NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Jövő héten lesz időm egy-két aláírásra.
Matthew99
Esetleg egy McLaurin? 😊
Valami lapos, nem túl magas kép.
warr_b


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, akkor hulljon az aranyeső arra a bowlingclub-ra! JaMarcus Haskins télleg nem volt olyan szar, mint szokott lenni. Én azért inkább a McLaurin bandwagonra ülnék fel.
nexion218
Nem véletlen, hogy Urban Meyer komoly érdeklődést mutat a hc állás iránt
r.baggio
Lehet nem is lenne rossz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, akkor hulljon az aranyeső arra a bowlingclub-ra! JaMarcus Haskins télleg nem volt olyan szar, mint szokott lenni. Én azért inkább a McLaurin bandwagonra ülnék fel.
nexion218
Nem véletlen, hogy Urban Meyer komoly érdeklődést mutat a hc állás iránt
r.baggio
Hát, én ott tmaradtam le, hogy McLaurin vendége volt, de legyen igazad. Chip Kelly is csodás volt vagy 2 évig.

 www.nbcsports.com/washington/redskins/urban-meyer-attended-redskins-eagles-game-terry-mclaurins-guest-according-mclaurin

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Na, akkor hulljon az aranyeső arra a bowlingclub-ra! JaMarcus Haskins télleg nem volt olyan szar, mint szokott lenni. Én azért inkább a McLaurin bandwagonra ülnék fel.
nexion218
Nem véletlen, hogy Urban Meyer komoly érdeklődést mutat a hc állás iránt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, akkor hulljon az aranyeső arra a bowlingclub-ra! JaMarcus Haskins télleg nem volt olyan szar, mint szokott lenni. Én azért inkább a McLaurin bandwagonra ülnék fel.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Majdnem 😂
Haskins ma nem volt szerintem szar, AP még még mindig brutál.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
és akkor most mi van Haskins sérülésével? kavics volt a cipőjében? vagy mi?

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/RapSheet/status/1204521172962095104?s=19

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 664
Guice ha nem lenne porcelánból kurva jó lenne.
Haskinst is a fasznak kellett fent tartani, mikor a jobb lábára kb nem tudott ráállni se... rg3 szindróma, tényleg hülyék vezetik ezt a csapatot.

Terry továbbra is brutál
warr_b
Nem mintha sok haszna lett volna amikor rá tudott állni... Kezd nagyon elegem lenni. Szerencsére pénzt nem költök erre, így azt nem tudok visszakövetelni, de az ébren töltött estéket/éjjeleket, meg a kialvatlanságtól zúgó fejjel eltöltött hétfőket visszakövetelem a Washington Redskinstől.

Nézhetetlen, minősíthetetlen, értékelhetetlen, elkeserítő, elszomorító. Eddig mindig vártam a szeptembert, szeptembertől decemberig a vasárnap estéket, képes voltam MNF-re is felkelni élőben, izgultam, szurkoltam, most meg már csak háttérzajnak megy a közvetítés, amíg a macskával játszok, az utsó negyedekbe pedig konkrétan belealszok. Csak azért szurkolok, hogy minél szánalmasabban kapjanak ki, hogy minél nevetségesebb legyen ez az egész és minél nagyobb botrány legyen a végén. Elég gáz...
nexion218
Welcome to the club... 😕
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Guice ha nem lenne porcelánból kurva jó lenne.
Haskinst is a fasznak kellett fent tartani, mikor a jobb lábára kb nem tudott ráállni se... rg3 szindróma, tényleg hülyék vezetik ezt a csapatot.

Terry továbbra is brutál
warr_b
Nem mintha sok haszna lett volna amikor rá tudott állni... Kezd nagyon elegem lenni. Szerencsére pénzt nem költök erre, így azt nem tudok visszakövetelni, de az ébren töltött estéket/éjjeleket, meg a kialvatlanságtól zúgó fejjel eltöltött hétfőket visszakövetelem a Washington Redskinstől.

Nézhetetlen, minősíthetetlen, értékelhetetlen, elkeserítő, elszomorító. Eddig mindig vártam a szeptembert, szeptembertől decemberig a vasárnap estéket, képes voltam MNF-re is felkelni élőben, izgultam, szurkoltam, most meg már csak háttérzajnak megy a közvetítés, amíg a macskával játszok, az utsó negyedekbe pedig konkrétan belealszok. Csak azért szurkolok, hogy minél szánalmasabban kapjanak ki, hogy minél nevetségesebb legyen ez az egész és minél nagyobb botrány legyen a végén. Elég gáz...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Guice ha nem lenne porcelánból kurva jó lenne.
Haskinst is a fasznak kellett fent tartani, mikor a jobb lábára kb nem tudott ráállni se... rg3 szindróma, tényleg hülyék vezetik ezt a csapatot.

Terry továbbra is brutál


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Holy fuck 😆

According to @JasonLaCanfora “Sources said Dan Snyder is beginning to understand the gravity of his situation and that major changes could be coming to the Skins front office this week”.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A vasárnapot az esélytelenek nyugalmával várhatjuk...

It will be the third matchup between the two teams in the last five years (including the postseason), but the first in Green Bay since 2013.
The Packers have won four straight home games against the Redskins, outscoring Washington, 122-43, in those contests.
It is the first time Washington has played at Lambeau in December.

It will be the fifth game Green Bay has played at noon CT this season, having won the previous four contests.
QB Aaron Rodgers has a career passer rating of 111.2 in regular-season home games in Dec.-Jan., ranking No. 1 in NFL history (min. 200 pass att.) according to the Elias Sports Bureau.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Höhh, edzőt buktattunk Carolina-ban 😂😆😱
warr_b
Megtehetnétek Dallasban is 😊 bár Jerry bá egyelőre kitartani látszik 😊
dande
Még az egész East-et megviccelhetjük 😆
warr_b
Nálunk mondjuk legfeljebb OCt (sztem ő már tuti nem marad) vagy DCt buktathattok, meg a POnkat fúrhatjátok meg, mert DPnek azért sztem van 2-3 nyugi szezonja SBnak köszönhetően.
dande
OC-t, DC-t szerintem sehol nem pakolnának ki a 3 héttel szezon vége előtt, nem sok értelme van.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 024 — Így remélem megfelelek nektek.....
Höhh, edzőt buktattunk Carolina-ban 😂😆😱
warr_b
Megtehetnétek Dallasban is 😊 bár Jerry bá egyelőre kitartani látszik 😊
dande
Még az egész East-et megviccelhetjük 😆
warr_b
Nálunk mondjuk legfeljebb OCt (sztem ő már tuti nem marad) vagy DCt buktathattok, meg a POnkat fúrhatjátok meg, mert DPnek azért sztem van 2-3 nyugi szezonja SBnak köszönhetően.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Höhh, edzőt buktattunk Carolina-ban 😂😆😱
warr_b
Megtehetnétek Dallasban is 😊 bár Jerry bá egyelőre kitartani látszik 😊
dande
Még az egész East-et megviccelhetjük 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 024 — Így remélem megfelelek nektek.....
Höhh, edzőt buktattunk Carolina-ban 😂😆😱
warr_b
Megtehetnétek Dallasban is 😊 bár Jerry bá egyelőre kitartani látszik 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Höhh, edzőt buktattunk Carolina-ban 😂😆😱


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
És Haskinsnak 4 kezdésbôl van annyi győzelme, mint Daniel Jones-nak 10-ből 😀😊
warr_b
Na jah... 😉
Amúgy Jerry Jeudy sem lenne rossz, ha csúsztok...
FO-t meg nem draftolni kell!😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És Haskinsnak 4 kezdésbôl van annyi győzelme, mint Daniel Jones-nak 10-ből 😀😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy a legjobb az, hogy nyertünk, ÉS a draftpozíciónk is javult 😂👍😈


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001081932/article/snyder-evaluating-bruce-allens-status-with-redskins
Beki
Már csak arra kellene vki, hogy Snyder-t értékelje és a végén kirúgja, miután Danny Boy elküldte Allen-t. Vihetnék magukkal Haskins-t is... 😀
nexion218
És ki lenne a qb, Colt? 😁
warr_b
Ezt most úgy kérdezed, mintha jelentős minőségi romlást jelentene... Semmi bajom nem lenne Mr. Bowlingclubbal, ha a 3-4. kör tájékán érkezett volna. Így akármi van, jópár évig rajtunkmarad, akámilyen is lesz, mert ugye elsőkörös QB-t nem szokás csak úgy feladni. Kicsit amúgy JaMarcus Russell-re emlékeztet, csak fel kell még szednie pár kilót...
nexion218
Rosen says hi 😀
warr_b
Persze-persze, de nem ez az általános. Mondjuk ez a szarkupac frencsájz minden, csak nem általános, akár még szerencsém is lehet...😀
nexion218
Nah mondjuk ez igaz 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001081932/article/snyder-evaluating-bruce-allens-status-with-redskins
Beki
Már csak arra kellene vki, hogy Snyder-t értékelje és a végén kirúgja, miután Danny Boy elküldte Allen-t. Vihetnék magukkal Haskins-t is... 😀
nexion218
És ki lenne a qb, Colt? 😁
warr_b
Ezt most úgy kérdezed, mintha jelentős minőségi romlást jelentene... Semmi bajom nem lenne Mr. Bowlingclubbal, ha a 3-4. kör tájékán érkezett volna. Így akármi van, jópár évig rajtunkmarad, akámilyen is lesz, mert ugye elsőkörös QB-t nem szokás csak úgy feladni. Kicsit amúgy JaMarcus Russell-re emlékeztet, csak fel kell még szednie pár kilót...
nexion218
Rosen says hi 😀
warr_b
Persze-persze, de nem ez az általános. Mondjuk ez a szarkupac frencsájz minden, csak nem általános, akár még szerencsém is lehet...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001081932/article/snyder-evaluating-bruce-allens-status-with-redskins
Beki
Már csak arra kellene vki, hogy Snyder-t értékelje és a végén kirúgja, miután Danny Boy elküldte Allen-t. Vihetnék magukkal Haskins-t is... 😀
nexion218
És ki lenne a qb, Colt? 😁
warr_b
Ezt most úgy kérdezed, mintha jelentős minőségi romlást jelentene... Semmi bajom nem lenne Mr. Bowlingclubbal, ha a 3-4. kör tájékán érkezett volna. Így akármi van, jópár évig rajtunkmarad, akámilyen is lesz, mert ugye elsőkörös QB-t nem szokás csak úgy feladni. Kicsit amúgy JaMarcus Russell-re emlékeztet, csak fel kell még szednie pár kilót...
nexion218
Rosen says hi 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001081932/article/snyder-evaluating-bruce-allens-status-with-redskins
Beki
Már csak arra kellene vki, hogy Snyder-t értékelje és a végén kirúgja, miután Danny Boy elküldte Allen-t. Vihetnék magukkal Haskins-t is... 😀
nexion218
És ki lenne a qb, Colt? 😁
warr_b
Nem jövőre tér vissza Alex Smith?
Sixo
Hát, sztem max a bingóklubba... De ne legyen igazam. Érdekes módon amíg a KC-ben volt, mindig irigyeltem őket és azt gondoltam, hogy nekünk kellett volna lecsapni rá, amikor meg idekerült, rohadtul idegesített a játéka. De legalább nyertünk vele. Meglepne, ha játszana még. Én nem mernék, de nem véletlen nem vagyok NFL QB sem...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson