Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Lehet hogy Joe Thomasnak is jobb lett volna hozzánk költöznie. Jobbulást neki.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Bevell sorsáról. remek cikk.
 www.fieldgulls.com/2017/10/13/16454686/nfl-seahawks-offensive-coordinator-darrell-bevell

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
a D jelenleg a legjobb a ligában a kapott pontok tekintetében (15,7 meccsenként)
érdekes erőpróba lesz a Texans elleni meccs jövő héten, akik top3-ban vannak a szerzett pontokban - 29,5/game
Watson elég jól tolja eddig

amiben bízok, hogy a CenturyLink Field-en egy újoncot azért hibára tudunk kényszeríteni néhányszor

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Baldwin amiota levelet irt Goodellel egyutt a Capitol Hillre, hogy megreformaljak a buntetesvegrehajtast/bunteto jogot, azota kifejezetten el van szallva magatol.

Mondjuk nehez eszlelni a kulonbseget, mert eddig is rendkivul nagykepu volt, de o poszterfiu lehetne, ha valaki cikket irna arrol, hogy mi a baj a mai NFL-el. Es biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi kovetkezmenye. Nem PC hordja a nadragot mar az oltozoben.
undisputedly
Doug B sr jét hagyjuk, az külön téma, amúgy rendszeresen valid kiállás.
Baldwin az egyetlen játékos támadó oldalon, aki stabilan nagyon magas teljesítményre képes, és hanlandó. A tegnapi teljesítményéhez hozzátartozik, hogy Wilsont megint több alkalommal kihúzta a szarból.
Amúgy meg bocsánatot kért a meccs után!!!
Azzal egyet értek, hogy Carroll nem uralja az öltözôt.
TGA
Valoban, a palyan nyujtott teljesitmenye elvitathatatlan.
Kivancsi lennek -habar nem szeretnem latni- amugy, hogy egy negativ szezonban hogyan es mikor robbanna fel az oltozoi "egyseg". PC addig van meg itt amig po-ba jutunk, amint jon egy szar szerzon, annyi csontvaz fog kiesni a szekrenybol, hogy teljes rezsimvaltas lesz.
undisputedly
Más csapatoknál nem látsz ilyen zsinatolást az oldalvonalon, ez a hox folklore része.
Carroll ugyanazt csinálja, mint a Troyansnál. Fantasztikus játêkosok légióit neveli, de valójában egy igazi nagy csapata van, volt (1,5).
Nagy koponya Carroll, ne tagadjuk, de mégsem mûködnek valahogy a rendszer egyes elemei, mások viszont nagyon. Az LOB újjászületett 2014 óta a legjobb. Frank Clark atlétikai zseni, Carson ígéretes, ahogy 26, 28 is. Paul Richardsont végre látjuk, és cdodás. 91 mûködik, jó húzás volt. Ha a fal futásblokkolásban valamennyire mûködne és Wilson kihagyná azt a fázist, amikor -/+3 szigmával dobál, megállíthatatlan lenne a csapat. Így inkább szórakoztató a meccsélmény, de leginkább fájdalmas.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Baldwin amiota levelet irt Goodellel egyutt a Capitol Hillre, hogy megreformaljak a buntetesvegrehajtast/bunteto jogot, azota kifejezetten el van szallva magatol.

Mondjuk nehez eszlelni a kulonbseget, mert eddig is rendkivul nagykepu volt, de o poszterfiu lehetne, ha valaki cikket irna arrol, hogy mi a baj a mai NFL-el. Es biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi kovetkezmenye. Nem PC hordja a nadragot mar az oltozoben.
undisputedly
Doug B sr jét hagyjuk, az külön téma, amúgy rendszeresen valid kiállás.
Baldwin az egyetlen játékos támadó oldalon, aki stabilan nagyon magas teljesítményre képes, és hanlandó. A tegnapi teljesítményéhez hozzátartozik, hogy Wilsont megint több alkalommal kihúzta a szarból.
Amúgy meg bocsánatot kért a meccs után!!!
Azzal egyet értek, hogy Carroll nem uralja az öltözôt.
TGA
Valoban, a palyan nyujtott teljesitmenye elvitathatatlan.
Kivancsi lennek -habar nem szeretnem latni- amugy, hogy egy negativ szezonban hogyan es mikor robbanna fel az oltozoi "egyseg". PC addig van meg itt amig po-ba jutunk, amint jon egy szar szerzon, annyi csontvaz fog kiesni a szekrenybol, hogy teljes rezsimvaltas lesz.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Baldwin amiota levelet irt Goodellel egyutt a Capitol Hillre, hogy megreformaljak a buntetesvegrehajtast/bunteto jogot, azota kifejezetten el van szallva magatol.

Mondjuk nehez eszlelni a kulonbseget, mert eddig is rendkivul nagykepu volt, de o poszterfiu lehetne, ha valaki cikket irna arrol, hogy mi a baj a mai NFL-el. Es biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi kovetkezmenye. Nem PC hordja a nadragot mar az oltozoben.
undisputedly
Doug B sr jét hagyjuk, az külön téma, amúgy rendszeresen valid kiállás.
Baldwin az egyetlen játékos támadó oldalon, aki stabilan nagyon magas teljesítményre képes, és hanlandó. A tegnapi teljesítményéhez hozzátartozik, hogy Wilsont megint több alkalommal kihúzta a szarból.
Amúgy meg bocsánatot kért a meccs után!!!
Azzal egyet értek, hogy Carroll nem uralja az öltözôt.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Baldwin amiota levelet irt Goodellel egyutt a Capitol Hillre, hogy megreformaljak a buntetesvegrehajtast/bunteto jogot, azota kifejezetten el van szallva magatol.

Mondjuk nehez eszlelni a kulonbseget, mert eddig is rendkivul nagykepu volt, de o poszterfiu lehetne, ha valaki cikket irna arrol, hogy mi a baj a mai NFL-el. Es biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi kovetkezmenye. Nem PC hordja a nadragot mar az oltozoben.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Nekem a kedvenc jelenetem az volt amikor a sokadik 3rd&out után Carroll odament a padon ülő Ifedihez és a) motiváló beszédet tartott neki, b) elküldte az anyjába. Remélem az utóbbi.
Ami további bizakodásra adhat okot hogy a fal közepe (Pocic-Britt-Aboushi) számomra egész jól nézett ki. A két tacklet inkább hagyjuk, szemre a nyomások 80%-a onnan jött.
akdestroyer
Sajnos rosszul látod, gyenge a fal belseje is futás blokkolásnál (alibiből futunk) , de abban igazad van, hogy nem átjáróház.
TGA
Igen valahogy így, de én már ennek is tudok örülni.
A tackle viszont kezd hiányposztnak kinézni. A kövi draft 6. köre környékén jöhetne valaki.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Egyébként Pocic nem tűnt annyira elveszettnek, amikor bent volt, pass protectionben rendben volt, valamint egy-két futásnál is szép blokkokat osztott backfielden.

Az megvan mikor Baldwin ellökdösi Cablet ?
Nadal17
 twitter.com/twitter/statuses/922215515875086341

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nekem a kedvenc jelenetem az volt amikor a sokadik 3rd&out után Carroll odament a padon ülő Ifedihez és a) motiváló beszédet tartott neki, b) elküldte az anyjába. Remélem az utóbbi.
Ami további bizakodásra adhat okot hogy a fal közepe (Pocic-Britt-Aboushi) számomra egész jól nézett ki. A két tacklet inkább hagyjuk, szemre a nyomások 80%-a onnan jött.
akdestroyer
Sajnos rosszul látod, gyenge a fal belseje is futás blokkolásnál (alibiből futunk) , de abban igazad van, hogy nem átjáróház.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Egyébként Pocic nem tűnt annyira elveszettnek, amikor bent volt, pass protectionben rendben volt, valamint egy-két futásnál is szép blokkokat osztott backfielden.

Az megvan mikor Baldwin ellökdösi Cablet ?
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Nekem a kedvenc jelenetem az volt amikor a sokadik 3rd&out után Carroll odament a padon ülő Ifedihez és a) motiváló beszédet tartott neki, b) elküldte az anyjába. Remélem az utóbbi.
Ami további bizakodásra adhat okot hogy a fal közepe (Pocic-Britt-Aboushi) számomra egész jól nézett ki. A két tacklet inkább hagyjuk, szemre a nyomások 80%-a onnan jött.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Vélemény? Nem akarnám én kezdeni a flémet, pedig lenne miről beszélni.
akdestroyer
Droppok -nem kevés
Büntetés -nem kevés
Működésképtelen gameplan

Kedvenc büntim Glowinski unnecessary roughnesse volt. Hallod, b@@@meg!!!
D fasza volt, Baldwin is, PR is....
ST-nek idén első alkalommal voltak szép játékai...

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nem volt ez olyan egyszerű, mint ahogy látszott. A Giants def egészen jól muzsikált a 4. negyedig, ott lefőtt a kávé nekik. Az Eli vezette offense teljesen fogalmatlan volt. Nem elég hogy elfogytak a WR-jei, még pontatlan is volt. A nézése....na az már-már legendás. Egy vezér soha nem nézhet ki ilyen tanácstalannak.
A csoda TD-nkről (Rich-Collins) még sokat fognak beszélni, szerintem megadható volt. Kár hogy RW többször is pontatlan volt a tiszta hosszú passzoknál, simább lehetett volna. Baldwin extrát játszott még ha kissé frusztrált is volt (ha jól láttam Wilsonnal volt egy kis szájkaratéja). A DEf-re nem lehet panasz, mondjuk olyan őrült nehéz dolguk nem volt. Csak az a sok bünti idegesített. Több mint egy pályányit faroltunk.
Számomra a meg nem énekelt hős McKissic. Nyolvanhatodik ember a sorban, de valahogy mindig jókor kerül elő, már nem először.
Remélem nem lesz sok sérültünk, bár Lockett nagyokat kapott. Nem biztos hogy jól alszik éjjel.
Wagner meg egy állat. Nagyon bírom a fickót.
Összességében egy kötelező győzelem volt, bár a sok drop kissé felidegesített, de lényeg a W. Most jöhet két kőkemény hazai,

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Vélemény? Nem akarnám én kezdeni a flémet, pedig lenne miről beszélni.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/seahawks-michael-bennett-nfl-cant-make-progress-with-players-until-colin-kaepernick-addressed/ar-AAtHjUE?li=BBmkt5R&ocid=spartandhp

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ejthetnénk pár szót a másik vesszőparipánkról, Graham játékba vonásáról:

“Coming into (the Rams’ game) game, Jimmy Graham had run 132 total routes on the season, and 32.6 percent of those routes came when lined up at in-line tight end. Against the Rams, Graham ran 31 total routes, and just three of them came from the tight-end position, while 90.3 percent of them came lined up either in the slot or out wide. Graham had an overall game grade of 82.0, his best of 2017, and the highest of any Seahawks offensive player versus the Rams.”

Graham 3. évében hallgattatnak meg a fanok, hogy végre ne blokkolni használjuk? Egyből ő lett az O# legjobbra értékelt tagja. Már önmagáért ez megérné, hogy Bevelltől elköszönjünk.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Ez mondjuk egy elég szubjektív dolog, kezdve a személyes érzelmektől egészen a viszonyítás kérdéseig. Ha ez a foshalmaz a mérce, amit mi OLnek hívunk akkor nálam ugrade a csávó.
Amúgy én se azt mondtam h jól játszott, csupán azt hogy azon a 4meccsen róla speciel nem érkezett nyomás, ill. sack.
Persze ez csak az amit mi látunk, lehet az edzéseken egy foshalmaz a srác, de még így se értem, hogy miért nem kap legalább egy kis lehetőséget egy olyan falban, aminek már úgyis mindegy?
Most hétvégén úgyis kiderül mivan, játékosok hiányában fog kapni nem is kevés snapet.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azt olvastam Albertnek nem tetszett az ajánlatunk. Komolyan nem értem. Az eddig is sz...r falból még ki is esnek emberek, erre nem hogy azonnal szereznénk egy (Seahawks O fal léptékkel számítva) legalább használható embert a piacról, inkább alkudozunk meg fillérezgetünk. Mondjuk ha agyonütik Wilsont akkor már a cap space e nagyon számít mert kuka a szezon.
Amúgy Joe Thomast sem értem. Kínlódik egy teljesen fogalmatlan gárdában,amelyik tele van magas pickekkel, minden évben beígérik a robbantást, aztán sehol semmi. Mire vár az emberünk? Max a nyugdíjas otthonból láthat majd egy elfogadható Brownst.
Tehát a főkérdés: ki védi meg a hétvégén Wilsont, a nőtanács?
garrett27
Szerintem ha behívnánk 4 nagydarab secust azok közül akik a főbejáratnál őrzik a rendet, azzal a felszólítással hogy jegy nélkül senki nem mehet be a zsebbe, működne.

Amúgy a 4 előszezon meccsen én csak az újoncokat figyeltem minden egyes snap alatt, és közbe jegyzeteltem. Megnéztem, Pocic neve mellé azt került, hogy róla nem jött nyomás. Egyszer se.
Lehet hogy rossz a technikája, vagy rossz irányba tol, de bakker ember nem ment el mellette... Hogy ezek után miért nem fért be a kezdőbe, az egy akkora rejtély hogy a da vinci kód se írt róla. Baz+, az évfolyamának legjobb centere vót, mégis mi a retkes lófasz pacikuki van?
Vak az OL edző?
akdestroyer
én is figyeltem az egyik meccsen Pocicot, és szar volt.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Azt olvastam Albertnek nem tetszett az ajánlatunk. Komolyan nem értem. Az eddig is sz...r falból még ki is esnek emberek, erre nem hogy azonnal szereznénk egy (Seahawks O fal léptékkel számítva) legalább használható embert a piacról, inkább alkudozunk meg fillérezgetünk. Mondjuk ha agyonütik Wilsont akkor már a cap space e nagyon számít mert kuka a szezon.
Amúgy Joe Thomast sem értem. Kínlódik egy teljesen fogalmatlan gárdában,amelyik tele van magas pickekkel, minden évben beígérik a robbantást, aztán sehol semmi. Mire vár az emberünk? Max a nyugdíjas otthonból láthat majd egy elfogadható Brownst.
Tehát a főkérdés: ki védi meg a hétvégén Wilsont, a nőtanács?
garrett27
Szerintem ha behívnánk 4 nagydarab secust azok közül akik a főbejáratnál őrzik a rendet, azzal a felszólítással hogy jegy nélkül senki nem mehet be a zsebbe, működne.

Amúgy a 4 előszezon meccsen én csak az újoncokat figyeltem minden egyes snap alatt, és közbe jegyzeteltem. Megnéztem, Pocic neve mellé azt került, hogy róla nem jött nyomás. Egyszer se.
Lehet hogy rossz a technikája, vagy rossz irányba tol, de bakker ember nem ment el mellette... Hogy ezek után miért nem fért be a kezdőbe, az egy akkora rejtély hogy a da vinci kód se írt róla. Baz+, az évfolyamának legjobb centere vót, mégis mi a retkes lófasz pacikuki van?
Vak az OL edző?

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Avril IR... elképzelhető, hogy itt a vége
Ha többet nem látjuk, akkor óriási köszi mindenért, amit a pályán, és az öltözőben tett.
Nekem az egyik kedvencem volt mindig, szóval jó lenne még a pályán látni, de ha nem akkor remélem mihamarabb felépül, és nagyszerű civil élete lesz.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Azt olvastam Albertnek nem tetszett az ajánlatunk. Komolyan nem értem. Az eddig is sz...r falból még ki is esnek emberek, erre nem hogy azonnal szereznénk egy (Seahawks O fal léptékkel számítva) legalább használható embert a piacról, inkább alkudozunk meg fillérezgetünk. Mondjuk ha agyonütik Wilsont akkor már a cap space e nagyon számít mert kuka a szezon.
Amúgy Joe Thomast sem értem. Kínlódik egy teljesen fogalmatlan gárdában,amelyik tele van magas pickekkel, minden évben beígérik a robbantást, aztán sehol semmi. Mire vár az emberünk? Max a nyugdíjas otthonból láthat majd egy elfogadható Brownst.
Tehát a főkérdés: ki védi meg a hétvégén Wilsont, a nőtanács?
garrett27
Nézd, lehet, hogy a családjával teljesen boldogon él Clevelandban, ráadásul jól meg is fizetik, úgy van vele, hogy boldog ott ahol van. Nem mindenkinek a gyűrű a legfontosabb dolog az életében.
undisputedly
Van igazság benne, de aki sportolt valaha bármilyen szinten az tudja hogy mennyire nyomasztó tud lenni a folyamatos zakózás.Igaz hogy a pénz jól esik az embernek, de ők azért nem a sárga csekkek szintjén keresnek, nincsenek napi gondjaik, tehát egy idő után csak kellene a siker is. Még egy kocsi, még egy ház, még egy jacht, ez talán egy ideig ok, de közben a közönség fütyül, elégedetlen, fény meg sehol az alagút végén. Bár lehet hogy Thomas másképp van bekötve. Akkor ő a kivételek egyike. Én el tudom ezt is fogadni, de azért a győzelem íze.......az hiányzik. Amatőr szinten kispályázom és még a mai napig rosszul alszom ha kikapunk. Pedig az csak tömegsport.
garrett27
Egyáltalán nem vagyok arról meggyőződve, hogy a "hozzunk LT-t" mozgalom valid.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Azt olvastam Albertnek nem tetszett az ajánlatunk. Komolyan nem értem. Az eddig is sz...r falból még ki is esnek emberek, erre nem hogy azonnal szereznénk egy (Seahawks O fal léptékkel számítva) legalább használható embert a piacról, inkább alkudozunk meg fillérezgetünk. Mondjuk ha agyonütik Wilsont akkor már a cap space e nagyon számít mert kuka a szezon.
Amúgy Joe Thomast sem értem. Kínlódik egy teljesen fogalmatlan gárdában,amelyik tele van magas pickekkel, minden évben beígérik a robbantást, aztán sehol semmi. Mire vár az emberünk? Max a nyugdíjas otthonból láthat majd egy elfogadható Brownst.
Tehát a főkérdés: ki védi meg a hétvégén Wilsont, a nőtanács?
garrett27
Nézd, lehet, hogy a családjával teljesen boldogon él Clevelandban, ráadásul jól meg is fizetik, úgy van vele, hogy boldog ott ahol van. Nem mindenkinek a gyűrű a legfontosabb dolog az életében.
undisputedly
Van igazság benne, de aki sportolt valaha bármilyen szinten az tudja hogy mennyire nyomasztó tud lenni a folyamatos zakózás.Igaz hogy a pénz jól esik az embernek, de ők azért nem a sárga csekkek szintjén keresnek, nincsenek napi gondjaik, tehát egy idő után csak kellene a siker is. Még egy kocsi, még egy ház, még egy jacht, ez talán egy ideig ok, de közben a közönség fütyül, elégedetlen, fény meg sehol az alagút végén. Bár lehet hogy Thomas másképp van bekötve. Akkor ő a kivételek egyike. Én el tudom ezt is fogadni, de azért a győzelem íze.......az hiányzik. Amatőr szinten kispályázom és még a mai napig rosszul alszom ha kikapunk. Pedig az csak tömegsport.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt olvastam Albertnek nem tetszett az ajánlatunk. Komolyan nem értem. Az eddig is sz...r falból még ki is esnek emberek, erre nem hogy azonnal szereznénk egy (Seahawks O fal léptékkel számítva) legalább használható embert a piacról, inkább alkudozunk meg fillérezgetünk. Mondjuk ha agyonütik Wilsont akkor már a cap space e nagyon számít mert kuka a szezon.
Amúgy Joe Thomast sem értem. Kínlódik egy teljesen fogalmatlan gárdában,amelyik tele van magas pickekkel, minden évben beígérik a robbantást, aztán sehol semmi. Mire vár az emberünk? Max a nyugdíjas otthonból láthat majd egy elfogadható Brownst.
Tehát a főkérdés: ki védi meg a hétvégén Wilsont, a nőtanács?
garrett27
Nézd, lehet, hogy a családjával teljesen boldogon él Clevelandban, ráadásul jól meg is fizetik, úgy van vele, hogy boldog ott ahol van. Nem mindenkinek a gyűrű a legfontosabb dolog az életében.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Azt olvastam Albertnek nem tetszett az ajánlatunk. Komolyan nem értem. Az eddig is sz...r falból még ki is esnek emberek, erre nem hogy azonnal szereznénk egy (Seahawks O fal léptékkel számítva) legalább használható embert a piacról, inkább alkudozunk meg fillérezgetünk. Mondjuk ha agyonütik Wilsont akkor már a cap space e nagyon számít mert kuka a szezon.
Amúgy Joe Thomast sem értem. Kínlódik egy teljesen fogalmatlan gárdában,amelyik tele van magas pickekkel, minden évben beígérik a robbantást, aztán sehol semmi. Mire vár az emberünk? Max a nyugdíjas otthonból láthat majd egy elfogadható Brownst.
Tehát a főkérdés: ki védi meg a hétvégén Wilsont, a nőtanács?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.