Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Holnapi kérdés- ha valaki kitölti, azt megköszönöm.

Megnéztem a tegnapi Carroll interjút (sorry pózer vagyok Bills meccset néztem inkább, Hawks meccset csak fél szemmel, láttam). Nem egy visszavonuló embert láttam, hallottam, és a félidei beavatkozás sem ennek tűnt.

- Szerintetek kitakarít Carroll?
- Szerintetek elküldi Schneidert?
- Szerintetek elküldi Bevellt?
- Szerintetek elküldi Cablet?
- Szerintetek elküldi Krist?

- Szerintetek megy (cut /trade/nem hosszabbít)
- Bennett?
- Thomas?
- Sherman?
- Lacy?
- Graham?

- Szerintetek magába kell-e Carrollnak néznie, és miért?
- Ha egy dolgot tanácsolhatnátok neki, mi lenne az?

Nem mindig szoktam az ilyenekre választ kapni, de, ha valaki megtisztel, megköszönöm.
Helmut Zimmer
- Szerintetek kitakarít Carroll? - nem
- Szerintetek elküldi Schneidert? - nem
- Szerintetek elküldi Bevellt? - sajnos nem
- Szerintetek elküldi Cablet? - szerintem megy (colts-nál kiesett?)
- Szerintetek elküldi Krist? - nem

- Szerintetek megy (cut /trade/nem hosszabbít)
- Bennett? - megy
- Thomas? - még 1évre marad
- Sherman? - trade
- Lacy? - egyértelműen cut
- Graham? - maradjon, ő kell.

- Szerintetek magába kell-e Carrollnak néznie, és miért? - Vissza kell nyerni a a játékosok előtt a BOSS címet, ha kell vágja ki a nagy szájúakat, (azért Baldwint tartsák meg😀 ) tudom van aki nem szereti😉

- Ha egy dolgot tanácsolhatnátok neki, mi lenne az? - végre az OL rendbe rakása, futójáték, és teljesen más play az offense-től de ehhez kell Bevell távozása, épp ésszel nem tudom felfogni mit keres még ebben a pozícióban, fut-fut, screen, ezosztigen... Ja és kell egy kicker, Walsh meg mehet, őt ki kell tenni. De nagyon félek ha Bevell marad akkor jövőre ugyan ilyen eredményt tarok reálisnak.
Kemény lesz a csoport, főlek ez a Garoppolo fiú és a csapata 😀
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
B.U.É.K Mindenkinek!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Szerintem mind félreértettetek, az én hibám
én Brian Schneiderre gondoltam.

Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat. Lehet hatalmasat tévedek, de szívszakító döntések előtt áll Carroll, amelyeket meg fog hozni.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Holnapi kérdés- ha valaki kitölti, azt megköszönöm.

Megnéztem a tegnapi Carroll interjút (sorry pózer vagyok Bills meccset néztem inkább, Hawks meccset csak fél szemmel, láttam). Nem egy visszavonuló embert láttam, hallottam, és a félidei beavatkozás sem ennek tűnt.

- Szerintetek kitakarít Carroll?
- Szerintetek elküldi Schneidert?
- Szerintetek elküldi Bevellt?
- Szerintetek elküldi Cablet?
- Szerintetek elküldi Krist?

- Szerintetek megy (cut /trade/nem hosszabbít)
- Bennett?
- Thomas?
- Sherman?
- Lacy?
- Graham?

- Szerintetek magába kell-e Carrollnak néznie, és miért?
- Ha egy dolgot tanácsolhatnátok neki, mi lenne az?

Nem mindig szoktam az ilyenekre választ kapni, de, ha valaki megtisztel, megköszönöm.
Helmut Zimmer
- Szerintetek kitakarít Carroll? Max. külső nyomásra
- Szerintetek elküldi Schneidert? Kizárt, ők együtt építették fel ezt az egészet, ligaszerte elismert párost alkotnak.
- Szerintetek elküldi Bevellt? Valamiért az ő pozícióját érzem a legbiztosabbnak
- Szerintetek elküldi Cablet? Ha kell takarítania akkor őt fogja.
- Szerintetek elküldi Krist? Nem, viszont olvastam olyat, hogy szóba került más csapatoknál.

- Szerintetek megy (cut /trade/nem hosszabbít)
- Bennett? Megy
- Thomas? Marad, de csak amíg van szerződése
- Sherman? Marad, még mindig a legjobb és láthatjuk, mennyire gyenge nélküle az egység. Pofázás ide vagy oda.
- Lacy? Cut
- Graham? Ez volt az eddigi legproduktívabb szezonja nálunk, ha eddig nem tradeltük, szerintem most sem fogjuk. Nélküle ez a poszt is nagyon vékony.
- Kiegészítés: Avril/Kam kettős karrierje is veszélybe került a nyaksérüléssel, ha visszavonul legalább egy közülük, szerintem Richardsont vissza fogjuk igazolni.
- Walshnak mennie kell.

- Szerintetek magába kell-e Carrollnak néznie, és miért? All-in évben a playoff sem sikerült, nem kérdés, hogy át kell értékelnie a dolgokat- stáb, játékfilozófia, roster kialakítási elve az életkort, fizetést és az öltözőt figyelembe véve.
- Ha egy dolgot tanácsolhatnátok neki, mi lenne az? Engedje el azokat az elveket amikhez foggal-körömmel ragaszkodott és az elmúlt 2-3 év alapján nem jöttek be (részletkérdés, hogy soha nem működtek, vagy a már sokat tárgyalt felnőttek a srácok téma miatt már nem működik) és merjen újítani, mert potenciál még mindig van ebben a keretben.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
egyébként én bírnám, ha O oldalon behoznánk a 2 tigthendes játékfelfogást, ami a patsnél volt /van és mondhatni elég jól ment nekik
Graham+Vanett/Willson + a mostani futókból Rawls-Davis + meglévő WR csapattal szerintem valami hasonlót ki lehetne hozni mint Gronkék
plusz még hozzávesszük wilson mobilitását - top 5 offense lehetne

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Szerintetek kitakarít Carroll? Nem
- Szerintetek elküldi Schneidert? Nem
- Szerintetek elküldi Bevellt? Nem
- Szerintetek elküldi Cablet? Nem
- Szerintetek elküldi Krist? Nem

- Szerintetek megy (cut /trade/nem hosszabbít)
- Bennett? NH
- Thomas? Marad, van 1 éve
- Sherman? Marad
- Lacy? Bye Felicia
- Graham? Trade

- Szerintetek magába kell-e Carrollnak néznie, és miért? Igen. Már nem veszik meg a játékosok az egyetemi rah-rah dolgot, amikor éhesek voltak még jó volt, most már jóllakot szupersztárok akik nem egyetemi gólyák
- Ha egy dolgot tanácsolhatnátok neki, mi lenne az? Rágózzon kevesebbet, értékelje Schneider munkáját reálisan. Le kéne bontani az egokat és kialakítani egy másik kulturát..

több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Holnapi kérdés- ha valaki kitölti, azt megköszönöm.

Megnéztem a tegnapi Carroll interjút (sorry pózer vagyok Bills meccset néztem inkább, Hawks meccset csak fél szemmel, láttam). Nem egy visszavonuló embert láttam, hallottam, és a félidei beavatkozás sem ennek tűnt.

- Szerintetek kitakarít Carroll?
- Szerintetek elküldi Schneidert?
- Szerintetek elküldi Bevellt?
- Szerintetek elküldi Cablet?
- Szerintetek elküldi Krist?

- Szerintetek megy (cut /trade/nem hosszabbít)
- Bennett?
- Thomas?
- Sherman?
- Lacy?
- Graham?

- Szerintetek magába kell-e Carrollnak néznie, és miért?
- Ha egy dolgot tanácsolhatnátok neki, mi lenne az?

Nem mindig szoktam az ilyenekre választ kapni, de, ha valaki megtisztel, megköszönöm.
Helmut Zimmer
- Szerintetek kitakarít Carroll? - nem
- Szerintetek elküldi Schneidert? - nem
- Szerintetek elküldi Bevellt? - 50%
- Szerintetek elküldi Cablet? - igen (vagy magától megy)
- Szerintetek elküldi Krist? - nem

- Szerintetek megy (cut /trade/nem hosszabbít)
- Bennett? - megy
- Thomas? - marad
- Sherman? - trade
- Lacy? - cut
- Graham? - marad

- Szerintetek magába kell-e Carrollnak néznie, és miért? - igen, egy ilyen szaktudású embernek látnia kellett volna év elején, hogy kabaré ez az OL, de csak tűzoltási próbálkozások voltak

- Ha egy dolgot tanácsolhatnátok neki, mi lenne az? - futójáték! futójáték! futójáték!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Pozitív szezon, de nincs PO, vagyis csalódás van. PC kiváló edző, jó nagypapi, de a fejére nőttek a nagyszájúak (Bennett, Sherm, Baldwin, stb.). Ráadásul túl jó haverok a Kábel-Bevell tengellyel, így lehet hogy Richards-on fogják elverni a port (valamilyen szinten mondjuk meg is érdemli, de csak a másik kettő seggberúgása után).
Szerintem aki biztosan megy: Bennett, Brown, S. Richardson, Lacy, stb.
Aki marad (legalábbis remélem): Thomas, Wagner, Wright, Sherm, Graham, Baldwin, stb.

Ha jól belegondolok még a pozitív szezon is OK. Alapból kiesik a legjobb futód, a többi üvegből van , így aztán össze is törik menet közben, ezért kénytelen vagy a kikukázott sokadik számú futóval küzdeni. Davisnek jár a dícséret. Kiesik a fél védelmed, Sherm, Kancellár, Avril végleg és több más kulcsember átmenetileg: Wagner, Wright, Thomas. Az O falad az istennek nem képes összeállni, max felvillanásai vannak, Wilson meg a sokadik életbiztosításáért kuncsorog, mert épelméjű biztosító már nem áll szóba vele.
Dől borul a legó. Nincs aki megállítsa. Most meg ücsörgünk a romokon és próbálunk optimisták lenni, de alapvető változások nélkül nem lesz egyszerű.
Az all in szezon nem jött be. Mi ebben a pozitív? Ezután nem minket akar mindenki megverni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Holnapi kérdés- ha valaki kitölti, azt megköszönöm.

Megnéztem a tegnapi Carroll interjút (sorry pózer vagyok Bills meccset néztem inkább, Hawks meccset csak fél szemmel, láttam). Nem egy visszavonuló embert láttam, hallottam, és a félidei beavatkozás sem ennek tűnt.

- Szerintetek kitakarít Carroll?
- Szerintetek elküldi Schneidert?
- Szerintetek elküldi Bevellt?
- Szerintetek elküldi Cablet?
- Szerintetek elküldi Krist?

- Szerintetek megy (cut /trade/nem hosszabbít)
- Bennett?
- Thomas?
- Sherman?
- Lacy?
- Graham?

- Szerintetek magába kell-e Carrollnak néznie, és miért?
- Ha egy dolgot tanácsolhatnátok neki, mi lenne az?

Nem mindig szoktam az ilyenekre választ kapni, de, ha valaki megtisztel, megköszönöm.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Boldog Uj evet minden Seahawks (es egyeb csapat) szurkolonak! Rajatszasban gazdag 2018-as szezont 😊

Hau-nak kalappal, en is drukkolok nekik, talan a legnagyobb underdogok a PO-ban 😊

Avrillal ellentetben Bennettert nem kar.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
fun fact: Hauschka a PO-ban a Bills-el 😊
remélem összejön nekik pár győzelem

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most tényleg bele kell nyúlni a managementbe, mert idén sokan lemorzsolódtak a szurkolók közül, ráadásul a hazai pálya félelmetes híre is hamuvá vált.
garrett27
Ugyan már ez komoly?? Nézd meg Helm hozzászólását a Bills topicban na az az igazi szurkolói mentalitás. Ez amiről Te beszélsz csak a bandwagon efektus.

Futott a szekér, jöttek az eredmények, szerethető frencsájz kubit találtatok, zseniális edzővel. Nagyon közel jártatok egy dinasztiához. Persze, hogy jöttek a bandwagonisták, akik majd el is mennek, mert ez a dolog természete.
Volt idő amikor (ha csak ezt az itteni fórumot nézem, még nfl.hu korából akár), hogy pár ember írogatott (epikus volt pl undi és petey szerelme 😊 ). Ezek a szurkolók meg fognak maradni. Nálunk is a harboista társaság elment. Ne sajnáld. Century Field az marad ami volt, az ottaniak meg fogják tölteni. Emlékezzetek csak, amikor 7 győzelemmel csoportot lehetett nyerni, szar volt az NFCW, mindenki minket fikázott. Nolan, Szamuráj alatt picsogtunk de kitartottunk. Hawks fanok is ki fognak. Most is egy 9 W-s szezonotok volt, nem kell fakardba dőlni. Jó lesz ez a csoport és szurkolók is lesznek. Én várom a régi rivalry feelinget.

Boldog Új Évet srácok


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Bennett lenyilatkozta a News Tribune újságírójának, hogy jövőre valószínűleg nem lesz Seattleben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Boldog új évet kívánok minden Seahawks szurkolónak!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Lassan megjön Funky is.... bár amilyen állapotban volt tegnap, lehet, hogy egy teherhajón kel fel tahiti felé...

najó nem trollkodok, ez nem az a nap!

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Boldog Új Évet mindenkinek 😊
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Boldog Újévet, Urak!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Walsh megkoronázta az idei évadot. Nyilván ez csak egy a sok probléma közül ami világossá vált az év során, de talán a legidegesítőbb. Most tényleg bele kell nyúlni a managementbe, mert idén sokan lemorzsolódtak a szurkolók közül, ráadásul a hazai pálya félelmetes híre is hamuvá vált. Most lehet majd elemezni, lesz rá idő bőven, de azért remélem hogy a jövő szezont már nem a Kábel-Bevell duóval kezdjük.
Legyen minden Seahawks szurkolónak Nagyon Boldog Új Éve!
garrett27
Köszi Garrett, Neked is! 😊
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Walsh megkoronázta az idei évadot. Nyilván ez csak egy a sok probléma közül ami világossá vált az év során, de talán a legidegesítőbb. Most tényleg bele kell nyúlni a managementbe, mert idén sokan lemorzsolódtak a szurkolók közül, ráadásul a hazai pálya félelmetes híre is hamuvá vált. Most lehet majd elemezni, lesz rá idő bőven, de azért remélem hogy a jövő szezont már nem a Kábel-Bevell duóval kezdjük.
Legyen minden Seahawks szurkolónak Nagyon Boldog Új Éve!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
@AaronLemingNFL: @JayGlazer saying that #Seahawks HC Pete Carroll *may* retire at the end of the season. Says decision is up to him.
Bazzani
 twitter.com/PeteCarroll/status/947543987337883648


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
@AaronLemingNFL: @JayGlazer saying that #Seahawks HC Pete Carroll *may* retire at the end of the season. Says decision is up to him.
Bazzani
Hmmm. Bölcs döntés lenne a részéről.Erős rosterünk van, frencsájz Qb, ideális célpont a legjobb elérhető edzőknek. Szerintem a frencsájz legjobb, leginkább nagyhatású edzője PC, de idén vagy megy vagy lecserél mindenkit maga körül.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AaronLemingNFL: @JayGlazer saying that #Seahawks HC Pete Carroll *may* retire at the end of the season. Says decision is up to him.

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt csak így itt hagyom 😀 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/30/tom-cable-floated-as-a-candidate-for-next-colts-head-coach/
Oszi
Szegény Luck nem elég neki a vállsérülés még agyon is akarják üttetni?
Nadal17
ha tényleg menne, honnan lehetne hozni jó OL edzőt? egyetemről pl.?
funkyparduc
Jót? Nem tudom.
Cablenél jobbat? A közértből.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Ezt csak így itt hagyom 😀 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/30/tom-cable-floated-as-a-candidate-for-next-colts-head-coach/
Oszi
Szegény Luck nem elég neki a vállsérülés még agyon is akarják üttetni?
Nadal17
ha tényleg menne, honnan lehetne hozni jó OL edzőt? egyetemről pl.?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ezt csak így itt hagyom 😀 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/30/tom-cable-floated-as-a-candidate-for-next-colts-head-coach/
Oszi
Szegény Luck nem elég neki a vállsérülés még agyon is akarják üttetni?