Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Mariotának szárkapocscsont törése van, vége a szezonjának. A meccset hagyjuk, az első félidőt néztem, az kínszenvedés volt. A PO remények elszálltak, de a nagyobb baj, hogy ez a szép momentumokat hozó szezon ilyen keserűen ér véget, és pont Karácsonykor... Rem Mariota a következő idény kezdetére rendben lesz.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
szerintem ha nem alszunk bele a meccsbe és nem kerülünk (nagy) hátrányba akkor sima lesz. sőt én abban bízom hogy a 4. negyedben a kezdők pihenőt kaphatnak. szét kellene fújni őket az elején, ha két pozíció előnyt összehozunk akkor szét fognak esni.

oszt persze ne legyen igazam és nyerjünk valami mázlis igazságtalan akarmivel akárhogy az sem fog érdekelni. csak nyerjünk.

a szállodában elég sok Titans szurkoló van, remélem jelentős arányban leszünk a stadionban is.

holnap igyekszem vmi fényképes beszámolóval jelentkezni.

TITAN UP!

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
McCourty (váll- és hátsérülés) kihagyja a szombati derbit. A kezdő McCain és Blake lesz, de remélhetőleg Sims ismét nagyot tud hozzátenni a védekezéshez. Más hiányzónk elvileg nem lesz.
Továbbra is azt mondom, hogy a kötelező győzelmek mindig a legnehezebbek, de nincs mese, hozni kell a meccset.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Klug IR-re került, a helyére CB DJ Smitht hoztuk fel a PS-ből.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kezdik értékelni a csapatunkat, a pro bowlra öt játékosunkat (2008 óta a legtöbbet) is beválasztották: Lewan, Walker, Murray, Casey és Orakpo van az AFC csapat keretében.
Tartalék: Mariota, Conklin, Fowler
Nandito
Kár, hogy nem lehetnek ott...... 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Kezdik értékelni a csapatunkat, a pro bowlra öt játékosunkat (2008 óta a legtöbbet) is beválasztották: Lewan, Walker, Murray, Casey és Orakpo van az AFC csapat keretében.
Tartalék: Mariota, Conklin, Fowler

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
De ne szaladjunk annyira előre, mert necces lesz a Jax ellen is nyerni.
Nandito
Ilyen diplomatikus válasszal még te is versenyben lehetsz a JAX HC állásért.
Giowa
Jobb félni, mint megijedni. 😊 A Jaguarsnak nincs vesztenivalója, utolsó hazai meccse lesz, az új HC felrázhatja a csapatot, illetve a játékosok is gondolhatják, hogy most megmutatom, hogy jövőre lehet rám számítani. Ráadásul csoportderbiről van szó, amin azért jobban mennek a játékosok. Viszont, az elmúlt két mérkőzésen nem mi voltunk az esélyesek, de most már azok vagyunk, és ugyan eddig is volt győzelmi kényszer, ám most extrán az van. (Mondjuk ha PO-ba akarunk menni, akkor az esélyességgel is meg kell birkózni.) A pozitívumok listája rövidebb: egyértelműen jobb formában vagyunk, a PO lehetősége plusz löketet adhat, a legutóbbi két győzelem feldobhatja a csapatot, illetve a jó draft helyet kicsit sem akarja rontani a Jaguars. Mindenesetre, ha már a Houstont nem vicceltétek meg, akkor már jobb lenne, ha nem ellenünk csinálnátok egy (rossz) tréfát...

Music City Miracle
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
De ne szaladjunk annyira előre, mert necces lesz a Jax ellen is nyerni.
Nandito
Ilyen diplomatikus válasszal még te is versenyben lehetsz a JAX HC állásért.

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
 twitter.com/Titans/status/810943091909726210?ref_src=twsrc%5Etfw

Music City Miracle
több mint 7 éve
Druid Tennessee Titans 602
Klug IR Achilles - 😕
Facebook-on kifejtettem a véleményemet a secondaryről, adatokkal.
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nyertünk! 😊 Micsoda meccs lett ez így a végére. Az elején a szokásos "elalvós" formát vettük elő, át is gyalogoltak rajtunk. Az offense egész meccsen impotens volt. Egy-két villanást leszámítva. Ahogy az elmúlt héten most is a védelem hozta nekünk a meccset. Egyébként ha a Chiefs nyer, náluk is kb ez mondható el, hogy a védelem nyerte volna a meccset. Kelce-t szépen kizártuk, egy nagyobb játéka volt, ennyi. Viszont az észrevehető, hogy utóbbi időben Matthews a legfőbb célpont. Sharpe eltűnt szép lassan, Wright-ot megy ugye tudjuk. McCourty kiesésével tovább gyengült az amúgy is szar secondary, Blake kb olyan messze volt mindig az emberétől mint Makó Jeruzsálemtől. McCain egy játékot leszámítva szerintem nagyon jól játszott, maradjon ez így. A kulcsmomentum a végén egyértelmű a 4&5 szituáció amit Murray megcsinált. Azzal viszont nem értettem egyet, hogy 2 pontosra mentünk. Még ha megcsináljuk is azt mondom hogy nem kellett volna. 3 perc volt hátra, és időkérésünk nem volt. Mutatja, hogy kurvára bízott a védelemben na meg utána a támadókban és ugye Succopban. Nem a bevállalós játék ellen vagyok, de itt könnyen bukhattuk volna, mert egál esetén ha nem is sikerül berúgni a FG-t, hosszabbítással folytathatjuk. Komoly volt, hogy elsőre kihagyta, közben timeout, majd másodjára betette mint ló a lónak volt csapata ellen. 😊 Saját kezünkben van a sorsunk, MOST KELL A FÖLDÖN MARADNI, mert a Jags ellen nem lesz egyszerű, valamint majd a Texans ellen sem. Jags ugye csak csoportrangadó és ugye most rúgták ki a HC-t. Ki ellen szívnák fel magukat ha nem ellenünk? GO TITANS, így tovább! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha bejuttok a PO-ba felpattanok a bandvagonra 😊 Valakinek szurkolni kell 😊 Szimpatikus kis csapat lett idénre a Titans

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Amugy Mularkey nálam az év edzője, 1/1es szezon után minimum 50%os szezon, jó esély a POra. A mai NFLben kivitelezte a kemény futásokkal operáló játékot, ezzel nyeri is meccseket. Fasza munkát végez.
braxa88
Ha PO lesz belőle, akkor szerintem nemcsak nálad lesz az év edzője... De ne szaladjunk annyira előre, mert necces lesz a Jax ellen is nyerni. Mindenesetre tényleg jó munkát végez, amit nem hittem volna, bár ezzel asszem többen is így voltunk. Jobb, hogy nem a tamáskodóknak lett igazuk. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Kösz fiúk!😊
Pari
Nincs mit! 😊 A hétvégén nekünk is kéne egy kis segítség, mert a Colts még odaérhet...
Nandito
Remélem viszonozni tudjuk!
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Kösz fiúk!😊
Pari
Nincs mit! 😊 A hétvégén nekünk is kéne egy kis segítség, mert a Colts még odaérhet...

Music City Miracle
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Kösz fiúk!😊
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
😊
 twitter.com/Ryan915/status/810609327488831489

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez szép győzelem volt gratulálok, bár a kétpontosnál eléggé vakartam a fejem, de végül csak összejött
még két győzelem és meg is van a PO
Cuchulain82
ha belegondolsz nagyon kellett ez az elkurt 2 pontos a W-hez. Hiszen így jött a konzervatív chiefs playcall, és futással próbáltak 1.downt elérni, ami nem jött be. Ha csak rugnak az XP-nél akkor döntetlen az állás és ment volna a KC a W-re, így akár több 1.downt is elértek volna, akár FG távba is mehettek volna.
Persze ez véletelen, de így bejött.

Amugy Mularkey nálam az év edzője, 1/1es szezon után minimum 50%os szezon, jó esély a POra. A mai NFLben kivitelezte a kemény futásokkal operáló játékot, ezzel nyeri is meccseket. Fasza munkát végez.
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
ez szép győzelem volt gratulálok, bár a kétpontosnál eléggé vakartam a fejem, de végül csak összejött
még két győzelem és meg is van a PO
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
sajnos csak a második negyedet láttam, ott is voltak jelek, hogy a védelem bár hajlik, de nem törik és ha a támadó sor nem követ el túl sok hibát akkor meccsben lehetünk. ilyen minőségű győzelmet nagyon régen arattunk viszont most már pláne bosszantana ha a Jax ellen nem nyernénk.

mindenesetre a szezon közepén simán elfogadtam volna ezt a mostani helyzetet szóval akárhogy alakul a vége, ez akkor is egy bizakodásra okot adó szezon lesz.

de azért persze, why not us... 😉

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Grat!
Innen már legyen meg a PO

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Gratulalok magam is! Jo meccs volt. A csoport is igen izgis maradt.
ulpianus
milyen befejezés te jó ég. grat
Heisman Trophy
Köszi fiúk! 😊 Én igazából vagy háromszor a Chiefsnek adtam a győzelmet meccs közben, de szerencsére tévedtem. Nehéz bármit is írni ezután a mérkőzés után, talán annyit, hogy atyaég, micsoda diadal volt! Szenvedtünk, küzdöttünk, háromszor labdát vesztettünk, egyenlítés helyet elrontottuk a 2 pontos kísérletet 3 perccel a vége előtt, de aztán mégis fordult a kocka. Elképesztő!

Egyébként már készültem Mularkey savazására, de akármi lesz is a szezon vége, most megemelem a kalapom előtte. Ugye a 2 pontos kísérlet nem jött be, de talán ugyanez a nyerési vágy is belejátszott, hogy a csapat végül visszahozta a sírból a meccset. Kiemelem Simst, iszonyat fontos INT-et szerzett a 3. negyedben. Mariota ismét szenvedett, de a 4. kísérletre olyan labdát dobott két védő közé Murraynak, hogy csak ámultam. Ez a siker remélhetőleg elég erőt ad a Jaguars legyőzéséhez, és aztán tényleg jöhet a nagy derbi a Texans ellen a PO-ért!

Music City Miracle
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Gratulalok magam is! Jo meccs volt. A csoport is igen izgis maradt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
milyen befejezés te jó ég. grat

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
GO TITANS

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz