Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szezon előtti tippverseny!!! Íme hozzá az excel:  www.dropbox.com/s/v48f5s06vmo6xlo/sea_2013_tippek.xls
Aki, szeretne indulni, kitöltve küldje vissza a specko26freemail.hu címre. A nyereményen még gondolkozunk.krankovics
Remek ötlet, köszönjük! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Szezon előtti tippverseny!!! Íme hozzá az excel:  www.dropbox.com/s/v48f5s06vmo6xlo/sea_2013_tippek.xls
Aki, szeretne indulni, kitöltve küldje vissza a specko26freemail.hu címre. A nyereményen még gondolkozunk.

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Thomas nálam is elit, meg Lynch is. Giaco a szezon első felében halálra idegesített, főleg a büntikkel, de aztán nagyon összekapta magát. Kancellár színe is lehetne sötétebb és nem csak a brutál hit-ek miatt. A többi nagyjából a helyén van. Fontos szezon jön, vízválasztó, remélem a végén szaporább lesz a kék szín!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
óriási:

kopernikusz és Wilson maddenezett egyet, Wilson paszolt TDjét ünnepli 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gia és Sweezy egy szitnen?! LOL 😀
Lynch melyik univerzumban nem elit?LEgjobb éveiben van ráadásul.
Thomas = Elit kritikával is egyetértek.
És tegyük hozzá,hogy base felállásban még ott van Red is aki szerintem szintén elit.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Thomas és Lynch elit.
Chancellor min HQ
Giacomini 4sacket engedett idén (nyílván ebben benne van Wilson mobilitása is)de akkor sem átlag alatti RT
Sztem Tate a helyén van
Wagner sztem még nem HQ, idővel az lehet. ÉS Clemons sem HQ


Nem értek egyet minden esetben a PFF elemzésekkel
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Tate és Winfield sztem overrated, Thomas meg Lynch underrated.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
McQ és Gia underrated!

több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407


Vélemény?

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Tudtam hogy szaros, ki is töröltem... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
LOL 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Óriási 😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
photoshop, itt az eredeti:
 instagram.com/p/bhle2ztBC0/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nemtom ez hogy és miért:
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ezt a bika futtatást ha egy mód van rá, akkor nem kellene erőltetni. Először is nem értem mi benne a buli, futni egy megvadult bika elől, mint az idióták, másodszor pedig rendkívül sérülésveszélyes.Mad
Nem egy, hanem egyszerre tizet engednek ki az utcára. Az igazán veszélyes, ha az egyik bika elszakad a többiektől. Ilyenkor "bepánikol" és nemegyszer visszafordul, tör-zuz.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt a bika futtatást ha egy mód van rá, akkor nem kellene erőltetni. Először is nem értem mi benne a buli, futni egy megvadult bika elől, mint az idióták, másodszor pedig rendkívül sérülésveszélyes.Mad
A poén az,hogy a barma úgy megy el kis szűk, tömött utcába embert és bikát kerülgetve rohanni,hogy a bokájával vannak problémák...
több mint 10 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Ezt a bika futtatást ha egy mód van rá, akkor nem kellene erőltetni. Először is nem értem mi benne a buli, futni egy megvadult bika elől, mint az idióták, másodszor pedig rendkívül sérülésveszélyes.

@KJuraszik
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Rex Ryan mellett Okung is Spanyolországban fut a bikákkal. Ahelyett, hogy megállítaná őket. 😊krankovics
Csak a bull rush elleni technikáját csiszolja 😊.Robilluma
A trutymó európai fociban azt is büntetik, ha lazításképpen kispályázol és megsérülsz, ez meg a szezon előtt bikák között szaladgál! Vajon PC-nak őszinte-e a mosolya a kép láttán? Egyébként - bár messze van spanyolhon - innen a világ egyik legértelmetlenebb szórakozásának tűnik. Edzésnek viszont talán nem rossz. Magyar labdarúgók - futás a metro elől! Lesz itt kondi kérem!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Rex Ryan mellett Okung is Spanyolországban fut a bikákkal. Ahelyett, hogy megállítaná őket. 😊krankovics
Csak a bull rush elleni technikáját csiszolja 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407



Rex Ryan mellett Okung is Spanyolországban fut a bikákkal. Ahelyett, hogy megállítaná őket. 😊

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pro Bowlra még össze is jöhet, nagyon szélsőséges esetben 😀

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát nem lenne egy gyenge csapat, az tuti 😊Wyatt
Tételezzük fel,hogy összeállnak. Szerintem nem bírná az öltöző 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem lenne egy gyenge csapat, az tuti 😊

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Safeties: Quintin Mikell (SL) and Kerry Rhodes (ARZ)

Mikell delivered on his big deal (a year too late for some), attacking ballcarriers and really excelling as a blitzing back. Rhodes did things a little differently, but with four picks and six pass break ups had his best year in Arizona.undisputedly
aha 😀