Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19
Majd most jön az igazi kihívás a Rams ellen 😊
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kb. két play-el előtte pont azon filóztam hogy +21-nél miért Carsont töretjük, miért nem Lacy-t. Erre jön a sérülés. Hasonló mint anno Rawls esetében a Ravens ellen, amikor már zsebben volt a meccs és mégis beküldtük a darálóba. Az eredmény ismert.
garrett27
Statisztikailag amúgy nagyon érdekes lenne összeszámolni, hogy a ligában mennyi carrynként sérül meg úgy rb, hogy min egy meccset ki kell hagynia. Ha meg lenne ez a szám, akkor össze lehetne hasonlítani azzal a carry számmal, amit a garbage time-ból történő kivonással tud spórolni egy futó (ez mondjuk 5-10 snap per meccs).
Szerintem biztosan az jönne ki, hogy érdemes spórolni a játékosokkal. PC mondjuk más szempont szerint gazdálkodik a játékosokkal, habár amikor ennyi 2. számú futónk van, igazán kaphatnák ők a carryt.

Amúgy ezt a győzelmet a helyén kell tudni kezelni. Az Indy Luck nélkül egy bottom csapat.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Kb. két play-el előtte pont azon filóztam hogy +21-nél miért Carsont töretjük, miért nem Lacy-t. Erre jön a sérülés. Hasonló mint anno Rawls esetében a Ravens ellen, amikor már zsebben volt a meccs és mégis beküldtük a darálóba. Az eredmény ismert.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
amúgy keveset beszélünk róla pedig kéne: Walsh. nagyon szar. megbízhatatlan a FGoknál, XPknál, és kikurt szarok a kickoffjai, alig megy el az endzoneig, és a rugásai hangtimeja is szar, simán túlrúgj a STet. Nem érzem megoldottnak
(közben Hauschka meg remekel a Billsben)
braxa88
Valószínűleg nem ezen kellett volna spórolni - dehát utólag már könnyű.
Ami viszont még nagyobb gond lehet, hogy Carson lesérült, pedig bíztató volt eddig.
Amúgy:
 twitter.com/billbarnwell/status/914691486243008512
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amúgy keveset beszélünk róla pedig kéne: Walsh. nagyon szar. megbízhatatlan a FGoknál, XPknál, és kikurt szarok a kickoffjai, alig megy el az endzoneig, és a rugásai hangtimeja is szar, simán túlrúgj a STet. Nem érzem megoldottnak
(közben Hauschka meg remekel a Billsben)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1.félidő tényleg gyenge volt, de a kb 2. tökéletes volt, mindkét oldalon.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Hát ez az első félidő megint nem sikerült erősre. Az tpedig nem lehet állítani, hogy én nem szeretem JimmyG-t, de mindkét INT-ben benne volt. Rossz azt látni mekkora a különbség a Saints és a Seahawks Graham között. A fal megint jó volt, Wilson alig menekült. Egyszer Odhiambo majdnem sackelte Russot kimozgás közben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
 www.12up.com/posts/5609117-video-vegas-police-release-additional-footage-from-michael-bennett-incident?a_aid=42767

Hát kurvára remélem hogy Bennett bocsánatot kér azért amit levágott a médiában.
tenorx
Nyilván nem fog. Rasszista gyökér.
undisputedly
&
 www.12up.com/posts/5609117-video-vegas-police-release-additional-footage-from-michael-bennett-incident?a_aid=42767

Hát kurvára remélem hogy Bennett bocsánatot kér azért amit levágott a médiában.
tenorx
Én meg, mint állampolgár azt, hogy a LVPD is az intézkedésért.
Holnap utazom haza, érdekes fejlemények várnak.
TGA



1 dolog érdekel amúgy, hogy miért nincs pass rushunk? Egy olyan DL ahol Benett-Richardson-Avril-Clark kaliberű játékosok szaladgálnak, az nevek alapján top5 kéne hogy legyen, gyakorlatilag meg egy Titans ellen sem tudtunk semmi nyomást kifejteni. Miért? Őszintén nem értem...
akdestroyer
A Titansé TOP3 OL, hogy ellenük nem megy az éppen még akár érthető is.
empty taxi
Szerintem nem igazán, megnéztem, és ordas distraction volt az egész meccs....

Fejben teljesen bekészült ez a csapat.
TGA
Ja, lehet megint le kellene ülni a zongorához... bár a fiúk - úgy néz ki - már felnőttek és kinőtték az árnyékukat.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Örülök amúgy, hogy hétfőn pont a Colts jön majd szembe, mert utánuk minden sokkal tisztább lesz.
A defensük állománya valahol a Jets szintjén mozog, a Rams 46 a Browns 28 pontot rakott föl ellenük, szóval itt már nincs több mellébeszélés, egy ilyen védelem ellen fel kell pakolni legalább 30 pontot, ha komolyan PO álmokat dédelgetünk, mert ha őket nem sikerül megszórni, akkor kit? Ha megint felteszünk 1x pontot a táblára akkor hagyjuk is a faszba az egészet, mert fasorban sem leszünk a többi meccsen.
Juteszembe, az megvan amúgy, hogyha a SF lemákol a végén akkor most egy 0-3as csapat lennénk? Örülök hogy ők jöttek elsőnek és nem a Rams, mert akkor lehet már annyi lenne.
Másrészről a Colts elleni meccs semmi másra se lesz jó csak arra hogy összeboruljunk, hogy 2-2, és jajdejóminden, hogy aztán a következő top10 d# ellen megint 14 pont alatt maradjunk. Kivéve ha kikapunk, mert akkor az év hátralevő részében egy dologra kell csak figyelnünk, a mock draftokra. 😀
akdestroyer
én azt érzem, hogy a 13.5 pontos spreadet hozni fogjuk.

Odhiambo óta bízhattok a megérzéseimben.
Höri
Odhiamboval csak részben lőttél mellé. Én még az életben nem láttem konzisztens Tacklet, aki Cable kezei közül került volna ki.
Oaklandban is 5 Guardból állt a fal. 😊 😕

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Örülök amúgy, hogy hétfőn pont a Colts jön majd szembe, mert utánuk minden sokkal tisztább lesz.
A defensük állománya valahol a Jets szintjén mozog, a Rams 46 a Browns 28 pontot rakott föl ellenük, szóval itt már nincs több mellébeszélés, egy ilyen védelem ellen fel kell pakolni legalább 30 pontot, ha komolyan PO álmokat dédelgetünk, mert ha őket nem sikerül megszórni, akkor kit? Ha megint felteszünk 1x pontot a táblára akkor hagyjuk is a faszba az egészet, mert fasorban sem leszünk a többi meccsen.
Juteszembe, az megvan amúgy, hogyha a SF lemákol a végén akkor most egy 0-3as csapat lennénk? Örülök hogy ők jöttek elsőnek és nem a Rams, mert akkor lehet már annyi lenne.
Másrészről a Colts elleni meccs semmi másra se lesz jó csak arra hogy összeboruljunk, hogy 2-2, és jajdejóminden, hogy aztán a következő top10 d# ellen megint 14 pont alatt maradjunk. Kivéve ha kikapunk, mert akkor az év hátralevő részében egy dologra kell csak figyelnünk, a mock draftokra. 😀
akdestroyer
én azt érzem, hogy a 13.5 pontos spreadet hozni fogjuk.

Odhiambo óta bízhattok a megérzéseimben.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.12up.com/posts/5609117-video-vegas-police-release-additional-footage-from-michael-bennett-incident?a_aid=42767

Hát kurvára remélem hogy Bennett bocsánatot kér azért amit levágott a médiában.
tenorx
Én meg, mint állampolgár azt, hogy a LVPD is az intézkedésért.
Holnap utazom haza, érdekes fejlemények várnak.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
1 dolog érdekel amúgy, hogy miért nincs pass rushunk? Egy olyan DL ahol Benett-Richardson-Avril-Clark kaliberű játékosok szaladgálnak, az nevek alapján top5 kéne hogy legyen, gyakorlatilag meg egy Titans ellen sem tudtunk semmi nyomást kifejteni. Miért? Őszintén nem értem...
akdestroyer
A Titansé TOP3 OL, hogy ellenük nem megy az éppen még akár érthető is.
empty taxi
Szerintem nem igazán, megnéztem, és ordas distraction volt az egész meccs....

Fejben teljesen bekészült ez a csapat.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.12up.com/posts/5609117-video-vegas-police-release-additional-footage-from-michael-bennett-incident?a_aid=42767

Hát kurvára remélem hogy Bennett bocsánatot kér azért amit levágott a médiában.
tenorx
Nyilván nem fog. Rasszista gyökér.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
1 dolog érdekel amúgy, hogy miért nincs pass rushunk? Egy olyan DL ahol Benett-Richardson-Avril-Clark kaliberű játékosok szaladgálnak, az nevek alapján top5 kéne hogy legyen, gyakorlatilag meg egy Titans ellen sem tudtunk semmi nyomást kifejteni. Miért? Őszintén nem értem...
akdestroyer
A Titansé TOP3 OL, hogy ellenük nem megy az éppen még akár érthető is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
1 dolog érdekel amúgy, hogy miért nincs pass rushunk? Egy olyan DL ahol Benett-Richardson-Avril-Clark kaliberű játékosok szaladgálnak, az nevek alapján top5 kéne hogy legyen, gyakorlatilag meg egy Titans ellen sem tudtunk semmi nyomást kifejteni. Miért? Őszintén nem értem...

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Örülök amúgy, hogy hétfőn pont a Colts jön majd szembe, mert utánuk minden sokkal tisztább lesz.
A defensük állománya valahol a Jets szintjén mozog, a Rams 46 a Browns 28 pontot rakott föl ellenük, szóval itt már nincs több mellébeszélés, egy ilyen védelem ellen fel kell pakolni legalább 30 pontot, ha komolyan PO álmokat dédelgetünk, mert ha őket nem sikerül megszórni, akkor kit? Ha megint felteszünk 1x pontot a táblára akkor hagyjuk is a faszba az egészet, mert fasorban sem leszünk a többi meccsen.
Juteszembe, az megvan amúgy, hogyha a SF lemákol a végén akkor most egy 0-3as csapat lennénk? Örülök hogy ők jöttek elsőnek és nem a Rams, mert akkor lehet már annyi lenne.
Másrészről a Colts elleni meccs semmi másra se lesz jó csak arra hogy összeboruljunk, hogy 2-2, és jajdejóminden, hogy aztán a következő top10 d# ellen megint 14 pont alatt maradjunk. Kivéve ha kikapunk, mert akkor az év hátralevő részében egy dologra kell csak figyelnünk, a mock draftokra. 😀

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.12up.com/posts/5609117-video-vegas-police-release-additional-footage-from-michael-bennett-incident?a_aid=42767

Hát kurvára remélem hogy Bennett bocsánatot kér azért amit levágott a médiában.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Még mindig várom, hogy Höri nyilatkozzon a témában, amikor drafoltuk, még a sig képén is ő volt, és biztosított mindenkit, hogy nagy király lesz 😀
undisputedly
nem számítottam rá, hogy a San Diego State-nél erősebb csapatok fognak szembejönni
Höri
az a baj, hogy a seattle scout staff se... 😊
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Még mindig várom, hogy Höri nyilatkozzon a témában, amikor drafoltuk, még a sig képén is ő volt, és biztosított mindenkit, hogy nagy király lesz 😀
undisputedly
nem számítottam rá, hogy a San Diego State-nél erősebb csapatok fognak szembejönni
Höri
Azért az szomorú, hogy Wilsont azért fogják agyonütni, mert Höri nem képes normálisan felkészülni az ellenfeleinkből. 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még mindig várom, hogy Höri nyilatkozzon a témában, amikor drafoltuk, még a sig képén is ő volt, és biztosított mindenkit, hogy nagy király lesz 😀
undisputedly
nem számítottam rá, hogy a San Diego State-nél erősebb csapatok fognak szembejönni

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ebben a kúszóblokk technikában nem látok nagy perspektívát.
ulpianus
Állítólag ezt az all-5 cut block playt max egyetemen szokták használni. Végülis van benne ráció, egyetemi szintű coaching, egyetemi szintű falembereknek 😊 Btw, mindegyik blokk el is lett rontva rendesen.

Természetesen még mindig nincs felelősségrevonás semmilyen szinten.

Szerk: Amúgy Odhiambo 72 T-ből 72. helyen van értékelve a PFF által...
Még mindig várom, hogy Höri nyilatkozzon a témában, amikor drafoltuk, még a sig képén is ő volt, és biztosított mindenkit, hogy nagy király lesz 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ebben a kúszóblokk technikában nem látok nagy perspektívát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tom Cable munkássága:
 kephost.com/images/2017/09/26/eee.jpg

 media.giphy.com/media/NnGGHE0muVqpO/giphy.gif
braxa88
Férfiak játszanak fiukkal. POnt ugyanilyen jelentet tettünk be múlt hétről.
Tényleg van fejlődés.... 😕

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Tom Cable munkássága:
 kephost.com/images/2017/09/26/eee.jpg

braxa88
Ez nem kábel hibája. A Titans játékos mellett pont becsap egy gömbvillám. Nem látod?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tom Cable munkássága:
 kephost.com/images/2017/09/26/eee.jpg