Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Persze ezt a meccset nem tudtam megnézni, mindenesetre úgy tűnik, hogy jól reagáltunk a múlt heti vereségre. Remélem meg tudom vhogy majd nézni vmi rendes formátumban.

És - bár ez a legkevésbé fontos, de - azért így sokkal jobb hangulatban mehetek családilag Nashvillbe a Seattle ellen...
Titans
bocs a belepofázásért, de ha esetleg már szombaton is Nashville-ben leszel, akkor azért tudom ajánlani az ottani idő szerint 3:30-ra kiírt Alabama @ Vanderbilt meccset

a Vanderbilt Stadiumban lesz, az egyetem kampuszán, és bár előzetesen nyilván a Bama jóval esélyesebb, rég volt ekkora felhajtás a Commodores körül, hiszen 3-0-lal startoltak, még az SEC Network felvezető műsora is onnan jelentkezik majd (SEC Nation), tehát még Tim Tebow-val is találkozhatsz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nehezen indult, de a vége szép győzelem lett! 😊 Az első félidő nagyon szenvedős volt az O részéről, Murraynek megint nem ment a futás, de Mariota sem remekelt. Kár volt az INT-ért, de nemcsak azzal volt baj, mert az utolsó támadásban látott szép passzt leszámítva nagyon rosszul dobott. Szerencsére a D odatette magát, hozták a TO-kat is, így a második félidő is jól indult. Ekkor Henryvel már ment a futójáték, végre Mariota is jobban játszott.
Alakul ez, de azért helyén kell kezelni a győzelmet. A D jó volt, ám a Jaguarsnak QB poszton bőven vannak gondjai. Az O a 2. félidőben már tudott haladni egy erős védelem ellen, bár kaptak is elég jó indulási helyeket. Illetve nagy kérdés, hogy mi lesz Murray-jel, mert ahogy iktriad is írja, érik a csere Henry javára. Persze örülök is a győzelemnek, annak meg pláne, hogy nem lett igazam, és nem indítjuk a szezont 0-3-mal. 😊
Nandito
A mai meccs végképp azt mondatja velem, hogy Henrynek kéne a kezdő RB-nek lennie. Murray sokkal hatékonyabb lenne, ha azután kerülne elő, miután a Yulee Bulldozer(Henry-t sokan így hívják Jacksonvilleben, mert odavalósi ugyebár) lefárasztotta a védelmeket.
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Persze ezt a meccset nem tudtam megnézni, mindenesetre úgy tűnik, hogy jól reagáltunk a múlt heti vereségre. Remélem meg tudom vhogy majd nézni vmi rendes formátumban.

És - bár ez a legkevésbé fontos, de - azért így sokkal jobb hangulatban mehetek családilag Nashvillbe a Seattle ellen...
Titans
Már megint irigyellek. 😊 Rem írsz majd képes beszámolót, ahogy szoktad!

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Nehezen indult, de a vége szép győzelem lett! 😊 Az első félidő nagyon szenvedős volt az O részéről, Murraynek megint nem ment a futás, de Mariota sem remekelt. Kár volt az INT-ért, de nemcsak azzal volt baj, mert az utolsó támadásban látott szép passzt leszámítva nagyon rosszul dobott. Szerencsére a D odatette magát, hozták a TO-kat is, így a második félidő is jól indult. Ekkor Henryvel már ment a futójáték, végre Mariota is jobban játszott.
Alakul ez, de azért helyén kell kezelni a győzelmet. A D jó volt, ám a Jaguarsnak QB poszton bőven vannak gondjai. Az O a 2. félidőben már tudott haladni egy erős védelem ellen, bár kaptak is elég jó indulási helyeket. Illetve nagy kérdés, hogy mi lesz Murray-jel, mert ahogy iktriad is írja, érik a csere Henry javára. Persze örülök is a győzelemnek, annak meg pláne, hogy nem lett igazam, és nem indítjuk a szezont 0-3-mal. 😊

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Persze ezt a meccset nem tudtam megnézni, mindenesetre úgy tűnik, hogy jól reagáltunk a múlt heti vereségre. Remélem meg tudom vhogy majd nézni vmi rendes formátumban.

És - bár ez a legkevésbé fontos, de - azért így sokkal jobb hangulatban mehetek családilag Nashvillbe a Seattle ellen...

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a méltó visszavágásért a múlt karácsonyi mészárlás után. Szerintem egyértelmű, hogy ez a csapat a legerősebb az AFC Southban. És valami azt súgja, hogy Henry hamarosan a kezdő RB lesz. Szerintem már ő a legjobb RB-tek.
iktriad
Köszi! Azért ne kiabáljuk el, de remélhetőleg tényleg úgy lesz, hogy mi leszünk a legjobbak a csoportban. 😊
Nektek meg egy QB-t kéne szerezni, mert a D nem nyerhet mindig meccseket...
Nandito
Majd jövőre.*

*Valószínűleg akkor se
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Gratula a méltó visszavágásért a múlt karácsonyi mészárlás után. Szerintem egyértelmű, hogy ez a csapat a legerősebb az AFC Southban. És valami azt súgja, hogy Henry hamarosan a kezdő RB lesz. Szerintem már ő a legjobb RB-tek.
iktriad
Köszi! Azért ne kiabáljuk el, de remélhetőleg tényleg úgy lesz, hogy mi leszünk a legjobbak a csoportban. 😊
Nektek meg egy QB-t kéne szerezni, mert a D nem nyerhet mindig meccseket...

Music City Miracle
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a méltó visszavágásért a múlt karácsonyi mészárlás után. Szerintem egyértelmű, hogy ez a csapat a legerősebb az AFC Southban. És valami azt súgja, hogy Henry hamarosan a kezdő RB lesz. Szerintem már ő a legjobb RB-tek.
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A futójáték működött volna, ha nem adjuk fel. Henry kifejezetten szépeket futott, de egyáltalán, cakk-pakk 21 futás kísérlet - még ha egész meccsen nem is vezettünk egy percet sem - az nekem kevés.

Ill. egyszerűen nem éreztem, hogy fejlődtünk volna az elmúlt évhez képest; és persze lehet, hogy ez elég lesz ebben a divízióban (jövő héten elég sokminden kiderül), de összességében én akkor is többet reméltem. 16 pont... mi lesz itt a Seahawks ellen?

Persze nyerjünk a jövő héten és majd bizakodóbb leszek...
Titans
Nem értek egyet azzal, hogy feladtuk a futást. Muszáj ismételnem magam: Murraynek 12 kísérletből lett 44 yardja, ebből is egy futás 21 yardos volt, amit ha levonunk, akkor Murray 11 kísérletből 23 yardot ért el. Hiába futott Henry szépeket, egyelőre Murray kapja a labdák nagyobb részét, és őt most megfogták. Jó, az igaz, hogy a 21 futás kísérlet kevés, de az utolsó negyedre nem is igen maradt más választásunk, mint passzolni.
A fejlődést illetően szerintem tavaly elég sokat léptünk előre, sereghajtóból PO közelébe értünk. A következő szint megugrása még nehezebb lesz, ugyanis elég brutális a sorsolás. Simán lehet 0-3 az eleje, de nem azért, mert nem fejlődünk, hanem mert a riválisok is nagyon jók. Én azt gondolom, ne két mérkőzés után nézzük meg, hogy fejlődtünk-e, hanem hagyjunk nagyobb intervallumot a csapatnak.

(Rem nem veszed ezt kötekedésnek, mert én örülök, hogy végre van kivel beszélgetni itt is. 😊 )
Nandito
Óóóó egyáltalán nem kötekedés és mindenképpen jót tesz a hangulatomnak...

Mondjuk én kifejezetten csalódtam a Raiders támadójátékában, azt hittem, hogy simán szétpasszolnak minket, pláne, hogy volt hozzá futójáték, és ehhez képest eléggé akadozott a játékuk, naggyá tették a rookie CB-nket és a special teamükre voltak rászorulva, hogy behúzzák a meccset. Ezért bosszantott, hogy a támadójátékunk nem tudott több pontot szerezni, mert ez tegnap egy verhető Oakland volt, csak sloppy volt a támadójátékunk, nem működött úgy a falunk ahogy elvártam volna, és valóban alul-használtuk a TE-ket.

És persze, hogy tele voltunk bíztató momentummal tul.képp a játék minden elemében, de ez nekem olyan 30-70 (na jó, legyen 40-60) meccs volt, ahol a 30 a jó játék 70 meg az elszúrt... (kulcsjátékokról beszélve).

Sokkal több volt a missed tackle, mint amit elfogadhatónak tartok és semmivel nem tudtunk momentumot csinálni, a szereléseknél egyáltalán nem úgy ütöttünk/nyúltunk oda, mint aki ki akarja ütni a labdát a támadó kezéből, stb. stb.

(mondjuk szerintem amióta meccseket nézek, a Raiders ellen kb. azóta nem tudunk jól játszani, de sajnos túl sok ilyen csapat van ahhoz, hogy ezt mentségként vegyem)

mondjuk, remélhetőleg a Jax meccsel a divízióért versenyben leszünk - viszont attól tartok, hogy ahogy a (cbs-es) beharangozóban elhangzott ennek még ára lesz a rájátszásért (sőt, remélhetőleg hazai pályáért...) vívott küzdelemben.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cyprien pár hétre kidőlt.
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/09/11/johnathan-cyprien-out-several-weeks-with-hamstring-injury/
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Este már nem akartam értékelni. Pozitív dolog, hogy nem volt olyan impotens a támadójáték, mint tavaly a szezon első felében. Meccs előtt buktára tippeltem, persze reménykedtem a győzelemben. A futást megölte a Raiders, de így sem mondhatjuk azt, hogy nem tudtunk volna mit kezdeni a helyzettel. Jacksonnak nagy falat volt Cooper, nem csoda hiszen mégis csak egy elit WR. Volt azért így is pozitívum a játékában, viszont csiszolni kell rajta. Olyanok azért nem férnek bele, hogy nem tudjuk megcsinálni a takle-t majd TD lesz belőle, vagy rávetődünk a punterre és így FG helyzetbe hozzuk az ellenfelet. (Egyébként a végén jó lett volna az a -3 pont, igaz nem azon múlt, de nem hiszem hogy ugyan az a drive lett volna az utolsó 1 percre). Jags ellen igazi "6 pontos" meccs lesz, szóval nyerni kell!!! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Sziasztok!

Gratula, sztem jókis nyitó meccs volt!

A futás nem ment, ezért engedték el...meglássuk, de egyenlőre úgy fest, jobbak lehetünk a run D szekcióban, mint tavaly. Nagyon szépen fogtuk a középső futásokat és a szélen se sikerült nagyon kitörni. Hátrányba is voltatok kellett passzolni.

Amit már nem értek, hogy miért csak a második félidőben vettétek elő Walkert, egy köztudottan TE-k ellen szenvedő, LB gondokkal küzdő csapattal szemben. Remekelt is, amikor kapott laszdit. Én őt tömtem volna az első pillanattól, amíg nem mutatja meg a Raiders, hogy le tudja védekezni, vagy amíg nem tesznek annyi embert rá, hogy máshol komoly üres lehetőségek adódnak...amikből így is akadt azért pár!
Egy alapvetően smashmouth focit játszó csapatnak mindig nehéz, ha nem indul be a futójáték...

Védelemben leginkább szerelni kell megtanulni sztem. Elég sok misstackle, illetve broken tackle volt, meg olyan, hogy tovább vittük a szerelő(ket) a találkozási pontról...

Az onside kicken jót nevettem miután elkaptuk, de azért megállt bennem az ütő amikor elrúgtátok...ha sikerült volna, most mindenhol dicsérnék Mularky-t, h milyen tökös...ezzel együtt fölös volt sztem...

Sok sikert a továbbiakban!
Rolni
Köszi Rolni! 😊
Egyet értek Veled, esetleg annyit tennék hozzá, sajnos Mariota is visszaesett a 2. félidőre. Ugyan Walkert megtalálta, de az elkapókkal nagyon elvesztette a kapcsolatot. Remélhetőleg ez csak az összeszokatlanság miatt volt, és lesz még jobb az általa vezetett offense.
Hát igen, az onside kick lehetett volna nagy húzás is, de nem az lett, így csak az marad meg mindenkiben, hogy fölösleges volt megpróbálni. Gyakorlatilag egy TD-t adtunk ajándékba, aztán FG távolságba hozott benneteket az ST hiba, ez pedig pont 10 pont, mint a különbség. Ennyi hiba nem fér bele egy jó csapat ellen.
Mindenesetre igazoltátok, hogy nagyon jó csapatotok van. Az offense kimondottan tetszett Carral, az elkapókkal és Lynch-csel. Gratula nektek és sok sikert a folytatásban!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
A futójáték működött volna, ha nem adjuk fel. Henry kifejezetten szépeket futott, de egyáltalán, cakk-pakk 21 futás kísérlet - még ha egész meccsen nem is vezettünk egy percet sem - az nekem kevés.

Ill. egyszerűen nem éreztem, hogy fejlődtünk volna az elmúlt évhez képest; és persze lehet, hogy ez elég lesz ebben a divízióban (jövő héten elég sokminden kiderül), de összességében én akkor is többet reméltem. 16 pont... mi lesz itt a Seahawks ellen?

Persze nyerjünk a jövő héten és majd bizakodóbb leszek...
Titans
Nem értek egyet azzal, hogy feladtuk a futást. Muszáj ismételnem magam: Murraynek 12 kísérletből lett 44 yardja, ebből is egy futás 21 yardos volt, amit ha levonunk, akkor Murray 11 kísérletből 23 yardot ért el. Hiába futott Henry szépeket, egyelőre Murray kapja a labdák nagyobb részét, és őt most megfogták. Jó, az igaz, hogy a 21 futás kísérlet kevés, de az utolsó negyedre nem is igen maradt más választásunk, mint passzolni.
A fejlődést illetően szerintem tavaly elég sokat léptünk előre, sereghajtóból PO közelébe értünk. A következő szint megugrása még nehezebb lesz, ugyanis elég brutális a sorsolás. Simán lehet 0-3 az eleje, de nem azért, mert nem fejlődünk, hanem mert a riválisok is nagyon jók. Én azt gondolom, ne két mérkőzés után nézzük meg, hogy fejlődtünk-e, hanem hagyjunk nagyobb intervallumot a csapatnak.

(Rem nem veszed ezt kötekedésnek, mert én örülök, hogy végre van kivel beszélgetni itt is. 😊 )

Music City Miracle
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Sziasztok!

Gratula, sztem jókis nyitó meccs volt!

A futás nem ment, ezért engedték el...meglássuk, de egyenlőre úgy fest, jobbak lehetünk a run D szekcióban, mint tavaly. Nagyon szépen fogtuk a középső futásokat és a szélen se sikerült nagyon kitörni. Hátrányba is voltatok kellett passzolni.

Amit már nem értek, hogy miért csak a második félidőben vettétek elő Walkert, egy köztudottan TE-k ellen szenvedő, LB gondokkal küzdő csapattal szemben. Remekelt is, amikor kapott laszdit. Én őt tömtem volna az első pillanattól, amíg nem mutatja meg a Raiders, hogy le tudja védekezni, vagy amíg nem tesznek annyi embert rá, hogy máshol komoly üres lehetőségek adódnak...amikből így is akadt azért pár!
Egy alapvetően smashmouth focit játszó csapatnak mindig nehéz, ha nem indul be a futójáték...

Védelemben leginkább szerelni kell megtanulni sztem. Elég sok misstackle, illetve broken tackle volt, meg olyan, hogy tovább vittük a szerelő(ket) a találkozási pontról...

Az onside kicken jót nevettem miután elkaptuk, de azért megállt bennem az ütő amikor elrúgtátok...ha sikerült volna, most mindenhol dicsérnék Mularky-t, h milyen tökös...ezzel együtt fölös volt sztem...

Sok sikert a továbbiakban!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A futójáték működött volna, ha nem adjuk fel. Henry kifejezetten szépeket futott, de egyáltalán, cakk-pakk 21 futás kísérlet - még ha egész meccsen nem is vezettünk egy percet sem - az nekem kevés.

Ill. egyszerűen nem éreztem, hogy fejlődtünk volna az elmúlt évhez képest; és persze lehet, hogy ez elég lesz ebben a divízióban (jövő héten elég sokminden kiderül), de összességében én akkor is többet reméltem. 16 pont... mi lesz itt a Seahawks ellen?

Persze nyerjünk a jövő héten és majd bizakodóbb leszek...

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Nem hiszem, hogy a kiegyensúlyozottság lett volna a cél, hanem egyszerűen nem működött a futójáték. Murraynek 12 kísérletből lett 44 yardja, ebből is egy futás 21 yardos volt. Ez így elég kevés. A végén én is vártam, hogy a védelem előlép, de inkább bosszankodtam amiatt, hogy az ST elrontotta a visszahordás levédekezését, amivel elég komoly helyzetbe hoztuk a Raiders O-t. A passzjátékoknál úgy láttam, hogy Davis-szel és Deckerrel nincs még összhangban Mariota. Talán ez nem is véletlen, hiszen Davis nem is játszott az előszezonban (sőt még edzeni se nagyon tudott), illetve Decker is kidőlt egy darabig. Talán a TE játékot kellett volna jobban erőltetni, ha már ilyen viharvert volt az ellenfél LB sora. Azt egyébként osztom, hogy a red zone-ban többet bíztam volna Mariotára.
Én továbbra se vagyok bosszús, ez benne volt, hogy kikapunk egy kimondottan SB-re is esélyes csapattól. Persze lehetett volna szorosabb is, de azt kigondolta, hogy a Raiders semmiből előhúzott kickere két 50 yardos FG-t is berúg, ráadásul az egyik nagy részben a mi hibánkból született. Meg ugye ott volt az a fölösleges onside kick, amiből könnyen szerzett TD-t az ellenfél. Ez a kettő egyből 10 pont, ami a végén a különbség lett. Szerintem tartalék van még a csapatrészekben, csak legyen úgy, hogy ez a folytatásban elő is jön a meccseken.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A végén 3&3-nál, amikor még kb. 3:50 volt hátra időt kellett volna kérni.
Nem toltuk őszintén egész meccsen a futójátékot. Persze-persze kiegyensúlyozottság, meg ilyesmik, de ez az egyik legrosszabb futás elleni védelem volt. Kulcs játékokban rengeteg missed tackle; a végén a kick off return; a védőfal egész meccsen egy drive-ban tudott csak érdemben odajutni Carr-hoz (mondjuk ezt megértem, hogy elvileg top O fal volt ellenünk, de akkor is); az egész olyan valami majd csak lesz volt; nem éreztem benne, hogy széttépnék magukat.
Egyetlen TD-t csináltunk; és amikor a labdát vissza kellett volna szerezni, hét futójákot kaptunk az arcunkba egymás után és lefuttattak három és fél percet az óráról úgy, hogy elment mindhárom időkérésünk.

És mégegyszer, a támadó játékhívások nem arra mentek, hogy TD-t szerezzünk, talán a legközelebbi passzjátékunk az end-zone-hoz az volt, amit Walker az oldalvonalon kívül tudott elkapni; hát miért nem tudtunk rendes hosszú passzjátékot hívni... meg 3&2-nél (az OAK 7-en) az a pich-out-os futójáték, ahol éppen csak blokkolni felejtett el a fal jobb oldala; na jó, majd holnapra összeszedem magam és akkor biztos majd elkezdem a pozitívumokat írni...😀

bíztam benne, hogy lesz egy kis időnk a végén, hogy legalább az egyenlítésért menjünk, de esélyünk sem volt rá; ezért gyomros .

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Ha úgy veszem, azt kaptam, amit vártam, ha úgy veszem, akkor rohadtul elegem van az edzői gárdánkból.

Majd talán este bővebben; de ez most nagyon komoly gyomros volt.
Titans
Most nem értelek. 😊 Szoros meccsen kikaptunk egy nálunk előrébb jegyzet csapattól, úgyhogy nem érzem, hogy ez akkora gyomros lenne. Az nem vitás, hogy az elején hülyeség volt az onside kick, azzal hétpontos előnyt adtunk a Raidersnek. Többet egyelőre nem írok, megvárom, mi a véleményed a meccsről. 😊

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Ha úgy veszem, azt kaptam, amit vártam, ha úgy veszem, akkor rohadtul elegem van az edzői gárdánkból.

Majd talán este bővebben; de ez most nagyon komoly gyomros volt.

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Sims nem játszik ma, így Jackson lehet a kezdő CB Ryan mellett.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Én attól tartok, hogy a secondary semmivel nem lett jobb, szét lesz szedve és tul.képp sima zacsi lesz (max. garbage time-ban visszajövünk egy pozícióra)
Mariota az előszezonban nagyon homály volt amikor láttam, ami nem a playbook-on múlik, a falak is eléggé gyengusok voltak, szóval igazán nem látok semmi pozitív előjelet. (talán annyi, hogy az Oakland-nek "hajnali" meccs lesz...)

szóval jöhet a kellemes meglepetés...😀

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Ti mit vártok a nyitánytól??

Én:
Titans ellen én egy sokpontos, szoros találkozót várok, ahol hajszálon fog múlni a győzelem.
Természetesen azt mondom, hogy mi nyerünk, de kutya kemény lesz, mert bár Mariota a pre-season alapján valóban nincs top formában, akkor is az egyik legjobb fiatal QB, jó OL-el, remek futópárossal és feljavult elkapói gárdával. Nagyon nehéz lesz a védelmünk feladata.

Rolni
Mit várnánk? Győzelmet! 😊 Hogy ennek mi a realitása? Na ez a jó kérdés.
Ugye a főpróbánk igen gyengére sikerült, és nemcsak azért, mert Mariota nem volt formában. Az OL is szenvedett és rengeteg büntetést gyűjtött be, a védelem pedig nem tudott Glennonnal mit kezdeni. Az 1. körös CB-nk eléggé meg lett égetve, folyamatosan rá passzoltak, és szinte mindig sikerrel. Ja, és még az ST sem remekelt Kern puntjait leszámatva. De összességében az is igaz, hogy az előszezon meccseken nem igazán erőltettük meg magunkat, így remélhetőleg ennél több van a tarsolyunkban.
Ha mindenki hozza magát, akkor az O-nál Mariotával, az OL-lel, a futókkal és a TE-kkel nem lehet gond. Az elkapósor papíron feljavult, azonban a négy WR-ből ketten (Decker és Davis) a héten álltak újra edzésbe a korábbi sérülésük után, Davis az előszezonban nem is lépett pályára. A D tavaly jó volt a futás ellen, a passzokkal viszont alaposan meggyűlt a bajunk. A holtszezonban a secondaryt is erősítettük,így elsőre Carr jó erőfelmérő lesz, hogy tényleg jobb lett-e az egység. Sims kisebb sérüléssel küzd, de remélhetőleg Ryan oldalán kezdő CB lesz, egyelőre őt biztosabb pontnak tartom, mint Jacksont.
A sorsolásunk elég kemény az elején, így szerintem duplán fontos, hogy győzelemmel kezdjük a szezont. Illetve jó lenne már megtörni a Raiders sorozatát, ugyanis az elmúlt két szezonban szoros meccsen nyert a Nissan Stadiumban. Itt az ideje a visszavágásnak, szoros meccsen ezúttal legyen Titans-siker! 😊

Music City Miracle
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Ti mit vártok a nyitánytól??

Én:
Titans ellen én egy sokpontos, szoros találkozót várok, ahol hajszálon fog múlni a győzelem.
Természetesen azt mondom, hogy mi nyerünk, de kutya kemény lesz, mert bár Mariota a pre-season alapján valóban nincs top formában, akkor is az egyik legjobb fiatal QB, jó OL-el, remek futópárossal és feljavult elkapói gárdával. Nagyon nehéz lesz a védelmünk feladata.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Beírom ide is a jó hírt:

galuska‏ @galuskahulud 18 p BREAKING! Irma elintézte, vasárnap 19 órakor a Tennessee Titans - Oakland Raiders meccset toljuk a Sport2-n #nflhu

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
A kis Colts-os kitérő után Brian Schwenkét visszahoztuk. Az 53-as keretből így Tim Lelitónak mennie kellett.

Music City Miracle