Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Grat srácok. Drukkolok a Titansnak ( nyílván nem ellenünk 😀 ) Jó úton haladtok, főleg az O, de a secondaryt nektek is helyre kell pakolnotok, mert az nagyon gyenge, szerencsétek hogy ma vagy 3 CB-el többen voltatok 😀 ( BEARS WR-ek 😊 ) Nem hittem volna hogy visszajövünk a meccsbe, főleg a fél kezdőnket nélkülözve. A dolog pozitív oldalát nézve nem sikerült belerondítanotok a top5 pickünkbe pedig mindent elkövettetek hogy ez sikerüljön 😀
Tomcsik
Köszi a dicséretet, már ránk férne egy jobb csapat. 😊 Nem akartunk mi nektek belerondítani, csak hát elég hektikusak vagyunk, remélhetőleg jövőre még jobb lesz ez! A secondary rendezése már el is kezdődött, de emellett a következő holtszezonban is várjuk, hogy belenyúljanak az egységbe.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Haló-haló! Úgy látszik Mularkey nem tud olyan Al Pacino szöveget mondani a meccs előtt, hogy feltüzelje a srácokat, mert mind az offense mind a defense olyan lagymatag volt az első negyedben, mint ha gála meccsre készültek volna. Múlthéten ez két negyedig tartott, most hamarabb hatott a koksz. 😀 Bezzeg a mi Cox-unk.... Irányítottuk a meccset, úgy tűnt minden oké, majd jött megint az áramszünet(elég hosszú) ami majdnem a meccsbe került. Ha nincs az a sok drop a Bears részéről akkor bizony egy lekváros buktával jöhettünk volna haza. Na de nekünk is lehet szerencsénk nem? Hogy örültünk volna múlthéten egy ilyen mákoskiflis győzelemnek? Általában mi támadunk fel, és futunk az eredmény után, majd a végén vereséggel távozunk. Idén volt egy ilyen mák, pont a közös meccsnézésen a Browns ellen, de ott azért kicsit jobb volt a helyzet. Tavaly ilyen egyáltalán nem volt "szerencsés" meccsünk. Cox-Sims kettős durván nyomta.... rossz volt nézni. Cox ugye pihent, majd bedobták, hogy: na most csapj oda... hát inkább az ő tarkójára kellett volna egy nagyot csapni.Szerintem neki most főtt le végleg a kávé, cap space-re nem szorulunk rá, de 4 milliót spórolunk rajta, és miért tennénk ha már szar is. Sims eddig úgy néz ki nem lesz az új Finnegan, 5. körös játékosról van szó. Azért vicces ez a onside kick hogy ennyit beszoptunk idén.... azért elég ritka, hogy bejön, de nekünk sikerül benyalni. Mariota jól tolta, nem gondoltam volna azt a 3&1 szitut, hogy egy rakéta TD lesz. Ilyen playeket vártunk, megkaptuk. A meccs embere Mariota mellett Woodyard volt, szép munka. Tehát szarni bele srácok, nyertünk ez a lényeg! 😊 Most jöhet a bye week, fel kell kötni a gatyát ha akarunk valamit a bajnok ellen... A maradék 4 meccsre még összejöhet egy 8-8 ami szerintem reális.
Ja és ezzel a sok büntetéssel is kezdeni kellene valamit... most is sikerült 100 yard felé menni. Lewannak most pl két facemask büntetése is volt, de ugye ő szarik rá.

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Grat srácok. Drukkolok a Titansnak ( nyílván nem ellenünk 😀 ) Jó úton haladtok, főleg az O, de a secondaryt nektek is helyre kell pakolnotok, mert az nagyon gyenge, szerencsétek hogy ma vagy 3 CB-el többen voltatok 😀 ( BEARS WR-ek 😊 ) Nem hittem volna hogy visszajövünk a meccsbe, főleg a fél kezdőnket nélkülözve. A dolog pozitív oldalát nézve nem sikerült belerondítanotok a top5 pickünkbe pedig mindent elkövettetek hogy ez sikerüljön 😀

több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
 twitter.com/ChrisWesseling/status/802990144227655680
empty taxi
Azért az, hogy ilyen mutatókkal ennyire necces meccseket játszunk valahol az is elgondolkodtató...
ez egy agyonnyert meccs volt, amin mégis simán kikapunk, ha a Bears elkapó meg tud fogni egy olyan passzt, amia mellkasáról pattant le...

na mindegy, ebben a divízióban tényleg akár mi is odaérhetünk a végén. jól jön a szünet, nagyon remélem hogy a Broncos ellen ki tudjuk használni. tul'képp mostantól minden meccs PO és ez is valami.

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Nem vitás, nem érdemeltük meg ezt a győzelmet. A negyedik negyed elejéig nem volt különösebb gond, 27-7-re vezettünk, gondoltam is, zsebben a meccs. Hát majdnem rossz vége lett... Csúnyán leolvadtunk, kiengedtünk, vagy nem tudom mi történt (kíváncsi is leszek a nyilatkozatokra), és végül a Bears elkapói mentettek meg minket, a csapatot és Mularkeyt a kínos vereségtől. A Fortuna most mellénk állt, mert ez bizony nem rajtunk múlt. Azért Mariotát kiemelem, immár nyolcadik meccsén is két TD passzt adott, amivel tovább nyújtotta a frencsájz rekordot.

Mivel a Texans kikapott, így még mindig bőven elérhető a PO. Ezért különösen jól jön, hogy végre bye weekre mehetünk, lehet rendezni a sorokat. Ilyen védelemmel, és főleg secondaryvel továbbra sem látok sok esélyt a rájátszásra, de legalább decemberben is lesz tétje a meccseinknek, erre is régen volt példa. A bye után jön a Broncos, majd megyünk a Chiefshez és a Jaguarshoz, végül a Texanst fogadjuk. Ezekből a meccsekből kéne legalább 3-1-et hozni, indulhat a számolgatás. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/ChrisWesseling/status/802990144227655680


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Azt olvastam a héten, hogy Cox jó eséllyel padra kerül. Szegény egyre inkább vállalhatatlanabb, Luck minden dobása jó volt, ami az ő emberére ment. Nem csodálkoznék, ha a szezon végén elköszönnénk tőle, ráadásul 5 millát spórolnánk is rajta.

Amúgy még simán PO-ba juthatunk. 😊 Csak kell pár szerencsés meccs eredmény, nekünk meg jó lenne 9-7-tel zárni, ami nem elképzelhetetlen. Persze előbb verjük meg a Bearst, mert ugyan elég sok gond van Chicagóban, de a kötelező győzelmek mindig a legnehezebbek.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Most sikerült megnézni a meccset, nem néztem meg az eredményt. Ez az első félidő.... Adunk két negyed előnyt, kb a pályán sem voltunk, az ideg szétbaszott, főleg mikor ilyen 3&13 és társait beszopunk. Nem elég, hogy csak moziztunk, de gyűjtöttük szépen a szabálytalanságokat. Cox INT helyett inkább úgy gondolta, hogy elengedi TD-re....de a legjobb az lett volna, hogy ha ELÜTI! 4&1 volt, 0 pont helyett 7 oda. Utána meg mikor összefutottak McCain-el... mint két szerencsétlen fasz. Bizony ijesztő ezt mondani, de McCain jobban játszott, mint Cox. 😀 Ahogy Nándi írta, nem PO szint a csapat, itt el is ment a szekér. Erősödni kell a védelemben, leginkább a secondaryre gondolok, mert nem lehet egyfolytában a pass rush-t erőltetni és reménykedni, hogy szar lesz a futás az ellenfélnél. Második félidőben már meccsben voltunk, de ugye 0-21 után elég nehéz kapaszkodni, minden esetre azért jó dolog, hogy minden meccsünkön pariban vagyunk az ellenféllel, nincs az a legázolás. Azért egyet behúzhattunk volna a lovak ellen, de úgy látszik jövőre marad. TITANS!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
sajnos nem láttam így csak azt tudom megerősíteni, hogy ha tanuló évnek vesszük akkor nem rossz, de ettől még az eredmény az ami... (és a GB-t a redskins is szépen beárazta)
Titans
No offense, de ezzel nem értek egyet. A Packersnak most vannak gondjai, de korábbi években olyan eredményeket értek el, amiket mi csak irigyelhetünk. (Tavaly is ott voltak a PO-ban, és pont ugyanezt a Redskinst ütötték ki.) Nem kell ezt a győzelmet "beáraztatni", szerintem még így is bőven többet ér, mint a Jaguars, vagy a Browns elleni siker. De azt se gondolnám, hogy a Dolphins, vagy a Lions elleni győzelmet föl kellene magasztalni, holott az egyik csoportelső, a másik meg a erősen a PO-ért küzd. Tudom, nekem is voltak itt a fórumon kesergéseim, de továbbra is úgy érzem, hogy ebből a csapatból lehet valami. Persze, ha hétvégén újra kikapunk, akkor lehet, máshogy látom majd a dolgokat. (No offense a Bears fanok felé is, de úgy érzem, hogy Chicagóban annyi gond van, hogy ott bizony nyerni kéne...)

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
sajnos nem láttam így csak azt tudom megerősíteni, hogy ha tanuló évnek vesszük akkor nem rossz, de ettől még az eredmény az ami... (és a GB-t a redskins is szépen beárazta)

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Kár az elrontott első félidőért. De legalább senki sem tehet senkinek sem szemrehányást érte, mert az O is és a D is rossz volt. Nyilván a Colts jól használta a bye weekjét, alaposan felkészült belőlünk, de ettől még nem kellett volna 0-21-et produkálni. Utána viszont a félidei elemzés a mienk volt és szépen feljöttünk, de nekünk nem volt szerencsénk. Talán jövőre lesz, és akkor majd megnyerjük ezeket a kiélezett meccseket. Amúgy sem vagyunk még PO szint, túl szép lett volna 1/1-ről egyből rájátszásba jutni. Mondjuk én az utolsó 4&1-et is Mariotának adtam volna, ugye egyet előtte megoldott, plusz elképesztő formában van. Még nyerjünk két-három meccset, és akkor azt mondom, ebből a csapatból lehet valami. 😊

UI: a legfontosabbat majdnem elfelejtettem. Mariota frencsájz rekordot állított fel, mert zsinórban hetedik meccsén adott legalább két TD-t. Csak így tovább, Marcus! 😊

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
"Playoff" meccs lesz a mai, mindkét csapatnak. Nem vagyok nyugodt 😀

Mindenesetre, ha nyernétek, akkor utána nektek fogok szurkolni, hogy nyerjétek akkor már a divíziót is. 😊 Bírom Tennessee-t is és Maniókát is.
peterk2005
Elsőre Maónikát olvastam

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Playoff" meccs lesz a mai, mindkét csapatnak. Nem vagyok nyugodt 😀

Mindenesetre, ha nyernétek, akkor utána nektek fogok szurkolni, hogy nyerjétek akkor már a divíziót is. 😊 Bírom Tennessee-t is és Maniókát is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Jó lenne Coltsot verni. 😊 Ma valószínűleg eldől a sorsunk. Ha nyerünk, akkor talán mehetünk a PO-ért, ha kikapunk, akkor max 6-7 győzelemnek örülhetünk a végén, bár már az is előrelépés lenne az elmúlt két szezonhoz képest. Mariotáék remek formában vannak, de kell is, hogy termeljék a pontokat, mert Luckot nem lesz könnyű megfékezni. Nagy nyomást kell rátenni a mi D-nknek, mert a secondary önmagában kevés Bandika megállításához. A Coltsnak a futójátéka nem olyan erős, mint a Chargersé, úgyhogy talán kisebb veszélye lesz, ha túltoljuk a passrusht. Lényeges hiányzónk elvileg nincs. Titan Up!

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
😊

 www.musiccitymiracles.com/2016/11/16/13650550/marcus-mariota-named-afc-offensive-player-of-the-week

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A hétvégi csoportrangadóra hangolódva, jöhetnek az észrevételek,jóslatok. Ahogy mondani szoktam, ez igazi "hatpontos" meccs. Legutóbbi Colts elleni meccs előtt legyőztük a Browns-t és akkor azt mondtuk csak akkor ér valamit ha legyőzzük a Luck bandát. Nos ez nem jött össze... Írják többen, hogy PO esély stb, persze az esély megvan, de ahhoz nyerni kellene mind a 3 csoportmeccset, hogy a PO-ról beszéljünk. (plusz még azon kívül is hozni kellene legalább egy meccset) Addig még megvan az esély rá, 120%-ot kell nyújtani aztán ha nem sikerül akkor is azt mondhatjuk, hogy: na azért nem volt ez olyan rossz szezon.
Az első 4-5 meccshez képest a játékhívások azért sokat változtak szerintem, jó értelemben. Mondjuk a hülye is látta, hogy valamit lépni kell. Coltsnak sok sérültje volt, viszont bye weeken voltak ami biztos jót tett nekik. Sajnos most nem fogom látni a meccset így az utána lévő elemzés elmarad. Úgyis megnézem az eredményt, az "ismétlést" meg nem szeretem úgy nézni, hogy tudom mi lesz a vége. GO TITANS! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nekem pedig pont a jatekhivasok tetszettek a leginkabb. Ugy ereztem, hogy hulyet csinaltak a Packers DCbol. Majdnem mindig az a jatek jott, amire nem szamitott.
ulpianus
Így egymás között kb 4 meccsig egyfolytában szidtuk a játékhívást, mert abszolút érthetetlen dolgokat csináltak. Aztán lehet rájöttek, hogy "basszus Mike rossz playbook-ot néztünk eddig" aztán lassan elkezdődött a javulás ami után már nem akartuk máglyára dobni Robiskie-t. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
semmi? komolyan semmi? 22pontos GB verés emberek 😀
megnézve (eddig) az 1.félidőt hát na, elég impresszív offense jött össze. Mariota, Murray+Henry, Lewan, Conklin, Walker, még egy igazi 1.számú WR kell és kész a hosszútávon az elit offense.
a defense meg ha szar is azért a Casey, Morgan, Orakpo pass rushra lehet építeni, és rakni tovább a kockákat.
braxa88
Minden meccs után szoktam írni, ha nyerünk ha kikapunk, de most sajnos nem láttam a meccset, így kimaradt. Csak az összefoglalót láttam, abból csak a pozitívumot lehet említeni, de ugye más amikor látod teljes egészében a meccset. Ahogy Druid írta a közösségi oldalon (csoport) aktívabb az eszmecsere. Örülök, azért nem gondoltam volna, hogy megverjük a GB-t bár tudtam, hogy gyengélkednek.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Druid Tennessee Titans 602
Közösségi oldalon megy az aktív (sokkal aktívabb) kommunikáció köztünk.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nekem pedig pont a jatekhivasok tetszettek a leginkabb. Ugy ereztem, hogy hulyet csinaltak a Packers DCbol. Majdnem mindig az a jatek jott, amire nem szamitott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Sajnos nem tudtam nézni a meccset, és azóta sem volt időm pótolni... Mondjuk még mindig nehezen hiszem, hogy így nyertünk egy élcsapat ellen. 😊 Az elmúlt hetekben Mariota nagy formában játszik, ennek különösen örülök. Ezt várom tőle, de az offense tényleg jól össze lett rakva. A győzelemnek biztosan mindannyian örülünk, csak ugye Mularkeyval szemben eléggé tamáskodunk. Nyilván, ha így folytatja a csapat, akkor megbékélünk vele. 😊 Szóval egyelőre tényleg jó az összkép, de a következő offseasonban kezdeni kell végre valamit a secondaryvel is...
Nandito
az a helyzet, hogy idén a GB nem néz ki élcsapatnak. de ettől még egy ekkora arányú győzelmet nem kell magyarázni, jómagam egészen a negyedik negyed közepéig vártam a nagy összeomlást a részünkről, de mivel nem jött el, tul.képp úgy is vehetem, hogy az onside után uraltuk az egész meccset, ami azért bárki ellen jó (és azért nyilván ez a GB támadósor általában a jobbak közé tartozik).
az meg, hogy Mariota Moon óta az első, aki 6 egymás utáni meccsen is minimum két TD-t dobott, tul.képp franchise szinten is már most történelmivé teszi az ittlétét.
 www.titansonline.com/news/article-4/Marcus-Mariota-Picking-up-New-Believers-Along-the-Way/fcde563f-93bc-4ad1-b60b-326014ea2dec

vannak továbbra is fenntartásaim a játékhívások jelentős részével kapcsolatosan, de a W az W; pláne, hogylassan nem is emlékszem, hogy mikor álltunk ilyen jól a szezon fele után...

egyébként meg annál nagyobb pozitívumot, mint hogy úgy látom, hogy lesz tétje a karácsonyi meccsnek Jacksonville-ben, ezért megyünk rá, nem mondhatok (bár lehet, hogy meg kellett volna várnom még ezt a hétvégét, mert valójában szerintem most dől majd el a szezon - nagyon remélem, hogy visszavágunk...)

több mint 7 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Mivel a Titans a másik kedvenc csapatom idén igyekszem követni a meccseket. Igen ez szép teljesítmény volt, de idén kb. ez volt az első amire azt tudom mondani, hogy minden fasza volt. Valami ilyesmi, ehhez közeli formát kéne állandósítani ahhoz, hogy PO-ról beszéljünk szerintem. Amúgy nem akarok pesszimista lenni, de én ilyen gyenge GB-t szerintem még nem láttam.

Mariota idén még nagyon hullámzó, ahogyan a komplett támadósor is, az utsó meccsen minden jól működött szerencsére. Murray az aki elit teljesítményt nyom, ő hatalmas fogás volt, nagyon jó all-around rb szerintem. Nem tudom mennyire kell ide elit WR, nagyon futásorientált a csapat, Szerintem a Walker, Wright, Matthews, Sharpe (+Murray) elkapósor elegendő lehet egy átlag feletti passzjátékhoz, ami emellé a futójáték mellé elég lehet. Wright szerintem kurvajó WR amúgy, idén sérült volt lehet még nem rázódott bele annyira, meg nem is megy annyi labda felé. A védelmen viszont lehetne javítani, így tippre a passz elleni védelem szerintem még mindig a liga harmadik felében van, ahogy néztem a meccseket. Casey és Orakpo tényleg fasza, de szerintem Morgan annyira nem nagy szám. Pl. Coxot csomószor égetik, egy CB mindenképp kéne, de a védelem bármelyik részébe elférne 1-1 erősítés szerintem.

Na meg amíg Mularkey le nem tesz egy jó teljesítményt egy playoff meccsen, szerintem addig nem fogok megbékélni a faszival 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
semmi? komolyan semmi? 22pontos GB verés emberek 😀
megnézve (eddig) az 1.félidőt hát na, elég impresszív offense jött össze. Mariota, Murray+Henry, Lewan, Conklin, Walker, még egy igazi 1.számú WR kell és kész a hosszútávon az elit offense.
a defense meg ha szar is azért a Casey, Morgan, Orakpo pass rushra lehet építeni, és rakni tovább a kockákat.
braxa88
Majd trade-elnek az Eaglesszel DGB-ért

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Sajnos nem tudtam nézni a meccset, és azóta sem volt időm pótolni... Mondjuk még mindig nehezen hiszem, hogy így nyertünk egy élcsapat ellen. 😊 Az elmúlt hetekben Mariota nagy formában játszik, ennek különösen örülök. Ezt várom tőle, de az offense tényleg jól össze lett rakva. A győzelemnek biztosan mindannyian örülünk, csak ugye Mularkeyval szemben eléggé tamáskodunk. Nyilván, ha így folytatja a csapat, akkor megbékélünk vele. 😊 Szóval egyelőre tényleg jó az összkép, de a következő offseasonban kezdeni kell végre valamit a secondaryvel is...

Music City Miracle
több mint 7 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Szerintem még józanodnak