Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt olvastam Albertnek nem tetszett az ajánlatunk. Komolyan nem értem. Az eddig is sz...r falból még ki is esnek emberek, erre nem hogy azonnal szereznénk egy (Seahawks O fal léptékkel számítva) legalább használható embert a piacról, inkább alkudozunk meg fillérezgetünk. Mondjuk ha agyonütik Wilsont akkor már a cap space e nagyon számít mert kuka a szezon.
Amúgy Joe Thomast sem értem. Kínlódik egy teljesen fogalmatlan gárdában,amelyik tele van magas pickekkel, minden évben beígérik a robbantást, aztán sehol semmi. Mire vár az emberünk? Max a nyugdíjas otthonból láthat majd egy elfogadható Brownst.
Tehát a főkérdés: ki védi meg a hétvégén Wilsont, a nőtanács?
garrett27
Nézd, lehet, hogy a családjával teljesen boldogon él Clevelandban, ráadásul jól meg is fizetik, úgy van vele, hogy boldog ott ahol van. Nem mindenkinek a gyűrű a legfontosabb dolog az életében.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Azt olvastam Albertnek nem tetszett az ajánlatunk. Komolyan nem értem. Az eddig is sz...r falból még ki is esnek emberek, erre nem hogy azonnal szereznénk egy (Seahawks O fal léptékkel számítva) legalább használható embert a piacról, inkább alkudozunk meg fillérezgetünk. Mondjuk ha agyonütik Wilsont akkor már a cap space e nagyon számít mert kuka a szezon.
Amúgy Joe Thomast sem értem. Kínlódik egy teljesen fogalmatlan gárdában,amelyik tele van magas pickekkel, minden évben beígérik a robbantást, aztán sehol semmi. Mire vár az emberünk? Max a nyugdíjas otthonból láthat majd egy elfogadható Brownst.
Tehát a főkérdés: ki védi meg a hétvégén Wilsont, a nőtanács?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Blowinski vagy Pocic játszik a Giants ellen, gondolom csak addig amíg valamelyiket nem fogja feltolni Damon Harrison a lelátóra, hogy aztán ugyanezt megtegye a másikkal is.
braxa88
Pocic újonc. Szemétség lenne az első idényben elvenni a kedvét a játéktól. Őt csak a kispadra ülteti vissza.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Joeckel 4-5 hétre off.
Beki
Justin Seniort a kezdőbe! 😀
akdestroyer
IRről?



Blowinski vagy Pocic játszik a Giants ellen, gondolom csak addig amíg valamelyiket nem fogja feltolni Damon Harrison a lelátóra, hogy aztán ugyanezt megtegye a másikkal is.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Joeckel 4-5 hétre off.
Beki
Akkor azt hiszem most van JACKPOT TIME! Justin Seniort a kezdőbe! 😀

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Joeckel 4-5 hétre off.
Beki
Ülnek az idei FA igazolásaink. Lacy esetében szó szerint.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Joeckel 4-5 hétre off.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nekünk kb mennyi időnk van addig amíg a GB sorsára jutunk? Én akárhányszor látok egy Ifedi highlight videót, mindig rájövök, hogy nem túl sok.
akdestroyer
Ifedi highlight videó ? Ráfér egy floppyra ?
Nadal17
Emlékeztek még anno Britt miket kapott tőlünk? Megérdemelte? Nagyon is. Most meg....... Ha Ifedi is hasonló pályaívet ír le, akkor nekem van hozzá türelmem. RW meg úgyis zsigerből menekül. Ne feledjük, Rodgers is a zseben kívül ment gallyra!
garrett27
Britt idén nem annyira OK
one kill wonder

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Szerintetek?
-a pihenőhét alatt tudunk fejlődést elérni az offenseben?
-a Giants ellen térünk vissza, akik jelenleg padlón vannak. Szokás szerint megcsináljuk, hogy a biztos(nak hitt) meccset bukjuk el?
funkyparduc
Kiváncsi vagyok, mi lesz az Albert projekttel.

Giants nagy bajban van, amit amúgy sajnálok, de most kapóra jöhet, ha csak a csoport megnyerése a cél.

Fejlődés szempontjából azért nem teljesen indifferens a bye utáni első meccs.
TGA
Bocs, de közben megvertük a Broncost...
nagir
Bocs, tudjuk...
TGA
Tudtam, hogy tudod, csak nem gondoltam.😁😁😁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szerintetek?
-a pihenőhét alatt tudunk fejlődést elérni az offenseben?
-a Giants ellen térünk vissza, akik jelenleg padlón vannak. Szokás szerint megcsináljuk, hogy a biztos(nak hitt) meccset bukjuk el?
funkyparduc
Kiváncsi vagyok, mi lesz az Albert projekttel.

Giants nagy bajban van, amit amúgy sajnálok, de most kapóra jöhet, ha csak a csoport megnyerése a cél.

Fejlődés szempontjából azért nem teljesen indifferens a bye utáni első meccs.
TGA
Bocs, de közben megvertük a Broncost...
nagir
Bocs, tudjuk...

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szerintetek?
-a pihenőhét alatt tudunk fejlődést elérni az offenseben?
-a Giants ellen térünk vissza, akik jelenleg padlón vannak. Szokás szerint megcsináljuk, hogy a biztos(nak hitt) meccset bukjuk el?
funkyparduc
Kiváncsi vagyok, mi lesz az Albert projekttel.

Giants nagy bajban van, amit amúgy sajnálok, de most kapóra jöhet, ha csak a csoport megnyerése a cél.

Fejlődés szempontjából azért nem teljesen indifferens a bye utáni első meccs.
TGA
Bocs, de közben megvertük a Broncost...
Ki-ki meccset várok, bár nálatok a bye week sokat számíthat!
Meccs favoritjai, nem mi leszünk.
nagir
Na ezért lesz nehéz meccs! Eli-t megijesztették hogy mehet közmunkásnak!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Szerintetek?
-a pihenőhét alatt tudunk fejlődést elérni az offenseben?
-a Giants ellen térünk vissza, akik jelenleg padlón vannak. Szokás szerint megcsináljuk, hogy a biztos(nak hitt) meccset bukjuk el?
funkyparduc
Kiváncsi vagyok, mi lesz az Albert projekttel.

Giants nagy bajban van, amit amúgy sajnálok, de most kapóra jöhet, ha csak a csoport megnyerése a cél.

Fejlődés szempontjából azért nem teljesen indifferens a bye utáni első meccs.
TGA
Bocs, de közben megvertük a Broncost...
Ki-ki meccset várok, bár nálatok a bye week sokat számíthat!
Meccs favoritjai, nem mi leszünk.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Nekünk kb mennyi időnk van addig amíg a GB sorsára jutunk? Én akárhányszor látok egy Ifedi highlight videót, mindig rájövök, hogy nem túl sok.
akdestroyer
Ifedi highlight videó ? Ráfér egy floppyra ?
Nadal17
Emlékeztek még anno Britt miket kapott tőlünk? Megérdemelte? Nagyon is. Most meg....... Ha Ifedi is hasonló pályaívet ír le, akkor nekem van hozzá türelmem. RW meg úgyis zsigerből menekül. Ne feledjük, Rodgers is a zseben kívül ment gallyra!
garrett27
Látom magam előtt, hogy a nagyon távoli jövőben lesz egy tökéletes fal, RW pedig ahelyett, hogy 5 mp-ig célpontot keresne a szemével, megkerüli az u alakú masszív falat vagy átcikázik köztük és futtából dob.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nekünk kb mennyi időnk van addig amíg a GB sorsára jutunk? Én akárhányszor látok egy Ifedi highlight videót, mindig rájövök, hogy nem túl sok.
akdestroyer
Ifedi highlight videó ? Ráfér egy floppyra ?
Nadal17
Emlékeztek még anno Britt miket kapott tőlünk? Megérdemelte? Nagyon is. Most meg....... Ha Ifedi is hasonló pályaívet ír le, akkor nekem van hozzá türelmem. RW meg úgyis zsigerből menekül. Ne feledjük, Rodgers is a zseben kívül ment gallyra!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Nekünk kb mennyi időnk van addig amíg a GB sorsára jutunk? Én akárhányszor látok egy Ifedi highlight videót, mindig rájövök, hogy nem túl sok.
akdestroyer
Ifedi highlight videó ? Ráfér egy floppyra ?
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Nekünk kb mennyi időnk van addig amíg a GB sorsára jutunk? Én akárhányszor látok egy Ifedi highlight videót, mindig rájövök, hogy nem túl sok.

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Állítólag a Seahawks bekopogtatott Joe Thomasért....
TGA
Az a baj, hogy én is érzem, hogy ebből most sem lesz semmi....

Szerintem egy párhuzamos univerzumban. Rees Odhiambo, a Pats ünnepelt Tackleje, Cable, pedig takót árul a Raiders stadion előtt.
TGA
Ha meg is valósulna, akkor is azt mondanám, hogy ez a hír több mint 2 évet késett...
Amúgy kérdés, mégis kinek a helyére férne be? Trolololo.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Állítólag a Seahawks bekopogtatott Joe Thomasért....
TGA
Az a baj, hogy én is érzem, hogy ebből most sem lesz semmi....

Szerintem egy párhuzamos univerzumban. Rees Odhiambo, a Pats ünnepelt Tackleje, Cable, pedig takót árul a Raiders stadion előtt.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Állítólag a Seahawks bekopogtatott Joe Thomasért....

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szerintetek?
-a pihenőhét alatt tudunk fejlődést elérni az offenseben?
-a Giants ellen térünk vissza, akik jelenleg padlón vannak. Szokás szerint megcsináljuk, hogy a biztos(nak hitt) meccset bukjuk el?
funkyparduc
Kiváncsi vagyok, mi lesz az Albert projekttel.

Giants nagy bajban van, amit amúgy sajnálok, de most kapóra jöhet, ha csak a csoport megnyerése a cél.

Fejlődés szempontjából azért nem teljesen indifferens a bye utáni első meccs.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Szerintetek?
-a pihenőhét alatt tudunk fejlődést elérni az offenseben?
-a Giants ellen térünk vissza, akik jelenleg padlón vannak. Szokás szerint megcsináljuk, hogy a biztos(nak hitt) meccset bukjuk el?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Earl Thomas lett a hét védője az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/918108999467364352
iktriad
teljesen egyértelmű
braxa88
Bevell takroggy... 😊 😀

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Earl Thomas lett a hét védője az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/918108999467364352
iktriad
teljesen egyértelmű
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Earl Thomas lett a hét védője az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/918108999467364352
iktriad
Te likehunter Te.... 😀
TGA
Távol álljon tőlem az ilyen. Volt egy Jags-es a díjazottak között, hát gondoltam, a többi díjazottról is írok a megfelelő topikba.
iktriad
Jajajajajjjj, mostmár értem...volt ám Jags díjazott is...
Értjük, vettük az üzenetet. 😀 😀

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Earl Thomas lett a hét védője az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/918108999467364352
iktriad
Te likehunter Te.... 😀
TGA
Távol álljon tőlem az ilyen. Volt egy Jags-es a díjazottak között, hát gondoltam, a többi díjazottról is írok a megfelelő topikba.