Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én azért elmondanék egy bazdmegiktriadot, de nem merem, mert így is 2–2-vel állunk, még a végén a PO-ról is lemaradnánk 😀

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Ki lehet kapni, de nem így... Amit eddig felépítettünk, azt porig is romboltuk. A meccsről nincs mit beszélni, mert minden sz@r volt, és úgy összességében kb az 1/1-es időket idézte a játékosok teljesítménye. Kíváncsian várom, hogy Mularkey mivel magyarázza ezt a botrányos mérkőzést.

Mariota hamstring sérülés miatt nem játszott a 2. félidőben. Remélhetőleg csak elővigyázatosságból nem küldték fel, mert ha komoly a baj, akkor vége is az idei szép reményeinknek. Bár ezután a meccs után bármi szépet is remélni a csapattól és a szezontól merő botorságnak tűnik...

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Tényleg tök szar lett volna, ha két egymást követő héten jól játszunk, még a végén azt hittem volna, hogy valóban megváltozott valami... MVP-t csinálunk bármelyik QB-ből.

Na mind1, jövő héten gondolom majd újra fent, de ez most nagyon lent van.

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Hűha, az nfl.com PR-jében már 5. helyen vagyunk! 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/eoujpugh14brorza0afm
NFL Power Rankings, Week 4: Titans hit top five; Steelers plunge
After an unbelievable -- and highly unpredictable -- week in the NFL, Elliot Harrison's Power Rankings have gone wild, with larger fluctuations than ever before.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Lényegében akkor mindent le is írtatok. 😊 Mariota kicsit lassan kezdte ezt a meccset, akárcsak a Jaguars ellenit, ezen azért jó lenne változtatni. Annak viszont örültem, hogy Deckert végre sikerült megtalálnia, lassan csak kialakul valami összhang közöttük. Murray is megvillant, így asszem egyelőre levehetjük a napirendről a "Ki legyen a kezdő RB?" kérdést. Az OL tényleg remekül teljesített, nagy szerepe volt a győzelemben. A D is jó volt, de azért aggasztó, ahogy nyeltük a passzokat. A végére ráfoghatjuk, hogy a nagy előny miatt prevent D volt a pályán, de a félidő előtt és után is könnyen ment előre a Seahawks. Ettől eltekintve izgalmas és élvezetes meccsen jó játékkal megérdemelten győztünk!
Amin kiakadtam, az a hibásan elvett punt return TD, ami miatt nem 13-0 lett, hanem utána egyből TD-t kaptunk. Szerencsére ez nem befolyásolta a mérkőzést. A másik dolog Sherman brutális szabálytalansága, ami szerintem kizárást ért. Fejre ütközött a pályán kívül, és látszik is, hogy Mariota minimum megszédült, mikor felállt a földről. Ilyen jeleneteknek nincs helye a fociban, és nagyot hibáztak a bírók, hogy nem torolták meg. (Lewanék viszont úgy mentek oda, ahogy kell.)

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Na szóval. Volunteers kimaradt, a család vad-póni iránti érdeklődése győzött (Mount Henry - Virginia állam legmagasabb pontja és a környező állami park) - az eredményt nézve nem is biztos, hogy baj (17-13-ra nyertek egy 28-as hendis meccsen...).

Nashville a szokásos arcát mutatta, rengeteg szurkoló az utcákon, bárok tele, mondjuk ennyi vendégszurkolót szerintem még nem láttam (Chicago, Cincinnati - mondjuk ők is rengetegen voltak,de nem ennyien, Indianapolis, Denver); pláne ez a hülye neonzöld szín elég feltűnő tud lenni; meg mondjuk jellemzően a Titans szurkolók inkább a stadion környékén gyülekeznek, na meg a Broadway-en és a környező két utcában (tehát a városban...😀) nem nehéz feltűnően soknak lenni. De itt most a stadionban is mindenfelé Seahawks mezek és pólók, sőt zászlók voltak, még Sea - Hawks féle felelgetős is majdnem ment. mi a 336-ban voltunk legfölül (hülye Ticketmastersnek nem szabad az első napon elhinni, hogy nincs már jobb jegy a piacon...két héttel az egyéni meccsek megnyitása után sokkal jobb helyek voltak...) körülöttünk relatív Seahawks többség volt, pedig ez a "hazai" oldal...
Himnusz ugyebár érdekesen alakult, de mind egy, kezdőrúgás, fogadhattuk és kiderült, hogy vendégben is jó hangjuk van a Seattle-ieknek... azért a hazai oldal se szólt rosszul, ahogyan elég gyorsan kiderülhetett ugyebár a hamvába holt támadásaink alkalmával, de igazán a Sherman féle late hit-ig nem lehetett nagy hangulatról beszélni, viszont azután eltűnt a lagymatagság a lelátóról (mondjuk szerintem ez egy barom szabály, simán ki kellett volna zárni, különösen, hogy - jogosan vagy sem, az most mind 1 - de már volt egy unsportsmanlike conductja az interception / pass interference kapcsán...).

Szóval a meccs jó kis puntháborúval, meg field position harccal ment, aztán persze ahogy elkezdett passzolni a Seattle benyeltük, mert nem igazán fedeztük jól az elkapókat - a végeredményben a majd 400 passzolt yard is ezt mutatja, viszont azért a végén az 1:15 alatti FG mutatta, hogy ha akarunk, akkor tudunk menni (de azért, hogy miért nem kértünk időt 0:25-nél és vesztettünk 16 mp-t azt nehezen emésztem meg).

A félidőben a Tennessee State University tényleg látványos produkciót csinált, de szerencsére a második félidő miatt hamar feledésbe merülhet...

Mondjuk ahogy kijöttünk nem gondoltam volna, bántóan az öltözőben maradt a védelem az első drive alatt, de szerencsére a Seahawks D sem akarta elkezdeni a második félidőt, nem igazán tudtam a szememnek hinni a Matthews TD-nél - a passz pillanatában még bosszankodtam is egy pillanatra, hogy a szabad játékot egy ilyen bubble passzra pazaroljuk; de aztán gyorsan kiderült, hogy mi volt vele a cél...😀 aztán a védelem megjött, a Seattle védelem egy kicsit nagyon szétcsúszott és a play action-t nagyon megették; Murray 75 yardosa meg ha jól olvastam a Carrol era leghosszabb engedett TD-je volt, szóval ezzel tul.képp vége is lehetett volna (mondjuk ennek majd megpróbálok utánakeresni, hogy a Seattle mikor engedett három egymás utáni akcióban 3 TD-t, mindenesetre nagyon jól időzítették.)

persze a végére még maradt izgalom, de valójában nem. a Seahawks szurkolókból is a harmadik harmad abszolút elvett minden lelkesedést, leginkább a környékünk az O koordinátorukat osztotta, hogy miért nem tudnak olyan játékokat csinálni Wilsonnak, mint mi Mariotának... de ez meg legyen az ő bajuk; azért amikor a puntnál röpültek a zászlók és véglegessé vált a győzelem, az azért jól szólt kifejezetten a stadionban, kis tüzijáték, meg ami jár...

Hát ennyi, majd próbálok képeket is megosztani, de igazán nem tudtam magam megerőltetni, mert még mindig el tuduk veszni a meccsnézésben és nem a megörökítésre figyelek.

Hát röviden ennyi, a Sherman féle skirmish összességében szerintem többet adott, mint amit a kioltott bünti miatt elvett ( a támadó fal nagyon nagyot játszott - According to the folks at Pro Football Focus, Mariota was pressured on just 2 of his 37 dropbacks vs Seattle, the lowest pressure rate of any QB on Sunday); annyiban lehet akár úgy venni, hogy szerencsénk volt, hogy két nagy játékkal 55 yardos, meg egy 75 yardos TD-t is tudtunk csinálni, de az elvett punt return meg Mariota futott TD-je szerintem összességében azt jelentik, hogy simán csak jobbak voltunk ezen a vasárnapon.

mindenesetre könnyűvé tették a hazautat és nehézzé a kérdést, hogy belefér-e idén még egy meccs...

Kellemes hetet mindenkinek,
TITAN UP!

több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Mindenki boldog, örömködik, máshogy megy a munka is. 😀 Mondjuk én ma pótoltam a második félidőt, addig nem néztem meg az eredményt, csak reménykedtem, izgultam.
Meccs előtt azt gondoltam, hogy a két védelem közti különbség fog dönteni és abban ugye jobb a Seahawks, így buktára tippeltem. Ahogy kezdtük a meccset be is jött a offense részéről a bukdácsolás, viszont a defense odatette magát leszámítva azt a két playt amiből TD-t szerszett az ellenfél. Jags valamint most is lehetett látni, hogy harapnak a védők maxon pörögtek, talán a Raiders ellen nem látszott ez. Azért ezek a bosszantó missed tackle-ek megvannak. Orakpo először majd a többiek. Pl Searcy-t nem értem: 7. éve van a ligában de nem tanulta még meg, hogyan kell szerelni? A TD előtt is úgy ment oda, mint aki nem is akar ütközni, amikor meg akar azt szarul csinálja.Többiekre nincs panasz, jól tették a dolgukat. Jayon Brown egyre több lehetőséget kap ahogy írtam nagyon gyors a srác, viszont egy termetes RB vagy TE ellen meggyűlik a baja, mivel nem egy nagytermet Brown. Játékvezetés: Sharman-re lehet kicsit túlzó volt a zászló amikor Mariota INT-et dobott, viszont amikor Deckerre dobtak és Mariska futott egy TD-t szintén véleményes szitu volt, az sem biztos, hogy zászlót ért. Jackson elvett return TD-je szép volt, kár hogy zászlót miatt buktuk. Mariota elég vakon volt a az első félidőben, de szépen jött ki a pöcegödörből. Első félidőben az ellenfél szabálytalanságai is kellett, hogy egyáltalán haladni tudjunk. Második félidő abszolút pozitív csalódás, jó drive-okat láttunk megindult a futás, beindult a gépezet. Matthews szépen elküldött 3 embert gyufáért a TD-nél. Azért nem gondoltam volna, hogy egy top 3-as védelem ellen felteszünk 33 pontot a táblára úgy tudva azt, hogy idő kell amíg meccsbe a jön az offense-ünk. Így tovább, a hétvégén Texans elleni csoportmeccs. 😉 Szép volt srácok!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Húúúú, de nehéz most bármit is írni! 😊 Nagy győzelem volt, aki nem látta, az sürgősen pótolja!
Nandito
Ez egy igazi statement W volt. Hivatalosan is a Titans lett az a csapat, akit meg kell verni a divíziógyőzelemért.
iktriad
Köszi, de azért ne kiabáljuk el. 😊 Most döngöltétek földbe a Ravenst, a Texans majdnem verte a bajnokot, és elvileg Luck is visszatér - pont ellenünk. Az AFC Southt most már nem lehet lesajnálni, jó lesz, ha összekapja magát a többi csapat. 😊
Nandito
Ez igaz, de míg a másik 3 csapatnak azért bőven van házi feladata, a Titans komplett csapatnak tűnik, akiből kinézem, hogy a playoffban is komoly tényező lehet.
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Húúúú, de nehéz most bármit is írni! 😊 Nagy győzelem volt, aki nem látta, az sürgősen pótolja!
Nandito
Ez egy igazi statement W volt. Hivatalosan is a Titans lett az a csapat, akit meg kell verni a divíziógyőzelemért.
iktriad
Köszi, de azért ne kiabáljuk el. 😊 Most döngöltétek földbe a Ravenst, a Texans majdnem verte a bajnokot, és elvileg Luck is visszatér - pont ellenünk. Az AFC Southt most már nem lehet lesajnálni, jó lesz, ha összekapja magát a többi csapat. 😊

Music City Miracle
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Húúúú, de nehéz most bármit is írni! 😊 Nagy győzelem volt, aki nem látta, az sürgősen pótolja!
Nandito
Ez egy igazi statement W volt. Hivatalosan is a Titans lett az a csapat, akit meg kell verni a divíziógyőzelemért.
iktriad
Te hivatalosan is haromhetente beirogatsz ilyen hivatalos megallapitasokat, hogy aztan ket heten belul boruljon az egesz. 8-D
Stez
That's why we call him Jinxtriad 😉
empty taxi
németeknek lett volna ilyen fegyverük 😀 a wunderwaffe elmehet a pitsába 😀

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Húúúú, de nehéz most bármit is írni! 😊 Nagy győzelem volt, aki nem látta, az sürgősen pótolja!
Nandito
Ez egy igazi statement W volt. Hivatalosan is a Titans lett az a csapat, akit meg kell verni a divíziógyőzelemért.
iktriad
Te hivatalosan is haromhetente beirogatsz ilyen hivatalos megallapitasokat, hogy aztan ket heten belul boruljon az egesz. 8-D
Stez
That's why we call him Jinxtriad 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Húúúú, de nehéz most bármit is írni! 😊 Nagy győzelem volt, aki nem látta, az sürgősen pótolja!
Nandito
Ez egy igazi statement W volt. Hivatalosan is a Titans lett az a csapat, akit meg kell verni a divíziógyőzelemért.
iktriad
Te hivatalosan is haromhetente beirogatsz ilyen hivatalos megallapitasokat, hogy aztan ket heten belul boruljon az egesz. 8-D

több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
azért az elszúrt punt felállás után gyorsan elindultak...😉

végre egy 70-30-as meccs volt... szerintem tudnánk még ennél is jobban játszani, voltak azért bosszantó hibák is, de ez mindenképpen egy nagy és szép győzelem volt. majd este részletesebben is írok, asszem jobb ha alszom rá egyet...

TITAN UP!

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Húúúú, de nehéz most bármit is írni! 😊 Nagy győzelem volt, aki nem látta, az sürgősen pótolja!
Nandito
Ez egy igazi statement W volt. Hivatalosan is a Titans lett az a csapat, akit meg kell verni a divíziógyőzelemért.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Húúúú, de nehéz most bármit is írni! 😊 Nagy győzelem volt, aki nem látta, az sürgősen pótolja!

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
rengeteg Seahawks szurkoló. jó lenne ha nem maradnának a végéig...
Titans
Gondolom maradtak végig, de szerintem nem bánod! 😊

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
rengeteg Seahawks szurkoló. jó lenne ha nem maradnának a végéig...

több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
sajnos a Vols meccs helyett hegymászás és vad-póni simogatás lett végül, de ennyit megérdemeltek a lányok előzetesként a holnapi napért...

nagyon remélem hogy végre egyszer... de szerintem inkább a Seahawks az esélyesebb, akármit mondanak az oddsok.

mondjuk az időnk remek lesz, a többi meg csak a csapaton múlik. sajnos az nem fog beleférni hogy csak a harmadik-negyedik ember tudjon szerelni márpedig eddig komoly gondjaink voltak ezen a téren.

szóval Titan Up! holnap igyexem gyorsjelenteni.

több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szombaton még Knoxville-ban leszünk...😀 (igen, azért; csak a család nem nagyon van oda érte, de még igyekszem meggyőzni őket)

Beszámolót tervezek. Főleg ha győztes lesz... (mit nem adtam volna egy ilyen meccsért tavaly.)
Titans
Szombaton még Knoxville-ban leszünk...😀 (igen, azért; csak a család nem nagyon van oda érte, de még igyekszem meggyőzni őket)

Beszámolót tervezek. Főleg ha győztes lesz... (mit nem adtam volna egy ilyen meccsért tavaly.)
Titans
Szombaton még Knoxville-ban leszünk...😀 (igen, azért; csak a család nem nagyon van oda érte, de még igyekszem meggyőzni őket)

Beszámolót tervezek. Főleg ha győztes lesz... (mit nem adtam volna egy ilyen meccsért tavaly.)
Titans
Írtam üzenetet, csekkold légyszi! 😉 Jó meccsnézést 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
A hétvégén újabb kemény meccs jön a Seahawks ellen, és sajnos egy fontos hiányzónk biztos lesz. Szerdán Mularkey bejelentette, hogy Corey Davis hamstring sérülés miatt nem játszik. (Az újonc elkapónk emiatt a sérülés miatt hagyta ki majdnem a teljes TC-t.) Az elkapósor ezzel gyakorlatilag három játékosból áll majd, Matthews, Decker és Taylor osztozhat a snapeken. Murray is hasonló sérüléssel küzd, és van esély rá, hogy ő sem játszhat. Neki szerencsére nagyon jó helyettese van Henry személyében. (Emellett Cyprien is hiányozni fog, de ő ugye a Jaguars ellen sem szerepelt.)
Hátsérülés miatt OLB Aaron Wallace IR-re került, így már főleg jó lenne, ha Dodd végre mutatna valamit. Mondjuk az nem jó előjel, hogy a tavalyi második körös LB-nk az első két fordulóban csak az inaktívok között szerepelt... Esetleg az idei 7. körben választott Josh Carrawayt tudjuk még tartalék passzsiettetőként elővenni. Wallace helyére WR Zach Pascalt hoztuk fel a PS-ből. Hogy miért rá esett a választásunk, az egy nagyon jó kérdés. 😊 UDFA-ként a Redskinshez került, de ott nem tudott rostert fogni. (Az előszezonban 3 elkapása volt 27 yardért). Továbbra is azt mondom, hogy hiba volt Tre McBride-ot nem megtartani.
A PS-ből OL Tyler Marzt elvitte a Chargers. Kár érte, mert az előszezonban nem tűnt rossznak, így mondhatni az is váratlan lépés volt részünkről, hogy a roster helyet csak a gyakorlócsapatba került. A PS-ben megüresedett helyeket OT Brad Seatonnal (idei 7. körös választásunk) és OLB Tony Washintonnal (korábban a Texansnál próbálkozott sikertelenül) töltöttük fel.
Nandito
azért a tartalék passzsiettetők miatt ne aggódjatok
a hawks OL probowlert farag belőlük egy félidő alatt 😊

otthon Ti vagytok az esélyesebbek nem vitás

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
A hétvégén újabb kemény meccs jön a Seahawks ellen, és sajnos egy fontos hiányzónk biztos lesz. Szerdán Mularkey bejelentette, hogy Corey Davis hamstring sérülés miatt nem játszik. (Az újonc elkapónk emiatt a sérülés miatt hagyta ki majdnem a teljes TC-t.) Az elkapósor ezzel gyakorlatilag három játékosból áll majd, Matthews, Decker és Taylor osztozhat a snapeken. Murray is hasonló sérüléssel küzd, és van esély rá, hogy ő sem játszhat. Neki szerencsére nagyon jó helyettese van Henry személyében. (Emellett Cyprien is hiányozni fog, de ő ugye a Jaguars ellen sem szerepelt.)
Hátsérülés miatt OLB Aaron Wallace IR-re került, így már főleg jó lenne, ha Dodd végre mutatna valamit. Mondjuk az nem jó előjel, hogy a tavalyi második körös LB-nk az első két fordulóban csak az inaktívok között szerepelt... Esetleg az idei 7. körben választott Josh Carrawayt tudjuk még tartalék passzsiettetőként elővenni. Wallace helyére WR Zach Pascalt hoztuk fel a PS-ből. Hogy miért rá esett a választásunk, az egy nagyon jó kérdés. 😊 UDFA-ként a Redskinshez került, de ott nem tudott rostert fogni. (Az előszezonban 3 elkapása volt 27 yardért). Továbbra is azt mondom, hogy hiba volt Tre McBride-ot nem megtartani.
A PS-ből OL Tyler Marzt elvitte a Chargers. Kár érte, mert az előszezonban nem tűnt rossznak, így mondhatni az is váratlan lépés volt részünkről, hogy a roster helyet csak a gyakorlócsapatba került. A PS-ben megüresedett helyeket OT Brad Seatonnal (idei 7. körös választásunk) és OLB Tony Washintonnal (korábban a Texansnál próbálkozott sikertelenül) töltöttük fel.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Szombaton még Knoxville-ban leszünk...😀 (igen, azért; csak a család nem nagyon van oda érte, de még igyekszem meggyőzni őket)

Beszámolót tervezek. Főleg ha győztes lesz... (mit nem adtam volna egy ilyen meccsért tavaly.)

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Gratula a méltó visszavágásért a múlt karácsonyi mészárlás után. Szerintem egyértelmű, hogy ez a csapat a legerősebb az AFC Southban. És valami azt súgja, hogy Henry hamarosan a kezdő RB lesz. Szerintem már ő a legjobb RB-tek.
iktriad
Köszi! Azért ne kiabáljuk el, de remélhetőleg tényleg úgy lesz, hogy mi leszünk a legjobbak a csoportban. 😊
Nektek meg egy QB-t kéne szerezni, mert a D nem nyerhet mindig meccseket...
Nandito
csak bajnokságot nyerhet a D
Heisman Trophy
Nálunk 2008-ban olyan bika D volt, ami azóta se, az alapszakaszt a legjobb mutatóval nyertük. Aztán a PO-ban egyből kiestünk, mert a D mellett egy Kerry Collins volt a QB. Igazából gond nem volt vele, mert a game manager szintet simán hozta, csak mások meg betliztek, aztán plusz kellett volna tőle a Ravens legyőzéséhez. Azt meg nem tudta hozzátenni. Ugyanezt látom Bortlesben is, kb Kerry Collins szint, ami PO-hoz elég lehet, de máshoz nem igen.

Music City Miracle
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Az első félidőt streamen néztem a másodikat csak ma tudtam pótolni. Úgy kezdtük a meccset, ahogy tavaly a szezon elején: semmire sem jó playek, tanácstalanság offense részről. Defense részről jöttek a szokásos missed tackle csokrok. Elég idegesítő olyanokat látni, hogy 3 ember kell egy sikeres tackle-höz, valamint mínusz yard helyett benyeljük a yardokat. Azt gondolom, hogy azért ezen a szinten nem szabad lenne ilyeneket csinálni. Tavaly, tavaly előtt is láttunk sok ilyet, ezzel LeBeau sem tud mit kezdeni. Utána már kezdtünk feljönni, a futás is kezdett beindulni, a playek abszolút ültek, a védelem is összerázódott. Nem gondoltam volna, hogy ekkora különbség lesz a végén.Conklin-nak a zászlókra figyelni kell, a Raiders ellen is mehetett volna több TE játék, most rámentünk erre. Tavaly ugye itt kellett volna nyerni, hogy a Texans ellen ki-ki meccset játszunk a PO-ért. Valaki írta is talán akkor a Jags topicban, örül, hogy a Titans-el "kibasztak". Nagyon fontos meccs volt ez, csak így tovább! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gratula a méltó visszavágásért a múlt karácsonyi mészárlás után. Szerintem egyértelmű, hogy ez a csapat a legerősebb az AFC Southban. És valami azt súgja, hogy Henry hamarosan a kezdő RB lesz. Szerintem már ő a legjobb RB-tek.
iktriad
Köszi! Azért ne kiabáljuk el, de remélhetőleg tényleg úgy lesz, hogy mi leszünk a legjobbak a csoportban. 😊
Nektek meg egy QB-t kéne szerezni, mert a D nem nyerhet mindig meccseket...
Nandito
csak bajnokságot nyerhet a D

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz