Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Joe Thomast most hozzuk el occóér.
akdestroyer
meg Jason Peterst és Marshal Yandát!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Kicsit tippelgettem így az utolsó 2 hónap alapszakaszra:

-következő két meccs hazai, viszont a HOU-WAS kettősből az egyik megfog minket: 5-3
-Stanton féle Cardinalst verni kell: 6-3
-most nem érzem magabiztosnak a Falcons-t, ráadásul otthon leszünk: 7-3
-SF-nek már gyakorlatilag elszállt a szezon eddigre: 8-3
-az Eagles és Wentz nagyon pörög most: 8-4
-Sacksonville idegenben: Wilson maradjon életben, más vágyam nincs: 8-5
-LA otthon - hát itt csak a szurkoló beszél belőlem, de hátha behúzzuk ugyanúgy mint az elsőt 9-5
-DAL idegenben. hát ez nem lesz meg 9-6
-Palmer visszatérhet már, de akkor már nekik is mindegy lesz: 10-6

vélemény?
funkyparduc
any given sunday

/közhelyszótár becsuk 😀

több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Kicsit tippelgettem így az utolsó 2 hónap alapszakaszra:

-következő két meccs hazai, viszont a HOU-WAS kettősből az egyik megfog minket: 5-3
-Stanton féle Cardinalst verni kell: 6-3
-most nem érzem magabiztosnak a Falcons-t, ráadásul otthon leszünk: 7-3
-SF-nek már gyakorlatilag elszállt a szezon eddigre: 8-3
-az Eagles és Wentz nagyon pörög most: 8-4
-Sacksonville idegenben: Wilson maradjon életben, más vágyam nincs: 8-5
-LA otthon - hát itt csak a szurkoló beszél belőlem, de hátha behúzzuk ugyanúgy mint az elsőt 9-5
-DAL idegenben. hát ez nem lesz meg 9-6
-Palmer visszatérhet már, de akkor már nekik is mindegy lesz: 10-6

vélemény?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Azon gondolkoztam pont, hogy ha egy pozitív hozadéka van az utóbbi 3 év vergődésének, az az, hogy mostanra az utolsó potyautasok is leszálltak a wagonról. Ezzel a Giants elleni eredménykövető alatt szembesültem úgy igazán. Persze ha meglesz a PO meg pár győzelem akkor lehetnek még felszállók, de legalább tudni ki a keménymag. 😊

Hogy valami nemflémet is írjak, Maxwellről azt mondják tolt egy melkolmszmiszt, azaz róla is kiderült, hogy a LOB nélkül nem is olyan nagy spíler. Griffint szeretem, szóval nem várom vissza.
De úgy kb senki nem hiányzik a keretből a falon kívül. Talán az LB depth lehetne mélyebb, de kb ennyi. Joe Thomast most hozzuk el occóér.
akdestroyer
én Unger-t sajnálom, más úgy kb. nem hiányzik, ja de! még Ricardo Lockette, de az ő esetében persze érthető, hogy nincs :/

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Azon gondolkoztam pont, hogy ha egy pozitív hozadéka van az utóbbi 3 év vergődésének, az az, hogy mostanra az utolsó potyautasok is leszálltak a wagonról. Ezzel a Giants elleni eredménykövető alatt szembesültem úgy igazán. Persze ha meglesz a PO meg pár győzelem akkor lehetnek még felszállók, de legalább tudni ki a keménymag. 😊

Hogy valami nemflémet is írjak, Maxwellről azt mondják tolt egy melkolmszmiszt, azaz róla is kiderült, hogy a LOB nélkül nem is olyan nagy spíler. Griffint szeretem, szóval nem várom vissza.
De úgy kb senki nem hiányzik a keretből a falon kívül. Talán az LB depth lehetne mélyebb, de kb ennyi. Joe Thomast most hozzuk el occóér.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Deion Jordan on the board

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
New Fav Merchanise 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Undinak & Ak-nak különösen ajánlott!
 www.nfl.com/videos/21st-and-prime/0ap3000000866891/Deion-Sanders-on-Doug-Baldwin-There-s-no-way-it-s-OK-to-push-a-coach

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Lane padozik... azért kicsit sajnálom. DQ alatt remek kis játékos volt, de a kéztörése óta kicsit nem találja a helyét.
Amúgy Maxi momentán szabad.
TGA
Régi arcok közül Maxwellt és Burleyt is elengedték, Shead is visszatérhet a szezon második felében.
Van merítési lehetőség, bár a mostani Sherm, Shaq, Lane, Coleman négyes elég jól tolja, Special Teamben pedig Thorpe jól szokott játszani, nem tudom, hogy beférne-e ide bárki aki elérhető lesz a közeljövőben.
Azért a Cary Williams féle próbálkozások után jó látni, hogy a LOB ismét a régi.
Nadal17
Griffinből nagyon jó kis CB lesz ha így folytatja. Tetszik a fickó.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Lane padozik... azért kicsit sajnálom. DQ alatt remek kis játékos volt, de a kéztörése óta kicsit nem találja a helyét.
Amúgy Maxi momentán szabad.
TGA
Régi arcok közül Maxwellt és Burleyt is elengedték, Shead is visszatérhet a szezon második felében.
Van merítési lehetőség, bár a mostani Sherm, Shaq, Lane, Coleman négyes elég jól tolja, Special Teamben pedig Thorpe jól szokott játszani, nem tudom, hogy beférne-e ide bárki aki elérhető lesz a közeljövőben.
Azért a Cary Williams féle próbálkozások után jó látni, hogy a LOB ismét a régi.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Lane padozik... azért kicsit sajnálom. DQ alatt remek kis játékos volt, de a kéztörése óta kicsit nem találja a helyét.
Amúgy Maxi momentán szabad.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
De hogy a védőfalba nem talál a csapat egy "állatot" sose...
Matthew99
Bennett, Richardson, Avril, McDowell, Clark? Melyikükre gondolsz, ki nem elég állat?
akdestroyer
Jogos. Támadófalra gondoltam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
De hogy a védőfalba nem talál a csapat egy "állatot" sose...
Matthew99
Bennett, Richardson, Avril, McDowell, Clark? Melyikükre gondolsz, ki nem elég állat?

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
 twitter.com/dwightfreeney/status/923009202766823424
Matthew99
Ismét egy "állattal" lettünk gazdagabbak! Jó lesz , csak bírja erővel. Watsonnak akár be is mutatkozhat a hétvégén, mondjuk egy landolással a hátán!
garrett27
De hogy a védőfalba nem talál a csapat egy "állatot" sose...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
 twitter.com/dwightfreeney/status/923009202766823424
Matthew99
Ismét egy "állattal" lettünk gazdagabbak! Jó lesz , csak bírja erővel. Watsonnak akár be is mutatkozhat a hétvégén, mondjuk egy landolással a hátán!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
 twitter.com/dwightfreeney/status/923009202766823424


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Már lenyomta 😀

Rees Odhiambo had his best game of the season only allowing one quarterback pressure (a hurry) on 42 pass block snaps, while Germain Ifedi allowed 7 pressures (1 hit, 6 hurries).

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
amúgy Ifedi büntetéseit leszámítva, én szarabb évet vártam tőle nyáron, nekem pozitív csalódás. 2. legjobb ember a OLben (mondjuk ez nem nagy szó 😀 )
braxa88
??? Mi lehet ennél szarabb?
iR re teszi a futót, és a Guardot egyszerre?
kigyullad a műfű ?
összeomlik a century link?
Mi??? 😊
TGA
Odhiambo. Sowell. Webb.
ilyen szintet vártam tőle, ennél jobb.
braxa88
Szerintem pár meccs és Odhiambo lenyomja 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amúgy Ifedi büntetéseit leszámítva, én szarabb évet vártam tőle nyáron, nekem pozitív csalódás. 2. legjobb ember a OLben (mondjuk ez nem nagy szó 😀 )
braxa88
??? Mi lehet ennél szarabb?
iR re teszi a futót, és a Guardot egyszerre?
kigyullad a műfű ?
összeomlik a century link?
Mi??? 😊
TGA
Odhiambo. Sowell. Webb.
ilyen szintet vártam tőle, ennél jobb.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
amúgy Ifedi büntetéseit leszámítva, én szarabb évet vártam tőle nyáron, nekem pozitív csalódás. 2. legjobb ember a OLben (mondjuk ez nem nagy szó 😀 )
braxa88
??? Mi lehet ennél szarabb?
iR re teszi a futót, és a Guardot egyszerre?
kigyullad a műfű ?
összeomlik a century link?
Mi??? 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amúgy Ifedi büntetéseit leszámítva, én szarabb évet vártam tőle nyáron, nekem pozitív csalódás. 2. legjobb ember a OLben (mondjuk ez nem nagy szó 😀 )
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Lehet hogy Wilson elit, de a hosszú passzokat úgy dobálta mint Kaepernick rossz napjaiban.
Pont két TD-től fosztotta meg a csapatot.
Ja és már akkor is menekül amikor a fal még meg tudná védeni.
BigBaltazar
Arról nem lehet, a pavlovi reflex/túlélési ösztön egy bizonyított jelenség már jóideje.
Meg különben is, amikor a DE rágyorsít Ifedire sosem lehet tudni hogy a következő pillanatban mi fog történni, blokkolatlanul átjön vagy jön egy elbaszott cut block, vagy miafasz...
Inkább előre elmenekül, és ugye az dobja rá az első követ... Én is szedném a virgácsaimat.

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Lehet hogy Wilson elit, de a hosszú passzokat úgy dobálta mint Kaepernick rossz napjaiban.
Pont két TD-től fosztotta meg a csapatot.
Ja és már akkor is menekül amikor a fal még meg tudná védeni.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Shaq Griffin meccsről meccsre jobb. vasárnap parádés volt. (bár nehéz dolga nem volt). Csakúgy mint Jarran Reed.

Freeneynek örülnék.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
akdestroyer
PFF számokat nem annyira érdemes önmagában elemezgetni, maximum más csapatok/játékosok számaival összemérve, de pl 11 pressure helyett én a CHI topicban egy oylan grafikát láttam, ami szerint a 4. legtöbb pressure-t engedtük a fordulóban, 16-ot, nem pedig 11-et.