NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Hillről, és Wrightról tud bárki bármit? Sérülés kapcsán.CSABI27
Jól jön a bye week, az sem kizárt, hogy mindenki felépül az első meccsünkre, akinek erre esélye van, így a nevezetteken kívül Dobbs, Helfet, Johnson, Kearse, Simon és Unger is visszatérhet.

Wagner közben a december védőjátékosa lett az NFC-ben.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Hillről, és Wrightról tud bárki bármit? Sérülés kapcsán.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha már a ligaszintű címekbe nincs beleszólásunk, szerintetek ki a csapat MVP és rookie, akár külön-külön védekezésben és támadásban?tejbegrrr!!!
Támadók:
Mvp: Russ
Rookie: P-Rich

Védők:
Mvp: A sérülések miatt Sherm
Rookie: Hillt nevezhetjuk újoncnak? Akkor ő. Máskülönben Bajban vagyok,mert minden jobb ujoncunk IR-en van.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ha már a ligaszintű címekbe nincs beleszólásunk, szerintetek ki a csapat MVP és rookie, akár külön-külön védekezésben és támadásban?

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Én valahogy nem akarom a Detroitot. A többi jöhet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Összességében a Buffalo védelme volt a legjobb az idén (EPA alapján), a Seahwks pedig a második:  espn.go.com/blog/statsinfo/post/_/id/100692/power-rankings-2014s-best-and-worst-unitsAguirre
Összességében a Buffalo védelme volt a legjobb az idén (EPA alapján), a Seahwks pedig a második:  espn.go.com/blog/statsinfo/post/_/id/100692/power-rankings-2014s-best-and-worst-unitsAguirre
Szia,

az EPA rendszer rengeteg kritikát kap, mert statikus és nem dinamikus mutatókon alapul.
Szó ne érje a ház elejét remek a Bills D!
A front az drámai, nem mintha ez bármit számítana a többi alegység nélkül. Az LB sor, és a DB sor decens. Hála Pettine, és Shortz munkájának jelentős az összhang az egységek között, és ezért nyer értelmet a D lineáris ereje, ugyanis a Wide 9 miatt 5en, 6an tudnak védekezni A LOS + 5, LOS+ 15 zónákban, a kevert emberezés mellett. Idén sajnos nem volt KiKo, aki tavaly hátrèbb tolt Middle zone LB-t játszott (nem Lobo). Vannak párhuzamok az ő, és Kancellár szerepköre között, akkor is, ha nem egy az egyben megfeleltethető.
Shorts rendszere amúgy nagyon hasonló elveken alapul, mint a mienk, nagyon korszerű. Shortz számomra az év meglepetése, remek DC, amúgy a szezon elején nem tetszett a konzervatizmusa. Kellet neki is idő, hogy rendbe rakja az LB sort, és azért elment egy Byrd! Detroit ellen viszon el kezdett kísérletezni.

A Bills védelme az élő bizonyíték arra! hogy sok remek helyen draftolt tehetséges játékosbó, és jó szabadügynökökből életveszélyes egység képezhető.( Kyle Williamsnél okosabb, és technikásabb D lineman nincs, Dareus pedig tényleg egy szörnyeteg.

A Hox D mégis más. Mások az ember, és zóna átadási szabályok. A korszerű átadás utolsó nagy reformerei JJ (nyugodjék békében), és Rex voltak (ez a Jetsen idén nem látszott, de csak azért mert meg kell tanulni, ki kell rendesen gyakorolni, más a sebesség, ezêrt ez az a játékelem, ami sokkal komplexebb, mint alsóbb szinteken, ráadásul fedező, hátráló játékos 135 fokos figyelmét igényli). Ebben nem rossz a Bills, csak a Hox 2 évvel korábban kezdte olyan komplexebb handover szabályok kigyakorlását, amelyek biztosítják, hogy ne legyen elváltás. Aki emlékszik az Atlanta elleni vesztes meccsre, az talán emlékszik arra is, hogy akkor még milyen elváltásokmvoltak az 1. Félidőben. ( egyêbként ez volt Quinn egyik nagy reformja) Én a. Hox védelmét, némileg kigyakoroltabb, s ha lehet összeszokottabb egységnek látom, talán jobb olvasási képességgel, főleg az LB sorban. de nagyon jön az a Bills D!

Üdv. h
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
PO-csapatok PO-csapatok elleni mérlege az idei alapszakasz alapján (ha jól számoltam):

1-1. Seahawks - Steelers 5-1 (0.833)
3. Patriots 4-1 (0.800)
4. Cowboys 2-1 (0.666)
5. Packers 3-2 (0.600)
6. Bengals 3-4-1 (0.437)
7-7. Broncos - Cardinals 2-3 (0.400)
9-9. Colts - Ravens 2-4 (0.333)
11. Panthers 1-4-1 (0.250)
12. Lions 1-4 (0.2)

Mi ugye vertük kétszer a Cardinalst, a Pantherst, a Broncost és a Packerst, kikaptunk a Cowboystól.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Összességében a Buffalo védelme volt a legjobb az idén (EPA alapján), a Seahawks pedig a második:  espn.go.com/blog/statsinfo/post/_/id/100692/power-rankings-2014s-best-and-worst-units
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Reméljük, hogy a Dallas veri a DEtroitot, mert ellenük sem fogunk futni.undisputedly
Tényleg, szerintetek ki lenne a legideálisabb jövő heti ellenfélnek: az Arizona csereirányítóval, mert idén már kétszer elkaptuk őket, a Carolina, akiket - ha nehezebben is - de szintén vertünk, és mégiscsak negatív mérleggel jutottak tovább, vagy a Detroit, hiszen így a lehető legkönnyebben szabadulnánk a sokak szerint legveszélyesebbnek tűnő Dallastól?tejbegrrr!!!
Detroit a legrosszabb a három közül. Carolina középen,mert feljavult a front7, és a legjobb egyértelműen a Lindley vezette Cards lenne.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aha. Köszi. Akkor én emlékeztem rosszul 😊

Tavaly amúgy azt hiszem szintén top 2 körül voltunk.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Tavaly volt sok írás a Toxic-szám jelentőségéről. Explozív játékok aránya az engedett vs elkövetett játékok tükrében. Ott biztosan nem 12 és 16 yard szerepelt, szóval kicsit,mintha fabrikálva lenne ez a statisztika 😀undisputedly
Erre: For our purposes, an explosive play is a run of 12 yards or more and a pass of 16 yards or more. Carroll and his staff define explosive plays this way and so will I.
( www.fieldgulls.com/seahawks-analysis/2013/11/20/5127576/seahawks-nfl-russell-wilson-pete-carroll-checking-all-the-boxes)

Tehát tényleg saját definíció, de a szakmai stábé. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Reméljük, hogy a Dallas veri a DEtroitot, mert ellenük sem fogunk futni.undisputedly
Tényleg, szerintetek ki lenne a legideálisabb jövő heti ellenfélnek: az Arizona csereirányítóval, mert idén már kétszer elkaptuk őket, a Carolina, akiket - ha nehezebben is - de szintén vertünk, és mégiscsak negatív mérleggel jutottak tovább, vagy a Detroit, hiszen így a lehető legkönnyebben szabadulnánk a sokak szerint legveszélyesebbnek tűnő Dallastól?

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az egész szezonban engedett összesen 20, legalább 12 yardos futásból nyilván kb. 16 esett arra az időszakra, amik Wagner sérült volt. 😊tejbegrrr!!!
Tavaly volt sok írás a Toxic-szám jelentőségéről. Explozív játékok aránya az engedett vs elkövetett játékok tükrében. Ott biztosan nem 12 és 16 yard szerepelt, szóval kicsit,mintha fabrikálva lenne ez a statisztika 😀

Btw PC filozófiájának alapja, hogy ne engedjünk nagy játékot, viszont a run-run-boom-ból pedig elkövessük a lehető legtöbbet.

Denver futás elleni védelme eléggé karcol 😀 Reméljük, hogy a Dallas veri a DEtroitot, mert ellenük sem fogunk futni.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Az egész szezonban engedett összesen 20, legalább 12 yardos futásból nyilván kb. 16 esett arra az időszakra, amik Wagner sérült volt. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Bíztató stat, és persze, alapvetően a futásokon múlik a ligaelsőség, de mégis sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítmény ez így, mint amilyet feltételezni vagyunk hajlamosak:

The Seahawks not only led the league in fewest explosive plays allowed, they also had more explosive plays (12-plus yard runs, 16-plus yard passes) than any team in the NFL:

Explosive play
Team Rush Pass Total
Seahawks 61 74 135
Colts 24 110 134
Eagles 44 90 134
Cowboys 48 84 132
Broncos 38 94 132
Saints 36 96 132

Explosive plays allowed
Team Rush Pass Total
Seahawks 20 56 76
Broncos 15 71 86
Jets 21 69 90
Bills 38 61 99
49ers 25 77 102


 www.seahawks.com/news/articles/article-1/Tuesday-in-Hawkville-Staying-defensive-amid-an-offensive-avalanche/74bc5611-3b2e-4df5-b58e-a99568fecb7e

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
It's alive! 😊

Köszi mindenkinek, de tényleg! Nem írok többet a témáról, de ezt meg akartam írni. Pár napot elagyatlam rajta, végülis szabin vagyok. 11 oldal kivonata került ide. Rengeteg téma került elő, amely végül nem lett az anyag része, egyrészt a formátum korlátai miatt, másrészt mert kívételesen tapintatos, és korrekt szerettem volna maradni. Hogy mennyire volt megosztó Jim Harbaugh, az szerintem nem újdonság, és írásom egy klassz korszak tributejának szántam, próbáltam a hasznos holmikat számba venni.

Ami kimaradt:
A 12-12-23 i meccshez tartozott egy rész, arról hogy miért fordult meg a Hox Niners pár viadal, hogy mi a filozófiai különbség az edzők között. Vic Fangio kritikája is hosszabb volt némileg. Ezzel kapcsolatban kitértem arra, hogy a Samurai féle pozíciós fetisizmusból, hogyan jutottunk el az ezt követő Fangio féle lényegesen kultúráltabb "gunshowig", illetve ezt hasonlítottak össze azzal, amit sokan még mindig cover 3-nak hívnak. Bár ma már terjed a the swarming megnevezés (rajzás). Igen írtam a támadó filozófiáról is és az O fal blokkolásról is. Végül hagytam a fenti okok miatt.

Endo, nyugodtan hasznãljátok, de kérem a hibákat javítsátok ki, mert én tabletről írok, és az édes anyanyelvem központozásában sosem voltam erő, viszont mára kifejezetten gyenge vagyok.



Még egyszer kösz
Üdv.
Helm
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Reszemrol is drakula Herr Zimmer! Nagyon jo iras! Viszont egy szempontbol Braxaval ertek egyet; sokkal inkabb olvasnek sajat csapatunkrol ilyen kimerito es erdekes cikket.
Esetleg feldobhatnank a Seahawks Hu facebook oldalra? Termeszetesen forras megjelolessel.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Kíváncsi vagyok mi szabadul most ki a Frisco-ból, hogy vajon tényleg Harbaugh volt-e a fő probléma, vagy az egész rendszer elcsúszott valahol és nem tudtak időben váltani. Most ki fog derülni, hogy Kaep tényleg be tudja-e tölteni azt a szerepet, amit a csapat, a management és a szurkolók elvárnak, vagy ő egy zsákutca. Szerintem ez a lényeg. Mert ne felejtsük el, hogy a Frisco idén full kórházzá alakult szezon közben és ennyi alapember hiányát még ők sem tudták kompenzálni. Mellette még az egyéni hülyeségek (pl.: Aldon) és kész a káosz. Fura ezt itt leírni, de nekünk kell a jó Frisco, mint ahogy kell a Real-Barca, Fradi-Újpest, stb. Ha pedig emellé felzárkózik a Cards és a Rams is, mint ahogy látjuk, ez a tendencia, akkor az elkövetkező idényekben is lesz kiket utálni. A szurkolóknak pedig kellenek a rangadók, jó őket utálni míg tart a derbi, aztán persze jöhet a kézfogás és a respect.
Egy Niners fan írta a Sport tv-nek, hogy rossz látni a Frisco mélyrepülését és halmazati büntetésként még végig kell néznie a Seahawks remeklését, meg hogy nehéz szeretni a Seahawks-ot. Nyilván NIners fanként, már semlegesként, nem is kell még a rájátszásban sem, de így szép az NFC West.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Amikor egy korszak lezárul nem fukarkodnak az emlékezők a nagy ívű, sokszor feleslegesen dagályos jelzőkkel, mondatokkal.
Nem is kezdenék bele ilyenekbe, de...Helmut Zimmer
... most belefért.


...Hozzáteszem, nem tudom megfogalmazni egyszerűen, hogy mi ez, talán meg kell tanulnia legyőzni Jimet.
Csak az a baj, hogy a megalodonnak szűk lesz az a tenger. Fogjuk még őt az NFL ben látni, és ha megtanul ember lenni, akkor lesz ő még bajnok.Helmut Zimmer
Szerintem ennek a megalodonnak már szűk ez az egész közeg, maximálisan optimális állapotban vette át a csapatot; draft pozíció, játékosállomány, "papi" fegyelem...
Persze, lehet hatvan körülre már ő is gyönyörűen térdel majd és jól kezeli az "összetett problémákat" félidőben.


Viszont elkezdtem koncentrálni a blokkolási sémára, hamár korábban felhívtad rá a figyelmet. Talán elfogultság, de látni véltem benne bizonyos rendszert, illetve inkább törekvést - egyfajta csali a futó/futva passzoló QBval.
Persze a felületen nem látom az összes játékos mozgását és az sem világos, hogy mi volt a hívás, vagy a QB opció - de persze néha kiszakad belőlem a "Hát itt meg mi volt a filozófia?" sóhajtás.
Viszont az sem jön le teljesen, hogy mekkora RW szabadságfoka és ezt hogyan kommunikálja a fallal?!

Arra nagyom kíváncsi vagyok, milyen arányú lesz a play call, ebben a rájátszásban!

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
respect Helmut, olyan jó írásaid vannak, sajnálom h Harborol írsz nem pedig a seahawksrol, mert ez a Harbos dolog engem spec nem érdekel. Elment egy másik csapat edzője. na bumm, mi meg playoffra készülünk, foglalkozzunk ezzel, ne Harboval.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Trent Kirchner - G - Seahawks

The Jets have requested to interview Seahawks director of pro personnel Trent Kirchner for their general-manager vacancy.
Jets fans will scream and moan that "we got John Idzik from the Seahawks!" and question why they'd go back to Seattle for their next GM. But unlike Idzik, who was a mere "salary-cap guy" in Seattle, Kirchner is GM John Schneider's right-hand man as a personnel guy. He's viewed as an up-and-comer in personnel.

+ a Jets hétvégén interjúztatja Quinn-t.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Helmut Zimmer
Nagyon köszönöm ezt az összefoglalást, respect Helm!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Helmut Zimmer
Jó ki összefoglaló. Mondjuk azt talán még a Hawks fanok sem vitatták,hogy jó edző, de kitérhettéál volna arra is,hogy milyen személyisége van. Polarizáló. A vele való viszonyban két véglet létezik. Egy, meghalsz érte a pályán és minden szavát iszod, kettő , hogy "nem veszed be amit mond". És a legtöbb report szerint ez utóbbi volt több játékosánál is.

Mondjuk inkább a GM-et küldtem volna el, mint a HC-t. Hárbóval való rivalizálás tényleg sokat tett a Westért és a két csapatért is. Nem véletlen, hogy a tavalyi Konferencia döntő sokkal keményebb meccs volt, sőt, mérhetetlenül keményebb volt, mint maga a SB. Olyan kis katlan lett az NFC WEst, köszönhetően ennek a két csapatnak leginkább, hogy aki innét PO-ba jut, az megélt pár nagy csatát már az alapszakaszban.

Ja, amúgy a Cardinals veresége azt jelentette, hogy az idei szezonban 10 egymást követő (vagy összesen?) ellenfelünk kikapott a következő meccsén. Hangover.

Summasummarum én bevallom sajnáltam,hogy egyetemre tért vissza. Reméltem,hogy elmegy Oaklandbe és bucira veri Manningéket 😀
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Helmut Zimmer
ez veri bármelyik írást az nfl.com-ról... kib.jó, gratulálok és köszönöm ezt az "összefoglalást"

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Komoly hsz 😊 😊 . Igen, jobbá tette Pete-et, és a csapatot is, éppen azzal, ami Pete ars poeticaja: compete. A kettejük közt lévő versenyhelyzet kihozta a legjobbat mindenkiből, abszolút a maximumon kellett működni mindkét csapatnak. Nagyon sajnálom, hogy lelépett Harbaugh. 2011 decemberében, amikor még T-Jack volt az irányítónk, és nekünk meg kellett nyerni a hazai meccsünket karácsonykor a 9ers ellen, hogy életben maradjunk, akkor mondta az amerikai kommentátor, hogy ez egy komoly rivalry kezdete. Attól félek, elveszik ez a rivalry most, és nem is azért,mert a 9ers esetleg súlytalan lesz. Mindannyian imádtuk a 9ers elleni meccseket, szinte csak ezeket vártuk, és ebben baromira nagy szerepe volt a személyes ellentéteknek. Persze marad belőle így is, de ez az edzők közti viszonyból eredeztethető.
Szóval sok sikert Harbaughnak, én nagyon sajnálom, hogy így alakult. Hátha kukáznak egy college foet Petenek 😊 😊.