Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 726 — SuperBowl Champions 2013/2014
Annyira nem követtem itteni munkásságát, de túl magas labda volt 😊Wyatt
egy élő legendáról van szó 😀

undi, megértem a lelkesedésed, elvégre offseason van, de kivel fogják lezúzni az ellenfél QB-ját? BB-ről elmondtak mindent, az új DC meg azt mond amit akar. szerintem itt lesz egy kis visszalépés idén.

ezeket a fieldgullsról szeded?petey
Ilyen távlatból már meg nem mondom neked.
Ezt használom:  www.lockerpulse.com/NFL/Seahawks/
Minden forrásból összeszedik az írásokat, ezeket szoktam végigpörgetni.

A bizakodás annyiban nem csak az "offseason-jelenség",hogy amióta PC idekerült, most először van meg az emberanyag a passrushoz. Emlékszem, első évében talán, olyan csomagokat kellett kitalálni, mint pl a Bandita ( 3 falember-1 LB-7DB akik közül többen blitzelnek), hogy valami kicsiny kis nyomást tudjunk generálni, és zavar legyen az ellenfélnél 😀
Ha igaznak fogadjuk az állítást,hogy a 2 draftol falember, plusz Avril és Bennett érkezése erősített a passrushon és felállásbeli szabadságot adott a stábnak, akkor van ok az örömre 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Annyira nem követtem itteni munkásságát, de túl magas labda volt 😊Wyatt
egy élő legendáról van szó 😀

undi, megértem a lelkesedésed, elvégre offseason van, de kivel fogják lezúzni az ellenfél QB-ját? BB-ről elmondtak mindent, az új DC meg azt mond amit akar. szerintem itt lesz egy kis visszalépés idén.

ezeket a fieldgullsról szeded?

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annyira nem követtem itteni munkásságát, de túl magas labda volt 😊

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
én mindig is örülnék ha a hard knocks a seahawks campben forgatna. most nem. igy is túl nagy a hájp a csapat körül. espn pr 1.hely, nfl.comon a szavazok minket hoztak ki SB nyertesnek. nem kéne még az hbo is oda. mindenki fókuszáljon az edzsésre és a feladatára
ha majd gyengébb lesz a csapat, nem lesz PO esélyes, top5 csapat, majd akkor jöhet a hard knocks, de akkor nagyon 😊braxa88
Szóval jövőre? 😂Wyatt
Wyatt te lettél az új "Petey"? 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én mindig is örülnék ha a hard knocks a seahawks campben forgatna. most nem. igy is túl nagy a hájp a csapat körül. espn pr 1.hely, nfl.comon a szavazok minket hoztak ki SB nyertesnek. nem kéne még az hbo is oda. mindenki fókuszáljon az edzsésre és a feladatára
ha majd gyengébb lesz a csapat, nem lesz PO esélyes, top5 csapat, majd akkor jöhet a hard knocks, de akkor nagyon 😊braxa88
Szóval jövőre? 😂

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 726 — SuperBowl Champions 2013/2014
A védelemhez: BB nem shutdown corner. És ahogy Szila is mondta pl., hogy zónában is láttuk a gyengéit, na most man-to-man ez hatványozottabb lesz. Kicsit félek a váltástól, ugyanakkor várom az előnyeit. A hátrányait meg majd valahogy benyelem, mint azt a békát szokás.

Minek egy olyan csapathoz Hard Knocks, ahol ott van M. Rob.? 😀 Deee tényleg, kösz nem. 😊Medvepapa
Hát azért a Rob Report hogy is mondjam... lehetne több is 😀SeaSzilaHawk
Jó a RR report, de az a baj,hogy többnyire arról szól,hogy Sherm és E.T. hogyan táncol.
Semmit nem mutat az edzésekből, és a stábból.
Ettől függetlenül csak púpnak érezném az HBO stábját.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én mindig is örülnék ha a hard knocks a seahawks campben forgatna. most nem. igy is túl nagy a hájp a csapat körül. espn pr 1.hely, nfl.comon a szavazok minket hoztak ki SB nyertesnek. nem kéne még az hbo is oda. mindenki fókuszáljon az edzsésre és a feladatára
ha majd gyengébb lesz a csapat, nem lesz PO esélyes, top5 csapat, majd akkor jöhet a hard knocks, de akkor nagyon 😊
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
A védelemhez: BB nem shutdown corner. És ahogy Szila is mondta pl., hogy zónában is láttuk a gyengéit, na most man-to-man ez hatványozottabb lesz. Kicsit félek a váltástól, ugyanakkor várom az előnyeit. A hátrányait meg majd valahogy benyelem, mint azt a békát szokás.

Minek egy olyan csapathoz Hard Knocks, ahol ott van M. Rob.? 😀 Deee tényleg, kösz nem. 😊Medvepapa
Hát azért a Rob Report hogy is mondjam... lehetne több is 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A védelemhez: BB nem shutdown corner. És ahogy Szila is mondta pl., hogy zónában is láttuk a gyengéit, na most man-to-man ez hatványozottabb lesz. Kicsit félek a váltástól, ugyanakkor várom az előnyeit. A hátrányait meg majd valahogy benyelem, mint azt a békát szokás.

Minek egy olyan csapathoz Hard Knocks, ahol ott van M. Rob.? 😀 Deee tényleg, kösz nem. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 726 — SuperBowl Champions 2013/2014
mit gondoltok, jó lett volna-e a Hard Knocks-on szerepelni? Én örültem volna, ha többet láthattam volna a csapatról belső szemszögből, de most hogy jó csapatunk van, lehet hogy jobb, hogy nem hoznak újabb zavaró tényezőket...
mit gondoltok?
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000210096/article/seattle-seahawks-say-no-thanks-to-hard-knocksSeaSzilaHawk
Jobb nélküle 😊
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mit gondoltok, jó lett volna-e a Hard Knocks-on szerepelni? Én örültem volna, ha többet láthattam volna a csapatról belső szemszögből, de most hogy jó csapatunk van, lehet hogy jobb, hogy nem hoznak újabb zavaró tényezőket...
mit gondoltok?
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mz4wvxw4gku8neqheu8x
Seattle Seahawks say no thanks to 'Hard Knocks'
The Seattle Seahawks would be an awesome team to follow on HBO's "Hard Knocks." Unfortunately, it's not going to happen, which means we won't get to know Russell Wilson up close and personal.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 726 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wohoooo!
undisputedly
ez szép és jó, csak BB-t hookokkal egész nap lehet szopatni, ha emberezés lesz... de mindenképp kell a nagyobb nyomás, ez nem is kérdés... majd megoldják valahogy 😀
Akárhogy is lesz:
me* EXCITED!!!SeaSzilaHawk
Igen, valamit valamiért. Az a pár bekapott play megéri szerintem a terrort 😊
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Wohoooo!
undisputedly
ez szép és jó, csak BB-t hookokkal egész nap lehet szopatni, ha emberezés lesz... de mindenképp kell a nagyobb nyomás, ez nem is kérdés... majd megoldják valahogy 😀
Akárhogy is lesz:
me* EXCITED!!!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 726 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wohoooo!
Több út létezik amikor az a feladat,hogy felépíts egy védelmet.El kell dönteni,hogy milyen backfield sémával játszatok, hogy 3-4 vagy 4-3 vagy,hogy ezen belül melyik alfaj.
Amennyiben szerencsés a stáb, akkor nem a meglévő embereik erősségeire kell a sémát formálni (pl újonnan kinevezett edzőknél, akiknek még nem volt idejük a rostert átalakítani) , hanem a sémádhoz hozol embereket.

A legfontosabb kérdés viszont rögtön az alapoknál kezdődik. Agresszívak legyünk, vagy passzívak?
Rögtön tegyünk meg mindent annak érdekében,hogy az ellenfél támadása 4&out legyen, helyezzünk hatalmas nyomást az irányítóra, domináljuk mindig és minden körülmények között a LOS-t, ezzel esetlegesen kockáztatva,hogy a rushra küldött játékosaink hiánya okán hátul benyelünk egy nagy játékot, vagy inkább csak passzívan kontrolláljuk az ellenfelet, kevés extra nyomással, de lefedezett bakfield-del?

Ami minket illet, mi sajátos helyzetben voltunk a PC/JS-éra kezdete óta. Teljes roster átalakítás vette kezdetét, aminek az lett az eredménye,hogy tavaly miénk volt a liga egyik legjobb védelme.

A rájátszásban ellenünk érték el a legkevesebb yardot meccsenként, és az alapszakaszban is 4.-ek lettünk annak ellenére,hogy pl a liga 1. yard/meccs Patriots O# is vizitált nálunk.

Sack-ek terén viszont csak a csalódást keltő 18.helyen (holtversenyben a saját csoportjában utolsó Buffalóval) végeztünk, 36 elért zsákkal.
A rájátszásban pedig a 12 csapat közül csupán a 9.-ek lettünk 2 elért sack-kel ( A number 1. a Baltimore lett 9 egységgel) !

Interception terén már jobban állunk, hiszen a rájátszásban a 2. legjobbak lettünk 3 elkapott labdával (az első a Ravens 6 egységgel), míg az alapszakaszban a 8.-ak lettünk 18 leszedett bogyóval.

Látható tehát,hogy amikor arra kerül sor,hogy menjünk az irányító után, és zsákoljuk be mielőtt még passzolhatna, nem voltunk a liga krémjében.
Az ESPN állítólag közölt statisztikát ami a rusherek számára ad közelebbi rálátást, és ezen statisztika szerint mi a liga alsó harmadában vagyunk ( ergo a csapatok 66.66%-a felettünk van) az extra rusherek küldésében, ugyanis 5, vagy annál több embert csak a játékok 23.7%-ában küldtünk.

Ez a rush terén valamival passzívabb playhívás betudható annak is,hogy nem igazán bővelkedtünk erre alkalmas játékosokban, így hát liga elit CB-S sorunknak köszönhetően hátul szorgoskodtunk, ami számokban is megnyilvánul, hiszen passzolt TD-ből csak 15 darabot engedtünk, ami liga 2. hely, illetve 20+ yardos elkapásokban is liga 8. helyen zártunk 40 ilyen engedett passzal.

Most viszont végre a szakmai stáb rendelkezésére áll egy olyan állomány, akikkel megvalósítható mindenféle elképzelés, és talán kitaláljátok, de az új DC szerint agresszívebbek leszünk szeptembertől, így amellett,hogy többször fogjuk lezúzni az ellenfél irányítóját, még több emberezés lesz a szélen.
Ez nekem 2 okból tetszik nagyon.
1, Sherman és BB a liga legjobb emberező duója. Aki szereti a kemény focit, mégtöbb ilyenre számíthat:


2, E.T. képességeit kiaknázhatjuk. Amíg egy ilyen rendszer többnyire azzal jár,hogy törvényszerűen megnövekszik a 20+ yardos elkapások száma, addig nálunk a ballhawker E.T. ezt a számnövekedést megakadályozhatja/mérsékelheti, és végre feltehet pár INT-et a neve mellé 😊

Összességében eddig is tudtuk,hogy agresszívabbnak kell lennünk, de egy új DC-t megfejteni sosem könnyű, úgyhogy örülhetünk,mert már ki van mondva, több lesz az emberezés, és a blitz!

Amikor a DB edzőnket megkérdezték, annyit mondott,hogy "Ezek vagyunk mi"!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak semmi buzulás itt holmi Brünókkal

több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ha már offense. Carpenternek megint volt egy műtétje úgy 6-7 hete, ami állítólag tökéletesen sikerült. TC szereplése még kérdéses. De nem bánnám ha letolna végre egy egészséges szezont, Okunggal megoldanák a bal oldalt egy időre.Medvepapa
Carp ugyanolyan porcelán a szememben mint anno Okung volt. Emlékszem volt,hogy egy-egy sérülése után azon a véleményen votlam,hogy el kellene küldeni, aztán most úgy néz ki,hogy sikeresen adaptálódott a szervezete, vagy elkerüli a balszerencse , szóvel talán még belőle is (Carp) lehet valami, de én úgy számolok vele,hogy out.undisputedly
Végül is jobb a pozitív meglepetés. 😊Medvepapa
Szurkoló szemmel igen, lehet így hozzáállni 😀
Azért is szerencsétlen ez a rengeteg sérülés,mert az O-line szerintem a teljes játék leginkább kommunikáció igényes eleme. Amikor 1másodperc alatt van a motion vagy a váltás a D# oldalán, azonnal, fél szavakkal le kell reagálni, és ha az év során van melletted 2 vagy 3 guard(T szemszögéből), akkor az bizony rontja a teljesítményedet.
Sok szurkoló (kiemelem, mert a stáb és általam követett beatwriterek is máshogy látják) szerint pl Breno nem jó RT. Azt viszont senki nem veszi közülük számításba,hogy egy fizikailag talán tehetséges, de abszolút újonc, kommunikálni nem tudó játékost tettek be mellé Sweazy személyében, és meg is lett a week1 katasztrófa. Szerintem pl Breno sokat fejlődött, és a végén már nem is voltak felesleges büntetések.
De mielőtt elkalandoznék, lényeg a lényeg, a folytonosság nagyon fontos a falnál, és ha Carp állandóan sérült, az a társainak sem jó, és az ő teljesítményét is nyilván rontja.undisputedly
Én mellszélességgel kiállok Breno mellett! (már ami a szezon 2. felét illeti 😀)

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 726 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha már offense. Carpenternek megint volt egy műtétje úgy 6-7 hete, ami állítólag tökéletesen sikerült. TC szereplése még kérdéses. De nem bánnám ha letolna végre egy egészséges szezont, Okunggal megoldanák a bal oldalt egy időre.Medvepapa
Carp ugyanolyan porcelán a szememben mint anno Okung volt. Emlékszem volt,hogy egy-egy sérülése után azon a véleményen votlam,hogy el kellene küldeni, aztán most úgy néz ki,hogy sikeresen adaptálódott a szervezete, vagy elkerüli a balszerencse , szóvel talán még belőle is (Carp) lehet valami, de én úgy számolok vele,hogy out.undisputedly
Végül is jobb a pozitív meglepetés. 😊Medvepapa
Szurkoló szemmel igen, lehet így hozzáállni 😀
Azért is szerencsétlen ez a rengeteg sérülés,mert az O-line szerintem a teljes játék leginkább kommunikáció igényes eleme. Amikor 1másodperc alatt van a motion vagy a váltás a D# oldalán, azonnal, fél szavakkal le kell reagálni, és ha az év során van melletted 2 vagy 3 guard(T szemszögéből), akkor az bizony rontja a teljesítményedet.
Sok szurkoló (kiemelem, mert a stáb és általam követett beatwriterek is máshogy látják) szerint pl Breno nem jó RT. Azt viszont senki nem veszi közülük számításba,hogy egy fizikailag talán tehetséges, de abszolút újonc, kommunikálni nem tudó játékost tettek be mellé Sweazy személyében, és meg is lett a week1 katasztrófa. Szerintem pl Breno sokat fejlődött, és a végén már nem is voltak felesleges büntetések.
De mielőtt elkalandoznék, lényeg a lényeg, a folytonosság nagyon fontos a falnál, és ha Carp állandóan sérült, az a társainak sem jó, és az ő teljesítményét is nyilván rontja.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ha már offense. Carpenternek megint volt egy műtétje úgy 6-7 hete, ami állítólag tökéletesen sikerült. TC szereplése még kérdéses. De nem bánnám ha letolna végre egy egészséges szezont, Okunggal megoldanák a bal oldalt egy időre.Medvepapa
Carp ugyanolyan porcelán a szememben mint anno Okung volt. Emlékszem volt,hogy egy-egy sérülése után azon a véleményen votlam,hogy el kellene küldeni, aztán most úgy néz ki,hogy sikeresen adaptálódott a szervezete, vagy elkerüli a balszerencse , szóvel talán még belőle is (Carp) lehet valami, de én úgy számolok vele,hogy out.undisputedly
Végül is jobb a pozitív meglepetés. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 726 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha már offense. Carpenternek megint volt egy műtétje úgy 6-7 hete, ami állítólag tökéletesen sikerült. TC szereplése még kérdéses. De nem bánnám ha letolna végre egy egészséges szezont, Okunggal megoldanák a bal oldalt egy időre.Medvepapa
Carp ugyanolyan porcelán a szememben mint anno Okung volt. Emlékszem volt,hogy egy-egy sérülése után azon a véleményen votlam,hogy el kellene küldeni, aztán most úgy néz ki,hogy sikeresen adaptálódott a szervezete, vagy elkerüli a balszerencse , szóvel talán még belőle is (Carp) lehet valami, de én úgy számolok vele,hogy out.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ha már offense. Carpenternek megint volt egy műtétje úgy 6-7 hete, ami állítólag tökéletesen sikerült. TC szereplése még kérdéses. De nem bánnám ha letolna végre egy egészséges szezont, Okunggal megoldanák a bal oldalt egy időre.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 726 — SuperBowl Champions 2013/2014
Myles Wade DT ment, Arceto Clark WR jött. Ezzel 14 WR van jelenleg rosteren...Medvepapa
@RealRobReport: Winfield-nek milyen furcsa hangja van. Maragos még itt van? 😀
@Clem: Visszatérhet, de kérdés,hogy milyen teljesítménnyel
@Wr-corp: Én ennek csak örülök. Egy igazi vertikális fegyver még kellene a csapatba.undisputedly
Kearse lehetne egy szunnyadó tehetség, neki szurkolok.Medvepapa
Mondjuk be kell látni, eléggé el vagyunk kényeztetve az O# oldalán is.
Sérülések kerüljenek el, és akkor jók lehetünk.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Myles Wade DT ment, Arceto Clark WR jött. Ezzel 14 WR van jelenleg rosteren...Medvepapa
@RealRobReport: Winfield-nek milyen furcsa hangja van. Maragos még itt van? 😀
@Clem: Visszatérhet, de kérdés,hogy milyen teljesítménnyel
@Wr-corp: Én ennek csak örülök. Egy igazi vertikális fegyver még kellene a csapatba.undisputedly
Kearse lehetne egy szunnyadó tehetség, neki szurkolok.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 726 — SuperBowl Champions 2013/2014
Myles Wade DT ment, Arceto Clark WR jött. Ezzel 14 WR van jelenleg rosteren...Medvepapa
@RealRobReport: Winfield-nek milyen furcsa hangja van. Maragos még itt van? 😀
@Clem: Visszatérhet, de kérdés,hogy milyen teljesítménnyel
@Wr-corp: Én ennek csak örülök. Egy igazi vertikális fegyver még kellene a csapatba.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Myles Wade DT ment, Arceto Clark WR jött. Ezzel 14 WR van jelenleg rosteren...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Danny Kelly (@FieldGulls) tweeted at 9:38 PM on Tue, Jun 04, 2013:
This would be most excellent... RT @chrisclemons91 @TheDanimal425 my rehab is coming along great. I will be ready for game 1.
( twitter.com/FieldGulls/status/342002559134863360)

Get the official Twitter app at  twitter.com/download

Clem úgy gondolja, h 1. héten jàtszhat. Legyen úgy...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"