Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nem tudom, hogy vagytok vele, de én már tűkön ülök.
Ki nálatok a no. 1 akit szeretnétek és reális esély van rá? Nálam most Johnathan Hankins a nyerő.Sebii
Én el tudnék képzelni egy mocskos nagy DT-t, pl. Brandon Williamst.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Nem tudom, hogy vagytok vele, de én már tűkön ülök.
Ki nálatok a no. 1 akit szeretnétek és reális esély van rá? Nálam most Johnathan Hankins a nyerő.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Aaron Rodgers új szerződése 5 évre, $110M. Ez ugye $22M per év. Beelőzte Flacco-t ($21M).
$40M az első évben, és $62M felett az első háromban! Nem semmi!krankovics
Flacco és Romo után ez normális. 😊Medvepapa
Mi mit fogunk adni RW-nek? 😊krankovics
Még 3 éve hátravan a szerződéséből. Ezen még felesleges gondolkodni.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Aaron Rodgers új szerződése 5 évre, $110M. Ez ugye $22M per év. Beelőzte Flacco-t ($21M).
$40M az első évben, és $62M felett az első háromban! Nem semmi!krankovics
Flacco és Romo után ez normális. 😊Medvepapa
Mi mit fogunk adni RW-nek? 😊

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Aaron Rodgers új szerződése 5 évre, $110M. Ez ugye $22M per év. Beelőzte Flacco-t ($21M).
$40M az első évben, és $62M felett az első háromban! Nem semmi!krankovics
Flacco és Romo után ez normális. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Aaron Rodgers új szerződése 5 évre, $110M. Ez ugye $22M per év. Beelőzte Flacco-t ($21M).
$40M az első évben, és $62M felett az első háromban! Nem semmi!krankovics
Ez azért lehet mert sokkal jobb, mint Flacco.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Aaron Rodgers új szerződése 5 évre, $110M. Ez ugye $22M per év. Beelőzte Flacco-t ($21M).
$40M az első évben, és $62M felett az első háromban! Nem semmi!

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Sajnos lemaradtam az első körről, ami azért helyenként meglepett. Először is az 1/1, aztán Geno Smith, Barkley, Teo fagyasztása. Legalább izgis lesz a második sorozat. RB-t én se tippelek, TE gyanús, de nem lepne meg ha később húznánk, az O-ba viszont fogunk, meg LB-t is. Aztán alulról jöhet megint néhány alulértékelt potenciális Probowler, ahogy szoktuk. A QB pick Jones után nálam kiesett, de PC-éktől minden kitelik. Meglátjuk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nekem tetszett tavaly Turbin. 6. kör előtt nincs értelme futót hozni.Sebii
Ott a pont! És Turbin tovább fog fejlődni, igencsak jó lesz még ő.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Nekem tetszett tavaly Turbin. 6. kör előtt nincs értelme futót hozni.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
tökön szurom magam ha hozunk 6.körnél korábban RB-t...
TE sem need, nagyon nem
DT? OL?braxa88
DT-t elég hátul hozni. A stábnak ha akrjuk,ha nem, jobb szeme van a védő játékosok kiválasztására. Inkább hagynám,hogy D#-be kukázzanak valakit mint a támadósorba. DT amúgy sem a legnagyobb prioritás már, futóból viszont van egy Lynch és mögötte Turbin, akiről korábbi hozzázólásban már írtam. Tekintve,hogy Harvin érkeztével is legalább 50%-ban futni fogunk, elég érdekes lenne ha nem biztosítanánk be magunkat.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Én DT-t vagy LB-t szeretnék 2. körben.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tökön szurom magam ha hozunk 6.körnél korábban RB-t...
TE sem need, nagyon nem
DT? OL?
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A sorrendem más, de egyébként korrekt. Több olyan LB is van még akik ha csúsznak 56-ig, megéri majd behúzni őket. TE: Kasa v. Otten 4-5. körben is elérhető, bár itt is van olyan, aki ha bent van, value pick(Ertz, Kelce). De azt sem tartom kizártnak, hogy kimegyünk 2.-ból. Kíváncsian várom, hogy mi lesz. Pl. Damontre Moore-t behúznátok, ha csúszna 56-ig?

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
KEttő darab húzásunk lesz a mai napon a dolgok jelenlegi állása szerint. Az én kívánságlistámon egy Guard van, aki versenyezhet Sweezey-vel az RG posztért, illetve az O# oldalán még egy jól blokkoló/elkapó TE. Talán akad egy off-field problémák, vagy korábbi sérülés miatt lecsúszó játékos. Még 4 db TE van 79, vagy a feletti osztályozással, míg guardból már csak 1.
Egy project futó is kellene szerintem, mert Turbin jó 3rd down RB, és még elkapóként is állt fel, de eddig nekem nem úgy tűnt,hogy Lynch nyomdokaiba léphetne.

A támadókhoz szerintem ennyi elég is lenne, hiszen a WR csapat jól mutat a Harvin-Rice-Tate-Baldwin négyessel, Qb posztra pedig szintúgy nem kell upgrade a kezdőbe.
A védelem is elég egyszerű. LB prospectek kellenek szerintem, és mivel a csapat eddig bizonyítja,hogy képesek D# talenteket találni hátsó körökben is, ezért a frontseven-t tölthetjük az 5.-6.-7. körben is , habár beszúrnék még egy-két DB-t, tekintve,hogy abból sosem elég a mai pass-heavy ligában, illetve PC-nek elég jó szeme van hozzá.

Nálam így nézne ki a draft: 1 db TE ; 1 db RB ; 3 db OL ; 2 db LB ; 2 db DB ; 1 db DL

Round 2, Pick 24 (56) ---> TE
Round 3, Pick 25] (87) ---> OL
Round 4, Pick 26 (123) ---> RB
Round 5, Pick 5 (138) (From Raiders ) ---> LB
Round 5, Pick 25 (158) ---> LB
Round 6, Pick 26 (194) ---> DL
Round 7, Pick 14 (220) (From Saints) ---> DB
Round 7, Pick 25 (231) ---> DB
Round 7, Pick 35 (241) (Compensatory Selection) ---> OL
Round 7, Pick 36 (242) (Compensatory Selection) ---> OL
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
russel a sztáááár 😊

 vimeo.com/64842768#
több mint 10 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 043
Alig várom az első kört, ti is!? 😀Medvepapa
Van egy érzésem,hogy egy WR jön!
Habár ki tudja...undisputedly
Ha WR jön remélem Justin Hunter lesz, de simán eltudom képzelni hogy valami eddig "ismeretlen" játékost "kukáznak" Carollék
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Alig várom az első kört, ti is!? 😀Medvepapa
Van egy érzésem,hogy egy WR jön!
Habár ki tudja...undisputedly
Szerintem a második körben OG/OT húzunk, esetleg futás ellen használható DT-t.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
attól még h mi (valszeg) ma nem leszünk, én nagyon várom az estét. nagyon izgi lesz, megjósolhatatlan a top10, a top5 is.braxa88
meg hát azért a csoporton belüli draftokra is figyelhetünk. főleg a ramsre leszek kíváncsi h ők kiket tudnak megszerezni a két elsővela.kacsa
Úgy biza... nálam a Rams a sötét ló a szezonban. Akár meg is lephetik a csoportot. Mi meg elkaristolunk majd CP-vel.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
attól még h mi (valszeg) ma nem leszünk, én nagyon várom az estét. nagyon izgi lesz, megjósolhatatlan a top10, a top5 is.braxa88
meg hát azért a csoporton belüli draftokra is figyelhetünk. főleg a ramsre leszek kíváncsi h ők kiket tudnak megszerezni a két elsővel
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
attól még h mi (valszeg) ma nem leszünk, én nagyon várom az estét. nagyon izgi lesz, megjósolhatatlan a top10, a top5 is.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Még nehogy kitradeljünk másodikból is extra 3. körért... 😀

Mondjuk a holnap úgy is adja. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Alig várom az első kört, ti is!? 😀Medvepapa
Van egy érzésem,hogy egy WR jön!
Habár ki tudja...undisputedly
Elsőben?silent7939
Igen 😊undisputedly
😊silent7939
Olcsó poénokkal mulatjuk az időt, ha már eltradeltük a mai cetlinket 😊undisputedly
Tiszta 😊 Na de majd holnap 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Alig várom az első kört, ti is!? 😀Medvepapa
Van egy érzésem,hogy egy WR jön!
Habár ki tudja...undisputedly
Elsőben?silent7939
Igen 😊undisputedly
😊silent7939
Olcsó poénokkal mulatjuk az időt, ha már eltradeltük a mai cetlinket 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Alig várom az első kört, ti is!? 😀Medvepapa
Van egy érzésem,hogy egy WR jön!
Habár ki tudja...undisputedly
Elsőben?silent7939
Igen 😊undisputedly
😊