Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.Fucu
Jaja, fene egye meg, pedig RWill mellett már mutatott életjeleket, erre tessék. Ráadásul Luke "Skywalker" Wilson meg csillogni fog! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Justin Veltung, a csapat legújabb szerzeménye

több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
 www.youtube.com/watch?v=0IbYoeSf6GkCSabi37
Milyen szorgalmasan jegyzetel 😊
több mint 10 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
https://i.ytimg.com/vi/0IbYoeSf6Gk/maxresdefault.jpg?sqp=-oaymwEmCIAKENAF8quKqQMa8AEB-AH-CYAC0AWKAgwIABABGFUgTyhlMA8%3D&rs=AOn4CLA9dwT7Zd-0uQAp1U0nxN1eEPKLaA
Gruden's QB Camp- Russell Wilson (FULL HD)
John Gruden interviews Wisconsin Badgers QB and prospective NFL draft pick, Russell Wilson, in the 5th episode of his 2012 QB Camp tv series. I Do not own an...

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Portis letartóztatták ittas vezetés miatt. sok ész.
ki is lett vágva. nem is fog hiányozni.braxa88
Nagy ég! Ezek tényleg nem agysebészek. Ittas vezetés? Ha már beb@szik miért nem ül taxiba vagy viteti valamelyik haverjával haza magát? Mert az biztos hogy rendesen be volt rúgva. Az amcsi rendőrök egy pohár bor v. egy üveg sör miatt nem kekeckednek az emberrel. Lehet hogy az emberünk még arcoskodott is... ki tudja. Az biztos ez nagy észre vall.BigBaltazar
Tényleg nem hal bele a csapat, de nem volt részeg. 0.8 a határérték, kétszer mérték meg, 0.78 és 0.92 eredményeket hozott. Persze ettől még nagy hülye. És ugye Lynch ügye is valamikor júniusban lesz terítéken asszem.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Portis letartóztatták ittas vezetés miatt. sok ész.
ki is lett vágva. nem is fog hiányozni.braxa88
Nagy ég! Ezek tényleg nem agysebészek. Ittas vezetés? Ha már beb@szik miért nem ül taxiba vagy viteti valamelyik haverjával haza magát? Mert az biztos hogy rendesen be volt rúgva. Az amcsi rendőrök egy pohár bor v. egy üveg sör miatt nem kekeckednek az emberrel. Lehet hogy az emberünk még arcoskodott is... ki tudja. Az biztos ez nagy észre vall.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Portis letartóztatták ittas vezetés miatt. sok ész.
ki is lett vágva. nem is fog hiányozni.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
bő elemzés Shermanről
 presnapreads.com/2013/05/16/richard-sherman-the-numbers-the-tape-the-verdict/
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Fogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊Medvepapa
he? arra én kíváncsi leszek... ha tényleg olyan hülye, mint ahogy kinéz, akkor sokáig nem lesz nálunk... 😀 10 sack? álmodj királylány 😀SeaSzilaHawk
Ha te annyira hülye vagy, mint azt az ávátárod engedi sugallni, akkor csodálatra méltó, hogy a betűvetés tudományát is elsajátítottad. :]gyeek
ohh, egy igazi gyík... welcome, welcome...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Fogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊Medvepapa
he? arra én kíváncsi leszek... ha tényleg olyan hülye, mint ahogy kinéz, akkor sokáig nem lesz nálunk... 😀 10 sack? álmodj királylány 😀SeaSzilaHawk
Ha te annyira hülye vagy, mint azt az ávátárod engedi sugallni, akkor csodálatra méltó, hogy a betűvetés tudományát is elsajátítottad. :]

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Jòò, a 10 sack elpoénkodàsa volt a dolognak. De azért még ne küldjük màr el a csapattòl...plàne ha Maddenben meglesz a 10 sack. 😀 Én tovàbbra is tõle vàrom a legnagyobb fejlõdést tavalyhoz képest.Medvepapa
Nyakára hoztak pár új embert, csoda hogy nem lett rögtön alkoholista!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jòò, a 10 sack elpoénkodàsa volt a dolognak. De azért még ne küldjük màr el a csapattòl...plàne ha Maddenben meglesz a 10 sack. 😀 Én tovàbbra is tõle vàrom a legnagyobb fejlõdést tavalyhoz képest.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊Medvepapa
he? arra én kíváncsi leszek... ha tényleg olyan hülye, mint ahogy kinéz, akkor sokáig nem lesz nálunk... 😀 10 sack? álmodj királylány 😀SeaSzilaHawk
Össze kellene zárni Washingtonnal 😊
Habár köztudott hogy mindenki doppingol, csak nem mindenki bukik le 😊
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Fogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊Medvepapa
he? arra én kíváncsi leszek... ha tényleg olyan hülye, mint ahogy kinéz, akkor sokáig nem lesz nálunk... 😀 10 sack? álmodj királylány 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Fogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊Medvepapa
..Maddenben 😀

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Fogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valamit nagyon szarul csinálunk,hogy folyamatosan lebuknak a játékosaink. Lehet,hogy upgradelni kellene azt a szert olyanra amit a többiek is használnak 😀

Mondanám,hogy nem veszítünk sokat, de a LB pick hiánya arra engedett következtetni,hogy PC-ék komolyan gondolják a hybrid front7-t egy-egy downra, ott meg kapott is volna szerepet az együgyűje...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na a drága jó első körös Irvinünk már megcsinálta a hülyeséget... lassan lehet lemondani róla...SeaSzilaHawk
jaja én már cutolnám is 😂
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
agydoppinggal bukott le, ez az ironikusjjncaa
nem értem miért kap büntetést..itt a bizonyiték, hogy nem ért semmit 😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
Blackmon után egy másik 2012-es első körös játékost is elmeszelt az NFL 4 meccsre: Bruce Irvin (Seattle DE) doppingolás miatt bűnhődik, az Adderall nevű szerrel bukott le. A bizonyos esetekben gyógyszerként alkalmazott készítmény hatóanyagait, az amfetamint és dextroamfetamint a legveszélyesebb drogok között tartják számon

agydoppinggal bukott le, ez az ironikus


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Na a drága jó első körös Irvinünk már megcsinálta a hülyeséget... lassan lehet lemondani róla...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
 www.footballnation.com/content/seattle-seahawks-2013-schedule-predicting-the-wins-and-losses/22748/1/
gecinehéz a schedule, szal a 9-7.es PO nélküli szezon is benne van a pakliban...braxa88
Ez egy szuper cikk! Legalább most már tudom melyik meccset érdemes megnéznem, és melyik meccs lesz zakó. Egyébként a 8. héten a Rams ellen Wilson csak egy picket dob, és nem hármat. Valaki elnézte a varázsgömbjét.

De komolyan, ilyen alapon megírni a meccsek kimenetelét.... nevetséges.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.footballnation.com/content/seattle-seahawks-2013-schedule-predicting-the-wins-and-losses/22748/1/
gecinehéz a schedule, szal a 9-7.es PO nélküli szezon is benne van a pakliban...braxa88
(pl frisconak messze könnyebb a sorsolása)
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.footballnation.com/content/seattle-seahawks-2013-schedule-predicting-the-wins-and-losses/22748/1/
gecinehéz a schedule, szal a 9-7.es PO nélküli szezon is benne van a pakliban...