Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A 2. héten, mikor fogadjuk a 49ers-t, lesz egy Guinness rekord kísérlet, a világ leghangosabb tömeg morajlását akarják produkálni a fanok. Nem tudom mi az aktuálisan jegyzett világcsúcs, de hogy a CenturyLinken van esély hogy megdőljön, az biztos! És persze mit nem adnék, ha ott lehetnék... 😀 Go Hawks!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Én most szedegetem elő a felvett meccseket. Pats, Frisco, Cardinals, Bears, na és persze az űberelhetetlen Packers elleni rangadó az év TD-jével!garrett27
sajna én már a mi meccseinken végig mentem... most már randomozok a ligában... 😀SeaSzilaHawk
Én meggyet szedek. 😀Medvepapa
Lekvár a családnak, vagy pálinka a haveroknak... és a családnak?BigBaltazar
Meggybor api, meggybor! 😀Medvepapa
Létrás, a hivatalos megnevezés 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én most szedegetem elő a felvett meccseket. Pats, Frisco, Cardinals, Bears, na és persze az űberelhetetlen Packers elleni rangadó az év TD-jével!garrett27
sajna én már a mi meccseinken végig mentem... most már randomozok a ligában... 😀SeaSzilaHawk
Én meggyet szedek. 😀Medvepapa
Lekvár a családnak, vagy pálinka a haveroknak... és a családnak?BigBaltazar
Meggybor api, meggybor! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Én most szedegetem elő a felvett meccseket. Pats, Frisco, Cardinals, Bears, na és persze az űberelhetetlen Packers elleni rangadó az év TD-jével!garrett27
sajna én már a mi meccseinken végig mentem... most már randomozok a ligában... 😀SeaSzilaHawk
Én meggyet szedek. 😀Medvepapa
Lekvár a családnak, vagy pálinka a haveroknak... és a családnak?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én most szedegetem elő a felvett meccseket. Pats, Frisco, Cardinals, Bears, na és persze az űberelhetetlen Packers elleni rangadó az év TD-jével!garrett27
sajna én már a mi meccseinken végig mentem... most már randomozok a ligában... 😀SeaSzilaHawk
Én meggyet szedek. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Én most szedegetem elő a felvett meccseket. Pats, Frisco, Cardinals, Bears, na és persze az űberelhetetlen Packers elleni rangadó az év TD-jével!garrett27
sajna én már a mi meccseinken végig mentem... most már randomozok a ligában... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Én most szedegetem elő a felvett meccseket. Pats, Frisco, Cardinals, Bears, na és persze az űberelhetetlen Packers elleni rangadó az év TD-jével!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Megpusztulok már meccs nélkül, nem tudom ti, hogy vagytok vele.

@KJuraszik
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Offseason, avagy: Sea Gals - este dugunk, ha más nem, nővel! 😀 😂


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mindenkienk ajánlom h lesse meg a Rain city redemption című videósorozatot, ahol a holmgrem óta eltelt időszak van feldolgozva. elég jó az első rész!

még mindig kiráz a hideg ezektől a kockáktól a végén 😊a.kacsa
Ez tényleg kurva jò, nagyon szép munka. Nagyon vàrom a köv. részeket. Ez a videò megint eszembe juttatta, h kalapot emeljek PC/JS és Allen elõtt. 😊Medvepapa
Hát srácok, bekönnyeztem... milyen szép is volt, a Saints ellen mennyit idegeskedtem és mennyit ugráltam... feledhetetlen 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
mindenkienk ajánlom h lesse meg a Rain city redemption című videósorozatot, ahol a holmgrem óta eltelt időszak van feldolgozva. elég jó az első rész!

még mindig kiráz a hideg ezektől a kockáktól a végén 😊a.kacsa
Ez tényleg kurva jò, nagyon szép munka. Nagyon vàrom a köv. részeket. Ez a videò megint eszembe juttatta, h kalapot emeljek PC/JS és Allen elõtt. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Cikk ajanlo: NFL's best defense? Seattle Seahawks, Houston Texans in mix
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000213469/article/nfls-best-defense-texans-seahawks-are-in-the-conversationendorphyn
Jó kérdés. Statisztikákban a Steelers is ott van, a Rams tényleg kezd összeállni elitté védelem oldalon, aztán persze ott a Texans, de az én szememben ők valahogy nem elit, talán rányomja a bélyegét a képre a csapat chokersége.49ers is ugye az elithez tartozik.

Ilyen időtájt nem lehet megmondani ki a legjobb. Majd a 14. hét környékén elválik. A lényeg,hogy eddig is elit , ugyanakkor némely szegmensben gyenge (3rd down) egységünk fejlődött vélhetően, de nem a miénk a tudás forrása, szóval a "legjobb védelem" cím szerintem nem bérelhető ki, ugyanakkor remélem,hogy az új DC munkássága sem okoz csalódást. Elvégre idén előzör meg lesz a teljes játékosanyag. Rush,Runstop,DB sor, LB sor...undisputedly
Na igen, semmikeppen se lehet kijelenteni, hogy mi vagyunk "A" legjobbak. Mar csak azert sem, mert senki ellen sem lattuk egyutt ezt a teamet. Statisztikara meg lehet hivatkozni, de ahanyszor a szamok felrevezettek minket, annyiszor legyen otosom a lotton...! Ugyan akkor azt hiszem, hogy a csapat fejlesztese jo iranyba halad, szoval elkepzelheto, hogy egyszer csak raszolgalunk elesben is erre a titulusra. Legyen igy. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mindenkienk ajánlom h lesse meg a Rain city redemption című videósorozatot, ahol a holmgrem óta eltelt időszak van feldolgozva. elég jó az első rész!

még mindig kiráz a hideg ezektől a kockáktól a végén 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pompàs hír: Schneiderrel 2016-ig hosszabbított a csapat! Sööör! 😊Medvepapa
Ez tényleg jó hír! Amúgy őszintén megmondom, valamiért azt hittem,hogy hosszabbítás nélkül is kb 2016-ig él a szerződése...

Cikk ajanlo: NFL's best defense? Seattle Seahawks, Houston Texans in mix
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000213469/article/nfls-best-defense-texans-seahawks-are-in-the-conversationendorphyn
Jó kérdés. Statisztikákban a Steelers is ott van, a Rams tényleg kezd összeállni elitté védelem oldalon, aztán persze ott a Texans, de az én szememben ők valahogy nem elit, talán rányomja a bélyegét a képre a csapat chokersége.49ers is ugye az elithez tartozik.

Ilyen időtájt nem lehet megmondani ki a legjobb. Majd a 14. hét környékén elválik. A lényeg,hogy eddig is elit , ugyanakkor némely szegmensben gyenge (3rd down) egységünk fejlődött vélhetően, de nem a miénk a tudás forrása, szóval a "legjobb védelem" cím szerintem nem bérelhető ki, ugyanakkor remélem,hogy az új DC munkássága sem okoz csalódást. Elvégre idén előzör meg lesz a teljes játékosanyag. Rush,Runstop,DB sor, LB sor...
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Pompàs hír: Schneiderrel 2016-ig hosszabbított a csapat! Sööör! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Cikk ajanlo: NFL's best defense? Seattle Seahawks, Houston Texans in mix
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gtcxiusm06ablxe4c82r
NFL's best defense? Seattle Seahawks, Houston Texans in mix
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Idén csak az NFC lesz? 😊

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
visszaigazolt T-Jack, csak szólok, hogy le fogja alázni Wilsont a TC-ben...😛sapka
Ne fenyegess! 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
visszaigazolt T-Jack, csak szólok, hogy le fogja alázni Wilsont a TC-ben...😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
49ers lassan szinte biztosan elviszi a csoport által leginkább ellenszenvesnek tartott csapat díját.
Miután Habzó szájú Jim újfent szájára vett minket, és a PED ügyet, most a játékosai nem bírnak magukkal, és a Rams lett a célpont:  www.nfl.com/news/story/0ap1000000211838/article/chris-long-528-days-since-49ers-beat-st-louis-rams

Chris Long stílusosan válaszolt: Már 528 napja nem vertetek meg minket 😀undisputedly
toppants egyet mérgesen 😀 mellesleg a Rams-49ers egy olyan rivalry mint a Broncos-Raiders. szóval a nagyoknak lehet. 😀
gondolom Browner meg Sherman is az atomfizikában tett nyilatkozataik miatt olyan népszerűek 😂

offseason.
meg amit Papa mond.petey
Lehet, de mielőtt a Broncos beszól a Raidersnek, azért előtte meg is verik őket 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
49ers lassan szinte biztosan elviszi a csoport által leginkább ellenszenvesnek tartott csapat díját.
Miután Habzó szájú Jim újfent szájára vett minket, és a PED ügyet, most a játékosai nem bírnak magukkal, és a Rams lett a célpont:  www.nfl.com/news/story/0ap1000000211838/article/chris-long-528-days-since-49ers-beat-st-louis-rams

Chris Long stílusosan válaszolt: Már 528 napja nem vertetek meg minket 😀undisputedly
toppants egyet mérgesen 😀 mellesleg a Rams-49ers egy olyan rivalry mint a Broncos-Raiders. szóval a nagyoknak lehet. 😀
gondolom Browner meg Sherman is az atomfizikában tett nyilatkozataik miatt olyan népszerűek 😂

offseason.
meg amit Papa mond.

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Majd a pályán a fiúk eldöntik... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
49ers lassan szinte biztosan elviszi a csoport által leginkább ellenszenvesnek tartott csapat díját.
Miután Habzó szájú Jim újfent szájára vett minket, és a PED ügyet, most a játékosai nem bírnak magukkal, és a Rams lett a célpont:  www.nfl.com/news/story/0ap1000000211838/article/chris-long-528-days-since-49ers-beat-st-louis-rams

Chris Long stílusosan válaszolt: Már 528 napja nem vertetek meg minket 😀undisputedly
gyökér ez az ember...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
49ers lassan szinte biztosan elviszi a csoport által leginkább ellenszenvesnek tartott csapat díját.
Miután Habzó szájú Jim újfent szájára vett minket, és a PED ügyet, most a játékosai nem bírnak magukkal, és a Rams lett a célpont:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/m2edplwxeniv0fwkslx5
Chris Long: 528 days since 49ers beat St. Louis Rams
St. Louis Rams defensive end Chris Long dove into the bickering involving Cortland Finnegan and Craig Dahl. Long bragged on Twitter about his Rams' success against the San Francisco 49ers.


Chris Long stílusosan válaszolt: Már 528 napja nem vertetek meg minket 😀
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Former Bills QB Tarvaris Jackson expected to sign a one-year deal with Seattle, where he once was Seahawks' captain.Adam Schefter
MarioAna
Várható volt, miután kitette a Bills.
Backupnak több mint jó 😊undisputedly
Stimmt. Ahogy az öltözői jelenléte is.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"