Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Valóban jól kirajzolódik a tendencia, de ha megnézed pl a 9ers és a Cardinals mintáját, mindkettőnél volt egy 3 éves peak, majd összeomlás. Nálunk is jól látszik a 3 éves csúcs, de utána is 10 győzelmes szezonok jöttek, tehát PC azért jól konzerválta a sikert. Igaz ez addig, amíg rá nem jövünk, hogy említett kettő csapatban nem volt frencsájz Qb, nálunk meg igen. Onnantól kezdve már értékelhetjük úgy a 3 éves peak utáni (mostanival bezárólag) 3 további évet, hogy csalódás ami tisztán mutatja, hogy leépült a csapat. Ezt igazolja a mutatott játék is, az előző 2 PO szereplésünk alkalmával kb mindenki tudta, hogy nem lesz Sb, akkora fundamentalis hibák voltak a csapatban (OL). Ez az offseason jó alkalom az önreflexióra.
undisputedly
Azért is különösen fájdalmas az idei szereplés, mert míg az előző idényekben volt egy Panthers és Falcons O# akik sorra gyalultak mindenkit ligaszerte (kiegészülve jól teljesítő védelmekkel), addig ebben a win now évben egy erős Hawks nem lett volna esélytelenebb a többieknél. Ami szintén bosszantó, hogy a sérülések és a váratlan hibák (pl. Kicker téma) mellett olyan dolgokkal küzdünk még mindig, amikre lett volna 2-3 év megoldani.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Habár minden nappal egyre valószínűbb, hogy nem lesz komoly változás a coaching oldalon (már nagyban el kellene kezdeni keresgélni), azért egy kis emlékeztető, hogy milyen jó dolgunk volt a mostani rezsim alatt.

6x mentünk PO-ba 2010 óta, ez ugyanannyi, mint ahányszor a divíziónkban levő 3 másik csapat összesen.

6 pozitív mérlegű szezonunk volt 2010 óta, a másik három csapatnak összesen volt 7.

Amíg nálunk végig Carrol volt az edző, a három másik csapatnál 10 edző megfordult, átlagban 3 edző/csapat.

Szóval akármi lesz a coaching staffal, mert lehet, hogy eljött az ideje a váltásnak, de nagy köszönet nekik az eddigiekért.

undisputedly
13-3-tól a 9-7-ig! Azért ezt az időszakot illik majd mélyebben elemezni a vezérkarnak. Nem szívesen látnék jövő ilyenkor egy vigasztalan 8-8-at. Persze önmagában is egy nagyszerű időszak volt, nem csak a div riválisokkal összevetve, de látni vélem a nem túl kedvező tendenciát.
garrett27
Valóban jól kirajzolódik a tendencia, de ha megnézed pl a 9ers és a Cardinals mintáját, mindkettőnél volt egy 3 éves peak, majd összeomlás. Nálunk is jól látszik a 3 éves csúcs, de utána is 10 győzelmes szezonok jöttek, tehát PC azért jól konzerválta a sikert. Igaz ez addig, amíg rá nem jövünk, hogy említett kettő csapatban nem volt frencsájz Qb, nálunk meg igen. Onnantól kezdve már értékelhetjük úgy a 3 éves peak utáni (mostanival bezárólag) 3 további évet, hogy csalódás ami tisztán mutatja, hogy leépült a csapat. Ezt igazolja a mutatott játék is, az előző 2 PO szereplésünk alkalmával kb mindenki tudta, hogy nem lesz Sb, akkora fundamentalis hibák voltak a csapatban (OL). Ez az offseason jó alkalom az önreflexióra.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Úristen Wilsont kritizálod?! Hát hova vezet ez???

Sőt, kiegészítve a gondolatod Wilsont senki nem kényszeríti, hogy ne hívjon át játékot, de ne feledd, hogy nem kritizálhatom Wilsont. Te se tedd, és elmondom, miért ne tedd 😊
-Wilson rettenetesen veszélyes, ha van vertikális játéktere, ezt veszi el tőle a csapat a rettenetesen gyenge belső hármassal,
-Wilson mögött gyakorlatilag NINCS futójáték, ő a futójáték,
-Wilsonnak nincs olyan RB párja, aki futni, elkapni, és blokkolni tud.
-Rengeteg a fal bünti.

Ez az a zaj, ami miatt nem tudok egyértelműen Bevell felett pálcát törni, viszont Cable felelőssége mind a 4 esetében pipa. Szerintem sem Bevell a fő bűnös, hanem, aki a kényszerhelyzetek sorát kialakította. Ne vicceljünk Bevell 12-14 teljesítménye megsüvegelendő volt (egy ilyen csávó nem hülyül el), ráadásul látványos, ahogy a 2. félidőben "suttog".

Hozzáteszem Baldwin a legnagyobb segítség, abban hogy a 2 félidő működjön.
Nem hiteltelen, amit mond, csak nem konzisztens.
Azzal együtt, hogy én nem feltétlenül vagyok Bevell nagy barátja, tartom magam ahhoz, hogy akkora a zaj az O-ban hogy nagyon nehéz értékelni a munkáját, futójáték nélkül passprot nélkül (ahogy ezt AK jelezte)

Do you watch any film?-ez lényegtelen!
We don't execute as a team. Ez a lényeges.

Nade, miért nem? Hogyan lehet, hogy egy team nem funkcionál csapategységként, és ezért a koordinátort nem lehet felelősségre vonni?
- Ő egy pária, aki nem elég kemény ahhoz, hogy beleálljon a konfliktba?
- Vagy nem elég jó vezető?
- Vagy ő csak egy agy, aki kitalálja a stratégiát (ami 1 félidőn át nem működik)
- Vagy annyit kell suttognia Wilsonnak, hogy másra nincs energiája?

Tom Cable- OL and running game. Mi az ő függési viszonya Bevellel?
Majd Carroll igazságot tesz, vagy mi?
Esetleg a Seahawksnál nincs egyértelmű gazdája, és felelőse a feladatoknak, hanem Carroll dönt? Ezért nem akarja felelősségre vonni a "srácait"?
Milyen szervezet ez?

Mellesleg Baldwin ebben az interjúban lebegtet.
Helmut Zimmer
Helm ez mind jogos kérdés, de Baldwin szerintem arra gondolt, hogy az elkapók ne ejtsék el a labdát(feltűnt valakinek, hogy szép csendben top5 lett a csapat ebben a kategóriában) vagy az iránytó ne dobja túl az üresen lévő elkapót. stb. Ezek nem Bevell vagy Cable "bűnei".
Tessu
több mint 6 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Azzal együtt, hogy én nem feltétlenül vagyok Bevell nagy barátja, tartom magam ahhoz, hogy akkora a zaj az O-ban hogy nagyon nehéz értékelni a munkáját, futójáték nélkül passprot nélkül (ahogy ezt AK jelezte)

Do you watch any film?-ez lényegtelen!
We don't execute as a team. Ez a lényeges.

Nade, miért nem? Hogyan lehet, hogy egy team nem funkcionál csapategységként, és ezért a koordinátort nem lehet felelősségre vonni?
- Ő egy pária, aki nem elég kemény ahhoz, hogy beleálljon a konfliktba?
- Vagy nem elég jó vezető?
- Vagy ő csak egy agy, aki kitalálja a stratégiát (ami 1 félidőn át nem működik)
- Vagy annyit kell suttognia Wilsonnak, hogy másra nincs energiája?

Tom Cable- OL and running game. Mi az ő függési viszonya Bevellel?
Majd Carroll igazságot tesz, vagy mi?
Esetleg a Seahawksnál nincs egyértelmű gazdája, és felelőse a feladatoknak, hanem Carroll dönt? Ezért nem akarja felelősségre vonni a "srácait"?
Milyen szervezet ez?

Mellesleg Baldwin ebben az interjúban lebegtet.
Helmut Zimmer
Helm ez mind jogos kérdés, de Baldwin szerintem arra gondolt, hogy az elkapók ne ejtsék el a labdát(feltűnt valakinek, hogy szép csendben top5 lett a csapat ebben a kategóriában) vagy az iránytó ne dobja túl az üresen lévő elkapót. stb. Ezek nem Bevell vagy Cable "bűnei".
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Habár minden nappal egyre valószínűbb, hogy nem lesz komoly változás a coaching oldalon (már nagyban el kellene kezdeni keresgélni), azért egy kis emlékeztető, hogy milyen jó dolgunk volt a mostani rezsim alatt.

6x mentünk PO-ba 2010 óta, ez ugyanannyi, mint ahányszor a divíziónkban levő 3 másik csapat összesen.

6 pozitív mérlegű szezonunk volt 2010 óta, a másik három csapatnak összesen volt 7.

Amíg nálunk végig Carrol volt az edző, a három másik csapatnál 10 edző megfordult, átlagban 3 edző/csapat.

Szóval akármi lesz a coaching staffal, mert lehet, hogy eljött az ideje a váltásnak, de nagy köszönet nekik az eddigiekért.

Seahawks

2010: Carroll - 7-9 PO
2011: Carroll - 7-9
2012: Carroll - 11-5 PO
2013: Carroll - 13-3 PO
2014: Carroll - 12-4 PO
2015: Carroll - 10-6 PO
2016: Carroll - 10-5-1 PO
2017: Carroll - 9-7

Rams

2010: Spagnuolo - 7-9
2011: Spagnuolo - 2-14
2012: Fisher- 7-8-1
2013: Fisher 7-9
2014: Fisher - 6-10
2015: Fisher - 7-9
2016: Fisher - 4-12
2017: McVay - 11-5 PO

49ers

2010: Singletary - 6-10
2011: Harbaugh - 13-3 PO
2012: Harbaugh - 11-4 PO
2013: Harbaugh - 12-4 PO
2014: Harbaugh - 8-8
2015: Tomsula - 5-11
2016: Kelly - 2-14
2017: Shanahan - 6-10

Cardinals

2010: Whisenhunt- 5-11
2011: Whisenhunt - 8-8
2012: Whisenhunt - 5-11
2013: Arians - 10-6
2014: Arians - 11-5 PO
2015: Arians - 13-3 PO
2016: Arians - 7-8-1
2017: Arians - 8-8
undisputedly
13-3-tól a 9-7-ig! Azért ezt az időszakot illik majd mélyebben elemezni a vezérkarnak. Nem szívesen látnék jövő ilyenkor egy vigasztalan 8-8-at. Persze önmagában is egy nagyszerű időszak volt, nem csak a div riválisokkal összevetve, de látni vélem a nem túl kedvező tendenciát.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Kicker keresésről van hír? Gondolom drafton nem húznánk?
Oszi
Gondolod lesz róla hír? Megy 3 kicker a tréningekre, aztán rámutatnak egyre és onnantól ő rugdos. Biztos nem fogják túlizgulni. Lesz más dolguk is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Ha nem lesz változás, hát nem lesz... és akkor most ledobnám a trollkodás hidrogénbombáját.
Keseregnék veletek tovább, de a csapatom PO szereplése most egy kicsit fontosabb, remélem megértitek.

(A szimpatikus kis csapat vagytok egyrészt Bazz trademark, másrészt jelenleg nem igaz) 😉 😀 😀
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kicker keresésről van hír? Gondolom drafton nem húznánk?
Oszi
3 napja van vége a szezonnak.
nem, még nincs hír.
jobb lenne draftolni 6-7.körben. előrább lennénk vele mint egy olyan más poszton játszó embertől aki nem éli meg a rostert..

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Kicker keresésről van hír? Gondolom drafton nem húznánk?
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Habár minden nappal egyre valószínűbb, hogy nem lesz komoly változás a coaching oldalon (már nagyban el kellene kezdeni keresgélni), azért egy kis emlékeztető, hogy milyen jó dolgunk volt a mostani rezsim alatt.

6x mentünk PO-ba 2010 óta, ez ugyanannyi, mint ahányszor a divíziónkban levő 3 másik csapat összesen.

6 pozitív mérlegű szezonunk volt 2010 óta, a másik három csapatnak összesen volt 7.

Amíg nálunk végig Carrol volt az edző, a három másik csapatnál 10 edző megfordult, átlagban 3 edző/csapat.

Szóval akármi lesz a coaching staffal, mert lehet, hogy eljött az ideje a váltásnak, de nagy köszönet nekik az eddigiekért.

Seahawks

2010: Carroll - 7-9 PO
2011: Carroll - 7-9
2012: Carroll - 11-5 PO
2013: Carroll - 13-3 PO
2014: Carroll - 12-4 PO
2015: Carroll - 10-6 PO
2016: Carroll - 10-5-1 PO
2017: Carroll - 9-7

Rams

2010: Spagnuolo - 7-9
2011: Spagnuolo - 2-14
2012: Fisher- 7-8-1
2013: Fisher 7-9
2014: Fisher - 6-10
2015: Fisher - 7-9
2016: Fisher - 4-12
2017: McVay - 11-5 PO

49ers

2010: Singletary - 6-10
2011: Harbaugh - 13-3 PO
2012: Harbaugh - 11-4 PO
2013: Harbaugh - 12-4 PO
2014: Harbaugh - 8-8
2015: Tomsula - 5-11
2016: Kelly - 2-14
2017: Shanahan - 6-10

Cardinals

2010: Whisenhunt- 5-11
2011: Whisenhunt - 8-8
2012: Whisenhunt - 5-11
2013: Arians - 10-6
2014: Arians - 11-5 PO
2015: Arians - 13-3 PO
2016: Arians - 7-8-1
2017: Arians - 8-8

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
PFF értékelések:  www.profootballfocus.com/nfl/teams/seattle-seahawks/29/roster
Aguirre
Walsh Overall-ra még pontozva sincs 😀 De Wagner 96,7 pont!
Oszi
Walsh-on minimum három meccs ment el direktbe (Washington, Atlanta, Arizona), ha csak azokat berúgja 9-7 helyett 12-4-gyel áll a csapat. Ja és Wilson és Wagner MVP cím várományosok lennének, így meg esélyük sincs egy kicker miatt - ja meg az FO miatt, aki tudta hogy kb. erre számíthat egy ilyen kickernél, mégis leigazolta - következmények nélkül...

A PFF-nél Jimmy pedig a #35 TE lett 53.8-cal.

Amúgy ez se rossz:

 twitter.com/guga31bb/status/948241980814868480?s=17

 twitter.com/guga31bb/status/948245754409340928

 pbs.twimg.com/media/DSjZ_XUWAAAEGFJ.jpg

Szerkesztette: Aguirre
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
PFF értékelések:  www.profootballfocus.com/nfl/teams/seattle-seahawks/29/roster
Aguirre
Walsh Overall-ra még pontozva sincs 😀 De Wagner 96,7 pont!
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
PFF értékelések:  www.profootballfocus.com/nfl/teams/seattle-seahawks/29/roster
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Köszsönöm, hogy megosztottad velem!



Azzal együtt, hogy én nem feltétlenül vagyok Bevell nagy barátja, tartom magam ahhoz, hogy akkora a zaj az O-ban hogy nagyon nehéz értékelni a munkáját, futójáték nélkül passprot nélkül (ahogy ezt AK jelezte)Helmut Zimmer
Kicsit olyan érzésem van ettől a "nagy zajtól", mintha három hónappal ezelőtti saját magamat olvasnám a Colts topicban Paganoval kapcsolatban. 😊 Én is pont ilyen bizonytalan voltam, hogy mit gondoljak róla. (Őszintén szólva még mindig az vagyok, utólag is.)

A Hawksnál a mostani helyzet a 2011-es draft, az utána következő sikerek egyenes következménye. (Csakúgy egyébként, mint Denverben.) Kinőtt egy elit védelem, amelyiket meg kellett fizetni, szépen, sorban, egyenként. Mellé meg kellet fizetni a fiatal QB-t is, és még egy-két embert (Baldwin, Graham) az offense-ben, mert játékosok nélkül azért ott sem lehet felállni. Ez megteremtette azt a mai pénzügyi helyzetet, ami egyszerűen nem teszi lehetővé, hogy felépüljön egy dallasi féle fal, sőt most már azt sem, hogy egy Lynch féle futóért tíz plusz milliót fizessen a csapat. Anyagilag nem megy. (Tudom, hogy ki lehetne úgy matekozni, hogy az éppen rosszul teljesítőket kiveszem, és az ő pénzüket fejben máshogy elosztom, de a valóság ennél mindig rosszabb. A minden szempontból nagyon jól menedzselt Patriotsban is vannak sok millióba kerülő mellényúlások, ez benne van a bizniszben, ezt nem lehet csak úgy figyelmen kívül hagyva számolni.)

Szóval Bevell-el az lesz, hogy marad ez ami most van. Nem csak a zaj és a személye miatt, de azért is mert abban a szemléletben amit ő tudott, jelenleg nem építhető újra az offense. Nincs pénz olyan futóra, sem falra (mert most arra is kellene költeni). Lehet reménykedni, hogy majd ahogy a 2011 körüli nagy generáció fokozatosan kikopik, lesz erőforrás (pick, pénz) a "Lynch" féle offense újraépítésére, de érdemes? Nyilván nem. Sokkal ésszerűbb lenne megpróbálni valami másik szemléletben működésre bírni a jelenlegi offense-t. Hogy pontosan milyenben, arra nem is kell nekünk választ adni, azt találja meg az akinek a dolga. De az biztos, hogy egy Wilsonnal a fedélzeten nem létezik, hogy ne lennének alternatívák.
peterk2005
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azzal együtt, hogy én nem feltétlenül vagyok Bevell nagy barátja, tartom magam ahhoz, hogy akkora a zaj az O-ban hogy nagyon nehéz értékelni a munkáját, futójáték nélkül passprot nélkül (ahogy ezt AK jelezte)Helmut Zimmer
Kicsit olyan érzésem van ettől a "nagy zajtól", mintha három hónappal ezelőtti saját magamat olvasnám a Colts topicban Paganoval kapcsolatban. 😊 Én is pont ilyen bizonytalan voltam, hogy mit gondoljak róla. (Őszintén szólva még mindig az vagyok, utólag is.)

A Hawksnál a mostani helyzet a 2011-es draft, az utána következő sikerek egyenes következménye. (Csakúgy egyébként, mint Denverben.) Kinőtt egy elit védelem, amelyiket meg kellett fizetni, szépen, sorban, egyenként. Mellé meg kellet fizetni a fiatal QB-t is, és még egy-két embert (Baldwin, Graham) az offense-ben, mert játékosok nélkül azért ott sem lehet felállni. Ez megteremtette azt a mai pénzügyi helyzetet, ami egyszerűen nem teszi lehetővé, hogy felépüljön egy dallasi féle fal, sőt most már azt sem, hogy egy Lynch féle futóért tíz plusz milliót fizessen a csapat. Anyagilag nem megy. (Tudom, hogy ki lehetne úgy matekozni, hogy az éppen rosszul teljesítőket kiveszem, és az ő pénzüket fejben máshogy elosztom, de a valóság ennél mindig rosszabb. A minden szempontból nagyon jól menedzselt Patriotsban is vannak sok millióba kerülő mellényúlások, ez benne van a bizniszben, ezt nem lehet csak úgy figyelmen kívül hagyva számolni.)

Szóval Bevell-el az lesz, hogy marad ez ami most van. Nem csak a zaj és a személye miatt, de azért is mert abban a szemléletben amit ő tudott, jelenleg nem építhető újra az offense. Nincs pénz olyan futóra, sem falra (mert most arra is kellene költeni). Lehet reménykedni, hogy majd ahogy a 2011 körüli nagy generáció fokozatosan kikopik, lesz erőforrás (pick, pénz) a "Lynch" féle offense újraépítésére, de érdemes? Nyilván nem. Sokkal ésszerűbb lenne megpróbálni valami másik szemléletben működésre bírni a jelenlegi offense-t. Hogy pontosan milyenben, arra nem is kell nekünk választ adni, azt találja meg az akinek a dolga. De az biztos, hogy egy Wilsonnal a fedélzeten nem létezik, hogy ne lennének alternatívák.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
PC nyilatkozatával kb. egyértelmű, hogy mind Kancellár, mind pedig Avril karrierjének vége.
undisputedly
Ez nagyon sajnálatos, két olyan ember hagy fel a focival aki emberileg is nagyon remek fickók. Kancellár a hatalmas ütközéseivel örökra beírta magát a Hawks szurkolók szívébe, Avril pedig a Haitin tanúsított szorgalmával sok-sok emberen segített, ezért örök respect jár neki. Ezek az emberek miatt lehet szeretni a csapatot. (ez elmondható az összes csapatról is)
Nagyon kíváncsi leszek mit hoznak össze P.C-ek az uborka szezonban..
Oszi
én csak azt tudom, hogy mit hoznak jövőre össze, ha semmi sem változik....
- rengeteg 3&Out off drivet.
- folyamatosan a pályán harcoló védelmet, jövőre újabb visszavonulásokat.
- bónusznak egy Wilson sérülést... van egy elméletem....Wilson azért él még, mert becsülik az ellenfelek- lehet naiv vagyok.

DE van, amiben nem vagyok naiv kiszámoltam, mert meguntam a tényszerűtlenséget.
- 2015 óta a sérülések már normál eloszlást követnek, tehát nem emlékezet nélküliek.
2015 óta ha valaki kiszámolta volna, látta volna, hogy a srácok egészségi állapota épül le.
Amúgy egy harmad éves mérnökhallgató kiszámolja.
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
PC nyilatkozatával kb. egyértelmű, hogy mind Kancellár, mind pedig Avril karrierjének vége.
undisputedly
Ez nagyon sajnálatos, két olyan ember hagy fel a focival aki emberileg is nagyon remek fickók. Kancellár a hatalmas ütközéseivel örökra beírta magát a Hawks szurkolók szívébe, Avril pedig a Haitin tanúsított szorgalmával sok-sok emberen segített, ezért örök respect jár neki. Ezek az emberek miatt lehet szeretni a csapatot. (ez elmondható az összes csapatról is)
Nagyon kíváncsi leszek mit hoznak össze P.C-ek az uborka szezonban..
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy így, hogy visszavonul valaki és van elő szerződése, lesz dead cap vagy így érvényét veszíti a szerződéss és a sapka alatt felszabadul valami?
TRI4X
Marad a garantált pénz a sapiban.

több mint 6 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy így, hogy visszavonul valaki és van elő szerződése, lesz dead cap vagy így érvényét veszíti a szerződéss és a sapka alatt felszabadul valami?
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
@MySportsUpdate: #Seahawks free agent TE Jimmy Graham is 'unlikely' to sign back with Seattle in the offseason, per @bcondotta of The Seattle Times.
Bazzani
Megy a Patsbe 😀
undisputedly
Szomorú lennék 😀
Oszi
Jöjjön csak vissza hozzánk 😀 Az még a mostaninál is brutálabb O lenne
kapitnono
Menjen, de ez nem az a pillanat.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
@MySportsUpdate: #Seahawks free agent TE Jimmy Graham is 'unlikely' to sign back with Seattle in the offseason, per @bcondotta of The Seattle Times.
Bazzani
Megy a Patsbe 😀
undisputedly
Szomorú lennék 😀
Oszi
Jöjjön csak vissza hozzánk 😀 Az még a mostaninál is brutálabb O lenne


több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
PC nyilatkozatával kb. egyértelmű, hogy mind Kancellár, mind pedig Avril karrierjének vége.
undisputedly
 civilhetes.net/sites/default/files/styles/large/public/kepek/gyasz_0.jpg?itok=Bp12sxAb
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PC nyilatkozatával kb. egyértelmű, hogy mind Kancellár, mind pedig Avril karrierjének vége.
undisputedly
😥
Rohadt genyó vagyok de inkább vonuljon vissza mint hogy Chancellor máshol játsszon. 😕
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
PC nyilatkozatával kb. egyértelmű, hogy mind Kancellár, mind pedig Avril karrierjének vége.
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Ha megnézitek, hogy milyen TE szeret BB (1. blokkolás, és nembaj, ha tud elkapni😊), és bár JG fejlődött abban, de kizártnak tartom.
De már annyi mindent tartottam kizártnak😊