Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
összességében nyilván az eredmény felülír minden kritikát, de az első félidőt akkor is nehéz elfelejteni. meg amikor éppen megállapítom, hogy azért nyerhetünk, mert nem csinálunk buta szabálytalanságokat, akkor jött Byard, meg amikor végre azt mondom, hogy ok úgy ahogy megy a blitz-blitz (bár azért jellemző, hogy az egész meccsen volt egy intentional grounding, de egy sack nem jött össze...), szóval akkor a 3&10-re szinte olyan preventet védekezünk, mintha nem is tudom mi lenne, három falemberrel, meg minden de persze azt is megúsztuk, no meg mondjuk az a 4és1 az nagyon necces volt, érdekes, ha elsőre megadja a first downt akkor visszavonják-e. de nem így történt szóval mind1. Ugyanakkor a fumble-t el tudtam volna képzelni, hogy elkapás legyen, és éppen azt mondtam, hogy már igazán kaphatnánk mi is egy ilyen véleményes ítéletet, mert idénről nem igazán emlékszem idén olyan esetre, hogy a jobbik végén lettünk volna, de ez is belefért.

Szóval nem volt ez összességében rossz és amilyen sorsolásunk van, tul.képp ilyen teljesítmény elég is lehet a divízióhoz; de hol vagyunk ahhoz, hogy az ilyen teljesítmény alap legyen...

Jöjjön már a hétvége.

több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Sikerült szabadnapot kivenni így éjszaka felkeltem megnézni a meccset. Most a meccs első felében a védelem aludt pedig pont fordítva szokott lenni, nem azt mondom hogy az első két negyeben az offense acélos volt de azért hoztak pontokat és nem az abszolút homályt kellett nézni. Nem árultak zsákbamacskát, arra lehetett számítani, hogy más gamaplan-t kell előhúzni Mariota sérülése miatt, lehetett látni hogy nem úgy mozog a zsebben, természetesen read option és egyéb "varázslatról" szó sem lehetett, de az biztos, hogy ez az átvariált játékhívás jót tett a csapatnak. Ahogy írtam az első félidőben, mint ha a MNF megilletődöttség látszott volna a védelmen, lassúak voltunk, sok helyet hagytunk.Futás elleni védekezés gyatra volt. Egyébként nem tudom, hogy Sylvester Williams miért volt inaktív, Austin Johnson kezdett. Lehet, hogy nem elégedettek vele. Szezon előtt írtam, hogy ne várjuk már el. hogy majd Sims fogja megváltani a világot, és reménykedjünk hogy Jackson minél előbb felveszi az NFL ritmust. Nos eddig bejött mert pl most is Sims-t kb mindig megverték, sok helyet hagyott, lemaradt. Egyébként T.Y Hilton-t 19 yardon "tartottuk". Logan Ryan majdnem benyelt egy TD-t csak annak köszönhetjük, hogy Moncrief nem tudta elkapni az endzone-ban. Utána viszont úgy játszott ahogy kell, mint ahogyan elvárható lenne. Második félidőben, mint ha egy másik mentalitású defense jött volna ki, úgymond volt éle a csapatrésznek, haraptak. Pedig már-már feljegyeztem, hogy Woodyard megint hozza a hullámvasutat, de felpörgött és magára ragasztotta a vezér cetlit. 😊 Az első drive-al jött a pick6 sajnos lehet benne valami amit Kovács Sanyi mondott, hogy Murray miatt nem látta Mariota Simon-t. Ezek után nem látszott a játékán az INT szerencsére. Abszolút pozitív, hogy sérülten is jól játszott. Szerintem a kulcsjátékok: a kiharcolt fumble, a 4&1 sikeressége, valamint egy 3&12 amikor Matthews lehúzta a labdát. Az ST nem igazán állt a helyzet magaslatán, azt hittem a végén rajtuk meg majd el a meccs. Írtam azt is korábban, hogy Mariota a 30-40 plusszos labdáknál nem túl magabiztos, most is volt eszembe, hogy ritkán látunk tőle ilyet. Erre elindított egy rakétát Taylor felé, akit eléggé egyedül hagytak. 😊 Én minden egyes győzelemnek örülök, most sem volt ez másként, de miért is szomorkodnánk. 😀 Ahhoz képest, hogy fikázták beharangozókban ezt a meccset szerintem senki sem panaszkodhat és akkor is ezt mondanám ha kikaptunk volna. Volt itt futott,passzolt td, pick6,fumble,kihagyott extra, 53 yardos fg stb. Most a földön kell maradni és behúzni a Browns elleni meccset, utána lehet regenerálódni. (bye week) TitanUp! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Hú, de nehéz győzelem volt! Az első félidőben sokat bosszankodtam, mert a D konkrétan sehol sem volt, és ha Luck játszik, akkor asszem nemcsak kis különbséggel vezetett volna a Colts. Látszott, hogy Mariota sérült, ehhez képest nem volt rossz az O, bár akadt pár bosszantó drop. A második félidőben a D nagyon feljavult, sokat tettek a győzelemért. Woodyard szerintem kiemelkedően játszott, és idén már nem az első alkalommal. Azért Ryanékat is dicsérem, mert összességében Hilton alig kapott labdát. Henryék is összekapták magukat, szerencsére a Colts D nem is bírta, hogy ilyen sokat kell pályán lennie. Legalább végleg kiderült, hogy Mariota zsebből is nagyon jól tud játszani. 😊
A jó dolgok mellett sajnos többször lábon lőttük magunkat. Volt egy Mariota pick6, aztán mikor végre előnybe kerültünk, az ST szépen benyelt egy 60 yardos visszahordást. Végül Byard hozott össze egy 15 yardos tök felesleges büntit. Mondjuk azt sem értem, hogy mikor 3 yard kell a TD-hez, akkor miért nem Henrynek adjuk a labdát, és miért trükközünk, de szerencsére ez most belefért.
Az elmúlt két hét problémái után nagyon fontos győzelmet arattunk. Remélem nagy lökést ad a csapatnak, hogy Mariota ilyen állapotban is vezér volt, és hogy 10 pontos hátrányból visszahoztunk a csoportrangadót. Ja, és ideje volt már a Colts és Pagano jó szériáját megtörni, talán ezzel végre a mi időnk jön el. : P

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Haló-haló! Megérzések, tippek a meccsre? 😊 Ahogy az várható volt Mariota játéka továbbra is kérdéses. Még mindig tartom, hogy hiába harap mondjuk 3 negyedig a védelem, ha támadásban világtalanok vagyunk. Futás lutri.... ha megy akkor Casselnek könnyebb lenne talán, de lehet neki már a nyugdíj segíteni inkább. Rásérülést azért senki nem szeretne, de Mariota-t jó lenne ha összedrótoznák, erre a MNF-re mert könnyen felejtős kategóriába kerül a mérkőzés. Remélem nem hiába fogok felkelni 😀 Go Titans! 😉
pakesz
Ha Mariota lesz (és úgy tűnik játszani fog), akkor nyerhetünk, ha nem, akkor szerintem kikapunk, mert Cassel világtalan. Bár a Miami Atlanta elleni játékát elnézve nem is rossz a szoros múlt heti vereségünk...

Közben arról se feledkezzünk meg, hogy Jurrell Caseynek a MNF lesz a 100. meccse! A Titans érában (tehát 1999-től nézve) ő az első DL játékos, aki eléri ezt a számot, illetve az ötödik védőjátékos, aki századszor lép pályára a csapatunk színeiben. Remélhetőleg szépen sikerül ünnepelni ezt a jubileumot!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Haló-haló! Megérzések, tippek a meccsre? 😊 Ahogy az várható volt Mariota játéka továbbra is kérdéses. Még mindig tartom, hogy hiába harap mondjuk 3 negyedig a védelem, ha támadásban világtalanok vagyunk. Futás lutri.... ha megy akkor Casselnek könnyebb lenne talán, de lehet neki már a nyugdíj segíteni inkább. Rásérülést azért senki nem szeretne, de Mariota-t jó lenne ha összedrótoznák, erre a MNF-re mert könnyen felejtős kategóriába kerül a mérkőzés. Remélem nem hiába fogok felkelni 😀 Go Titans! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Mariota azt mondta a szerdai edzés után, hogy jobban érzi magát. Nagyon kéne a Colts ellen, mert Cassellel semmi esély a győzelemre.
Lewan állapota day to day, de van remény a játékára. Nem is kell mondani, hogy mennyire fontos lenne, ha tudná védeni Mariota vakoldalát.
Corey Davis és Cyprien továbbra sem játszhat. Előbbi a jövő héten, a Browns ellen várhatóan visszatérhet, míg utóbbi játékára csak a bye week után van remény.

Music City Miracle
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Sikerült egy fantasztikus meccset kifogni a közös meccsnézéshez, viszont sokkal jobb, mint ha a Texans elleni szopóágra ültünk volna össze. 😀 Heten voltunk (Karcsi,Geri,Gabi,András+2 "külsős" akik nem született Titans fanok, valamint én.) Nagy izgalmakra azért nem is készültünk, de auon mindenki pislogott, hogy elvették a TD-t pass interference miatt, pedig nem volt semmi. :/ Majd az a fumble is... elinditotta a mozdulatot, mi a szart láttak a bírák. A támadás az első negyedben a szokásos formában zajlott. Én a védelmet nem bántom, igaz fájt az a 3&7 futás benyelése de folyamatosan tartották a Miamit a 4. negyedre elfáradtak, mert támadásban lófaszt se értünk dijoni mustárral. 😀 Supernaw féle TD, előtte két false start... legalább nevetni is tudtunk. Én is úgy vagyok vele, mint Nándi: jó hogy nem Mariotat verték össze-vissza és ráadásnként még buktunk is volna. Voltak itt akik írták, hogy Texans így, Jaguars úgy kiemelkedünk majd a csoportból, hát én akkor sem bíztam ebben. Abban viszont igen, hogy nem kell temetni a csapatot, viszont bőven több kell, irány az MNF! Maga a közös meccsnézés jó volt, az elején volt egy kis technikai malőr de megoldódott, azért csak másabb így nézni, hogy Titans fanok vannak a társaságban. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Cassel azert mindig is sack magnes volt. Mariota ebbol felet nem nyeli be, mert ott sincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Annyi még, hogy jobb is, hogy nem Mariota játszott, mert Casselt hatszor sackelték. Szegényt összetörték volna ezen a meccsen. A fal gyengeségében közrejátszott, hogy Lewan térdsérülés miatt korán kivált, és Kelly volt az LT.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Nyilván ez volt a realitás a meccs előtt is, de azért végigszenvedni akkor is elég rossz volt.
És amikor simán csak a nyilvánvaló futójátékot nem tudjuk a végén megállítani, akkor azt nem lehet a támadósorra, a bírókra, meg a sérülésekre fogni; az akkor simán csak a keret alkalmatlanságát mutatja.

Lehet készülődni a draftra. Imádom. ehhh.
Titans
Ezen a fos meccsen igenis számított, hogy belenyúltak a bírók a meccsbe. Azért az nem mindegy, hogy 7 pont ide, vagy 7 pont oda, mikor 6 ponttal kaptunk ki. Amúgy osztom, nem sokat ér, ami a csapatnál folyik.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Nem történt meglepetés, jött a biztos vereség. A sporik jól kibasztak velünk, elvett szabályos TD, aztán kamu fumble a Miaminak, amiből visszahordott TD lett. 7-3 helyett lett 10-0 oda, ezzel gyakorlatilag eldőlt a mérkőzés. Cassel ennyit tud, ahogy Titans írja, a D se tudott segíteni neki a végén. Asszem ideje felébredni, idén se lesz ebből a csapatból semmi.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nyilván ez volt a realitás a meccs előtt is, de azért végigszenvedni akkor is elég rossz volt.
És amikor simán csak a nyilvánvaló futójátékot nem tudjuk a végén megállítani, akkor azt nem lehet a támadósorra, a bírókra, meg a sérülésekre fogni; az akkor simán csak a keret alkalmatlanságát mutatja.

Lehet készülődni a draftra. Imádom. ehhh.

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Titans signed QB Brandon Weeden to a one-year contract.
Hamilkar
Húha, nagy a baj..........
dande
Én még bizakodom, messze van a vasárnap. Ez egy biztonsági lépés is lehet a részünkről, Weeden kicsit gyakorol a csapattal, és nem nulla közös munkával ül le a padra, ha kell. De remélhetőleg nem kell...
Nandito
de kell... Cassel a kezdőben, Weeden és HC-ként Mularkey a kispadon, ezt látva még semleges nézőként is eret tudnék vágni, nevetséges
baggio
Hiába próbáltam optimista maradni... Egy ici-pici szerencse végre jól jönne nekünk is, de asszem ez merő álom, úgyhogy nagy valószínűséggel ismét kikapunk.

Music City Miracle
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Titans signed QB Brandon Weeden to a one-year contract.
Hamilkar
Húha, nagy a baj..........
dande
Én még bizakodom, messze van a vasárnap. Ez egy biztonsági lépés is lehet a részünkről, Weeden kicsit gyakorol a csapattal, és nem nulla közös munkával ül le a padra, ha kell. De remélhetőleg nem kell...
Nandito
de kell... Cassel a kezdőben, Weeden és HC-ként Mularkey a kispadon, ezt látva még semleges nézőként is eret tudnék vágni, nevetséges


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerencsére nem láttam meccset. Pedig hanem tudom nézni élőben akkor nem nézem meg az eredmény és másnap pótlom. A másik, hogy szerencse nem ezt a meccset néztük közösen 😀 Viszont ami elszomorít,hogy Mariota megsérült 😕 Na meg az a 57 kapott pont. Nyilván nem csak ezen múlik de ahogy az offseasonban is írtam egy playmaker LB belülre hiányzik. Woodyard-Williamson kettős tud nagyot játszani de folyamatosan nem tudja hozni azt a szintet amit kellene. Amiért annyira nem is lehet őket bántani hiszen Woodyard egykori UDFA, Williamson meg 5. körös játékos. Az is sokat elmond, hogy Jaylon Brown sok snapet kap, Williamson "kárára". Ettől függetlenül akármilyen játékosok is alkotják csapatot, azért 57 pontot kapni a csoportriválistól. Azért az is a mi "szerencsénket" mutatja, hogy Fuller pont ellenünk tért vissza, ki más ellen, csak halkan megjegyzem, hogy Luck is ellenünk fog visszatérni. 😊
pakesz
És milyen J Brown?
Janek
Jól játszik, nagyon gyors nyilván van még mit csiszolni, valamint kicsi termete miatt azért olykor bajba kerül amikor szerelni kell.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Szerencsére nem láttam meccset. Pedig hanem tudom nézni élőben akkor nem nézem meg az eredmény és másnap pótlom. A másik, hogy szerencse nem ezt a meccset néztük közösen 😀 Viszont ami elszomorít,hogy Mariota megsérült 😕 Na meg az a 57 kapott pont. Nyilván nem csak ezen múlik de ahogy az offseasonban is írtam egy playmaker LB belülre hiányzik. Woodyard-Williamson kettős tud nagyot játszani de folyamatosan nem tudja hozni azt a szintet amit kellene. Amiért annyira nem is lehet őket bántani hiszen Woodyard egykori UDFA, Williamson meg 5. körös játékos. Az is sokat elmond, hogy Jaylon Brown sok snapet kap, Williamson "kárára". Ettől függetlenül akármilyen játékosok is alkotják csapatot, azért 57 pontot kapni a csoportriválistól. Azért az is a mi "szerencsénket" mutatja, hogy Fuller pont ellenünk tért vissza, ki más ellen, csak halkan megjegyzem, hogy Luck is ellenünk fog visszatérni. 😊
pakesz
És milyen J Brown?

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Titans signed QB Brandon Weeden to a one-year contract.
Hamilkar
Húha, nagy a baj..........
dande
Én még bizakodom, messze van a vasárnap. Ez egy biztonsági lépés is lehet a részünkről, Weeden kicsit gyakorol a csapattal, és nem nulla közös munkával ül le a padra, ha kell. De remélhetőleg nem kell...

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Szerencsére nem láttam meccset. Pedig hanem tudom nézni élőben akkor nem nézem meg az eredmény és másnap pótlom. A másik, hogy szerencse nem ezt a meccset néztük közösen 😀 Viszont ami elszomorít,hogy Mariota megsérült 😕 Na meg az a 57 kapott pont. Nyilván nem csak ezen múlik de ahogy az offseasonban is írtam egy playmaker LB belülre hiányzik. Woodyard-Williamson kettős tud nagyot játszani de folyamatosan nem tudja hozni azt a szintet amit kellene. Amiért annyira nem is lehet őket bántani hiszen Woodyard egykori UDFA, Williamson meg 5. körös játékos. Az is sokat elmond, hogy Jaylon Brown sok snapet kap, Williamson "kárára". Ettől függetlenül akármilyen játékosok is alkotják csapatot, azért 57 pontot kapni a csoportriválistól. Azért az is a mi "szerencsénket" mutatja, hogy Fuller pont ellenünk tért vissza, ki más ellen, csak halkan megjegyzem, hogy Luck is ellenünk fog visszatérni. 😊
pakesz
Kár bárkit külön kiemelni, nem az ILB-ken múlt, hogy ilyen csúnyán kikaptunk. Ennyi erővel írhattad volna Adoreet is, aki nem volt tényező Hopkins ellen. Vagy Ryant, a 10 milliós CB-t, akit érthetetlenül nem állítottak rá Hopkinsra.
Nandito
Ahogy írtam, nem csak feltétlen erre a meccsre gondolok az ILB-et tekintve.
pakesz
Ezelőtt kettőt nyertünk, meg volt egy vállalható vereség, úgyhogy szerintem egyelőre semmi okunk, hogy kritizáljuk a sort.

Music City Miracle
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húha, nagy a baj..........
több mint 6 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Titans signed QB Brandon Weeden to a one-year contract.
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerencsére nem láttam meccset. Pedig hanem tudom nézni élőben akkor nem nézem meg az eredmény és másnap pótlom. A másik, hogy szerencse nem ezt a meccset néztük közösen 😀 Viszont ami elszomorít,hogy Mariota megsérült 😕 Na meg az a 57 kapott pont. Nyilván nem csak ezen múlik de ahogy az offseasonban is írtam egy playmaker LB belülre hiányzik. Woodyard-Williamson kettős tud nagyot játszani de folyamatosan nem tudja hozni azt a szintet amit kellene. Amiért annyira nem is lehet őket bántani hiszen Woodyard egykori UDFA, Williamson meg 5. körös játékos. Az is sokat elmond, hogy Jaylon Brown sok snapet kap, Williamson "kárára". Ettől függetlenül akármilyen játékosok is alkotják csapatot, azért 57 pontot kapni a csoportriválistól. Azért az is a mi "szerencsénket" mutatja, hogy Fuller pont ellenünk tért vissza, ki más ellen, csak halkan megjegyzem, hogy Luck is ellenünk fog visszatérni. 😊
pakesz
Kár bárkit külön kiemelni, nem az ILB-ken múlt, hogy ilyen csúnyán kikaptunk. Ennyi erővel írhattad volna Adoreet is, aki nem volt tényező Hopkins ellen. Vagy Ryant, a 10 milliós CB-t, akit érthetetlenül nem állítottak rá Hopkinsra.
Nandito
Ahogy írtam, nem csak feltétlen erre a meccsre gondolok az ILB-et tekintve.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Mariota sérülését day-to day-nak nevezte Mularkey. Szerencsére akkor talán nem túl nagy a baj, de kellene is a Miami ellen, mert Cassellel nem látok esélyt a győzelemre.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Szerencsére nem láttam meccset. Pedig hanem tudom nézni élőben akkor nem nézem meg az eredmény és másnap pótlom. A másik, hogy szerencse nem ezt a meccset néztük közösen 😀 Viszont ami elszomorít,hogy Mariota megsérült 😕 Na meg az a 57 kapott pont. Nyilván nem csak ezen múlik de ahogy az offseasonban is írtam egy playmaker LB belülre hiányzik. Woodyard-Williamson kettős tud nagyot játszani de folyamatosan nem tudja hozni azt a szintet amit kellene. Amiért annyira nem is lehet őket bántani hiszen Woodyard egykori UDFA, Williamson meg 5. körös játékos. Az is sokat elmond, hogy Jaylon Brown sok snapet kap, Williamson "kárára". Ettől függetlenül akármilyen játékosok is alkotják csapatot, azért 57 pontot kapni a csoportriválistól. Azért az is a mi "szerencsénket" mutatja, hogy Fuller pont ellenünk tért vissza, ki más ellen, csak halkan megjegyzem, hogy Luck is ellenünk fog visszatérni. 😊
pakesz
Kár bárkit külön kiemelni, nem az ILB-ken múlt, hogy ilyen csúnyán kikaptunk. Ennyi erővel írhattad volna Adoreet is, aki nem volt tényező Hopkins ellen. Vagy Ryant, a 10 milliós CB-t, akit érthetetlenül nem állítottak rá Hopkinsra.

Music City Miracle
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerencsére nem láttam meccset. Pedig hanem tudom nézni élőben akkor nem nézem meg az eredmény és másnap pótlom. A másik, hogy szerencse nem ezt a meccset néztük közösen 😀 Viszont ami elszomorít,hogy Mariota megsérült 😕 Na meg az a 57 kapott pont. Nyilván nem csak ezen múlik de ahogy az offseasonban is írtam egy playmaker LB belülre hiányzik. Woodyard-Williamson kettős tud nagyot játszani de folyamatosan nem tudja hozni azt a szintet amit kellene. Amiért annyira nem is lehet őket bántani hiszen Woodyard egykori UDFA, Williamson meg 5. körös játékos. Az is sokat elmond, hogy Jaylon Brown sok snapet kap, Williamson "kárára". Ettől függetlenül akármilyen játékosok is alkotják csapatot, azért 57 pontot kapni a csoportriválistól. Azért az is a mi "szerencsénket" mutatja, hogy Fuller pont ellenünk tért vissza, ki más ellen, csak halkan megjegyzem, hogy Luck is ellenünk fog visszatérni. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Én azért elmondanék egy bazdmegiktriadot, de nem merem, mert így is 2–2-vel állunk, még a végén a PO-ról is lemaradnánk 😀
Wyatt
Nyilván ezen múlt... Egyébként az edzők jól felkészítették a csapatot, a taktika remek volt, a játékosok haraptak. Szóval igen, tényleg iktrad hibájából történt minden. 😊

Mariota ma megy MRI-re, és sajnos az eddigi hírmorzsák alapján nem jók a kilátások. Nagyon úgy tűnik, hogy a harmadik szezonja sem lesz teljes, és lassan rásüthetjük a sérülékeny bélyeget. Más QB-kat meg ütnek-vernek, aztán semmi bajuk. Az biztos, hogy a mi csapatunk se született szerencsés csillagzat alatt.

Music City Miracle