Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
ET mutatványa megvan a meccs után?
petey
Mit csinált?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Na, nfl.com-on van egy cikk az ET tortenetrol, es ott is megemlitik, hogy jelen allas szerint nem valoszinu, hogy a Sherm, ET, Avril, Kancellar negyes a rosteren lesz jovore.

Avril sajnalatos, o meg mindig jol teljesit a palyan. Kancellar mar nem ad hozza, ET mostani megnyilvanulasai erthetetlenek, a korabbi erdemeit es reputaciojat rombolja csak, Shermrol nem beszelek, mert Bennettel egy kalap ala esik.

Jovore egyikre sincs szuksegunk ilyen mentalitassal, rengeteg a tehetseges fiatal akiket jatszatni kell, es peldakepnek pont a Wagner feleket kell megtartani, nem pedig a Sherm tipusu embereket.

A 2018-as offseason hosszu ido ota a legizgalmasabbnak igerkezik 😊.
undisputedly
Avrilt sajnálom amúgy, és Kamet is nagyon.

Clark- KJ Wright Reed iszonyatosan nagyot játszottak. Lehet bántani Maxit, de a saját szintjén ő ís odatette magát.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, nfl.com-on van egy cikk az ET tortenetrol, es ott is megemlitik, hogy jelen allas szerint nem valoszinu, hogy a Sherm, ET, Avril, Kancellar negyes a rosteren lesz jovore.

Avril sajnalatos, o meg mindig jol teljesit a palyan. Kancellar mar nem ad hozza, ET mostani megnyilvanulasai erthetetlenek, a korabbi erdemeit es reputaciojat rombolja csak, Shermrol nem beszelek, mert Bennettel egy kalap ala esik.

Jovore egyikre sincs szuksegunk ilyen mentalitassal, rengeteg a tehetseges fiatal akiket jatszatni kell, es peldakepnek pont a Wagner feleket kell megtartani, nem pedig a Sherm tipusu embereket.

A 2018-as offseason hosszu ido ota a legizgalmasabbnak igerkezik 😊.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
vagy ez?

 twitter.com/RSherman_25/status/945087738512060416
baggio
Címeres gyökér
Amadeus
Nem gyökér, csak nárcisztikus. Előbbi gyógyítható...
Szégyelljük mi magunkat eleget az ilyen tweetek miatt, a vesziteni nem tudás miatt, az öltözői bunyók miatt, az egymásnak üzengetés miatt, amiatt amikor Baldwin lökdösi az edzöt...vagy amikor a sztár cornert szétégeti a Houston rookie irányitója....
...ja igen és arra is büszkék vagyunk persze, hogy az 1. csapat vagyunk, akiket az agyrázkódás miatti protokoll be nem tartása miatt megbüntettek.
Tegnap szembe jött egy rettenetes mentális állapotban lévő Dallas O, amit a szokásos kiábrándító támadójátékkal is verni lehetett.

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
vagy ez?

 twitter.com/RSherman_25/status/945087738512060416
baggio
Címeres gyökér

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
vagy ez?

 twitter.com/RSherman_25/status/945087738512060416


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
1966 óta az első olyan csapat vagyunk, aki győzni tudott több büntivel, mint totál yarddal.
Bennett Offsiden született.
Joeckelnek valami másik sportban kéne kiprobálnia magát.
Ifedit annyira megsajnálták a sporik, hogy a nyílvánvaló off holdingjait be sem fújták.
Lane iszonyúan megünnepelte, hogy barom volt.

Frank Clark egy zseni, de ha 4-3 marad kell neki egy játszótars.
Benynett remélem lapát. Amúgy 4. meccse tart a D rebuild, úgy látszik mégiscsak KJ Wright itt az LB zseni.
Carroll a meccs előtt lenyilatkozta, hogy identitásválság van.
Helmut Zimmer
ET mutatványa megvan a meccs után?

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
1966 óta az első olyan csapat vagyunk, aki győzni tudott több büntivel, mint totál yarddal.
Bennett Offsiden született.
Joeckelnek valami másik sportban kéne kiprobálnia magát.
Ifedit annyira megsajnálták a sporik, hogy a nyílvánvaló off holdingjait be sem fújták.
Lane iszonyúan megünnepelte, hogy barom volt.

Frank Clark egy zseni, de ha 4-3 marad kell neki egy játszótars.
Benynett remélem lapát. Amúgy 4. meccse tart a D rebuild, úgy látszik mégiscsak KJ Wright itt az LB zseni.
Carroll a meccs előtt lenyilatkozta, hogy identitásválság van.

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
D - Bennett
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
egyébként jól emlékszem, hogy walsh-on két meccs ment el idén?
persze nincs olyan, hogy "mi lett volna, ha", de fájó belegondolni, hogy állhatnánk 10-4-el is

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Meg amit nem értek, hogy van az úgy hogy két-három play-ből végig mennek a pályán, ezt hülyeség lenne gyakrabban erőltetni? Vagy ezek ilyen rizikós hívások?
Másik ha verjük a Dallasté és az Arizónát akkor a w.c. hely megvan? Vagy itt már elment a szezon?😊
Oszi
Muszáj nyernünk mindkettőt, de annyi kell hozzá, hogy a Panthers, Falcons, Saints hármasból az egyik veszítsen kettőt. A Falcons játszik New Orleansban valamint otthon a Carolina ellen. A másik két csapatnak a Buccaneers a maradék egy meccse.
Nadal17
Ehhez a forgatókönyvhöz, úgy rémlik, még a Detroitnak is ki kell kapnia a Bengalstól vagy a Packerstől.
tejbegrrr!!!
Dallasban ugyan így számolnak 😀
rva
19-re lapot 😀

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Meg amit nem értek, hogy van az úgy hogy két-három play-ből végig mennek a pályán, ezt hülyeség lenne gyakrabban erőltetni? Vagy ezek ilyen rizikós hívások?
Másik ha verjük a Dallasté és az Arizónát akkor a w.c. hely megvan? Vagy itt már elment a szezon?😊
Oszi
Muszáj nyernünk mindkettőt, de annyi kell hozzá, hogy a Panthers, Falcons, Saints hármasból az egyik veszítsen kettőt. A Falcons játszik New Orleansban valamint otthon a Carolina ellen. A másik két csapatnak a Buccaneers a maradék egy meccse.
Nadal17
Ehhez a forgatókönyvhöz, úgy rémlik, még a Detroitnak is ki kell kapnia a Bengalstól vagy a Packerstől.
tejbegrrr!!!
Dallasban ugyan így számolnak 😀
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Seattle's tenuous path to the postseason:

To win the division, the Seahawks have to: Win out and have the Rams lose out. Seattle would own the tiebreaker despite identical records.

To earn a wild-card berth (scenario 1), the Seahawks have to: Win out and either the Saints, Panthers or Falcons lose out. And the Lions (8-6, No. 7 seed) would have to lose at least once.
If the Seahawks, Falcons and Lions all finish at 10-6 battling for the same wild-card spot, Seattle would lose out based on tiebreakers.

To earn a wild-card berth (scenario 2), the Seahawks have to: Win out and both the Saints and Panthers lose out. The Falcons would win the NFC South and Seattle, with a tiebreaker over New Orleans and Carolina, would earn a wild-card berth.

 www.cbssports.com/nfl/news/nfl-playoff-picture-2018-heres-how-the-cowboys-and-seahawks-can-reach-postseason/


Vagyis lényegében minimális esély van a playoffra. Legközelebb a 2019-es évben játszhatunk playoff meccset.
több mint 6 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Meg amit nem értek, hogy van az úgy hogy két-három play-ből végig mennek a pályán, ezt hülyeség lenne gyakrabban erőltetni? Vagy ezek ilyen rizikós hívások?
Másik ha verjük a Dallasté és az Arizónát akkor a w.c. hely megvan? Vagy itt már elment a szezon?😊
Oszi
Muszáj nyernünk mindkettőt, de annyi kell hozzá, hogy a Panthers, Falcons, Saints hármasból az egyik veszítsen kettőt. A Falcons játszik New Orleansban valamint otthon a Carolina ellen. A másik két csapatnak a Buccaneers a maradék egy meccse.
Nadal17
Ehhez a forgatókönyvhöz, úgy rémlik, még a Detroitnak is ki kell kapnia a Bengalstól vagy a Packerstől.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Meg amit nem értek, hogy van az úgy hogy két-három play-ből végig mennek a pályán, ezt hülyeség lenne gyakrabban erőltetni? Vagy ezek ilyen rizikós hívások?
Másik ha verjük a Dallasté és az Arizónát akkor a w.c. hely megvan? Vagy itt már elment a szezon?😊
Oszi
Muszáj nyernünk mindkettőt, de annyi kell hozzá, hogy a Panthers, Falcons, Saints hármasból az egyik veszítsen kettőt. A Falcons játszik New Orleansban valamint otthon a Carolina ellen. A másik két csapatnak a Buccaneers a maradék egy meccse.

Esetleg a Rams két veresége (Titans, 49ers) hozhat még csoportelsőséget, bár ennek nagyon kicsi a valószínűsége.
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Meg amit nem értek, hogy van az úgy hogy két-három play-ből végig mennek a pályán, ezt hülyeség lenne gyakrabban erőltetni? Vagy ezek ilyen rizikós hívások?
Másik ha verjük a Dallasté és az Arizónát akkor a w.c. hely megvan? Vagy itt már elment a szezon?😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Ez egy nagyon valid HSz! +1 meg minden, Newtont én csípem, és pont azokban az ütemjátékokban "adogat jól", amit én fontosnak tartok. De ettől még igazamit írsz
Carroll a 2 nagy traderől:
 www.fieldgulls.com/2017/12/18/16791484/pete-carroll-on-sheldon-richardson-duane-brown-trades-it-hasnt-worked-seahawks
Helmut Zimmer
Ezt nem szeretem egyébként a mostani stábban, ahogy a mellényúlásokat elintézik kb. egy vállrándítással.

- Harvin nem vált be, mi volt a magyarázat ? Nem tudtuk használni.

- Graham itt van harmadik éve, talán ez a szezonja már értékelhetőbb volt a többihez képest.

- Jött két All-Pro veterán, az eredmények nem, akkor megint jaj, bocs nem jött be, ez van !?

Kérdem én: Ész nélkül építünk csapatot és idehozunk random jónak tűnő embereket és majd lesz valami? Vezetőként ezt nem igazán tűrném és következményei lennének.

Esetleg az OC/DC/position coach nem tudott velük mit kezdeni? Akkor bizony az ő felelősségük.

Netán szar az egész rendszer/filozófia és nem fog nagy változást előidézni ha 1-2 helyen befoltozzuk? Ezt is kitalálta valaki aki szintén felel az "alkotásáért". Nyilván magától nem oldódik meg.

Olyan nincs, hogy a sors így akarta, nem jött be ez van. Legalábbis az NFL-ben ekkora pénzeknél, elvileg tudatos építkezéseknél ilyen felelősségnél semmiképp.

Szerk.: Egy vélemény: ez a csapat addig ment jól, amíg az erősségekre épített. Volt egy fiatal, mobilis QB meg egy Beast Mode, főleg eleinte, mikor egyre több csapat kezdte a read-optionre építő játékokat erőltetni. Nyilván ezt kiismerik egy időután. Emellett volt egy fiatal bika védelem kevés fizetésért, a maradékból bőven lehetett veteránokkal rotálni. Az elmúlt időszakban, amióta nincs itt Lynch, a csapat identitása is elveszett. Ami vele működött, nyilván nem fog akárkivel és nem sikerült megújulni. Most már inkább átment abba, hogy a gyengeségeket próbáljuk palástolni, foltozgatni, de ha megkérdeznék most, hogy mi a Hawks játéka, sokat kellene gondolkoznom, hogy értelmes konkrét dolgot mondjak. Talán Bevell van a legjobban meglepődve, hogy ez nem a Favre-Peterson-Rice-Harvin fémjelezte sor.

Pozitív példa: Panthers. Ott van Newton, aki szerintem egy max. közepesen passzoló QB. De nem foltozgatni kezdték a csapatot, hanem az erősségek köré építeni, gyakorlatilag bárki futhat a QB, FB, RB, korábban ott volt Ginn akár ő is, most McCaffrey is veszélyes a földön és a levegőben egyaránt. Ez megnyitja természetesen a lehetőségeket a passzjátékra is és a védelmek nem tudják, mi következik. De nem akarnak Newtonból Bradyt csinálni, hanem darálják az ellenfeleket azzal, amiben jók.
Nadal17
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Carroll a 2 nagy traderől:
 www.fieldgulls.com/2017/12/18/16791484/pete-carroll-on-sheldon-richardson-duane-brown-trades-it-hasnt-worked-seahawks
Helmut Zimmer
Ezt nem szeretem egyébként a mostani stábban, ahogy a mellényúlásokat elintézik kb. egy vállrándítással.

- Harvin nem vált be, mi volt a magyarázat ? Nem tudtuk használni.

- Graham itt van harmadik éve, talán ez a szezonja már értékelhetőbb volt a többihez képest.

- Jött két All-Pro veterán, az eredmények nem, akkor megint jaj, bocs nem jött be, ez van !?

Kérdem én: Ész nélkül építünk csapatot és idehozunk random jónak tűnő embereket és majd lesz valami? Vezetőként ezt nem igazán tűrném és következményei lennének.

Esetleg az OC/DC/position coach nem tudott velük mit kezdeni? Akkor bizony az ő felelősségük.

Netán szar az egész rendszer/filozófia és nem fog nagy változást előidézni ha 1-2 helyen befoltozzuk? Ezt is kitalálta valaki aki szintén felel az "alkotásáért". Nyilván magától nem oldódik meg.

Olyan nincs, hogy a sors így akarta, nem jött be ez van. Legalábbis az NFL-ben ekkora pénzeknél, elvileg tudatos építkezéseknél ilyen felelősségnél semmiképp.

Szerk.: Egy vélemény: ez a csapat addig ment jól, amíg az erősségekre épített. Volt egy fiatal, mobilis QB meg egy Beast Mode, főleg eleinte, mikor egyre több csapat kezdte a read-optionre építő játékokat erőltetni. Nyilván ezt kiismerik egy időután. Emellett volt egy fiatal bika védelem kevés fizetésért, a maradékból bőven lehetett veteránokkal rotálni. Az elmúlt időszakban, amióta nincs itt Lynch, a csapat identitása is elveszett. Ami vele működött, nyilván nem fog akárkivel és nem sikerült megújulni. Most már inkább átment abba, hogy a gyengeségeket próbáljuk palástolni, foltozgatni, de ha megkérdeznék most, hogy mi a Hawks játéka, sokat kellene gondolkoznom, hogy értelmes konkrét dolgot mondjak. Talán Bevell van a legjobban meglepődve, hogy ez nem a Favre-Peterson-Rice-Harvin fémjelezte sor.

Pozitív példa: Panthers. Ott van Newton, aki szerintem egy max. közepesen passzoló QB. De nem foltozgatni kezdték a csapatot, hanem az erősségek köré építeni, gyakorlatilag bárki futhat a QB, FB, RB, korábban ott volt Ginn akár ő is, most McCaffrey is veszélyes a földön és a levegőben egyaránt. Ez megnyitja természetesen a lehetőségeket a passzjátékra is és a védelmek nem tudják, mi következik. De nem akarnak Newtonból Bradyt csinálni, hanem darálják az ellenfeleket azzal, amiben jók.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Akkor most hivatalosan is eltemettük a csapatot az idei PO-t nézve? Pedig innen szép nyerni!
Rebuild? Legyen! De akkor fordítsuk ki teljesen a gatyát, nyúljunk bele a rendszerbe teljesen.
Aki nekem feltétlenül kell: Wilson (TOP vagy nem TOP, kit érdekel, túlélóművész és kész), Wagner, Wright, Thomas, Sherm, Clark, Carson, Britt, Ryan, Griffin, Thorpe, Reed, Brown, Graham, a teljesség igénye nélkül.
Aki nem: Kábel, Bevell, Lacy, Bennett, Joeckel, Walsh, Ifedi, Maxwell és még sorolhatnám.
Kérdéses, mert vagy csalódás volt idén, vagy üvegből van a manus: Prosise, Rawls, Kancellár, stb. ( Megöl az ideg amikor Collins meg hasít Baltimore-ban)

Helm írta, hogy kéne támadófal, de ahhoz nem értünk. Na akkor tanfolyam, mert RW nélkül le sem ülök Hox meccset nézni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
AK
azért töröltem, mert elegem van a russel wilson top 5 e vagy sem típusú vitákbol. Nem tudtam elmagyarázni, hogy miért nem az. Ami a legszomorúbb, hogy a kedvenc szerkesztőm is olyat írt, hogy csak lestem, pedig kurva okos gyerek. El is döntöttem nem írok több meredek dolgot. Hülyeséget írtam, let it go.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Én is Helm azóta már törölt kommentjére reagálnék, amire Oszi is válaszolt lentebb:
98% like, 2%wtf.
Mindennel egyetértek egyedül a Wagner tradet nem tudnám hová tenni. Minek? Miért?
A D#ben épp ő az a no1 skill játékos, aki köré egy védelmet fel lehet (és fel kell) építeni.

D:
Van egy korszakos LB párosunk, a DL végre telített jó játékosokkal, szóval Bennett mehet ahova akar, a DB sor a Griffin-Thomas-Sherman trióval majdnem kész, kell egy új SS (nem tudom Delano Hillel miújság, a videókon ígéretes volt, én hittem benne).
Sherman pótlását is meg kel oldani 2 éven belül, szóval kell még egy elit CB is.

O:
Wr poszton nagyon jók vagyunk, Grahamnek csak egy playbook kéne ahol használni is tudnánk, elit QB is van, aki köré offenset lehet és kell építeni. RB se biztos hogy kell, Carson lehet egy új csillag, Prosise meg Rawls sem reménytelenek, még a sok sérülés miatt sem, egy ilyen fal mögött hullik a forgács, ezen nincs mit csodálkozni.
OL na igen. Britt is Brown kivételével mindenki mehet.
Ifedi meg egy kretén, Okungnak épp eléggé megkopott már az emléke is ahhoz, hogy a Mr faultstart címet megörökölje valaki, megérkezett a méltó utód.

Mi kéne hát:
OT, OG, S, CB, OG, kb ebben a sorrendben.
Cut/trade: Bennett, Maxwell, Lane, Kam, Sherman?, Lacy, azok közül aki sokba kerül.
Ja és a magic trió akit cutra jelölnék:
Walsh, Bevell, Cable.
PC nem alkalmatlan a feladatra hogy levezessen egy rebuildet, de ha a magic trióm nem cutolódik jövőre, akkor ezt egyből vissza is szívtam, és mehet az öreg is.

Tulajdonképpen ahogy végiggondoltam a keretet rebuild szempontból, ha a játékosállományt nézzük akkor már most egy erős top5ös csapatunk van, kb 4 igazi hiányposzttal (3OL, ill a RB nálam kérdőjeles), és erre a draft utáni power rakingok is reflektáltak, hiszen az idény előtt top3ba hoztak ki minden oldalon, volt ahol nyertünk is.
Mit jelent ez?
Hogy a rebuildet elsősorban odafent kéne kezdeni, mert egy ilyen kerettel ez kurva kevés volt. Playbook nincs.
Ez hogy lehet?
Hogy?
Ennyi run-run-screenpass-punt kombót sosem láttam még (bármelyik tag tetszőlegesen felcserélhető a sack szóra és fel is skicceltem az idei O# játékok 80%át).
Vicc.
És ezért valakinek felelnie kell.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
 bleacherreport.com/articles/2749637-mike-freemans-10-point-stance-its-finally-time-to-say-rip-to-the-lob
Nyilvánvaló, hogy a könnyeim gyógyítják az influenzát is, ezért is kár, hogy sohasem sírok.
Mégis nagyon megható ez a cikk. Mindenkinek ajánlom, megindító. Én most jöttem rá, hogy amit én érzek, azt úgy hívják, hogy gyász. 😕
Helmut Zimmer
Na igen.. :/ Egyébként Graham megtartására mennyi esélyt láttok? Védelemből számomra Wagner és Thomas nélkülözhetetlen lenne. Igaz Sherman-t és Chancellor-t fájna más mezben látni.. Na meg a kicker témára kíváncsi leszek, mert Walsh szerintem senkit nem győzött meg.
Oszi
Én látok! Grahamnek semmi baja, csak nem működik a dolog.

Velem most elszaladt a ló. 😊
Out of box (kis nosztalgiadélután)
D: Visszahoznám Gust, komolyan! Vagy megvárnám, hogy a GB esetleg kirakja-e Caperst. Richards meg végre visszatérhetne kedvenc témájához a DB sorhoz (iszonyatosan gyenge a DL mióta ő a góré, pedig tehetségek vannak).
Ja és persze alap, hogy KNJr-t visszahoznám, mert a srácok elfelejtettek szerelni mióta ő nincs.

Wagner(!!!), Bennett trade Maxi cut, Lane cut, Kam/Cliff sanszosan visszavonulnak(szobrot Nekik!!!) . Sherman, Thomas, Wright, maradnak.
Annyi potenciális 3-5 tweenerünk van (Reed, Jones, Jordan, Jackson, visszajön kaszkadőr is), nem kell sem Bennett, sem Richardson, viszont én húznék egy tisztességes anchor 1-est, ami nem a világ ellenértéke, és behúznám Chancellor utódját.... vagy very out of box: védelem átáll 1 gap transformált point attack sémák egyikére Wright ILB, Dawson ILB, és az SS direkt nem Kam utód lenne, hanem egy gyors zone coverageben használhatóbb játékos. Innentől nyilván teljesen más mondjuk a TE elleni védekezés, a 2 anchor Sherman, és Thomas.

O: új coordinátor, Új OL edző
Lacy cut, Rawls cut, Jimmy Grahamet csak abban az esetben tartanám meg, ha új off coord jön, és igényt tart rá.
OL: Joeckel cut, Ifedi marad, Bírkózó marad, Brown marad, de mellé szerválnék legalább egy jó guardot.
Draft/szabadügynök: G-RB-ILB -NT-ILB

Ennél nincs out of-abb forgatókönyv nálam, mert az tényleg kibaszás lenne az öregekkel. Wilsonnak mindenképpen adnék időt egy tisztességes, korszerű OC-vel, ha működik boldogság.
Helmut Zimmer
Jó meglátás, csak ugye azt tudjuk hogy kb Bevell és Kábel addig lesz amíg PC, de PC-ben még szerintem benne van egy pár szezon.
Oszi
Ahhh dehogy, hülyeség, amit írtam. Ott kezdődik, hogy egy csomó játékos lejár(Lacy, Joeckel,stb.) nem kell cutolni. És belefáradtam a Wilson miatti vitákba is, főleg, mert amíg ennyire ótvar a fal, addig mindig tele lesz zajjal a játék értékelése. Szóval felejtős!
Amúgy szerintem KJ Wright az unsung hero, de az igazi anchor Thomas és Sherman, én tutti megtartanám őket. Kam helyettese (be sem ugrik a neve ) amúgy em rossz, csak még fiatalka.28detto.

Carroll, ugye en ha nem ide írok senior analyst vagyok 😊
Egeszen elképesztő, hogy az NFL mennyire törzsi, és barbár. Most meghasadt a közösség Carroll menjen, és Carroll maradjon táborra. Vannak a számbavevők, és vannak a vezetési szemléletűek. Előbbi csapat mondja, de ez Pete Carroll, most nem megyünk POba, naés?
A másik azt mondja, hogy Pete Carroll mindent elkúrt, amit el lehetett, agy legalábbis nem oldotta meg a komoly kérdések jelentős részét, és a korszakos védelmet sapágyasra hajtotta. Évek óta nem tud javitani a helyzeten, akkora vezetési hibákat étett, hogy mennie kell.
Én meg bele vagyok betegedve.😊

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
 bleacherreport.com/articles/2749637-mike-freemans-10-point-stance-its-finally-time-to-say-rip-to-the-lob
Nyilvánvaló, hogy a könnyeim gyógyítják az influenzát is, ezért is kár, hogy sohasem sírok.
Mégis nagyon megható ez a cikk. Mindenkinek ajánlom, megindító. Én most jöttem rá, hogy amit én érzek, azt úgy hívják, hogy gyász. 😕
Helmut Zimmer
Na igen.. :/ Egyébként Graham megtartására mennyi esélyt láttok? Védelemből számomra Wagner és Thomas nélkülözhetetlen lenne. Igaz Sherman-t és Chancellor-t fájna más mezben látni.. Na meg a kicker témára kíváncsi leszek, mert Walsh szerintem senkit nem győzött meg.
Oszi
Én látok! Grahamnek semmi baja, csak nem működik a dolog.

Velem most elszaladt a ló. 😊
Out of box (kis nosztalgiadélután)
D: Visszahoznám Gust, komolyan! Vagy megvárnám, hogy a GB esetleg kirakja-e Caperst. Richards meg végre visszatérhetne kedvenc témájához a DB sorhoz (iszonyatosan gyenge a DL mióta ő a góré, pedig tehetségek vannak).
Ja és persze alap, hogy KNJr-t visszahoznám, mert a srácok elfelejtettek szerelni mióta ő nincs.

Wagner(!!!), Bennett trade Maxi cut, Lane cut, Kam/Cliff sanszosan visszavonulnak(szobrot Nekik!!!) . Sherman, Thomas, Wright, maradnak.
Annyi potenciális 3-5 tweenerünk van (Reed, Jones, Jordan, Jackson, visszajön kaszkadőr is), nem kell sem Bennett, sem Richardson, viszont én húznék egy tisztességes anchor 1-est, ami nem a világ ellenértéke, és behúznám Chancellor utódját.... vagy very out of box: védelem átáll 1 gap transformált point attack sémák egyikére Wright ILB, Dawson ILB, és az SS direkt nem Kam utód lenne, hanem egy gyors zone coverageben használhatóbb játékos. Innentől nyilván teljesen más mondjuk a TE elleni védekezés, a 2 anchor Sherman, és Thomas.

O: új coordinátor, Új OL edző
Lacy cut, Rawls cut, Jimmy Grahamet csak abban az esetben tartanám meg, ha új off coord jön, és igényt tart rá.
OL: Joeckel cut, Ifedi marad, Bírkózó marad, Brown marad, de mellé szerválnék legalább egy jó guardot.
Draft/szabadügynök: G-RB-ILB -NT-ILB

Ennél nincs out of-abb forgatókönyv nálam, mert az tényleg kibaszás lenne az öregekkel. Wilsonnak mindenképpen adnék időt egy tisztességes, korszerű OC-vel, ha működik boldogság.
Helmut Zimmer
Jó meglátás, csak ugye azt tudjuk hogy kb Bevell és Kábel addig lesz amíg PC, de PC-ben még szerintem benne van egy pár szezon.
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
 bleacherreport.com/articles/2749637-mike-freemans-10-point-stance-its-finally-time-to-say-rip-to-the-lob
Nyilvánvaló, hogy a könnyeim gyógyítják az influenzát is, ezért is kár, hogy sohasem sírok.
Mégis nagyon megható ez a cikk. Mindenkinek ajánlom, megindító. Én most jöttem rá, hogy amit én érzek, azt úgy hívják, hogy gyász. 😕
Helmut Zimmer
Na igen.. :/ Egyébként Graham megtartására mennyi esélyt láttok? Védelemből számomra Wagner és Thomas nélkülözhetetlen lenne. Igaz Sherman-t és Chancellor-t fájna más mezben látni.. Na meg a kicker témára kíváncsi leszek, mert Walsh szerintem senkit nem győzött meg.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
 bleacherreport.com/articles/2749637-mike-freemans-10-point-stance-its-finally-time-to-say-rip-to-the-lob
Nyilvánvaló, hogy a könnyeim gyógyítják az influenzát is, ezért is kár, hogy sohasem sírok.
Mégis nagyon megható ez a cikk. Mindenkinek ajánlom, megindító. Én most jöttem rá, hogy amit én érzek, azt úgy hívják, hogy gyász. 😕