NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
😀
 twitter.com/JovaisG/status/1211666882098614273?s=19

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/HogsHaven/status/1211648641645129729?s=19

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 879
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah akkor végre hivatalos, Bruce Allen eltakarodott a picsába a csapat környékéről is 😀 😊
Semmi reassignment, más pozíció, egy klasszikus lapááát.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Azt hiszem az évtized legjobb napja az utolsó előtti nap nálatok. Bruce Allen repült és Rivera jön. A pár héttel ezelőtti állapotokhoz képest ez álomszcenárió, legalábbis én most először kezdek félni a Redskinstől.
Hulkeinstein
Pff... Been there, done that, csak akkor Mike Shanahan-nek hívták az úriembert. Asszem hivatalosan még VP of Football Operations is volt, utsó szava a keretet érintő döntésekben stb. Aztán meg Mr. Snyder szólt, hogy úgy döntött, hogy úgy dönt, hogy Shanahan úgy fog dönteni, hogy egy főiskolai atlétikasztár lesz a frencsájz jövője, meg hogy annyira "damn good culture" van, hogy a játékosok mondják meg, hogy mit hív Mike Shanahan meccs közben.

Majd akkor kezdj félni, ha zsinórban 3 szezont zárunk minimum 10 győzelemmel. Addig semmi nem változik, a one hit wonder meg one-and-done szezonokat meg le kell szarni.
nexion218
Én sem úgy gondoltam, hogy a mostani csapattól félek, hanem hogy eddig bármi történt, az nem volt veszélyes. Most legalább az esély meglesz rá újra.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
warr_b
Nagy hiba lenne szerintem Youngot bent hagyni hacsak a Bengals bent nem hagyja Burrowt persze 😀
[/quote]Hülyék lennének Burrow-t bent hagyni. A vörössel sose jutnak sehova, ahogy soha nem is jutottak, max mentornak meghagyhatják.
Már csak az a kérdés, hogy akkor Young jön-e a draftra, vagy nem jön.
[/quote]Azért írtam, mert kinézem abból a franchiseból, hogy bent hagyja 😀


több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azt hiszem az évtized legjobb napja az utolsó előtti nap nálatok. Bruce Allen repült és Rivera jön. A pár héttel ezelőtti állapotokhoz képest ez álomszcenárió, legalábbis én most először kezdek félni a Redskinstől.
Hulkeinstein
Pff... Been there, done that, csak akkor Mike Shanahan-nek hívták az úriembert. Asszem hivatalosan még VP of Football Operations is volt, utsó szava a keretet érintő döntésekben stb. Aztán meg Mr. Snyder szólt, hogy úgy döntött, hogy úgy dönt, hogy Shanahan úgy fog dönteni, hogy egy főiskolai atlétikasztár lesz a frencsájz jövője, meg hogy annyira "damn good culture" van, hogy a játékosok mondják meg, hogy mit hív Mike Shanahan meccs közben.

Majd akkor kezdj félni, ha zsinórban 3 szezont zárunk minimum 10 győzelemmel. Addig semmi nem változik, a one hit wonder meg one-and-done szezonokat meg le kell szarni.

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remélem visszahívja Danny Boy Vinny Cerrato-t. A HC lehetne a bingóklubos bácsi, OC Jim Zorn DC-nek pedig elhívhatnák herczegbandikát a lokikától. Nagyon remélem, hogy nem adunk szabad kezet majd az új edzőnek, mert akkor vége a büszke Skins hagyományoknak.
nexion218
Ne adj ötleteket, amíg Snyder a góré 😀
Ott az 1/2, a végén tényleg kihúzza Tuát ez a fasz 😛
warr_b
Nagy hiba lenne szerintem Youngot bent hagyni hacsak a Bengals bent nem hagyja Burrowt persze 😀
kapitnono
Hülyék lennének Burrow-t bent hagyni. A vörössel sose jutnak sehova, ahogy soha nem is jutottak, max mentornak meghagyhatják.
Már csak az a kérdés, hogy akkor Young jön-e a draftra, vagy nem jön.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Azt hiszem az évtized legjobb napja az utolsó előtti nap nálatok. Bruce Allen repült és Rivera jön. A pár héttel ezelőtti állapotokhoz képest ez álomszcenárió, legalábbis én most először kezdek félni a Redskinstől.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Former Panthers’ HC Ron Rivera is expected to be hired as the next head coach of the Washington Redskins barring any unforeseen developments, per sources. - Schefter

Bruce baratotok pedig repult es nem kap semmilyen uj pozit Redskinsnel.
Beki
Pápá Bruce, kösz a hegynyi szart.

Érdekes lenne Rivera... nem tudom mikor volt utoljára defensive minded HC-nk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Former Panthers’ HC Ron Rivera is expected to be hired as the next head coach of the Washington Redskins barring any unforeseen developments, per sources. - Schefter

Bruce baratotok pedig repult es nem kap semmilyen uj pozit Redskinsnel.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Remélem visszahívja Danny Boy Vinny Cerrato-t. A HC lehetne a bingóklubos bácsi, OC Jim Zorn DC-nek pedig elhívhatnák herczegbandikát a lokikától. Nagyon remélem, hogy nem adunk szabad kezet majd az új edzőnek, mert akkor vége a büszke Skins hagyományoknak.
nexion218
Ne adj ötleteket, amíg Snyder a góré 😀
Ott az 1/2, a végén tényleg kihúzza Tuát ez a fasz 😛
warr_b
Nagy hiba lenne szerintem Youngot bent hagyni hacsak a Bengals bent nem hagyja Burrowt persze 😀


több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remélem visszahívja Danny Boy Vinny Cerrato-t. A HC lehetne a bingóklubos bácsi, OC Jim Zorn DC-nek pedig elhívhatnák herczegbandikát a lokikától. Nagyon remélem, hogy nem adunk szabad kezet majd az új edzőnek, mert akkor vége a büszke Skins hagyományoknak.
nexion218
Ne adj ötleteket, amíg Snyder a góré 😀
Ott az 1/2, a végén tényleg kihúzza Tuát ez a fasz 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Remélem visszahívja Danny Boy Vinny Cerrato-t. A HC lehetne a bingóklubos bácsi, OC Jim Zorn DC-nek pedig elhívhatnák herczegbandikát a lokikától. Nagyon remélem, hogy nem adunk szabad kezet majd az új edzőnek, mert akkor vége a büszke Skins hagyományoknak.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sikerült egy parádés 0-6-ot hozni az egész nfl legszarabb csoportja ellen, éljen 😊
Ha ez kellett Bruce eltakarításához, ám legyen.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 024 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ron érkezik holnsp dumcsizni
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 fuzovelkifele.com/2019/12/bruce-allent-holnap-kirugjak-igy-vonzobb-lehet-a-redskins-foedzoi-allasa/

"Örülünk, Vincent???"
nagir
Ha végre tényleg repül, akkor mindenképp pezsgőbontás.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
 fuzovelkifele.com/2019/12/bruce-allent-holnap-kirugjak-igy-vonzobb-lehet-a-redskins-foedzoi-allasa/

"Örülünk, Vincent???"



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Ugy hirlik, hogy Marwin Lewis is ott van a fobb HC jeloltjeitek kozott.
Beki
olyannyira ott van, hogy frontrunner a csávó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 024 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meyer és Ron nem férne meg egymás mellett. Meyer nem bírná ki, hogy ne szóljon bele a HC munkába, az meg Riverat zavarná. Nehezen tudom Meyert szimplán GMnek elképzelni, ahhoz túlságosan elhívatott kócs. BTW Ront épo a Dallashoz olvastam legerősebb esélyesként 😊
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 756 — LIGHTS OUT!
Olvastam twitteren egy szurkolótól, ami szerintem nem lenne rossz:
Urban Mayer - President/GM
Ron Rivera - HC
Kevin O'Connell - maradna OC
Persze Bruce Allen és Manusky is menne.
Ez csak az ő (és szerintem rengeted szurkoló) vágya 😊
pbalazs
Kevés esélyt látok rá, de így papíron nagyon jól hangzik.

több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/JPFinlayNBCS/status/1211038524931297285

Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ugy hirlik, hogy Marwin Lewis is ott van a fobb HC jeloltjeitek kozott.
Beki
Hue Jacksont viszi magával?😂😂😂 annyira dilettáns a redskins tulaja.
Hightower94
na de most tényleg komolyan, mégis most mi ez? ezt olvastad vagy saját tapasztalat?

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Olvastam twitteren egy szurkolótól, ami szerintem nem lenne rossz:
Urban Mayer - President/GM
Ron Rivera - HC
Kevin O'Connell - maradna OC
Persze Bruce Allen és Manusky is menne.
Ez csak az ő (és szerintem rengeted szurkoló) vágya 😊

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ne idegesítsetek 😂
warr_b
No akkor egy kis idegnyugtató nektek (nekünk kevésbé 😊)

 twitter.com/RapSheet/status/1210994852898508800
dande
Lesznek érdekességek.

Azt olvastam Callahan szivesen maradna HC-nak.

Persze elsősorban GM és tulajváltás lenne üdvözítő...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta