Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
Haskins jó lesz.Mire?
Bjoca

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Haskins jó lesz.
több mint 5 éve
Jött a MLB Donald Payne, aki tavaly bár 6-7 meccsel majdnem a Jags legtöbb szerelést jegyző játékosa lett. Remek LB depth. több mint 5 éve
és közben ki is esett a szádból 2 első kör meg egy kis apróMindenkinek megvan a maga keresztje. 😀
Adirotor
Én amúgy örülök.
több mint 5 éve
Jó, hát a Lionst vagy a Bengalst csak megverjük... 😀Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊Kemény, le a kalappal.
twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
akdestroyer

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
és közben ki is esett a szádból 2 első kör meg egy kis apróNem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊Kemény, le a kalappal.
twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
akdestroyer
több mint 5 éve
Mondta ő, hogy a Football Teamnek kell agyonnyernie a meccset? 😮Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊Kemény, le a kalappal.
twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
akdestroyer

több mint 5 éve
a hozzászólásodon én is.Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊Kemény, le a kalappal.
twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
akdestroyer
több mint 5 éve
Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊Kemény, le a kalappal.
twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
több mint 5 éve
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊Kemény, le a kalappal.
twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊 Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
több mint 5 éve
Ne hízelegj 😊 😆DC Ballers 😂Szóval te kirekesztenéd azokat, akik nemafővárosban, nemlabdasporolnak?
warr_b
Hát én mingyá szólok valentinx-nek aztán jól kitiltunk innen a picsába.
Te nem vagy elég píszí.
Amúgy meg a ball szó számomra túl erőszakos, mert jelenthet heregolyót is, innen meg már csak egy lépés a férfielnyomás meg a férfierőszak, hát most tényleg erről nevezzünk el egy csapatot?
Szexista is vagy! Fújj!
Ban!
akdestroyer

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
DC Ballers 😂Szóval te kirekesztenéd azokat, akik nemafővárosban, nemlabdasporolnak?
warr_b
Hát én mingyá szólok valentinx-nek aztán jól kitiltunk innen a picsába.
Te nem vagy elég píszí.
Amúgy meg a ball szó számomra túl erőszakos, mert jelenthet heregolyót is, innen meg már csak egy lépés a férfielnyomás meg a férfierőszak, hát most tényleg erről nevezzünk el egy csapatot?
Szexista is vagy! Fújj!
Ban!
Szerkesztette: akdestroyer
több mint 5 éve
Washington Team Football aka WTF 😆
több mint 5 éve
DC Ballers 😂Washington Snyders?És ha nem akarnak majd az emberek egy olyan várost fővárosnak, ami egy korábbi rasszista emberről kapta a nevét és FEHÉR háznak, hívják az egyik leghíresebb épületét?
Vótmá?
Bakker, itt hever az ötlet az asztalon, és még pénzt se kérek érte.
Más:
A Washington név mikor lesz tiltólistás? Elég nagy rasszista volt az öreg, és rabszolgákat is tartott. Szerintem végképp eltörölni.
A végeredmény meg lehetne mondjuk a: Capital City Football Team.
...
Ez lenne a píszí kvintesszencia.
akdestroyer
Nem beszélve arról, hogy a capital szónak van még pár jelentése (nagybetű - durván sértő a kisebb betűk számára, tőke - gazdag fehér mocskok, főbenjáró bűn - ne nehogymá)
Szóval fényévekre van a píszí-től....
*arról nem is beszélve, hogy a team kifejezés is kirekesztő, mert csak egy szűk halmazról, csapatról, csapathoz tartozókról szól és nem mindenkiről is
** Esetleg lehetne Local Ballsports
Pari

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Washington Snyders?És ha nem akarnak majd az emberek egy olyan várost fővárosnak, ami egy korábbi rasszista emberről kapta a nevét és FEHÉR háznak, hívják az egyik leghíresebb épületét?
Vótmá?
Bakker, itt hever az ötlet az asztalon, és még pénzt se kérek érte.
Más:
A Washington név mikor lesz tiltólistás? Elég nagy rasszista volt az öreg, és rabszolgákat is tartott. Szerintem végképp eltörölni.
A végeredmény meg lehetne mondjuk a: Capital City Football Team.
...
Ez lenne a píszí kvintesszencia.
akdestroyer
Nem beszélve arról, hogy a capital szónak van még pár jelentése (nagybetű - durván sértő a kisebb betűk számára, tőke - gazdag fehér mocskok, főbenjáró bűn - ne nehogymá)
Szóval fényévekre van a píszí-től....
*arról nem is beszélve, hogy a team kifejezés is kirekesztő, mert csak egy szűk halmazról, csapatról, csapathoz tartozókról szól és nem mindenkiről is
** Esetleg lehetne Local Ballsports
Szerkesztette: Pari
több mint 5 éve
Washington Snyders?Vótmá?
Bakker, itt hever az ötlet az asztalon, és még pénzt se kérek érte.
Más:
A Washington név mikor lesz tiltólistás? Elég nagy rasszista volt az öreg, és rabszolgákat is tartott. Szerintem végképp eltörölni.
A végeredmény meg lehetne mondjuk a: Capital City Football Team.
...
Ez lenne a píszí kvintesszencia.
több mint 5 éve
Én úgy látom, hogy eléggé megszorongatták ahhoz, hogy kényelmetlen helyzetbe kerüljön, de azt nem tudták kisajtolni a kisebbségi tulajdonosok, hogy nekik adja el a franchiseban meglévő tulajdonrészét.Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀Szerintem mivel Snydernek alapvetően esze ágában nem volt megváltoztatni a nevet, csak keményen megpresszionálták, így már csak basszátok meg alapon is addig húzza-halasztja, amíg csak tudja.
dugo93
warr_b
Snydernek most nyugalomra van szüksége (elég, hogy a nyakába varrták a szervezeti zaklatásos ügyet), ezért egy semleges nevet választottak. Nem gondolom, hogy hiányzik neki még egy névbitorlási per is...
több mint 5 éve
És ha Washingtoni Sápadt Arcúak lennének? 😂Nyilván angol megfelelővel, de az ugye a fehér embereket jelenti őslakos szóval. Az meg önrasszizmus lenne? 😁 Vagy fehér tüntetések indulnának? 🙈
Legjobb fricska lenne amúgy!
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Majdnem lehetne WTF a rövidítés
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Arra megsértődnek a kopasz, szürkebőrű öregek.Washington TudjátokkikWashington Voldemorts
Matthew99
Vrij6

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Washington TudjátokkikWashington Voldemorts
Matthew99
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
De ez nem jó neki ám, akkor is ha durcáskodik.Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀Szerintem mivel Snydernek alapvetően esze ágában nem volt megváltoztatni a nevet, csak keményen megpresszionálták, így már csak basszátok meg alapon is addig húzza-halasztja, amíg csak tudja.
dugo93
warr_b
Én az inkompetenciát látom itt.
több mint 5 éve
Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀Szerintem mivel Snydernek alapvetően esze ágában nem volt megváltoztatni a nevet, csak keményen megpresszionálták, így már csak basszátok meg alapon is addig húzza-halasztja, amíg csak tudja.
dugo93

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀