Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
😊

http://seahawks.hu
több mint 9 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Amúgy nem értek egyet a Wilson savazással.Ha lenne is ideje a zsebben maradni,amire volt pár példa azért,nem volt egyszerűen célpontja.Egyértelműen az elkapokat látom hibásnak ebben a témában,RW nem mer olyan célpontra dobni ahol kicsi veszélyt is érez,mert a wr-jeink nem képesek a kétes szitukban 1-1-ben megverni a védőiket.Erre jó példa mikor PRich re dobott egy picit kockázatosabbat talán a Giants ellen..Személy szerint a legkisebb jelét sem láttam az elkapon hogy mindent megtenne azért hogy legalább valahogy kizárja az emberét .Persze INT is lett.Rookie és draftolatlan elkapoktol nem lehet csodát várni,de ez nem RW hibája.
Persze hibázik ő is ahogy sokan mások is ,de ha kell mindig tud vezér lenni a pályán.A Cards ellen is akkor talált üres embert amikor már mindenki a cards secondarybol azt hitte hogy kapja a sacket és a szabadulása után már elvesztették az embereiket.A meccs egyik kulcsdriveja is egy ilyen volt mikor egy testcsellel hasradobatta az egyik passrushert és dobta meg Lynchet,abbol a drivebol lett a meccs TD-je is.
Lehet nem értetek egyet de én RW mellett vagyok,😊

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A feldolgozás az én ízlésemnek kicsit túl szirupos, de a történet gyönyörű:  www.foxsports.com/nfl/video?vid=362614851738

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Ez kötelező darab:  www.seahawks.com/news/articles/article-1/Russell-Wilson-Pete-Carroll-produce-trick-shot-video-with-Dude-Perfect/6dc443d8-3466-42fe-bf56-ce7986171010

PC 1:35-nél! 😕)tejbegrrr!!!
A maszkban RW ugy néz ki mint Lakatos Marlonbrandó 😊

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ez kötelező darab:  www.seahawks.com/news/articles/article-1/Russell-Wilson-Pete-Carroll-produce-trick-shot-video-with-Dude-Perfect/6dc443d8-3466-42fe-bf56-ce7986171010

PC 1:35-nél! 😕)

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
PRich-et 147 elkapott yarddal és két TD-vel jelölik a hét újonca címretejbegrrr!!!
Egyetlen aprócska yarddal hibáztam el...

...Odell Beckham Jr. teljesítményét! ^ ^

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Akárki akármit mond, ez a '10-es évek legnagyobb rangadója. Győzzön a jobb!( mi)
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
@baggio Nincs hang a videón. Amúgy Funkypárduc korábban linkelte már. Aki nem hallotta: Minden kérdésre egy szó jön válaszként : "yeah", plusz egyszer szóba hozza az alapítványát.

9ers elleni rövidhéten mit vártok?

Mi végre megtaláltuk a "swaggert", megvertük magabiztosan a liga legjobb mérleggel álló csapatát, a 9ers pedig otthon vért izzadva verte a gyengécske és RG 1/2-al felálló Redskinst, szóval mentálisan mi jobb helyen vagyunk szerintem.

Hazai pálya idén annyira nem jött be a 9ersnek ráadásul. O# oldalon sokan szidják a playcallt (ismerős?), de a WR állományuk tavalyhoz képest javult is. A faluk viszont gyengült, amit ki lehet aknázni. Ezek miatt is a futástól nem tartok annyira, viszont passrush hiányában lehetnek problémáink az elkapókkal, és Capy is előveheti a nyúlcipőt, mint az NFC döntőben. Most elvileg Irvin lesz a spy, kíváncsi vagyok.

Védelemben jól pótolták a sérülteket, már amennyire lehet allpro játékosokat pótolni. Bootlegek annyira nem fognak ülni, mert Brooksot meg upgradelték is. Vertikális játékokkal szerintem sebezhetőek. Ez a meddő screen-screen-run playcall viszont biztosan nem fog ülni. Érdekes,hogy tegnap nem használtuk a jumbo csomagot. Lehet, hogy csütörtökre tartogattuk?

KPL elvileg játszhat, legalábbis ezt hallottam. K.J. és Wagner jó játéka az underneath zónákat sokkal megnyugtatóbbakká teszi.undisputedly
Én egy mondatban latolgatnám az esélyeket. Aki megnyeri az öbölháborút, az megy a Wildcard hétvégére.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
@baggio Nincs hang a videón. Amúgy Funkypárduc korábban linkelte már. Aki nem hallotta: Minden kérdésre egy szó jön válaszként : "yeah", plusz egyszer szóba hozza az alapítványát.

9ers elleni rövidhéten mit vártok?

Mi végre megtaláltuk a "swaggert", megvertük magabiztosan a liga legjobb mérleggel álló csapatát, a 9ers pedig otthon vért izzadva verte a gyengécske és RG 1/2-al felálló Redskinst, szóval mentálisan mi jobb helyen vagyunk szerintem.

Hazai pálya idén annyira nem jött be a 9ersnek ráadásul. O# oldalon sokan szidják a playcallt (ismerős?), de a WR állományuk tavalyhoz képest javult is. A faluk viszont gyengült, amit ki lehet aknázni. Ezek miatt is a futástól nem tartok annyira, viszont passrush hiányában lehetnek problémáink az elkapókkal, és Capy is előveheti a nyúlcipőt, mint az NFC döntőben. Most elvileg Irvin lesz a spy, kíváncsi vagyok.

Védelemben jól pótolták a sérülteket, már amennyire lehet allpro játékosokat pótolni. Bootlegek annyira nem fognak ülni, mert Brooksot meg upgradelték is. Vertikális játékokkal szerintem sebezhetőek. Ez a meddő screen-screen-run playcall viszont biztosan nem fog ülni. Érdekes,hogy tegnap nem használtuk a jumbo csomagot. Lehet, hogy csütörtökre tartogattuk?

KPL elvileg játszhat, legalábbis ezt hallottam. K.J. és Wagner jó játéka az underneath zónákat sokkal megnyugtatóbbakká teszi.undisputedly
szerintem ez lesz a tipikus 50:50 meccs, innen eldől kinek mi a szerepe az év további részére
fejben kell ott lenni 😊funkyparduc
az a tegnapi Skins D nem volt gyengécske, a gond ott volt hogy nem bírtuk kihasználni a gyengeségeiket. ez a vertikális játékkal sebezhetőek honnan jött? Eli így dobott nekünk 5 picket 😊 hogy Brooks,Lynch, Aldon nyektette egész végig.
amúgy egy alacsony pontos védelmi állóháborút látok. nem meglepő.
Total D: 1, Seahawks, 2, 49ers
Pass D: 2, 49ers, 3, Seahawks
Run D: 6, Seahawks, 7, 49ers

😀

verseny, ki fogja többet mondani a Bevell/Roman takarodj-at? 😀

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
@baggio Nincs hang a videón. Amúgy Funkypárduc korábban linkelte már. Aki nem hallotta: Minden kérdésre egy szó jön válaszként : "yeah", plusz egyszer szóba hozza az alapítványát.

9ers elleni rövidhéten mit vártok?

Mi végre megtaláltuk a "swaggert", megvertük magabiztosan a liga legjobb mérleggel álló csapatát, a 9ers pedig otthon vért izzadva verte a gyengécske és RG 1/2-al felálló Redskinst, szóval mentálisan mi jobb helyen vagyunk szerintem.

Hazai pálya idén annyira nem jött be a 9ersnek ráadásul. O# oldalon sokan szidják a playcallt (ismerős?), de a WR állományuk tavalyhoz képest javult is. A faluk viszont gyengült, amit ki lehet aknázni. Ezek miatt is a futástól nem tartok annyira, viszont passrush hiányában lehetnek problémáink az elkapókkal, és Capy is előveheti a nyúlcipőt, mint az NFC döntőben. Most elvileg Irvin lesz a spy, kíváncsi vagyok.

Védelemben jól pótolták a sérülteket, már amennyire lehet allpro játékosokat pótolni. Bootlegek annyira nem fognak ülni, mert Brooksot meg upgradelték is. Vertikális játékokkal szerintem sebezhetőek. Ez a meddő screen-screen-run playcall viszont biztosan nem fog ülni. Érdekes,hogy tegnap nem használtuk a jumbo csomagot. Lehet, hogy csütörtökre tartogattuk?

KPL elvileg játszhat, legalábbis ezt hallottam. K.J. és Wagner jó játéka az underneath zónákat sokkal megnyugtatóbbakká teszi.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
GoHawks Seattle Seahawks 3
Okungról van valami info???
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Meglehetősen éles vita alakult itt ki a tegnapi meccs után, pedig nyertünk a liga egyik legjobb formában lévő csapata ellen és szerintem nem is érdemtelenül. Hibák most is voltak, pl. amit az O fal művelt az első félidőben az szerintem botrány volt. RW nincs top formában ez világos, de vagy a földön fekszik, vagy ha van elég ideje, akkor meg az elkapók képtelenek elszakadni. Lássuk be ez a WR corps nokedli.
Viszont tetszett Moeaki, remélem rászokik RW és kibírja kórház nélkül a szezont.
A Defense már majdnem tavalyi szinten pörgött. Wagner - nekem nagyon hiányzott és ez a meccs bizonyította, hogy nem csak nekem.
Megvan a W jöhet a Frisco. Ők sincsenek topon, de az a meccs így is gyilkos lesz (szokás szerint).

A TD Magazin honlapján meg lehet nézni Lynch nyilatkozatát. Minden Seahawks fannak ajánlom, egyszerűen zseniális a fickó.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Már korábban is írtam, Russ azertfut mindig az elwteert,mert ő uhy dönt,hogy kimenekul a zsebből. Soha nem lép fel,soha. Eljon az idő,amikor lábbal már nem tesz le 70-100 yardokat, akkor mit csinál? Mármint a csapat.undisputedly
Elhozzuk Tom Bradyt.

Már bocs, de ez nettó hülyeség..Medvepapa
Nem vagyok a könyvelőd, de ha az lennék, azt tanácsolnám;
Ne igényeld mindig vissza az Áfát.
Én nem idéztem senkit, kérem tiszteletel, csak úgy írtam, mintha a könyvelője lennék, de nem vagyok, csak úgy írom...
Sok a szemmellenzős fan az a baj, de részemről teljesen mindegy, ha ennyire befogadó a csapattopic egy véleménnyel kapcsoaltban, az már nem az én bajom.undisputedly
Meg én is itt vagyok, az is baj!
Balga
Ez a világegyetem legszabadelvűbb topicja! Itt nyugodtan, jól érzi magát, megtűrik a Medve***** és a vitathatatlan***** is!
Itt csak engem moderálnak, de csak akkor, ha azt írom, hogy *****!

több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ez nem egy konstruktív vita így, hogy annyival érvelsz "ez nettó hülyeség".
Szerintem meg nem az, és konkrét playekkel bizonyítható.

Természetesen az ereménykövetőt nem kell követni,ha nem akarod, mivel már elég régóta vagy a fórumon nem értem miért lep meg, hogy ott a szurkolók sokkal vehemensebben fogalmaznak, mint ahogyan tennék azt szerkesztett komment formájában. Én is sokkal szélsőségesebben fogalmaztam.
Nyilván ebbe a rendszerbe nagyon nehéz lenne most hatékonyabb irányítót elképzelni, de amit a legtöbb fan és te is művelsz az konkrétan annyi, hogy "szar a fal, szar a fal, RW for prezident".

Szerintem meg ez nettó hülyeség. Hiába nagy divat szidni a falunkat, és Cable rendszerét, meg Bevellt, sokatokkal nagyon elszállt a realitás, és ugyanazt érzem, mint ami az öltözői megosztottságot is okozta. Sokan megváltóként kezelik Russellt.

Tavaly valóban a fal hülyeségei járultak hozzá az O# inkompetenciájához, aztán annyira elszaladt egyes fanokkal a ló, hogy idén már azt sem RW számlájára írják, ha egy gyenge kis szellő hatására már belefordul egyenesen az emberbe a sackért.

- Ez a fal nem annyira szar,mint ahogy látszik. RW teszi sokkal gyengébbé. Semmi jelenléte a zsebben. Érzi,hogy jönnek, menekül. NEm lép fel a zsebben, nem várja meg,hogy a nagyfiúk körülötte dolgozzanak, azonnal kifordul.

-Gyenge-e Bevell? Igen gyenge, megint a gyengén hívott screenekkel machinált, Lynch oktalan mellőzése is a számlájára írható, és Harvint sem tudta használni, de nem akarom elhinni, hogy a sokszor gyönyörűen kivitelezett playekből az ő hibája miatt nem szület több.


Sok a szemmellenzős fan az a baj, de részemről teljesen mindegy, ha ennyire befogadó a csapattopic egy véleménnyel kapcsoaltban, az már nem az én bajom.undisputedly
Elsősorban: ne vedd támadásnak, lehet erősen fogalmaztam. Ugyanakkor tisztázni szeretném, hogy eszem ágában sem volt érvelni, és távol álljon tőlem, hogy bárki álláspontját, véleményét meg akarjam változtatni, és ez most sem így van. A véleményedet véleményezem, azt viszont szabad, lévén ez egy fórum, de tényleg ne vedd személyeskedésnek. Vitázni sem akarok feltétlenül, éppen ezért.
Azt is mondtam, hogy van amiben igazad van, akár Wilsonnal kapcsolatban is, csak úgy érzem átestél a ló túlsó oldalára. Igen vannak hibái, igen vannak korlátjai. Igen, néhány sack az Ő hibája, de inkább egy sack, mint egy meggondolatlan dobás és egy turnover. Nézzük a tegnapi hét sack-et, amivel példálózol. Jó legyen, abból 3 RW hibája is. De max. 3, kérlek nézd vissza. Lehet hogy egy-két zsebirányító, aki gyorsan elengedi a labdát, játékot de legalább egy incomplete pass-t megcsinál(legrosszabb esetben turnover, mint mondtam). De azt nem említed, hogy 4-5 másik játékot RW a mozgékonyságával megment, ahol a zsebirányító lenne földbe döngölve.
Wilson fut...ha azt tudja, akkor fusson már bassza meg. Ha eredményes vagy benne, miért ne csináld? Érezni a zsebet. Wilson esetében épp oly fontos, mint érezni a zseben kívül, hogy mit csinálhatsz. És ebben zseni. Akkor miért ne játszunk az erősségére?! De tök mindegy, Te akarsz látni egy RW-t, egy másik fan másik RW-t. A lényeg, hogy a coaching staff mit akar látni tőle, milyen playbook-ot terveznek rá, stb, és kötve hiszem, hogy insider lenne innen bárki a témában, de ha igen, szívesen várom a gondolatait. Kurva sok futott yardja van, mert TALÁN, - nem tudom, csak a véleményem - mikor 5-6 emberes pass rush érkezik rá, lehet, hogy tudatosan engedik át a védőket, hogy egy-két későbbi blokkot kiosztva nyíljon egy sáv a futásra. Sokszor látszik a tudatosság szerintem.
"amit a legtöbb fan és te is művelsz az konkrétan annyi, hogy "szar a fal, szar a fal, RW for prezident"" - bár tényleg elhangzott egy-egy ilyen vélemény, de ez sarkított, és rám nem is feltétlenül igaz. És igazad van, annyira lehet nem szar a fal. De nem is jó. Ezt nem akarom bizonygatni, ha nem így látod, tök mindegy. Én így látom. Mint mondtam, nem akarlak meggyőzni semmiről.

A másik, és direkt nem nyilatkoztam érdemben a témában, és nem hozom fel sehol: azért egy magyarországi fórumon, a Seahawks öltözői megosztottságáról bármit tudni vélni egy-két tweet meg a média csalimorzsáiból SZERINTEM baromira nagy naivitás. Én nem mondanék ilyesmit.

A mondanivalóm lényege, hogy vannak Wilsonnak hibái, nem is baj, ha ezeket észrevesszük, de a létező problémákért most szinte egy az egyben őt állítod be felelősként, ami szerintem nem igaz. Mindenki csinálhatná jobban a dolgát. Ha nem így volna, 11-0 lenne a mérlegünk, és minden tekintetben vezetnénk az offense rangsorokat. De azt is látni kell szerintem, hogy ez az offense konzisztensen idén már nem lesz sokkal jobb. Olyan hiányosságok vannak, amiket már idény közben nem lehet pótolni. Lesznek jobb meccseink, meg "szarok"(én minden meccsünket imádom) is. Nyerni is fogunk, meg veszíteni is.

Eredménykövető: ebben is igazad van, tudom, hogy milyen megnyilvánulások vannak ott, nem lep meg. De mint fórumon lévén, engedtessék már meg megfogalmaznom, ha nem tetszik valakinek megnyilvánulása, ahogy ha valakivel nem értek egyet, akkor nyugodtan leírhatom a magam verzióját. Pl. mikor Iktriad(no offense Ik, de hát így valljuk be) szinte minden meccs eredménykövetőjében ahol megjelenik elmondja, hogy vagy egy tipikus Jags meccset lát, de legalább az egyik csapat úgy játszik, mint a Jags, és tuti, hogy valamelyik játékos jövőre már a Jags-ben fog játszani...mivel beszélgetőtársa is akad, ez elég hosszúra is szokott nyúlni. Minden joga megvan ehhez, ettől függetlenül nem feltétlenül lesz élvezhető a dolog mások számára. 😊 És tudod szeretném követni az eredménykövetőt, mert régen jó(jobb) volt. Élveztem.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
GoHawks Seattle Seahawks 3
Nem értem ezt az egész témát... Nagyon gyorsan felejtenek itt egyesek....

- Szezon elején még RW for president hangulat volt, mindenki őt istenítette, most jött pár gyengébb meccs (sztem az egész csapatnak). Eredmény? Ő a bűnbak... no comment...
- RW első, másodévében tudott hosszan passzolni, idén pedig elfelejtett... abszolút reális, sztem se a célpontok hiányoznak...

- Tegnap megvertük a 9-1-el!!!!!!!!!!!!!!!!!! álló Cardinálst, az NFL-ben nincs könnyű győzelem(lásd Chiefs - Raiders). Vertük a Packerst, Broncost...

Kicsit több optimizmust jó lenne olvasni 😉

GoHawks!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Mellesleg idejét sem tudom, mikor ment úgy az O# legalább 80 yardot egy támadásban, hogy konzisztensen menetel a TD-ig, és nem egy RW 50+ yardos futás van mögötte. Szerintem idén 5 db ilyen támadást nem vezettünk.undisputedly
Jogos. Tegnap a közvetítésben volt egy meglepő RZ-stat, ez vagy valami ilyesmi lehetett:  www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-attempts-per-game

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
helyre lett rakva a cardsbraxa88
Remach-ig.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jogos a kritika RW felé, hiszen az elmúlt 4-5 meccsen nem teljesít úgy, ahogy eddig.Sebii
Szerintem ez úgy igaz, hogy a tegnapi előtti 3-4 meccsen nem hozta a tőle megszokottat. Több helyen a D mellett RW-t említik, mint a Cards elleni győzelem kulcsfiguráját. A legfontosabb, TD-vel végződő drive meg hibátlan munka volt tőle.

Egyébként nem gondoltam volna, de szerzett pontokban a 300 feletti élcsoport (Pats, GB, Eagles, Colts, Broncos) után a legjobbak közé tartozunk (279 ponttal), nagyjából a Steelers (288) és a Dolphins (285) szintjét hozva. És ezt azért döntő részben az O hozta össze, idén ritkák nálunk a D vagy ST pontszerzések.tejbegrrr!!!
Ezt is tudnám árnyalni.

Tegnap a Cards átlagban a saját 20 yardosáról indult, meg a saját 45-ről kb.
Plusz ugye a Giants úgy kapott sok tucatot, hogy only readoption.undisputedly
Ez szerintem meg pont, hogy nem árnyal. Azt használjuk, ami az adott matchupban működik. Nem kell miden meccsen mindennek ülnie. De ha találunk olyan megoldást amivel haladunk, akkor minek váltani?Sebii
Már hogy ne árnyalná? A szerzett pontokra írtam. A D# és a ST# egy-egy ritka kivételtől eltekintve remek pozíciókat szokott adni a támadóknak, amiből rendre csak FG születik.

Mellesleg idejét sem tudom, mikor ment úgy az O# legalább 80 yardot egy támadásban, hogy konzisztensen menetel a TD-ig, és nem egy RW 50+ yardos futás van mögötte. Szerintem idén 5 db ilyen támadást nem vezettünk.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Jogos a kritika RW felé, hiszen az elmúlt 4-5 meccsen nem teljesít úgy, ahogy eddig.Sebii
Szerintem ez úgy igaz, hogy a tegnapi előtti 3-4 meccsen nem hozta a tőle megszokottat. Több helyen a D mellett RW-t említik, mint a Cards elleni győzelem kulcsfiguráját. A legfontosabb, TD-vel végződő drive meg hibátlan munka volt tőle.

Egyébként nem gondoltam volna, de szerzett pontokban a 300 feletti élcsoport (Pats, GB, Eagles, Colts, Broncos) után a legjobbak közé tartozunk (279 ponttal), nagyjából a Steelers (288) és a Dolphins (285) szintjét hozva. És ezt azért döntő részben az O hozta össze, idén ritkák nálunk a D vagy ST pontszerzések.tejbegrrr!!!
Ezt is tudnám árnyalni.

Tegnap a Cards átlagban a saját 20 yardosáról indult, meg a saját 45-ről kb.
Plusz ugye a Giants úgy kapott sok tucatot, hogy only readoption.undisputedly
Ez szerintem meg pont, hogy nem árnyal. Azt használjuk, ami az adott matchupban működik. Nem kell miden meccsen mindennek ülnie. De ha találunk olyan megoldást amivel haladunk, akkor minek váltani?
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jogos a kritika RW felé, hiszen az elmúlt 4-5 meccsen nem teljesít úgy, ahogy eddig.Sebii
Szerintem ez úgy igaz, hogy a tegnapi előtti 3-4 meccsen nem hozta a tőle megszokottat. Több helyen a D mellett RW-t említik, mint a Cards elleni győzelem kulcsfiguráját. A legfontosabb, TD-vel végződő drive meg hibátlan munka volt tőle.

Egyébként nem gondoltam volna, de szerzett pontokban a 300 feletti élcsoport (Pats, GB, Eagles, Colts, Broncos) után a legjobbak közé tartozunk (279 ponttal), nagyjából a Steelers (288) és a Dolphins (285) szintjét hozva. És ezt azért döntő részben az O hozta össze, idén ritkák nálunk a D vagy ST pontszerzések.tejbegrrr!!!
Ezt is tudnám árnyalni.

Tegnap a Cards átlagban a saját 20 yardosáról indult, meg a saját 45-ről kb.
Plusz ugye a Giants úgy kapott sok tucatot, hogy only readoption.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Jogos a kritika RW felé, hiszen az elmúlt 4-5 meccsen nem teljesít úgy, ahogy eddig.Sebii
Szerintem ez úgy igaz, hogy a tegnapi előtti 3-4 meccsen nem hozta a tőle megszokottat. Több helyen a D mellett RW-t említik, mint a Cards elleni győzelem kulcsfiguráját. A legfontosabb, TD-vel végződő drive meg hibátlan munka volt tőle.

Egyébként nem gondoltam volna, de szerzett pontokban a 300 feletti élcsoport (Pats, GB, Eagles, Colts, Broncos) után a legjobbak közé tartozunk (279 ponttal), nagyjából a Steelers (288) és a Dolphins (285) szintjét hozva. És ezt azért döntő részben az O hozta össze, idén ritkák nálunk a D vagy ST pontszerzések.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Idén először(?) vezetjük a yard/g mutatót D# oldalon. Mi vagyunk az egyetlen csapat a ligában ahol ez a szám 300 alatti. Passz ellen 3. , futás ellen pedig 6. helyen állunk.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Jogos a kritika RW felé, hiszen az elmúlt 4-5 meccsen nem teljesít úgy, ahogy eddig. Viszont még ezzel a gyengébb játékával is bőven a liga jobbik felében van. Én nem húznám rá a vizes lepedőt. Sokszor kibeszéltük már az elkapósor bajait, Bevellt, a falat és szerintem így simán benne van egy gyengébb időszak. Wilson van annyira profi és értelmes, hogy túl fog jutni ezen a gödrön és elit lesz. Ha nem is idén akkor jövőre egy legitim elsőszámú elkapóval, mert számomra nem kérdés, hogy ez lesz az offseason egyik legfontosabb feladata. Hozzuk el Demaryus Thomast és ha vele sem megy, akkor lehet kongatni a vészharangokat, de addig semmi értelme, hiszen 7-4 a csapat, idén is bajnokok lehetünk.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sok a szemellenzős fan a tavaly Super Bowlt nyerő, idén is egymaga meccseket eldönteni képes irányítóval szemben, ez tényleg nagy baj 😊 azért na, oké hogy a szurkoló mindig többet akar, de bizonyos esetekben talán érdemes fenn tartani azt a rózsaszín szemüveget, én azt hittem nem volt olyan rég, mikor Tarvaris Jacksonnal a kezdőben a Steelers nullázta a csapatot vagy Charlie Whitehursttel 6-3-ra kaptatok ki a Browns-tól...baggio
Ne haragudj, de az egyetemi foci/RO fanságod miatt te sem számítasz objektívnek.

T-Jax és CSárli teljesen más, backup kaliber mindkettő, egy pillanatig sem merült fel senkiben komolyan, hogy frencsájz Qb lesz belőlük. Ennyi erővel minden csapat hálát adhatna, hogy nem backup kaliber a Qb (persze ahol nem az).

Senki sem vitatja, hogy RW a semmiből tud 40 yardokat futni, vagy broken playeket életben tartani, de a gameplan szerű játékból idén nem sok jó sült ki. Lent már soroltam az általam oknak vélt tényeket.
RW nagyban hozzájárul a gyenge képzhez ami a falról kialakult.