Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
3.Mit gondoltok, van-e esély arra, hogy feltámasszuk a passzjátékot, és ha igen,akkor hogyan? Nyilván a játékosanyagon változtatni alig tudunk, elképzelhető, hogy Bevell faszsága ez is?

CSABI27
3. Át kell szabni a playbookot, és Russnak is formába kell jönnie, plusz javulnia kell konzisztens szintre az elkapóknak. Szvsz reális esély erre nincs.

undisputedly
Akkor munkára fel, ismerjük a mentalitást, és a hozzáállást a csapatnál, profikról beszélünk.
több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Egyértelmű, hogy a mostani receiving corp még ennél a '12-esnél is gyengébb, na de ennyivel??? Ezt nem akarom elhinni, hogy ennyire nincsen separation, tényleg, őszintén nem emlékszem, mikor dobott Wilson egy igazán mélyet.CSABI27
Ez azért nem volt olyan régen:  www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap3000000425588/Wilson-throws-60-yard-pass-to-Kearsetejbegrrr!!!
Oké, bár szerintem ez broken play és impro volt kearsetől és wilsontól. Anyway, édeskevés a mély passz.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Egyértelmű, hogy a mostani receiving corp még ennél a '12-esnél is gyengébb, na de ennyivel??? Ezt nem akarom elhinni, hogy ennyire nincsen separation, tényleg, őszintén nem emlékszem, mikor dobott Wilson egy igazán mélyet.CSABI27
Ez azért nem volt olyan régen:  www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap3000000425588/Wilson-throws-60-yard-pass-to-Kearse

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem értem miért ne lenne PO? 6-4 kiváló ehhez. Oké, a Cards 9-1 a garantált rájátszás, de egyébként a Pats áll 8-2vel, ennyi. A többi PO esélyes csapat 7-3 (6 csapat), illetve 6-4 (7 csapat + Cinciváros 6-3-1). Kivéve a pocsék Nemzeti Dél (2x4-6).
Amit ajánlok, az a pontarány. Szerzettből kivont kapott.
Ránézésre ad érzékelhető különbségű infót, és nem is alaptalan ebből kiindulni tapasztalatom szerint. Például legrosszabbak a Jax (-124), Raiders (-113). És tényleg a két legrosszabb csapat. Legjobbak a Pats (+105) és a csoportmásodik Packers (+105). Ezért tartom őket csoportgyőztes esélyesnek, nem a Lionst (+32). Sok mindent érdemes még látni (most nem erre a számra értem, de itt is: bye week, schedule), de ekkora eltérés sosem véletlen. Én legalábbis nem lepődök meg ha a Packers nyeri a divíziót végül.

Nézzük a Nemzeti Nyugatot:.
Seahawks +45 (Zárójelben, az NFCben a PO esélyesek közül a Cowboys+Eagles áll hasonló értéken: +49 és +48)
Cards +61
Niners -1
Rams -73

Azt akarom mondani, hosszútávon többször jön ki ez előnyként, hogy sokkal több pontot szerzel mint kapsz, mint fordítva. Bármi lehet, de én bizakodom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. Egyértelmű, hogy a mostani receiving corp még ennél a '12-esnél is gyengébb, na de ennyivel??? Ezt nem akarom elhinni, hogy ennyire nincsen separation, tényleg, őszintén nem emlékszem, mikor dobott Wilson egy igazán mélyet.

2.Ez hogy lehetséges amellett, hogy Lynchnek baromira megy a futás az utóbbi hetekben??? Azért ez eléggé szürreális a mai trendeket figyelve, bármennyire is futócsapat vagyunk. '12-ben, amikor kezdték elengedni Bevellék Wilsont, dobáltunk hosszú passzokat, inkább a medium range típusúakat, de volt 1-2 hosszabb, per meccs. Ez jelenleg 0.

3.Mit gondoltok, van-e esély arra, hogy feltámasszuk a passzjátékot, és ha igen,akkor hogyan? Nyilván a játékosanyagon változtatni alig tudunk, elképzelhető, hogy Bevell faszsága ez is?

4.Nem hiszem el, hogy ezen a szinten 0 seperationre képesek olyan elkapók, akik azért nem véletlenül kerültek be a keretbe, valamit csak tudnak.
CSABI27
1. Igen, valóban ennyire szar az elkapó egység. UDFA és Rookie only.
Nincs elszakadás, illetve ha van, RW nem tudja megdobni. Pl két meccsel ezelőtt Kearse elszakadt vagy 40 yard deepen, de nagyon mellé ment a passz. Mindazonáltal semmi szélső vonal melletti deep threat nincs. Nincs olyan elkapó aki fizikailag rossz matchup lenne az ellenfélnek, lásd tegnapi sarok passz a Smith vs Baldwin felállásra.

2. Offseasonban mehetett el a szezon, amikor Harvin még itt volt, és a passzjátékunk és az elkapók passzroutjai rosszul lettek megszabva. Screen meg 0-5 yardos bohóckodás. Ezen nagyon nehéz menet közben változtatni, és teljes egészében a szakmai stáb felelőssége. Múltkor olvastam/láttam egy "elemzést" nfl.com-on, azon "röhögtek", hogy előre tudni milyen utat futnak az elkapók.

3. Át kell szabni a playbookot, és Russnak is formába kell jönnie, plusz javulnia kell konzisztens szintre az elkapóknak. Szvsz reális esély erre nincs.

4.UDFA+rookie az összes
több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Én próbálok mindig pozitív maradni a csapattal kapcsolaban, egyáltalán nincs még elveszve a szezon, playoffba csússzunk be valahogy, ott kezdődik az igazi játék. DE! Sajnos vitathatatlan, h 0 passzjátékkal nem lesz esélyünk meccseket nyerni a nagyok ellen. Mindig is run-first csapat voltunk, most nem run-first vagyunk, hanem run-only. A run-first jól működött, mert a védelmek elsősorban a futást voltak kénytelenek megállítani, így megnyíltak a passzsávok, valamint, a play-actiont is jól használtuk. 2012-ben volt egy Riceunk, aki sose hozta azt a formáját, amit Favre-al 1 szezon erejéig megmutatott, volt egy tapasztalatlan Baldwin, egy baromira éretlen Golden Tate, vmint Kearse,Butler,Braylon Edwards. Egyértelmű, hogy a mostani receiving corp még ennél a '12-esnél is gyengébb, na de ennyivel??? Ezt nem akarom elhinni, hogy ennyire nincsen separation, tényleg, őszintén nem emlékszem, mikor dobott Wilson egy igazán mélyet. Ez hogy lehetséges amellett, hogy Lynchnek baromira megy a futás az utóbbi hetekben??? Azért ez eléggé szürreális a mai trendeket figyelve, bármennyire is futócsapat vagyunk. '12-ben, amikor kezdték elengedni Bevellék Wilsont, dobáltunk hosszú passzokat, inkább a medium range típusúakat, de volt 1-2 hosszabb, per meccs. Ez jelenleg 0.

Mit gondoltok, van-e esély arra, hogy feltámasszuk a passzjátékot, és ha igen,akkor hogyan? Nyilván a játékosanyagon változtatni alig tudunk, elképzelhető, hogy Bevell faszsága ez is? Nem hiszem el, hogy ezen a szinten 0 seperationre képesek olyan elkapók, akik azért nem véletlenül kerültek be a keretbe, valamit csak tudnak.

Aztán persze a védelmen is van mit javítani, de ha az offense nem lenne ennyire egydimenziós, a tegnapi meccs meglett volna úgy gondolom.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az én meglátásom szerint a tegnapi vereség volt idén a legelfogadhatóbb. A liga egyik legjobb hazai pályáján 4 ponttal kaptunk ki (reálisan nézve 1 pont, mivel 4&goalnál berúghattuk volna a FG-t ha bízunk a védelemben) egy jobb csapat ellen.

Bőven büszkék lehetnek magukra a srácok, mert ez a roster most ennyit tud. Ennek ellenére kemény focit játszottunk, és még mindig kellemetlen szájízzel állnak fel az ellenfélnél egy-egy hit után, viszont a játék legfontosabb elemei hiányoznak idén, hol sérülés, hol pedig formahanyatlás miatt.

A Védelem oldalán teljesen eltűnt a passrush:

-Avril kontrakt évben nem csinál semmit
-Mebane, Jesse, Marsh kiesett, Hill rengeteget kihagyott, az egyetlen értékelhető játékos Bennett. McD-ről nem tudok nyilatkozni, hirtelen egyik oldalra sem tudom sorolni.

A LB sortól sokat vártunk idén, de már a TC-t seme edzette végig a három kezdő:
-Wagner és Mebane hiánya egy elit futás elleni védelmet liga hátsó felébe sodorta.
-A sealing the edge nálunk abszolút nem játszik. Súlytalanok nagyon a DE-ek, így mondjuk LB-ként is nehezebb, mert nem az a feladata 4-3-ban egy LB-nek főként, hogy az ellenfél falembereivel viaskodjon.
-Smith harmat gyengén jászott idén, tegnap voltak vállalható megmozdulásai, Wright ha nem sérült jó, KPL-ből jó játékos lesz.

A secondaryt nem bántanám.
-Shem elit, de idén gyengébb,mint tavaly, viszont mindenképpen elit még így is
-E.T. saját elmondása szerint sem érezte eddig a ritmust
-Kancellár sérülten nem jó JJohnson > sérült Kancellár
-Maxi és Lane mindkettő sérült volt, rozsdásak, de nem vészes, bőven vállalható
-Simon tanulja a játékot, rengeteget hibázik, ő a régi rendszerben nagy steal lett volna

Összességében a D-falat nagyon fel kell erősíteni jövőre. Avril mehet. DE-ek kellenek, egy elit prospect legalább és depth is, habár az idén is volt indulásnál.

A támadók már más tészta. Bevellt elküldeném. 1&goal sztiuációban vagyunk, eljutunk 4&goalig a hülye hívásaival, majd egy hulló falevelet hív a Smith vs Baldwin matchupra!!! Két fej a különbség. Példaként a Houston ugyanezt a hulló falevelet JJ Wattra hívta tegnap. Bevell abszolút nem ért a matchupokhoz. Olyan helyzetbe hozza a játékosokat, ahol alapból hátránnyal indulunk.

-A WR sorban Norwood semmi, P-Rich eddig semmi komolyat nem mutatott, pedig 2. körös pick volt. Róla még nem mondanék le.
Kearse maximum 3. számú wideout lehetne egy normális csapatban.
Kereken kettő, azaz kettő szélső elkapó hiányzik. Példaként a SF FO összekukázott Crabtree mellé egy Steve JOhnson-Boldin-Loyd hármast is...

-Baldwin jó slotban

-TE-ben Miller egyre többet sérült, McCoyról is lemondhatunk. Willson és Helfet 2nd és 3rd string TE. Egy jól blokkoló és 3rd downon is használható TE nagyon hiányzik.

-tegnap kifejtettem már röviden követőben,hogy a fal szar,de nem annyire mint látjuk. RW minden playben az életéért menekül,de ezek 50%-ban azért vannak,mert ő dönt úgy,hogy az életéért fog menekülni. Pocket awarness semmi.

-Futóknál Lynch akármennyire ellenszenves, még mindig a legjobb opció,de a CM - Turbin kettős is képes lesz jövőre egy Top10 futó csapatot hozni. Az új FB játéka eléggé tetszik, tartsuk meg. Amúgy tegnap védelemben is játszott. LOL


Összességében szerintem a fal jobb oldala upgradere szorul. TE is kell, és legalább egy elit-átlag feletti wideout.

Védelemben 1 elit DE, plusz legalább egy átlagos is, de Avril elengedése esetén akár kettő is.

Ez kb 6-7 játékos. Nem lehetetlen egy offseason alatt megcsinálni. Innentől minden snap ajándék.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Semmi gond, még meglehet a PO. A három otthoni meccs a csoport riválisok ellen sima W. Ezen felül megverjük idegenben a 49-erst és a Cardinalst. Az Eagles ellen pedig nagy szerencsével behúzzuk. Ez a forgatókönyv.

| álom, álom, édes álom |

Amúgy a tegnapi meccs, szvsz teljesen vállalható volt. Mindkét csapat küzdött, és a Kansas jobban jött ki a dolgokból, mint mi. Gondolok itt arra, hogy 2 yardról nem tudjuk bevinni TD-re. A 4.-re se. Három 4. kísérletünk sem sikerült, pedig ezek közül 1 v. 2 yardos próbálkozás volt. Hát ez van.
Sajna Mebane nagyon hiányzott. Amúgy a védelem szerzett két labdát, Wilson nem adta el. Lynch megint állat volt. Viszont az OLine nagyon ratyi. Én idáig látens Britt fan voltam, de sajnos rá kell hogy jöjjek, hogy sok, nagyon sok munka van még a fiúval. Nem tudom mi van Ungerral, de ha kidőlt akkor nagyjából vége a szezonnak. Kb. olyan fontos eleme a játéknak, mint Mebane.
Na mindegy, a következő meccsen sok minden eldőlhet. Ha nyerünk az nagy lökést adhat a csapatnak, ha kikapunk akkor készülhetünk a következő szezonra.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nyilván nem szabad feladni, de ha nagyon őszinték akarunk lenni, akkor az első meccset kivéve nem igazán játszott jól a csapat. Nincs meg a kellő lendület és ahogy szokták mondani a "momentumok" sem nagyon jönnek idén. Ráadásul tényleg sok a sérült és főleg kulcsemberek. Mebane, Unger, Wagner, Miller, Kancellár. Na de majd innentől kezdve! Most kezdődik számunkra a foci. Én bízom a csapatban, hogy most már tényleg elkapják a fonalat.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A meccs előtt úgy voltam vele, hogy ha ki is kapunk, egy KC elleni bukta után NE mintára behúzunk egymás után 5 W-t. 11-4-es mérleggel mennénk az utolsó fordulóban a STL-hoz. 😊

A SF 5 Eli INT mellett csinált összesen 1 TD-t, 16 pontot. A PHI éppen nagyon kikapni látszik Sanchezzel. És miért ne pukkadhatna ki idővel az ARI is? Nem mondom, hogy összejön a PO, könnyen lehet, hogy idén nem sikerül. De az biztos, hogy egy bajnok, ha igazi bajnok, nem mondhatja 10 kör után, hogy a következő 6 meccsre bedobja a törölközőt...

Idegenben kaptunk ki 4 ponttal alapjátékosok sérülései ellenére. Az összes idei vereségünk az utolsó egy-két perces állást tekintve ugyanúgy lehetett volna győzelem. Nem hiszem, hogy már most el kellene köszönnünk a szezontól.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Meg lehetett volna a mai meccs is. Arra lennék kíváncsi, hogy ki hívta 4. és goalnál a passzjátékot, mert ha Bevell, akkor tényleg menjen a francba. A WR sor siralom, a pass rush méginkább.
A mai futás elleni védekezésünk pedig totális betli, pedig ezzel eddig nem volt különösebb baj. Tényleg ennyit jelentene Mebane és Wagner?
Remélem Unger sérülése nem súlyos.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
nem hiszek a + mérlegben...braxa88
Ugyan már!! Mind a 3 csoportmeccset odahaza behúzzátok! Mondjuk,sztem az sem lesz elég.Hálaadáskor fog eldőlni a Wilde Card


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Nem fog tetszeni sokaknak, akik szerint még van esély a PO-ra, de ha ma nyer a Cards, kezdjünk el draft helyet javítani. Az a 10 hely amit még tudnánk hozni, egy elit elkapót jelenthet, vagy egy rendes falembert, esetleg elit DE-et.undisputedly
ezzel én sem értek egyet, a legtávolabbról sem.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Nem fog tetszeni sokaknak, akik szerint még van esély a PO-ra, de ha ma nyer a Cards, kezdjünk el draft helyet javítani. Az a 10 hely amit még tudnánk hozni, egy elit elkapót jelenthet, vagy egy rendes falembert, esetleg elit DE-et.undisputedly
Ez nem fog megtörténni, lásd 2011-es szezon, amikor baromira levoltunk maradva, de csak visszakapaszkodtunk, még ha le is csúsztunk végül. Ez nem fér bele PC filozófiájába. Hála az égnek.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
... Csak az a draft ne legyen olyan remek, mint a legutóbbi... 2...Helmut Zimmer
Ez a két Wr Pick idén...

Arról nem is beszélve,hogy az első korost odaadtuk Harvinert. Olvastam valahol, arról írtak,hogy az elao draftok azért sikerültek olyan jól,mert PC ugye egyetemről jött,és volt meg infoja.

Jövőre hozhatnank azonnali impact játékosokat is,de late round probowlerre sem mondok német.

Nem.tudom mi a legnagyobb need jelenleg. Rendes jobb oldal a falban, jó De, kellene Wr is.undisputedly
Best player available, annyira fiatal a cspat, hogy simán belefér....
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem fog tetszeni sokaknak, akik szerint még van esély a PO-ra, de ha ma nyer a Cards, kezdjünk el draft helyet javítani. Az a 10 hely amit még tudnánk hozni, egy elit elkapót jelenthet, vagy egy rendes falembert, esetleg elit DE-et.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem hiszek a + mérlegben...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
... Csak az a draft ne legyen olyan remek, mint a legutóbbi... 2...Helmut Zimmer
Ez a két Wr Pick idén...

Arról nem is beszélve,hogy az első korost odaadtuk Harvinert. Olvastam valahol, arról írtak,hogy az elao draftok azért sikerültek olyan jól,mert PC ugye egyetemről jött,és volt meg infoja.

Jövőre hozhatnank azonnali impact játékosokat is,de late round probowlerre sem mondok német.

Nem.tudom mi a legnagyobb need jelenleg. Rendes jobb oldal a falban, jó De, kellene Wr is.
több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Bevell out.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
... Csak az a draft ne legyen olyan remek, mint a legutóbbi... 2...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sajnos Mebane elvesztése helyrehozhatatlan. Tamadasban is kevesek vagyunk,elfogyott a roster. Ennek ellenére nagyot kuzdottunk, a srácok megerdemelnek egy pacsit.

Keszulhetunk a draftra.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szart se tudunk támadásban. Kár tovább ragozni.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Chiefs-Seahawks mindig presztízsmeccs. Régen voltak egy csoportban. Arról mondta pár akkoriban játszó játékos, hogy a két legőrültebb, leghangosabb szurkolótábor meccsén a hangulat garantált volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Jaxban mutat jo dolgokat..Janek
nem ott játszik, bár ez tényleg meglepő 😀Höri
ez tény
és tényleg meglepő,hogy egy ex hawks nem ott játszik.
Tehát rendben van a hox passrush

több mint 9 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Jó idő lesz este: