Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2015-ben kéne hozni egy No1 WR-t. Demaryius Thomas és Dez Bryant is FA lesz. Valamelyikre rá kéne menni :cool:Duff
Ez most sem jött be....silent7939
Minek, draftról kell hozni, akár kettőt is. Még 3. 4. körben is vannak jó kis WR-ek, nem hogy 1.2. körben kár elpazarolni annyi pénzt. Ráadásul Manning mindenkit naggyá tud tenni. 😊Leon78
ilyen 3-4.körös tehetségből van elég. nekünk egy sztár, nagytestű WR kell. mint Bryant v Thomas.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
2015-ben kéne hozni egy No1 WR-t. Demaryius Thomas és Dez Bryant is FA lesz. Valamelyikre rá kéne menni :cool:Duff
Ez most sem jött be....silent7939
Minek, draftról kell hozni, akár kettőt is. Még 3. 4. körben is vannak jó kis WR-ek, nem hogy 1.2. körben kár elpazarolni annyi pénzt. Ráadásul Manning mindenkit naggyá tud tenni. 😊
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Baldwin, Okung, Unger, Lane, Hill játszhat.
Smith nem, és Chancellor nem, helyén Johnson kezd. Carpenter sem :/ se Schilling, remélem Bailey lesz az LG.
Maxwell nemtudom.

amugy leigazoltuk Moeaki-t, jobb mint Willson.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
2015-ben kéne hozni egy No1 WR-t. Demaryius Thomas és Dez Bryant is FA lesz. Valamelyikre rá kéne menni :cool:Duff
Ez most sem jött be....silent7939
Duff No.1. WR-ről írt, Harvin nem azt játsza. Ő sokkal inkább slotWR
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ez mondjuk tényleg durva: a múlt vasárnapi offenseben csak öt olyan játékos volt, aki 2013 előtt legalább egy NFL-meccsen játszott: RW, Lynch, Baldwin, Carpenter, Sweezy. Kilencnek az idei szezon előtt szinte semmi profi tapasztalata nem volt. Innen:  www.fieldgulls.com/2014/11/6/7167711/seahawks-injuries-russell-wilson-the-no-help-bandit

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sajnos úgy néz ki jövőre sem jön át a csapat Londonba. Dolphins-Jets, Jaguars-Bills, Chiefs-Lions lesz.garrett27
hálaistennek
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
2015-ben kéne hozni egy No1 WR-t. Demaryius Thomas és Dez Bryant is FA lesz. Valamelyikre rá kéne menni :cool:Duff
Ez most sem jött be....
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
2015-ben kéne hozni egy No1 WR-t. Demaryius Thomas és Dez Bryant is FA lesz. Valamelyikre rá kéne menni :cool:
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Sajnos úgy néz ki jövőre sem jön át a csapat Londonba. Dolphins-Jets, Jaguars-Bills, Chiefs-Lions lesz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
OFF
A bleacher reporttal nincsen gond. Olyan mint egy fórum, bárki írhat oda. Mint ide. Ezért írtam sokat, hogy aki nem jártas a fociban, elsődlegesen (és főleg kizárólagosan) ne onnan tájékozódjon. Mert egyrészt harmadkézből kap hamis vagy sok hibával feltöltött infókat, másrészt teljesen téves kép alakulhat ki benne a dolgokról.
Ellenben a "bárki" lehet minőségi forrás is. És bizony írnak oda komoly szerzők is, komoly dolgokat. Csak amíg nem tudod ezeket megkülönböztetni a többi önjelölttől, addig jobb hagyni az egészet. De aki pár mondta után látja, hogy milyen színvonallal van dolga, az találhat jó cikkeket a tengerben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Nem ezt olvastad ki ?Toca
Akkor mondjuk inkább úgy, hogy számomra nem ez az olvasat volt hangsúlyos. Sokra tartom RW-t, kifejezetten nem másokra mutogatós típus, és szerintem meg fog bírkózni az áldatlan körülményekkel. Én meg nem hozok több bleacherreportos linket. 😀

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Pont most olvastam a cikket, baromira nem értek egyet az íróval. Wilson az utolsó, akit hibáztathatunk a kialakult szituért.CSABI27
Én nem ezt olvastam ki belőle, szerintem a cikk is elismeri, hogy nem kap megfelelő védelmet, és alig van kinek passzolnia. Azt az állítást viszont osztom, hogy ha be akarja teljesíteni a benne rejlő ígéretet, "a játékot megváltoztató", nagy irányító akar lenni, akkor ezeken a gondokon képesnek kell lennie felülkerekedni. És már idén is voltak meccsek. ahol ezt látványosan bizonyította.tejbegrrr!!!
Nem ezt olvastad ki ? Ez a cikk, arra próbál összpontosítani, hogy Wilson hibázik. Hogy a fenébe ne hibázna... Meg hogy nem vett észre egy lehetőséget, meg hogy 1x túldobta az emberét és hogy ez Divizió meccsen megbocsáthatatlan bűn meg, hogy Tom Brady milyen sorral nyert SB-t amikor ő egy teljesen más karakterű QB és mondjuk ő is maradt már le playoffról...
Ráadásul ezt úgy állítja be mintha nem Wilson miatt állna a csapat 5-3on, 3-5 helyett...

Egyébként ilyen cikket bárkiből tudok írni, fogok egy gifet amikor túldobta az emberét, fogok egy gifet amiben én TV-ből kúrvajól látom, hogy a QB nem jogosan tart a védőtől (főleg amikor tizedjére is ott van az arcában a playeknél...) és simán megdobhatná az üres WR-t.
Majd keresek valakit a történelemben aki rosszabb WR sorral elért valamit és hozzáteszem, hogy nem is rossz a WR sor csak underrated 😀
Mondjuk bleacher cikk nem is tudom miért fejtettem ezt ki ilyen hosszan 😀
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
baldwin nem edzett, erősen kérdéses a játéka vasárnap. már csak ez hiányzik, amugy is kurva jó a wr sor..braxa88
semmi gond, idén úgyis Lynch a legeredményesebb elkapónk... :-/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
baldwin nem edzett, erősen kérdéses a játéka vasárnap. már csak ez hiányzik, amugy is kurva jó a wr sor..
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Pont most olvastam a cikket, baromira nem értek egyet az íróval. Wilson az utolsó, akit hibáztathatunk a kialakult szituért.CSABI27
Én nem ezt olvastam ki belőle, szerintem a cikk is elismeri, hogy nem kap megfelelő védelmet, és alig van kinek passzolnia. Azt az állítást viszont osztom, hogy ha be akarja teljesíteni a benne rejlő ígéretet, "a játékot megváltoztató", nagy irányító akar lenni, akkor ezeken a gondokon képesnek kell lennie felülkerekedni. És már idén is voltak meccsek. ahol ezt látványosan bizonyította.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Pont most olvastam a cikket, baromira nem értek egyet az íróval. Wilson az utolsó, akit hibáztathatunk a kialakult szituért.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A bleacherreport és a korrekt szo egy mondatban (posztban) már önmaga ellentmondás. 😊undisputedly
Lehet, de az is nagyon valószínű, hogy 1.) az itt leírtakat RW is nagyjából hasonlóképpen gondolja, 2.) képes megfelelni ennek a kihívásnak is. Ha mégsem, az néhány héten belül kiderül. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
A bleacherreport és a korrekt szo egy mondatban (posztban) már önmaga ellentmondás. 😊
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Egy korrekt cikk Wilsonról és a mentségeiről:  bleacherreport.com/articles/2255758-no-excuses-for-russell-wilson-qb-must-overcome-lack-of-protection-weapons A lényeg: nincsenek neki, franchise QB, a csapat az övé, játsszon így és nyerjen. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Két tévés meccsünk jön egymás után: a Chiefs ellenit a C8 adja majd.tejbegrrr!!!
nem akarok előre menni mert még a giantset is meg kell még addig verni, de amit a cheifstől kapni fogunk (houston, hali, poe...)
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Két tévés meccsünk jön egymás után: a Chiefs ellenit a C8 adja majd.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
... -bár attól tartok, hogy a tavalyi Kancellárt már nem látjuk többé-...Helmut Zimmer
Azért még ne kiáltsunk Tatuput.

Ím megjöttem a gonosz nevében, hogy magamraharagítsam mindannyiótokat, de mielőtt megteszem, szeretnék kérdezni valamit, hátha tud valaki segíteni...
Option játéknál mi az OL alap blokkolási sémája?
A segítséget előre is köszönöm!

üdv.
HHelmut Zimmer
Prayerful Techniques
(Gonosznak kezdő vagy még, de jól adogatsz...)



Amúgy nem értem; mit ekézitek az O#-t?! Volt olyan idő, amikor ennyi meccsre 16 pontot átlagoltak, most meg egyszer voltak 20 alatt...

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
5-7 kezdőnk visszatérhet a Giants ellen: Unger, Hill, Lane, Maxwell, Chancellor, Okung, M. Smith.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ím megjöttem a gonosz nevében, hogy magamraharagítsam mindannyiótokat, de mielőtt megteszem, szeretnék kérdezni valamit, hátha tud valaki segíteni...
Option játéknál mi az OL alap blokkolási sémája?
A segítséget előre is köszönöm!

üdv.
HHelmut Zimmer
Inside zone ha mindenigaz 😊
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Alapjában egyetértek Papával. Tate elment és ezzel a WR alakulattal még Brady/Manning is sírva fakadna. A TE játékunk most éppen Willsonra épül, ami eddig csak simán nem létezett, ma meg már az ellenfelek is csak legyintenek. Ráadásul Willson tényleg fakezű. O fal. Wilson még él és velük kapcsolatban ez az össz pozitívum. Igaz, tegnap már a 4. számú centerrel álltunk fel, a Carp helyére bejött LG-ról meg szégyen-nem szégyen fingom se volt kicsoda. Általában jönnek jobbról, balról, mindenhonnan, RW meg fut az életéért. Egy jó RW esetében ez megoldható lenne, de hiába vagyok elfogult, ő is messze van a tavalyi formájától.
A Def tényleg gondban van. Wagner és a jó Kancellár nagyon hiányzik. Ők azért jelentősen le tudták rövidíteni a pályát. Idén dobják is ellenünk a rövid passzokat rendesen.
Lynch talán elfogadta a helyzetet és láthatóan többet használják. Tegnap is majd 150 yardot gyalogolt úgy, hogy a két legnagyobb vágtáját visszafújták. Viszont biztatónak látom Turbint, csak még ne kelljen Lynch helyére lépnie (egyenlőre).Krisztina még mindig homály számomra.
Mindent szétverő bajnokcsapatból egy-egy apró győzelemnek is örülő társaság lettünk. Na de itt a tél, az igazi foci most kezdődik.
Mondtam korábban, hogy a Dallas és a San Diego gyanúsan jól pörögnek az elején, nem létezik, hogy ezt végig lehet bírni. Ez a forduló egy kicsit ezt igazolta.
.......és a Cards is túl jól játszik.... ki tudja meddig.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.