Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Burley után Purifoyt is elloptátok tőlünk.
Poén mert szerintem épp miatta nem fért be az 53-ba CB poszton Burley.
Special teamben első naptól segítség lehet, de amúgy is sok van benne ha nem fürdősózza magát.

Közel a Super Bowl.

több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
le kéne csapnunk Ray Rice- ra, igaz hogy tele vagyunk futoval, de ha Lynch távozik .. sose lehet tudniSherman
Semmi értelme. Nem azért hoztuk el CM-et, hogy 3. számú futó legyen. Jövőre majd szépen megküzd Turbinnel a kezdőért, és lehet még hozni melléjük egy hátsó körös fiatalt, vagy egy szituációs veteránt (laMichael, Helu, Vereen).
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
le kéne csapnunk Ray Rice- ra, igaz hogy tele vagyunk futoval, de ha Lynch távozik .. sose lehet tudniSherman
nem
több mint 9 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
le kéne csapnunk Ray Rice- ra, igaz hogy tele vagyunk futoval, de ha Lynch távozik .. sose lehet tudni
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Gratulálok, talán hozza segítettek minket Roman kirugasahoz. Pár hete amikor itt a negatív szezonrol siránkoztatok leírtam, hogy aki hálaadáskor nyer az befut.diverdoc
Pár hete ( enyhe túlzással ) még így is nézett ki, de az utolsó két meccsen nagyon összeállt a D#, hála a visszatérő Wagnernek és a végre tavalyi formában játszó Kancellárnak. Azért a támadó játék még csikorog.
Nálatok nem a játékosokkal van a gond, hanem a rendszerrel ( O# oldalon ), és ha ez tényleg segít az OC-tek kirúgásához nagyon szívesen megverünk Benneteket a CLinken is. 😉
Amúgy köszi a gratulációt.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok, talán hozza segítettek minket Roman kirugasahoz. Pár hete amikor itt a negatív szezonrol siránkoztatok leírtam, hogy aki hálaadáskor nyer az befut.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Egész nap kerültem a netet, most néztem végig a meccset. A defense a helyén van. Én már régen mondtam, hogy a védelemben Wagner és az egészséges Kancellár a kulcs. Szépen takarítják a pálya közepét, így kénytelen volt Cap is hosszabb passzokkal operálni, viszont ma nem volt jó ötlet a Sherm féle irány. A támadófal egész normális volt önmagához képest. Csodálom, hogy normális WR sor nélkül itt tartunk. Azt egyébként többszöri visszanézésre is durvának tartottam, hogy PR TD-jét elvették.
Szóval jó volt a csapat csak az a sok rohadt bünti ne lenne! Szerintem van esélyünk Phillyben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
OFF:
Rossz méret miatt, eladó egy ÚJ Nike Richard Sherman mez L-es méretű.
Ára 7500Ft, bővebben akit érdekel írjon üzenetet.

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
ilyen rekordot találtam, tudom, runheavy O, RW maga is sokat fut, kevés passzkísérletből hozza ezt, de mégis:

In multiple seasons, from 1960 to 2014, from 1st to 3rd season, in the NFL, in the Regular Season, requiring Passer Rating >= 100, sorted by most games matching criteria.



Talán nem egyértelmű: RW 1960 óta a liga összes irányítója közül a legtöbb (23) meccset hozta le 100 feletti passer ratinggel a profi pályafutás első három évében (aminek nála ugye még nincs is vége).

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
RW azzal, hogy most "csak" 35 yardot futott, kicsit messzebb került az 1000 yardos szezontól, mostantól átlagban 80-at kellene hoznia.

Viszont egy másik mutató engem legalább ennyire érdekelne: korábban olvastam valahol, hogy abban is a nagyon kevesek közé tartozik, hogy az első két szezonjában 100 feletti passer ratinget hozott mindkét alapszakaszban. Nem tudom, volt-e már bárki, akinek az első háromban sikerült volna ez a bravúr. Most a 3-4 gyengébb meccs miatt 94.7-nél jár, szóval összejöhet.tejbegrrr!!!
Igen, ebből a szempontból összehasonlíthatatlan Capyvel, ma olvastam egy cikket,hogy neki a 34.(?!) csak a pontossága a Qb-k között. Ahhoz képest,hogy van egy Boldin-Crabtree-Johnson hármasa, egy passzprotban legalább olyan fala ,mint a miénk, ez nagyon-nagyon kevés. Erős kar, de nem pontos, és a legnagyobb hibája fejben van. Az a 2. Sherm int a legjobb példa rá. Nem NFL-ready fejben, és ez talán már nem is változik.

RW ezzel szemben noname célpontokkal passzol pontosan (habár a közelmúltban többször is fontos helyzetben lőtt mellé, pl Helfet "TD", vagy Kearse deep ball), és fejben nagyon ott van. Végig koncentrál az elkapóira, össze tudja szedni magát egy-egy hiba után, amiből amúgy szerencsére nagyon kevés van, és a scramble playeknél sosem kockáztatja magát. Első ilyen alkalom (amikor hagyta,hogy megüssék), az előző heti Cards elleni sorsdöntő meccsen volt.

Ettől eltekintve, még mindig úgy gondolom,hogy van hová fejlődnie, viszont a jelenlegi rendszerbe nem kívánhatnánk jobban illő irányítót a hibái ellenére sem, mert kiemelkedően játszik, és szerencsére úgy néz ki a 2 héttel ezelőtti csapat meeting neki is nagyon jót tett, mert azzal véget is ért a gyengébb szereplése. A kiskedvenc témával egyelőre nem foglalkoznék,de nekem ez sem túl szimpatikus.

Összességében bizakodhatunk, mert miénk a divízió legjobb Qb-ja, legjobb védelme, és legjobb futó egysége, szóval ez a 3 elem elég lehet egy PO shotra ha oda jutunk, mert esélyesek nem leszünk idegenben sehol (kivéve a South ellen LOL).


Amúgy vissza kanyarodva a D#-re, Capynél azt sem értem, hogy miért próbálkozott Shermre.
Nem néz videót? Vagy ennyire nincs esze? Talán az egoja dobatta vele. Ellenünk rendre szörnyű qbr-t hoz, erre rádob 5x is a liga legjobb cornerére. Nyilván 2 pick az eredmény. A másodikat ráadásul úgy,hogy közben menekült. Érthetetlen. Viszont én személy szerint örülök,hogy kanyarodnak felfelé Sherm számai, mert idén alig mertek rá dobni, és igazán kiemelkedően játszott, ha jól emlékszem nem is csináltak róla TD-t.

A D# pedig mindenféle statisztikt döntött azzal,hogy 2 meccsen egymás után nem kapott TD-t, sőt pontból is csak 6-ot. Félelmetes. Ha a Phillyt 300-350 össz yard alatt tudjuk tartani, az is szép teljesítmény lenne.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Fél négykor felkeltem és 10-0-nál a második negyedtől néztem. A D# dominálta a meccset rendesen, nem volt olyan része ahol ne kerekedtünk volna az ellen fölé. Wagner igazi vezér és jó látni, hogy a sérülése után ott folytatja ahol abbahagyta. A védelem a tavalyi formájában hozza.
Most kivételese az O# is jól muzsikált néhány hibától eltekintve, de összességében ennyire volt szükség. Azt azért hiányolom, hogy csak FG jutunk és a TD-k nem jönnek össze. Az Eagles szerintem azért 3 pontnál többet tesz majd fel a táblára, de üsse kutya ma ez is elég volt.
A 49-ers előtt úgy gondoltam lesz 2 esetleg 3 győzelmünk még, de most úgy érzem akár a maradék meccseket mind behúzhatjuk. Ha a védelem továbbra is így teszi a dolgát bárhová mehetünk esélyesként.
A végén a fiúk megérdemelték a pulyka vacsorát, nem? 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
RW azzal, hogy most "csak" 35 yardot futott, kicsit messzebb került az 1000 yardos szezontól, mostantól átlagban 80-at kellene hoznia.

Viszont egy másik mutató engem legalább ennyire érdekelne: korábban olvastam valahol, hogy abban is a nagyon kevesek közé tartozik, hogy az első két szezonjában 100 feletti passer ratinget hozott mindkét alapszakaszban. Nem tudom, volt-e már bárki, akinek az első háromban sikerült volna ez a bravúr. Most a 3-4 gyengébb meccs miatt 94.7-nél jár, szóval összejöhet.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
helyre lett rakva az NFC West. erről van szó

braxa88
2 hete még azt mondtad nem lesz pozitív mérleg 😊Tessu
azóta sok minden változott a Dben
de az EAgles lesz az igazi tesztbraxa88
Az Eagles szerintem nem lesz "igazi teszt". Nehéz meccs lesz idegenben, simán kikaphatunk, de:
Eddig kétszer találkoztak jó védelemmel, mindkét alkalommal 20-20 pont körül tartották őket. Most már ráadásul Sanchez van Qb-ban. A védelmük sem kifejezetten jó.

Nem látom,hogy bármilyen mércét jelentenének jelenleg. Maximum annyiban érzem újdonság erejével ható "tesztnek", hogy Kelly mit talál ki a D# ellen, viszont emlékszem még GB meg a Cards elleni meccseikre is. Az is bőven benne van,hogy oda megyünk, és 7+ ponttal nyerünk.

Jelenleg nincs csapat akitől tartanunk kellene. Fejben összeállt a csapat. Talán csak a GB van még ilyen formában,mint mi.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
helyre lett rakva az NFC West. erről van szó

braxa88
2 hete még azt mondtad nem lesz pozitív mérleg 😊Tessu
azóta sok minden változott a Dben
de az EAgles lesz az igazi teszt
több mint 9 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
helyre lett rakva az NFC West. erről van szó

braxa88
2 hete még azt mondtad nem lesz pozitív mérleg 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért még nem teljesen lett helyrerakva a csoport. A Kosokat még nem vertétek meg idén 😊
Statement win no. 2. Le a kalappal. Nem hittem volna, hogy ennyit számít Wagner és Chancellor visszatérése. Iszonyat pörög a csapat az elmúlt két hétben, mármint a defense. Az offense olyan amilyen, de nyertek és ez a lényeg.Fucu
Teljesitetted a fogadalmad az eredmenyt illetoen?😊Ginola
igen, már kitakarítottam az ágyat és kimostam a pizsimet 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Tudom, hogy azt ígértem, nem hozok innen linket, de ez nem szakértői elemzés, hanem inkább hangulatjelentés, annak meg - már amennyire ezt a kanapénkről meg tudom ítélni - pontosnak tűnik:  bleacherreport.com/articles/2282507-seattle-seahawks-are-back-big-hits-trash-talk-and-all

"Running back Marshawn Lynch got a penalty for taunting. It was probably the most he's talked in 20 years.

They were mad. They were ornery. They are back.

It's official now: The Seahawks are the most dangerous team in the NFC."

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Azért még nem teljesen lett helyrerakva a csoport. A Kosokat még nem vertétek meg idén 😊
Statement win no. 2. Le a kalappal. Nem hittem volna, hogy ennyit számít Wagner és Chancellor visszatérése. Iszonyat pörög a csapat az elmúlt két hétben, mármint a defense. Az offense olyan amilyen, de nyertek és ez a lényeg.Fucu
Teljesitetted a fogadalmad az eredmenyt illetoen?😊

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért még nem teljesen lett helyrerakva a csoport. A Kosokat még nem vertétek meg idén 😊
Statement win no. 2. Le a kalappal. Nem hittem volna, hogy ennyit számít Wagner és Chancellor visszatérése. Iszonyat pörög a csapat az elmúlt két hétben, mármint a defense. Az offense olyan amilyen, de nyertek és ez a lényeg.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
helyre lett rakva az NFC West. erről van szó

ammugy vicc, h h nincs egy kamera ami a golvonallal egy vonalban van. Moeakinak az biztos TD volt. Richardson TDjét és viccből vették csak el... sokkal simább lehetett volna, mert ezekből csak FGt sikerült csinálni.
Redzone offense gatya. nagyon kell egy értelmes WR
több mint 9 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Undival egyetertek Wagner es Kancellar visszateresevel allt vissza a tavalyi D.Ez hianyzott de nagyon...

több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Seahawks formula működött most is. Megy a területharc, a védelmünk jobb, előbb utóbb eltolódik a területharc, jobb kezdőpozíciók, aztán jön a TD, utána pedig lassítjuk a játékot futással, és az elit védelemmel. A formaidőzítés tökéletes, maradjon is így. Meg kell lovagolni most ezt a hullámot, és hozni a kemény idegenbeli meccset, mert úgy fest jelenleg, hogy playoffban is lesz 1-2 ilyen feladat. Az lesz az igazi, ha a következő 2 meccset hozzuk, és akkor jöhet egy újabb "huge nfc west game" Arizonában. Nem akarm persze leírni a 49erst, őket sose írhatjuk le, de nagyon sokat kell fejlődniük ahhoz, hogy a CLinken verjenek minket 2 hét múlva. Cardinalsra meg rakjuk csak a terhet, túl sok jutott ki nekik a jóból a szezon elején. Szval Seahawks way, love it!

Ja, a playcalling tetszetős volt tegnap, szinte már kreatív.
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Most talán nem illik, mert elég sok bajuk van nekik is. A CEO ha twitteren beszól a csapatnak, az nem sok jót jelent. Persze Sherm megint priceless volt oldalvonalon kívül is 😀
undisputedly
Ja ja, jo nagy szivoagon vannak. Bar ezen a meccsen azert nem sajnaltam annyira. Mondjuk bantani se akarom Oket, azert is csak ide nyomtam be. A hagyomanyos verszivas miatt. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
grat, azért köszönöm ezt a vereséget hogy talán lesz egy OC váltás nálunk, vagy bármi változás.

mivan endo, eddig hol voltál 13 hétig 😛petey
Akkor most szépen begyüjtöm a fogadási nyereményemet, hogy Te leszel az első aki hozzászól. 😀

endorphyn
legalább egy sört küldjél belőlepetey
Ez csak termeszetes 😊




Ezt meg tenyleg ne vedd komolyan 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most talán nem illik, mert elég sok bajuk van nekik is. A CEO ha twitteren beszól a csapatnak, az nem sok jót jelent. Persze Sherm megint priceless volt oldalvonalon kívül is 😀

Viszont pont mi tudjuk milyen az,hogy feladja az OC hülyeségei miatt az identitását a csapat. Sokkal rosszabb, mint ha csak úőgy bucira verik a csapatot. A frisco pedig úgy döntött,hogy Luck 2.0-át akar faragni Capyből, ami lássuk be, most már lassan beláthatóan failed project, viszont cserébe elvették amiben a ligában top2 volt. A scramble-t.

Viszont még nem írnám le őket, mert jövő héten mennek Oaklandba, mi pedig Phillybe, szóval lehet,hogy mi kikapunk, ők meg azért csak megverik az 1-10-es Raiderst (habár annyira nem rossz az a csapat,mint a mérlegük mutatja), akkor pedig megint ugyanolyan mérleggel állunk úgy, hogy jönnek még hozzánk. Szóval lehet itt még feltámadás. Két hete rólunk se sokan gondolták,hogy bucira verjük a 2 legnagyobb csoport riválisunkat.