Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 11 éve
Úgy látszik ragadós 😊 . Tesója meg nállunk szabotálja az edzéseket, pedig még 2 éve van az aláírt szerződéséből...Ha Marsh felépül és Clark beválik, akkor nélküle is meglennénk. PC-éknek sem egyszerű, mert ott van Lynch, aki ugye kiszámíthatatlan, aztán előttük a Wilson-Wagner deal, úgyhogy nagyon nem hiszem hogy engednének a zsarolásnak, mert akkor esetleg borulna az eredeti kirakós játék..garrett27cut oszt annyibraxa88Bőven kapunk érte egy 2. -3. kört szerintem. Az meg elég szép cetli lenne, a cut csak a legvégső megoldás lehet.undisputedly
több mint 11 éve
Ha Marsh felépül és Clark beválik, akkor nélküle is meglennénk. PC-éknek sem egyszerű, mert ott van Lynch, aki ugye kiszámíthatatlan, aztán előttük a Wilson-Wagner deal, úgyhogy nagyon nem hiszem hogy engednének a zsarolásnak, mert akkor esetleg borulna az eredeti kirakós játék..cut oszt annyibraxa88Bőven kapunk érte egy 2. -3. kört szerintem. Az meg elég szép cetli lenne, a cut csak a legvégső megoldás lehet.undisputedly
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
cut oszt annyibraxa88Bőven kapunk érte egy 2. -3. kört szerintem. Az meg elég szép cetli lenne, a cut csak a legvégső megoldás lehet.
több mint 11 éve
cut oszt annyi
több mint 11 éve
Mebane mellett ő a legjobb falemberünk. Az,hogy az aláírt tavalyi szerződése mellett több pénzt követel, az nem szokványos. Korábban már írtam,hogy Lynch példája ragadós lett, de ha Bennettnek is engedünk akkor mindenki kihagyja majd a jövő évi ota-t vagy a meccseket.Bennett sztrájkol a több lóvéért. Én nem tartom pótolhatatlannak. Kapott egy nagyobb szerződést és ez sem elég neki. Ha PC-ék elég tökösek, akkor kibaszarintják a francba a manust. Tavaly sem alkotott olyan maradandót. Ha odaért volna Bradyhez párszor akkor meglenne a második gyűrű és jogosabb lenne a követelése, de így.......garrett27nem nem.... Ő volt a tavaly a legjobb falemberünk, kívül-belül... a legjobb. Pénzéhes és az nem jó, de ezért nem utálhatjuk. Igaza van, h nagy szükségünk van rá, ezt próbálja kihasználni, csak sztem egy kicsit sokat gondol magáról. Sztem nem gondolj át, h az h így tud teljesíteni köszönhető a rendszernek és a táraknak is.
De ha többet akar és csak máshol kapja meg, akkor viszontlátásra. Hiány lesz, de idáig is megoltottak mindent, szóval én nem izgulom túl a dolgot. Nem hinném, h menni szeretne, azt is h több pénzt szeretne. Vagy így vagy úgy de megoldódik.SeaSzilaHawk
Amennyiben hajthatatlan, tradeeljük el, de még időben, amíg még kapunk érte valamit.
több mint 11 éve
Bennett sztrájkol a több lóvéért. Én nem tartom pótolhatatlannak. Kapott egy nagyobb szerződést és ez sem elég neki. Ha PC-ék elég tökösek, akkor kibaszarintják a francba a manust. Tavaly sem alkotott olyan maradandót. Ha odaért volna Bradyhez párszor akkor meglenne a második gyűrű és jogosabb lenne a követelése, de így.......garrett27nem nem.... Ő volt a tavaly a legjobb falemberünk, kívül-belül... a legjobb. Pénzéhes és az nem jó, de ezért nem utálhatjuk. Igaza van, h nagy szükségünk van rá, ezt próbálja kihasználni, csak sztem egy kicsit sokat gondol magáról. Sztem nem gondolj át, h az h így tud teljesíteni köszönhető a rendszernek és a táraknak is.
De ha többet akar és csak máshol kapja meg, akkor viszontlátásra. Hiány lesz, de idáig is megoltottak mindent, szóval én nem izgulom túl a dolgot. Nem hinném, h menni szeretne, azt is h több pénzt szeretne. Vagy így vagy úgy de megoldódik.
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Majd Clark többet játszik. 😛
több mint 11 éve
Bennett sztrájkol a több lóvéért. Én nem tartom pótolhatatlannak. Kapott egy nagyobb szerződést és ez sem elég neki. Ha PC-ék elég tökösek, akkor kibaszarintják a francba a manust. Tavaly sem alkotott olyan maradandót. Ha odaért volna Bradyhez párszor akkor meglenne a második gyűrű és jogosabb lenne a követelése, de így.......
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Nekem ennek a koregrafianak a vegerol az hianyzik, hogy a terdehez kap, es ACL - miss rest of season. Mint Tulloch/Houston😊Volt már ez? Készíts saját gifet: giferator.easports.com/No offense, de olyan mintha az ugras vegen rajenne a szapora aztan gyorsan keszulne leulni a budira.PM_the_sheriff
krankovics
több mint 11 éve
Alapszakasz, de nyilván vicc Kancellár kimaradása. Őt elnézném nálunk is, amikor épp nem Juliant mészárolja le 😊WyattMondjuk én alapból jó ötletnek tartom a bizonyos algoritmus alapján értékelt játékosok rangsorolását, ahol nem csak szemrevételezéssel állapítják meg, hogy ki hogyan játszott, mert a szemünk sokszor nem objektív, viszont a PFF értékelésében is akkora blődségek vannak, hogy az ember a fejét fogja néha. Talán nem is lehet egzakt módon rangsorolni a játékosokat, vagy pedig nagyon komplex matematikai műveletek kellenének és sok befektetett energia. KÍváncsi lennék amúgy egy listára, ami nem csak a kifejezetten mérhető adatokat (sack,hit,tckl,press) mérné, hanem valamilyen módon súlyozná az adott play jelentőségét stbstb, biztosan lenne pár meglepetés. Nem hiszem,hogy a jelenlegi technika ne lenne rá alkalmas.
Summasummarum, ha Bennett marad ki és Kancellár a 21. akkor senki nem szólna egy szót sem.
több mint 11 éve
Alapszakasz, de nyilván vicc Kancellár kimaradása. Őt elnézném nálunk is, amikor épp nem Juliant mészárolja le 😊

több mint 11 éve
PFF top100as listáján Bennett 21., Chancellor meg nincs is a listán.Bennett nagyon hasznosan játszik, de egy minden posztot figyelembe vevő listán köze sincs a top20-hoz. Kacellár hiánya pedig tényleg vicc. Ennyit a lista hitelességéről. A tavalyi év legjobbja safetyben, clutch játékokkal return TD-vel, de nem kerül be...
nemtudom melyik a nagyobb viccbraxa88
Kancellár Sherm és E.T. is felépül(t) elvileg. Inkább nem gondolok bele, mi lett volna, ha a döntőben nem sérültek Lane-el együtt 😀
Viszonylag sok volt amúgy a jelenlévő,de nem gyakorló játékos. Szvsz P-Rich és Lane pupon kezd.
A legérdekesebb pozíció amúgy számomra most a WR/TE.
Lockett - Mondani sem kell, hogy egy 600-800 yardos szezon elvárás lehet tőle bőven
Graham - Hiányzó láncszem a Rendzone játékoknál, megnyithatja Lynch számára a futójátékot, checkdown opció lehet RW-nek a sok negatív yardos menekülés/sack helyett. Szerintem nem túlzó elvárás egy 700-1000 yardos 7-12 TD-s szezon.
Mellé akkor Baldwin még a biztos pont a slotban. Matthewsra kíváncsi leszek, illetve P-Richre és Norwoodra is. Szerintem a talent adott, hogy átlag feletti elkapó sor legyen a tavalyi kb ligautolsóból.
Ha utóbbi kettőtől nem is várunk kiemelkedő teljesítményt, egy offseason alatt két kezdő elkapót/TE-t szerezni elég jó dolog. Abban,hogy Kearse kezdeni fog, nem igen hiszek.
Jelenleg van magas, nagydarab elkapónk 3: Matthews, Graham, Kearse(?)
Harvin szerű inspace, routefutásban kiemelkedő gyors elkapó 3: Lockett, P-Rich, Baldwin
Plusz Norwoodot most nem tudom hová tenni. És akkor Willson is itt van még aki bizonyos playeknél használható a sebessége miatt. Tavalyhoz mérten összehasonlíthatatlan a különbség.
több mint 11 éve
PFF top100as listáján Bennett 21., Chancellor meg nincs is a listán.nemtudom melyik a nagyobb vicc
több mint 11 éve
bowl.hu/forum/alairasok/lofa_tatupu

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Jesse Williams szegény... Két éven keresztül sérült, majd jön ez... Állítólag ez a veserák 45 év alatt nagyon ritka. Hihetetlen. Reméljük kigyógyul belőle minél előbb.
több mint 11 éve
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Nem szabad a kész dolgokba belenyúlni..😊Volt már ez? Készíts saját gifet: giferator.easports.com/krankovicsKedvencem az "R. Wilson - sad". Hogy a rivális szurkolóknak is legyen valami. 😀
Szerk: megkíséreltem pozitívra fordítani: goo.gl/zsjIIY 😀Szamár
több mint 11 éve
Volt már ez? Készíts saját gifet: giferator.easports.com/krankovicsKedvencem az "R. Wilson - sad". Hogy a rivális szurkolóknak is legyen valami. 😀
Szerk: megkíséreltem pozitívra fordítani: goo.gl/zsjIIY 😀
több mint 11 éve
Volt már ez? Készíts saját gifet: giferator.easports.com/No offense, de olyan mintha az ugras vegen rajenne a szapora aztan gyorsan keszulne leulni a budira.
krankovics
You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 11 éve
Hát oda nem tudtál volna bekerülni/megcsinálni az 53-fős rostert. Jobban tetted hogy hazajöttél, mert itt talán egy Megye 3-as Csengele/Kömpöcbe még csak-csak betudnál volna férni, a keretbe..CoolearieNem nehéz pedig, 1-2 éven belül úgyis visszavonul az egész csapat, mostanában nagy divat lett arrafelé.
(Sok lesz az OFF)
több mint 11 éve
Hát oda nem tudtál volna bekerülni/megcsinálni az 53-fős rostert. Jobban tetted hogy hazajöttél, mert itt talán egy Megye 3-as Csengele/Kömpöcbe még csak-csak betudnál volna férni, a keretbe..😊Na és mit mondtak rólad? Maradsz vagy menned kell?CoolearieA ninershez akartak tradelni, úgyhogy inkább hazajöttem.Nadal17
több mint 11 éve
Na és mit mondtak rólad? Maradsz vagy menned kell?CoolearieA ninershez akartak tradelni, úgyhogy inkább hazajöttem.
több mint 11 éve
Eddig egy rookie campen vagyunk túl, bármi lehet.Nadal17Na és mit mondtak rólad? Maradsz vagy menned kell?
több mint 11 éve
Eddig egy rookie campen vagyunk túl, bármi lehet.
krankovics