Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Összesítve:

62: Christine Michael, RB - Lehetett BPA-zni, ő volt az 1. a boardon, RB kellett, én örülök neki.
87: Jordan Hill, DT - DT depth mélyítés, nagy lesz a harc a TC-ben ezen a poszton(is).
123: Chris Harper, WR - remek pick. Atletikus, fizikális mélységi célpont, RZ target. Kellett. Van.
137: Jesse Williams, DT - Ha szépen felgyógyul a sérüléséből, akkor "Monstar" lesz! 😀 Jó pick.
138: Tharold Simon, CB - Tipikus PC-féle CB, kicsit agyatlan, de focizni tud. Watch the tape! 😊
158: Luke Wilson, TE - VMD mögött háttérbe szorult, de nem rossz prospect, elég nagy upside.
194: Spencer Ware, RB - Na őt nem értettem. Aztán kiderült, hogy FB lesz. Hááát....azt sem értem...
220: Ryan Seymour, G - Mindenhol játszott az O-falban, értékes backup lehet belőle.
231: Ty Powell, DE - Kurva jó ST húzás, később akár szituációs rusher is lehet.
241: Jared Smith, DT - Az idei J.R. Sweezy. Átképezzük G-ba. Csakhogy Cable se unatkozzon. 😊
242: Michael Bowie, OT - Ezzel a névvel inkább zenéljen. 😀 Projekt OT, amíg nem vágták ki, kezdő volt.

UDFA:
Matt Austin, WR - Sokat volt sérült eleinte, de aztán volt 2 vállalható éve. 6-2, 200 lbs.
Alvin Bailey, G - Örülök. Kezdő potenciállal rendelkezik, bár a junior éve nem volt túl jó. Ettől még luxus, h nem draftolták. Jó fogás, nagy upside.
Ramon Buchanan, LB - Remek Hurricanes LB, viszont 2011-ben megsérült a térde, 2012-ben pedig 2. meccsen rásérült, és vége. Ha újra egészséges lesz, kezdő kaliber. Jó pick!
John Lotulelei, LB - Egész jó prospect, 120 szerelés 2012-ben, rosterért küzdhet. Nem Star-rokon. 😊
Ray Polk, SS - Chancellor stílusú játékos, de borzasztó coverben.
Dominique Whaley, RB - A Sooners vezető futója volt a sérüléséig, állítólag már teljesen felépült. Nehéz lesz rosterre kerülnie.
Craig Wilkins, LB - kurva gyors, jól szerel, 2012-ben 90 tackle, 13.5 TFL, 6.5 sack. ST kandidáns lehet.
Kenneth Boatright, DE - egész technikás DE-nek tűnik, 6-3, 255 lbs.
Jordon Roussos, G - college LT, de NFL-ben G lesz, illik a ZBS-be, projekt.

Nekem tetszik a draftunk, egyedül a Ware pick nem, Bohanonnak örültem volna, ha már FB... O-line upgrade elmaradt, egyelőre max backup játékosok jöttek, bár Bailey nagy fogás lehet. LB dettó, Smith-ben bízunk, de mondom Buchanan simán jó, kérdés, hogy mit bír a térde majd.

A csoportellenfelek nevek alapján mindenképpen erősödtek, de nem aggódok, a focit a pályán játsszák.

GO HAWKS!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Vegyes érzelmek a draft után. Most már biztos, hogy Carollékat nem érdekli a prospect "neve". Ha valakibe fantáziát látnak akkor kell nekik. Draft stratégiánk tipikus Boom or Bust. Nem hinném, hogy a második körben kellett volna RB húzni a Szörnyeteg meg a Turbinátor mellé. Ráért volna 5-6 körben is ha már annyira kell nekik valaki. Hátrébb már voltak ésszerű megoldások, DT én is szerettem volna.

Ez megint egy közepes draft volt. A baj csak az hogy csoprort riválisaink szerintem jobban draftoltak. Az idő fogja eldönteni mennyit érnek a pickjeink.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mindkét pick OK
előbbi egy ismeretlen OG,de tud C.t és OT is játszani
Powell meg pass rusher
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ty Powell (LB)

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ryan Seymour (OG)

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kíváncsi leszek, mi a terv...Ware-t nem értem...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
igen az eldőlt h Malcolm Smith kezdő
azért van LB depht: Farwell, Toomer, Morgan
de ha sérülés van szarban a haza

Amugy Ware vmi iszonyat hülyeség
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Újabb RB! Készülünk a Lynch utáni korszakra?garrett27
Az a baj,hogy hátsó körben jobban értünk a védelembe draftolással, mint a támadósor erősítéséhez.
Az én szememben ennyire hátul az O#-ba való húzás = tucatember a TC-re.
Ezek szerint PC lesz a backup LB 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Újabb RB! Készülünk a Lynch utáni korszakra?garrett27
lol
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Újabb RB! Készülünk a Lynch utáni korszakra?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Lynch, Turbin, Krisztin, és most még Ware is. Soook ez.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Spencer Ware, RB
ok h első futás, de faszom
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Első ránézésre Williams-el behúztunk egy vadembert. Jó lesz ez!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Annyi tidbit van ebben a cikkben Willsonról, mint máshol egy csapatnál 😊
 proplayerinsiders.com/luke-willson-is-a-stand-up-guy/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Luke Willson, TE.
blokkoló TE. Miller mehet elkapni, POban megmutatta h az megy neki
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
JESSE WILLIAMS (DT) és tradekrankovics
THAROLD SIMON (CB)krankovics
Jesse elvileg 2. köröstalent. Értékes húzások, de LB még mindig kell. Nincs semmi depth a kezdő hármas mögött.
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
THAROLD SIMON (CB)

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
JESSE WILLIAMS (DT) és trade

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Nekem is tetszik ez a pick. Rice sokat keres, Tate jövőre FA, szóval nem árt utánpótlás után nézni. Valamint nagyin jó blokkoló is.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a WR egy nagyon nagy LOL húzás.undisputedly
én is örülök neki, ahogy braxa, ráadásul mélységi célpont. 😊Medvepapa
Nem a játékos minőségével van bajom 😊
Vannak nagyobb upgrade needes helyek is, habár ha Rice-t elengedjük következő szezonban akkor megértem.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ez a WR egy nagyon nagy LOL húzás.undisputedly
én is örülök neki, ahogy braxa, ráadásul mélységi célpont. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a WR egy nagyon nagy LOL húzás.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Chris Harper, WR (kansas state)

na végre, vele elégedett vagyok
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
na megint bebizonyosodott, h PC-ek qrvara nem need alapjan huznak... ok mennek a boardjukon vegig es mindig BPA... idaig bevalt...
Szerintetek, ha Eddie LAcyt nem viszik ki elolunk, akkor ot huztuk volna elsore, vagy maradt volna Christine? jajj de szeretnem en azt a board-ot latni 😀
a pickekrol annyit, hogy en biztosan masokat huztam volna... na de nem is en iranyitom a Hoxot...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Egyenlőre nem sokat mondanak nekem a nevek. Michael nekem nem tűnik rossznak, gyors és tiszta izom. Meglátjuk mire lesz elég. Ja, egyébként a Christine nem női név?
Hill kicsit puhának tűnik, a TC majd eldönti mi lesz vele.
Most jöhet a TE, LB és az OL, vagy WR, a végéről meg kukázunk mindenféle gyémántot, ahogy szoktuk. Van pick bőven.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.