis ezek szerint meg kell próbálni offsetting penalty-t kihozni. Szerintem ez a módszer a végén még soha senkinek nem sikerült (mármint így elérni valóban bármi lényegeset és visszaszerezni a labdát, de elviekben lehetséges lenne provokációval), szóval megpróbálni meglehet, nyilván nem szép. Nem azt mondom, hogy mindig ez az oka, ez csak egy lehetséges magyarázat lehetne.

A lényeg, hogy a Jaguars kb. egész meccsen jobb volt, Wilson 3 INT-et dobott, két perccel a vége előtt támadásban voltunk és TD-vel nyertünk volna, úgy hogy benéztünk nagy visszahordást, hosszú passzt, és még kihagyott FG is volt, mégis volt esély - csak hogy a pozitívumokat emeljem ki.
Amúgy szerintem a meccs egyik legjobbja AJ Bouye volt, már Houstonban is remek volt, és itt is kiválóan játszik.

Továbbá ezen a meccsen az OL-ünk jobb volt, mint a saját DL-ünk, ami dicséret és kritika is egyben.

Sajnos Wagner és KJ Wright is lesérült, ha nem játszhatnak a következő meccseken, az gond lehet.

Szóval a Rams elleni következő meccset mindenképpen meg kellene nyerni, és akkor még akár csoportelsők is lehetünk.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Undi, Te illem oktató vagy? Azért kérdezem, mert az ilyenekre mindig ugrasz, ahogy általában a negatív példákra - nem csak viselkedés analízisekben. #nooffense
Medvepapa
Nem, nem vagyok 😊 Nem veszem sertesnek 😊

Egyszeruen arrol van szo, hogy en brandkent tekintek a csapatra, plusz a szemelyes preferenciam teljesen elter az ilyen viselkedestol, ennyi.

Helm, reagalok majd a tiedre is, de telefonrol nem potyogok.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Undi, Te illem oktató vagy? Azért kérdezem, mert az ilyenekre mindig ugrasz, ahogy általában a negatív példákra - nem csak viselkedés analízisekben. #nooffense
Medvepapa

Még annyi kommentem lenne a meccsel kapcsolatban, hogy PC megtaníthatná már a srácokat tisztességel veszíteni. Hogy minden alkalommal bizonyítaniuk kell az ostobaságukat az ellenfél victory formation-jénél, az vicc. Meg az is, hogy QJ a meccs végén nekirontott a szurkolóknak amikor azok megdobták egy palackkal. Aztán ezek után olvashatjuk a cikkeket ahol minden Seattle Seahawks játékost/fan-t egy kalap alá vesznek az ilyen ökrökkel.
undisputedly
szerintem a fanokat senki sem sorolja egybe par renitens jatekossal, Wilsonekat pedig szinte mindenhol lattam kiemelve, hogy ez nekik sem tesz jot.
winston
Tudom, hogy rosszfiús az imagem...
de elmennek a picsába azok (csapattól függetlenül), akik megdobálnak játékosokat. Simán tudok azonosulni ilyenkor a játékossal.

Ha ugyanezt rockkoncerten csinálja "a paraszt", akkor meg is verik...mondjuk Maynard (Tool), de minimum megszégyeníti mondjuk Dave Mustaine, Dave Grohl.....
Helmut Zimmer
Azért ennyire ne legyen már valaki ösztönlény, hogy mint egy veszett dúvad ront rá az emberekre. Ráadásul a második palack -ami után instant fel akart mászni - elvileg nem is találta el.
Arról nem is beszélve, hogy miután rájött, hogy ebből baja is származhat, bekamuzta, hogy az "N-word"-öt használta a drukker akit megpróbált lecsapni... Valóban hihető, ugyanis a videón pont egy csapat afro-amerikaira fókuszál, az üveget meg szintén egy tagbaszakadt afro-amerikai hajította hozzá. Ha meg számára ez olyan dolog, amiért elégtételt kell vennie, akkor ne bújjon ilyen olcsó és egyértelműen kamu kifogások mögé.
undisputedly
Undi úgy teszel, mintha nem lennél tisztában azzal, hogy a frusztráció a rendszer része.
Always.comPete erre épít.
Ezért van az, hogy ez a csapat ennyi sérülttel, és ennyire hullámzó játékkal, még nem esett ki a PO runból, úgy, hogy a Rams nemszar.
Nincs itt semmi látnivaló ezen csodálkozni álszent dolog.
Be lehet vállalni szimpi kiscsapatot, szimpi vezetéssel.
Holmgren csapat nem volt ellenszenves, és amikor kidőltek a nagyobb sztárok akkor 9-7 es lett, aztán gyorsan 4-12 es lett. Carollal ilyen nem lesz, de ne várd, hogy itt ne legyenek elborulások. Vigasztalódhatsz azzal, hogy Wagner, Thomas, Kancellár, Wilson jóarcok, és ők a csapat arcai. Baldwinnak, és Shermannak megvannak a játszmáik...
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Undi, Te illem oktató vagy? Azért kérdezem, mert az ilyenekre mindig ugrasz, ahogy általában a negatív példákra - nem csak viselkedés analízisekben. #nooffense

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Még annyi kommentem lenne a meccsel kapcsolatban, hogy PC megtaníthatná már a srácokat tisztességel veszíteni. Hogy minden alkalommal bizonyítaniuk kell az ostobaságukat az ellenfél victory formation-jénél, az vicc. Meg az is, hogy QJ a meccs végén nekirontott a szurkolóknak amikor azok megdobták egy palackkal. Aztán ezek után olvashatjuk a cikkeket ahol minden Seattle Seahawks játékost/fan-t egy kalap alá vesznek az ilyen ökrökkel.
undisputedly
szerintem a fanokat senki sem sorolja egybe par renitens jatekossal, Wilsonekat pedig szinte mindenhol lattam kiemelve, hogy ez nekik sem tesz jot.
winston
Tudom, hogy rosszfiús az imagem...
de elmennek a picsába azok (csapattól függetlenül), akik megdobálnak játékosokat. Simán tudok azonosulni ilyenkor a játékossal.

Ha ugyanezt rockkoncerten csinálja "a paraszt", akkor meg is verik...mondjuk Maynard (Tool), de minimum megszégyeníti mondjuk Dave Mustaine, Dave Grohl.....
Helmut Zimmer
Azért ennyire ne legyen már valaki ösztönlény, hogy mint egy veszett dúvad ront rá az emberekre. Ráadásul a második palack -ami után instant fel akart mászni - elvileg nem is találta el.
Arról nem is beszélve, hogy miután rájött, hogy ebből baja is származhat, bekamuzta, hogy az "N-word"-öt használta a drukker akit megpróbált lecsapni... Valóban hihető, ugyanis a videón pont egy csapat afro-amerikaira fókuszál, az üveget meg szintén egy tagbaszakadt afro-amerikai hajította hozzá. Ha meg számára ez olyan dolog, amiért elégtételt kell vennie, akkor ne bújjon ilyen olcsó és egyértelműen kamu kifogások mögé.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még annyi kommentem lenne a meccsel kapcsolatban, hogy PC megtaníthatná már a srácokat tisztességel veszíteni. Hogy minden alkalommal bizonyítaniuk kell az ostobaságukat az ellenfél victory formation-jénél, az vicc. Meg az is, hogy QJ a meccs végén nekirontott a szurkolóknak amikor azok megdobták egy palackkal. Aztán ezek után olvashatjuk a cikkeket ahol minden Seattle Seahawks játékost/fan-t egy kalap alá vesznek az ilyen ökrökkel.
undisputedly
Nekem tetszett, hogy a meccskövetőben (abban a néhány gyorsan átfutott hsz-ben) is inkább arról ment a téma, hogy a meccsen kellett volna ennyire keménynek lenni, nem utána.

Azt is elismerem, hogy gyökér volt a szurkoló is.


Ha kicsi a tét, a kedvem sötét.

akdestroyer
Hát nekem ennél picit nagyobb nyeremény jött volna, ha nyertek 😀 De legalább kevesebbet buktam valamivel 😊
Ezt meg a 49erst biztosra vettem a 2-szeres odds körüli meccseknél, erre a Carolinát simán hoztam 12 tippelőből egyedüliként, a Seahawksot meg benéztem 😊

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Még annyi kommentem lenne a meccsel kapcsolatban, hogy PC megtaníthatná már a srácokat tisztességel veszíteni. Hogy minden alkalommal bizonyítaniuk kell az ostobaságukat az ellenfél victory formation-jénél, az vicc. Meg az is, hogy QJ a meccs végén nekirontott a szurkolóknak amikor azok megdobták egy palackkal. Aztán ezek után olvashatjuk a cikkeket ahol minden Seattle Seahawks játékost/fan-t egy kalap alá vesznek az ilyen ökrökkel.
undisputedly
szerintem a fanokat senki sem sorolja egybe par renitens jatekossal, Wilsonekat pedig szinte mindenhol lattam kiemelve, hogy ez nekik sem tesz jot.
winston
Tudom, hogy rosszfiús az imagem...
de elmennek a picsába azok (csapattól függetlenül), akik megdobálnak játékosokat. Simán tudok azonosulni ilyenkor a játékossal.

Ha ugyanezt rockkoncerten csinálja "a paraszt", akkor meg is verik...mondjuk Maynard (Tool), de minimum megszégyeníti mondjuk Dave Mustaine, Dave Grohl.....
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Még annyi kommentem lenne a meccsel kapcsolatban, hogy PC megtaníthatná már a srácokat tisztességel veszíteni. Hogy minden alkalommal bizonyítaniuk kell az ostobaságukat az ellenfél victory formation-jénél, az vicc. Meg az is, hogy QJ a meccs végén nekirontott a szurkolóknak amikor azok megdobták egy palackkal. Aztán ezek után olvashatjuk a cikkeket ahol minden Seattle Seahawks játékost/fan-t egy kalap alá vesznek az ilyen ökrökkel.
undisputedly
szerintem a fanokat senki sem sorolja egybe par renitens jatekossal, Wilsonekat pedig szinte mindenhol lattam kiemelve, hogy ez nekik sem tesz jot.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Még annyi kommentem lenne a meccsel kapcsolatban, hogy PC megtaníthatná már a srácokat tisztességel veszíteni. Hogy minden alkalommal bizonyítaniuk kell az ostobaságukat az ellenfél victory formation-jénél, az vicc. Meg az is, hogy QJ a meccs végén nekirontott a szurkolóknak amikor azok megdobták egy palackkal. Aztán ezek után olvashatjuk a cikkeket ahol minden Seattle Seahawks játékost/fan-t egy kalap alá vesznek az ilyen ökrökkel.

Szerkesztette: undisputedly