Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
UDFA húzásaink:

WR Bra'lon Cherry, QB Tyler Ferguson, CB John Green, NT Roderick Henderson, SS Denzel Johnson, RB Akeem Judd, TE Kody Kohl, WR Kevonn Mabon, OT Ryan Melton, OT Steven Moore, WR Giovanni Pascascio, OL Jonah Pirsig, DE Steven Rhodes, SS Aaron Taylor, LB Ja'Karri Thomas, P Ethan Wood. DT DeAngelo Brown
Nandito
Van valaki aki "kiemelkedő lehet, nagy húzás, stb"? 😊
pakesz
egy sexi sincs benne, ahogy van kuka
sutianap
Nem haza beszélek, de DeAngelo Brown akár használható nose is lehet. Igaz, annak idején ezt gondoltam Xavier Williams-ről is, na róla még nem derült ki azóta. 😊

Szerkesztette: Medvepapa

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
UDFA húzásaink:

WR Bra'lon Cherry, QB Tyler Ferguson, CB John Green, NT Roderick Henderson, SS Denzel Johnson, RB Akeem Judd, TE Kody Kohl, WR Kevonn Mabon, OT Ryan Melton, OT Steven Moore, WR Giovanni Pascascio, OL Jonah Pirsig, DE Steven Rhodes, SS Aaron Taylor, LB Ja'Karri Thomas, P Ethan Wood. DT DeAngelo Brown
Nandito
Van valaki aki "kiemelkedő lehet, nagy húzás, stb"? 😊
pakesz
egy sexi sincs benne, ahogy van kuka


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
UDFA húzásaink:

WR Bra'lon Cherry, QB Tyler Ferguson, CB John Green, NT Roderick Henderson, SS Denzel Johnson, RB Akeem Judd, TE Kody Kohl, WR Kevonn Mabon, OT Ryan Melton, OT Steven Moore, WR Giovanni Pascascio, OL Jonah Pirsig, DE Steven Rhodes, SS Aaron Taylor, LB Ja'Karri Thomas, P Ethan Wood. DT DeAngelo Brown
Nandito
Van valaki aki "kiemelkedő lehet, nagy húzás, stb"? 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
UDFA húzásaink:

WR Bra'lon Cherry, QB Tyler Ferguson, CB John Green, NT Roderick Henderson, SS Denzel Johnson, RB Akeem Judd, TE Kody Kohl, WR Kevonn Mabon, OT Ryan Melton, OT Steven Moore, WR Giovanni Pascascio, OL Jonah Pirsig, DE Steven Rhodes, SS Aaron Taylor, LB Ja'Karri Thomas, P Ethan Wood. DT DeAngelo Brown

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Ez a vége:

7/9 Josh Carraway OLB
7/18 Brad Seaton OT
7/23 Muhammad Khalfani (Őt honnan sikerült előásni, az nfl.com-on még ismertető sincs róla.)

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A 3. nap még folyamatban, 4 pickkel indultunk (egy 5., két 6. és egy 7. kör), és eddig a következő történt. Először cseréltünk az Eaglesszel, így az 5. körben a 20. helyről feljöttünk a 11. helyre (adtuk a 6/31-et), ahol Jayon Brown LB-t választottuk. Nekem ez reach húzásnak tűnik, Brownt előzetesen a 6-7. körbe várták. Aztán a 6/16-ot cseréltük a Giants csapatával, kaptuk a 6/23-mat és egy plusz 7. kört. Ezután a 6/23-mat tradeltük a Bengalsszal, kaptuk a 6/34-et, és újabb 7. kört, utóbbiból így három is van már.

6/34-re jött Corey Levin OL.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Feltradeltünk így Taywan Taylor WR érkezett. Robinsonék valamit nagyon látnak benne mert legtöbb helyen 4-5. körben várták. Nem mondhatjuk, hogy felesleges WR hiszen oda is elfért a mélyítés. Pats kapta a 4. körünket.
100. pick pedig Jonnu Smit TE ahogy azt várni lehetett, legalább is én vártam TE-et a harmadik körben. Blokkolásban kiemelkedő, azt írják már most magasabb szinten van ilyen téren mint a TE-ek többsége az NFL-ben. Persze az NFL más kávéház de kelleni fog az tuti a futásoknál. Elkapásoknál sok volt a drop, nem túl magabiztos de szerintem kb annyit fugjuk használni,mint Fasano-t passzjátéknál.
pakesz
Szerintem meg pont fordítva. 😊 Taylor sima 3. körös, nagyjából értékén lett húzva. Smith viszont max 4. körösnek volt jósolva, szerintem ez inkább reach pick. Ma remélem, hogy a védelembe is húzunk, oda is bőven kéne még játékos.
Nandito
Feltradeltünk így Taywan Taylor WR érkezett. Robinsonék valamit nagyon látnak benne mert legtöbb helyen 4-5. körben várták. Nem mondhatjuk, hogy felesleges WR hiszen oda is elfért a mélyítés. Pats kapta a 4. körünket.
100. pick pedig Jonnu Smit TE ahogy azt várni lehetett, legalább is én vártam TE-et a harmadik körben. Blokkolásban kiemelkedő, azt írják már most magasabb szinten van ilyen téren mint a TE-ek többsége az NFL-ben. Persze az NFL más kávéház de kelleni fog az tuti a futásoknál. Elkapásoknál sok volt a drop, nem túl magabiztos de szerintem kb annyit fugjuk használni,mint Fasano-t passzjátéknál.
pakesz
Szerintem meg pont fordítva. 😊 Taylor sima 3. körös, nagyjából értékén lett húzva. Smith viszont max 4. körösnek volt jósolva, szerintem ez inkább reach pick. Ma remélem, hogy a védelembe is húzunk, oda is bőven kéne még játékos.
Nandito
Prospect-eket néztem abból indultam ki. DL,CB,LB fog következni szerintem. UDFA-ról meg OL. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Feltradeltünk így Taywan Taylor WR érkezett. Robinsonék valamit nagyon látnak benne mert legtöbb helyen 4-5. körben várták. Nem mondhatjuk, hogy felesleges WR hiszen oda is elfért a mélyítés. Pats kapta a 4. körünket.
100. pick pedig Jonnu Smit TE ahogy azt várni lehetett, legalább is én vártam TE-et a harmadik körben. Blokkolásban kiemelkedő, azt írják már most magasabb szinten van ilyen téren mint a TE-ek többsége az NFL-ben. Persze az NFL más kávéház de kelleni fog az tuti a futásoknál. Elkapásoknál sok volt a drop, nem túl magabiztos de szerintem kb annyit fugjuk használni,mint Fasano-t passzjátéknál.
pakesz
Szerintem meg pont fordítva. 😊 Taylor sima 3. körös, nagyjából értékén lett húzva. Smith viszont max 4. körösnek volt jósolva, szerintem ez inkább reach pick. Ma remélem, hogy a védelembe is húzunk, oda is bőven kéne még játékos.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Feltradeltünk így Taywan Taylor WR érkezett. Robinsonék valamit nagyon látnak benne mert legtöbb helyen 4-5. körben várták. Nem mondhatjuk, hogy felesleges WR hiszen oda is elfért a mélyítés. Pats kapta a 4. körünket.
100. pick pedig Jonnu Smit TE ahogy azt várni lehetett, legalább is én vártam TE-et a harmadik körben. Blokkolásban kiemelkedő, azt írják már most magasabb szinten van ilyen téren mint a TE-ek többsége az NFL-ben. Persze az NFL más kávéház de kelleni fog az tuti a futásoknál. Elkapásoknál sok volt a drop, nem túl magabiztos de szerintem kb annyit fugjuk használni,mint Fasano-t passzjátéknál.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem mondhatjuk meglepetésnek a WR és CB picket. A CB-t mondtam "tutira". Robinsonnak nem volt más választása ki kellett húzni Davis-t 1/5-re nagy a WR need és 1/18-ra már nem lett volna bent Davis-Williams-Ross trió. Nyilván trade-elt volna, csak a Bears beintett sokaknak. Adoree Jackson személye csak annyiban lepett meg, hogy voltak még előtte lévő játékosok a prospectben. 3 kör szerintem TE az egyik pick, a másik pedig G vagy CB. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Ahogy várni lehetett, needre draftoltunk. Sajnos trade ezúttal nem jött össze.
1/5: WR Corey Davis jött, szerintem jó választás. Korai, de érthető, mert gyorsan ki is ment az 1. körbe jósolt három elkapó. Mondjuk én S Jamal Adamsnak jobban örültem volna, de a szükség nagyobb úr volt.
1/18: CB Adoree' Jackson azért váratlan húzás. Conleyt érthetően kockázatos lett volna vinni, White viszont a legtöbb helyen előrébb állt a corner rangsorban. Legyen jó nálunk, és akkor egy szavunk se lesz rá.

A 2. napon nincs 2. körös pickünk, viszont a 3. körben kettőt húzunk.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Lehívtuk Lewan 5. éves opcióját, ami vitathatatlanul jó döntés. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend:
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Douglas 2, Searcy 2,2 milliót engedett a fizetéséből. Robinson szép munkát végez, ők se remekeltek tavaly. Gyanítom, McCourty is azért távozott, mert nem tudtak megegyezni egy kisebb összegben.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Mondhatnátok, hogy a McCourty cut után biztosan pezsgőt bontottam, hiszen én voltam a legnagyobb savazó Jason-t illetően. Írtam már biztos, hogy már két éve reptettem volna, és azóta már lehet meglenne a kezdő CB. Volt szó a fizetéséről igaz, hogy 7 millió az nem sok a mostani szerződéseket megnézve, viszont anno mikor kapta a szerződést azért elég zsíros szerződésnek számított. A teljesítménye viszont elmaradt bőven, nem ért annyit.
Azt a részét nem értem, hogy miért nem egy hónappal ezelőtt tettük ki, ha már a cut mellett döntöttek Robinson-ék. A másik pedig, hogy nyilván cb fog jönni első körben, de szerintem még így is vékonyak leszünk ezáltal, hogy McCourty-nak lefőtt a kávé. Logan Ryan, McCain, Rookie..... meg a töltelékek. Egy jó Valentino Blake azért elférne igaz? 😀 A C'mon man-ben biztos. Na jól van befejezem a pesszimista nézetet, tehát jó az idei CB class, az utóbbi években elég gyér volt a felhozatal, most ki kell használni és találni valami gyöngyszemet. 😊 Összegezve tehát örülök is meg nem is a McCourty cut-nak, ha mondjuk egy évvel ezelőtt küldtük volna el(vagy két éve), abszolút pezsgőbontás sztori. Lattimore lesz a befutó?! Na jól van nézek valami McCourty mezt, most már biztos akciós. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Jöhet Lattimore

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
McCourtyt kitettük... : ( 2009 óta volt a csapatnál, és bár az utóbbi szezonokban nem voltunk mindig elégedettek vele, de sajnálom, hogy nem töltötte ki a szerződése utolsó évét. Sok sikert neki máshol!

Music City Miracle
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
az utolsó rb-t én pickeltem igaz kb elötte 1 perccel derült ki huzok nekik,azt sem volt idő megnézni mik voltak a pickek

és a needeket sem ismerem
Janek
Beugrósként jól van az. 😀 Annyi, hogy nem kell nekünk 1 RB sem draftról. 😊
pakesz
Shalom azért jó pick már csak a neve miatt is

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
az utolsó rb-t én pickeltem igaz kb elötte 1 perccel derült ki huzok nekik,azt sem volt idő megnézni mik voltak a pickek

és a needeket sem ismerem
Janek
Beugrósként jól van az. 😀 Annyi, hogy nem kell nekünk 1 RB sem draftról. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
az utolsó rb-t én pickeltem igaz kb elötte 1 perccel derült ki huzok nekik,azt sem volt idő megnézni mik voltak a pickek

és a needeket sem ismerem

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Logan már nem én voltam, mert elmentem addigra aludni. Pumphrey azért jött, hogy ne Marianinak kelljen visszahordania
mustaine
Mariani jelenleg nincs a csapatnál, plusz Weemst hoztuk FA-ról, valószínűleg visszahordónak. Ne sértődj meg, de nekem nem tetszik a lista. 😊 (De ahogy olvasom, a két RB nem is a Te hibád.)

Music City Miracle
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Logan már nem én voltam, mert elmentem addigra aludni. Pumphrey azért jött, hogy ne Marianinak kelljen visszahordania

több mint 7 éve
Druid Tennessee Titans 602
Hali
Beugrósként én vittem a Titanst is a mock draft játékban, íme a végeredmény:
1 5 Tennessee Titans Marshon Lattimore, CB (Ohio State)
1 18 Tennessee Titans OJ Howard, TE (Alabama)
3 83 Tennessee Titans Amara Darboh, WR (Michigan)
3* 100 Tennessee Titans Anthony Walker Jr, ILB (Northwestern)
4 124 Tennessee Titans Eddie Vanderdoes, DT (UCLA)
5 164 Tennessee Titans Donnel Pumphrey, RB (SDSU)
6 214 Tennessee Titans T.J. Logan RB North Carolina
7 236 Tennessee Titans Shalom Luani SS Washington State
mustaine
Még két RB ?
Ennyire tanácstalan voltál? 😀
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Hali
Beugrósként én vittem a Titanst is a mock draft játékban, íme a végeredmény:
1 5 Tennessee Titans Marshon Lattimore, CB (Ohio State)
1 18 Tennessee Titans OJ Howard, TE (Alabama)
3 83 Tennessee Titans Amara Darboh, WR (Michigan)
3* 100 Tennessee Titans Anthony Walker Jr, ILB (Northwestern)
4 124 Tennessee Titans Eddie Vanderdoes, DT (UCLA)
5 164 Tennessee Titans Donnel Pumphrey, RB (SDSU)
6 214 Tennessee Titans T.J. Logan RB North Carolina
7 236 Tennessee Titans Shalom Luani SS Washington State

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bizonyára hallottátok ti is, hogy Sherman-t el akarja trade-elni (vagy már ő akarja,) a Seahawks. Ugye minket is szóba hoztak, mint lehetséges "befutót" egyrészt azért mert van két első körünk, másrészt pedig mi gyakran cover 3-as felállásban toljuk ami fekszik Sherman-nek., a harmadik pedig, ami a legfontosabb, hogy ráfér az erősítés a secondary-re. Minden áron nem adnák el természetesen. Ha úgy nézzük Sherman nem igazán illik bele, a Robinson féle "jófiúkat keresünk" filozófiájába, hiszen csapaton belül voltak összezördülései a Sheahawks stábbal. Ha csak a szerződését nézzük simán vállalható kategória.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks