Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Reports: Sylvester Williams to sign three-year deal with Titans
kapitnono
Akkor ő lesz az új NT a csapatban.

Illetve tegnap Supernaw is aláírt egy több éves szerződést.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
HT közeledik! 😊
 www.musiccitymiracles.com/2017/3/10/14882954/reports-titans-closing-on-deal-with-donta-hightower
Nandito
Ők is beszopták?
 twitter.com/AdamScef1er/status/840248457394868225
Mennyire fake a cím?
tomi-tomi
Hát be! 😊
De ettől még nagyon rajta vagyunk HT-n. Gyanítom akárhová ír alá, jó sokat fog kapni.

Music City Miracle
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Reports: Sylvester Williams to sign three-year deal with Titans


több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
HT közeledik! 😊
 www.musiccitymiracles.com/2017/3/10/14882954/reports-titans-closing-on-deal-with-donta-hightower
Nandito
Ők is beszopták?
 twitter.com/AdamScef1er/status/840248457394868225
Mennyire fake a cím?
tomi-tomi
Csak a profilképet nézték. 😀
Sok az idióta.

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
HT közeledik! 😊
 www.musiccitymiracles.com/2017/3/10/14882954/reports-titans-closing-on-deal-with-donta-hightower
Nandito
Ők is beszopták?
 twitter.com/AdamScef1er/status/840248457394868225
Mennyire fake a cím?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
HT közeledik! 😊
 www.musiccitymiracles.com/2017/3/10/14882954/reports-titans-closing-on-deal-with-donta-hightower

Közben újabb ST játékost igazoltunk, a Falconstól WR Eric Weems jött.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
örülök hogy Logan Ryan hozzátok került /kedvelem a csókát/, szimpatikus nekem ez az újjáépülő Titans, a védelmetekre még ráfér az erősítés, de ha kérhetem akkor az ne Hightower legyen /bár ha nem marad nálunk akkor sokkal inkább hozzátok mint a **** Coltsba/
+ jó lenne ha megszereznétek Brandin Cooksot, mert nagyon nem szeretném ha hozzánk kerülne /nem rossz játékos de a mi WR sorunkba nekem nem kellene/ 😊
sok sikert jövőre, remélem bent lesztek a PO-ban
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Drafton jön egy WR1, azt top5 keret lesz ez az AFC-ben.
empty taxi
Úgy legyen! 😊
Annyi, hogy elvileg Cooksról még nem mondtunk le, illetve Hightowert is pletykálták. Meglátjuk. (Bár én a csoportban főleg a Jagstől nagyon tartok, még erősebb az a keret...)

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Drafton jön egy WR1, azt top5 keret lesz ez az AFC-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Logan Ryan @RealLoganRyan has agreed to terms with the Tennessee Titans @Titans
Klaci79
Végre egy jó igazolás! 😊 3 évre 30 milliót kap, ez szerintem teljesen korrekt.

Cyprien 4 évre 25 millióért írt alá, ez ellen sincs kifogásom.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Logan Ryan @RealLoganRyan has agreed to terms with the Tennessee Titans @Titans
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Cyprien igazolás első eredménye, 😊 😊 😊
 twitter.com/KariVanHorn/status/839511359855349760
iktriad
Korábbi kép ez annál. 😊 Szegény, nem tudom hogyan fogja eltüntetni a karjáról... Úgy látom, hogy a Jags és a Texans majd eldönti, ki a jobb.
Nandito
Attól függ mi lesz QB-ban a Texansnál. Ha Romo jön, akkor ez az ő divíziójuk. Ha nem, akkor idén tényleg nagy versenyfutás lehet a divízióbajnoki címért a 4 csapat között.
iktriad
Nem értek egyet. Új stábbal, ezzel az FA tevékenységgel, plusz a jó pickekkel a Jagsnek most már el kell indulnia felfelé. A Texanst már Cutler is megtolhatja. E két csapathoz képest a Titans és a Colts egyértelműen hátrányba van.
Nandito
Jelenleg nálatok és a Coltsban van a 2 legjobb QB a divizióban. Plusz a ti támadórendszeretek úgy tűnik működik.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A Cyprien igazolás első eredménye, 😊 😊 😊
 twitter.com/KariVanHorn/status/839511359855349760
iktriad
Korábbi kép ez annál. 😊 Szegény, nem tudom hogyan fogja eltüntetni a karjáról... Úgy látom, hogy a Jags és a Texans majd eldönti, ki a jobb.
Nandito
Attól függ mi lesz QB-ban a Texansnál. Ha Romo jön, akkor ez az ő divíziójuk. Ha nem, akkor idén tényleg nagy versenyfutás lehet a divízióbajnoki címért a 4 csapat között.
iktriad
Nem értek egyet. Új stábbal, ezzel az FA tevékenységgel, plusz a jó pickekkel a Jagsnek most már el kell indulnia felfelé. A Texanst már Cutler is megtolhatja. E két csapathoz képest a Titans és a Colts egyértelműen hátrányba van.

Music City Miracle
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Cyprien igazolás első eredménye, 😊 😊 😊
 twitter.com/KariVanHorn/status/839511359855349760
iktriad
Korábbi kép ez annál. 😊 Szegény, nem tudom hogyan fogja eltüntetni a karjáról... Úgy látom, hogy a Jags és a Texans majd eldönti, ki a jobb.
Nandito
Attól függ mi lesz QB-ban a Texansnál. Ha Romo jön, akkor ez az ő divíziójuk. Ha nem, akkor idén tényleg nagy versenyfutás lehet a divízióbajnoki címért a 4 csapat között.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A Cyprien igazolás első eredménye, 😊 😊 😊
 twitter.com/KariVanHorn/status/839511359855349760
iktriad
Korábbi kép ez annál. 😊 Szegény, nem tudom hogyan fogja eltüntetni a karjáról... Úgy látom, hogy a Jags és a Texans majd eldönti, ki a jobb.

Music City Miracle
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Cyprien igazolás első eredménye, 😊 😊 😊
 twitter.com/KariVanHorn/status/839511359855349760
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Oaklandiekkel erősítjük az ST-t: LB Daren Bates 3 évre, 6 millióért, DB Brynden Trawick 2 évre 4,75 millióért érkezik. A piac első napján azért acélosabb igazolásokra számítottam...

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Mi lesz így Byard sorsa?
Wyatt
Erre még nehéz bármit is mondani. Attól is függ a sorsa, hogy megtartjuk-e Searcyt. Szerintem egyébként ő cut esélyes.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi lesz így Byard sorsa?

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars volt safetyje, Johnathan Cyprien az első igazolásunk.
Nandito
Futás ellen kitűnő, coverageban korántsem. Hullámzó a teljesítménye, egyik meccsen betonbiztos pont, a következőn van 6 rossz szerelése. Sok függ attól, hogy ki van mellette párban FS-ben. A PFF tavaly imádta, 7. legjobb értéket kapó safety lett.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A Jaguars volt safetyje, Johnathan Cyprien az első igazolásunk.

Karl Klug és Nate Palmer pedig marad.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Benjamin Allbright‏ @AllbrightNFL
Titans consider themselves frontrunners for Bouye and Hightower, per source.

Az úgy kemény lenne. 😊
Beki
Legyen úgy. Bár Bouye-nak nem örülök. CB needünk van az biztos, de nem tartom egetverő megoldásnak. Max úgy ha McCourty cut és jön valaki még draftról. Hightower-nek viszont nagyon örülnék. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Benjamin Allbright‏ @AllbrightNFL
Titans consider themselves frontrunners for Bouye and Hightower, per source.

Az úgy kemény lenne. 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyehh

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Újabb pletyka: 😊

"Social media clues point to Dont’a Hightower being the Titans first signing later today."

Music City Miracle