Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Earl Thomas lett a hét védője az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/918108999467364352
iktriad
Te likehunter Te.... 😀
TGA
Távol álljon tőlem az ilyen. Volt egy Jags-es a díjazottak között, hát gondoltam, a többi díjazottról is írok a megfelelő topikba.
iktriad
Jajajajajjjj, mostmár értem...volt ám Jags díjazott is...
Értjük, vettük az üzenetet. 😀 😀

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Earl Thomas lett a hét védője az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/918108999467364352
iktriad
Te likehunter Te.... 😀
TGA
Távol álljon tőlem az ilyen. Volt egy Jags-es a díjazottak között, hát gondoltam, a többi díjazottról is írok a megfelelő topikba.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Apró dolgokon múlik egy győzelem, ugye ha a végén elKuppja, akkor most egészen más platformról diskurálnánk. Az offense nálam laikusnál továbbra is ad-hoc jellegűnek tűnik, amit tovább ront ha mondjuk Odhiambo kezéből már tényleg csak a szotyi hiányzott olyan elmélyülten figyelte ahogy érintés nélkül elszaladnak mellette. Ráadásul Wilson se az igazi az idén (sem). Igaz, többet menekül mint Anno Harrison Ford, de tőle akkor is több kellene. Meg pontatlanabb is. A Def még csak hagyján, náluk azért vannak nagy játékok, igaz éjjel többször emlékeztettek csirkeudvarra, de legalább meccsben tartották a csapatot. Mondjuk 1.09-el a vége előtt egy elit D mellett ne menjen már végig az ellenfél a végén meg a mákostészta-malac kombó kell a túléléshez.
Végülis nyertünk egy olyan meccset amit már előre odaadtak a Kosoknak (joggal), így versenyben vagyunk és ez a lényeg.
Egyébként Clark és Thomas nagyon tetszett, Richardson meg ott volt mindig ahol hullottak a labdák. Tegnap ennyi kellett.
garrett27
QB ranking
 bleacherreport.com/articles/2737586-nfl1000-doug-farrars-week-6-qb-rankings
TGA
Stafford 11., Dalton 6.? Aha... bleacherreport.
undisputedly
Elnézést, mindig elfelejtem, hogy nem szereted a bleacherreportot.
Ígérem, legközelebb figyelmesebb leszek.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Earl Thomas lett a hét védője az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/918108999467364352
iktriad
Te likehunter Te.... 😀

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Earl Thomas lett a hét védője az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/918108999467364352
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Apró dolgokon múlik egy győzelem, ugye ha a végén elKuppja, akkor most egészen más platformról diskurálnánk. Az offense nálam laikusnál továbbra is ad-hoc jellegűnek tűnik, amit tovább ront ha mondjuk Odhiambo kezéből már tényleg csak a szotyi hiányzott olyan elmélyülten figyelte ahogy érintés nélkül elszaladnak mellette. Ráadásul Wilson se az igazi az idén (sem). Igaz, többet menekül mint Anno Harrison Ford, de tőle akkor is több kellene. Meg pontatlanabb is. A Def még csak hagyján, náluk azért vannak nagy játékok, igaz éjjel többször emlékeztettek csirkeudvarra, de legalább meccsben tartották a csapatot. Mondjuk 1.09-el a vége előtt egy elit D mellett ne menjen már végig az ellenfél a végén meg a mákostészta-malac kombó kell a túléléshez.
Végülis nyertünk egy olyan meccset amit már előre odaadtak a Kosoknak (joggal), így versenyben vagyunk és ez a lényeg.
Egyébként Clark és Thomas nagyon tetszett, Richardson meg ott volt mindig ahol hullottak a labdák. Tegnap ennyi kellett.
garrett27
QB ranking
 bleacherreport.com/articles/2737586-nfl1000-doug-farrars-week-6-qb-rankings
TGA
Stafford 11., Dalton 6.? Aha... bleacherreport.
undisputedly
Dak Prescott már be sem fér a 30-ba.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Apró dolgokon múlik egy győzelem, ugye ha a végén elKuppja, akkor most egészen más platformról diskurálnánk. Az offense nálam laikusnál továbbra is ad-hoc jellegűnek tűnik, amit tovább ront ha mondjuk Odhiambo kezéből már tényleg csak a szotyi hiányzott olyan elmélyülten figyelte ahogy érintés nélkül elszaladnak mellette. Ráadásul Wilson se az igazi az idén (sem). Igaz, többet menekül mint Anno Harrison Ford, de tőle akkor is több kellene. Meg pontatlanabb is. A Def még csak hagyján, náluk azért vannak nagy játékok, igaz éjjel többször emlékeztettek csirkeudvarra, de legalább meccsben tartották a csapatot. Mondjuk 1.09-el a vége előtt egy elit D mellett ne menjen már végig az ellenfél a végén meg a mákostészta-malac kombó kell a túléléshez.
Végülis nyertünk egy olyan meccset amit már előre odaadtak a Kosoknak (joggal), így versenyben vagyunk és ez a lényeg.
Egyébként Clark és Thomas nagyon tetszett, Richardson meg ott volt mindig ahol hullottak a labdák. Tegnap ennyi kellett.
garrett27
QB ranking
 bleacherreport.com/articles/2737586-nfl1000-doug-farrars-week-6-qb-rankings
TGA
Stafford 11., Dalton 6.? Aha... bleacherreport.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Apró dolgokon múlik egy győzelem, ugye ha a végén elKuppja, akkor most egészen más platformról diskurálnánk. Az offense nálam laikusnál továbbra is ad-hoc jellegűnek tűnik, amit tovább ront ha mondjuk Odhiambo kezéből már tényleg csak a szotyi hiányzott olyan elmélyülten figyelte ahogy érintés nélkül elszaladnak mellette. Ráadásul Wilson se az igazi az idén (sem). Igaz, többet menekül mint Anno Harrison Ford, de tőle akkor is több kellene. Meg pontatlanabb is. A Def még csak hagyján, náluk azért vannak nagy játékok, igaz éjjel többször emlékeztettek csirkeudvarra, de legalább meccsben tartották a csapatot. Mondjuk 1.09-el a vége előtt egy elit D mellett ne menjen már végig az ellenfél a végén meg a mákostészta-malac kombó kell a túléléshez.
Végülis nyertünk egy olyan meccset amit már előre odaadtak a Kosoknak (joggal), így versenyben vagyunk és ez a lényeg.
Egyébként Clark és Thomas nagyon tetszett, Richardson meg ott volt mindig ahol hullottak a labdák. Tegnap ennyi kellett.
garrett27
QB ranking
 bleacherreport.com/articles/2737586-nfl1000-doug-farrars-week-6-qb-rankings

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Apró dolgokon múlik egy győzelem, ugye ha a végén elKuppja, akkor most egészen más platformról diskurálnánk. Az offense nálam laikusnál továbbra is ad-hoc jellegűnek tűnik, amit tovább ront ha mondjuk Odhiambo kezéből már tényleg csak a szotyi hiányzott olyan elmélyülten figyelte ahogy érintés nélkül elszaladnak mellette. Ráadásul Wilson se az igazi az idén (sem). Igaz, többet menekül mint Anno Harrison Ford, de tőle akkor is több kellene. Meg pontatlanabb is. A Def még csak hagyján, náluk azért vannak nagy játékok, igaz éjjel többször emlékeztettek csirkeudvarra, de legalább meccsben tartották a csapatot. Mondjuk 1.09-el a vége előtt egy elit D mellett ne menjen már végig az ellenfél a végén meg a mákostészta-malac kombó kell a túléléshez.
Végülis nyertünk egy olyan meccset amit már előre odaadtak a Kosoknak (joggal), így versenyben vagyunk és ez a lényeg.
Egyébként Clark és Thomas nagyon tetszett, Richardson meg ott volt mindig ahol hullottak a labdák. Tegnap ennyi kellett.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
kennyke04 Seattle Seahawks 40
Előzőekben, egy sokkal szakértőibb komment volt, de így is, teljesen laikusként hasonlóak az érzéseim, csak nem szakmai érvekkel, sokkal inkább a korábban látottak összehasonlításával.

D#: Amikor elkezdett összeállni ez a védelem, konkrétan azt éreztem, hogy 4y-nál többet ellenünk egyszerre úgyse lehet összehozni, egyszerűen az elkapókon csüngtünk vagy a futókat már tárt karokkal vártuk 1-2y után. Ha be merte vállalni egy két csapat/irányító a hosszú passzt, már dörzsöltem is a tenyerem, hogy hol az INT... Wagner, KJ, Sherm, Kancellár, ET mindig brutál veszély faktor volt. Már tavalyi szezonba is, többször lehetett látni, olyan hibákat a védelemtől, amiket nem szoktunk meg. Tegnap is 3&11-re futnak egy TD-t... És több ilyen nagy játékot lehetett látni (2&17 valami ilyesmi lehetett) a pass rush mögé befutott egy Rams játékos, Goff oda pöccintette és simán megcsinálták az első kísérletet, mire a LB sor odaért. Nem értem, néha miért hagyunk ekkora területeket középen, egy Harbaugh-Kaep féle 49rs bucira verné (szerintem) ezt a védelmet. Természetesen nem bántani akarom őket, nélkülük 3:2 helyett sima 0:5 lenne, csak azt látom, hogy 3évvel ezelőtt a D# csapatként funkcionálva volt brutál jó, 1-2 egyéni villanással, most meg talán több az ösztönösség egy-egy játékos részéről, de a csapat részek/zónahatárok/váltásoknál valami nagyon nem oké. Red Zone-ba nagyot ment most is a csapat, de volt szerencséjük is bőven, hogy a Rams nem tett fel pontot (csak az utolsó passzra is gondolva, egy jobb WR/TE behúzza). ET-t, azért külön kiemelném, 1-2 elrontott szerelési kísérlet becsúszik neki is, de igazi vezér (Gurley-s szerelésnél mondanám, hogy leesett az állam, de 1-2 éve, mintha akkor is pont a Rams ellen, tolt egy nagyon hasonlót, akkor már megesett ez 😊 )
A pass rushunk az első két fordulóba nagyon tetszett, azóta kezd kicsit alábbhagyni a lendület, csak a két szélről tudjuk a nyomást generálni, ami kevés (itt nem lenne érdemes, megpróbálni több LB blitz-et?). Benett néha úgy kell fel a földről, mint egy öregember, lehet nem egészséges. Clarkba bízom, hogy fog tudni hozni egy konzisztens jó siettetést és nem Avriles, 2-3 meccs ahol a nevét nem hallani, majd 4. vagy 5. meccsén csinál 2-3 sacket...

O#: Itt túl sokat újat nem lehet mondani, a fal kritikán aluli... Gyönyörű jelent volt a meccsen, amikor a LT, benyúl jobbra az G felé "blokkolni" ami kb. csak annyit jelentett, hogy megsimogatta a DE-t, de rájött, h balján, meg valaki elfutott, de mire odafordult, addigra már húzták is a zsákot RW-re. Tényleg nem értek a blokkolási simákhoz, de ha tudom, hogy én vagyok a LT-t és passzjátékot akarunk, akkor arra figyelek a legjobban, hogy balra tőlem biztos ne menjenek el. Ha csinál(nak) valami kereszt mozgást, vagy lepörög, esetleg jön egy blitz, még el is fogadom, hogy hát na, tehetséges játékosok/jó edzők vannak odaát is, ezt a lépést ők nyerték. De itt szó se volt ilyenről és csak ezért idegesít... Amit nem teljesen értek, hogyha láthatóan ilyen rossz a fal, miért nem tervezzük a playbookot, sokkal dinamikusabbra. Érteném ezt úgy, hogy ha nincs 2-3 sec ütemre passzolni, mert már menekülni kell->már a WR/TE/RB is csak rögtönöz egy útvonalat magának, RW meg találja ki: sok a hiba faktor. A dinamikusabbat úgy érteném, pl. RW center alól kapja a labdát, fut vele RB felé megtartja, kiforog és utána dobja, ez megadhatja azt szükséges időt, hogy a célpontok eltudjanak szakadni, tervezett helyre és időbe tudjon menni a labda. Vagy WR hátul elfutva kapja meg a labdát esetleg flea flicker vagy hasonló játékot (mostani trükkös játék is, az INT ellenére nekem tetszett, nagyot védekezett a Rams.) Viszont a gyors oldalpasszoktól hajamat tépem. Ha yardot nyerünk, az is csak a játékos skilljén múlt, nem a nagyszerű híváson. Nem akarok nagyon vészmadárkodni, de ennyi labdát kapni és kihasználatlanul hagyni, bűn. Sokkal nagyobb a potenciál ebbe az O#-be, amit rákenhetünk valóban az OL teljesítménye húzz le erősen, de úgy érzem ez meg az edzők sara. Ha ilyen a támadó falad, alkalmazz hozzá illő playbookot->Bevell out. Az OL-be is megvan a tehetség, de nem tudják őket megfelelően felkészíteni->Cabel out. Én nagyon várom, hogy a kettő közül az egyik, de valóra váljon, főleg az előbbi, mert egy helybe fogunk csak toporogni. Carollnak szembe kéne nézni-e a problémákkal és lépni mostmár. (példának lehetne mondani a Bengalst most...)

ST: kevés szó esik róluk, de azért én Walsht megemlíteném: gyomrom összerándul ha látom, hogy rúgni készül. Semmi magabiztosságot nem látok az emberünkön, mégha sokat nem is rontott, de mi lesz itt, ha nő a tét és a nyomás? Jó oké, tudjuk, láttuk már tőle, csak akkor hálásak voltunk érte. Sajnálom Hausckát, volt tavaly több miss is, de ha rossz a snap, a holder vagy átérnek szélen/középen, azt nem varrnám az ő nyakába és ebből is volt bőven, illetve talán csak egy meccset befolyásolt a hibája is. De mégis, rajta több magabiztosságot láttam, mint Walshon valaha is fogok, adott tegnap is ajándékba 15yardot az egyik KO-nál.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Gondolkoztam, hogy mennyire legyen karcos az írásom, és úgy döntöttem, hogy azért moderáltan, de keresem a bajt. Viszont nagy újdonság kevés van, inkább csak a D-ben látok szívderítő, és aggasztó jeleket.

Enumeráció
Kezdjük is rögtön azzal, hogy mennyire fontos meccs volt ez, hiszen egy magasan funkcionáló, kifejezetten jól épülő csoportriválist sikerült legyőzni a saját otthonában. Nyílván vannak a Ramsnek is nehézségei, és ott is vannak javítható elemek, de valljuk be nem mi voltunk a meccs esélyesei.
Nyerhetett volna a Rams kicsit több szerencsével, és rutinnal. De én nem velük akarok foglalkozni, hanem azzal, hogy 5 alkalommal elvesztették a lasztit és mi ebből csináltunk 16 pontot.

Felkészüléssel kapcsolatos kérdések
Nem látok bele az edzésmunkába, a QM-be, azt sem tudom, hogy Carroll megy meccsről, vagy jön meccsre a bőrönddel, de egyre nyilvánvalóbb módon kevésbé hatékony valami a felkészülési folyamatban, mint 2015 előtt volt.

Kezdjük a Gameplannel.
Nyilvánvalóan nem működik az a terv, amivel a meccsre érkezünk, hacsak nem az a terv, hogy megtévesszük az ellenfelet a törött-szárnyú vergődéssel, de ezt nem gondolom. Gyorsan hátrányba kerülünk, vagy csak hallgatnak a fegyverek, esetleg tökéletesen értelmetlen, és vagy kigyakorlatlan játékokat hívunk.
Értelmetlen játék nálunk az ütemjáték szinte bármely formája, pl. futás (rettenetesen szomorú ez, mert enélkül nem megy).
Kigyakorlatlan játék az 1. Mc féle interception. Eleve minek ilyet hívni, de ha behívod, akkor tervezd már meg rendesen!

Második az execution
Ami az utóbbi években szerintem nagyot változott az a játékok kivitelezése. Van ennek több összetevője (pl. van olyan sztár védő, aki sajnos lelassult) de általában rengeteg bizonytalanságot lehet felfedezni a labda mind a két oldalán. Korábban pl. nem volt jellemző a rossz szerelési szög, ma rendszeres. Korábban nem volt ennyi ütemhiba, ma ettől hemzseg mind a két fal munkája, a route futások, tetézve egyéni bénázásokkal. Ezt nem csak a tegnapi meccs alapján írom, ezt már sok meccs alapján írom.

Bevell helyében
Nem tudom, mit tennék Bevell helyében. hála a jó Istennek nem vagyok a helyében..
A futójáték 2 éve egyéni hősiesség kérdése. Össze is törnek a futóink 3-4 meccs alatt rendszeresen. Lynchről olvashattuk, hogy végül is szinkron-edz az O fallal. Ezen azért röhögök, mert nyilván alapvetés, hogy a RB a blokkolási sémákat az OL-el gyakorolja. Namost ez Lynchnek miért meglepetés Oaklandben? Egyébként mind Rawls, mind Carlson mozgásán látszik, hogy keresik ők a lyukat, csak mire odaérnek, az már nincs.
A lényegen nem változtat, a tegnapi napon a leghosszabb labdacipelése Sheldon Richardsoné volt.

Nem hiszem, hogy Bevell nem ismerné a kereszt-routekat, mégsem használjuk. Az okát sejtem.
Viszont drámai, van egy OL, ami sehogy sem áll, és nem mennek az ütempasszok sem
Wilsont szeretjük, megint megmentett jó néhány játékot, de nem működnek az ütempasszok, ezt be kell látni. Megint dobott egy interceptiont ebből, nagyjából állandó hibafaktorokkal Ebben az intben ő is, az elkapó is benne voltak. Csak Wilson nyakába varrni butaság, tétova volt az egész játék, és ahogy az a route meg volt futva az GB-ben padot ér.
Megint ott tartunk, hogy execution. Így valahol jogos, ha az egyszerű szurkoló most már tényleg valamelyik szakedző fejét követeli. Illetve jogos lett volna már … 1 év után úgy 2015-ben…

Ami a D-t illeti.
Kettészakadt a D, vannak, akik önmagukat is túlszárnyalják, és vannak, akik nem mozognak komfortosan. Általánosságban a DL teljesítményére vannak panaszaim, illetve azt látom, hogy Kam nem teljesen mozog komfortosan.

Mi lesz veled DL?
Earl Thomas parádésan tért vissza, remélem megmarad egészségesnek, mert egyértelmű vezére most a D-nek. Bobby Wagner idén a „lestoppollak várj meg” technikát alkalmazza, nagy sikerrel, ami azért kell, mert a Reed-Richardson tengely sajnos nem működik. Reed sem az a horgony-játékos, aki Mebane utáni űrt képes betölteni. Sajnos nem mozog jól horizontálisan, konkrétan körbe lehet futni, és be is tolják. Nem kell mindenkinek Dareusnak lenni, de ez nagyon kevés. Richardson ösztönei működnek, de a tudatosságot nem mindig látom. Nem tudom mennyire épült ő be, szerintem még nem és ő lesz jobb. MM nagyon kéne vissza
Bennett –Clark páros rendben van, nyílván hendikeppel játszanak anchor nélkül. De maga a korábban oly jellemző folyamatos preassure azért hiányzik, és fog is mert belülről alig jön valami. Clark 1 az 1-ben szörnyeteg, szép lassan minden sztár – Tvel lesz egy lebontós jelenete, tegnap sem akárkit tett a hintába.

Richardsot nem szoktam dicsérni, de azért egyrészt nagyon jól rakta össze a plant. Nagyon jól diverzifikált a csapdákkal. Kicsit el is vette az ifjú QB kedvét a szárnyalástól (nyílván a végén mennie kellett- és ügyes is volt), a másik, hogy tényleg ért a sec-hez.

Ha nem megy a kup....
3. éve nézzük nagyjából ugyanazt a matinét, lassan állandó showelwmwkkel (Shermannek elborul az agya, negyedeken át nem szerzünk pontot...).
Én egyébként már annak is örülnék, ha érteném Bevell, és Tom Cable szerepmegosztását. Pl.ki felel az O edzésmunkáért éppen Tehát azért az is egy nevetséges állapot, hogy Cable kiáll nyilatkozni arról, hogy Wilson sackjei elkerülhetők lennének, Bevell meg kussol. Így aztán tényleg senkit nem lehet számon kérni semmit.

Na és ezért is felel az ilyen szervezetnél az első számú vezető, akinek ha évekig nincs válasza egy problémára akkor elküldik. Én azt gondolom, hogy Pete Carrollt elég sokáig, elég nagy tisztelettel kezelte a franchise, és a szurkolók. Nyílván ki fogja húzni a szerződését, főleg ha idén is PO lesz. Csak közben ne várjuk azt, hogy érdemben változzon bármi.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Akkor majd, ha mindenki kiörömködte magát, később megírom a Rams elleni meccsel kapcsolatos különvéleményem.
TGA
Bevell benne lesz? legyen! 😀
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Akkor majd, ha mindenki kiörömködte magát, később megírom a Rams elleni meccsel kapcsolatos különvéleményem.
TGA
Nem biztos hogy annyira külön lesz az a vélemény. Még akkor se ha épp nyertünk.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Akkor majd, ha mindenki kiörömködte magát, később megírom a Rams elleni meccsel kapcsolatos különvéleményem.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nem értem, hogy mit csinál Carroll bőrönddel a meccs előtt?
Most érkezett, meccs után megy?
Abban van a szíverősítő?
TGA
A címke alapján Antal Palitól kapta, tehát szíverősítő.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
egyébként Avril helyén ki fog kezdeni? Clark v. Smith?
funkyparduc
nyílván Clark
de szerintem mindkettő jobb formában van mint Avril
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
egyébként Avril helyén ki fog kezdeni? Clark v. Smith?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Nem értem, hogy mit csinál Carroll bőrönddel a meccs előtt?
Most érkezett, meccs után megy?
Abban van a szíverősítő?
TGA
ha esetleg nagy zakóra kerülne sor, tudja mibe rakni.
minden ellenfél edző így készül a Colts-meccsekre.
Höri
szerintem csak egy könyv van benne:
"Legjobb sajtótájékoztatós válaszok OL-t firtató kérdésekre, avagy a bullshit magasiskolája"- bővített kiadás

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem értem, hogy mit csinál Carroll bőrönddel a meccs előtt?
Most érkezett, meccs után megy?
Abban van a szíverősítő?
TGA
ha esetleg nagy zakóra kerülne sor, tudja mibe rakni.
minden ellenfél edző így készül a Colts-meccsekre.

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Nem értem, hogy mit csinál Carroll bőrönddel a meccs előtt?
Most érkezett, meccs után megy?
Abban van a szíverősítő?
TGA
Tele van dollárral, innentől meg 2 lehetőség van.
1: Mellékeltek egy cetlit Paganonak címezve, hogy aszongya: "az öltözőben kellene maradni a második félidőre"...
Oh, wait...
2: Vagy feltolta a lóvét tippmixen, félidő H, végeredmény V, elég jó oddsal adták, a nyereményből meg vesznek majd Wilsonnak karácsonyra egy támadófalat.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nem értem, hogy mit csinál Carroll bőrönddel a meccs előtt?
Most érkezett, meccs után megy?
Abban van a szíverősítő?

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Avril nyaksérülése elég komoly is lehet, akár be is kell fejeznie a focit 😕
braxa88
Szomorú, reméljük a civil életét azért drasztikusan nem befolyásolja.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Avril nyaksérülése elég komoly is lehet, akár be is kell fejeznie a focit 😕
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Valami jó hír nincs esetleg?
Wall is fixed, or something?
akdestroyer
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/22157955_1484694228293876_8994690450254200832_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=WeGJKHTjh-cQ7kNvgFBdZJf&_nc_oc=AdgdRtqPH-6-mKFd6RTYLP2nIYUT-VTbBnpWd3dOBJIIUdg3Y5PW1rizm0rqFij9oVY&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBkDWXwwju3xq9jvVam0rqzFyYiz9b8I2o8N2_cVPNRmQ&oe=663570EE
Seattle Seahawks on Instagram: "Head coach Pete Carroll arriving before the game during Week 4 at CenturyLink Field. #EyeOnTheHawks"
43K likes, 283 comments - seahawks on October 3, 2017: "Head coach Pete Carroll arriving before the game during Week 4 at CenturyLink Field. #EyeOnTheHawks".

Egy vidám kép Carrollról, ahogy a meccs előtt megérkezik.... bőrönddel. Jó kedvűnek tűnik.

Odhiambot kiengedték, (minden szupi szuper)
Lanet, lehet nem látjuk egy ideig,
Avril egy ideig nem lesz.

Más
A 2int közül az 1. Wilsoné, a 2. Grahamé.
Értékelem a szenvedélyed! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Valami jó hír nincs esetleg?
Wall is fixed, or something?
akdestroyer
"make progress" meg "execute plays better" meg ilyesmi

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏