Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Haló! Holnap ismét egy komoly meccs elé nézünk. Ez a maradék 3 meccs mindegyike olyan, mint ha playoff lenne. Szoktam hangoztatni, hogy a statisztikát kukába lehet dobni egy-egy meccsen azért egy-két dolgot itt is megemlítenék, mint legutóbb. Szerintem offense részről most is a futásra kellene fókuszálni kezdetben. Nyilván nem mondok nagy dolgot, ha megy a futás, minek erőltetni a passzt. Ahogy a Denver védelme sem jó futás ellen ugyanez a Chiefs-ről is elmondható. (Nem csoda, hogy Mariota nem tudott fickándozni, hiszen passz elleni védekezésük első a ligában a Broncosnak.) Pass rush-t tolni kell, siettetni kell Smith-t. Mondjuk nem az a fajta kapkodós típus, olyan game manager player, de ne legyen könnyű dolga. Szerintem Kelce-re lesz kiélezve a Chiefs offense, ugyebár passz ellen leggyengébbek vagyunk. Most szerintem nem a CB-en lesz a hangsúly, hanem a TE játékokat kell levédekezni leginkább. Sérülésekkel kapcsolatban: Casey,Klug,Bass játéka kérdéses, Spence tuti nem játszik. Azért a Casey-Klug párosból jó lenne ha valamelyikük játszana, jó lenne ha Casey visszatérne. Másik oldalon,a védelemből biztosan hiányozni fog Derrick Johson, valamint Gaines. Justin Juston, Tamba Hali, Kendall Reyes játéka kérdéses. Hajrá Titans! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Druid Tennessee Titans 602
Halló, azt tudja valaki, hogy amikor Lewan kiállíttatta magát a Packers ellen, végül Conklin ment át LT-nek, és Kelly volt a RT, vagy fordítva?

Ha Conklin volt a LT, milyen teljesítményt nyújtott?
mustaine
Dennis Kelly állt be LT-nek. Nem vol rossz, de azért nem Lövan szint. Utána Murray már nem sokat tudott futni, de a passz ellen viszonylag jó volt Kelly. A DGB cserét szerintem mindenképpen megérte.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Halló, azt tudja valaki, hogy amikor Lewan kiállíttatta magát a Packers ellen, végül Conklin ment át LT-nek, és Kelly volt a RT, vagy fordítva?

Ha Conklin volt a LT, milyen teljesítményt nyújtott?

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Mariota eddigi leghidegebb mérkőzésére készül:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wobx8sjozzx49eatpv5q
Marcus Mariota prepping for coldest game of his life
Marcus Mariota has seen the weather reports that call for a high of 14 degrees in Kansas City on Sunday. The Titans quarterback is prepping for the coldest game of his life.


A Star Wars örület az nfl-com-ot is elérte, az általuk összeválogatott szereplők közé Mariota is befér - Kylo Rennel párba állítva. 😊

https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jixarceswktetzey0j0o
NFL players as Star Wars characters
May the 4th be with you and your favorite players. Take a look at some connections between the NFL and Star Wars universe.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Készítettem egy kis összesítést, miként juthatunk PO-ba:

1. Bravúr kategória: A hátralévő meccseinket (@KC, @JAX, HOU) megnyerjük, és 10-6-tal csoportelsők leszünk.

2. Fél-bravúr kategória: Vagy a Chiefs, vagy a Jaguars ellen nyerünk, míg a Texans a következő két meccséből (JAX, CIN) csak az egyiken győz, majd az utolsó fordulóban, hazai pályán megverjük a Texanst. De a 9-7 csak akkor ér csoportgyőzelmet, ha közben a Colts nem nyeri meg a hátralévő meccseit (@MIN, @OAK, JAX).

3. Szerencse kategória: Több mérkőzésnek is jól kell alakulnia számunkra.
- Akárcsak a 2. pontnál, 9-7-tel kell zárunk a csoportban.
- Akárcsak a 2. pontnál, a Colts nem végezhet 9-7-tel.
- A Broncos (NE, @KC, OAK) 9-7-et érjen el, tehát már csak egyszer nyerhet.
- A Dolphins (@NYJ, @BUF, NE) csak 9-7-et érjen el, tehát már csak egyszer nyerhet.
- A Ravens (PHI, @PIT, @CIN) csak 8-8-at érjen el, tehát már csak egyszer nyerhet.
A Denvert és a Miamit legyőztük, előbbinek nehéz a sorsolása, utóbbi elvesztette a kezdő irányítóját. A Baltimorenak sem tűnik könnyűnek a sorsolása, a végén két kemény csoportmeccset játszik idegenben. Az Indi hullámzóan teljesít, talán nem nyer háromszor. Sajnos mi sem vagyunk túl kiegyensúlyozottak, így inkább 8-8-ra tenném magunkat. Mindenesetre a következő két forduló biztosan téttel bír, de reméljük, az utolsó sem lesz még lefutott.
Nandito
szerintem a Jax-et megveritek /ha nem akkor sajna nem is érdemeltek PO-t/ a Chiefs meccs nem nektek áll az kétségtelen, de az utolsó körben a Texans megint verhetőnek tűnik
kérdés hogy a Houston bukik e a Cinci ellen /a Jax-et ott is W-nek veszem/, a Colts nem nyer kettőnél többet, de én még a kettőt sem venném tutira
a WC nagyon esélytelennek tűnik, ahhoz túl sok dolognak kellene jól alakulnia
Cuchulain82
1-es pontot "választanám" 😀 Denver meccs előtt úgy voltam vele, hogy bárhogyan is alakul ez a szezon már nem lehet csalódás. Most pedig, hogy megvertük a Denvert, ahogy írtam is merjünk nagyot álmodni és nyerjük meg a 3 maradék meccset és nincs miről beszélni. Nem könnyű, de ugye ez az NFL bármi megtörténhet. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Készítettem egy kis összesítést, miként juthatunk PO-ba:

1. Bravúr kategória: A hátralévő meccseinket (@KC, @JAX, HOU) megnyerjük, és 10-6-tal csoportelsők leszünk.

2. Fél-bravúr kategória: Vagy a Chiefs, vagy a Jaguars ellen nyerünk, míg a Texans a következő két meccséből (JAX, CIN) csak az egyiken győz, majd az utolsó fordulóban, hazai pályán megverjük a Texanst. De a 9-7 csak akkor ér csoportgyőzelmet, ha közben a Colts nem nyeri meg a hátralévő meccseit (@MIN, @OAK, JAX).

3. Szerencse kategória: Több mérkőzésnek is jól kell alakulnia számunkra.
- Akárcsak a 2. pontnál, 9-7-tel kell zárunk a csoportban.
- Akárcsak a 2. pontnál, a Colts nem végezhet 9-7-tel.
- A Broncos (NE, @KC, OAK) 9-7-et érjen el, tehát már csak egyszer nyerhet.
- A Dolphins (@NYJ, @BUF, NE) csak 9-7-et érjen el, tehát már csak egyszer nyerhet.
- A Ravens (PHI, @PIT, @CIN) csak 8-8-at érjen el, tehát már csak egyszer nyerhet.
A Denvert és a Miamit legyőztük, előbbinek nehéz a sorsolása, utóbbi elvesztette a kezdő irányítóját. A Baltimorenak sem tűnik könnyűnek a sorsolása, a végén két kemény csoportmeccset játszik idegenben. Az Indi hullámzóan teljesít, talán nem nyer háromszor. Sajnos mi sem vagyunk túl kiegyensúlyozottak, így inkább 8-8-ra tenném magunkat. Mindenesetre a következő két forduló biztosan téttel bír, de reméljük, az utolsó sem lesz még lefutott.
Nandito
szerintem a Jax-et megveritek /ha nem akkor sajna nem is érdemeltek PO-t/ a Chiefs meccs nem nektek áll az kétségtelen, de az utolsó körben a Texans megint verhetőnek tűnik
kérdés hogy a Houston bukik e a Cinci ellen /a Jax-et ott is W-nek veszem/, a Colts nem nyer kettőnél többet, de én még a kettőt sem venném tutira
a WC nagyon esélytelennek tűnik, ahhoz túl sok dolognak kellene jól alakulnia
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Készítettem egy kis összesítést, miként juthatunk PO-ba:

1. Bravúr kategória: A hátralévő meccseinket (@KC, @JAX, HOU) megnyerjük, és 10-6-tal csoportelsők leszünk.

2. Fél-bravúr kategória: Vagy a Chiefs, vagy a Jaguars ellen nyerünk, míg a Texans a következő két meccséből (JAX, CIN) csak az egyiken győz, majd az utolsó fordulóban, hazai pályán megverjük a Texanst. De a 9-7 csak akkor ér csoportgyőzelmet, ha közben a Colts nem nyeri meg a hátralévő meccseit (@MIN, @OAK, JAX).

3. Szerencse kategória: Több mérkőzésnek is jól kell alakulnia számunkra.
- Akárcsak a 2. pontnál, 9-7-tel kell zárunk a csoportban.
- Akárcsak a 2. pontnál, a Colts nem végezhet 9-7-tel.
- A Broncos (NE, @KC, OAK) 9-7-et érjen el, tehát már csak egyszer nyerhet.
- A Dolphins (@NYJ, @BUF, NE) csak 9-7-et érjen el, tehát már csak egyszer nyerhet.
- A Ravens (PHI, @PIT, @CIN) csak 8-8-at érjen el, tehát már csak egyszer nyerhet.
A Denvert és a Miamit legyőztük, előbbinek nehéz a sorsolása, utóbbi elvesztette a kezdő irányítóját. A Baltimorenak sem tűnik könnyűnek a sorsolása, a végén két kemény csoportmeccset játszik idegenben. Az Indi hullámzóan teljesít, talán nem nyer háromszor. Sajnos mi sem vagyunk túl kiegyensúlyozottak, így inkább 8-8-ra tenném magunkat. Mindenesetre a következő két forduló biztosan téttel bír, de reméljük, az utolsó sem lesz még lefutott.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
csak ráéreztél végül a lényegre, ha levágott lófej lett volna rajta Douglas sisakján akkor minden ok, így viszont hogy a T betű volt ott egy mocskos hentes 😛
grat a hétvégi győzelemhez, remélem összejön nektek a csoportgyőzelem
Cuchulain82
Köszi, nagy győzelem volt a Denver ellen! A csoportgyőzelem bravúr lenne, a csapatunk játéka még eléggé hektikus. De már az is valami, hogy a decembernek van tétje számunkra! 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Faszagyerek ez a Douglas, volt pofája kijelenteni, hogy nem akarta bántani Harris-t, ő csak keményen játszik. Alapos fogalomzavarokkal küzd a kis pöcs, úgy látom. Ha nem akarta volna bántani, akkor nem a térdére megy, hanem lejjebb, a kemény játék meg nem ez, ha keményen játszana, akkor blokkolta volna 1on1, nem lábra megy. Deion Sanders és Tomlinson is erről beszéltek az NFL Network-n, az ilyen blokkokat a RB-k nyomják bent a gyúrás közben, nem a WR-ek kint a szélen, egyszerűen nem szokás...

Remélem kap egy alapos büntetést, ha már a komolyabb verést megúszta meccs közben...
StormST
Nem ez az első eset, hogy valaki rosszul blokkol, vagy éppen rossz megoldást választ. Sajnos nem is kell messzire menni: Campbell letarolta Tannehillt, súlyos sérülést okozott neki. Arról mi a véleményed? Szándékosan ütötte ki, vagy sem? Vagy hozzam fel példának az 1. fordulót, ahol a védőitek adtak rendesen Cam fejének? Volt belőle vita rendesen, nem is akarom feléleszteni, és nem is gondolom azt, hogy Camet bárki szándékosan ki akarta volna ütni. De itt van egy másik sajnálatos eset, és nyíltan feltételezed, hogy Harrist bántani akarták. Mi célból tette volna ezt? Talib és Roby ellen se lett volna sokkal több esélye a WR-eknek, vagy éppen Mariotának. Hibázott, durva volt, kapjon érte büntetést, de nem kell többet belelátni. Ez a második éve Douglasnak nálunk, és nem dirty player, tudtommal a Falconsban sem volt az.
Nandito
Na mondjuk a Panthers fanok (jogosan) nagyon ki voltak borulva a 2 durva h2h miatt (Millerénél épp hogy összeakadt a 2 sisak vétlenül), akkor mi most miért ne lehetnénk kiakadva? Stewartnak se volt előtte-utána dirty playe

Amúgy nálam is Swearinger díjas play volt. Becélozta Harris térdét és sisakkal odafejelt. A játéknak ott egyáltalán nem volt sebessége, hogy a lábra mért ütés véletlenül csússzon le térdre, mellesleg Harris mozgási energiája (sebesség2*tömeg) azt se indokolta, hogy lentre menjen, de az mindegy, mehet oda csak ne térdre, csak mivel Harris kvázi állt, nem egy odavetődök és véletlenül pont a legrosszabb helyen találkozok vele szituáció volt.

Kubiak eszkalálta a liga felé, majd eldöntik ér-e büntetést. Ezzel max a liga büdzséje jár jól. Harris szerencsére jól van, szóval mi akár tovább is léphetnénk rajta.
Black_Adder
Naná, fordítva én is ki lennék akadva. De nem is erre reagáltam, hanem arra, hogy Doglas direktbe bántani akarta Harrist.
Douglas blokkolni akart, ez a feladata a futójátéknál. (Foglalkoznak a témával, utána lehet olvasni.) Csak annyira szerencsecsomag volt, hogy nem elé, hanem a térdének vetődött. Az meg különösen vicces, hogy mozgási energiát veszünk ide, meg kvázi állóhelyzetet. Még azt is írjuk a számlájára, hogy hátul nincs szeme, és nem látta, hogy közben már Henryt földre vitték, és nem kell neki blokkolni.
Nandito
Nem kell, hogy hátul legyen szeme. Nagy sebességnél elhiszem, hogy blokkolni akar, csak így sikerül, egy kvázi álló embert viszont könnyű ott blokkolni, ahol akarod.
Black_Adder
Kvázi álló ember, mintha sakktábláról beszélnénk... Mindenesetre megértettem a dolgot, ha lett volna sebesség, akkor belefér, a Ti játékosaitoknál is belefér, hisz a játék hevében mindent lehet. Szemet is ki lehet nyomni, az is belefér. Úgyhogy legyen akkor igazatok, Douglas direktbe kiakarta ütni Harrist, sőt minden Titans játékos leakart valakit mészárolni. Mocskos egy csapatnak szurkolok, ez van!
Nandito
csak ráéreztél végül a lényegre, ha levágott lófej lett volna rajta Douglas sisakján akkor minden ok, így viszont hogy a T betű volt ott egy mocskos hentes 😛
grat a hétvégi győzelemhez, remélem összejön nektek a csoportgyőzelem
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
McCourty elég gyenge volt most, valamint kevesebb snapet kapott, mint Blake és McCain. Ez nem jelent jót a számára, láttuk, hogy Cox sorsa is gyorsan eldőlt. Én továbbra sem értek egyet azzal, hogy elküldjük, legyen inkább egy komoly paycut, aztán használjuk CB2-nek. Sims viszont elég jól mozgott, de azért kíváncsi leszek, akkor is jó lesz-e, ha komolyabb snapszámot kap.

Wrighthoz annyit, hogy nem sérült, mégis kimaradt a meccs keretből. Kiderült, hogy a múlt héten késett és elmulasztott megbeszélést. Fejben vannak nála gondok, amúgy nagyon jó képességű WR lenne. Talán máshol magára is talál...

RB David Fluellent elküldtük, és a PS-ből DT Mehdi Abdesmadot hoztuk fel. Rem ez nem azt jelenti, hogy Casey sérülése komolyabb a vártnál.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Győzelem! 😊 Erről írtam meccs előtt, hogy nem kellene végigaludni az első negyedet, és hogy Mularkey valamit találjon ki, hát nem tudom ki érdeme de sikerült. Az első félidőig mi diktáltunk, az említett futások, Murray-Henry kombóval ültek, a védelem harapott. A második félidő elejéig minden okés volt, Blake meglepő módon egymás után csinált pár szép play-t. Majd jött az a fake punt.... nem hibáztatom, már menetrendszerű, hogy az ST-t. lecumiztatják minden meccsen. Utána viszont a 3& és nem tudom mennyinél, Siemian passza olyan magas volt és nagyívű, hogy Nándi Szombathelyről vagy szoboszlói nyugdíjas a termálvízből kiszállva elérte volna, helyette Blake aludt és Thomas lehúzta. Volt ott még egy csúnya 3&14, na de mindegy. Mariota láthatóan vakon volt a második félidőben, összességében nem játszott jól a mai meccsen de így a futás és a védelem "extráival" belefértek. Pedig egy Denver ellen kurvára nem férne bele. 😀 Miller-t és Ware-t jól ki tudtuk kapcsolni, a 4. negyedben jött már inkább át Miller ott kicsit meg is voltunk lőve. Kiemelném, hogy Fowler elég jól blokkol, nyilván egy FB-nek ez a fő feladata, de Ahmard Hall óta nem volt értelemes FB aki jól játszott volna. Kline is sokszor a pályán van, és futásnál eléggé hasznos.Továbbra is tartom, hogy a teljese secondary McCourty-val együtt felőlem mehetne. Jók leszünk cap space-ben, McCourty 7 milliót fog keresni jövőre, akkor már adjuk oda olyannak aki nem csak 1-2 meccset tud hozni. Ha már megvertük a Denvert merjünk nagyot álmodni, és nyerjük meg a maradék 3 meccset aztán lesz ami lesz! Utoljára a 9-7es szezonban reménykedhettünk a végén, Munchak edzősködése alatt. Wrightnak lefőtt a kávé, 5. éves opción van, a teljesítmény elég gyér. 1 szezonban jó volt, idén kb 1 meccsen. Szerintem felesleges egy új szerződést adni neki, mehet a piacra, mi meg nézünk egy top WR-t a drafton, negyedjére nem nyúlunk talán mellé... Wright,Hunter, DGB... Na végezetül tehát, nyertünk, minden jó ha jó a vége. 😊 Titans!

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
persze pont ezt a meccset nem láttam, de max elismerés a csapatnak.

sajnos a Houston győzelem után reálisan csak akkor van esélyünk ha nyerjük az összeset. ha kikapunk a KC-től ők viszont hozzák a hazai JAX és CIN meccseket akkor vége. ill. ha a JAX ellen nyernek, akkor már tuti hogy az ujevi meccsünkön lesz esélyük a rájátszásra, még akkor is ha mi verjük a KC-t és a JAX-t. szóval sajnos nem elég egyet hozni ha ők nyerik mind a kettőt...

na mind1, lényeg hogy nem a draft pozícióról szól a matek hanem a PO-ról.
Titans
A Bengals jó csapat, én úgy számolom, hogy ott kikaphat a Texans is. Aztán lehet, hogy mi nem nyerünk több meccset... Meglátjuk.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
persze pont ezt a meccset nem láttam, de max elismerés a csapatnak.

sajnos a Houston győzelem után reálisan csak akkor van esélyünk ha nyerjük az összeset. ha kikapunk a KC-től ők viszont hozzák a hazai JAX és CIN meccseket akkor vége. ill. ha a JAX ellen nyernek, akkor már tuti hogy az ujevi meccsünkön lesz esélyük a rájátszásra, még akkor is ha mi verjük a KC-t és a JAX-t. szóval sajnos nem elég egyet hozni ha ők nyerik mind a kettőt...

na mind1, lényeg hogy nem a draft pozícióról szól a matek hanem a PO-ról.

Szerkesztette: Titans

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Hihetetlen győzelem, az 1/1-es csapat nyert a bajnok ellen! 😊 A gyenguska védelmünk a végén összehozott egy nagy bravúrt, így nem lett hosszabbítás, vagy vereség. A D-re összességében nem lehet panasz, csinált több momentumot is. Igaz, a szünet után Siemian (!) szétpasszolta a secondaryt, de ez már csak ilyen szezon. Az O jól kezdett, az elején ment a futójáték, és szépen kiépítettünk egy 13-0-s előnyt. A szünetben viszont az ellenfél, kiismerte a taktikát, váltani nem sikerült, így az O a 2. félidőben becsődölt. Se a futás, se a passz nem ment. Mariota nem lehet büszke erre a mérkőzésre, meg is szakadt a rekordja, de a Broncos elit D-je ellen egyik QB-nak se könnyű. A labdára jól vigyázott, a többi meg lesz majd jobb is. 😊 Az O-ból Walkerrel nagyon nem voltam elégedett, több buta hibát is vétett. Douglas pedig csinált egy nagy hülyeséget, bár nem hinném, hogy szándékos lett volna. Szerencsére a durvasága az egy Talib elleni bunyót leszámítva nem vitte el a meccset rossz irányba.

A bajnokverés mellett az is elképesztő, hogy decemberben pozitív mérleggel állunk! Erre legutóbb 2011-ben volt példa. A PO-ért mehetünk, és úgy látszik, a Texans-szal leszünk harcban a csoportgyőzelemért. A következő kettőből (Chiefs, Jags) legalább egyet hozni kell, és akkor az utolsó héten ki-ki meccset vívhatunk a houstoniakkal. Izgalmas hetek következnek, de ki hitte volna ezt, mikor még 1-3-mal álltunk? 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
egyedül Mariotanak lehet ma jó meccse, mert őt szeretem. a többiek le vannak szarva
Heisman Trophy
Ok, akkor legyen neki 300 yard 3 TD, na meg W nekünk a többi le van szarva. 😉
pakesz
marmint mi nyerünk 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
egyedül Mariotanak lehet ma jó meccse, mert őt szeretem. a többiek le vannak szarva
Heisman Trophy
Ok, akkor legyen neki 300 yard 3 TD, na meg W nekünk a többi le van szarva. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
egyedül Mariotanak lehet ma jó meccse, mert őt szeretem. a többiek le vannak szarva

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Elég kemény dió lesz ez a mai. Az eddig erős OL komoly próbatétel elé áll ma. Úgy gondolom, hogy talán egy összetett futójátékkal van inkább esélyünk. Murray-Henry duó kombinálása, trükkös játék. Nem azért mert nem bíznék Mariotaban, de azért a Talib-Chris Harris jr páros elég erős. A secondarynktől nem várok semmit, csak reménykedem, hogy a bye weeken esetleg történt valami előrelépés. Fontos hogy ne görcsöljünk rá arra hogy a bajnok ellen játszunk, annak nem lesz jó vége. Plusz ami a szezonban jellemző, hogy legalább az első negyedet végigalusszuk szindrómát el kellene felejteni mert utána csak futhatunk az eredmény után. Bears ellen mondjuk inkább a végén volt alv ás, de itt nagyon nem fér bele.Mularkey mondjon valami "szentbeszédet", pörgesse fel őket vagy basszon valamit. 😀 GO TITANS!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Három 6-6-tal álló csapat van az AFC Southban, nem rossz. 😊 Mivel a Colts nyert a Jets ellen, így szerintem a hátralévő négy meccsből hármat hozni kellene a PO-hoz. De lehet, még a 9-7 sem lesz elég a csoportgyőzelemhez, mert a Colts simán hozhatja ugyanezt a mérleget. Bár az is biztos, ha 9-7-tel zárnánk, az nagy bravúr lenne tőlünk. Mindenesetre nincs mese, a hétvégén győzni kell a Broncos ellen.

Dodd IR-re került lábsérüléssel. Hát, az ő draftolása egyelőre nem siker történet... A helyére Staplest hoztuk fel a PS-ből.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Ha már pihenőn vagyunk érdemes Mariotával is foglalkozni. Gyengén kezdte a szezont, de az 5. héttől nagyot javult. Nyomás alatt is egyre jobb, és a hosszú passzok is jól mennek neki. Kellett ehhez, hogy az offseasonban rendbe tették az OL-t, hogy hozták Murrayt, illetve az elkapó sor is jobb lett tavalyhoz képest. Persze a tehetsége is adott, hogy vezére legyen a csapatnak, úgyhogy összességében nem hiába van nagy reményünk benne. (Az O-n mindig lehetne javítani, mert egy magas és erős WR még ránk férne.)

"Passer rating from a clean pocket:

Weeks 1–4: 81.8 (28th)

Weeks 5–12: 123.5 (third)

Passer rating under pressure:

Weeks 1–4: 47.2 (20th)

Weeks 5–12: 99.1 (first)

Passer rating on deep shots (throws traveling 20 or more yards in the air):

Weeks 1–4: 81.9 (18th)

Weeks 5–12: 123.8 (tied for fourth)

Passer rating using play action:

Weeks 1–4: 62.9 (30th)

Weeks 5–12: 131.5 (second)"

Itt a teljes cikk is hozzá:
 www.profootballfocus.com/pro-marcus-mariota-titans-offense-clicking-at-right-time/?utm_content=buffer71fea&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl

További jó kis olvasmányok Mariotáról:
 www.musiccitymiracles.com/2016/11/30/13771526/the-rapid-rise-marcus-mariota
 www.musiccitymiracles.com/2016/11/30/13794294/but-for-real-marcus-mariota-is-really-good

Music City Miracle
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
igen, igen a bye week talán ilyen szempontból segít egy picit, hogy összerakjanak valami működőképesebb secondaryt és valóban a leggyengébnek tartott láncszemtől most még volt értelme megszabadulni.
csak én meg attól a gondolattól nem tudok szabadulni, hogy ilyen játékosok, ekkora fizetéssel, ennyi ideig rongálhatták itt az idegeinket... (ja és Sims got Mossed a Chicago ellen szóval azért tudjuk jól, hogy a többiek is félszeműek...)

de persze a tény az tény, december van és tul.képp nem csak matematikailag van értelme azt nézni, hogy
TEN 6-6: BYE, DEN, @KC, @JAC, HOU
HOU 6-5: @GB, @IND, JAC, CIN, @TEN
IND 5-6: @NYJ, HOU, @MIN, @OAK, JAC

és, hogy sajnos a HOU-nak (feltételezve egy hazai JAC elleni győzelmet) jobb a divízió mérlege (az IND meg ugyebár oda-vissza L), tehát csak jobb győzelmi mutatóval van esélyünk, és ha a HOU csak a két hazait hozza, már akkor is 8-8; tehát nekünk 9-7 kell; amihez vagy a Denvert, vagy a KC-t verni kell, márpedig a tegnapi meccsükből kiindulva számomra ez kvázi lehetlennek tűnik... ja, és ezek mellé persze az is kell, hogy az IND is hozza a papírforma zacsit MIN-ben és OAK-ben...

mindenesetre jó, hogy egy 13. heti bye weeken valóban van értelme a divízió ellenfelek ellenfeleinek szurkolni...😀

TITAN UP!
Titans
megverhetitek a KC-t, de minket ne. Előre is kösz. Go Mariota, meglesz a Po

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
igen, igen a bye week talán ilyen szempontból segít egy picit, hogy összerakjanak valami működőképesebb secondaryt és valóban a leggyengébnek tartott láncszemtől most még volt értelme megszabadulni.
csak én meg attól a gondolattól nem tudok szabadulni, hogy ilyen játékosok, ekkora fizetéssel, ennyi ideig rongálhatták itt az idegeinket... (ja és Sims got Mossed a Chicago ellen szóval azért tudjuk jól, hogy a többiek is félszeműek...)

de persze a tény az tény, december van és tul.képp nem csak matematikailag van értelme azt nézni, hogy
TEN 6-6: BYE, DEN, @KC, @JAC, HOU
HOU 6-5: @GB, @IND, JAC, CIN, @TEN
IND 5-6: @NYJ, HOU, @MIN, @OAK, JAC

és, hogy sajnos a HOU-nak (feltételezve egy hazai JAC elleni győzelmet) jobb a divízió mérlege (az IND meg ugyebár oda-vissza L), tehát csak jobb győzelmi mutatóval van esélyünk, és ha a HOU csak a két hazait hozza, már akkor is 8-8; tehát nekünk 9-7 kell; amihez vagy a Denvert, vagy a KC-t verni kell, márpedig a tegnapi meccsükből kiindulva számomra ez kvázi lehetlennek tűnik... ja, és ezek mellé persze az is kell, hogy az IND is hozza a papírforma zacsit MIN-ben és OAK-ben...

mindenesetre jó, hogy egy 13. heti bye weeken valóban van értelme a divízió ellenfelek ellenfeleinek szurkolni...😀

TITAN UP!

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Tudom hogy kötekedés de ha kiteszünk egy vakot, akkor a többi félszemű jobban fog látni? nem hiszem hogy az akarattal van baj, egyszerűen ennyit tudnak.

ez nekem inkább az edzői tehetetlenségre és szakmai hiányosságra utal ha ehhez nekik 12 meccs kellett...

(ill. pont a hétvégi onside mutatja hogy egy személycsere mennyit ér...)

persze ettől még nem azt mondom hogy nem értek egyet a döntéssel...
Titans
A többi biztosan nem fog jobban látni, de ha a vak helyett egy félszámú játszik, lehet, többet tud hozzátenni a játékhoz. Összességében volt egy hosszan tartó folyamat, aminek keretében nem tudták, vagy nem akarták megoldani a secondary baját. Vagyis az akkori HC-k, illetve Webster GM nem tudott a helyzettel mit kezdeni, amiről már sokat beszéltünk. A draftoltjaink (közte egy 3. körössel), a behúzott UDFA-k, az FA igazolások mind rosszabbak voltak, mint a sokat szidott McCourty. (Még Verner is rosszabb lett, miután megkapta máshol a nagy pénzt.) Szóval mindenkit el lehetne küldeni a CB-sorból, csak akkor ki fog játszani? Hogy miért vártak eddig, azon persze lehet vitatkozni. Az azonban biztos, hogy totál vállalhatatlan volt Cox: az összes CB-t nézve a legtöbb elkapott yardot (750) engedte, és a 10 elhibázott szereléssel is élen állt a CB-k között. És mindezért majdnem 6 milliót tett zsebre. A lényeg, hogy az edzők, és vélhetően Robinson GM végre belenyúlt a "kedvenc" sorunkba. Én bízom benne, hogy ezzel nincs vége, és a következő holtszezonban tovább folytatódik az átalakítás.

A döntés mögött továbbra is azt látom, hogy egyrészt példastatuálás, nálunk új csapat épül, amibe az ilyen teljesítmények nem férnek bele. Másrészt van két hét a következő meccsig, így van idő a változásokat edzésen is próbálgatni. Gondolom McCain lesz a CB2, slotba meg Blake kerül. (Mondjuk Blake is WTF kategória, de az egyetlen komoly meccsén, a Jaguars ellen nem is volt olyan rossz.) Esetleg Sims és Reed is többször pályára kerülhet, és kiderülhet, hogy érnek-e valamit.

Az ST-t April szúrta el, a kirúgása csak tűzoltás, mert kakiból ott sem lehet várat építeni. Ha meg nem küldték volna el, akkor azon bosszankodnánk, hogy minek van még a posztján. Ördögi kör, de jövőre majd az ST is jobb lesz. 😊

Jó hosszú lett, de nem tagadom lelkes is vagyok. 😊 Már régóta nem volt tétje a decemberi meccseinknek (2013-ben annyira nem álltunk rosszul ilyentájt, de igazán 2011-ig kéne visszamenni eredményért), úgyhogy nagyon várom a folytatást.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Tudom hogy kötekedés de ha kiteszünk egy vakot, akkor a többi félszemű jobban fog látni? nem hiszem hogy az akarattal van baj, egyszerűen ennyit tudnak.

ez nekem inkább az edzői tehetetlenségre és szakmai hiányosságra utal ha ehhez nekik 12 meccs kellett...

(ill. pont a hétvégi onside mutatja hogy egy személycsere mennyit ér...)

persze ettől még nem azt mondom hogy nem értek egyet a döntéssel...

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Perrisch Coxnak lefőtt a kávé, már nincs a csapatnál. Teljesen jogos lépés volt az elküldése, a Bears ellen is kritikán aluli teljesítményt nyújtott. A helyére Kalan Reedet hoztuk fel a PS-ből. A vezetőség nem tétlenkedik, ugye korábban az ST edzőt is reptették, most következett egy nagyon gyenge játékos. Ez azért üzenet kell, hogy legyen mindenkinek: vége a lébecolásnak, itt teljesíteni kell.

Music City Miracle